» »

Synlogy in iOS, ni povezave

Synlogy in iOS, ni povezave

GucciSLO ::

Pozdravljeni.

Pred kratkim sem nabavil novi iPad na katerega sem namestil DS File, aplikacijo za urejanje podatkov na Synology NAS. Na starem ipadu (ipad air 2) mi je povezava delovala brez posebnosti, preko spletnega dostopa tudi normalno pridem noter, novi ipad (air 5) in novi iphone (mini 12) pa dobim sporočilo, da je račun ali geslo napačno.

Synologyju sem že pisal a so mi odgovorili to kar sem že prebral na drugih forumih in vse to že zdavnaj poklikal. Povezati se z obema napravama ne morem več, s staro v drugi roki pa BP. :-(

Hvala za pomoč v naprej

Val202 ::

Certifikat mogoče? Ali si ga prenesel v nove naprave?

GucciSLO ::

Nova naprava ja, na sveže postavljena in na novo nameščen DS File. Uporabniško ime in geslo pa isto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GucciSLO ()

smolep ::

Najprej na Synologyju preveri, da ni naprava na block listi. To se zgodi ob prekoračitvi max števila napačnih prijav.

Potem preveri še v iOS tole:
Settings > privacy > local network in dodaj dovoljenje, da ta aplikacija lahko dostopa do LAN. Mogoče je to?

GucciSLO ::

Tudi to oboje sem predelal. Ni

raceboy ::

probaj synology posodobit na zadnji DSM 7, ce ze nimas. mogoce je DS app na telefonu ze novejsa pa kaj ne stima vmes

GucciSLO ::

Oba imata zadnjo verzijo nameščeno.
Hecno mi je ker mi spletni dostop preko brskalnika deluje. Preko aplikacije pa ne.

raceboy ::

GucciSLO ::

Berem.
Javim. Hvala

Hkrati imam synology na vezi. So kar odzivni. Bom še videl tam

blaz5 ::

GucciSLO je izjavil:

Berem.
Javim. Hvala

Hkrati imam synology na vezi. So kar odzivni. Bom še videl tam


Meni osebno Synology photos deluje normalno na IOS 15 in DSM 7. V polje za vnos povezave sem dal naslov v obliki https://nekaj.nekaj.com:port. Tudi HTTPS je obkljukan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Centralizirana shramba

Oddelek: Pomoč in nasveti
494333 (2868) Hangman
»

SMB povezava Winows 10 s Synology NAS

Oddelek: Operacijski sistemi
323058 (2324) dukedl
»

Synology NAS simple backup setup?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71563 (1277) AmokRun
»

NAS in crypto virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
274949 (4047) black ice

Več podobnih tem