» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
89 / 236
»»

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

Tipični nacistični "argumenti". A imam tudi kakšne posebne telesne značilnosti, ki so podobne pri vseh, ki se ne strinjajo z vašo naci ideologijo?
Ne me razočarat, računam nate.>:D

Telesne znacilnosti so irelevantne, razen morda zelo malo nevronskih povezav, ampak te je tezko steti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Tipični nacistični "argumenti". A imam tudi kakšne posebne telesne značilnosti, ki so podobne pri vseh, ki se ne strinjajo z vašo naci ideologijo?
Ne me razočarat, računam nate.>:D

Telesne znacilnosti so irelevantne, razen morda zelo malo nevronskih povezav, ampak te je tezko steti.


:)):D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Bo bolj preprosto, za tvoj skromen intelekt, ce preprosto, recem: "Ce razmislja kot SDSovec, je podel kot SDSovec, zagovarja SDSovske vrednote in se obnasa kot SDSovec, potem obstaja zelo velika verjetnost, da je SDSovec.".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

LOL, kakšna aktivacija sil zgolj zaradi enega posta z navedbo dejstva, da Kučanov prijatelj Lukašenko grozi Evropi.
Sem pa mislil, da je Kučan nepomembni upokojenec, ki ga nihče ne šljivi 5 %, potem pa takšen angažma, še Solatar se je prebudil iz dremeža za volanom in se vključil :))
I guess not... Včasih smo rekli: Če mački stopiš na rep, zacvili...>:D

Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

GregiB ::

Unchancy je izjavil:



I guess not... Včasih smo rekli: Če mački stopiš na rep, zacvili...


Hehe… kak debilček, vržeš bombico o namišljenem sovražniku, potem se prerekaš in pod kamenje pošiljaš vse okoli, potem greš pa purana davit na kak car si… eh, fantek….
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Pa glih, ko je najbolj luštno? Saj me lahko blokiraš, pa boš užival v kvalitetnejših vsebinah.

Zakaj bi te blokiral, naj ljudje vidijo, kakšne stresajo leve snežinkice. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kuall ::

nejclp je izjavil:

Vici z brado iz sovjetske zveze, nasilno aplicirani na Levico pa niso konstruktivni, so zgolj demonstracija tvoje bebavosti.

nasilno aplicirani? :) no no, niso tako nasilno, se kar lepo zlijejo. kordiš je prototip stalina.

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:

Gospa predsednica DZ ni ugotavljala, ali so upravičeni odsotnosti ali ne. Je zgolj navedla, kdo ni napovedal svoje odsotnosti. Informativno, a veš ;)

Hja, to ni njeno delo, a veš? Še posebej ko ima polna usta svobode in držanja pravil, ki jih pa sama preprosto krši. :D Tako mimogrede, a veš?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pa glih, ko je najbolj luštno? Saj me lahko blokiraš, pa boš užival v kvalitetnejših vsebinah.

Zakaj bi te blokiral, naj ljudje vidijo, kakšne stresajo leve snežinkice. :D

Inteligenten si kot noj. Noj misli, da ga drugi ne vidijo, če potisne glavo v pesek, ti pa misliš, da drugi ne vidijo mojih postov, če me ti blokiraš.

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

Unchancy je izjavil:



I guess not... Včasih smo rekli: Če mački stopiš na rep, zacvili...


Hehe… kak debilček, vržeš bombico o namišljenem sovražniku, potem se prerekaš in pod kamenje pošiljaš vse okoli, potem greš pa purana davit na kak car si… eh, fantek….

Zakaj si zdaj v tekst navrgel svoje ime?
Ampak res, ves ta gnev zaradi omembe enega nepomembnega upokojenca, cccc... (a slišimo cviljenje mačke?:)) )
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

kuall je izjavil:

nejclp je izjavil:

Vici z brado iz sovjetske zveze, nasilno aplicirani na Levico pa niso konstruktivni, so zgolj demonstracija tvoje bebavosti.

nasilno aplicirani? :) no no, niso tako nasilno, se kar lepo zlijejo. kordiš je prototip stalina.

Bolj Trocki, ampak obljubim, ker si tako simpatičen, ko boš v gulagu, ti bo Žižek zrihtal dodaten krožnik župe ob nedeljah, jaz pa ekstra kos plesnivega kruha.

tomlin ::

PA KAJ ZA VRAGA JE BILO GOLOBU POTREBNO V KOALICIJO SPREJEMATI TAKE TIPE?????

https://reporter.si/clanek/slovenija/sr...

solatko ::

tomlin - Zato, ker lahko!
Delo krepa človeka

dexterboy ::

:) :) :D :D :)) :))
A to je poslanec? Pa nej kdo da temu "Kordeljeru" kakšen evro da si gre kupit vsaj srajco ali pa naj ta stvor, od katerega je še Blob inteligentnejši, sporoči konfekcijsko cifro. Mogoče imam še jest kakšno...
Dodatek; kej je bilo tega treba Golobu? Zato, ker ni imel drugih ljudi? Žalostno je, ko je človek obdan z mentalnimi "rednecki", namesto s šolanimi in izobraženimi z dolgoletno prakso.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

dexterboy je izjavil:

:) :) :D :D :)) :))
A to je poslanec? Pa nej kdo da temu "Kordeljeru" kakšen evro da si gre kupit vsaj srajco ali pa naj ta stvor, od katerega je še Blob inteligentnejši, sporoči konfekcijsko cifro. Mogoče imam še jest kakšno...
Dodatek; kej je bilo tega treba Golobu? Zato, ker ni imel drugih ljudi? Žalostno je, ko je človek obdan z mentalnimi "rednecki", namesto s šolanimi in izobraženimi z dolgoletno prakso.


No, alternativa zadnje dve leti so bili pravi rednecki, tako, da je ne glede, pri kom v Golobovi postavi najdete neko nepomembno smet, se vedno precej boljse.

Mislim, da SDSovski idioti, se vedno ne dojamete - Golob ni nic posebnega, je pa manjsi drek od vas. In zato izpade pravi svetnik, ne ker je njegova stranka tako dobra, , ampak ker je vasa stranka tako zelo slaba

Zaradi vas nimamo moznosti izbirati najboljse stranke, ampak je edina moznost na volitvah, da izberemo manj slabo stranko od SDS.

In seveda ne bo Svoboda noben presezek, ampak ne bo totalen poden, septicna jama, kot SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

murrieta ::

tomlin je izjavil:

PA KAJ ZA VRAGA JE BILO GOLOBU POTREBNO V KOALICIJO SPREJEMATI TAKE TIPE?????

https://reporter.si/clanek/slovenija/sr...


Preberi zgoraj. Zato, ker so taki tipi se vedno manj gnili kot ti in tvoji strankarski kolegi. Ker so zaradi vas padli standardi na nivo, da je Kordes sprejemljiv, da le ni Hojs/Vizjak/... ali mesetar z orozjem, JJ (ki podpira vojno v Ukrajini samo zato, da bi lahko zasluzil s preprodajo orozja, tako kot v Balkanskih vojnah).

Skratka, tocno TI si Kordesev najboljsi prijatelj. Zaradi TEBE je v parlamentu. Ergo ne bevskaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

dexterboy ::

Mislim, da SDS-ovski idioti, se vedno ne dojamete - Golob ni nic posebnega, je pa manjsi drek od vas. In zato izpade pravi svetnik, ne ker je njegova stranka tako dobra, , ampak ker je vasa stranka tako zelo slaba. Zaradi vas nimamo moznosti izbirati najboljse stranke, ampak je edina moznost na volitvah, da izberemo manj slabo stranko od SDS. In seveda ne bo Svoboda noben presezek, ampak ne bo totalen poden, septicna jama, kot SDS.
Ne hvali Svobode pred predčasnimi parlamentarnimi volitvami. Že ves čas od VSEH ljudi, ki jih osebno poznam in da so bili PROTI (ampak res proti, že tisto, da ga ne morejo prebaviti), JaJčku, ne slišim DRUGAČNEGA odgovora kot tistega, kjer trenutne ljudi primerjajo s kadrovniki v prejšnji vladi. Dva primera:
- trenutna čivava vodje DZ se lahko moti, ampak poglej, kakšni so bili Janševi ljudje
- nova bjonda za možje v modrem se lahko zmoti, ampak prejšnji šef je bil pa sploh katastrofa
- še je takšnih primerov
Skratka, vi sploh NISTE SPOSOBNI sprejeti konstruktivne kritike na noben drug način, kot ta, da se izgovarjate na prejšnjo vlado. Pa to je totalno OTROČJE! Mene ne rabiš dajati v SDS koš samo zato, ker sem proti levičarsko usmerjeni vladi. Mi je pa všeč, da ne potrebujete nobenih zunanjih vzvodov, da dokazujete svojo debilnost, ker vas vaša dejanja izdajajo na polno... Simple as apple pie: sedaj ste vi glavni in v sedlu. DOKAŽITE, da zmorete več in bolje. Ali pa jeseni, ko pride do pizdarij, odstopite iz vladajoče koalicije. Ker do sedaj ni ENEGA spisa, kjer bi videl, da je vlada naredila nekaj dobro. Če pa je, pa prosim na plano z dokazi in v tem primeru vlečem nazaj prejšnji stavek.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Utk ::

Kako da ne, ta vlada bo menda še letos skenslala olajšave pri dohodnini, ki bi jih morali dobit do 2025. Kako moreš rečt, da ni naredila nič dobrega, predvsem za tiste, ki kaj delajo.

dexterboy ::

Če sem odkrit, se sploh nisem poglabljal v to dohodninsko "sranje", ker bi me zagotovo začela boleti glava... Ali bo plača nižja ali pa višja za moj dohodkovni razred, bom pa šele takrat videl. Verjamem, da bo medmrežje po kokoški završalo od perja, če sprejmejo kaj v smeri nižanja plač, ker so pri naslednjih volitvah na cesti. Predčasnih.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Dimnik ::

In tole

Najvišje plače za ministre in sekretarje

Ko je to naredila Janševa vlada, je bil velik halo. Zdaj vidimo, da se o tem praktično ne govori." Poleg Socialnih demokratov so odločitev takrat ostro kritizirali tudi v Levici, Stranki Alenke Bratušek in sindikatih. Tokrat so se iz koalicije, precej splošno, odzvali zgolj v Gibanju Svoboda. Je povedal en od poslancev.

murrieta ::

dexterboy je izjavil:

Mislim, da SDS-ovski idioti, se vedno ne dojamete - Golob ni nic posebnega, je pa manjsi drek od vas. In zato izpade pravi svetnik, ne ker je njegova stranka tako dobra, , ampak ker je vasa stranka tako zelo slaba. Zaradi vas nimamo moznosti izbirati najboljse stranke, ampak je edina moznost na volitvah, da izberemo manj slabo stranko od SDS. In seveda ne bo Svoboda noben presezek, ampak ne bo totalen poden, septicna jama, kot SDS.
Ne hvali Svobode pred predčasnimi parlamentarnimi volitvami. Že ves čas od VSEH ljudi, ki jih osebno poznam in da so bili PROTI (ampak res proti, že tisto, da ga ne morejo prebaviti), JaJčku, ne slišim DRUGAČNEGA odgovora kot tistega, kjer trenutne ljudi primerjajo s kadrovniki v prejšnji vladi. Dva primera:
- trenutna čivava vodje DZ se lahko moti, ampak poglej, kakšni so bili Janševi ljudje
- nova bjonda za možje v modrem se lahko zmoti, ampak prejšnji šef je bil pa sploh katastrofa
- še je takšnih primerov
Skratka, vi sploh NISTE SPOSOBNI sprejeti konstruktivne kritike na noben drug način, kot ta, da se izgovarjate na prejšnjo vlado. Pa to je totalno OTROČJE! Mene ne rabiš dajati v SDS koš samo zato, ker sem proti levičarsko usmerjeni vladi. Mi je pa všeč, da ne potrebujete nobenih zunanjih vzvodov, da dokazujete svojo debilnost, ker vas vaša dejanja izdajajo na polno... Simple as apple pie: sedaj ste vi glavni in v sedlu. DOKAŽITE, da zmorete več in bolje. Ali pa jeseni, ko pride do pizdarij, odstopite iz vladajoče koalicije. Ker do sedaj ni ENEGA spisa, kjer bi videl, da je vlada naredila nekaj dobro. Če pa je, pa prosim na plano z dokazi in v tem primeru vlečem nazaj prejšnji stavek.


Zeeeh, bullshit. Zato imate 30% podporo.

Dimnik je izjavil:

In tole

Najvišje plače za ministre in sekretarje

Ko je to naredila Janševa vlada, je bil velik halo. Zdaj vidimo, da se o tem praktično ne govori." Poleg Socialnih demokratov so odločitev takrat ostro kritizirali tudi v Levici, Stranki Alenke Bratušek in sindikatih. Tokrat so se iz koalicije, precej splošno, odzvali zgolj v Gibanju Svoboda. Je povedal en od poslancev.


Seveda. Kot sem ti ze enkrat povedal, pa ti bom se enkrat, vsi so tako zadovljni, da SDSovski goat fuckerji niso vec na poziciji, da jim je vseeno. Taksna katastrofa so bili.

Namesto, da isces izgovore, kaksni so zdaj drugi, se raje vprasaj zakaj so te drugi dobili mandat takoj za vaso vlado. Je bila zadaj res zarota (idiot) ali pa je bila vasa vlada res tak poden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

FireSnake ::

.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

FireSnake je izjavil:

.


O, se en drkadzija na Kucana. Dajta se s ta drugim primitivcem dogovoriti, pa bo vsak od vaju lahko dobil vrtnega palcka s silikonskim anusom po znizani ceni.

bbbbbb2015 ::

Masayoshi je izjavil:

In kakšen je zdrav gini? Tudi po "reformi" jj je še vedno najvišji na svetu...


Ne, Gini koeficient, pogosto napisan v procentni vrednosti je za Slovenijo *NAJNIŽJI* 24,6 NA SVETU, merjen leta 2018. Nižji je indeks, večja je enakost.

To efektivno pomeni, da v Sloveniji ni bogatih ljudi, ki bi prejemali efektivno visoke prihodke. To izjavo lahko obrneš: vsi v Sloveniji so enaki - v siromaštvu.
Roglič je recimo rezident Monaka:
https://www.dnevnik.si/1042918045

Pogačar je tudi recimo rezident Monaka:
https://www.24ur.com/novice/fokus/tadej...

Vsaka razbremenitev dohodninskih davkov - je razbremenitev. Če kdo misli, da ena razbremenitev ni v redu, ker je pesek v oči, lahko še vedno uzakoni *dodatno* razbremenitev. Če pa nekdo izjavi ali zapiše, da so razbremenitve pesek v oči (nekomu) - potem pa ta dejansko meče pesek v oči. Kar je boljše od ene reforme, ki znižuje davke sta dve reformi, ki znižujeta davke.

Vsakdo, ki ukinja znižanje - efektivno zvišuje davke (in meče pesek v oči).

bbbbbb2015 ::

murrieta je izjavil:

Seveda. Kot sem ti ze enkrat povedal, pa ti bom se enkrat, vsi so tako zadovljni, da SDSovski goat fuckerji niso vec na poziciji, da jim je vseeno. Taksna katastrofa so bili.

Namesto, da isces izgovore, kaksni so zdaj drugi, se raje vprasaj zakaj so te drugi dobili mandat takoj za vaso vlado. Je bila zadaj res zarota (idiot) ali pa je bila vasa vlada res tak poden.


Pogovarjamo se o *sedanji* vladi. Lastne vrednostne sodbe o *prejšnji* vladi zadrži zase, ker v kontekstu te teme niso relevantni.

V jeseni bomo videli, kako bo folk tenko piskal. Glih dobil obvestilo, elektrika gre gor 30%, peleti so šli 100%, večina stvari v trgovini... ... vsaj naša tedenska košarica je 27% dražja.

To se naj Holob pripravi na granitne kocke, skupaj s tisto blontno namigušo, ki rada red dela in se reži kot pečena mačka v parlamentu. Glih ta vlada bo delala. Doslej niso rodili nič, razen abotnega seznama primerjalne košarice. Hasek od tega bo tehnična nula.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pa glih, ko je najbolj luštno? Saj me lahko blokiraš, pa boš užival v kvalitetnejših vsebinah.

Zakaj bi te blokiral, naj ljudje vidijo, kakšne stresajo leve snežinkice. :D

Inteligenten si kot noj. Noj misli, da ga drugi ne vidijo, če potisne glavo v pesek, ti pa misliš, da drugi ne vidijo mojih postov, če me ti blokiraš.

Veš, da te ne blokiram. Moram brati tvoje poste, se takoj počutim bolje, da sem pravzaprav zelo razgledan in pameten. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

murrieta je izjavil:

Namesto, da isces izgovore, kaksni so zdaj drugi, se raje vprasaj zakaj so te drugi dobili mandat takoj za vaso vlado. Je bila zadaj res zarota (idiot) ali pa je bila vasa vlada res tak poden.

MSM so gnali pravo medijsko gonjo in seveda ste bedački nasedli. Sedaj pa imamo kar imamo.

bbbbbb2015 je izjavil:

To se naj Holob pripravi na granitne kocke, skupaj s tisto blontno namigušo, ki rada red dela in se reži kot pečena mačka v parlamentu. Glih ta vlada bo delala. Doslej niso rodili nič, razen abotnega seznama primerjalne košarice. Hasek od tega bo tehnična nula.

Ne granitne kocke. To je primitivno, lahko poškoduješ policiste in nedolžne. Z gnojnico polit parlament, pa naj smrdi bela Ljubljana. Nobenih protestov, nobenih kolesarjenj, nobenih branj ustave. Z gnojnico polit stavbo, da bo še 2 tedna smrdelo po parlamentu. Naj vohajo kakšen drek so naredili. :D

Zaenkrat je do tega še daleč. Se zavedamo, da brez podražitev energentov pač ne gre. Na kake večje neumnosti bomo pa še počakali.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

FireSnake je izjavil:

.


O, se en drkadzija na Kucana. Dajta se s ta drugim primitivcem dogovoriti, pa bo vsak od vaju lahko dobil vrtnega palcka s silikonskim anusom po znizani ceni.

Lej lej, spet se "na gotovs" oglaša obična pederčina na temo Kučana, pa kaj vas tako iritira, če se ga omeni, a ni on nepomebni penzič?
(Mijav, mijav, mijav!!!) :))

bbbbbb2015 je izjavil:

murrieta je izjavil:

Seveda. Kot sem ti ze enkrat povedal, pa ti bom se enkrat, vsi so tako zadovljni, da SDSovski goat fuckerji niso vec na poziciji, da jim je vseeno. Taksna katastrofa so bili.

Namesto, da isces izgovore, kaksni so zdaj drugi, se raje vprasaj zakaj so te drugi dobili mandat takoj za vaso vlado. Je bila zadaj res zarota (idiot) ali pa je bila vasa vlada res tak poden.


Pogovarjamo se o *sedanji* vladi. Lastne vrednostne sodbe o *prejšnji* vladi zadrži zase, ker v kontekstu te teme niso relevantni.

V jeseni bomo videli, kako bo folk tenko piskal. Glih dobil obvestilo, elektrika gre gor 30%, peleti so šli 100%, večina stvari v trgovini... ... vsaj naša tedenska košarica je 27% dražja.

To se naj Holob pripravi na granitne kocke, skupaj s tisto blontno namigušo, ki rada red dela in se reži kot pečena mačka v parlamentu. Glih ta vlada bo delala. Doslej niso rodili nič, razen abotnega seznama primerjalne košarice. Hasek od tega bo tehnična nula.

Prekleti Janša! >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Wrop ::

Kritičnim mislecem pa res dogaja. :))
Toliko in tako gorečega metanja pred ostrimi kritikami te vlade, bi človek pričakoval od SDS fanatikov. Če se omeni Kučana, je kot, da bi dal roko v osje gnezdo. Kraljico se brani do konca. :)) Še dobro, da ima Golob še svojo iz časov, ko ni bil nov obraz v politiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

Meizu ::

Meni je pa najbolj fascinarno in hkrati bizarno sledeče.

Banke so bile v kurcu, miljarde so bile izlite v te luknje brez dna. Gradbeni sektor je skorumpiran do amena, privatna in javna podjetja, tam dnevno odtekajo miljoni. Javni projekti gradbeni preko razpisov redno končujejo s končnimi zneski in računi za multiplikator originalnega predlaganega. Ogromno podjetnikov dela marsikatero stvar na črno, tam tudi iz državne blagajne odtekajo miljoni. Prekarna dela, kršenje osnovnih človekovih pravic in delodajalske zakonodaje, to je dnevno na sporedu. TEŠ, več stomiljonske izgube, naštevam lahko še nekaj tednov, pa ne pridem fiaskom in korupciji do konca.


Ampak ne.

RTV in 3000 zaposlenih - ti drkajo sceno, oni so krivi, da je država tam, kjer je. Ne to, da je večina slovenskih podjetij praktično neka nemška podružnica, ki je v popolnosti odvisna od njih in jim zaradi tega tudi ne uspe delavcem zviševati plač, ker tvegajo odhod nemškega mogula.

Ma kaki, rtv je kriv! Če 3000 zaposlenim odvzamemo delovna mesta, bo celoten gini indeks rešen in ljudje ne bodo več odhajali v tujino. Kulturniki, ki v 2 miljonski državi dejansko predstavljamo slab 1% populacije, to nas uničuje. Še tisto nekaj malega kulture, kar premoremo ravno zaradi takšnih mahinacij, kot jih podpihujejo predvsem pripadniki desnega pola, še to dajmo uničit, da bo država, ki ima že tako probleme s kulturno identiteto, res prav zares kulturno razvrednotena.

Bom rekel kar po domače - pizda ste zmešani. Ampak prav zares. Res znate pokazat, kakšni težki patrioti ste. Patrioti ste mogoče, ampak prav gotovo in definitivno niste slovenski patrioti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

dexterboy ::

@Meizu; delavci so tiho. Vsi tisti, ki nimajo plačanih nadur, ki so prekarno zaposleni, delajo preko napotnice, zakonsko minimum, ostalo keš na roke... Že deset let nazaj smo tu na forumu pisali, naj se javno objavijo imena delodajalcev, ki kršijo zakonodajo in ustrahujejo ljudi. Pa nikoli nič... Imaš možnost, da anonimno prijaviš delodajalca, na koncu ostaneš na cesti...
Ko bo Sodstvo opravljalo svoje delo, se lahko veselimo lepše prihodnosti. Do takrat... znajdi se, kakor veš in znaš.
RTV pa boli, ker ga moramo extra plačevati. In potlej bi eni še podvojili prispevek?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pa glih, ko je najbolj luštno? Saj me lahko blokiraš, pa boš užival v kvalitetnejših vsebinah.

Zakaj bi te blokiral, naj ljudje vidijo, kakšne stresajo leve snežinkice. :D

Inteligenten si kot noj. Noj misli, da ga drugi ne vidijo, če potisne glavo v pesek, ti pa misliš, da drugi ne vidijo mojih postov, če me ti blokiraš.

Veš, da te ne blokiram. Moram brati tvoje poste, se takoj počutim bolje, da sem pravzaprav zelo razgledan in pameten. :D
Ja, to je pravzaprav tvoj osnovni defekt. Opisan tudi v znanstvenih delih.

Unchancy ::

Meizu je izjavil:

Meni je pa najbolj fascinarno in hkrati bizarno sledeče.

Banke so bile v kurcu, miljarde so bile izlite v te luknje brez dna. Gradbeni sektor je skorumpiran do amena, privatna in javna podjetja, tam dnevno odtekajo miljoni. Javni projekti gradbeni preko razpisov redno končujejo s končnimi zneski in računi za multiplikator originalnega predlaganega. Ogromno podjetnikov dela marsikatero stvar na črno, tam tudi iz državne blagajne odtekajo miljoni. Prekarna dela, kršenje osnovnih človekovih pravic in delodajalske zakonodaje, to je dnevno na sporedu. TEŠ, več stomiljonske izgube, naštevam lahko še nekaj tednov, pa ne pridem fiaskom in korupciji do konca.


Ampak ne.

RTV in 3000 zaposlenih - ti drkajo sceno, oni so krivi, da je država tam, kjer je. Ne to, da je večina slovenskih podjetij praktično neka nemška podružnica, ki je v popolnosti odvisna od njih in jim zaradi tega tudi ne uspe delavcem zviševati plač, ker tvegajo odhod nemškega mogula.

Ma kaki, rtv je kriv! Če 3000 zaposlenim odvzamemo delovna mesta, bo celoten gini indeks rešen in ljudje ne bodo več odhajali v tujino. Kulturniki, ki v 2 miljonski državi dejansko predstavljamo slab 1% populacije, to nas uničuje. Še tisto nekaj malega kulture, kar premoremo ravno zaradi takšnih mahinacij, kot jih podpihujejo predvsem pripadniki desnega pola, še to dajmo uničit, da bo država, ki ima že tako probleme s kulturno identiteto, res prav zares kulturno razvrednotena.

Bom rekel kar po domače - pizda ste zmešani. Ampak prav zares. Res znate pokazat, kakšni težki patrioti ste. Patrioti ste mogoče, ampak prav gotovo in definitivno niste slovenski patrioti.

Ena stran je na oblasti večino časa, medtem pa se RTV Slo (in ostali glavni mediji) ukvarjajo zgolj s pizdarijami druge strani, ki je večinoma v opoziciji. ZATO imamo stanje, kot si ga opisal in zato mediji nosijo ogromno odgovornost in si ne zaslužijo našega denarja, ker svoje delo opravljajo - po domače povedano - za en kurac.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

LOL, kakšna aktivacija sil zgolj zaradi enega posta z navedbo dejstva, da Kučanov prijatelj Lukašenko grozi Evropi.
Sem pa mislil, da je Kučan nepomembni upokojenec, ki ga nihče ne šljivi 5 %, potem pa takšen angažma, še Solatar se je prebudil iz dremeža za volanom in se vključil :))
I guess not... Včasih smo rekli: Če mački stopiš na rep, zacvili...>:D



Ne zaradi enega posta ampak zaradi posta SDSovskega propagandista, ki bulshitira po forumu in lepi informacije iz desnicarskih trobil in/ali laze. Velika razlika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

GregiB ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:


I guess not... Včasih smo rekli: Če mački stopiš na rep, zacvili...>:D


Ne zaradi enega posta ampak zaradi posta SDSovskega propagandista, ki bulshitira po forumu in lepi informacije iz desnicarskih trobil in/ali laze. Velika razlika.


Ma ne, to so ego tripi entitled kretenčkov, ki pač vržejo bombico tipa "Kučan vleče vse niti", grejo z tablico na skret in onanirajo na odgovore...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

Meizu je izjavil:

Bom rekel kar po domače - pizda ste zmešani. Ampak prav zares. Res znate pokazat, kakšni težki patrioti ste. Patrioti ste mogoče, ampak prav gotovo in definitivno niste slovenski patrioti.

Medijska gonja kar prispeva k težavam. Če je to 3000 ali pa 10 000 ljudi. Raziskovalnega novinarstva ni več, samo še podpihovanje iz ene ali druge strani. V predvolilnih soočenjih se izogibajo res pomembnim temam, ko pa so levi ali desni vprašani kakšno konkretno vprašanje, gre pa za novinarsko pristrasnkost. To smo v Sloveniji izgubili in sedaj podpiramo od 3000 ljudi sigurno 1000 zajedalcev, ki h kulturi in umirjanju situacije v sloveniji ne naredijo doprinosa, ampak še škodo. In kot vidimo v vojni za Ukrajino, so danes mediji vladarji. tisti, ki jih mediji podprejo, večinoma zmagajo na volitvah.

Saj v računalništvu se je z mobilnim trgom zgodilo podobno. Ni ključna več super aplikacija, ampak njeno trženje in reklama.

nejclp je izjavil:

Ja, to je pravzaprav tvoj osnovni defekt. Opisan tudi v znanstvenih delih.

Nisem vedel, da poznaš zapletene besede kot je defekt.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:


nejclp je izjavil:

Ja, to je pravzaprav tvoj osnovni defekt. Opisan tudi v znanstvenih delih.

Nisem vedel, da poznaš zapletene besede kot je defekt.

Defekt pa res ni zapletena beseda. Mnogo manj kot poškodba, disfunkcija in podobne. V bistvu dokaj uporabna in precizna, še posebej v dialogu s tabo.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Defekt pa res ni zapletena beseda. Mnogo manj kot poškodba, disfunkcija in podobne. V bistvu dokaj uporabna in precizna, še posebej v dialogu s tabo.

Kako si srčkana snežinkica, ko se trudiš uporabljati besede, ki jih ne razumeš. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

Torej... izgleda, da se nam obeta jutri minimalno znižanje cen pogonskih goriv, v prihodnosti pa uvedba davka na premoženje, ki bo za 90% slovencev, ki pač niso neki bogatuni predstavljala strošek v višini NUSZ in še nekaterih davščin in prispevkov, ki bi se naj ukinile... Win? Loss?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Masayoshi ::

Jebeš bogatune a ne...

Wrop ::

:))
Srednji in višji srednji razred bo spet najbolj plesal. Socialno čuteči češkoti bodo premoženje prenesli v tujino.

GregiB ::

Wrop je izjavil:

:))
Srednji in višji srednji razred bo spet najbolj plesal. Socialno čuteči češkoti bodo premoženje prenesli v tujino.


Zaradi davka na premoženje? Kam pa? V kakšno davčno oazo... če je to namen, so ga že...

Po pravici povedano bi osebno uvedel davek na.... "neizkoriščeno" premoženje.... torej premoženje, ki je "idle"... Na nepremičnine, ki so prazne in nimajo (uradnih) stanovalcev, na gradbena zemljišča, kjer se ne gradi, na premoženje, ki presega neko zagotavljanje finančne varnosti za ostale pa zgolj na obresti...

Za tiste, ki pa se jim smilijo bogataši... davke je treba plačevati, želim verjeti, da bolj učinkovit sistem terjanja davkov bomo imeli, več se ga bo zbralo in bo v povprečju nižji, kot sicer. Prav pa je, da se davki in prispevki plačujejo progresivno sorazmerno višini prilivov. S tem se pač vzdržuje tudi neke vrste socialni korektiv. Če je nekdo pripravljen plačati MB S klaso, naj še za porabo ceste da več, kot tisti, ki mora vzeti kredit, da si privošči 10 let staro šajtrgo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Defekt pa res ni zapletena beseda. Mnogo manj kot poškodba, disfunkcija in podobne. V bistvu dokaj uporabna in precizna, še posebej v dialogu s tabo.

Kako si srčkana snežinkica, ko se trudiš uporabljati besede, ki jih ne razumeš. :)

Uporabljam besede, ki jih razume zmerno inteligenten osebek. Ker sem zmerno inteligenten, jih razumem tudi sam. Lahko mi našteješ eno, ki sem jo uporabil, pa je po tvoje ne razumem.

Masayoshi ::

Zakaj je pa to prav? A tisti ki imajo več tudi več uporabljajo storitve države? Pelji to naprej in prideš do tega da ni več incentives da bi delal, služil več. Zakaj pa. saj ti pol samo več vzamejo. Ja, točno to se bo zgodilo. Kot vedno bo najebal srednji razred. Tisti ki res imajo brez problema zadeve zapeljejo tako da plačujejo manj. Povsod po svetu je tako, pri nas ne bo nič drugače.

link_up ::

Konstantno ista pesem. Ti imas, daj vec. Potem bos imel manj, ampak bom jaz imel vec! In spet nov krog...

Potem pa se sprasujemo cemu je toliko ljudi na usranih placah. Tukaj ima Golob cisto prav. Nima jim smisla dajati vec, ker bodo vse zafuckali za bz.
In and Out

Wrop ::

GregiB je izjavil:

Wrop je izjavil:

:))
Srednji in višji srednji razred bo spet najbolj plesal. Socialno čuteči češkoti bodo premoženje prenesli v tujino.


Zaradi davka na premoženje? Kam pa? V kakšno davčno oazo... če je to namen, so ga že...

Saj, za obdavčenje ostane samo srednji in višji srednji razred.

GregiB je izjavil:

Po pravici povedano bi osebno uvedel davek na.... "neizkoriščeno" premoženje.... torej premoženje, ki je "idle"... Na nepremičnine, ki so prazne in nimajo (uradnih) stanovalcev, na gradbena zemljišča, kjer se ne gradi, na premoženje, ki presega neko zagotavljanje finančne varnosti za ostale pa zgolj na obresti...

Saj še Mesečnik ne ve, koliko je takih nepremičnin, čeprav je sanjal o cca 170.000 praznih stanovanj. Veliko sreče pri obdavčevanju teh imaginarnih stanovanj. Dokler imaš na trgu gradbene parcele v homeopatskih količinah, bo ta davek tako ali drugače plačal končni kupec.
Finančna varnost v višini UTD, kar je več, pa obdavčit. :))
Obresti že imamo obdavčene. Pri teh mizernih obrestih, ima država verjetno več stroška s pobiranjem kot z izkupičkom.

GregiB je izjavil:


Za tiste, ki pa se jim smilijo bogataši... davke je treba plačevati, želim verjeti, da bolj učinkovit sistem terjanja davkov bomo imeli, več se ga bo zbralo in bo v povprečju nižji, kot sicer. Prav pa je, da se davki in prispevki plačujejo progresivno sorazmerno višini prilivov. S tem se pač vzdržuje tudi neke vrste socialni korektiv. Če je nekdo pripravljen plačati MB S klaso, naj še za porabo ceste da več, kot tisti, ki mora vzeti kredit, da si privošči 10 let staro šajtrgo...

Lepo, da kritični misleci enkrat priznajo, da borba za manjšino v resnici ima en predpogoj, ne sme imeti več.
Sicer je lepo vidno koliko država pobere glede na BDP. Država je daleč od skromnosti in je precej učinkovita pri pobiranju in izumljanju novih davkov. Tak GINI, kot ga imamo, ne pride sam od sebe.
Ta nekdo že tako ali tako plača bistveno več, nato si da tuje tablice na avto in ne plača nič.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Uporabljam besede, ki jih razume zmerno inteligenten osebek. Ker sem zmerno inteligenten, jih razumem tudi sam. Lahko mi našteješ eno, ki sem jo uporabil, pa je po tvoje ne razumem.

Zmerno inteligentni sploh ne vejo, da nič ne vejo. Lahko pa poskusiva. Kaj pomni defekt.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Uporabljam besede, ki jih razume zmerno inteligenten osebek. Ker sem zmerno inteligenten, jih razumem tudi sam. Lahko mi našteješ eno, ki sem jo uporabil, pa je po tvoje ne razumem.

Zmerno inteligentni sploh ne vejo, da nič ne vejo. Lahko pa poskusiva. Kaj pomni defekt.

Absolutno se strinjam. S časom spoznavam, da nič ne vem. Oziroma, ništrc. Tvoj defekt je pa obširno opisan v znanstveni literaturi.

nirburu ::

link_up je izjavil:

Konstantno ista pesem. Ti imas, daj vec. Potem bos imel manj, ampak bom jaz imel vec! In spet nov krog...

Potem pa se sprasujemo cemu je toliko ljudi na usranih placah. Tukaj ima Golob cisto prav. Nima jim smisla dajati vec, ker bodo vse zafuckali za bz.


Se strinjam.
Talat folku denar je samo podaljševanje problema.
Ljudje bodo pač morali postati odgovornejši.
To med drugim zahteva tudi malo manj gledanja telenovel in razvedrilnih šovov in malo več oziranja na to kako nas elita natepava na suho s svojimi instrumenti, ki smo jih dovolili nastati.

Zadeva je strukturne narave in ne zgolj za nek obliž.

bbbbbb2015 ::

Wrop je izjavil:

Tak GINI, kot ga imamo, ne pride sam od sebe.
Ta nekdo že tako ali tako plača bistveno več, nato si da tuje tablice na avto in ne plača nič.


Tako je. Naj Holob ali Mesec ali kdorkoi pač pozabi, da bo *še več* kasiral z davki. Že zdaj država ne da nič od sebe (razen da javni sektor futra). Zdravstvo je en tak primer.
««
89 / 236
»»