» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
231 / 236
»»

mr_chai ::

Vedno bolj se mi dozdeva, da je navznoter ena najbolj pokvarjena stranka ravno Nsi.

Pat_MaGroin ::

Torej spet se bo obremenilo place, nice :).

nejclp ::

Nsi še vedno upa, da pride v vlado. Golob jim itak pošilja signale, da je to opcija. Jebiga, bomo pa spet volili nove obraze. Zgleda je to v Sloveniji nekako organsko.

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

Nsi še vedno upa, da pride v vlado. Golob jim itak pošilja signale, da je to opcija. Jebiga, bomo pa spet volili nove obraze. Zgleda je to v Sloveniji nekako organsko.


Zaradi GEN-I afere je Golob toksičen do daske, da sije zeleno ponoči. Ne bo šel NSI v nobeno vlado. Niti pod razno. Verjetno tudi Lukec in SD vesta za te Golobove rabote in vsi pritiskajo zdaj Goloba za ta vzvod. Po moje. In pritiskali ga bodo, dokler ne vem... Če Golob uspe instalirati potrčkote tam nekje na PP na Primorskem, potem je zadeva MORDA obvladljiva.

Morda. Morda pa bo tudi obstoječi direktor Policije ta vzvod uporabil, da bo od Goloba kaj ekstrahiral. Vsak, ki ima 5 minut časa, lahko Goloba sedaj izsiljuje.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Ko bo Nsi v vladi, boš obrnil ploščo.

Wrop ::

Nastop NSi v tej vladi pomeni, da jo po koncu lahko odpeljejo samo na britof.

nejclp ::

Wrop je izjavil:

Nastop NSi v tej vladi pomeni, da jo po koncu lahko odpeljejo samo na britof.

Upajmo, ja.

Wrop ::

Saj toliko pa le niso neumni.

nejclp ::

Wrop je izjavil:

Saj toliko pa le niso neumni.

So.

Wrop ::

Dvomim.

nejclp ::

So volivci še bolj, tako da ni pene.

AtaŠtumf ::

Levica in NSi ne moreta biti v isti vladi, sta si diametrolno nasprotni stranki po stališčih.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Kebo ::

NSi bo vedno in samo v vladi pod okriljem SDSa, čim gredo v vlado s kom drugim jih na naslednjih volitvah ni več v parlamentu. Ne glede na vso predstavo, ki jo stalno gledamo je to samo predstava. Zato mora ministrant vsakih par mesecev zagnat malo galame, da ljudje ne pozabijo da Nsi in SDS nista isti stranki.

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

Levica in NSi ne moreta biti v isti vladi, sta si diametrolno nasprotni stranki po stališčih.

Samoumevno, da Levica v tem primeru leti ven. Ampak v prvi fazi je morala biti noter, ker obljube volivcem. Dva dni spinanja, pa plozanja o povezovalnosti, preseganju razlik med levim in desnih pa boste navdušeno ploskali Nsi v vladi. Levica pa se častno umakne in pridobi nove glasove. Isti kurac ko Drnovšek in SLS.

PovemVfaco ::

nejclp je izjavil:

Ko bo Nsi v vladi, boš obrnil ploščo.


Če bo Nsi vstopila v katerokoli vlado brez gargamela, grem k maši, se ne bom vmes nič norca delal, pa še 33 centov bom župniku vrgel v košarico brez dna na skritega zajca.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Sori, se bom bolj potrudil. Tvoj high IQ me pa itak fascinira.

Ni potrebe. Si brezupen primer.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hendriks ::

NSi je zgodovina. Na naslednjih volitvah jih ne bo v parlamentu. To vedo že sedaj, vem iz prve roke, ker poznam bivšega njihovega državnega sekretarja. Škoda, super gospodarski in program zdravstva so imeli. Samo to kako se obnašajo sedaj.. Namesto da bi se fokusirali na volilce, so šli v vojno z SDS.

FireSnake ::

hendriks je izjavil:

NSi je zgodovina. Na naslednjih volitvah jih ne bo v parlamentu.


Tole ti bomo, po naslednjih volitvah, pomolili pod nos ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bbbbbb2015 ::

Tiskovna predstavnica ministrstva v modrcu in spodnjem perilu:

https://nova24tv.si/slovenija/kadrovanj...

V redu to. Za razliko od Kloakarice je vsaj luštna. Upam, da se bo znala obleči tako, kot se zna sleči.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Ne, še ni. Čez čas bodo ugotovili, da so v GEN-I vehementno prali denar tako, da so elektriko prodajali poceni svojim podružnicam po Balkanu, le-te pa so potem kanalizirale denar ven. Da ne bi bilo špetirja, so podkupovali politike, recimo na Kosovu.

Zdaj so naredili za cca 1,6 miljarde EUR minusa, za kar bodo morali vzeti kredit, da to luknjo zakrpajo. Zavarovanj nimajo, zato jim je poroštvo dala država.

Golob ima interes utišati policaje in tožilce, ter medije, ker ima GEN-I tako luknjo, da tega ne bo mogoče skriti. Samo, realno gledano, to ne bo mogoče skriti. Za 4-5 let se bo Golob skrival in to takrat, ko ga bodo strici odklopili.

Zaenkrat je stricem zelo koristen. Golob upa, da si bo policaje in tožilstvo (predvsem policaje) podredil, da ne bodo nikoli razkopali njegove miljardne luknje v GEN-I. Stricem hoče odvzeti kill-switch in jih nadživeti. S takimi naglavnimi grehi seveda to ne bo šlo. Vsaj jaz mislim, da ne bo. Preveč ljudi to ve.

1,6 miljarde EUR za GEN-I in 700 miljonov za HSE. 2,3 miljarde EUR so energetiki naredili "minusa". S tem se približuje Bratušici, ki je spušila 3 miljarde za konsolidacijo bank. Pa vladanja golobovcev še ni konec.

Ti bodo pa tako škodo naredili. Tudi če vsa jetra in polovico ledvic levičarjev prodamo za nadomestne organe, ne bo dovolj denarja, da se škoda povrne.


bbbbbb2015 je izjavil:


Najbolj ubijalska je informacija, da je GEN-I s transfernimi cenami kanaliziral denar ven iz GEN-I. Za to ne obstaja noben link. Niti preiskave ni v Sloveniji. Verjetno je kdo podal kazensko ovadbo. In verjetno kakšna PP zbira informacije. Samo obtožnice (še) ni.

To je meni povedal eden od političnih akterjev osebno. To Golob upa, da bo zaustavil še na nivoju policije, oziroma vsaj zavlekel. Ampak prišepetovalci so iz GEN-I in ne bodo odnehali. Precej ljudi v GEN-I za to ve in ne verjamem, da bo Golob to lahko pospravil pod preprogo. Predvsem gre za nekaj sto milijonev. Izpostavil se je Luka Perš, samo ne ve, da če ne bo previden, lahko pade po stopnicah.

Za HSE ne vem, samo zna biti enaka zgodba. Ker namreč 700 mio EUR ni minus TEŠ6 in Rudnik Velenje. Ta dva sta še lani imela denar, zdaj sta postala nelikvidna. In injekcije denarja rabijo zdaj. Samo 700 mio je preveč samo za TEŠ6 IN RV.

Kanaliziranje denarja ven je teklo vsa ta leta in ne v takih številkah. Problem pa je, ker se je tekoča cena energije enormno dvignila. Hčerinske firme imajo ekscesivni plus, mati pa izgubo v 100 miljonih, oziroma miljardah. In tega ni možno pokriti z reverzim denarnim tokom.

Če ta politični akter to ve, tudi SDS verjetno ve za to. Samo NSI ima parlamentarno komisijo za te stvari, zato SDS ne more začeti postopka in so blokirani. NSI pa sedi na parlamentarni komisiji in ne naredi nič. Zato verjetno nekateri NSI kadri še vedno sedijo na enih pozicijah.


Huh, pa naj se kdo rece, da slo-tech ni najboljse informacijsko sredisce.

Torej imamo naslednjo situacijo, Goloba je za zapreti, po tem, ko se bbbbbb2015ja ovadi, ker ve za storjeno kriminalno kaznivo dejanje pa ga ne prijavi na policijo, s cimer podpira korupcijo v Gen-I, kar je ravnokar sam priznal. Ko ga pritisnejo s kazensko ovadbo, bo scivkal, kdo je njegov politicni kolega, ovadi se se njega, oba skupaj bosta povedala, vse kar vesta, nato se pa usuje plaz ovadb in vse barabe v slovenski politiki in gospodarstvu se pozapre.

Po drugi strani, strici iz ozadja ostanejo, kot neka nadrealisticna tvorba, katere clan je enkrat eden in drugic drugi, dejansko pa nihce ne ve, kdo so in nihce jih noce ovaditi, s cemer spet pomaga pri korupciji/kriminalu/...

No obstaja tudi b moznost, po kateri so razni cudni "tici" polni bedarij, teorij zarot ipd. sranja, pa se lahkoverni zraven, teme pa vedno prihajajo iz politicne opcije, ki je v preteklem casu spravila slovenijo med najbolj koruptivne drzave Evrope.

Zanimiva situacija, material za kriminalko, jebes Botra, tole je pravi material za blockbuster. :)
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

Torej imamo naslednjo situacijo, Goloba je za zapreti, po tem, ko se bbbbbb2015ja ovadi, ker ve za storjeno kriminalno kaznivo dejanje pa ga ne prijavi na policijo, s cimer podpira korupcijo v Gen-I, kar je ravnokar sam priznal. Ko ga pritisnejo s kazensko ovadbo, bo scivkal, kdo je njegov politicni kolega, ovadi se se njega, oba skupaj bosta povedala, vse kar vesta, nato se pa usuje plaz ovadb in vse barabe v slovenski politiki in gospodarstvu se pozapre.


Pa kolikor vem, je Golob prijavljen. Pa ti ne veš osnove kazenske ovadbe. Ovadbo lahko vloži samo oškodovanec. Jaz nisem ne stranka GEN-I, ne delničar, ne zaposleni.

Ima pa "raziskovalni" novinar Luka Perš ogromno prišepetovalcev, ki so iz GEN-I. Njega vprašaj, on ti bo to vse natanko razložil, prišepetovalci so ga založili iz izpiski iz TRR in pogodbami. Celo dvige gotovine na Kosovu ima izpiske.

Robert Golob je nadut in aroganten in reagira impulzivno. Za vse okrog Goloba je to več kot idealno. Golob ima večino v parlamentu, Levica in SD lahko vedno pritiskata na ta vzvod.

Tudi NSI s sedenjem na tistem odboru za finance pritiska na ta isti vzvod.

Jaz samo pravim, kar sem slišal. Lahko to verjamete ali pa tudi ne. Je pa že sedaj pa tak minus - in ni videti, da bi bilo tej operaciji konec. Še vedno kopičijo minus in uni na unem koncu še bolj dvigujejo.

Ne razumem. Kaj, bodo k Boštjančiču še enkrat prišli po miljardo? To se mi zdi neverjetno predrzno.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Jaz nisem ne stranka GEN-I, ne delničar, ne zaposleni.


Si pa drzavljan RS Slovenije, oskodovano je bilo tvoje premozenje.

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

Seveda lahko pa bi bil samo poln sranja, nakladal neke pravljice in se delal pametnega po internetih, to bi bilo pa ze malo zoprno, ker bi slo v tem primeru za krivo ovadbo.

Ne razumem prav dobro, veste vse, razglabljate, kot, da ste najmanj vreco zraven drzali, ampak, da bi pa uporabili edino pravilno pot in naznanili kaznivo dejanje, to pa ne. Ne ti, ne JJ, ne SDS, ne cela armada dronov po internetu... smesno, ocitno podpirate kriminal in korupcijo.

Mogoce je pa res samo to, pa ne samo po slo-techu, po kakrsnikoli varianti komunikacije, od komentarjev na 24kur do razno raznih forumov, kjer se nekaj nakladacev polnih sranja dela pametne, nocejo pa oddati krivo ovadbo, ker vedo, da so polni sranja in bi na koncu sami igrali klavir?
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

TheBlueOne ::

hendriks je izjavil:

NSi je zgodovina. Na naslednjih volitvah jih ne bo v parlamentu. To vedo že sedaj, vem iz prve roke, ker poznam bivšega njihovega državnega sekretarja. Škoda, super gospodarski in program zdravstva so imeli. Samo to kako se obnašajo sedaj.. Namesto da bi se fokusirali na volilce, so šli v vojno z SDS.


Edino pametno, da se oddaljujejo od SDSa. Kaj jim koristi program, ce bodo na koncu realizirali SDSove norosti. Ko jih SDS v diktatorskem stiulu sili, da podpirajo njihove neumnosti, SDS pa jih napade takoj, ko povzamejo kaksno SDSovsko norost. Ce bi jaz bil nSI se sigurno ne bi pustil tako podrejati, pa ni vezno kaj je cena.

Je cisto mozno, da se SDS potaplja v pozabo, kar je edino normalno glede na to kaj vse so si privoscili in nSI enostavne noce biti potopljen z njimi. In edino logicno glede na starostno strukturo njihovih vernikov.

Se pa zavedam, da bo potop SDS bolel take, ki se niso pripravljeni na demokraticne spremembe in bi imeli velikega nezmotljivega vodjo. Pac dinozavri danasnjega casa.

132552 ::

TheBlueOne je izjavil:

Je cisto mozno, da se SDS potaplja v pozabo
/.../
Se pa zavedam, da bo potop SDS bolel take, ki se niso pripravljeni na demokraticne spremembe in bi imeli velikega nezmotljivega vodjo. Pac dinozavri danasnjega casa.


Saj se ne potaplja v pozabo. Transformira se, Xerox (Logar) naredi novo stranko in nastopa kot njen protagonist, celotna SDS komunisticna elita in JJ (pac ze malo po zemlji smrdijo, pa tudi masla na glavi so si prevec nakopali tokom let) pa postanejo strici iz ozadja(tm). Celotna maloumna volilna baza pa se preseli od SDS k xeroxu, pa se kaksen glas od kaksnega zmedenega volilca, ki mu ni nic jasno pokasirajo (tako kot je bilo na predsedniskih volitvah). Pac ime bo drugo, sranje bo enako.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

Invictus ::

Saj to ni nič drugega kot deljo levičarji.

Eni in drugi pa nategujejo narod...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

132552 je izjavil:


Saj se ne potaplja v pozabo. Transformira se, JJ gre za strica v ozadju, Xerox (Logar) naredi novo stranko in nastopa kot njen protagonist, JJ pa jo vodi iz ozadja. Pac ime bo drugo, sranje bo enako.


Bo tezka, ce bodo ne bodo odsli ostali dinozavri. Ko vidis Grimsa, gospoda "Glupi davki" in podobne dejansko izgleda kakor da smo sli nazaj za 30 let. Nacin govora, oblacenja itn. Tako krhki, da ce se jih kdo dotakne dobijo atipicno plucnico. In kako bi si zelel, da je kar pisem sarkazem, ampak je cista realnost.

Kako pa se bo transformiral SDS? Ce nimas dinozavrov, nacina Nova24 in vecnega vodje bodo verniki dobili mentalni kolaps, ker bo treba se kaj drugega kot ponavljati Nova24 mantre. SDS ni stranka, SDS je mindset.

Mi pa povej kako se bo transformiralo? Kaj bodo SDSovski verniki namesto "Kucan se ni v zaporu, zakaj Kucan se ni v zaporu? Mmmmm golaz, njam..." dobili v razmislek "Treba je narediti temeljito raziskavo komu bi koristilo privatno zdravstvo in kdo bi si ga lahko privoscil.".

132552 ::

Invictus je izjavil:

Saj to ni nič drugega kot deljo levičarji.

Eni in drugi pa nategujejo narod...


Levicarji so v Sloveniji samo Levica, vse ostalo je desno.

Potem pa je vprasanje kaksno Slovenijo hoces, tako, ki za razvitim svetom zaostaja nekaj desetletij ali tako, ki zaostaja za razvitim svetom nekaj stoletij. In kadar vlada skrajna desnica (SDS, oz. da raje recem KPJ) se pozicioniramo tam v predavstroogrske case (kamor seze tudi intelekt njihove volilne baze).

TheBlueOne je izjavil:

Kako pa se bo transformiral SDS? Ce nimas dinozavrov, nacina Nova24 in vecnega vodje bodo verniki dobili mentalni kolaps, ker bo treba se kaj drugega kot ponavljati Nova24 mantre. SDS ni stranka, SDS je mindset.


SDS bo izginil, vse ostalo se bo preselilo pod edino opcijo, ki jim ostane - Logar in mantralo enako, Logar se bo pa po televiziji spravljivega delal, Nova24 bo pa ponavljala kar jim bo mladi furer narocil.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Saj to ni nič drugega kot deljo levičarji.

Eni in drugi pa nategujejo narod...


Ce das tu 1:1 pa pri trenutnih desnih prides do Nova24 kot medij resnice, postafobnega vecnega vodje, ki vidi pravni sistem kot OK zadevo, ce dela po njegovih partijskih vzvodih? Potem prosim poglej si SDSovske glavne veljake in jih poslusaj. Res hoces, da te nategujejo tako slabo? Ce me ze kdo nategne, naj me nategne tako, da preplacam nek spa, ne pa da jim pustim vse zato, da sedim v cerkvi.

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Jaz nisem ne stranka GEN-I, ne delničar, ne zaposleni.


Si pa drzavljan RS Slovenije, oskodovano je bilo tvoje premozenje.

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

Seveda lahko pa bi bil samo poln sranja, nakladal neke pravljice in se delal pametnega po internetih, to bi bilo pa ze malo zoprno, ker bi slo v tem primeru za krivo ovadbo.

Ne razumem prav dobro, veste vse, razglabljate, kot, da ste najmanj vreco zraven drzali, ampak, da bi pa uporabili edino pravilno pot in naznanili kaznivo dejanje, to pa ne. Ne ti, ne JJ, ne SDS, ne cela armada dronov po internetu... smesno, ocitno podpirate kriminal in korupcijo.

Mogoce je pa res samo to, pa ne samo po slo-techu, po kakrsnikoli varianti komunikacije, od komentarjev na 24kur do razno raznih forumov, kjer se nekaj nakladacev polnih sranja dela pametne, nocejo pa oddati krivo ovadbo, ker vedo, da so polni sranja in bi na koncu sami igrali klavir?


Ne razumem, kaj mene najedaš. Povedal sem ti, da je bila prijava dana. Tako so meni rekli. To je sedaj verjetno predkazenski postopek, kjer se zbirajo obvestila. To lahko traja ne vem kako dolgo, mislim pa, da je potrebno obtožnco vložiti v 2 letih. Neko tožilstvo to sedaj usmerja, ter neka PP tam na Primorskem to preiskuje. Če malo kalkuliram, obtožnica bi torej morala biti vložena pred iztekom mandata Goloba.

Zakaj to ne prenesejo na specializirano tožilstvo, ne vem.

To je to, kar vem. Ovadba, kakor veš, se lahko tudi zavrže, če naklep ni dokazan. Tega ne pozabit, ker tako se je rešila večina špekulantov z delnicami med privatizacijo. Niso vedeli, da bo vrednost delnice padla. Če se policiji posreči najti nekoga, ki bo pričal, da je to bilo dogovorno, je pa to ena druga zgodba.

Torej se problem te ovadbe prenese na problem iskanja osebe (ali materialnih dokazov), ki bo dokazovala, da je ta transferna cena bila namerno tako nastavljena, da hčerinske firme zaugajo profite.

Pred koncem mandata Goloba bomo vedeli, kako je s tem. Sem pa skoraj prepričan, da bo Golob padel. Ne morda Gibanje Svoboda, to so se že naučili, da se ne sme odstopiti. Samo Golob bo pa (najverjetneje) doomed. Ker, kot rečeno, prišepetovalci tako hudo prišepetavajo Luki Peršu, da ima nekdo interes, da Goloba spravi dobesedno v grob. Zdaj, če lahko situacijo za Goloba "reši" novi minister MNZ, ne vem. Zadeva je prevelika. Lindav ne bo kril hrbta tam enemu Golobu do te mere, da bi nekoč njega kaj obdolžili.

Pogledal sem na rok trajanja kokic. Prerano za kupit kokice. Tam nekje leto dni pred iztekom mandata vlade bo treba kokice kupit.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

132552 je izjavil:



SDS bo izginil, vse ostalo se bo preselilo pod edino opcijo, ki jim ostane - Logar in mantralo enako, Logar se bo pa po televiziji spravljivega delal.


SDS bo ostal tako dolgo dokler bodo ziveli verniki. Se ce ga ne bo bodo verjetno imeli na steni sliko od JJ in pripisali SDS, ce ga ne bo na listu za volitve. Priblizno kakor kje se danes vidis sliko od Tita. Pac to je se generacija, ki je tako ucena in potrebuje tak format.

Jaz ne verjamem, da bo resitev Logar, si mislim, da bo tudi na desni slej kot prej kaksen "golob". Idealno iz gospodarstva. Se ne bi cudil, ce bi kaksen Pipistrel postal navelican in poizkusil se to. nSI pa v tej situaciji verjetno lahko kaj pridobi, ker jim je SDS hodil v cerkveno zelje.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Ne razumem, kaj mene najedaš. Povedal sem ti, da je bila prijava dana. Tako so meni rekli.


Saj ti ne najedam, samo, da bo jasno, da si verodostojen kot branjevka.

TheBlueOne je izjavil:

Pac to je se generacija, ki je tako ucena in potrebuje tak format.


Zal to ni "generacija", jabolka niso padla dalec od dreves.

TheBlueOne je izjavil:

Jaz ne verjamem, da bo resitev Logar, si mislim, da bo tudi na desni slej kot prej kaksen "golob". Idealno iz gospodarstva. Se ne bi cudil, ce bi kaksen Pipistrel postal navelican in poizkusil se to.


Pipistrel se bo prikljucil Logarju (je desni odgovor na to, da ljudje "volijo uspesne podjetnike", zal jim ni potegnilo, da ne smejo izgledati kot hudobnezi ze od dalec), vse te njegove "clovekoljubne" poteze so samo brisanje spomina na oholega podjetnika, ki se slepa na drzavne subvencije.

"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ne razumem, kaj mene najedaš. Povedal sem ti, da je bila prijava dana. Tako so meni rekli.


Saj ti ne najedam, samo, da bo jasno, da si verodostojen kot branjevka.


Pa saj razumeš, da mene prav malo briga, kaj ti misliš.

Vendar ta zadeva z GEN-I pojasni, recimo, zakaj so nekateri NSI kadri nedotakljivi in tak pretiran vpliv Levice in SD. In ta zaplet okrog imenovanja direktorja Policije.

Mogoče pa ti misliš, da je to pa slučaj. Whatever.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ne razumem, kaj mene najedaš. Povedal sem ti, da je bila prijava dana. Tako so meni rekli.


Saj ti ne najedam, samo, da bo jasno, da si verodostojen kot branjevka.


Pa saj razumeš, da mene prav malo briga, kaj ti misliš.

Vendar ta zadeva z GEN-I pojasni, recimo, zakaj so nekateri NSI kadri nedotakljivi in tak pretiran vpliv Levice in SD. In ta zaplet okrog imenovanja direktorja Policije.

Mogoče pa ti misliš, da je to pa slučaj. Whatever.


Branjevka. Je postalo jasno kaj pomenijo bji v tvojem nicku.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

TheBlueOne ::

132552 je izjavil:


Zal to ni "generacija", jabolka niso padla dalec od dreves.


Jabolka se vedno bolj valijo od drevesa. Sicer jih je nekaj, samo jih je pa vedno manj.

132552 ::

TheBlueOne je izjavil:

132552 je izjavil:


Zal to ni "generacija", jabolka niso padla dalec od dreves.


Jabolka se vedno bolj valijo od drevesa. Sicer jih je nekaj, samo jih je pa vedno manj.

Bos videl, ko se bo Logar pojavil. SDS se je marsikomu enakomislecemu zameril zaradi te ali druge poteze. Nova stranka, s xeroxom in mr.burnsom bo odgovor na njihove molitve.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

TheBlueOne ::

132552 je izjavil:


Bos videl, ko se bo Logar pojavil. SDS se je marsikomu enakomislecemu zameril zaradi te ali druge poteze. Nova stranka, s xeroxom in mr.burnsom bo odgovor na njihove molitve.


S starimi SDSovci? Z SDS nacinom, torej mantranja ne Nova24 nacin? Tezko verjamem.

132552 ::

TheBlueOne je izjavil:

132552 je izjavil:


Bos videl, ko se bo Logar pojavil. SDS se je marsikomu enakomislecemu zameril zaradi te ali druge poteze. Nova stranka, s xeroxom in mr.burnsom bo odgovor na njihove molitve.


S starimi SDSovci? Z SDS nacinom, torej mantranja ne Nova24 nacin? Tezko verjamem.


S starimi SDSovci (ce mislis razne hojsarije, grimsarije in podobno sodrgo) ne, te bojo v kaksnem "svetovalnem telesu", JJ se ze zdaj izogiba javnosti (ker dela samo skodo stranki). Pac nabrali bojo "nekaj" SDSovih pomladkov, ki jih nihce ne pozna, pipistrela (ker je "podjetnik"), kobilo irgl (ker je baje "bejba") in picili dalje v enakem stilu.

Glede nova24, SDS je tokom let lovil v svoje lovke ljudi na teorije zarot, razno izmisljeno sranje itd. Da ne bi postali dolgocasni so morali vsake volitve dodati nekaj novega, aktualiziranega. In v 30 letih se tega sranja nabere toliko, da mu ze nihce vec ne verjame (razen branjevke, bbbbbja vprasaj). Z Logarjem bodo lahko zaceli znova.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ne razumem, kaj mene najedaš. Povedal sem ti, da je bila prijava dana. Tako so meni rekli.


Saj ti ne najedam, samo, da bo jasno, da si verodostojen kot branjevka.


Pa saj razumeš, da mene prav malo briga, kaj ti misliš.

Vendar ta zadeva z GEN-I pojasni, recimo, zakaj so nekateri NSI kadri nedotakljivi in tak pretiran vpliv Levice in SD. In ta zaplet okrog imenovanja direktorja Policije.

Mogoče pa ti misliš, da je to pa slučaj. Whatever.


Branjevka. Je postalo jasno kaj pomenijo bji v tvojem nicku.


Tvoj zapis se ne bo lepo postaral, boš videl. Golob je v odtekanju denarja in korupciji do grla:

https://prava.si/post/658313/nove-tezav...

Samo mediji v Sloveniji nič ne rečejo. Slikajo Goloba z novo kešpičko.

Ko se bo pa pojavil prvi bombastičen zapis o korupciji Goloba V SLOVENIJI potem pa boš vedel, da so strici pritisnili na stikalo "off". Ampak takrat bo že nov obraz ready-to-run.

To se bo zgodilo, boš videl.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Tvoj zapis se ne bo lepo postaral, boš videl. Golob je v odtekanju denarja in korupciji do grla:

https://prava.si/post/658313/nove-tezav...


In branjevke imajo tudi svoje internetne portale, z anonimnimi clanki, se razume.

Odgovorni urednik in novinar (branjevka):
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Tvoj zapis se ne bo lepo postaral, boš videl. Golob je v odtekanju denarja in korupciji do grla:

https://prava.si/post/658313/nove-tezav...


In branjevke imajo tudi svoje internetne portale, z anonimnimi clanki, se razume.


Označi si na koledarju tam nekje april-maj 2025, kakšno leto, leto in pol pred volitvami. Predlagam, da si nabaviš ogromno kokic. Lahko odjaviš Netflix, ker to bo drama v živo.

Ahahah...

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Tvoj zapis se ne bo lepo postaral, boš videl. Golob je v odtekanju denarja in korupciji do grla:

https://prava.si/post/658313/nove-tezav...


In branjevke imajo tudi svoje internetne portale, z anonimnimi clanki, se razume.


Označi si na koledarju tam nekje april-maj 2025, kakšno leto, leto in pol pred volitvami. Predlagam, da si nabaviš ogromno kokic. Lahko odjaviš Netflix, ker to bo drama v živo.

Ahahah...


"rekla kazala", ce bos bral tak bullshit, kot si ga navedel zgoraj sem preprican, da se bo res dogajalo marsikaj, samo realni svet ne bo nic vedel o tem. :)
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

"rekla kazala", ce bos bral tak bullshit, kot si ga navedel zgoraj sem preprican, da se bo res dogajalo marsikaj, samo realni svet ne bo nic vedel o tem. :)


Ne, tega sploh ne berem. Nisem rekel tega, niti iz mojega posta nisi mogel to razbrati.

"Frontman" te zadeve je človek, ki mu je ime Luka Perš. Ta trenutek mainstream mediji V SLOVENIJI ne upajo ničesar napisati, saj so odvisni od denarja, ki posredno priteka k njim. Sem pa rekel, da čim pa se zapis v Sloveniji BO POJAVIL, pa pomeni, da je Golob pasé.

Tega Perša ne poznam osebno, so mi pa rekli, da pač on ni "raziskovalni" novinar v pravem smislu te besede. On je plačanec, ki umazanijo na plan prinese, nekdo v ozadju pa mu ves čas fila material. In pač, kar se vidi zadnje čase je, da Perš prihaja z novimi in novimi papirji.

To sem rekel.

In rekel sem tudi, da ima nekdo očitno interes Goloba spraviti pod rušo. Ker če se bo ugotovilo, da je on orkestriral vse to, bo tista lepa hiška in vse, kar Golob ima, šlo pod plombo. To je pogreb zanj.

In rekel sem, da je zdaj samo vprašanje ali bodo policaji našli nekoga, ki je pripravljen dvigniti roko in pričati. Ker s tem se dokaže naklep. In rekel sem, da je zadeva prevelika, da bi Golob lahko vrgel toliko peska v kolesje Policije, da se ta priča/material ne bi našel.

Da si pa Golob želi, da realni svet ne bi vedel ničesar o tem, to pa sigurno, da si želi. Samo, ko bo ta drek priplaval na vrh, bodo vsi pripravljeni:
Levičarji, SDjevci se bodo ogradili od njega. Gibanje Svoboda se ga bo odreklo, ali pa vsaj poslanci se ga bodo odrekli. NSI bo sprožila parlamentarne akcije. Strici bodo že imeli drugo ime pripravljeno.


Ta "kill-switch", ki ga Golob ves čas na sebi nosi, je presladek, da bi se mu kdorkoli odrekel.

To je pač moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

"rekla kazala", ce bos bral tak bullshit, kot si ga navedel zgoraj sem preprican, da se bo res dogajalo marsikaj, samo realni svet ne bo nic vedel o tem. :)


Ne, tega sploh ne berem. Nisem rekel tega, niti iz mojega posta nisi mogel to razbrati.

"Frontman" te zadeve je človek, ki mu je ime Luka Perš.


UUuuuu, ta clovecek je pa celo slaven :)), nima samo uradne SDS frizure, je vec kot to!

https://insajder.com/slovenija/dno-dna-...

Se pravi, ne beres, razsirjas pa. Branjevka.

Ampak pravo vprasanje pa je, kaj sicer prodajas, ok, fake news ocitno dusevno motenih osebkov razsirjas, pac pride s poklicem branjevke, pa se da se kaj drugega kupiti pri tebi? Kislo zelje in repo?
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

"rekla kazala", ce bos bral tak bullshit, kot si ga navedel zgoraj sem preprican, da se bo res dogajalo marsikaj, samo realni svet ne bo nic vedel o tem. :)


Ne, tega sploh ne berem. Nisem rekel tega, niti iz mojega posta nisi mogel to razbrati.

"Frontman" te zadeve je človek, ki mu je ime Luka Perš.


UUuuuu, ta clovecek je pa celo slaven :)), nima samo uradne SDS frizure, je vec kot to!


Ma glej, boli mene kuratz za tega človeka. Kar se mene osebno tiče, je bedak. Ker se je zdajle dotaknil ljudi, ki so posrkali za velikostni razred več, kot neki TEŠ6ovci. To je na meji tega, da te nekdo porine po stopnicah. Ne na meji, zelo blizu, da nekdo nastrada.

Jaz mislim, da golobja struja sedaj mrzlično išče prišepetovalce. Ker vedo natanko, da je en Perš samo frontman.

Kolikor so mi povedali, pa tudi srbski in ameriški obveščevalci iščejo popolne informacije.

Saj sem rekel, to ima Golob en velikanski "kill-switch" na sebi.

Kdo ima prav, bomo videli v letu 2025.

132552 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

"rekla kazala", ce bos bral tak bullshit, kot si ga navedel zgoraj sem preprican, da se bo res dogajalo marsikaj, samo realni svet ne bo nic vedel o tem. :)


Ne, tega sploh ne berem. Nisem rekel tega, niti iz mojega posta nisi mogel to razbrati.

"Frontman" te zadeve je človek, ki mu je ime Luka Perš.


UUuuuu, ta clovecek je pa celo slaven :)), nima samo uradne SDS frizure, je vec kot to!


Ma glej, boli mene kuratz za tega človeka. Kar se mene osebno tiče, je bedak. Ker se je zdajle dotaknil ljudi, ki so posrkali za velikostni razred več, kot neki TEŠ6ovci. To je na meji tega, da te nekdo porine po stopnicah. Ne na meji, zelo blizu, da nekdo nastrada.

Jaz mislim, da golobja struja sedaj mrzlično išče prišepetovalce. Ker vedo natanko, da je en Perš samo frontman.

Kolikor so mi povedali, pa tudi srbski in ameriški obveščevalci iščejo popolne informacije.

Saj sem rekel, to ima Golob en velikanski "kill-switch" na sebi.

Kdo ima prav, bomo videli v letu 2025.


Jaz vem samo to, da za vire navajas Perseve clanke in branjevcaris enake "novice" kot on.

Ce ze ne beres teh blodenj, da jih morda ne pises? :)
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

bbbbbb2015 ::

132552 je izjavil:

Jaz vem samo to, da za vire navajas Perseve clanke in branjevcaris enake "novice" kot on.

Ce ze ne beres teh blodenj, da jih morda ne pises? :)


Mah, jaz se pustim informirati. Briga mene za te ljudi. Je pa v redu, da se lahko predvidi prihodnost, da se pripravimo nanjo.

Mare2 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

132552 je izjavil:

Torej imamo naslednjo situacijo, Goloba je za zapreti, po tem, ko se bbbbbb2015ja ovadi, ker ve za storjeno kriminalno kaznivo dejanje pa ga ne prijavi na policijo, s cimer podpira korupcijo v Gen-I, kar je ravnokar sam priznal. Ko ga pritisnejo s kazensko ovadbo, bo scivkal, kdo je njegov politicni kolega, ovadi se se njega, oba skupaj bosta povedala, vse kar vesta, nato se pa usuje plaz ovadb in vse barabe v slovenski politiki in gospodarstvu se pozapre.


Pa kolikor vem, je Golob prijavljen. Pa ti ne veš osnove kazenske ovadbe. Ovadbo lahko vloži samo oškodovanec. Jaz nisem ne stranka GEN-I, ne delničar, ne zaposleni.

Ima pa "raziskovalni" novinar Luka Perš ogromno prišepetovalcev, ki so iz GEN-I. Njega vprašaj, on ti bo to vse natanko razložil, prišepetovalci so ga založili iz izpiski iz TRR in pogodbami. Celo dvige gotovine na Kosovu ima izpiske.

Robert Golob je nadut in aroganten in reagira impulzivno. Za vse okrog Goloba je to več kot idealno. Golob ima večino v parlamentu, Levica in SD lahko vedno pritiskata na ta vzvod.

Tudi NSI s sedenjem na tistem odboru za finance pritiska na ta isti vzvod.

Jaz samo pravim, kar sem slišal. Lahko to verjamete ali pa tudi ne. Je pa že sedaj pa tak minus - in ni videti, da bi bilo tej operaciji konec. Še vedno kopičijo minus in uni na unem koncu še bolj dvigujejo.

Ne razumem. Kaj, bodo k Boštjančiču še enkrat prišli po miljardo? To se mi zdi neverjetno predrzno.


Tole si gledal (poslušal) na norem teve političnem trobilu?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bbbbbb2015 ::

Mare2 je izjavil:


Tole si gledal (poslušal) na norem teve političnem trobilu?


Če bi spremljal NOVA24 TV bi vedel, da tega ni tam. Tako dobro obveščeni pa niso.

mtosev ::

Se kaj zanimivega dogaja s trenutno vlado? Jaz ji trenutno dam oceno 3. Niso še nič prenirano neumnega storili razen tistega z notranjo ministrico, ki je žal odšla.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Socrates ::

mtosev je izjavil:

Se kaj zanimivega dogaja s trenutno vlado? Jaz ji trenutno dam oceno 3. Niso še nič prenirano neumnega storili razen tistega z notranjo ministrico, ki je žal odšla.


Zelo mila ocena. Problem trenutne vlade je v tem, da imamo premiera, ki je v bistvu pripravnik.

Ne pozna politike. Zato po slabem letu vladanja šele ugotavlja osnovne stvari. Pred mesecem je recimo prišel iz posveta na Brdu, šokiran. Šokiran, ker je slišal najbolj osnovne fakte o našem zdravstvu.

Še vedno je boljši od Šarca, ki je program spisal leto ali dve po nastopu premierske funkcije.
««
231 / 236
»»