» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
98 / 236
»»

Masayoshi ::

Očitno si mal še nepismen povrhu. Aste kot osebe ali politika nič ne branim, Levica je zadnja stranka, ki bi jo volil, za rtv bi jaz ukinil prispevek. Ženska zastopa politiko, ki jo sam sovražim. Ne delam v kulturi. Ne delam v js. Vse za kar se zavzemam je, da se katerokoli žensko ne obklada s psica, cipa in podobno. Ampak vem da ti to ne boš uspel razumeti...

dexterboy ::

Vse za kar se zavzemam je, da se katerokoli žensko ne obklada s psica, cipa in podobno. Ampak vem da ti to ne boš uspel razumeti...
Worry do not, i understand, my brother ;)
Če te zanima, zakaj jo eni opisujejo s tebi nevšečnimi besedami, je pa to, da se "je prodala" za delo, za katero ni kompetentna. To je vsa filozofija. Torej, dala je sebe na prodaj in iztržila dobro službo. Enako, kot pravijo za Bobnarco. Če je res izvajala "sobo 102", pa ni razloga, da je bjonda res to, kar jo opisujejo. Ja, vem, sedaj sem opisoval dve osebi...
Dodatek; moški smo prasci, smrduhi, voluharji, konji... pa nisem nikogar videl, da bi nasprotoval tem opisnim besedam :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

Še enkrat več se je izkazalo, da domoljubi vse izčrpno argomentiramo, samo nerazumni levaki se delajo užaljene. Podobno so napadali Gospoda Janšo, češ da je "novinarko" označil za prostitutko, čeprav je lepo razložil, da je napisal presstitutka.

Wrop ::

Družbeno politični delavci vsak dan, že pred petelini, zakirikirajo "vsega je kriv neoliberalistični kapitalizem!"

Zgleda, da se talajo posebni jagodni piškotki, če je to zapisano v prvem stavku. Prva slika pa sploh zmaga. So da dobri poti, da postanejo posebno dobri kritični misleci nove generacije.

FireSnake ::

Masayoshi je izjavil:

Lol, to bo ja...evo se je še dexterček priključil k klubu primitivo...


Hitro užaljen, ko mu malo nastaviš ogledalo.
Tipično ... ne bom rekel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

111111111111 ::

Wrop je izjavil:

Končno tudi ministrica za kulturo iz Levice prizna zakaj sprejemajo zakon o RTV.

Link: na 27:00. Pol minute je dovolj.

Lepa. :D

MadMicka je izjavil:

FireSnake, namesto "onemogoči", je po pomoti rekla "omogoči"...politično vmešavanje, je pa jasno iz stavka razvidno, da se vrne RTV javnosti in zaposlenim (in se prepreči vmešavanje vsakokratne vlade v imenovanja, kar je edino pravilno).
Kurac pa Janša, k je nastavu svoje tesne privržence na čelo RTV in potem so le-ti rasfukali RTV. A takrat, ko je šlo za izrazito politično nastavljen kader, pa nisi nič rekel, da je Janša cipa?

Brala je. :D Tako je napisano. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Ni brezveze Šengen. Odličen je pravzaprav. Boljše kot je, ne more biti. Kot Slovenci lahko ponudimo relativno cenejše storitve Beneluksu, Avstriji in Nemčiji. Stranka se lahko vsede na avion ali v avto in pride v Slovenijo. Povprečna plača na Hrvaškem je dosti nižja, če pridejo v Šengen, lahko delajo to isto. Kar pomeni konkurenco nam. Kaj je komparativna prednost Slovenije, da Hrvaška pride v Šengen? Da bi lažje šli na morje in trošili denar tam? To je neto denarni odliv. To je komparativna prednost Hrvaške ne Slovenije.

Lepo povedano.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miha49 ::

Me prov zanima komu je težko pokazat osebno za to da ma pol cenejšo storitev.... Ker to je edina stvar k je za Hrvaško treba, za Slovenijo pa kao ne, čeprov ja, ker so v Avstriji trenutno spet konservativni histeriki na oblasti.

Lepo povedano moj ass.

Utk ::

Ma bluzi da glava peče. Komu bo nemški naročnik kazal osebno, sej ne bo on hodil v Bolgarijo k izvajalcu.

bbbbbb2015 ::

Miha49 je izjavil:

Me prov zanima komu je težko pokazat osebno za to da ma pol cenejšo storitev.... Ker to je edina stvar k je za Hrvaško treba, za Slovenijo pa kao ne, čeprov ja, ker so v Avstriji trenutno spet konservativni histeriki na oblasti.

Lepo povedano moj ass.


Problem je v tebi, samo ti tega ne vidiš, ker se nikoli ne voziš z avtom ali letaš z avionom gor in dol po EU (Šengnu). Ker že če bi šel v Bruselj, bi ugotovil, da je po Nemčiji in Belgiji ogromno poljskih, madžarskih, slovenskih tablic. Samo ti verjetno nikoli svoje riti ne spraviš na mejni prehod v nedeljo ob 22h proti Belgiji ali zjutraj ob 4h proti Nemčiji.

Saj ti razumeš, da izvoz Slovenije ne pride od zapohanih levičarjev na Metelkovi, ki ne vidijo dlje od oblaka dima in pridušajo o izkoriščanju delavcev in teoretizirajo o prekarnosti? Prekarnosti nekih sociologov, ki jih nihče noče v normalno službo vzet. In zdaj so se spravili na državno vime, ter cuzajo denar in zopet teoretizirajo o izkoriščanju delavcev.

Hrvatov je malo do nič. S privat avti pridejo do parkirišča v Mariboru, tam pa se spakirajo v službeni kombi slovenske firme in gredo proti severu Avstrije.

Če maš slovensko (ali belgijsko sploh) tablico, avstrijski policaj pomaha in greš. Če imaš Krapina tablico, te postavi stran, potni listi, kam greš, prtljažnik... Če imaš malo večji kombi, se moraš postaviti desno v kolono za avtobuse, vsi ven, potni listi. Ne moreš imeti kar za 50k EUR orodja v kombiju. Slovenske kombije z delavci (tudi hrvaškimi) pustijo preko brez kompliciranja.

Obiski strank pa pač kakor kdo. Določene stranke pridejo enkrat na leto v Slovenijo (včasih 2-3x). Zdaj je to morda minmuta zamuda iz smeri Nemčija-Slovenija, povratno morda 15 minut zamude. Na avstrijskem mejnem prehodu čakaš 10 minut, ne vem če veš, tudi Nemci imajo kontrolo, le da 15 km od meje. Pač malo se nabira kolona.

Na Hrvaško ti nihče ne bo šel. Da čaka v koloni ko lolek 30 minut? Pa potni list, slovenska kontrola, hrvaška kontrola.

Ko boš naredil miljon prometa v Evrih s tujci, se javi. Tvoje mnenje bo merodajno. Pohanje na Metelkovi ni merodajno. Zame sploh ne.

Šengen je taka rahlo tkana povezovalna tkanina biznisiranja. Kdor je noter, je v redu. Se mu zaupa, se vozi sem ter tja, sestanki, delavci, material. Kdor ni noter, čaka ko pes na prehodih, deklaracija materiala. Neredko te prosijo potni nalog, kam greš.

Tako kot je, je v redu. Jaz ne vidim dodane vrednosti, da mi hodimo biznisirat na Hrvaško, ker je dodana vrednost, ki jo mi tam lahko dosežemo, pod hudim pritiskom. Sodelavcev iz Hrvaške ta hip sploh nimamo. Hrvatov v Šengnu ne rabimo. Naj potrojijo svojo dodano vrednost na zaposlenega, pa nas bo tisti trg tudi zanimal. Pa lahko pridejo v Šengen, da bi mi tam biznisirali kot izvajalci. Do takrat pa naj bodo tam, kjer so, imajo oni polno masla na glavi (LB, meja, ...). Naj to rešijo pa gremo naprej.

To e moje mišljenje. Vi seveda lahko mislite, kakor želite.

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Ima ideologija Levice res lahko prednost pred zdravjem bolnikov?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/i...

Miha49 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Me prov zanima komu je težko pokazat osebno za to da ma pol cenejšo storitev.... Ker to je edina stvar k je za Hrvaško treba, za Slovenijo pa kao ne, čeprov ja, ker so v Avstriji trenutno spet konservativni histeriki na oblasti.

Lepo povedano moj ass.


Problem je v tebi, samo ti tega ne vidiš, ker se nikoli ne voziš z avtom ali letaš z avionom gor in dol po EU (Šengnu). Ker že če bi šel v Bruselj, bi ugotovil, da je po Nemčiji in Belgiji ogromno poljskih, madžarskih, slovenskih tablic. Samo ti verjetno nikoli svoje riti ne spraviš na mejni prehod v nedeljo ob 22h proti Belgiji ali zjutraj ob 4h proti Nemčiji.

Saj ti razumeš, da izvoz Slovenije ne pride od zapohanih levičarjev na Metelkovi, ki ne vidijo dlje od oblaka dima in pridušajo o izkoriščanju delavcev in teoretizirajo o prekarnosti? Prekarnosti nekih sociologov, ki jih nihče noče v normalno službo vzet. In zdaj so se spravili na državno vime, ter cuzajo denar in zopet teoretizirajo o izkoriščanju delavcev.

Hrvatov je malo do nič. S privat avti pridejo do parkirišča v Mariboru, tam pa se spakirajo v službeni kombi slovenske firme in gredo proti severu Avstrije.

Če maš slovensko (ali belgijsko sploh) tablico, avstrijski policaj pomaha in greš. Če imaš Krapina tablico, te postavi stran, potni listi, kam greš, prtljažnik... Če imaš malo večji kombi, se moraš postaviti desno v kolono za avtobuse, vsi ven, potni listi. Ne moreš imeti kar za 50k EUR orodja v kombiju. Slovenske kombije z delavci (tudi hrvaškimi) pustijo preko brez kompliciranja.

Obiski strank pa pač kakor kdo. Določene stranke pridejo enkrat na leto v Slovenijo (včasih 2-3x). Zdaj je to morda minmuta zamuda iz smeri Nemčija-Slovenija, povratno morda 15 minut zamude. Na avstrijskem mejnem prehodu čakaš 10 minut, ne vem če veš, tudi Nemci imajo kontrolo, le da 15 km od meje. Pač malo se nabira kolona.

Na Hrvaško ti nihče ne bo šel. Da čaka v koloni ko lolek 30 minut? Pa potni list, slovenska kontrola, hrvaška kontrola.

Ko boš naredil miljon prometa v Evrih s tujci, se javi. Tvoje mnenje bo merodajno. Pohanje na Metelkovi ni merodajno. Zame sploh ne.

Šengen je taka rahlo tkana povezovalna tkanina biznisiranja. Kdor je noter, je v redu. Se mu zaupa, se vozi sem ter tja, sestanki, delavci, material. Kdor ni noter, čaka ko pes na prehodih, deklaracija materiala. Neredko te prosijo potni nalog, kam greš.

Tako kot je, je v redu. Jaz ne vidim dodane vrednosti, da mi hodimo biznisirat na Hrvaško, ker je dodana vrednost, ki jo mi tam lahko dosežemo, pod hudim pritiskom. Sodelavcev iz Hrvaške ta hip sploh nimamo. Hrvatov v Šengnu ne rabimo. Naj potrojijo svojo dodano vrednost na zaposlenega, pa nas bo tisti trg tudi zanimal. Pa lahko pridejo v Šengen, da bi mi tam biznisirali kot izvajalci. Do takrat pa naj bodo tam, kjer so, imajo oni polno masla na glavi (LB, meja, ...). Naj to rešijo pa gremo naprej.

To e moje mišljenje. Vi seveda lahko mislite, kakor želite.


Tvoje mišlenje? To si pobral neko desno propagando, pa prodajaš zdej naprej, vsi pa vidmo da si še pr starših doma in nisi nikol nič delal.

nejclp ::

tomlin je izjavil:

Ima ideologija Levice res lahko prednost pred zdravjem bolnikov?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/i...

Jebiga, privatizacija zdravstva se nadaljuje.

AtaŠtumf ::

A se že kaj ve, koliko ekonomskih migrantov bo Fajonova, golobček ali lunik sprejel k sebi domov!?

Ali pa želijo vse obesiti na naše stroške?

Utk ::

tomlin je izjavil:

Ima ideologija Levice res lahko prednost pred zdravjem bolnikov?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/i...

Normalno. A si kje že videl, prebral, da bi Levica rekla, da so pomembni bolniki? Ne, pomembni so javni zdravniki.

GregiB ::

Očitno bo dejansko prišlo do (neizogibnega) scenarija, da Levica enostavno ne sodi v neko centristično, levosučno vlado. Še pred sklenitvijo koalicijskega partnerstva sem na glas upal, da se bomo znali toliko "spametovati", da se naredi neka širše-razumska koalicija brez skrajnežev in se vanjo namesto Levice povabi NSi.
PMSM bo prej ali slej prišlo do tega, da bosta morali GS in SD pač krmariti sami, saj debilov tipa Kordiš enostavno ne moreš imeti v ekipi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AtaŠtumf ::

Masayoshi je izjavil:



pyčka, cipa... sta zmožna vidva sds izmečka kakšno žensko v politiki kako drugače naslavljati?


Si bil enako glasen, ko so znani forumaši objavljali derogativne izraze za pripadnike desnice ali te motijo izrazi samo, ko se levake obmetava z njimi!?

Wrop ::

tomlin je izjavil:

Ima ideologija Levice res lahko prednost pred zdravjem bolnikov?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/i...


Za zmago v razrednemu boju, jim je vse sprejemljivo.

GregiB ::

AtaŠtumf je izjavil:


Si bil enako glasen, ko so znani forumaši objavljali derogativne izraze za pripadnike desnice ali te motijo izrazi samo, ko se levake obmetava z njimi!?


Ajde, na plan z njimi... Polinkaj poste, v katerih se desnjakarske politike obmetava z imeni na nivoju "pychka, cipa, kurba...."
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AtaŠtumf ::

Sam si lahko iščeš poniževalne izraze, en glasni forumaš tukaj, ga je še celo TM.

mr_chai ::

Wrop je izjavil:

Končno tudi ministrica za kulturo iz Levice prizna zakaj sprejemajo zakon o RTV.

Link: na 27:00. Pol minute je dovolj.


LMFAO O JOJ, SJ NE VEM A NJ SE SMEJEM AL JOKAM

GregiB ::

AtaŠtumf je izjavil:

Sam si lahko iščeš poniževalne izraze


... Yup... just what I expected....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AtaŠtumf ::

GregiB je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Sam si lahko iščeš poniževalne izraze


... Yup... just what I expected....


Kaj ti bom iskal, sam si jih lahko več kot dovolj najdeš, če želiš.

Samo, ker vem, da si totalno nesposoben levak, ki čaka na socialno miloščio, ti dam kratek nasvet, zgoraj desno imaš kvadratek in lahko vpišeš notri puklavec, princ, hitler, fašist, kurba, ipd. izraze, ki so se uporabljali za pripadnike desne stranke in si poiščeš vse žaljive možnosti.

Upam, da si vsaj toliko sposoben, da boš to zmogel, samo glede na vse, nisem čisto 100%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

GregiB ::

Torej je princ teme, puklavec. šivilja, cmerar = cipa, pychka, kurba?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Wrop ::

GregiB je izjavil:

Očitno bo dejansko prišlo do (neizogibnega) scenarija, da Levica enostavno ne sodi v neko centristično, levosučno vlado. Še pred sklenitvijo koalicijskega partnerstva sem na glas upal, da se bomo znali toliko "spametovati", da se naredi neka širše-razumska koalicija brez skrajnežev in se vanjo namesto Levice povabi NSi.
PMSM bo prej ali slej prišlo do tega, da bosta morali GS in SD pač krmariti sami, saj debilov tipa Kordiš enostavno ne moreš imeti v ekipi...


:))
A tega slučajno kdo od kritičnih mislecev, kot zelo verjeten scenarij, ni predvidel?
Ektremna Levica in Sekundarni Demokrati, ki tekmujejo za 10 % volilcev ter Svoboda, stranka brez programa, ne morejo tvoriti centristične vlade.
Med volilno kampanjo se glasno zaklinjaš in svojim volilcem obljubljaš, da z nobenim, ki so sestavljali prejšnjo vlado, ne boš sodeloval, nato pa naj bi se "spametovali". :D
GS in SD lahko krmarita sami, ampak potem izgubijo molk posebno glasne in medijsko podrte majšine.

Izjava
Res ne vem, ali dejansko živimo na različnih planetih. Res se sprašujem (in samo-reflektiram) ali sem tako zelo družbeno politično zaslepljen, da se mi pač zdi, da tako enoumnih, politično "bias"-ed oddaj, kot je Možinov intervju, Pirkovičev petkov Utrip (in tudi sicer njegovo izvajanje) ter rabota Jadranke Rebernik nikjer v javni medijski hiši ni?!

veliko pojasni.

mn ::

GregiB je izjavil:

Torej je princ teme, puklavec. šivilja, cmerar = cipa, pychka, kurba?


Ne eno, ne drugo ne sodi v civilizirano debato!

Res ne vem, ali dejansko živimo na različnih planetih. Res se sprašujem (in samo-reflektiram) ali sem tako zelo družbeno politično zaslepljen, da se mi pač zdi, da tako enoumnih, politično "bias"-ed oddaj, kot je Možinov intervju, Pirkovičev petkov Utrip (in tudi sicer njegovo izvajanje) ter rabota Jadranke Rebernik nikjer v javni medijski hiši ni?!


OK, mi kdo pojasni kaj je tako grozno enostranskega pri Možinovih intervjujih? Vem da ne skriva svoje politične pripadnosti, ampak se mi zdi da kar vzdržuje nivo pri svojih oddajah. Ker če pa je on za odpustiti zaradi pristranskosti je 99% ostalih na RTV tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mn ()

Wrop ::

AtaŠtumf je izjavil:

GregiB je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Sam si lahko iščeš poniževalne izraze


... Yup... just what I expected....


Kaj ti bom iskal, sam si jih lahko več kot dovolj najdeš, če želiš.


A za onega kandidata za mandatarja, ki ga je podpirala Levica, ki je izjavil, da se bo odvlekla kot kur. iz plesa, ne velja? Mogoče pa ni bila dovolj desna. Ali je pa kandidat za madatarja še od igranja namiznega nogometa kontaminiran in ne spada pod pravo levico.
Sicer pa manj žaljivosti iz vseh strani ne bi škodilo.

AtaŠtumf ::

GregiB je izjavil:

Torej je princ teme, puklavec. šivilja, cmerar = cipa, pychka, kurba?


Zakaj te pa te žalitve motijo, saj so vse razen pychke (no tudi ta izraz, samo napisan malce drugače), napisane v SSKJ.

pička, cipa, kurba.

Ali si pa si v glavi postavil neko umetno lestvico, kjer je šivilja ali puklavec, dovoljen izraz, kurba pa ne?

Po kaki logiki si prišel do te lestvice, šivilija in cipa opisujeta poklic, puklavec je telesna hiba, izraza puklavec SSKJ sicer sploh ne pozna?

Zakaj te moti opis službe, ne pa telesa, pa vsi vemo, da telesne hibe ne moreš popraviti, službo lahko?

bbbbbb2015 ::

Miha49 je izjavil:


Tvoje mišlenje? To si pobral neko desno propagando, pa prodajaš zdej naprej, vsi pa vidmo da si še pr starših doma in nisi nikol nič delal.


To si se prav prikupno zmedel. Desna propaganda? Japajade.

Poglej, že eno 100x sem na tem forumu povedal, da Kordiš in Mesec in kar je še takih NISO LEVIČARJI. Levičarji? Kaki levičarji? Pa saj oni nimajo ene delovne ure v gospodarstvu narejene. Sploh ne vedo, kakšne barve je delavska knjižica.

Oni so, miško moj, mali buržuji.

Če je kdo levičar, sem to jaz. Oziroma volim za leve liberalce. To bi bili Konkretno, recimo. Ne volim SDS. Ne volim NSI. Ne volim buržuje.

Na žalost ne morem voliti Holoba. Pa saj on nima pojma. Ste videli konferenco obiska v Nemčiji? Pa Holob misli, da bomo to prebrodili mi, vsi skupaj. A je na glavo padu? Nemci šopajo plavajoče terminale za plin. Kje bo pa on dobil plin za Slovenijo? Iz svoje populistične lažnive riti ga bo potegnil.

driver_x ::

Masayoshi je izjavil:

driver_x je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Kdo in kaj je to javnost da se jim vrne RTV? Je javnost tudi Cerkev recimo? Ali pa un premaknjenec in njegovo društvo, ki je proti splavu? Da o zaposlenih sploh ne bi...


Seveda je javnost tudi cerkev, zato pa so na RTV tudi cerkvene oddaje in prenosi maš, ki imajo še manjšo gledanost. Do sedaj še nisem slišal nikogar pritoževati se nad tem, da zavoljo teh cerkvenih oddaj ne bo plačeval prispevka ali česa podobnega.


Ah, sprenevedanje...gre seveda za to da je pol potrebno tudi predstavnika Cerkve, Muftija ter recimo onega premaknjenca postaviti v ns in vodstvo. Ne samo predstavnike javnosti, ki so enim všeč..

No če še nisi slišal, sam tudi zaradi prenosa maš ne bi več plačeval tega sranja. Naj si to sami verniki plačujejo če jih veseli.


Smisel javne RTV je ravno v tem, da ustvarja in prenaša vsebine, ki niso komercialno zanimive, pokrivajo pa interese manjših skupin. Na ta način imamo lahko verske oddaje, oddaje za manjšine, oddaje o kulturi, znasnstvene oddaje, kakšen evropski art film in podobno. Skoraj vsak izmed nas lahko v tem naboru oddaj najde nekaj, kar mu je zanimivo. Če RTV prispevek ukinemo, bomo še na javni televizijio gledali samo resničnostne šove in poceni nadaljevanke.

AtaŠtumf ::

mn je izjavil:

GregiB je izjavil:

Torej je princ teme, puklavec. šivilja, cmerar = cipa, pychka, kurba?


Ne eno, ne drugo ne sodi v civilizirano debato!


Se strinjam, samo že dolgo časa na slo-techu in politiki ni več civilizirane debata, z zelo redkimi izjemami.

Nekaj časa nazaj so moderatorji postali nekonsistentni pri svojih brisanjih in uveljavitvi pravil, nekaterim posameznikom se je pustilo preveč, nekateri moderatorji so uveljavljali svoja politična prepričanja in od takrat slo-tech postaja čedalje večja greznica in debata čedalj manj kulturna!

driver_x je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

driver_x je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Kdo in kaj je to javnost da se jim vrne RTV? Je javnost tudi Cerkev recimo? Ali pa un premaknjenec in njegovo društvo, ki je proti splavu? Da o zaposlenih sploh ne bi...


Seveda je javnost tudi cerkev, zato pa so na RTV tudi cerkvene oddaje in prenosi maš, ki imajo še manjšo gledanost. Do sedaj še nisem slišal nikogar pritoževati se nad tem, da zavoljo teh cerkvenih oddaj ne bo plačeval prispevka ali česa podobnega.


Ah, sprenevedanje...gre seveda za to da je pol potrebno tudi predstavnika Cerkve, Muftija ter recimo onega premaknjenca postaviti v ns in vodstvo. Ne samo predstavnike javnosti, ki so enim všeč..

No če še nisi slišal, sam tudi zaradi prenosa maš ne bi več plačeval tega sranja. Naj si to sami verniki plačujejo če jih veseli.


Smisel javne RTV je ravno v tem, da ustvarja in prenaša vsebine, ki niso komercialno zanimive, pokrivajo pa interese manjših skupin. Na ta način imamo lahko verske oddaje, oddaje za manjšine, oddaje o kulturi, znasnstvene oddaje, kakšen evropski art film in podobno. Skoraj vsak izmed nas lahko v tem naboru oddaj najde nekaj, kar mu je zanimivo. Če RTV prispevek ukinemo, bomo še na javni televizijio gledali samo resničnostne šove in poceni nadaljevanke.


Če bi javna RTV to, kar ti praviš ustvarjala, ne bi nihče imel niti malo problema s politiko uredništva na RTV Slo.

Ker pa tega ne ustvarja, se pa uporablja to kot priročen izgovor, vedno, ko govorimo o menjavi vodstva ali ukinitvi prispevka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Wrop ::

mn je izjavil:

GregiB je izjavil:

Torej je princ teme, puklavec. šivilja, cmerar = cipa, pychka, kurba?


Ne eno, ne drugo ne sodi v civilizirano debato!

Res ne vem, ali dejansko živimo na različnih planetih. Res se sprašujem (in samo-reflektiram) ali sem tako zelo družbeno politično zaslepljen, da se mi pač zdi, da tako enoumnih, politično "bias"-ed oddaj, kot je Možinov intervju, Pirkovičev petkov Utrip (in tudi sicer njegovo izvajanje) ter rabota Jadranke Rebernik nikjer v javni medijski hiši ni?!


OK, mi kdo pojasni kaj je tako grozno enostranskega pri Možinovih intervjujih? Vem da ne skriva svoje politične pripadnosti, ampak se mi zdi da kar vzdržuje nivo pri svojih oddajah. Ker če pa je on za odpustiti zaradi pristranskosti je 99% ostalih na RTV tudi.


Problem je, ker moti in prikraja zgodovino. Osvobodilni boj, bi po njihovo moral ostati čist za vsako ceno. Kosti zakopane, zmagovalci čislani, tisti, ki pa so kaj več videli, biti še naprej tiho. Tako pa seje razdor med zaslužmini in nezaslužnimi. Težko je biti danes kritični mislec. Biti kritičen, ko so imperialistične ZDA nezakonito pobijale ljudi in hkrati zagovarjati izvensodne poboje. Drugorazredne teme je treba utišati.
Mogoče bi šlo skozi, če bi na pričevalčevih 5 minut, zaslužni dobili 95 minut.

RedDrake ::

AtaŠtumf je izjavil:


Če bi javna RTV to, kar ti praviš ustvarjala, ne bi nihče imel niti malo problema s politiko uredništva na RTV Slo.

Ker pa tega ne ustvarja, se pa uporablja to kot priročen izgovor, vedno, ko govorimo o menjavi vodstva ali ukinitvi prispevka!

Javna RTV to seveda ustvarja.
Ampak zelo verjetno bi to lahko povsem enako dobro ustvarjala tudi s pol manj kadra.
To gre ljudem, ki plačujejo prispevek v nos. Da se tam redi kakih 1000-1500 ljudi, pač zato ker lahko.
Dejstvo, da so takšni fikusi večinoma tja prišli po politično-nepotistični liniji (krivi obe strani, trust me) pa nas še dodatno razkuri.

In spet, da se Možinov Intervju izpostavlja, hkrati pa se spregleda dolga leta intervjujev s strani druge strani je neumnost. Ja, eni intervjujajo ene, drugi druge. Super. Naj bo oboje, en teden eni, drug teden drugi. Isto kot pričevalci in spomini. Pač oboje.
Javna RTV, od _VSEH_ ne samo od enih 40% ali drugih 25% (imho je toliko "levih" in "desnih" v splošni populaciji). Super bi bilo če bi intervju delal še nekdo tretji, ki je apolitičen, oziroma bi bila tema apolitična, za tistih ostalih 30%+ ki se jim hebe za leve-desne.
Isto naj bo v informativnih zadevah.
Naj ima Utrip en teden Pirkovič, drug teden pa Kordiš (oz. ekvivalent). Imamo _PRAVICO_ izvedeti mnenja obeh strani.
Naj novice pripravljajo oboji, naj imajo možnost na MMC članke dajat oboji - po možnosti z isto tematiko. Saj je avtor napisan, vsak bo takoj naštudiral kateri so kateri in kak bias imajo.

To bi bil Javni Servis.
Ampak to ni v interesu nobenega, ne levih ne desnih.
Eni bi po možnosti zaposlili še par sto "kulturnikov/nevladnikov", drugi pa še par sto "novinarjev" prave barve.
Ker če rihtaš usluge, jih dobiš nazaj, ko rabiš. Videno že neskončnokrat.

CopiumRovte ::

tomlin je izjavil:

KAJ SE GRE GOLOBOVA VLADA!!!!!!!!!!!!!!!???


DR. ERIK BRECELJ:


"To so zelo všečne izjave, ampak samo všečne. Nekoristne, populistične. Ampak to je populizem čez trupla

bolnikov. Bolniki čakajo v čakalnih vrstah, umirajo. Plačujejo nenormalne vsote za ortopedske operacije. Pet,

deset tisoč evrov - o tem se ne pogovarjamo. Gre za ljudi, bolnike, ki so vse življenje plačevali zdravstveno

zavarovanje. Levici gre za populizem, ampak naj predstavijo rešitve, kako bodo skrajšali čakalne vrste, naj

začnejo s tem. V enem mesecu naj pokažejo, kaj so naredili. Drugače naj izstopijo iz vlade. To je samo oviranje.

Takega populizma smo imeli v preteklosti že preveč. 30 let," je bil jasen Brecelj.


Dejstvo je, da ljudje zaradi dolgih čakalnih vrst umirajo: "Na mojem oddelku, čeprav smo terciarna ustanova,

večino bolnikov pošljejo koncesionarji. Jaz še nisem srečal bolnika, ki bi imel pritožbo nad njihovim delom.

Letos imamo zmanjšano število operacij. Koncesionarji se pritožujejo, da bi lahko delali več, ampak enostavno ne

dobijo bolnikov, ne dobijo napotitev, zavarovalnica jim ne plača storitev, da bi skrajševali čakalne vrste. In

ko vidiš bolnika, ki je na gastroskopijo čakal pol leta, da so mu odkrili raka želodca, ki bi ga pred pol leta

lahko pozdravil. Pol leta zamude pomeni stoodstotno smrt."


Zdravstva itak ni več. Moja mama je ravnokar plačala z življenjem, zaradi korupcije in nesposobnih zdravnikov za katere si samo cifra. Šla je na urgenco, kjer so jo imeli 2 dni na hodniku. 2 DNI! Potem pa so jo imbecili nesosobni poslali domov z napačno diagnozo. Celo življenje plačevala v zdravstveno blagajno, zato da so jo potem po hitrem postopku ubili. Pa samo par let je bila v pokoju. Takih zgodb je pri nas ogromno. Un k misli, da imamp še zdravstvo, se kreprko moti!

Meizu ::

Sami neki domoljubi tule in pošteni delavci, ki delajo v gospodarstvu....

Ura je 13.00, sreda, delovni dan. Nekateri mlatite tu debato že od 10. zjutraj.

Ste na dopustu ali je vaše delovno mesto bolj podobno mestu hišnika v vrtcu, kjer zjutraj pokosi travo, odpre vrata vrtca in potem bere časopis do konca delavnika?

GregiB ::

AtaŠtumf je izjavil:


Če bi javna RTV to, kar ti praviš ustvarjala, ne bi nihče imel niti malo problema s politiko uredništva na RTV Slo.

Ker pa tega ne ustvarja, se pa uporablja to kot priročen izgovor, vedno, ko govorimo o menjavi vodstva ali ukinitvi prispevka!


BS... dejstvo je, da se vse politične struje zavedajo, da je, dejmo rečt, "prijaznost" medijev, ki jih večina folka gleda (t.i. msm-ji) zanje zelo dobrodošla. Različne struje se zadeve lotevajo različno.
Puklasti&Co je njemu nevšečne medije pač oklical za levakarska trobila, čemur je seveda njegova horda slepo sledila. Ker se na njemu nedosegljive komercialne medije ni mogel uspešno spuščat, je začel ustvarjati svoje s pomočjo svojega barátja... Imel pa je po 2020 lepo v rokah tudi ključ do "najbolj sovražnega med vsemi... In? Povsem transparentno je javno medijsko hišo ugrabil... Najprej je spolitiziral programski svet, ki je posledično spolitiziral vso večino produkcije, ki je bila kakorkoli politično obarvana, subjektivno ali objektivno. Taista klika še zdaj dela na tem, da Janšara še bolj zažre v RTVSLO, glede na to, da je projekt Urbanija praktično vsakemu rezumnemu rojaku najmanj... neokusna zajebancija.
Lej, GS si je zadalo oz. tako vsaj zagotavljajo, da tako formalno, kot dejansko očistijo RTV političnega vpliva. Da se ven zmeče vse, kar je Puklo not napikal, ima ogromno podpore... Lahko pa generalno zafura s tem, da noter naseje spet... "naše". Dokler se to ne zgodi, ima vsaj mojo podporo... Če se ne... pa bomo diskutirali, kako je isti, k Puklo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

GregiB ::

mn je izjavil:

OK, mi kdo pojasni kaj je tako grozno enostranskega pri Možinovih intervjujih? Vem da ne skriva svoje politične pripadnosti, ampak se mi zdi da kar vzdržuje nivo pri svojih oddajah. Ker če pa je on za odpustiti zaradi pristranskosti je 99% ostalih na RTV tudi.

Lej... da se razumemo... niti pod razno nisem za to, da se treba Možino odpustiti ali nagnati. Ima svojo oddajo in sploh ne skriva, komu je namenjena... Kot tudi Štefančič jr. s svojim Studio City ne. Možina ima nivo, je uglajen gospod, ki se pač po mojem mnenju in mnenju večine slovenskih, Evropskih in svetovnih zgodovinarjev v svojin oddaja trudi revizionirati zgodovino. A naj bo, kdor gleda to oddajo se bodisi drugače itak ne bo dal prepričati ali vsaj spraviti v dvom, ostali pa so verjetno sorodniki, ki radi vidijo, kak je njihov dedek pri Možini na TVju.
Je pa večji problem Pirkovič in Jadranka... Izrazita Janševa vojščaka, ki rušita informativni del RTVja kar od znotraj... Poleg tega, da je Pirkovič svoje kompetence in kvaliteto že dokazoval... v živo.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Masayoshi ::

AtaŠtumf je izjavil:

Masayoshi je izjavil:



pyčka, cipa... sta zmožna vidva sds izmečka kakšno žensko v politiki kako drugače naslavljati?


Si bil enako glasen, ko so znani forumaši objavljali derogativne izraze za pripadnike desnice ali te motijo izrazi samo, ko se levake obmetava z njimi!?


Če se ti da si malo preberi ostale moje poste. Boš ugotovil da nikakor ne pripadam v levo sfero družbe. Sicer je pa tvoj Janša desen samo po slovenskem unikumu - odnos do pretekle zgodovine, dejansko je pa populističen levičar.

mn ::

GregiB je izjavil:

mn je izjavil:

OK, mi kdo pojasni kaj je tako grozno enostranskega pri Možinovih intervjujih? Vem da ne skriva svoje politične pripadnosti, ampak se mi zdi da kar vzdržuje nivo pri svojih oddajah. Ker če pa je on za odpustiti zaradi pristranskosti je 99% ostalih na RTV tudi.

Lej... da se razumemo... niti pod razno nisem za to, da se treba Možino odpustiti ali nagnati. Ima svojo oddajo in sploh ne skriva, komu je namenjena... Kot tudi Štefančič jr. s svojim Studio City ne. Možina ima nivo, je uglajen gospod, ki se pač po mojem mnenju in mnenju večine slovenskih, Evropskih in svetovnih zgodovinarjev v svojin oddaja trudi revizionirati zgodovino. A naj bo, kdor gleda to oddajo se bodisi drugače itak ne bo dal prepričati ali vsaj spraviti v dvom, ostali pa so verjetno sorodniki, ki radi vidijo, kak je njihov dedek pri Možini na TVju.
Je pa večji problem Pirkovič in Jadranka... Izrazita Janševa vojščaka, ki rušita informativni del RTVja kar od znotraj... Poleg tega, da je Pirkovič svoje kompetence in kvaliteto že dokazoval... v živo.


Ima svojo oddajo in sploh ne skriva, komu je namenjena... Kot tudi Štefančič jr. s svojim Studio City ne.


Sicer ne eno ne drugo nisem gledal dovolj, da bi se nekega strokovnjaka delal, ampak njun nivo je pa neprimerljiv po moje. Štefančič je po moje povsem nesposoben voditi kakršenkoli intervju. Tisto njegovo stalno skakanje v besedo je nespoštljivo in negledljivo. Potem, namesto da bi odgovoril z argumenti kadar se ne strinja s sogovornikom, samo ponavlja svojo izhodiščno točko. Tudi kadar mu sogovornik lepo razloži zakaj nima prav.

ki se pač po mojem mnenju in mnenju večine slovenskih, Evropskih in svetovnih zgodovinarjev v svojin oddaja trudi revizionirati zgodovino.


Vem zakaj to trdiš, ampak se zopet ne strinjam. Menim, da želi prikazati samo del zgodovine, ki se je v prejšnjem režimu skrival. Bom pa ti resnično hvaležen, če mi lahko posreduješ mnenja teh evropskih in svetovnih zgodovinarjev? Slovenskih ni treba.

Je pa večji problem Pirkovič in Jadranka... Izrazita Janševa vojščaka, ki rušita informativni del RTVja kar od znotraj... Poleg tega, da je Pirkovič svoje kompetence in kvaliteto že dokazoval... v živo.


V tem delu imaš verjetno prav.

GregiB ::

mn je izjavil:

Sicer ne eno ne drugo nisem gledal dovolj, da bi se nekega strokovnjaka delal, ampak njun nivo je pa neprimerljiv po moje. Štefančič je po moje povsem nesposoben voditi kakršenkoli intervju. Tisto njegovo stalno skakanje v besedo je nespoštljivo in negledljivo. Potem, namesto da bi odgovoril z argumenti kadar se ne strinja s sogovornikom, samo ponavlja svojo izhodiščno točko. Tudi kadar mu sogovornik lepo razloži zakaj nima prav.


Da nista primerljiva voditelja se popolnoma strinjam... Tudi meni Štefančičev modus ni všeč... a ima svojo publiko... to je point. Tako, kot Možina... s svojo mirnosjo...

mn je izjavil:

ki se pač po mojem mnenju in mnenju večine slovenskih, Evropskih in svetovnih zgodovinarjev v svojin oddaja trudi revizionirati zgodovino.


Vem zakaj to trdiš, ampak se zopet ne strinjam. Menim, da želi prikazati samo del zgodovine, ki se je v prejšnjem režimu skrival. Bom pa ti resnično hvaležen, če mi lahko posreduješ mnenja teh evropskih in svetovnih zgodovinarjev? Slovenskih ni treba.


To, da nekdo želi, da se prikaže vso dogajanje v "pravi luči" je absolutno prav... A ne na način, kot ga predstavlja Možina s svojimi gosti... Gre na nek način za apologete nacizma in normalizacijo okupacije v WWII.
Če želiš dobrega zgodovinarja na temo... Gavriel Rosenfeld...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

mn ::

To, da nekdo želi, da se prikaže vso dogajanje v "pravi luči" je absolutno prav... A ne na način, kot ga predstavlja Možina s svojimi gosti... Gre na nek način za apologete nacizma in normalizacijo okupacije v WWII.


Ampak jaz iz oddaj ki sem jih gledal, ne vem če sem videl kateregakoli apologeta nacizma, o tem govorim. Niti ne normalizacije okupacije. Ker to dvoje, da ne bo pomote, tudi jaz obsojam.

Če želiš dobrega zgodovinarja na temo... Gavriel Rosenfeld...


Je napisal tudi kaj na temo medvojnih in povojnih pobojev civilistov? Ker iz tega:

ki se pač po mojem mnenju in mnenju večine slovenskih, Evropskih in svetovnih zgodovinarjev v svojin oddaja trudi revizionirati zgodovino.


sem sklepal, da poizkušaš napisati, da tudi tuji zgodovinarji kritizirajo Možino kot apologeta nacizma?

111111111111 ::

Miha49 je izjavil:

Tvoje mišlenje? To si pobral neko desno propagando, pa prodajaš zdej naprej, vsi pa vidmo da si še pr starših doma in nisi nikol nič delal.

Lepo imaš napisano kako se dela v Šengenu. In demantiraš v eni vrstici? Napiši, kje se je zlagal in kaj je povedal narobe.

GregiB je izjavil:

Očitno bo dejansko prišlo do (neizogibnega) scenarija, da Levica enostavno ne sodi v neko centristično, levosučno vlado. Še pred sklenitvijo koalicijskega partnerstva sem na glas upal, da se bomo znali toliko "spametovati", da se naredi neka širše-razumska koalicija brez skrajnežev in se vanjo namesto Levice povabi NSi.
PMSM bo prej ali slej prišlo do tega, da bosta morali GS in SD pač krmariti sami, saj debilov tipa Kordiš enostavno ne moreš imeti v ekipi...

Hja, Svoboda je jasno povedala, da ne bo šla v koalicijo z nobeno od vladajočih strank. Vsaj tega so se držali. Zakaj pa so zraven vzeli Levico, mi pa še danes ni jasno.

GregiB je izjavil:


Ajde, na plan z njimi... Polinkaj poste, v katerih se desnjakarske politike obmetava z imeni na nivoju "pychka, cipa, kurba...."

Kaj pa fašist, pulavec, idiot, kreten, morilec, lopov, ...?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Hja, Svoboda je jasno povedala, da ne bo šla v koalicijo z nobeno od vladajočih strank. Vsaj tega so se držali.


Drži... a PMSM bi lahko bila NSi, sicer po mojem mnenju bolj Petrletovsko-Novakovska, kot Toninovska, dodana vrednost centristični vladi. Zna bit, da je Holob pač ocenil, da mu takšna izjava prinaša več koristi, kot škode.

111111111111 je izjavil:

Zakaj pa so zraven vzeli Levico, mi pa še danes ni jasno.


Najverjetneje zato, da ne "alienate"-a levosučnih volivcev, kjerkoli na levo ali levosredinskem spektru so. Taisto mislim, da je razlog za kanibalizacijo SABa in LMŠja na račun zaposlitve Serpentinška in Šivilje... Ima pa, kot rečeno, Holob nad Levico leverage. Za vladanje jih ne potrebuje, kot jih je potreboval Serpentinšek...

GregiB je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Ajde, na plan z njimi... Polinkaj poste, v katerih se desnjakarske politike obmetava z imeni na nivoju "pychka, cipa, kurba...."

111111111111 je izjavil:

Kaj pa fašist, pulavec, idiot, kreten, morilec, lopov, ...?


Puklavec... kaj pa vem...fašist? V kontekstu politike, ki jo fura... ostalo imaš prav... nepotrebno. Iz čistega spoštovanja do ženskega spola pa se mi zdi nevšečno "babo" etiketirati z cipo, kurbo, pychko, pa poden od pona... Moje skromno mnenje, pač...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MrStein ::

Meizu je izjavil:

Sami neki domoljubi tule in pošteni delavci, ki delajo v gospodarstvu....

Ura je 13.00, sreda, delovni dan. Nekateri mlatite tu debato že od 10. zjutraj.

Ste na dopustu ali je vaše delovno mesto bolj podobno mestu hišnika v vrtcu, kjer zjutraj pokosi travo, odpre vrata vrtca in potem bere časopis do konca delavnika?

To je skoz tak. Zato pa je branje sloteka čez vikend milina. Vsi troli v službah, pardon, kjerkoli pač so izven službenega časa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Wrop ::

Se vidi, da gospodarstva še od blizu ni videl. Kot, da tam delo obstaja samo med 6:00 in 14:00.

Ura 9:30. Joža, pavza je, ustav linijo. Gremo na kavo in čik.

RedDrake ::

Ah, nimamo vsi takega dela da bi bili ves čas zaposleni.

Jaz trenutno z ikonami opremljam en utility za neko firmo.
Brskam po katalogih kupljenih ikon, včasih kakšno malo popravim, montiram ipd.
Ko imam par minut časa kaj preberem in napišem na S-T.
Glede na to da sem s.p. je itak moj čas in moj denar.

Ja, ko pa je kaj nujno in grem strankam na roke, takrat me pa ni po S-T.

Včasih sem bil veliko gor tudi popoldan ali zvečer, ampak sedaj ko baba pride iz šihta ves čas samo "pizdi" da sem skoz na računalniku. Pol pa redke trenutke k babe ni, koristim za kak špil. Ergo sem tu večinoma med 7h in 17h ko babe ni :)

111111111111 ::

GregiB je izjavil:


Puklavec... kaj pa vem...fašist? V kontekstu politike, ki jo fura... ostalo imaš prav... nepotrebno. Iz čistega spoštovanja do ženskega spola pa se mi zdi nevšečno "babo" etiketirati z cipo, kurbo, pychko, pa poden od pona... Moje skromno mnenje, pač...

S katerim se popolnoma strinjam. Samo meni so vsi izrazi bedni in precej ponižujoči in neprimerni, mi je pa zanimivo, da sam jih ne bi uporabljal, pri drugih me pa ne motijo. :)

RedDrake je izjavil:

Včasih sem bil veliko gor tudi popoldan ali zvečer, ampak sedaj ko baba pride iz šihta ves čas samo "pizdi" da sem skoz na računalniku. Pol pa redke trenutke k babe ni, koristim za kak špil. Ergo sem tu večinoma med 7h in 17h ko babe ni :)

Amen, brother. Amen. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

driver_x je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

driver_x je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Kdo in kaj je to javnost da se jim vrne RTV? Je javnost tudi Cerkev recimo? Ali pa un premaknjenec in njegovo društvo, ki je proti splavu? Da o zaposlenih sploh ne bi...


Seveda je javnost tudi cerkev, zato pa so na RTV tudi cerkvene oddaje in prenosi maš, ki imajo še manjšo gledanost. Do sedaj še nisem slišal nikogar pritoževati se nad tem, da zavoljo teh cerkvenih oddaj ne bo plačeval prispevka ali česa podobnega.


Ah, sprenevedanje...gre seveda za to da je pol potrebno tudi predstavnika Cerkve, Muftija ter recimo onega premaknjenca postaviti v ns in vodstvo. Ne samo predstavnike javnosti, ki so enim všeč..

No če še nisi slišal, sam tudi zaradi prenosa maš ne bi več plačeval tega sranja. Naj si to sami verniki plačujejo če jih veseli.


Smisel javne RTV je ravno v tem, da ustvarja in prenaša vsebine, ki niso komercialno zanimive, pokrivajo pa interese manjših skupin. Na ta način imamo lahko verske oddaje, oddaje za manjšine, oddaje o kulturi, znasnstvene oddaje, kakšen evropski art film in podobno. Skoraj vsak izmed nas lahko v tem naboru oddaj najde nekaj, kar mu je zanimivo. Če RTV prispevek ukinemo, bomo še na javni televizijio gledali samo resničnostne šove in poceni nadaljevanke.

Saj to je nivo, ki je na javni RTV. Politično skrajno pristransko kvantanje v korist ene opcije na način “Moj ata socialistični kulak”. In vsi moramo plačevati za to posilstvo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:


Če bi javna RTV to, kar ti praviš ustvarjala, ne bi nihče imel niti malo problema s politiko uredništva na RTV Slo.

Ker pa tega ne ustvarja, se pa uporablja to kot priročen izgovor, vedno, ko govorimo o menjavi vodstva ali ukinitvi prispevka!


BS... dejstvo je, da se vse politične struje zavedajo, da je, dejmo rečt, "prijaznost" medijev, ki jih večina folka gleda (t.i. msm-ji) zanje zelo dobrodošla. Različne struje se zadeve lotevajo različno.
Puklasti&Co je njemu nevšečne medije pač oklical za levakarska trobila, čemur je seveda njegova horda slepo sledila. Ker se na njemu nedosegljive komercialne medije ni mogel uspešno spuščat, je začel ustvarjati svoje s pomočjo svojega barátja... Imel pa je po 2020 lepo v rokah tudi ključ do "najbolj sovražnega med vsemi... In? Povsem transparentno je javno medijsko hišo ugrabil... Najprej je spolitiziral programski svet, ki je posledično spolitiziral vso večino produkcije, ki je bila kakorkoli politično obarvana, subjektivno ali objektivno. Taista klika še zdaj dela na tem, da Janšara še bolj zažre v RTVSLO, glede na to, da je projekt Urbanija praktično vsakemu rezumnemu rojaku najmanj... neokusna zajebancija.
Lej, GS si je zadalo oz. tako vsaj zagotavljajo, da tako formalno, kot dejansko očistijo RTV političnega vpliva. Da se ven zmeče vse, kar je Puklo not napikal, ima ogromno podpore... Lahko pa generalno zafura s tem, da noter naseje spet... "naše". Dokler se to ne zgodi, ima vsaj mojo podporo... Če se ne... pa bomo diskutirali, kako je isti, k Puklo...

Škoda, ker nikogar ni motilo, ko je bil predsednik programskega sveta RTV Slo bivši šef politične stranke. “Leve”. Pa ko je bil podpredsednik Ustavnega sodišča bivši šef politicne stranke (bolj ali manj iste kot v prejšnjem primeru).
To seveda najbolj glasnih sralcev ali njihovih predhodnikov nikoli ni motilo. Moti jih edino, da se bi to kdaj spremenilo. Ker oni so Avantgarda in njim ta vloga in pozicija PRIPADA.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

AtaŠtumf ::

GregiB je izjavil:



Puklavec... kaj pa vem...fašist? V kontekstu politike, ki jo fura... ostalo imaš prav... nepotrebno. Iz čistega spoštovanja do ženskega spola pa se mi zdi nevšečno "babo" etiketirati z cipo, kurbo, pychko, pa poden od pona... Moje skromno mnenje, pač...


Ko človeka kritiziramo s telesno hibo me ne moti, ko pa z njenimi dejanji, bom pa skočil v luft.

Logika par GregiB!

Še enkrat lepo povej, kje je tvoja meja, da si postavil, da so neki izrazi pravilni, drugi pa ne?
««
98 / 236
»»