» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
195 / 236
»»

trololololo ::

lemur233 je izjavil:

trololololo je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Miki N je izjavil:

Glejte.. Jajo je zguba časa. Z Golobom se saj VSI ne ukvarjamo, medtem ko Jajo vedno trati čas celi državi, ko se ga odstranja. Nikoli ne bo drugače.


Ja, ker so komiji globoko usidrani v urbani del družbe. Povsod so lovke, in ko se tem lovkam zapre državno finančno pipco, pridejo na plano. Nosijo plakate, zažigajo podobe, se nastavljajo vodnim topom in se delajo največje žrtve.

Obenem pa zatirajo razvoj Slovenije, ekonomski in politični razvoj cele Slovenije. Nič se ne bo naredilo, popolnoma nič. Raje bi imel vrabca na strehi, da se mi poserje na glavo, kot pa da imam goloba v roki, ker ta Golob ne bo naredil popolnoma nič, samo stroški bodo, učinka pa nič, zero, nula, zilch!


Ja, full je moderno sovražiti Jajota, ker s tem kažeš kolk si kul in daješ vtis, da spremljaš politiko in čutiš pripadnost neki liberalni sferi, čeprav ta to sploh ni. Največji dosežek, ki so ga levaki nardil, je to da so dober del populacije uspeli prepričati, da je Jajo ekstremni desničar in da je daleč od liberalca.


Pa saj jaz bi imel tudi kaj boljšega, kot je Jajo, sam trenutno te opcije ni.


Sej ti veš, da je Jajo v bistvu eden zadnjih, če ne zadnji komunist v parlamentu?


Oh, a res. A zato, ker se je pri 17 letih, leta 1975 vpisal v Zvezo Komunistov Jugoslavije in ker je bila ZKJ edina politična organizacija v državi takrat in sploh edina politična organizacija kamor si se lahko vpisal, če si se hotel ukvarjat z politiko, da te niso takoj sterali na Goli otok, a ZATO? A zato, ker se je kot mladi mulc pač začel ukvarjat z politiko v tako avtokratičnem sistemu ? A zato je on danes komunist ? Ker je kot 17 letnik šel med komuniste v komunistični državi, ki je imela komunistični sistem ? Mislm, res si me zdej prepriču, fak, JAJO je komunist.


Narobe. JJ NI samo komunist (metode njegovega vladanja, so kot iz kakega priročnika KPJ, kar je logično, kar se Janezek nauči...), ampak je TUDI liberalec, nacionalist, republikanec, katoličan, domobranec itd. on je je tvoje sonce? Mogoče bo kdaj tudi islamist, če bo to potrebno ali če bo ona psihoza v tisto smer vsekala.

fur80 ::

lemur233 je izjavil:

fur80 je izjavil:

lemur233 je izjavil:

trololololo je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Miki N je izjavil:

Glejte.. Jajo je zguba časa. Z Golobom se saj VSI ne ukvarjamo, medtem ko Jajo vedno trati čas celi državi, ko se ga odstranja. Nikoli ne bo drugače.


Ja, ker so komiji globoko usidrani v urbani del družbe. Povsod so lovke, in ko se tem lovkam zapre državno finančno pipco, pridejo na plano. Nosijo plakate, zažigajo podobe, se nastavljajo vodnim topom in se delajo največje žrtve.

Obenem pa zatirajo razvoj Slovenije, ekonomski in politični razvoj cele Slovenije. Nič se ne bo naredilo, popolnoma nič. Raje bi imel vrabca na strehi, da se mi poserje na glavo, kot pa da imam goloba v roki, ker ta Golob ne bo naredil popolnoma nič, samo stroški bodo, učinka pa nič, zero, nula, zilch!


Ja, full je moderno sovražiti Jajota, ker s tem kažeš kolk si kul in daješ vtis, da spremljaš politiko in čutiš pripadnost neki liberalni sferi, čeprav ta to sploh ni. Največji dosežek, ki so ga levaki nardil, je to da so dober del populacije uspeli prepričati, da je Jajo ekstremni desničar in da je daleč od liberalca.


Pa saj jaz bi imel tudi kaj boljšega, kot je Jajo, sam trenutno te opcije ni.


Sej ti veš, da je Jajo v bistvu eden zadnjih, če ne zadnji komunist v parlamentu?


Oh, a res. A zato, ker se je pri 17 letih, leta 1975 vpisal v Zvezo Komunistov Jugoslavije in ker je bila ZKJ edina politična organizacija v državi takrat in sploh edina politična organizacija kamor si se lahko vpisal, če si se hotel ukvarjat z politiko, da te niso takoj sterali na Goli otok, a ZATO? A zato, ker se je kot mladi mulc pač začel ukvarjat z politiko v tako avtokratičnem sistemu ? A zato je on danes komunist ? Ker je kot 17 letnik šel med komuniste v komunistični državi, ki je imela komunistični sistem ? Mislm, res si me zdej prepriču, fak, JAJO je komunist.


Tako je, preberi njegovo diplomsko delo in izobrazboro iz komunistične FDV! moj sosed je imel do svoje smrti SS vtetoviran na roki, pa mu nobeden ni kaj naredil! ;) Mi smo še v Jugoslaviji hodili normalno v cerkev.


Ja ker ljudje pa res v svojem življenskem obdobju ne morejo spremeniti političnih/ideoloških prepričanj, sploh če so čez nek sistem morali zgurati življenje a ne ? Diplomska naloga ? UFF, to je pa že hud dokaz. A una FDV-jevka, ki je napisala diplomsko o Bureku tudi ni nikoli obžalovala, da si je izbrala tako tematiko in bila na koncu tarča posmehovanja?


Ne ne morejo, naš sosed je ostal težek domobranec do smrti z SS tetovažo in to v Jugi in z nemškim priimkom, res pa je, da ni imel veliko posest, ampak normalno hišo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

lemur233 ::

V samem bistvu pa me briga kaj JAJO je. Njegova vlada je bila efektivna, sprejemal so prave stvari in delal hitro, ampak tile debilčki zdele se bodo pa sami s sabo ukvarjali 99% časa.

trololololo ::

lemur233 je izjavil:

V samem bistvu pa me briga kaj JAJO je. Njegova vlada je bila efektivna, sprejemal so prave stvari in delal hitro, ampak tile debilčki zdele se bodo pa sami s sabo ukvarjali 99% časa.

Veš kdo je še efektivno vladal? Tudi komunisti so efektivno vladal - diktatura pa to. In ko so zajebal so tudi efektivno zajebal. Podobno kot je počel JJ v času korone.
ps. Maš pa prav, da je včasih potrebna trda roka.
Te dohterje, če ne bi bili njegovi bi Hojs prav fino pohojsal zdle.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

trololololo je izjavil:

lemur233 je izjavil:

V samem bistvu pa me briga kaj JAJO je. Njegova vlada je bila efektivna, sprejemal so prave stvari in delal hitro, ampak tile debilčki zdele se bodo pa sami s sabo ukvarjali 99% časa.

Veš kdo je še efektivno vladal? Tudi komunisti so efektivno vladal - diktatura pa to. In ko so zajebal so tudi efektivno zajebal. Podobno kot je počel JJ v času korone.

Ja, tisti stric iz fotke z Die Kaiserin.

PS: po pomoti pritisnil “izbris”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

ripmork ::

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:


Ne bom rekel, da zato ker je ženska in dobro zgleda, pa vseeno! :D


Dobro zgleda?
Govorimo mi o isti osebi:
https://siol.net/media/img/5f/bc/45ebb8...
?



Men je navidez fletna (pa frizurca ji res paše, moram rečt).
Sam v njenih očeh se pa kr hitro norost prebere :)) (da izražanja ne omenjam)...

IL_DIAVOLO ::

DeeJay je izjavil:

Nobena ženska prej še ni potegnla na plano tolk mizogonistov. Prov zabavno je brat kok vas živcira in upam, da vas bo še naprej :)


Ce nisi slep in vidis kako je zenska arogantna in vzvišena, se nisi mizoginist.

ripmork je izjavil:

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:


Ne bom rekel, da zato ker je ženska in dobro zgleda, pa vseeno! :D


Dobro zgleda?
Govorimo mi o isti osebi:
https://siol.net/media/img/5f/bc/45ebb8...
?



Men je navidez fletna (pa frizurca ji res paše, moram rečt).
Sam v njenih očeh se pa kr hitro norost prebere :)) (da izražanja ne omenjam)...


Poglej njuna sinova in ti bo hitro jasna njena naravna lepota. Geni ne lazejo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

DeeJay je izjavil:

Nobena ženska prej še ni potegnla na plano tolk mizogonistov. Prov zabavno je brat kok vas živcira in upam, da vas bo še naprej :)


Tole je najbolj patetična obramba hohštaplerke, ki bo v zgodovino zapisana kot slovenska Maria Antoinetta. Njen izgovor, da na Dunaj ne more potovati s kočijo, je na nivoju Antoinette, ki je rekla, da naj lačen narod v Franciji je potico, če nima kruha. Res ste patetični levaki. Vaši vladarji vas parazitirajo, vam višajo davke, da lahko oni potujejo z luksuznimi letali, vam pa svetujejo, da pojdite peš nabirat drva, da ne boste povečali ogljičnega odtisa. Čakamo lahko samo še to, da nam prepovedo uživanje mesa, oni na oblasti se bodo pa mastili z ramstekom.

Ta dekadenten in od naroda odtujen režim, ki nam vlada, lahko podpira samo nekdo, ki je direktno povezan s tem režimom in ima od njega neke finančne koristi. Nekdo, ki živi od svojega dela nikoli ne more podpirati te Soroševe štipendistke, ki napada Pečečnika, da je grdi kapitalist, sama gre pa z Jet Set avionom na Dunaj v družbo bogatašev. Še noben avstrijski politik iz Dunaja ni v Ljubljano priletel na službeni obisk z letalom, ampak je vsak prišel z avtomobilom. Klakočarjeva se pa obnaša kot, da bi bili mi bolj bogati kot Avstrija. Njen avionski izlet na Dunaj pa bo pa preko davkov plačala tudi delavka v tovarni.

111111111111 ::

fur80 je izjavil:


Škoda, da ni rekla, da je pila samo vodo in šla peš na Dunaj! ;) Kot boste videli ni problem, če zapravljaš in potem priznaš, da si zapravil, problem je, če zapravljaš in lažeš, da nisi nič zapravil.

Jaz čakam slike iz uradnega dela. Ve kdo kje jih dobiti? Zaenkrat jo vidim samo na koncertu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

Občini Postojna in Ilirska Bistrica sta tamkajšnjim župnijam začeli zaračunavati nadomestilo za uporabo stavbnega zemljišča za sakralne objekte.


In zdaj nagradno vprašanje: Kateri minister se je podpisal pod priporočilo, naj občine začnejo zaračunavati nadomestilo župnijam?

Priporočilo, naj občine župnijam zaračunajo tudi davek za sakralne objekte, je občinam poslalo ministrstvo za okolje. Podpisal ga je Andrej Vizjak.


Malo za intermezzo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

111111111111 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vsake toliko časa poslušamo o Janševih medijih.

Osebno ne poznam nikogar, ki bi to Nova24 spremljal, vsaj občasno, če ne že redno.

Edini, ki jo ven mečejo tukaj so neki zapriseženi levaki, kateri veliko bolj poznajo program in vsebino te tv, kot pa katerikoli desnak.

Jap, Novo24 berejo samo levičarji, zato da opravičujejo vse večji Golobji drek. Me res zanima koliko časa bodo volilce lahko vlekli da je za njihovo nesposobnost kriv Janša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Alfonso ::

Najbolje je to da lahko zdajšnja ablast dela kar hoče. Če si malo preveč privoščijo njihovi troli na plan potegnejo jajota, jajotovi sturmtrooperji dobijo peno na usta in bedarije zdajšnje vlade so takoj pozabljene.

111111111111 ::

Miki N je izjavil:

Glejte.. Jajo je zguba časa. Z Golobom se saj VSI ne ukvarjamo, medtem ko Jajo vedno trati čas celi državi, ko se ga odstranja. Nikoli ne bo drugače.

Mislim, da te ta tema postavlja na laž. Z Golobom se VSI ukvarjamo, samo mi nismo militantni in ne vozimo biciklov pred parlamentom, tako kot vi jokice.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

DeeJay ::

lynxslo5 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Nobena ženska prej še ni potegnla na plano tolk mizogonistov. Prov zabavno je brat kok vas živcira in upam, da vas bo še naprej :)


Tole je najbolj patetična obramba hohštaplerke, ki bo v zgodovino zapisana kot slovenska Maria Antoinetta. Njen izgovor, da na Dunaj ne more potovati s kočijo, je na nivoju Antoinette, ki je rekla, da naj lačen narod v Franciji je potico, če nima kruha. Res ste patetični levaki. Vaši vladarji vas parazitirajo, vam višajo davke, da lahko oni potujejo z luksuznimi letali, vam pa svetujejo, da pojdite peš nabirat drva, da ne boste povečali ogljičnega odtisa. Čakamo lahko samo še to, da nam prepovedo uživanje mesa, oni na oblasti se bodo pa mastili z ramstekom.

Ta dekadenten in od naroda odtujen režim, ki nam vlada, lahko podpira samo nekdo, ki je direktno povezan s tem režimom in ima od njega neke finančne koristi. Nekdo, ki živi od svojega dela nikoli ne more podpirati te Soroševe štipendistke, ki napada Pečečnika, da je grdi kapitalist, sama gre pa z Jet Set avionom na Dunaj v družbo bogatašev. Še noben avstrijski politik iz Dunaja ni v Ljubljano priletel na službeni obisk z letalom, ampak je vsak prišel z avtomobilom. Klakočarjeva se pa obnaša kot, da bi bili mi bolj bogati kot Avstrija. Njen avionski izlet na Dunaj pa bo pa preko davkov plačala tudi delavka v tovarni.


Keep 'em coming! :) kokice.gif
Don't f with me.

111111111111 ::

fur80 je izjavil:


Ne vem, jaz sem imel še slabše tudi v življenju! :D Sicer pa naj bi bila ženska izredno inteligentna, to nisem rekel jaz, to sem nekje prebral. :D Da vas "desničarje" motijo uspešne ženske, je pa že splošno znano!

To da je na krilih populizma predsednica parlamenta pač ni neko merilo za uspešnost. Ana Roš me recimo ne moti, jo spoštujem, pa mi vizualno ni všeč, ampak je res uspela z delom in idejami.

Kloakočarjeva je pa čisto druga zgodba.

trololololo je izjavil:


No sej to, da so ta garnitura klovni je itak vsem jasno. So pa boljši kot janša- ma drek na čevlju je boljši. Pa nisem volil ne ptiča, ne fuhrerja. Janša je itak zmagal volitve tako, da jih je izgubil. Časi ki prihajajo (potencialno ena hujših, če ne najhujša recesija v našem življenju) bi odnesla vsako vlado, tudi sposobno in bo to nesposobno zato še toliko bolj sigurno. In jajo bo nazaj - no upam, da ne bodo slovenci vsaj take budale, da mu uspe dobit ustavno večino - pol se odselim. No razen če ga matilda ne obišče prej, fant ni več mlad. V bistvu je zelo blizu temu, da bo to res zadnja možnost da vzpostavi diktaturo po svoji podobi: potencialno bi res lahko bila islamistična diktatura. Islam je namreč IN in hkrati se sklada z njegovimi nazori vladanja (predstavnik gay transgender pa je lahko žan)

Aja fotka: Ja janša je bolj kul, on se je najprej klanjal Titu, zdaj se pa Rupniku. Ma vse pokrito.

Pa kje vam ta Janševa diktatura seka? Aja, so slabi časi za levičarje? Je spet verjetno Jajo kriv. Če bi se trenutna vlada 50% kar se ukvarja z Jajotom, namenila energijo v delo, bi se že sedaj nekje poznalo. To vlado bo odnesla NESPOSOBNOST ne pa težka organizacija.

Dajte mi povedat, na koliko uradnih obiskih v tujini je bila Fajonova? Koliko tujih predstavnikov je sprejela? Se mi zdi da je bilo pod Janšo več komunikacije z EU, obiski naših in tujih državnikov, pa je bila korona.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

trololololo je izjavil:


Narobe. JJ NI samo komunist (metode njegovega vladanja, so kot iz kakega priročnika KPJ, kar je logično, kar se Janezek nauči...), ampak je TUDI liberalec, nacionalist, republikanec, katoličan, domobranec itd. on je je tvoje sonce? Mogoče bo kdaj tudi islamist, če bo to potrebno ali če bo ona psihoza v tisto smer vsekala.

Vidim, da je še vedno vaš glavni problem Janša. A ni tako, da imate sedaj večino v parlamentu, pa vas Janša še vedno plaši?

lemur233 je izjavil:

V samem bistvu pa me briga kaj JAJO je. Njegova vlada je bila efektivna, sprejemal so prave stvari in delal hitro, ampak tile debilčki zdele se bodo pa sami s sabo ukvarjali 99% časa.

Joj, tega pa tukaj ne smeš napisat. Se bo sedaj dežurnim levičarjem zmešalo.

trololololo je izjavil:


Veš kdo je še efektivno vladal? Tudi komunisti so efektivno vladal - diktatura pa to. In ko so zajebal so tudi efektivno zajebal. Podobno kot je počel JJ v času korone.
ps. Maš pa prav, da je včasih potrebna trda roka.
Te dohterje, če ne bi bili njegovi bi Hojs prav fino pohojsal zdle.

Aha, ker stvari v zdravstvu ne štimajo je itak kriv Janša. Ker je problem v energetiki je kriv Janša. Vi ste res eni šalabajzerji.

dejstvo je da se v času Janševe vlade DELALO, levičarji pa so pljuvali in vozili bicikle. Sedaj pa samo še pljuvajo. Se je delalo vse prav. Ni. Ni se pa delalo vse narobe, kot bi vi radi predstavili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

S Falconom na koncert na Dunaj in par šampanjčkov, kaviar, potem pa domov napadat Joca Pečečnika, da je grdi kapitalist.

Grem stavit, da se bo šla tudi v Dražgoše slikat. Samo tja ne more z avionom, ampak se bo pripeljala z mercedesom.

111111111111 ::

lynxslo5 je izjavil:

S Falconom na koncert na Dunaj in par šampanjčkov, kaviar, potem pa domov napadat Joca Pečečnika, da je grdi kapitalist.

Grem stavit, da se bo šla tudi v Dražgoše slikat. Samo tja ne more z avionom, ampak se bo pripeljala z mercedesom.

A je kdo že našel slike od uradnega 4 urnega sestanka?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

IL_DIAVOLO ::

Dejansko je bila vlada Janse sposobna, ampak jih je odnesla slaba komunikacija. Ta vlada ima komunikacijo na nivoju, ampak stroke ne.

Ok v zadnjem casu tudi komunikacije ne :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dejansko je bila vlada Janse sposobna, ampak jih je odnesla slaba komunikacija. Ta vlada ima komunikacijo na nivoju, ampak stroke ne.

Ok v zadnjem casu tudi komunikacije ne :D

Žalostna resnica. Po Sloveniji bi morala še 4 leta rovarit SDS, da bi se levica malo zbrihtala in sestavila skupaj nekaj vladi podobnega. TAko smo pa zagazili v še večji drek od prejšnjega, ker tile pa še delajo ne samo pamet solijo, kako moramo mi živeti, da bo njim lepo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Siso ::

lynxslo5 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Nobena ženska prej še ni potegnla na plano tolk mizogonistov. Prov zabavno je brat kok vas živcira in upam, da vas bo še naprej :)


Tole je najbolj patetična obramba hohštaplerke, ki bo v zgodovino zapisana kot slovenska Maria Antoinetta. Njen izgovor, da na Dunaj ne more potovati s kočijo, je na nivoju Antoinette, ki je rekla, da naj lačen narod v Franciji je potico, če nima kruha. Res ste patetični levaki. Vaši vladarji vas parazitirajo, vam višajo davke, da lahko oni potujejo z luksuznimi letali, vam pa svetujejo, da pojdite peš nabirat drva, da ne boste povečali ogljičnega odtisa. Čakamo lahko samo še to, da nam prepovedo uživanje mesa, oni na oblasti se bodo pa mastili z

Ta dekadenten in od naroda odtujen režim, ki nam vlada, lahko podpira samo nekdo, ki je direktno povezan s tem režimom in ima od njega neke finančne koristi. Nekdo, ki živi od svojega dela nikoli ne more podpirati te Soroševe štipendistke, ki napada Pečečnika, da je grdi kapitalist, sama gre pa z Jet Set avionom na Dunaj v družbo bogatašev. Še noben avstrijski politik iz Dunaja ni v Ljubljano priletel na službeni obisk z letalom, ampak je vsak prišel z avtomobilom. Klakočarjeva se pa obnaša kot, da bi bili mi bolj bogati kot Avstrija. Njen avionski izlet na Dunaj pa bo pa preko davkov plačala tudi delavka v tovarni.


Seveda je Slo bogatjša od A,smo na sončni strani,imam morje.... "morda" je kapital drgač restruksturiran in trenutno ne najde pravega imputa....

Unchancy ::

lynxslo5 je izjavil:

S Falconom na koncert na Dunaj in par šampanjčkov, kaviar, potem pa domov napadat Joca Pečečnika, da je grdi kapitalist.

Grem stavit, da se bo šla tudi v Dražgoše slikat. Samo tja ne more z avionom, ampak se bo pripeljala z mercedesom.

Težko je življenje kaviar levičarjev.

PS: V Dražgoše pa obvezno, saj tam ni vsako leto ukvarjanja s (sfrizirano) preteklostjo in žuganja vsem, ki se s tem ne strinjajo. Tam so vedno prisotni glavni zagovorniki deloucof in socialno ogroženih. Die Kaiserin pride, če bojo stregli Don Perignon.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

Kam so sedaj poniknili forumski levičarji zagovorniki vlade? :D

Kar izginili so. MEdtem pa še vedno čakamo slike kako se je Urška državniško pogovarjala v Avstriji in v 4 urah uredila pravice slovenske manjšine in dvojezične table.

Najbolj na bruhanje mi gre izjava:
"Tukaj ni nobene senzacije, kar je senzacija, je to, da so parlamentarni odnosi med državama na najvišji ravni do sedaj."


In to po 4 urah "pogovorov".
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

Avstrijci so bili s prihodom Die Kaiserin tako impresionirani kot so običajni ljudje impresionirani, ko se na parking šoping centra pripelje velik črn Mercedes letnik 2005 in iz njega stopi tip v črni usnjeni jakni in kavbojkah, opremljen seveda z veliko zlato ketno, belimi štumfi in sandali. Zato so odnosi med državama takoj šli še na višjo raven.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

CiClon ::

Unchancy je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

S Falconom na koncert na Dunaj in par šampanjčkov, kaviar, potem pa domov napadat Joca Pečečnika, da je grdi kapitalist.

Grem stavit, da se bo šla tudi v Dražgoše slikat. Samo tja ne more z avionom, ampak se bo pripeljala z mercedesom.

Težko je življenje kaviar levičarjev.

PS: V Dražgoše pa obvezno, saj tam ni vsako leto ukvarjanja s (sfrizirano) preteklostjo in žuganja vsem, ki se s tem ne strinjajo. Tam so vedno prisotni glavni zagovorniki deloucof in socialno ogroženih. Die Kaiserin pride, če bojo stregli Don Perignon.


To je uno "Pustimo preteklost, glejmo v prihodnost", ampak v Dražgoše je pa treba it ;)

Upam, da se je izkazala pri onem avstrijskem šugar dediju, ki jo je povabil na dens.

trololololo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dejansko je bila vlada Janse sposobna, ampak jih je odnesla slaba komunikacija. Ta vlada ima komunikacijo na nivoju, ampak stroke ne.

Ok v zadnjem casu tudi komunikacije ne :D


za nekatere je bila ekstra sposobna da
https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

xseki ::

Lani falcon več kot 30-krat letel prazen, najbolj udobno Pahorju
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

V oči bodeta dva takšna poleta, in sicer novembra lani polet iz Ljubljane v Maribor, ko je falcon odletel po nekdanjega predsednika Pahorja ter ga odpeljal v Ženevo. Decembra pa je falcon poletel prazen v Trst, kjer je nanj znova sedel Pahor in odletel naprej v Rim.

8-O8-O8-O

FireSnake ::

Pa dodajmo še to o čemer se je govorilo zgoraj:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- brutalno kadrovanje drugod (pozor, na viru ni vsega) klik
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" POKVARJENIH novinarjev klik in klik in klik
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
- Elektro Ljubljana Miloviću plačal 308.800 evrov, a ne najde pogodbe in poročil klik in klik
- Plačil Golobovemu “varnostniku” ne najdejo https://www.dnevnik.si/1043003949 (in klik na drugo povezavo iz prejšnje alineje)
- Dne 9.8.2022 je piarovka Goloba, gospa Vesna Vuković povedala takole: Vprašali smo jo o njenih pričakovanjih, kako bo ta poteza sprejeta v javnosti, ali je bila v stiku s predstavniki GS že prej, in če lahko pojasni okoliščine v zvezi z obtožbami, ki so se v nekaterih medijih pojavile zaradi nakazil podjetja Gen-I njenemu nekdanjemu podjetju. Kje je odgovor? klik in klik
- minister za zdravje gobezda a ne pove nič konkretnega klik in klik
- Kloaka Pečečniku očita, da je kapitalist! Da je treba zmanjšati ogljični odtis. Ona pa s falkonom na Dunaj klik. Ko ji to rečejo to zbanalizira na potovanje s kočijami.
- zadolževanje še pa še klik

Verjetno bomo dodali še nekaj od tega:
- Presoja zakona o RTV
- Petrol pripravlja tožbe


Dodal sem zadolževanje in obisk Dunaja.

P.S. Vesel bi bil, če se komu da, da bi za alineje poiskali vire (malo veliko je tega, za enega).
Pa tisto o treh ministrstvih bo treba spremeniti v dva.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

fur80 je izjavil:

motijo uspešne ženske


Ur%C5%A1ka Klako%C4%8Dar Zupan%C4%8Di%C4%8D @ Wikipedia

Ona je USPEŠNA?
Pa dajmo:
- Ločena!
- Že ko govori se vidi, da je živčna razvalina
- stranka KVP (Kamor Veter Piha) saj je iz SDS ušla k Golobu
- zgoraj iz povezave:
- "Po lastnih navedbah" x3
- "Navaja" x2
- torej je referenca kar sama ;((
- iz zgornjega vira: "bila je deležna disciplinskega postopka"

To je merilo uspešnosti?
Da se v zasebnem življenju ločiš in te vržejo iz službe?
Resno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

111111111111 je izjavil:

Kam so sedaj poniknili forumski levičarji zagovorniki vlade? :D

Kar izginili so. MEdtem pa še vedno čakamo slike kako se je Urška državniško pogovarjala v Avstriji in v 4 urah uredila pravice slovenske manjšine in dvojezične table.

Najbolj na bruhanje mi gre izjava:
"Tukaj ni nobene senzacije, kar je senzacija, je to, da so parlamentarni odnosi med državama na najvišji ravni do sedaj."


In to po 4 urah "pogovorov".


A to, da se je Cerar peljal na rokometno tekmo, pa niste skakali v zrak, a to, da se je Jajo vozil okrog tudi ne, pa Šarec, pa Počivalšek,... :D Sedaj ko se pelje lepa in pametna ženska je pa tak halo!? :D

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:

motijo uspešne ženske


Ur%C5%A1ka Klako%C4%8Dar Zupan%C4%8Di%C4%8D @ Wikipedia

Ona je USPEŠNA?
Pa dajmo:
- Ločena!
- Že ko govori se vidi, da je živčna razvalina
- stranka KVP (Kamor Veter Piha) saj je iz SDS ušla k Golobu
- zgoraj iz povezave:
- "Po lastnih navedbah" x3
- "Navaja" x2
- torej je referenca kar sama ;((
- iz zgornjega vira: "bila je deležna disciplinskega postopka"

To je merilo uspešnosti?
Da se v zasebnem življenju ločiš in te vržejo iz službe?
Resno?


Ženska ima pravniški izpit in je bila sodnica! napisala je knjigo, je predsednica džavnega zbora, je mama in fajn zgleda! Če ti to ni pojem uspešne ženske potem pa res ne vem kaj ti je! :D

P.S. Jajo je tudi ločen! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

IL_DIAVOLO ::

Je tudi zivcna razvalina. Je pa uspesna, ampak ji to bolj malo koristi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Pa dodajmo še to o čemer se je govorilo zgoraj:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- brutalno kadrovanje drugod (pozor, na viru ni vsega) klik
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" POKVARJENIH novinarjev klik in klik in klik
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
- Elektro Ljubljana Miloviću plačal 308.800 evrov, a ne najde pogodbe in poročil klik in klik
- Plačil Golobovemu “varnostniku” ne najdejo https://www.dnevnik.si/1043003949 (in klik na drugo povezavo iz prejšnje alineje)
- Dne 9.8.2022 je piarovka Goloba, gospa Vesna Vuković povedala takole: Vprašali smo jo o njenih pričakovanjih, kako bo ta poteza sprejeta v javnosti, ali je bila v stiku s predstavniki GS že prej, in če lahko pojasni okoliščine v zvezi z obtožbami, ki so se v nekaterih medijih pojavile zaradi nakazil podjetja Gen-I njenemu nekdanjemu podjetju. Kje je odgovor? klik in klik
- minister za zdravje gobezda a ne pove nič konkretnega klik in klik
- Kloaka Pečečniku očita, da je kapitalist! Da je treba zmanjšati ogljični odtis. Ona pa s falkonom na Dunaj klik. Ko ji to rečejo to zbanalizira na potovanje s kočijami.
- zadolževanje še pa še klik

Verjetno bomo dodali še nekaj od tega:
- Presoja zakona o RTV
- Petrol pripravlja tožbe


Dodal sem zadolževanje in obisk Dunaja.

P.S. Vesel bi bil, če se komu da, da bi za alineje poiskali vire (malo veliko je tega, za enega).
Pa tisto o treh ministrstvih bo treba spremeniti v dva.

Pri elektriki so se zganili in so dali kapico na 217€ nič več 450, tako da smo v firmi zadovoljni. https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/vlad...

fur80 je izjavil:

A to, da se je Cerar peljal na rokometno tekmo, pa niste skakali v zrak, a to, da se je Jajo vozil okrog tudi ne, pa Šarec, pa Počivalšek,... :D Sedaj ko se pelje lepa in pametna ženska je pa tak halo!? :D


Cerar, Jajo in Šarec mi nista brala levitov, da onesnažujem ker jem meso in da moram šparat z elektriko. Pametujejo o kapitalistik, potem pa naredi nekaj najbolj elitarnega in kapitalističnega možnega.

Da se razumemo, Greta Thumberg mi gre na živce, ampak se vozi z vlakom, jadrnico in biciklom. Če mi ona očita da onesnažujem, samo sklonim glavo, ker se ne nameravam odrečt udobju.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

Urška :D Njen govor v DZ! Državni zbor, 22. 12. 2022 In odletela je s falconom! :D Da bomo vedeli o čem govorimo! :D Pa vseeno pravim, da je tipična slovenska polititičarka.

Najpomembnejši izziv, ki nas čaka, je težek. Podnebna kriza, ki jo moramo nasloviti, je generator številnih drugih kriz: lakote, revščine, vojn, izumiranja živalskih in rastlinskih vrst, preseljevanja, nestrpnosti, energetske krize, vzpona nedemokratičnih sil ipd. Seveda sami ne bomo mogli doseči želenih sprememb, lahko pa Evropi in svetu pokažemo, da smo kljub svoji številčni majhnosti ljudje z velikim srcem. Če bomo našli, kar smo izgubili, drznost, odločnost in složnost, in če nas bo vodilo dobro, bomo lahko zgled drugim, večjim narodom in narodnostim in bomo lahko pustili sled ne samo na svoji zemlji, ampak tudi mnogo širše.
.....
Dragi Slovenke in Slovenci! Iskreno vam čestitam od dnevu samostojnosti in enotnosti. V prazničnih dneh vam želim veselja, miru in prijaznosti. Bodimo drzni, odločni in složni, tudi v vsej svoji različnosti, da bomo lahko premagovali izzive, ki nas čakajo v novem letu. Naj nas veže najmočnejša vez na svetu - ljubezen. Bog je ljubezen.

Srečno!

Seveda sami ne bomo mogli doseči želenih sprememb! tako, da je opravičila polet! :D haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FireSnake ::

fur80 je izjavil:


A to, da se je Cerar peljal...

Ne govorimo o cmerarju!

fur80 je izjavil:


Jajo je tudi ločen! ;)

Ne govorimo o Jajotu!

Kazanje s prstom še nikogar ni "opralo".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:


A to, da se je Cerar peljal...

Ne govorimo o cmerarju!

fur80 je izjavil:


Jajo je tudi ločen! ;)

Ne govorimo o Jajotu!

Kazanje s prstom še nikogar ni "opralo".


Sem ti dal zgoraj njen govor, napadaš pa jo pa tipično zaradi njene ženskosti in ne zato, ker eno govori in drugo dela, tako kot vsi naši politiki! ;) Kaj ti pove ta stavek:
Seveda sami ne bomo mogli doseči želenih sprememb, lahko pa pokažemo srce! :D

in to je naredila, priznala v naprej in se odpeljala na Dunaj! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FireSnake ::

Jaz je nič ne napadam.
Samo naštevam neumnosti, ki jih dela.

Ženskosti? Mogoče zate, ker si brez standardov. Drugim nam gre na bruhanje, ko vidimo ta gravž od babe.


@111111111111: hvala. Bom moral popraviti in dodati vir.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Jaz je nič ne napadam.
Samo naštevam neumnosti, ki jih dela.

Ženskosti? Mogoče zate, ker si brez standardov. Drugim nam gre na bruhanje, ko vidimo ta gravž od babe.


@111111111111: hvala. Bom moral popraviti in dodati vir.


Mogoče imaš kak sindrom, bi bilo potrebno vprašat psihiatra, vidi se ti, da se bojiš moških, bi ga isto napadel, da je gravž npr. Počivalška? Te foter ni naučil, da se ženske spoštuje, še posebej mame?
https://pmm.finance.si/8984297/Kako-je-...

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:


Kazanje s prstom še nikogar ni "opralo".

Hja, na POP TV že delajo damage control. :)
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

fur80 je izjavil:


Mogoče imaš kak sindrom, bi bilo potrebno vprašat psihiatra, vidi se ti, da se bojiš moških, bi ga isto napadel, da je gravž npr. Počivalška? Te foter ni naučil, da se ženske spoštuje, še posebej mame?
https://pmm.finance.si/8984297/Kako-je-...

Letel je v Dubaj promovirat Slovenijo. Meni se zdi upravičen let. In dejansko je šlo za vladno zadevo, za kar pri Kloakočarjevi nisem popolnoma prepričan. Vsaj uradnega dela nisem videl.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

fur80 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ona je USPEŠNA?
Pa dajmo:
- Ločena!
- Že ko govori se vidi, da je živčna razvalina
- stranka KVP (Kamor Veter Piha) saj je iz SDS ušla k Golobu
- zgoraj iz povezave:
- "Po lastnih navedbah" x3
- "Navaja" x2
- torej je referenca kar sama ;((
- iz zgornjega vira: "bila je deležna disciplinskega postopka"

To je merilo uspešnosti?
Da se v zasebnem življenju ločiš in te vržejo iz službe?
Resno?


Ženska ima pravniški izpit in je bila sodnica! napisala je knjigo, je predsednica džavnega zbora, je mama in fajn zgleda! Če ti to ni pojem uspešne ženske potem pa res ne vem kaj ti je! :D

P.S. Jajo je tudi ločen! ;)


Merila za uspešno žensko niso enoznačna, vendar:
- je ločena, nima moža
- otrok nima lepih, eden je s posebnimi potrebami
- iz sodniških vrst je odšla sama, preden bi jo (verjetno) vrgli - kar je sicer hud kiks
- knjiga ne vem, kaj ima s tem, nisem slišal za njeno knjigo
- fajn zgleda - hmm - vsake oči imajo svojega malarja - ne bo nič rekel, meni je daleč od tega, ampak zdaj že vem, da so eni ljudje enim simpatični
- predsednica DZ je lepa funkcija - samo se je najmanj dvakrat fajn osramotila (poplesavanje pred častno četo in vpisovanje neopravičenih poslancem v redovalnico)

Poleg tega skriva svoj zdravstveni karton:
https://www.metropolitan.si/novice/slov...

In je odklonila obvezen zdravstveni pregled ob nastopu službe.

In če se zdravi za kakšno malo težjo obliko duševne bolezni? Vpliva to na njeno javno funkcijo? Vpliva? Jaz mislim, da ja. Bi dobila pozitivno potrdilo od doktorja? Bi? Kaj pa če ne bi?

Zato ona pač ne more biti merilo za uspešno žensko.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Zanimivo bi bilo imet graf izpustov falcona po osebah od kar ga imamo, da bi se vidl kdo je največ svinjarije naredu.
Pa razpisat referendum, da morjo naši politiki po EU sam še z vlaki hodt. Kr naenkrat, bi mel bolj moderne železnice :)

Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

bbbbbb2015 ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Kazanje s prstom še nikogar ni "opralo".

Hja, na POP TV že delajo damage control. :)


Ja, to pa res. Vseeno je problematično to, da golobarji ves čas talajo nasvete - recimo Golob je pametoval, da ne smemo jesti mesa v EU parlamentu.
Kloakarica pa z avionom na Dunaj na koncert?

xseki ::

V letih s falconom rekorderka Janševa vlada
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

111111111111 ::

xseki je izjavil:

V letih s falconom rekorderka Janševa vlada
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

No sedaj vam pa malo predstavim kako levi mediji delajo damage Control....

Tole je naslov ob 9h zjutraj, ko je bila novica v malem okenčku (Lani falcon skoraj 40-krat letel prazen, najbolj udobno Pahorju):
https://ibb.co/v1sgmLc

Tole pa je naslov na velikem oknu na prvi strani (V letih s Falconom rekorderka Janševa vlada):
https://ibb.co/ZNcW5Mc

Takole vam perejo možgane levičarji. Orginalen naslov novice je še vedno viden v linku. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Janez vedno zna uštimat lepo pralnico za svoje prijatelje.

" ... številna podjetja tik pred koncem lanskega leta od svojih lastnikov odkupila skupaj za več kot 100 milijonov evrov lastniških deležev. Ti so tako izkoristili davčno darilo nekdanje vlade Janeza Janše in hkrati prehiteli davčno reformo ministra za finance Klemna Boštjančiča. Ta je namreč s 1. januarjem ponovno uvedla višjo obdavčitev v primerih, ko podjetja odkupijo lastne deleže od svojih lastnikov. Precej podjetnikov je to "luknjo" izkoristilo tudi za prikrito in neobdavčeno izplačilo dobička.

... je 50 lastnikov znanih slovenskih podjetij s tem manevrom skupaj postalo bogatejših za dobrih 25 milijonov evrov. Toliko denarja bi namreč morali po novi davčni zakonodaji plačati kot dohodnino, če bi te transakcije izpeljali letos. Za primerjavo: s temi 25 milijoni evrov bi lahko država praktično pokrila mesečne plače vseh zdravnikov in zobozdravnikov v Sloveniji. "

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Utk ::

111111111111 je izjavil:

xseki je izjavil:

V letih s falconom rekorderka Janševa vlada
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

No sedaj vam pa malo predstavim kako levi mediji delajo damage Control....

Tole je naslov ob 9h zjutraj, ko je bila novica v malem okenčku (Lani falcon skoraj 40-krat letel prazen, najbolj udobno Pahorju):
https://ibb.co/v1sgmLc

Tole pa je naslov na velikem oknu na prvi strani (V letih s Falconom rekorderka Janševa vlada):
https://ibb.co/ZNcW5Mc

Takole vam perejo možgane levičarji. Orginalen naslov novice je še vedno viden v linku. :D

Ne samo to, že to da zdaj ven vlečejo kolk je letel falcon lani, predlani, ko je šla ta koka z njim na Dunaj...kater resen medij bi to delal? Kakšen vpliv imajo na ta let Janševi leti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

user4683 ::

DeeJay je izjavil:

Janez vedno zna uštimat lepo pralnico za svoje prijatelje.

" ... številna podjetja tik pred koncem lanskega leta od svojih lastnikov odkupila skupaj za več kot 100 milijonov evrov lastniških deležev. Ti so tako izkoristili davčno darilo nekdanje vlade Janeza Janše in hkrati prehiteli davčno reformo ministra za finance Klemna Boštjančiča. Ta je namreč s 1. januarjem ponovno uvedla višjo obdavčitev v primerih, ko podjetja odkupijo lastne deleže od svojih lastnikov. Precej podjetnikov je to "luknjo" izkoristilo tudi za prikrito in neobdavčeno izplačilo dobička.

... je 50 lastnikov znanih slovenskih podjetij s tem manevrom skupaj postalo bogatejših za dobrih 25 milijonov evrov. Toliko denarja bi namreč morali po novi davčni zakonodaji plačati kot dohodnino, če bi te transakcije izpeljali letos. Za primerjavo: s temi 25 milijoni evrov bi lahko država praktično pokrila mesečne plače vseh zdravnikov in zobozdravnikov v Sloveniji. "

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Tole konkretno je vrhovno sodišče pred enim letom končno reklo, da FURS že vrsto let napačno obdavčuje prodaje lastnih deležev podjetju. Ko se je situacija razjasnila (in je precej odločb FURSa na vrhovnem sodišču padlo) so to vsi izkoristili, ker je Golob obljubil, da bo to s spremembo zakona takoj "zakrpal". In je, ter si nakopal ustavno presojo zaradi potencialno neenake obravnave (različna obdavčitev če prodajaš podjetju ali nekemu drugemu kupcu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

fur80 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

fur80 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ona je USPEŠNA?
Pa dajmo:
- Ločena!
- Že ko govori se vidi, da je živčna razvalina
- stranka KVP (Kamor Veter Piha) saj je iz SDS ušla k Golobu
- zgoraj iz povezave:
- "Po lastnih navedbah" x3
- "Navaja" x2
- torej je referenca kar sama ;((
- iz zgornjega vira: "bila je deležna disciplinskega postopka"

To je merilo uspešnosti?
Da se v zasebnem življenju ločiš in te vržejo iz službe?
Resno?


Ženska ima pravniški izpit in je bila sodnica! napisala je knjigo, je predsednica džavnega zbora, je mama in fajn zgleda! Če ti to ni pojem uspešne ženske potem pa res ne vem kaj ti je! :D

P.S. Jajo je tudi ločen! ;)


Merila za uspešno žensko niso enoznačna, vendar:
- je ločena, nima moža
- otrok nima lepih, eden je s posebnimi potrebami

- iz sodniških vrst je odšla sama, preden bi jo (verjetno) vrgli - kar je sicer hud kiks
- knjiga ne vem, kaj ima s tem, nisem slišal za njeno knjigo
- fajn zgleda - hmm - vsake oči imajo svojega malarja - ne bo nič rekel, meni je daleč od tega, ampak zdaj že vem, da so eni ljudje enim simpatični
- predsednica DZ je lepa funkcija - samo se je najmanj dvakrat fajn osramotila (poplesavanje pred častno četo in vpisovanje neopravičenih poslancem v redovalnico)

Poleg tega skriva svoj zdravstveni karton:
https://www.metropolitan.si/novice/slov...

In je odklonila obvezen zdravstveni pregled ob nastopu službe.

In če se zdravi za kakšno malo težjo obliko duševne bolezni? Vpliva to na njeno javno funkcijo? Vpliva? Jaz mislim, da ja. Bi dobila pozitivno potrdilo od doktorja? Bi? Kaj pa če ne bi?

Zato ona pač ne more biti merilo za uspešno žensko.


Sem te imel za bolj normalnega, da pa to napišeš je pa noro no! Kaj pa ima veze, če je ločena in ima otroka s posebnimi potrebami, da ji pa to mečete naprej je pa prekleto podlo in nizkotno. Da nima lepih otrok?
Političarka govori eno dela drugo, to je problem in to je problem pri vseh politikih, je to za odstop, seveda je! Je to za odstop po normah slovenske politike? Daleč od tega!

Se grem stavit, da zdravniškega ne naredi kar nekaj poslancev. Živčni Grims je že prvi tak.

In ja, spet se bo delalo žrtev iz nje zaradi podlih napadov in priljubljenost ji bo rasla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Wrop ::

111111111111 je izjavil:

xseki je izjavil:

V letih s falconom rekorderka Janševa vlada
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

No sedaj vam pa malo predstavim kako levi mediji delajo damage Control....

Tole je naslov ob 9h zjutraj, ko je bila novica v malem okenčku (Lani falcon skoraj 40-krat letel prazen, najbolj udobno Pahorju):
https://ibb.co/v1sgmLc

Tole pa je naslov na velikem oknu na prvi strani (V letih s Falconom rekorderka Janševa vlada):
https://ibb.co/ZNcW5Mc

Takole vam perejo možgane levičarji. Orginalen naslov novice je še vedno viden v linku. :D


Tako sofisticirano podajanje kritične misli se dogaja že dolgo časa. Kritični miselci se strinjajo, da je JJ bad, ker je veliko letel.
Zaradi česa je kdo letel pa kritične mislece ne zanima. Samo enostavne številke, da možgani ne zakuhajo.

Uporaba letala za zasebne namene ni ok. Vladno letalo za državne namene je ok. Prazni leti so ok, sploh če redna linija odpove let. Kako bi pa zgledalo, da bi pustili enega predsednika druge države čakati, ker redna linija odpove let? To si ena država ne sme prvoščiti. Mi smo pa lutkovna predstava od države, kjer družbeno politični delavci več kot seštevati lete po datumih zgleda ne znajo.

Let na Dunaj UKZ bo upravičen takoj, ko dokaže, da je bil let namenjen za državne namene. Zaenkrat tega ni pokazala. Samo, da se ne more s kočijami voziti na Dunaj. :)) Se je to sama spomnila, ker PR pa res ne more biti tako butast?

fur80 ::

Wrop je izjavil:

111111111111 je izjavil:

xseki je izjavil:

V letih s falconom rekorderka Janševa vlada
https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

No sedaj vam pa malo predstavim kako levi mediji delajo damage Control....

Tole je naslov ob 9h zjutraj, ko je bila novica v malem okenčku (Lani falcon skoraj 40-krat letel prazen, najbolj udobno Pahorju):
https://ibb.co/v1sgmLc

Tole pa je naslov na velikem oknu na prvi strani (V letih s Falconom rekorderka Janševa vlada):
https://ibb.co/ZNcW5Mc

Takole vam perejo možgane levičarji. Orginalen naslov novice je še vedno viden v linku. :D


Tako sofisticirano podajanje kritične misli se dogaja že dolgo časa. Kritični miselci se strinjajo, da je JJ bad, ker je veliko letel.
Zaradi česa je kdo letel pa kritične mislece ne zanima. Samo enostavne številke, da možgani ne zakuhajo.

Uporaba letala za zasebne namene ni ok. Vladno letalo za državne namene je ok. Prazni leti so ok, sploh če redna linija odpove let. Kako bi pa zgledalo, da bi pustili enega predsednika druge države čakati, ker redna linija odpove let? To si ena država ne sme prvoščiti. Mi smo pa lutkovna predstava od države, kjer družbeno politični delavci več kot seštevati lete po datumih zgleda ne znajo.

Let na Dunaj UKZ bo upravičen takoj, ko dokaže, da je bil let namenjen za državne namene. Zaenkrat tega ni pokazala. Samo, da se ne more s kočijami voziti na Dunaj. :)) Se je to sama spomnila, ker PR pa res ne more biti tako butast?


Amapak SDS je Šarca obtoževal, da je preveč letel, ko je pa Janez še več letel pa ni bilo problema. Sedaj pa še to naredi malo umske telovadbe! Se vam ne zdi, da je naša politika en velik cirkus ali otroški vrtec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

bbbbbb2015 ::

fur80 je izjavil:


Sem te imel za bolj normalnega, da pa to napišeš je pa noro no! Kaj pa ima veze, če je ločena in ima otroka s posebnimi potrebami, da ji pa to mečete naprej je pa prekleto podlo in nizkotno. Da nima lepih otrok?


Poglej, ti bom pojasnil, kako je to z otroci. Če jih imaš sam, boš to razumel, če jih nimaš, pa pač ne boš.
Že ko se otrok rodi, dobi mama navodila, kako ravnati z otrokom.
Recimo eno takih navodil je, da mora otrok spati enakomerno na eno stran, pa na drugo stran. Da ima okroglo glavo. In je treba paziti, da ima vedno ušesa lepo poravnana, sicer se mu lahko razvije grda zaležanina na eni ali drugi strani pa mu eno ali drugo uho malo štrli.

Ko je otrok starejši (in mu izraščajo zobje), dobi mama navodilo, da najkasneje do takrat otrok ne sme imeti (več) dude, niti ne sme sesati palec, sicer se mu razvijejo "sesalni zobje" - prednja dva zoba mu štrlita naprej.

Poglej, da otroka odvadiš dude, da ga pomiriš, da si ne pomaga s palcem, to vsaka mama rabi živce iz poboljšanega karbonskega jekla. Razumeš?

Na sliki je vidno, da ima najmanj en otrok grde sesalne zobe, nobeden pa nima povsem simetrične glave.

Pač glej, njeni otroci so živi, samo niso pa lepi. Pač niso. Koliko energije stane mamo, da so otroci res lepi in zdravi - to ti lahko pove vsaka predana mama. In pač menim, da ona ni predana mama.
««
195 / 236
»»