» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
100 / 236
»»

mtosev ::

Vidim, da pri Levici spet imajo probleme zaradi skrajševanja čakalnih dob pri zdravniku, ker bodo sodelovali tudi koncesionarji. Tudi proti vstopu SWE/FIN v NATO so glasovali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Masayoshi ::

tilen03 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

https://twitter.com/myselfAndI2022/stat...

Tip je na nečem...

1) Zanimivo, da ravno anticepilci/anticovid napadate Golobovo izjavo. Bi si mislil, da ga boste podprli, ker je po vašem virus itak prehlad

2) Golob ima prav. Poleti je manj verjetnosti, da bo nastala epidemija, tako da se ni potrebno pretirano bati. Jeseni in pozimi je najhujše. Je pa malo čudno uporabil besede, verjetno hotel zveneti optimistično


1) Ste res hujši kot jajotovi, sedaj ste me še za anticepilca proglasili ;)
2) lol apologeta...

Utk ::

Kako se pa počutite zdaj, ko je Golob reku, naj ljudje jejo potico, če nimajo kruha, glede na to, da imamo po dveh letih tiranije končno socialno občutljivo vlado? Ki predlaga vsem 10 dni morja in čakanje na javnega zdravnika, tudi če nas prej pobere, ker zlobnih kapitalistov, koncesionarjev, pa res ne bomo podpirali?

Masayoshi ::

tilen03 je izjavil:

Utk je izjavil:


Zanimivo je predvsem to, da če bi nekdo drug to napisal, recimo jaz, bi bil zloben anticepilec. Ker je to rekel on, ima pa prav.

Tako. Vedno je potrebno pogledati kdo to izjavi in kakšna so njegova mnenja, njegova ideologija, njegova dejanja, njegovi plani nasplošno. Komaj takrat lahko dobiš pravilno interpretacijo besed in kaj je z njimi mislil. Ker niso pomembne besede, ampak interpretacija, pomen teh besed.

Ko je Janša izjavil "Mi gradimo državo", je bila pravilna interpretacija "Mi rušimo državo". Samo primer.


Tako, debili na kubik ne gledajo kaj je kdo rekel ampak zgolj kdo je kaj rekel...Samo potrjuješ svoj debilizem.

Wrop ::

Američanom je Trump proti Covidu predpisoval vbrizgavanje belila, pri nas nam Golob predpisuje sončenje in morsko sol. :))

Kritični misleci že pravijo, da so ljudje narobe razumeli in si niso znali pravilno interpretirati izrečenih besed. Če Golob reče, da bo zdravstvena stroka pripravila rešitve za boljše zaupanje vlade, da vedo kaj delajo, to še ne pomeni, da bo stroka pilila rešitve za boljšo podobo vlade, čeprav na račun zdravja.

feryz ::

Unchancy je izjavil:

Ob predpostavki, da govoriš o ljudeh iz prejšnje vlade (ok, Kustec poznam, kdo je Vodopivec?), bom rekel wow, nadlegovanje prejšnje ekipe za nekaj evrov, medtem pa neomajna podpora ekipi, ki jo podpira Janković. A ti to ni absurdno? Mislim, na neki točki se zagotovo vprašaš, ane?
Ker mi ob slovenski politični sceni gre na bruhanje in se mi ne da več poglabljat v to greznico, bom morda izpadel neobveščen, ampak vizavi izjave 8.marec o primeru farmacevtka in siol.net, a je se je to združba odprto postavila na Jankovićevo stran?
Kaj mi všeč, da se ljudje ne sekirajo za 230 jurjev, ker je to zgolj "nekaj evrov"?
Ker so pač njihove barve, lahko kradejo kakor jim paše.
In ker so politiki vedno nekomu prave barve, lahko tudi nekaznovano in brez posledic kradejo kolikor hočeš.

Tebe pa bolj skrbi gobezdanje ene babure in floskule po medijih? Kaj se lahko objavi in kaj ne, je v tem primeru popolnoma nepomembno.
Pomembno je, da se je opankar izvlekel brez posledic.
Kar nam dovolj pove o stanju slovenskega tožilstva, sodstva in ostalih, do konca skorumpiranih in lenih ter močno preplačanih, fikusov.

Wrop ::



Dr. Marko Potrč in njegova strokovna skupina za borbo proti Covidu, se z Golobom strinja in dodatno predlaga, da če kašljate, dajto to delati v rokav na morju.
Letos bo objavljen razpis za nakup novih reševalnih vozil za prevoz covid bolnikov na morje.

FireSnake ::

Masayoshi je izjavil:

https://twitter.com/myselfAndI2022/stat...

Tip je na nečem...


Na nečem močnem.
Ampak, se pa ne heca!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AtaŠtumf ::

Wrop je izjavil:

Američanom je Trump proti Covidu predpisoval vbrizgavanje belila, pri nas nam Golob predpisuje sončenje in morsko sol. :))

Kritični misleci že pravijo, da so ljudje narobe razumeli in si niso znali pravilno interpretirati izrečenih besed. Če Golob reče, da bo zdravstvena stroka pripravila rešitve za boljše zaupanje vlade, da vedo kaj delajo, to še ne pomeni, da bo stroka pilila rešitve za boljšo podobo vlade, čeprav na račun zdravja.


Prosim, da pripisuješ izjave oranžnemu, ki jih ni nikoli izrekel.

Če pa že želiš nekaj primerjati oranžnega in golobčka, pa vsaj daj direktni citat oranžnega glede vbrizgovanja belila!

Ko boš iskal direktno izjavo, boš ugotovil, da je oranžni s svojimi izjavami, svetlobna leta pred golobčkom, golobček vsake toliko časa izpade, kakor Zelenski, ko je na kokainu, nekaj se smeje, govori bedarije itd.

A očitno je bilo to njegovim volilcem zelo všeč, da so ga izvolili.

Plešite sedaj ovčke!

FireSnake ::

tilen03 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

https://twitter.com/myselfAndI2022/stat...

Tip je na nečem...

1) Zanimivo, da ravno anticepilci/anticovid napadate Golobovo izjavo. Bi si mislil, da ga boste podprli, ker je po vašem virus itak prehlad

2) Golob ima prav. Poleti je manj verjetnosti, da bo nastala epidemija, tako da se ni potrebno pretirano bati. Jeseni in pozimi je najhujše. Je pa malo čudno uporabil besede, verjetno hotel zveneti optimistično


Hahaha, pajace tvojega kova, ki branite svoje idole je vedno fino prebrat.
S svojimi neumnostmi zelo nasmejete :))
Škoda le, ker se stroka ne strinja z vama (to je pa malo čudno, ane?) ;((

Utk je izjavil:


Zanimivo je predvsem to, da če bi nekdo drug to napisal, recimo jaz, bi bil zloben anticepilec. Ker je to rekel on, ima pa prav.
Mi se ne smejemo Golobu, ampak vam, ki ste ga izvolili.


Tako nekako, ja ;)

tilen03 je izjavil:


Ko je Janša izjavil "Mi gradimo državo", je bila pravilna interpretacija "Mi rušimo državo". Samo primer.


Jajota ni več! Daj si to že enkrat zabiti v glavo!
Res si obseden z njim.
Prej ste kličali: Jajo, Jajo.
Zdaj ga ni več.
Zdaj pa kričite: Jajo, Jajo.

Res ste prfuknjeni. In potem se še čudite, da vas nihče ne jemlje resno?

tilen03 je izjavil:

Utk je izjavil:

Kakorkoli, glede na to, da imamo predsednico parlamenta anticepilko, zdaj se je pa še Golob razkrinkal, sem jaz čisto srečen. Vi ste bili pa nategnjeni.

Bomo šli na ulice. Ne bi bila prva anticepilska vlada, tako da ni skrbi.


In kaj boste na ulicah?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Masayoshi ::

feryz je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ob predpostavki, da govoriš o ljudeh iz prejšnje vlade (ok, Kustec poznam, kdo je Vodopivec?), bom rekel wow, nadlegovanje prejšnje ekipe za nekaj evrov, medtem pa neomajna podpora ekipi, ki jo podpira Janković. A ti to ni absurdno? Mislim, na neki točki se zagotovo vprašaš, ane?
Ker mi ob slovenski politični sceni gre na bruhanje in se mi ne da več poglabljat v to greznico, bom morda izpadel neobveščen, ampak vizavi izjave 8.marec o primeru farmacevtka in siol.net, a je se je to združba odprto postavila na Jankovićevo stran?
Kaj mi všeč, da se ljudje ne sekirajo za 230 jurjev, ker je to zgolj "nekaj evrov"?
Ker so pač njihove barve, lahko kradejo kakor jim paše.
In ker so politiki vedno nekomu prave barve, lahko tudi nekaznovano in brez posledic kradejo kolikor hočeš.

Tebe pa bolj skrbi gobezdanje ene babure in floskule po medijih? Kaj se lahko objavi in kaj ne, je v tem primeru popolnoma nepomembno.
Pomembno je, da se je opankar izvlekel brez posledic.
Kar nam dovolj pove o stanju slovenskega tožilstva, sodstva in ostalih, do konca skorumpiranih in lenih ter močno preplačanih, fikusov.


Apologeti obeh slo polov so res za bruhat. Tole zgoraj je čista kraja. Funkcionarji naj ne bi imeli možnosti da si izplačajo dopust, saj imajo za svoje delo druge dodatke. Pa zanimivo je tudi koliko dopusta imajo...So z morja delali od doma verjetno. Bruh.

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Jajota ni več! Daj si to že enkrat zabiti v glavo!
Res si obseden z njim.
Prej ste kličali: Jajo, Jajo.
Zdaj ga ni več.
Zdaj pa kričite: Jajo, Jajo.


Ej, mater si dosadn s temi... Ja... hočeš uradno? Jajota ni več... je pa bil, kot je bil Cmerar, Türk, Šivilja, Serpentinšek, Palček iz Murgelj in še kdo. In kaj misliš zdaj stati v preži vsakič, ko si bo kdo drznil ozreti nazaj in napisati kaj o vladavini Puklota?
Mater, rodil sem se kar nekaj let po WWII, pa že celo življenje poskušam o partizanih in nemcih... pa se nben ne dere "Partizanov ni več!"?!

Masayoshi je izjavil:

Apologeti obeh slo polov so res za bruhat. Tole zgoraj je čista kraja. Funkcionarji naj ne bi imeli možnosti da si izplačajo dopust, saj imajo za svoje delo druge dodatke. Pa zanimivo je tudi koliko dopusta imajo...So z morja delali od doma verjetno. Bruh.


Tudi še nisem slišal, da bi si nekdo, ki sam sebi odreja dopust, koristil to možnost...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

FireSnake ::

GregiB je izjavil:


Ej, mater si dosadn s temi...


Ja, res ste "dosadni" (zaenkrat smo še na slovenskem forumu, se strinjava?)!

Naj že zaprejo gobce in začnejo delat (al ne znajo?).
Ker drugeg, kot "Jajo, Jajo" ni za slišati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AtaŠtumf ::

BTW, zanimivo je brati izjave določenih tukaj in tudi golobčka in ostalih koalicijskih partnerjev glede regulicije cen pred volitvami in sedaj, ko golobček s tovariši regulira cene bencina in elektrike. :))

Kako zanimivo bo brati šele, ko bo golobček s tovariši sprejemal ukrepe proti kitajskemu virusu in zapiral državo, ter zahteval obvezno cepljenje.

Me prav zanima, če bodo meje med cepilci in anticepilci še vedno enake... :))

endelin ::

Mediji delajo vse samo da se ne govori o rabotah nove vlade:))

# ruski mediji

Wrop ::

Družbeno politični delavci bodo zagotovo spremljali delo vlade in poročali o delu vlade. Interpretacija dela vlade bo v skladu tega, da bodo ljudje vladi še naprej zaupali. Pri tem bodo skušali najbolj kritično ocenjevati in ohranjati kratke nosove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

GregiB ::

endelin je izjavil:

Mediji delajo vse samo da se ne govori o rabotah nove vlade


Eh, no ja... naj producirajo novice...? no ja, tudi to nekateri delajo... Tipa... delajo to pa to, sam nočjo povedat...

Sej tud v ZDA izvenvesoljski man-lizardi ugrabljajo, posiljujejo in jejo mldae bele krščanske fantke, pa noče o tem nihče pisat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Voss ::

Golob o zdravilu proti covidu-19: Imamo sonce in slano vodo

Ker kralj! :))

shmandi ::

Zdaj bodo baje še potrča in ribičevo najeli za glavnega kovid svetovalca

Voss ::

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

shmandi ::

Voss je izjavil:

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

Ha,ha,ha... 70% prebivalcev pač ni imelo pojma, kaj bodo dobili.

Voss ::

Buc, buc a smo mal jezni :))

shmandi ::

Voss je izjavil:

Buc, buc a smo mal jezni :))

Zakaj že?
Mi je pa smešno, ker ste verjeli, da bo zdaj kaj drugače...

GregiB ::

shmandi je izjavil:


Ha,ha,ha... 70% prebivalcev pač ni imelo pojma, kaj bodo dobili.


Je imelo pa prekleto pojma, kaj so imeli...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Cupakabra123 ::

Voss je izjavil:

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

More like 70% prebivalcev je idiotov. In sodec po ljudeh, ki jih dnevno vidim bi rekel, da je ta cifra se visja.

Voss ::

Cupakabra123 je izjavil:

Voss je izjavil:

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

More like 70% prebivalcev je idiotov. In sodec po ljudeh, ki jih dnevno vidim bi rekel, da je ta cifra se visja.


Buc, buc še en srboritež :))

Še mal več k 7 let pa pol, pa mogoče spet vaša opcija pride na oblast :)

Cupakabra123 ::

Voss je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

Voss je izjavil:

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

More like 70% prebivalcev je idiotov. In sodec po ljudeh, ki jih dnevno vidim bi rekel, da je ta cifra se visja.


Buc, buc še en srboritež :))

Še mal več k 7 let pa pol, pa mogoče spet vaša opcija pride na oblast :)

Glede na to, da zdajsnjo vlado vodi clovek, ki trdi da nas bo sonce in morska voda resila jim dam max 1 leto.

GregiB ::

Cupakabra123 je izjavil:


More like 70% prebivalcev je idiotov.


Zbna bit... še bolj zanimivo je to, da je praktično polovica teh volila Puklota...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

feryz ::

Voss je izjavil:

Golob o zdravilu proti covidu-19: Imamo sonce in slano vodo

Ker kralj! :))
Prej je bilo ravno kontra.
Nič vam ni, zato ne smete na sonce in v slano vodo.

Nismo pozabili drkanja na mejah.

FireSnake ::

feryz je izjavil:


Nismo pozabili drkanja na mejah.


Tole pa dam med zaznamke.
Zaznamek bo, upam, veš zakaj ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

feryz ::

Bo ko bo, če bo.
Ampak ne julija in avgusta. Še umret noben noče zdaj ko tako lepo sonce sije.

MrStein ::

GregiB je izjavil:


...
Mater, rodil sem se kar nekaj let po WWII, pa že celo življenje poskušam o partizanih in nemcih... pa se nben ne dere "Partizanov ni več!"?!

Partizanov ni več!!
Pa niti domobrancev ne!

Pa jih eni vseeno "opevajo", kaj čmo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

Gregor P je izjavil:

Evo vsaj ena pozitivna stvar, ZVOP-2 je šel končno naprej na vlado, zdaj pa ga morajo še sprejeti v DZ. Še vedno mi ni jasno, kaj je bila ovira, da ga niso sprejeli že v prejšnjih mandatih. Vzrok naj bi sicer bili lobistične narave. Morda kdo ve kaj več o tem?

Končno, da nas bodo lahko lupili po GDPR-ju. :D Na zgornje vprašanje bi pa tudi jaz rad vedel odgovor, ker se je ta zakon premetavalo sem in tja že nekaj let.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

MrStein ::

Hja, ne pripisuj zlobi, kar lahko razložiš z nesposobnostjo.

A neustavnosti so že odpravili? Vsaj tisti majhen del, ki je bil v medijih?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

FireSnake - Dokler se ne strinja janševa stroka je vse v redu, so itak take nebuloze počel, da ni bilo več za nikamor, celo sami sebe spodbijal v vsaki drugi izjavi.

shmandi - Pa še kako je vse drugače, če drugega ne semantika.

Cupakabra123 - V norišnici tudi piše, norci so ostali zunaj. Dejte si že vbit v te vaše prazne betice, da je jajo zgodovina! Boš z lahkoto povedal, kaj je covid fažizem prejšnje (vaše) storil dobrega proti poteku covid-a. Razen panike, groženj, nesmiselnih ukrepov?
Delo krepa človeka

lynxslo5 ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Bobnarca odstranila ograjo na južni meji. Imela je tak govor, kot da bi pravkar vletela iz Metelkove. Lahko pričakujemo še, da bodo policisti morali nosit rozaste uniforme.

Voss ::

Ta ograja je zaustavljala samo divjad. Pojdi malo povprašat tamkajšne živeče, kaj si mislijo o tej ograji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

lynxslo5 ::

Odstranitev ograje je samo začetek. Bobnarca je napovedala tudi olajšenje pridobitve azila. Res se trudijo, da bi uničili slovenski narod in nas nadomestili z Afričani.

nirburu ::

Saj pravim. To ni golobova ideja, to so vešče okoli njega.
Žal. Tisti trenutek ko daš ženski vajeti v roko bo prej ali slej zavozila kočijo v blato ali prepad.

lynxslo5 ::

Moški v politiki uporabljajo razum, ženske pa čustva.

svecka ::

Ni problem v migrantih, ampak v zgrešeni politiki asimilacije. Oziroma jo sploh ni, kot se to vidi pri nas, ko že sama ex-yugo ne govori Slovensko. In vsiljujejo svojo kulturo, da se sedaj že v vsaki oštariji vrti srbska cajka, bosanski tubofolk,.. Da ne govorim o Kranju, kjer je že pred 15 leti bilo ogromno albancev, sedaj pa je sploh porazno. To vse ustvarja sovraštva in geta, kjer se seveda odvija predvsem kriminal.

Najbolj se to opazi na slavni Švedski, kjer padajo granate in se streljajo med seboj s kalašniki...propadla asimiljacija. Tako kot pri nas z novomeškimi romi...kaklašniki, polavtomatska orožja za vsako novo leto streljajo v zrak za stavo. Da o drugih nečednostih ne govorim. Kdor jih je imel ob sebi že ve kako to gre.

solatko ::

svecka - Kar se tega tiče, so najbolj asimilirani uvoženi narodi v ZDA. Potomci črnih sužnjev, še danes doživljajo travme po celi demokratični Ameriki.
Delo krepa človeka

Unchancy ::

feryz je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ob predpostavki, da govoriš o ljudeh iz prejšnje vlade (ok, Kustec poznam, kdo je Vodopivec?), bom rekel wow, nadlegovanje prejšnje ekipe za nekaj evrov, medtem pa neomajna podpora ekipi, ki jo podpira Janković. A ti to ni absurdno? Mislim, na neki točki se zagotovo vprašaš, ane?
Ker mi ob slovenski politični sceni gre na bruhanje in se mi ne da več poglabljat v to greznico, bom morda izpadel neobveščen, ampak vizavi izjave 8.marec o primeru farmacevtka in siol.net, a je se je to združba odprto postavila na Jankovićevo stran?
Kaj mi všeč, da se ljudje ne sekirajo za 230 jurjev, ker je to zgolj "nekaj evrov"?
Ker so pač njihove barve, lahko kradejo kakor jim paše.
In ker so politiki vedno nekomu prave barve, lahko tudi nekaznovano in brez posledic kradejo kolikor hočeš.

Tebe pa bolj skrbi gobezdanje ene babure in floskule po medijih? Kaj se lahko objavi in kaj ne, je v tem primeru popolnoma nepomembno.
Pomembno je, da se je opankar izvlekel brez posledic.
Kar nam dovolj pove o stanju slovenskega tožilstva, sodstva in ostalih, do konca skorumpiranih in lenih ter močno preplačanih, fikusov.

Par sto jurjev je drobiž v primerjavi s Stožicami, na primer. Ampak eni so teflonski. Sponsored by RTV Slo in ScenaTM

Wrop je izjavil:



Dr. Marko Potrč in njegova strokovna skupina za borbo proti Covidu, se z Golobom strinja in dodatno predlaga, da če kašljate, dajto to delati v rokav na morju.
Letos bo objavljen razpis za nakup novih reševalnih vozil za prevoz covid bolnikov na morje.

Pa lahko bi kupili rokavčke za tiste, ki bi potrebovali bolj močno morsko nego.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

solatko ::

Unchancy - Boš seveda povedal, kaj je narobe s Stožicami, razen tega, da so privatni investitorji ugotovili, da se vlaganje tam, ne bo izplačalo in so iz posla izstopili. Bedaki gonite farmacevtko in Stožice pa za nobeno stvar sploh ne veste, kakšno je dejansko stanje, če še Brezigarca ni v vseh teh letih, našla dovolj obremenilnih dokazov za resno obtožnico, vi bi pa kar po linču posegli. Dajte se raje začet ukvarjat s posli puklavca in njegovih prijateljev po profesiji, boste presenečeni, kaj vse je zadaj.
Delo krepa človeka

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jajota ni več! Daj si to že enkrat zabiti v glavo!
Res si obseden z njim.
Prej ste kličali: Jajo, Jajo.
Zdaj ga ni več.
Zdaj pa kričite: Jajo, Jajo.


Ej, mater si dosadn s temi... Ja... hočeš uradno? Jajota ni več... je pa bil, kot je bil Cmerar, Türk, Šivilja, Serpentinšek, Palček iz Murgelj in še kdo. In kaj misliš zdaj stati v preži vsakič, ko si bo kdo drznil ozreti nazaj in napisati kaj o vladavini Puklota?
Mater, rodil sem se kar nekaj let po WWII, pa že celo življenje poskušam o partizanih in nemcih... pa se nben ne dere "Partizanov ni več!"?!

Masayoshi je izjavil:

Apologeti obeh slo polov so res za bruhat. Tole zgoraj je čista kraja. Funkcionarji naj ne bi imeli možnosti da si izplačajo dopust, saj imajo za svoje delo druge dodatke. Pa zanimivo je tudi koliko dopusta imajo...So z morja delali od doma verjetno. Bruh.


Tudi še nisem slišal, da bi si nekdo, ki sam sebi odreja dopust, koristil to možnost...

Kdo je že zadnjič napisl, da je Kučan zgolj navaden upokojenec?

solatko je izjavil:

Unchancy - Boš seveda povedal, kaj je narobe s Stožicami, razen tega, da so privatni investitorji ugotovili, da se vlaganje tam, ne bo izplačalo in so iz posla izstopili. Bedaki gonite farmacevtko in Stožice pa za nobeno stvar sploh ne veste, kakšno je dejansko stanje, če še Brezigarca ni v vseh teh letih, našla dovolj obremenilnih dokazov za resno obtožnico, vi bi pa kar po linču posegli. Dajte se raje začet ukvarjat s posli puklavca in njegovih prijateljev po profesiji, boste presenečeni, kaj vse je zadaj.

Katerimi posli Jajota? A je kakšna pravnomočna obsodba? Ni? Zakaj te to pri Zokiju ovira, pri Jajotu pa ne? Si SDS much?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

solatko ::

Unchancy - Pa še brez osebnih stražarjev hodi okoli, vaš puklavc si v wc ne upa, če Urška prej ne pregleda prostora.
S kakšnimi posli? Podobnimi kot jih pripisujete ZJ, samo v malo večjih zneskih, ravno tako brez pravnomočnih sodb, na podlagi gostinskih debat, za razliko pa je jajo bil obsojen, res pa potem oproščen, zaradi zastarelosti, ne zaradi nedolžnosti.
Če obtožujete "nedolžnega" ZJ, enako obravnavajte še "pravnomočno obsojenega" in potem zaradi uspešnega izmikanja dvigovanja pošte in neudeležbe na razpravah, zastarelega zaslužnega gospoda iz SDS.
Delo krepa človeka

Unchancy ::

Voss je izjavil:

Meni je ta vlada zaenkrat čist kul. V primerjavi s prejšnjo je tole balzam za našo državo.

70% prebivalcev pač ve kaj želi.

Prejšnji so bili smotani, tele so pa hunta.

solatko je izjavil:

Unchancy - Pa še brez osebnih stražarjev hodi okoli, vaš puklavc si v wc ne upa, če Urška prej ne pregleda prostora.
S kakšnimi posli? Podobnimi kot jih pripisujete ZJ, samo v malo večjih zneskih, ravno tako brez pravnomočnih sodb, na podlagi gostinskih debat, za razliko pa je jajo bil obsojen, res pa potem oproščen, zaradi zastarelosti, ne zaradi nedolžnosti.
Če obtožujete "nedolžnega" ZJ, enako obravnavajte še "pravnomočno obsojenega" in potem zaradi uspešnega izmikanja dvigovanja pošte in neudeležbe na razpravah, zastarelega zaslužnega gospoda iz SDS.

Glede na to, kolikokrat ti omenjaš Jajota, se nimaš kaj pritoževat, če kdo 10 krat manj omenja Zokija. Pri tebi in tebi podobnih je cel program anti Jajo in anti SDS. Oba pojava te definirata. Kot nekatere Srbe definira anti NATO pozicija, ker so fasali od NATO pakta 1999…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

lynxslo5 ::

solatko je izjavil:

Unchancy - Boš seveda povedal, kaj je narobe s Stožicami, razen tega, da so privatni investitorji ugotovili, da se vlaganje tam, ne bo izplačalo in so iz posla izstopili. Bedaki gonite farmacevtko in Stožice pa za nobeno stvar sploh ne veste, kakšno je dejansko stanje, če še Brezigarca ni v vseh teh letih, našla dovolj obremenilnih dokazov za resno obtožnico, vi bi pa kar po linču posegli. Dajte se raje začet ukvarjat s posli puklavca in njegovih prijateljev po profesiji, boste presenečeni, kaj vse je zadaj.


Nedokončane Stožice izgledajo kot Hirošima en dan po eksploziji atomske bombe. Davkoplačevalci smo pa morali sanirati 165 milijonov evrov veliko luknjo, ki jo je Janković naredil v Stožicah.

Unchancy ::

lynxslo5 je izjavil:

solatko je izjavil:

Unchancy - Boš seveda povedal, kaj je narobe s Stožicami, razen tega, da so privatni investitorji ugotovili, da se vlaganje tam, ne bo izplačalo in so iz posla izstopili. Bedaki gonite farmacevtko in Stožice pa za nobeno stvar sploh ne veste, kakšno je dejansko stanje, če še Brezigarca ni v vseh teh letih, našla dovolj obremenilnih dokazov za resno obtožnico, vi bi pa kar po linču posegli. Dajte se raje začet ukvarjat s posli puklavca in njegovih prijateljev po profesiji, boste presenečeni, kaj vse je zadaj.


Nedokončane Stožice izgledajo kot Hirošima en dan po eksploziji atomske bombe. Davkoplačevalci smo pa morali sanirati 165 milijonov evrov veliko luknjo, ki jo je Janković naredil v Stožicah.

Dejmo se rajši ukvarjat s par jurji…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

solatko ::

Unchancy - Kaj pa, če je naš interes predelava kazenske zakonodaje, ki omogoča barabam ribarit v kalnem, samo odvetnika si je potrebno izbrat pravega. Kaj če imamo poln qurac tega stanja, da se nobene barabe ne da spravit v arest pa za to niso krivi sodniki, temveč zakonodaja, ki ne dovoli obtožbe in kaznovanja, saj vsak zakon ima luknjo, po kateri advokati, katerih pisarne so to zakonodajo sestavljale, to znano luknjo s pridom uporabljajo in za to pobirajo enormne takse in nagrade?
Potem bojo morda sedli tudi kalibri tipa Zoki, Jajo, Bavčar, Vizjak (ki čisto slučajno tre jajca sodnikom),....

lynxslo5 - Če bi hodil po svetu, bi takih projektov videl nešteto, recimo Gullia v Trstu, ki je bila sramota več kot 10 let, sredi elitne četrti. Privat investitorjev se pač ne more prisiliti, da vlagajo v posle, kjer ne bo dobička. Zadnjo trditev o 165m€ boš pač podkrepil z kakšnim veljavnim dokazom. Koliko smo pokrili pri Patriji, maskah, ventilatorjih, cepivih,.... Bodite vsaj malo realni in nehajte se pogovarjat na nivoju gostilniških debat in množicah, ki podpirajo linč.
Delo krepa človeka
««
100 / 236
»»