» »

25.4.2022 - konec Slovenije

25.4.2022 - konec Slovenije

1
2
»

Voss ::

darksamurai je izjavil:

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)

Levaki ne razumete osnovnega dejstva, da kdor je proti Levici je tudi proti Golobu. Mislim, da si dovolj inteligenten, da boš razumel zakaj.
To pa ne pomeni, da smo pro SDS ali v SDS stranki. Večina anti-Levica/Golob nas je proti SDS ;).


Na volitvah so odločili glasovi navadnih z "desno/levim" semaforjem neobremenjenih ljudi ;)

hipertija je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)


Nič ni narobe z Golobom...trenutno je še na začetku in še ni nič naredil...tako, da ga ne moremo oceniti...res pa je, da nasportniki že sedaj na veliko jokajo kako je nesposoben in nastavljen od Kučana itd.
pustimo času čas...mogoče nas pa preseneti...slabše kot je sedaj že ne more biti


Kako ni nič naredil, če je v ekipo povabil tiste, ki jim je ljudstvo dalo nezaupnico. Si slep?


Golob je na predvolilnih soočenjih ves čas zatrjeval, da bo sodeloval z KUL strankami. Mene Šarec ne moti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

hipertija ::

Bla bla, nategnu vas je kolk ste dolgi in široki. Boli me kurac za Janšo, ampak kokice se že pečejo - to še bo jebenih nekaj let.
Prekle za kurnk

Voss ::

hipertija je izjavil:

Bla bla, nategnu vas je kolk ste dolgi in široki. Boli me kurac za Janšo, ampak kokice se že pečejo - to še bo jebenih nekaj let.


Sej bo sine. Plesal boš pa, če boš hotel ali pa ne >:D

nekikr ::

Nič ni narobe z Golobom...trenutno je še na začetku in še ni nič naredil

Ko bi le tako ostalo! Najboljša politika je tista, ki ne naredi nič. Leva, desna, zgornja, spodnja, nima veze. Če kaj naredijo je pa to zgolj povečanje javnega sektorja in posledično povečanje birokracije.

Miki N ::

Nesporazum izhaja iz tega, da so nekateri preprosto ne verjamete, da je folk RES volil samo proti Jajotu in nič drugega. Nobenega tihega občudovanja gologlavega genija ni bilo - ali upanja v grivastega odrešitelja. Samo da se Jajo odstrani, to je vse. In to je bilo.

Ne delajte iz pizde helikopterja. Stvar je preprosta.

hipertija ::

Miki N je izjavil:

Nesporazum izhaja iz tega, da so nekateri preprosto ne verjamete, da je folk RES volil samo proti Jajotu in nič drugega. Nobenega tihega občudovanja gologlavega genija ni bilo - ali upanja v grivastega odrešitelja. Samo da se Jajo odstrani, to je vse. In to je bilo.

Ne delajte iz pizde helikopterja. Stvar je preprosta.

točno to, sovraštvo do sds (nič narobe) in važno da ga je folk zajebu, kaj bo naprej nima veze. To je tk, ko da bi gol sam sebi zabil, zato ker si jezen na soigralce - pozabiš pa, da boš z njimi tudi ti izgubil.
Prekle za kurnk

Likalnik ::

hipertija je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)


Nič ni narobe z Golobom...trenutno je še na začetku in še ni nič naredil...tako, da ga ne moremo oceniti...res pa je, da nasportniki že sedaj na veliko jokajo kako je nesposoben in nastavljen od Kučana itd.
pustimo času čas...mogoče nas pa preseneti...slabše kot je sedaj že ne more biti


Kako ni nič naredil, če je v ekipo povabil tiste, ki jim je ljudstvo dalo nezaupnico. Si slep?


to, koga bo povabil v ekipo smo vedeli že pred volitvami...to ni nič novega in nič pretresljivega...in to zame še ni narejo nič...si glup, da tega nisi prej vedel? oziroma, da sedaj igraš presenečno ovco?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Miha49 ::

kixs je izjavil:

Nisem volil, pa upam samo na eno, da ne bo se slabse. Sicer je menda precej tezko se slabse, vendar imam, glede na jagodni izbor, resne pomisleke.

Sprijazni se da nisi pameten.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SmolWhale ()

nekikr ::

Sicer je menda precej tezko se slabse

Jaz ne vem kaj točno je bilo tako zelo slabo. Ja, vedno je lahko bolje, ukrepi so bili za en k*** (čeprav so bili taki in podobni povsod po EU), se je pa delil denar vsem in vsepovprek in ni bilo videti, da bi kdo kolesaril proti dodatnemu prihodku. Zdaj bo vse isto, samo da se bo denar delil izključno dvema skupinama. Svoje bodo nastavljali pa enako kot prejšnji (in vsi pred prejšnjimi), kradli in delali izključno za svoj žep pa tudi.
Ne, nisem za prejšnjo garnituro, ampak če imam na voljo njih ali pa Levico, potem pa v bistvu nimam neke izbire (ker delam za denar, nisem zgolj zaposlen v kakšni paradržavni službi).

Likalnik ::

nekikr je izjavil:

Sicer je menda precej tezko se slabse

Jaz ne vem kaj točno je bilo tako zelo slabo. Ja, vedno je lahko bolje, ukrepi so bili za en k*** (čeprav so bili taki in podobni povsod po EU), se je pa delil denar vsem in vsepovprek in ni bilo videti, da bi kdo kolesaril proti dodatnemu prihodku. Zdaj bo vse isto, samo da se bo denar delil izključno dvema skupinama. Svoje bodo nastavljali pa enako kot prejšnji (in vsi pred prejšnjimi), kradli in delali izključno za svoj žep pa tudi.
Ne, nisem za prejšnjo garnituro, ampak če imam na voljo njih ali pa Levico, potem pa v bistvu nimam neke izbire (ker delam za denar, nisem zgolj zaposlen v kakšni paradržavni službi).


občutek je bil, da je bila povsod prisotna korupcija...pa se je šlo za maske, teste, covid dodatki katere so dobivali zdravniki (nimam nič proti, čisto privoščim zdravnikom te dodatke....samo niso se razporedili prav...da so dobili dodatek pa jih je varnsotnik štemplal oni so bili pa doma...).
pač veliko preveč je bilo takih in podobnih zadev katere že na daleč smrdijo po korupciji....in ja tako kot si napisal...najverjetneje bo ta korupcija prisotna tudi sedaj (čeprav so v predvolilnih bojih veliko poudarjali, da se bo to uredilo) mogoče se bo pa res kaj naredilo na tem....z novo vlado sem dobil vsaj upanje, da se bo kaj v to smer naredilo....z Jajotom na čeli tega upanja ni bilo več

ginekk ::

hipertija je izjavil:



Kako ni nič naredil, če je v ekipo povabil tiste, ki jim je ljudstvo dalo nezaupnico. Si slep?


Da, v vladajočo ekipo. V parlamentu jih ni.
Pa kot da še nismo videli tega doslej, to res ni nobeno presenečenje, sploh glede na predvolilno diskusijo.

Ne da so volilci dali nezaupnico, samo prvič v zgodovini so bili pametni in dali glas najbolj verjetnemu zmagovalcu, ker je bilo doslej ravno preveliko število strank na levi težava za sestavo koalicije (in voda na mlin SDS)

Po drugi strani, se SDS, ki je izvoljena v parlamentu, obnaša butthurt otročje, noče sodelovat tam kjer bi morali in obstruirajo delovanje parlamenta. A SDSovci ste volili SDS zato, da nekonstruktivno ovira parlamentarno delo? Včerajšnja seja je dovolj da vidiš njih face, ne rabiš zvoka, da dojameš generalno depresijo. Morda bolje za SDS da se umakne na kakšno skupinsko psihoterapijo in njihov del prevzame kdo mentalno stabilnejši in bolj dozorel.

Glugy ::

O madona sej se še začel ni pa bi eni že mijavkal kak je hudo ker ne morejo ulovit Goloba.

Končno konec Zlovenije pa začetek Slovenije.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115863 (73940) 111111111111

Golob nas je prevaral - kako naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13320302 (8685) Malidelničar

Več podobnih tem