» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
154 / 236
»»

nejclp ::

Jaz ga tudi ne poznam, če bi ga poznal, bi verjetno razmislil, ali naj ga prijavim policiji ali ne, v nobenem primeru pa ne bi šel na forum in napisal, da ga poznam.

centrist ::

Opazil sem, da na spletu skrajni levičarji zanikajo poskus umora Branka Grimsa in da zahtevajo, naj pokaže mrliški list. Spet tipična levičarska dvoličnost, oni ne verjamejo, da je Grimsa nekdo poskušal umoriti nekaj dni po domnevnem napadu na Niko Kovač, mi bi pa morali verjeti, da so njo fizično napadli.

111111111111 ::

Kaj, a ste trolčki ostali sami? In jokcate malo drug drugemu.

Nejči, kdaj greva na pijačo?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fur80 ::

Se že ve kaj več kdo pobija politike in aktiviste po Sloveniji?

centrist ::

fur80 je izjavil:

Se že ve kaj več kdo pobija politike in aktiviste po Sloveniji?


Ne, danes strokovno podkovani frendi niso klicali, da bi nam povedali, kdo je poskušal umoriti Branka Grimsa. Za uporabnika p0ki pa ne vem, ali je že šel na policijo in ji predal vse informacije o dogodku v zvezi z Niko Kovač, za katere pravi, da jih ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: centrist ()

centrist ::

111111111111 je izjavil:

Kaj, a ste trolčki ostali sami? In jokcate malo drug drugemu.

Nejči, kdaj greva na pijačo?


Levi troli kot vedno uničujejo vse. Sem vesel, da si prišel vnesti nekaj dobrih argumentov in substance v to temo, da ne bom edini razumen sredinski demokrat tule.

p0ki ::

Zakaj bi šel na policijo? Nisem špicelj, ne maram Nike
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

tilen03 ::

p0ki je izjavil:

Tole z Niko nima niti trohice političnega ozadja. Po sliki sodeč poznam modela in nima niti pojma o politiki.
Pomoje je dekle bulilo v telefon in se je zaletelo vanj, pubecu pa se je strgalo to pa je to.
Je pa dekle pametno in takoj izkoristi zadevo....

Ce nima pojma, je velika verjetnost, da je obkrozil SDS. SDS ima 2 vrsti volivcev: Tisti, ki nimajo pojma o politiki(ker vsak, ki se malo izobrazi o slo politiki, hitro ugotovi kaksna stranka je SDS in kaksen politik je Jansa) in tisti, ki gledajo na koristi. Vecina volivcev je prvih seveda, ker ima vecina Slovencev nizjo placo od povprecne, tako da koristi, ce izvolijo SDS, za njih ne obstajajo.

p0ki je izjavil:

Zakaj bi šel na policijo? Nisem špicelj, ne maram Nike

Pravice tudi ne maras, a. Prava nevtralnost:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

hbgqzR ::

tilen03 je izjavil:

Ce nima pojma, je velika verjetnost, da je obkrozil SDS. SDS ima 2 vrsti volivcev: Tisti, ki nimajo pojma o politiki(ker vsak, ki se malo izobrazi o slo politiki, hitro ugotovi kaksna stranka je SDS in kaksen politik je Jansa) in tisti, ki gledajo na koristi. Vecina volivcev je prvih seveda, ker ima vecina Slovencev nizjo placo od povprecne, tako da koristi, ce izvolijo SDS, za njih ne obstajajo.

Does not compute.

tilen03 ::

hbgqzR je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Ce nima pojma, je velika verjetnost, da je obkrozil SDS. SDS ima 2 vrsti volivcev: Tisti, ki nimajo pojma o politiki(ker vsak, ki se malo izobrazi o slo politiki, hitro ugotovi kaksna stranka je SDS in kaksen politik je Jansa) in tisti, ki gledajo na koristi. Vecina volivcev je prvih seveda, ker ima vecina Slovencev nizjo placo od povprecne, tako da koristi, ce izvolijo SDS, za njih ne obstajajo.

Does not compute.

Zelo revna replika, drugic raje poglej v skripto in prepisi eno primer odgovora

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

hbgqzR ::

Prav, dragi tilen03, veliki elokventni volivni matematik, sem zmotno domneval, da bos razumel sam. Ampak ne, se nekaj bi se spotikal - pravis, vecina ljudi s podpovprecnimi placami, ki so menda vecinske v Sloveniji, je volivcev desnice? Kolikorat je zmagala na volitvah desnica, ce te tvoje, izgleda napacne, domneve drzijo vsaj priblizno? In kaksen rang deleza osvoji desnica? Podpovprecna manjsina, pravis?

Aja, aja, aja, aja - tilen03 pac, dame in gospodje :-)

Poslji mi skripto, tilen03, politicno-ekonomski racunar, da se poducim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

tilen03 ::

hbgqzR je izjavil:

Prav, dragi tilen03, veliki elokventni volivni matematik, sem zmotno domneval, da bos razumel sam. Ampak ne, se nekaj bi se spotikal - pravis, vecina ljudi s podpovprecnimi placami, ki so menda vecinske v Sloveniji, je volivcev desnice? Kolikorat je zmagala na volitvah desnica, ce te tvoje, izgleda napacne, domneve drzijo vsaj priblizno? In kaksen rang deleza osvoji desnica? Podpovprecna manjsina, pravis?

Aja, aja, aja, aja - tilen03 pac, dame in gospodje :-)

Poslji mi skripto, tilen03, politicno-ekonomski racunar, da se poducim.

Ja, ampak niso vsi s podpovprecno placo neizobrazeni glede politike. Vecinoma niso, zato vecina ljudi ne mara in ne voli SDS. Kljub temu, pa ima vecina volivcev SDS podpovprecno placo.

hbgqzR ::

Na osnovi cesa ugotavljas visino place glede na politicne preference? Je sicer placa edino in najzanesljivejse merilo materialne preskrbljenosti? Koliko je star povprecen volivec desnice, iz kje naceloma izhaja in koliko premozenja ima in kako strukturiranega?

Kar hocem reci s temi razsirjenimi odgovori (prepisanih iz nekaksne skripte ali kaj), na osnovi, da je nekomu 'uradno' vseeno za politiko, se, domnevam, ne da zanesljivo sklepati o njegovem materialnem stanju in tudi o volivnih preferencah ne.

Vem, da ti menis drugace, jaz osebno menim, da je to samo predsodek.

PS: Se opravicujem za napake in sumnike, na telefonu mi tipkanje ne gre najbolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

TheBlueOne ::

hbgqzR je izjavil:



Vem, da ti menis drugace, jaz osebno menim, da je to samo predsodek.


Praviloma se delajo te statistike vzporedno z volitvami. Nizje izobrazeni kolikor vem praviloma favorizirajo SDS. Sicer pa tudi vidis koga kdo nagovarja in kako nagovarja. SDS nagovarja periferijo in demonizacija mestnih sredisca, kar je klasika populisticne strategije. Nekomu, ki je izobrazen pac ne bos prodal Nova24 nebuloz, ce ni direkt na tvoji pipici. Nova24 pa je izrazanje v SDS stilu.

hbgqzR ::

Predlagam, da, dokler ne pride do uradnega razpleta v cim krajsem casu, ne zapravljamo casa s svojimi domnevami in predsodki, vsaj kar se tice tega mozakarja, s katerim je imela Nika Kovac zelo stresno srecanje, ker ene posplositve morda ne drzijo - se pa strinjam, da je to samo forum.

Na zalost moral zdaj toliko tipkati, ko sem zmotno domneval, da bo enostaven 3-besedni odgovor dovolj, zdaj pa se oddaljujemo od tiste stranpoti.

Ce imate cas, nadaljujte brez mene.

PS: Prosim, da namesto mene popravite moje slovnicne napake, zagotovo se jih nekaj najde.

tilen03 ::

hbgqzR je izjavil:

Na osnovi cesa ugotavljas visino place glede na politicne preference? Je sicer placa edino in najzanesljivejse merilo materialne preskrbljenosti? Koliko je star povprecen volivec desnice, iz kje naceloma izhaja in koliko premozenja ima in kako strukturiranega?

Kar hocem reci s temi razsirjenimi odgovori (prepisanih iz nekaksne skripte ali kaj), na osnovi, da je nekomu 'uradno' vseeno za politiko, se, domnevam, ne da zanesljivo sklepati o njegovem materialnem stanju in tudi o volivnih preferencah ne.

Vem, da ti menis drugace, jaz osebno menim, da je to samo predsodek.

PS: Se opravicujem za napake in sumnike, na telefonu mi tipkanje ne gre najbolje.

Saj ni potrebno, da se sklepa zanesljivo. Ze okvirno je dovolj. Ker zanesljivih podatkov ne moremo dobit.

Prevec vprasanj postavljas in otezujes zadevo. Povprecen volivec desnice je star 40+, doma je vecinoma v ruralnem obmocju in zelo navezan na svojo zemljo, hiso in/ali ter nepremicnine. Ponavadi je veren ali pa samo podpira krscanske vrednote.

Velikokrat so njiho i starsi imeli slabe izkusnje z zivljenjem v Jugoslaviji: bili so zanicevani zaradi vere, bili so zanicevani, ker se niso zeleli pridruziti partiji, izgubili so zemljo, ... In s temi seveda slabimi spomini, z lahkoto obkrozijo politika, ki se "zavzema" proti "komunistom". Saj nekaterim ni za zameriti, ker so nekatere zgodbe zares zalostne in so custveno tako potrti, da ne zmorejo videti jasne slike

nejclp ::

Ne seri, jaz sem bil zaničevan, ker nisem šel k birmi.

hbgqzR ::

Ampak iz slike domnevnega zaletavca v Niko Kovac in neke objave na forumu nekega forumasa, da je menda prepoznal mozakarja, ki da se aktivno ne zanima za politiko, si uspel vse to ugotoviti? In povezal si tudi placo (recimo, se nezaposlene mladine s pravico voljenja), politicne preference in materialno preskrbljenost nasploh? So volitve sploh kjerkoli se potrebne, ce je vse tako enostavno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

cvalsr ::

Tole z Niko nima niti trohice političnega ozadja. Po sliki sodeč poznam modela in nima niti pojma o politiki.
Pomoje je dekle bulilo v telefon in se je zaletelo vanj, pubecu pa se je strgalo to pa je to.
Je pa dekle pametno in takoj izkoristi zadevo....


Se kar strinjam, pa še nakaj se mi dozdeva:
S seboj je imela nekaj psu podobnega? Verjetno se je ščene motalo čisto po drugi strani pločnika, vrvica pa lepo zategnjena čez celo širino, da 'pubec' sploh ni mogel normalno mimo? In se mu je zato 'strgalo', da jo je tako "grozovito napadel" (hahaha).
Se je tudi meni to že zgodilo. Ženščina se ni zmenila, da je zablokirala celo širino pločnika in se sploh ni nameravala umakniti. Sem ji pač s hojo mimo 'iztrgal' povodec iz roke. Za utišanje njenega glasnega ogorčenega zgražanja, kaj sem naredil, pa je zadostoval en zelo glasno zatuljen "Je to tvoj zasebni pločnik? MAAARŠ!"
Možno je pa tudi, da je bil "napad" dogovorjen in zaigran, da je dobila pozornost - več kot Miro Petek, ko so ga pretepli skoraj do smrti. Avša, ki o sebi misli, da je 'superwomen' in 'wonderwomen' skupaj. (Saj je, po kilah.)

111111111111 ::

fur80 je izjavil:

Se že ve kaj več kdo pobija politike in aktiviste po Sloveniji?

Levi pobijajo leve in potem desni pobijajo desne, da ne bi zaostajali. Vsak svoje.

tilen03 je izjavil:

Ce nima pojma, je velika verjetnost, da je obkrozil SDS. SDS ima 2 vrsti volivcev: Tisti, ki nimajo pojma o politiki(ker vsak, ki se malo izobrazi o slo politiki, hitro ugotovi kaksna stranka je SDS in kaksen politik je Jansa) in tisti, ki gledajo na koristi. Vecina volivcev je prvih seveda, ker ima vecina Slovencev nizjo placo od povprecne, tako da koristi, ce izvolijo SDS, za njih ne obstajajo.

Ker volilci levega pola so pa super vlado izbrali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:


Ja, ampak niso vsi s podpovprecno placo neizobrazeni glede politike. Vecinoma niso, zato vecina ljudi ne mara in ne voli SDS. Kljub temu, pa ima vecina volivcev SDS podpovprecno placo.

Boš predstavil izračune ali boš samo na suho natepaval? :)

Znaš sploh izračunati tako stvar? Zadnje kakor berem še Mesec ne more izvedeti, koliko so plače in pokojnine v Sloveniji, ti pa samo sikaš neargumentirano. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cvalsr ::

Pa še nekaj:
Če obstajajo dovolj dobre slike obeh napadalcev - že njihovi znanci jih gotovo zlahka prepoznajo - kako pa to, da NE obstajajo (video)posnetki samih napadov? Nič se jih ne omenja? So to slike sploh res pravih "napadalcev"?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ne seri, jaz sem bil zaničevan, ker nisem šel k birmi.

Se ti še danes pozna. Nimaš nobenih manir.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

centrist ::

p0ki je izjavil:

Zakaj bi šel na policijo? Nisem špicelj, ne maram Nike


Zato da bi na podlagi tvojega poznanstva z osumljencem čimprej sporočil policiji, da po tvojih informacijah napad na Niko ni bil politično motiviran in da bi se nehalo povzročati politično škodo opoziciji, proti kateri Nika pogosto zganja aktivizem? Si kak levičar ali kaj, da nočeš organom pregona posredovati resnice?

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne seri, jaz sem bil zaničevan, ker nisem šel k birmi.

Se ti še danes pozna. Nimaš nobenih manir.


Se pridružujem temu mnenju. Nejclp, zakaj pa nisi šel, nisi maral mopeda za darilo? Jaz sem šel z veseljem, se je splačalo tako materialno kot moralno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: centrist ()

tilen03 ::

hbgqzR je izjavil:

Ampak iz slike domnevnega zaletavca v Niko Kovac in neke objave na forumu nekega forumasa, da je menda prepoznal mozakarja, ki da se aktivno ne zanima za politiko, si uspel vse to ugotoviti? In povezal si tudi placo (recimo, se nezaposlene mladine s pravico voljenja), politicne preference in materialno preskrbljenost nasploh?

111111111111 je izjavil:


Boš predstavil izračune ali boš samo na suho natepaval? :)

Znaš sploh izračunati tako stvar?

Glejta, če znaš, znaš.

hbgqzR ::

Kaj bi znal, tilen03? Na osnovi videza posnetka slabe locljivosti domnevnega mozakarja, ki se je zaletel v Niko Kovac, sklepati na visino place, materialni status in politicne preference, ker en tretji forumas nekaj rece, da menda mozakarja pozna in ga menda politika ne zanima? Ali kaj znas, tilen03, ne razumem te. To znas? Palec gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:


Glejta, če znaš, znaš.

Še trolaš slabo, kaj šele računaš. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

RTV SLO pravkar (ponovitev): soočanje humanitarke in Andreja Rupnika.

Humanitarka na eno vprašanje (ampak NITI ENO) ne odgovori.
Južni bratje bi rekli, da sere govna.

Fantje in punce, poglejte in dajte mnenje. Res me zanima.

Ne morem verjeti, da celo na RTV to dogaja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Sem šel preko sebe in poslušal Andreja: kdo je to? Temu bi morali dati več pooblastil, človek realno govori o dogajanju.


Andrej Rupnik @ Wikipedia

Wiki je skop.

Jaz bi rekel, da je politično neoporečen.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

arnecan1 ::

FireSnake je izjavil:

RTV SLO pravkar (ponovitev): soočanje humanitarke in Andreja Rupnika.

Humanitarka na eno vprašanje (ampak NITI ENO) ne odgovori.
Južni bratje bi rekli, da sere govna.

Fantje in punce, poglejte in dajte mnenje. Res me zanima.

Ne morem verjeti, da celo na RTV to dogaja.

Ko trčita realnost in LA-LA LAND.

GregiB ::

Nekaj dela ta vlada narobe... Pred skoraj letom dni je Vodopivec napovedal, da bo Slovencev čez desetletje 3 milijone. To pomeni, da bi morala biti letna rast prebivalstva 4,1%, nekje na nivoju najhitreje rastočih afriških držav. Torej bi moralo biti v 2022 nekje 80.000 več rojstev, kot smrti... a glej ga zlomka... do sedaj je umrlo kar 6.800 več državljanov, kot se jih je rodilo... skoraj natanko toliko, kot je novih tujih državljanov prišlo v rodno grüdo (imigrantov)...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

Ta vlada dela nekaj narobe, da ni toliko rojstev? Kdo je Vodopivec?

Me pa zanima kaksni bi morali biti ukrepi? Vsak vikend vse mlade na kup, prisilno malo napiti in zadrogirati, prepovedati kontracepcijo. Kako se ze temu rece? Duhovne vaje?

Utk ::

Ti ne bi opazil sarkazma tudi če te bi Monty Python z njim kresnil okol gobca, a? Sej za manj brihtne ni to nič čudnega...

MrStein ::

Stvar je off topic bedarija v vsakem primeru.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GregiB ::

MrStein je izjavil:

Stvar je off topic bedarija v vsakem primeru.


Kaj pa vem... slučajno sem preletel podatek o prebivalstvu za Q3_22 in uvidel, da se le to praktično v letu dni ni spremenilo... Koliko nas letno odmre, toliko jih pride od zunaj... demografija je kur8a. Tudi ne gre najbolj skupaj z zastraševanjem o hordah nepismenih moških iz bližnjega vzhoda, ki praktično v četici prečkajo meje...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ti ne bi opazil sarkazma tudi če te bi Monty Python z njim kresnil okol gobca, a? Sej za manj brihtne ni to nič čudnega...


Na forumu ga tezko opazis. Moras poznati sogovornika.

AtaŠtumf ::

GregiB je izjavil:

MrStein je izjavil:

Stvar je off topic bedarija v vsakem primeru.


Kaj pa vem... slučajno sem preletel podatek o prebivalstvu za Q3_22 in uvidel, da se le to praktično v letu dni ni spremenilo... Koliko nas letno odmre, toliko jih pride od zunaj... demografija je kur8a. Tudi ne gre najbolj skupaj z zastraševanjem o hordah nepismenih moških iz bližnjega vzhoda, ki praktično v četici prečkajo meje...


Seveda vsi ti raketni znanstveniki moškega spola komaj čakajo, da se jih popiše v evidenco prebivalstva, zato tudi, ko gredo čez meje trdno v rokah držijo svojo odločbo in se nikoli ne najde kakih odvrženih dokumentov!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

GregiB je izjavil:



Kaj pa vem... slučajno sem preletel podatek o prebivalstvu za Q3_22 in uvidel, da se le to praktično v letu dni ni spremenilo... Koliko nas letno odmre, toliko jih pride od zunaj... demografija je kur8a. Tudi ne gre najbolj skupaj z zastraševanjem o hordah nepismenih moških iz bližnjega vzhoda, ki praktično v četici prečkajo meje...


To je v trenutnem modelu. Lahko pa zadeve blazi vecja ucinkovitost in profitabilnost.

nejclp ::

GregiB je izjavil:

MrStein je izjavil:

Stvar je off topic bedarija v vsakem primeru.


Kaj pa vem... slučajno sem preletel podatek o prebivalstvu za Q3_22 in uvidel, da se le to praktično v letu dni ni spremenilo... Koliko nas letno odmre, toliko jih pride od zunaj... demografija je kur8a. Tudi ne gre najbolj skupaj z zastraševanjem o hordah nepismenih moških iz bližnjega vzhoda, ki praktično v četici prečkajo meje...

V septembru smo imeli pozitiven prirast
https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/...

Samo primčev urad za demografijo je bilo treba ukinit, pa so že rezultati.

GregiB ::

nejclp je izjavil:


V septembru smo imeli pozitiven prirast
https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/...

Samo primčev urad za demografijo je bilo treba ukinit, pa so že rezultati.


Ne bi rekel... PMSM gre za dva faktorja... Najprej zapoznel vpliv COVID, ki je kosil predvsem pri tistih, ki so bili že z eno nogo pod rušo (se vidi lepo na grafu, konec 2020, začetek 2021) in pa sezonskost umiranja, ki je v poletnih mesecih malenkost nižja, kot v jesensko-zimskih. Sezonskost pri rojevanju pa je zanemarljiva.
Konec koncev pa to ne pomeni nič drugega kot to, da je emigracija slovencev primerljiva s imigracijo tujcev.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

scipascapa ::

Kmalu bomo manjšina v lastni državi oz. nekaj podobnega kot S. Makedonija.

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


V septembru smo imeli pozitiven prirast
https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/...

Samo primčev urad za demografijo je bilo treba ukinit, pa so že rezultati.


Ne bi rekel... PMSM gre za dva faktorja... Najprej zapoznel vpliv COVID, ki je kosil predvsem pri tistih, ki so bili že z eno nogo pod rušo (se vidi lepo na grafu, konec 2020, začetek 2021) in pa sezonskost umiranja, ki je v poletnih mesecih malenkost nižja, kot v jesensko-zimskih. Sezonskost pri rojevanju pa je zanemarljiva.
Konec koncev pa to ne pomeni nič drugega kot to, da je emigracija slovencev primerljiva s imigracijo tujcev.

Na grafu se vidi, da je bilo septembra manj umrlih kot julija in avgusta, valjda je ban Primca edini faktor, ne bit tolk dolgočasen.

Invictus ::

Med COVIDom je celo mladina vec fukala, kar se pozna v vrtcih.

Starsi so vecinoma pod 30, celo pod 25, prvic po ne vem koliko letih pa ljubljanski vrtci nimajo prostora.

Vec se je pa tudi uvozilo juznjakom, ki jim je Slovenija samo del poti pred delom v Nemciji... Tukaj ostanejo res samo konkretni debili. In pa siptarji, saj smo siptarjem prijazna drzava...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GregiB ::

Invictus je izjavil:

Med COVIDom je celo mladina vec fukala, kar se pozna v vrtcih.


Zihr?

2020 je bilo 3% manj rojstev, kot leto prej... 2019.
2021 pa je bilo 1% več rojstev, kot 2020... a še vedno manj, kot v 2019...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

svecka ::

Invictus je izjavil:

Med COVIDom je celo mladina vec fukala, kar se pozna v vrtcih.


med covidom je bilo več ločitev, ker folk ni prenesel bit zaprt eden z drugim.

Geho ::

svecka je izjavil:

Invictus je izjavil:

Med COVIDom je celo mladina vec fukala, kar se pozna v vrtcih.


med covidom je bilo več ločitev, ker folk ni prenesel bit zaprt eden z drugim.

To je bil oravno super, so videli kateri niso za skupaj... Ultimativni test!

CiClon ::

Zadnjih par komentarjev je simptomatičnih - en zine da je bilo več rojstev med Covidom, drugi da je bilo več ločitev med Covidom (spoiler: ne drži) in to napišejo kot da gre za fakt :) podatki pa dva klika stran.

In potem grejo ti isti v druge teme spet prepričano pisat "fakte" lol

TESKAn ::

To je bil oravno super, so videli kateri niso za skupaj... Ultimativni test!

Sam kaj ko so poročeni pa s froci, potem se pa odloči za ločitev z nožem...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jernejl ::

Ministrstvo izbrisalo stare napotnice, a s čakalnih list so izginili tudi prenaročeni pacienti
Glede na (bojda) visoke standarde trenutne vlade (spomnimo se ministrovih zahtev po odstopu vodstva bolnišnice v Celju ob zamenjavi pacientov) me res zanima, ali bo minister v tem primeru prevzel odgovornost in odstopil, ali pa bodo zdaj na ministrstvu rekli, da so krivi vsi zdravstveni domovi in bolnišnice in še povsod drugod zamenjali vodstveni kader, tako kot so to naredili v Celju. :))

111111111111 ::

jernejl je izjavil:

Ministrstvo izbrisalo stare napotnice, a s čakalnih list so izginili tudi prenaročeni pacienti
Glede na (bojda) visoke standarde trenutne vlade (spomnimo se ministrovih zahtev po odstopu vodstva bolnišnice v Celju ob zamenjavi pacientov) me res zanima, ali bo minister v tem primeru prevzel odgovornost in odstopil, ali pa bodo zdaj na ministrstvu rekli, da so krivi vsi zdravstveni domovi in bolnišnice in še povsod drugod zamenjali vodstveni kader, tako kot so to naredili v Celju. :))

Najverjetneje bodo zamejali kader. :D Sam ne vem od kje bodo jemali.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
154 / 236
»»