» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
99 / 236
»»

tomlin ::


SE STRINJAM!



Vse, ki znajo so nagnali, sami pa nič ne znajo. Janševa vlada je delala v globalni zdravstveni krizi, pa so dobro delali. Golobova vlada pa nima nobene krize, ampak jo sami sebi delajo. Pa jim nič, prav noč ne gre.

Polda ::

Slovenski policisti so od petka, 8. julija, do danes zjutraj prijeli 191 nezakonitih migrantov, od tega 102 na območju novomeške policijske uprave, 74 so jih prijeli na območju PU Koper, na območju Kočevsko-ribniškega niso izsledili nobenega migranta.

PU Novo mesto: Policisti izsledili in prijeli 102 migranta
- Območje Črnomelj (Zilje, Preloka, Bojanci, Balkovci, Nova Lipa): 76 migrantov

Prijeti so se izrekli za državljane Bangladeša (26), Konga (10), Gane (9), Burundija (9), Kameruna (8), Pakistana (8), Nigerije (2), Gvineje (2) in Toga (2).

- Območje Brežice (Velika Dolina, Loče, Dobova): 26 migrantov

Prijeti so se izrekli za državljane Irana (11), Iraka (6), Bangladeša (5), Pakistana (3) in Gane (1).

Na območju PU Ljubljana so prijeli 10 migrantov na območju Vrhnike in Ljubljane.


Poročila in pričevanja policistov pa kažejo, da večino migrantov policisti, skladno z novo doktrino Golobovih, ne vračajo več na Hrvaško.

Vir: policija.si, PU Novo mesto, PU Ljubljana, PU Koper

kikach ::

Ta vlada ima koalicijske partnerje, ki nasprotujejo koncesionarjem in zasebnikom, a njihov minister dela samo pri vplivnem koncesionarju ?

MrStein ::

mn je izjavil:


Ima svojo oddajo in sploh ne skriva, komu je namenjena... Kot tudi Štefančič jr. s svojim Studio City ne.


Sicer ne eno ne drugo nisem gledal dovolj, da bi se nekega strokovnjaka delal, ampak njun nivo je pa neprimerljiv po moje. Štefančič je po moje povsem nesposoben voditi kakršenkoli intervju. Tisto njegovo stalno skakanje v besedo je nespoštljivo in negledljivo. Potem, namesto da bi odgovoril z argumenti kadar se ne strinja s sogovornikom, samo ponavlja svojo izhodiščno točko. Tudi kadar mu sogovornik lepo razloži zakaj nima prav.

Studio City je bila zanimiva, lahko bi rekel kulturna, oddaja preden jo je dobil MSJ. Takrat sem nehal gledati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dexterboy ::

Slovenski policisti so od petka, 8. julija, do danes zjutraj prijeli 191 nezakonitih migrantov, od tega 102 na območju novomeške policijske uprave, 74 so jih prijeli na območju PU Koper, na območju Kočevsko-ribniškega niso izsledili nobenega migranta.
Od 8 - 14 julij je šest dni, recimo, da je to en teden. Pa recimo, da je migrantov 175, ker je lepo deljeno z 7 in pride 25 na dan. Ampak, ker je lepo vreme, se bo trend nadaljeval še 2 meseca. Hipotetično je to 60 dni x 25 migrantov na dan je to 1500 migrantov v dveh mesecih. Ali sploh imamo kapacitete za ves ta živež? To je nadaljnjih 3000 obrokov na dan. Prihaja zima, se bojo ogrevali na državni štrom?
Če podaljšam obdobje na 4 mesece, je to 6000 ljudi, pa ajde, zaokrožimo na 5000 migrantov. Jih nastanimo na Blejskem otoku? Ali deportiramo na Cres, pa naj sami lovijo ribe? Ta Bobnarca ni gladka, majke mi. In to je "najbolj blaga" opisna beseda, ki se jo spomnim ta trenutek. Ostale "pridevnike" drugi v tej temi nočejo več brati...
Dodatek; bomo pri blagajnah trgovskih centrov poleg košar za žrtve ukrajinske vojne videli po novem še košaro za begunce, v jeseni pa še košaro za Slovenske otroke? Čas, da se ta vlada spoka iz parlamenta. Nobene poskusne dobe nimajo več pri meni.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

A niso rekli da ne bodo regulirali?
https://www.rtvslo.si/slovenija/1-9-dol...

Očitno vseeno ne gre tako kot so si zamislili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Malidelničar ::

Zanimivo mi je, da ne o koroni ne o begunski situaciji nič ne slišimo. Smo pa julija. Imamo morda še mesec in pol v dobrem potem se bo pa potrebno soočiti s situacijo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Invictus ::

Kako ne?

Vsak dan REKORDNE okužbe.

Mene samo zanima, kateri debili se ob odstotnosti epidemije sploh testirajo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Kako ne?

Vsak dan REKORDNE okužbe.

Mene samo zanima, kateri debili se ob odstotnosti epidemije sploh testirajo.

Tisti, ki rabijo 10 dni počitnic

veliko jih pa potestirajo na urgencah, ko uletijo in težko dihajo.

Žena je včeraj dobila v ambulanto 3 covidne, eden se ni hotel testirat, pa so mu povedali da gre lahko domov, potem pa je bil pozitiven.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Voss ::

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kako ne?

Vsak dan REKORDNE okužbe.

Mene samo zanima, kateri debili se ob odstotnosti epidemije sploh testirajo.

Tisti, ki rabijo 10 dni počitnic

veliko jih pa potestirajo na urgencah, ko uletijo in težko dihajo.

Žena je včeraj dobila v ambulanto 3 covidne, eden se ni hotel testirat, pa so mu povedali da gre lahko domov, potem pa je bil pozitiven.


Groza. Najbolje, da lockdown nazaj uvedemo pa na občine se omejimo ;((

lynxslo5 ::

dexterboy je izjavil:

Slovenski policisti so od petka, 8. julija, do danes zjutraj prijeli 191 nezakonitih migrantov, od tega 102 na območju novomeške policijske uprave, 74 so jih prijeli na območju PU Koper, na območju Kočevsko-ribniškega niso izsledili nobenega migranta.
Od 8 - 14 julij je šest dni, recimo, da je to en teden. Pa recimo, da je migrantov 175, ker je lepo deljeno z 7 in pride 25 na dan. Ampak, ker je lepo vreme, se bo trend nadaljeval še 2 meseca. Hipotetično je to 60 dni x 25 migrantov na dan je to 1500 migrantov v dveh mesecih. Ali sploh imamo kapacitete za ves ta živež? To je nadaljnjih 3000 obrokov na dan. Prihaja zima, se bojo ogrevali na državni štrom?
Če podaljšam obdobje na 4 mesece, je to 6000 ljudi, pa ajde, zaokrožimo na 5000 migrantov. Jih nastanimo na Blejskem otoku? Ali deportiramo na Cres, pa naj sami lovijo ribe? Ta Bobnarca ni gladka, majke mi. In to je "najbolj blaga" opisna beseda, ki se jo spomnim ta trenutek. Ostale "pridevnike" drugi v tej temi nočejo več brati...
Dodatek; bomo pri blagajnah trgovskih centrov poleg košar za žrtve ukrajinske vojne videli po novem še košaro za begunce, v jeseni pa še košaro za Slovenske otroke? Čas, da se ta vlada spoka iz parlamenta. Nobene poskusne dobe nimajo več pri meni.


Mogoće bo pa Ljubljančane streznilo, ko bo v Ljubljani situacija podobna Bihaču. Ko bodo stotine migrantrov spale po parkih in bodo Ljubljanskim hohštaplerjem začeli vlammljati v njihove hiše v Murglah.

Wrop ::

So boxerji še v igri ali se bo šlo v nakup česa drugega?

111111111111 ::

Voss je izjavil:

Groza. Najbolje, da lockdown nazaj uvedemo pa na občine se omejimo ;((

Mislim, da je bolje da greste na ulice plesat. :D

VAša vlada je že požrla nekaj obljub. :) Da na koncu ne bomo čepeli v hišah in blokih. :D

lynxslo5 je izjavil:

Mogoće bo pa Ljubljančane streznilo, ko bo v Ljubljani situacija podobna Bihaču. Ko bodo stotine migrantrov spale po parkih in bodo Ljubljanskim hohštaplerjem začeli vlammljati v njihove hiše v Murglah.

Da jim pokradejo bicikle. Pa še protestirat ne bi mogli. :D

Wrop je izjavil:

So boxerji še v igri ali se bo šlo v nakup česa drugega?

Tresla se je gora, kupili se bodo boxerji. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Voss ::

111111111111 ::

Voss je izjavil:

Vlada dela dobro.

https://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-s...

So prešaltal na Janšistični sistem. :D Kdaj lahko pričakujemo kolesarje, da protestirajo?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Wrop ::

Dve naravni zdravili imamo proti Covidu-19, D vitamin in Sonce in morska slana voda. Odlično je, da je val sedaj, ker lahko gremo vsi na morje in se tam pozdravimo. Se en hecam, prosim lepo. To je čista resnica.

:))

Strokovno in lepo skomunicirano, gospod Golob. Rešili smo zdravstvo. Intenzivne bomo preselili na morje, paciente namakali v slano vodo in jih sončili. Ozdravljivost 100 %.

dexterboy ::

Dve naravni zdravili imamo proti Covidu-19, D vitamin in Sonce in morska .....
Od kje pa je ta zapis? Ker tole je en velik ROFL ...smeh...solze...
Ali je na Portoroških plažah obvezna distanca 2 metra ali njet?
Ali to pomeni, da so podaljšali veljavnost turističnih bonov?

"" Govorimo o nekih vaških skupnostih, zadrugah?
Ne vaških. Govorimo o velikanskih sončnih elektrarnah, ki bodo pa povezane in na razpolago slovenskim gospodinjstvom po znani ceni prek skupnostne platforme. ""
OK, tukaj manjka veliko kolescev v glavi. Sej bi kupu takšno izjavo, ampak kot šolan štromar je pa tole obljuba enaka tisti pred leti o 1000 evrih minimalne plače...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Sej bi kupu takšno izjavo, ampak kot šolan štromar je pa tole obljuba enaka tisti pred leti o 1000 evrih minimalne plače...

Drži se te ti vezanja kablov, za drugo nisi.

feryz ::

Sicer je oftopic, ampak če že blebetate o tem.
Ta teden so mi 4 stranke odpovedale, ker so se vrnile iz Hrvaške s korono. Očitno je tam tega kot blata. Seveda jim skoraj nič ni, bo pa prav prišlo fikusom za sejanje panike.

Sicer pa ...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
Jaz sem to hotel izplačati mojim zaposlenim. Ampak naša zakonodaja tega ne pozna. Razen če si plešast. Potem lahko.
Me zanima, če jih bodo iztožili.

dexterboy ::

Utk je izjavil:

Sej bi kupu takšno izjavo, ampak kot šolan štromar je pa tole obljuba enaka tisti pred leti o 1000 evrih minimalne plače...
Drži se te ti vezanja kablov, za drugo nisi.
Besede Mednarodnega Profesorja za Snežene Nevihte na Arktiki?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Utk ::

Ne, moje.

dexterboy ::

Upam, da si danes že položil svoj kabel.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

shmandi ::

GregiB je izjavil:


Lej, GS si je zadalo oz. tako vsaj zagotavljajo, da tako formalno, kot dejansko očistijo RTV političnega vpliva. Da se ven zmeče vse, kar je Puklo not napikal, ima ogromno podpore... Lahko pa generalno zafura s tem, da noter naseje spet... "naše". Dokler se to ne zgodi, ima vsaj mojo podporo... Če se ne... pa bomo diskutirali, kako je isti, k Puklo...

Kako zmorete nekateri še kar nasedat puhlicam nove vlade... Pa saj se ja isto ponavlja že 30 let. Gre se samo za položaje in politični vpliv. Če verjameš, da bo z novo vlado kaj drugače, si totalno naiven butelj...

Gregor P ::

Evo vsaj ena pozitivna stvar, ZVOP-2 je šel končno naprej na vlado, zdaj pa ga morajo še sprejeti v DZ. Še vedno mi ni jasno, kaj je bila ovira, da ga niso sprejeli že v prejšnjih mandatih. Vzrok naj bi sicer bili lobistične narave. Morda kdo ve kaj več o tem?

Vlada sprejela predlog Zakona o varstvu osebnih podatkov

Vlada je na današnji seji sprejela predlog Zakona o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-2), ki je pripravljen z namenom zagotovitve izvrševanja določb Uredbe (EU) 2016/679 Evropskega parlamenta in Sveta z dne 27. aprila 2016 o varstvu posameznikov pri obdelavi osebnih podatkov in o prostem pretoku takih podatkov ter o razveljavitvi Direktive 95/46/ES (Splošna uredba). Predlog ZVOP-2 določa nadzorni organ za varstvo osebnih podatkov, ki je Informacijski pooblaščenec, kot je bil že do sedaj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Cupakabra123 ::

Ko imas premierja, ki izjavi da nas bo "sonce in morska voda resila covida", ves, da si dosegel dno.

GregiB ::

feryz je izjavil:

Sicer pa ...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
Jaz sem to hotel izplačati mojim zaposlenim. Ampak naša zakonodaja tega ne pozna.


Pozna... vendar morajo za neizrabo dopusta obstajati objektivni razlogi, izredne okoliščine ali prekinitev dela...

Mi je pa zadeva malo čudna... Kateri dopust pa so si izplačali za 2022??? Sorazmerni delež? torej 5/7... Če je temu tako, kako je Vodopivec nabral 55 dni?! Joj, bruke.... Jap, prejšnja vlada še vedno dela dobro...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

Morda še neizkoriščen lanskoletni odpust?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

dexterboy je izjavil:

Upam, da si danes že položil svoj kabel.

Jaz ne delam tega, razen zase.

pegasus ::

dexterboy je izjavil:

kot šolan štromar je pa tole obljuba enaka tisti pred leti o 1000 evrih minimalne plače...
Skrajni čas je, da nekdo brcne te skrajno konzervativne štromarje, da se premaknejo v 21. stoletje. Meni so tudi šolani štromarji leta 1996 razlagali, da nikoli ne bomo imeli varčnih žarnic v stanovanjih, ker niso čisto ohmsko breme in jim zamikajo fazo ...

Gregor P ::

Te varčne žarnice so tudi neki posebnega. Sedaj moram paziti skorajda za vsako sobo posebej, katero moram kupiti (npr. kašna barva svetlobe je, ali omogoča funkcijo zatemnjevanja ali ne ipd.) - tako da vsaj upam, da so zares varčne in da dejansko zdržijo dlje od klasičnih, če so že toliko dražje.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Wrop ::

dexterboy je izjavil:

Dve naravni zdravili imamo proti Covidu-19, D vitamin in Sonce in morska .....
Od kje pa je ta zapis? Ker tole je en velik ROFL ...smeh...solze...
Ali je na Portoroških plažah obvezna distanca 2 metra ali njet?
Ali to pomeni, da so podaljšali veljavnost turističnih bonov?



Tukaj pri 8:00. Začetek pri 6:50. Se splača cel odgovor poslušat.
Naslednji teden bo stroka pripravila prve smernice za jesen, ki bodo uključevale ukrepe, ki so smiselni s katerimi bodo najprej povrnili zaupanje državljanov, da vlada ve kaj počne...

Torej politično neodvisna strokovna stroka, bo pripravila smiselne ukrepe za povrnitev zaupanja državljanov v vlado, da ve kaj počne. :)) Obvezno predpisano sonce in morska voda ter uzakonjeno minimalno zaupanje državljanov, ki ne sme pasti pod 50 %.

Sedaj se vsaj ve, zakaj so obglavili NIJZ ter nastavili svojo nepolitično stroko, ki si je takoj pobrusila in zloščila parket v pisarni, da bo lažje po golobje plesala.

GregiB ::

Gregor P je izjavil:

Morda še neizkoriščen lanskoletni odpust?


Absolutno... samo razmišljal sem v tej smeri... Če si je dal izplačati lanski neizkoriščen + 5/12 letošnjega neizkoriščenega in je to skupaj 55 dni, je to 17/12. Ker je lani avgusta bil slikan z družino na Krku, je verjetno izkoristil vsaj en teden dopusta, 5 delovnih dni, torej... Če ni bil sicer niti en dan na dopustu, pomeni, da je 17/12 = 60 dni, kar pomeni, da ima na leto 43 dni dopusta... Zdej pa, kako lahko po ZDR-1 sploh prideš do 43 dni? Sicer ima dodatek na starost in dodatek 8 dni na zahtevnost dela javnih funkcionarjev, a vseeno, nima pa vzdrževanih otrok ipd... Če pa je v 2021 koristil kaj več, kot 5 dni... ne vem... No, pri Kustečevi je še bolj zanimivo. Poterjala je 54 dni, pa še nima dodatnih dni dopusta na starost, torej že v štartu 3 dni manj na leto, kot Vodopivec...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

feryz ::

GregiB je izjavil:

Mi je pa zadeva malo čudna... Kateri dopust pa so si izplačali za 2022??? Sorazmerni delež? torej 5/7... Če je temu tako, kako je Vodopivec nabral 55 dni?! Joj, bruke.... Jap, prejšnja vlada še vedno dela dobro...
A da ti je čudno, da kradejo denar, praviš?
Meni pa je čudno, da je to tebi čudno.

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Morda še neizkoriščen lanskoletni odpust?


Absolutno... samo razmišljal sem v tej smeri... Če si je dal izplačati lanski neizkoriščen + 5/12 letošnjega neizkoriščenega in je to skupaj 55 dni, je to 17/12. Ker je lani avgusta bil slikan z družino na Krku, je verjetno izkoristil vsaj en teden dopusta, 5 delovnih dni, torej... Če ni bil sicer niti en dan na dopustu, pomeni, da je 17/12 = 60 dni, kar pomeni, da ima na leto 43 dni dopusta... Zdej pa, kako lahko po ZDR-1 sploh prideš do 43 dni? Sicer ima dodatek na starost in dodatek 8 dni na zahtevnost dela javnih funkcionarjev, a vseeno, nima pa vzdrževanih otrok ipd... Če pa je v 2021 koristil kaj več, kot 5 dni... ne vem... No, pri Kustečevi je še bolj zanimivo. Poterjala je 54 dni, pa še nima dodatnih dni dopusta na starost, torej že v štartu 3 dni manj na leto, kot Vodopivec...

Ob predpostavki, da govoriš o ljudeh iz prejšnje vlade (ok, Kustec poznam, kdo je Vodopivec?), bom rekel wow, nadlegovanje prejšnje ekipe za nekaj evrov, medtem pa neomajna podpora ekipi, ki jo podpira Janković. A ti to ni absurdno? Mislim, na neki točki se zagotovo vprašaš, ane?
Ker mi ob slovenski politični sceni gre na bruhanje in se mi ne da več poglabljat v to greznico, bom morda izpadel neobveščen, ampak vizavi izjave 8.marec o primeru farmacevtka in siol.net, a je se je to združba odprto postavila na Jankovićevo stran?

https://siol.net/novice/slovenija/niki-...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Cupakabra123 ::

Pri vseh cepivih in bolj pametnih ukrepih gre ta lolek predlagat da gredo vsi na morje.

Sej ne da nekateri ne morejo iti na morje ali pa se drugace; Ce imas covid je res odlicno, da gres na plazo med 1000 ljudi in jo sejes naprej. Vazno da te bo sonce pozdravilo, kot da zadnji dve leti pa nismo imeli sonca.

Tele zahojeno.

Masayoshi ::

Utk ::

Tega tipa ne bi mogel obranit več niti Jan Oblak.

Ampak slo-tech inteligenzzza bo vseeno nedvomno poskušala...

Aja, že vem, Janša je bil še slabši, to je odgovor na vse. Ampak počasi to več ne bo niti pravilen odgovor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nekikr ::

Je O2 pri 85%? Na obalo plesat mone!

Masayoshi ::

za D vitamin je bila celo velika študija narejena in je bilo ugotovljeno da nima vpliva... Zdej morajo še za slano vodo narediti. Nekaj ni v redu z Golobom.

hendriks ::

Masayoshi je izjavil:

za D vitamin je bila celo velika študija narejena in je bilo ugotovljeno da nima vpliva... Zdej morajo še za slano vodo narediti. Nekaj ni v redu z Golobom.

Dajmo biti tukaj dosledni pri tem vitaminu D. Link do videa, v videu link do študij.


Campbell pravi, da bodo kmalu morali zdravstveni ministri zahodnih držav se odločiti ali sploh še testirati ali ne. Ker Covid je že nekaj časa v endemični fazi. Problem je tudi, da so različice omikrona BA.4 in BA.5 tako kužne, da je vprašanje če nošnja mask sploh pomaga. Ker zaenkrat ni še nobenih testiranj in podatkov o tem.
Golob nekaj solirati ne bo mogel, ker bo za jesen slej ko prej sprejeta EU direktiva, kako naj se države EU obnašajo do Covid endemije.

Gregor P ::

Plešimo, plešimo :D

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tilen03 ::

Masayoshi je izjavil:

https://twitter.com/myselfAndI2022/stat...

Tip je na nečem...

1) Zanimivo, da ravno anticepilci/anticovid napadate Golobovo izjavo. Bi si mislil, da ga boste podprli, ker je po vašem virus itak prehlad

2) Golob ima prav. Poleti je manj verjetnosti, da bo nastala epidemija, tako da se ni potrebno pretirano bati. Jeseni in pozimi je najhujše. Je pa malo čudno uporabil besede, verjetno hotel zveneti optimistično

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

kotanyi ::

Gregor P je izjavil:

Plešimo, plešimo :D


Plešemo.

Medtem se prejšnja vlada še vedno sprašuje kako za vraga narod ni prepoznal in nagradil njihovih genialnih potez. :P

Wrop ::

Golob bo tudi znižal DDV za elektriko na 9.5 %. Kako se je zmenil s svojo kolegico iz bivšega SAB, ne vem, namreč ljudje se z visokimi davki počutijo varne.
Ker je Golob z razbremenitvijo davkov poskrbel za 2.000.000 ljudi in mala podjetja, potem gotovo ne bi bilo problema še razbremeniti plače.

Utk ::

tilen03 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

https://twitter.com/myselfAndI2022/stat...

Tip je na nečem...

1) Zanimivo, da ravno anticepilci/anticovid napadate Golobovo izjavo. Bi si mislil, da ga boste podprli, ker je po vašem virus itak prehlad

2) Golob ima prav. Poleti je manj verjetnosti, da bo nastala epidemija, tako da se ni potrebno pretirano bati. Jeseni in pozimi je najhujše. Je pa malo čudno uporabil besede, verjetno hotel zveneti optimistično

Zanimivo je predvsem to, da če bi nekdo drug to napisal, recimo jaz, bi bil zloben anticepilec. Ker je to rekel on, ima pa prav.
Mi se ne smejemo Golobu, ampak vam, ki ste ga izvolili.

tilen03 ::

Utk je izjavil:


Zanimivo je predvsem to, da če bi nekdo drug to napisal, recimo jaz, bi bil zloben anticepilec. Ker je to rekel on, ima pa prav.

Tako. Vedno je potrebno pogledati kdo to izjavi in kakšna so njegova mnenja, njegova ideologija, njegova dejanja, njegovi plani nasplošno. Komaj takrat lahko dobiš pravilno interpretacijo besed in kaj je z njimi mislil. Ker niso pomembne besede, ampak interpretacija, pomen teh besed.

Ko je Janša izjavil "Mi gradimo državo", je bila pravilna interpretacija "Mi rušimo državo". Samo primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Utk ::

Kakorkoli, glede na to, da imamo predsednico parlamenta anticepilko, zdaj se je pa še Golob razkrinkal, sem jaz čisto srečen. Vi ste bili pa nategnjeni.

tilen03 ::

Utk je izjavil:

Kakorkoli, glede na to, da imamo predsednico parlamenta anticepilko, zdaj se je pa še Golob razkrinkal, sem jaz čisto srečen. Vi ste bili pa nategnjeni.

Bomo šli na ulice. Ne bi bila prva anticepilska vlada, tako da ni skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Unchancy ::

Si bomo natetovirali kakšen zaščitni urok...:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Utk ::

tilen03 je izjavil:


Bomo šli na ulice.

A plesat?
««
99 / 236
»»