» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
76 / 236
»»

feryz ::

75 posto za ukinitev!?
Jajks. Še dobro da politiki ne delajo po volji ljudi.

karafeka ::

In kam bi se zapisalo, da ne bo več reklam? V zakon? Ker se bo zgodilo isto, ko pri znižanju ddv, cene pa ostanejo iste. Tu se bo pa prispevek zvišal, reklame bojo pa ostale, ali pa jih bo še več, ko bojo zavohali več denarja.

endelin ::

ProPlus je samo še izpostava vlade? Kot da bi vlada objavljala prispevke.
Neverjetno kako so izgubili zanimanje za politiko odkar ni več neprave vlade:))


Ustrežljivi mediji. Kot severna koreja
Watchdogi haha:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

nekikr ::

Sem pa opazil da je Janša izginil iz naslovnic, medtem ko je opozicija dobila ogromno prime-time, ko je bil Janša na oblasti.

Izginil je, ker je pameten človek, pokvarjen, kot se za politika spodobi, ampak pameten. Izvedel bo preverjen scenarij. Počakal bo, da tale babji kurnik implodira. Čakati ne bo treba dolgo, je že vidno, da s to garnituro ne bo in ne more biti nič. Nato pride na vrsto spet on, ker drugega pač ni. Potem se zadeva obrne in dobimo nov obraz, Holob bo pa spremljal, če bo prestopil parlamentarni prag. Ista zgodba kot zadnjih 20 let. Zakaj bi bilo tokrat drugače? S tem, da zdaj je pa res precej poden od podna kar se kadra tiče. Sem misli, ko je Cmerar govoril, da ne zna in ne more, pa da nima ljudi, da je to najnižja točka, ki nam je še sprejemljiva. Boy was I wrong.

feryz ::

endelin je izjavil:

ProPlus je samo še izpostava vlade? Kot da bi vlada objavljala prispevke.
Neverjetno kako so izgubili zanimanje za politiko odkar ni več neprave vlade:))


Ustrežljivi mediji. Kot severna koreja
Watchdogi haha:))
Privatniki se sami odločajo, koga bodo podprli in koga jebali v glavo.
To ne pomeni, da so vladni medij, ampak da lastniki oz. vodstvo mislijo, da so levi. Trenutno.

Enako, kot novaki mislijo, da so desni.

V resnici so oboji opice, ki podpirajo svoje idole. V glavnem zaradi osebnih/podjetniških koristi.

endelin ::

Imamo vlado, ki dela za leve prihvatizatorje z odlazkom na čelu.

Za ljudi ni več denarja.;((

Kdaj naj bi predstavili kakšne ukrepe proti revščini?

Edino kar delajo je kadrovska cistka (o kateri severnokorejski mediji molčijo) in reševanje svojih "poslovnezev"

Malidelničar ::

nekikr je izjavil:

Sem pa opazil da je Janša izginil iz naslovnic, medtem ko je opozicija dobila ogromno prime-time, ko je bil Janša na oblasti.

Izginil je, ker je pameten človek, pokvarjen, kot se za politika spodobi, ampak pameten. Izvedel bo preverjen scenarij. Počakal bo, da tale babji kurnik implodira. Čakati ne bo treba dolgo, je že vidno, da s to garnituro ne bo in ne more biti nič. Nato pride na vrsto spet on, ker drugega pač ni. Potem se zadeva obrne in dobimo nov obraz, Holob bo pa spremljal, če bo prestopil parlamentarni prag. Ista zgodba kot zadnjih 20 let. Zakaj bi bilo tokrat drugače? S tem, da zdaj je pa res precej poden od podna kar se kadra tiče. Sem misli, ko je Cmerar govoril, da ne zna in ne more, pa da nima ljudi, da je to najnižja točka, ki nam je še sprejemljiva. Boy was I wrong.


Definitivno je to pametno naredil. Ne dreza kjer ni treba in čaka.
Vidi da delajo napake. Hude napake.
Ne bo stopal v primelight, ker ne želi da drek prileti v ventilator potem bodo pa za svinjarijo obsodili njega. Janša želi, da ljudje razmislijo, kdo je sprejemal odločitve, vodil zadeve.
Tudi sedaj je na Twitterju objavil, da se otrok politikov nikoli ne sme vleči po medijih - to kar je zdaj z Golobovim sinom. Janša je pač korekten. Pa bi lahko napisal, da so s Pivčevo in njenim sinom delali svinjarije in bi sedaj sral po Golobu ampak se je potegnil nazaj in lepo mirno obsodil zadevo.
Mislim pa, da ne bo on kandidat za mandatarja, 100% ne, lepo si misli 'hvala lepa.' Po mojem bo predlagal Logarja ali pa Tomčevo ali pa kar enega tretjega (mogoče kakšno presenečenje). Ne bo Janša nekaj pucal za dve leti ali leto in pol, tega filma ne bomo videli.
Če bo prišel val kovida, ali pa energetska kriza ali pa oboje, Janša bo tu rekel, da on za Stevanovića pač ni kriv in naj se Golob sam zmeni s protestniki. V bistvu je Janša zato tiho, ker ko bo zagustilo bodo mediji takoj pisali o njegovi krivdi, in če bi se sam še oglašal, jim s tem daje municijo.
Tako si pa predstavljam situacijo, ko se Janša kar lepo umakne, zelo zelo malo tvita, kar pa tvita je splošno itd. in potem začne lepo sranje jeseni in ... Janša je tiho ... politična kriza .... Janša je tiho .... energetska kriza ... Janša je tiho ..... COVID kolaps .... Janša je tiho. .... Stevanović stopi nazaj na sceno .... Janša je tiho ..... nemiri ..... Janša je tiho ..... Po mojem hoče doseči to, da ko bo zagustilo ne da medijem niti najmanjše možnosti, da njega vstavijo v enačbo, češ "Ampak Janša".
Oglašali se bodo drugi predvsem v poslanski, Logar, Tomčeva, Godčeva, Hoivik, itd.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

Levaki: kdo je izdal koga?

https://siol.net/novice/slovenija/uradn...

Toše, tvoj heroj je žu drugič popušil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

endelin ::

Žalostno kaj so levi fašisti naredili iz Reporterja. Bolj bojevito Mladino.;((

#svobodni mediji:))

tomlin ::

SLOVENSKI KRETENIZEM NON PLUS ULTRA!!!!!!


Slovenija je z 1,22 odstotka BDP še vedno globoko pod to mejo 2%. In glede na napovedi aktualnega obrambnega

ministra se to pod vlado Roberta Goloba ne bo spremenilo.



Obrambni proračuni članic zveze Nato naraščajo že osmo leto zapored, je danes v Bruslju sporočil generalni

sekretar zveze Jens Stoltenberg. "Dva odstotka BDP sta vse bolj spodnja in ne zgornja meja," je ob predstavitvi

poročila dejal Stoltenberg. Ta delež za obrambo dosega devet članic.



https://siol.net/novice/slovenija/clani...

tomlin ::

SLOVENIJA JE ZADNJA PO KVALITETNI VOJAŠKI OPREMI, KAR OBČUTIJO PREDVSEM VOJAKI, KI IMAJO ŽE VSO

POŠVEDRANO IN UNIČENO OBUTEV, ZDAJ PA SLO DEBILI CELO KOLEBAJO O NAKUPU OSEMKOLESNIKOV, SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!


Slovenija je povsem zadnja in še vedno daleč od zadanih ciljev po kriteriju vlaganj v vojaško opremo, saj s 17,9

odstotka ne dosega dogovorjenega cilja zveze, da bi se za vojaško opremo namenilo 20 odstotkov obrambnega

proračuna. Enak odstotek ima po tem kriteriju tudi Portugalska, na vrhu lestvice pa je Luksemburg s 54,2

odstotka.

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

https://siol.net/novice/slovenija/uradn...

Toše, tvoj heroj je žu drugič popušil.

Nihče ni izdal nikogar. Tri centristične stranke so se združile.

endelin je izjavil:

Žalostno kaj so levi fašisti naredili iz Reporterja. Bolj bojevito Mladino.;((

#svobodni mediji:))

Reporter je še vedno desno. Le janšistično trobilo ni več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

kriptobog ::

AtaŠtumf je izjavil:

kriptobog je izjavil:


mokre sanje vax fanatikov :))


Seveda so mokre, če mi glavni poglavar ne dovoli uporabljati klime! :))


Blodnje svečkarvej. Nihče vam ni prepovedal uporabe klime.

link_up ::

TheBlueOne je izjavil:

Naceloma ima prav. Jaz bi samo se ukinil prispevek in ga dal zraven pri placi, da bi tisti z vec placali vec.


in zakaj bi to naredil?
In and Out

Utk ::

Najbrž zato, ker tisti, ki imajo več denarja, imajo več časa gledat televizijo. Ali kaj podobno neumnega.
Jaz bi pri enemu davku, za spremembo, naredil ravno obratno. Tist, ki ima manjšo plačo, naj plača več. Taki že itak plačujejo več za tv pakete (ker so pač neumni), naj še za RTV.
Za ostale, pametne revne, bi bila pa to motivacija, da zaslužijo več.

TESKAn ::

AtaŠtumf je izjavil:

kriptobog je izjavil:


mokre sanje vax fanatikov :))


Seveda so mokre, če mi glavni poglavar ne dovoli uporabljati klime! :))

Kolikor sem bral, ta prepoved velja za JS. No lepo, da priznaš, da spadaš med JS pijavke, ki poštenim državljanom v ZS kradete denar:)).

FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

https://siol.net/novice/slovenija/uradn...

Toše, tvoj heroj je žu drugič popušil.

Osebno bi raje videl, da bi se to zgodilo že pred volitvami, potem bi z dodatnimi % od SAB in LMŠ imeli ustavno večino, kar bi zagotavljalo dodatne solze desničarjev...no, če se volilci SDS počutite izdane, je to žrtev, ki sem jo pripravljen sprejet.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

AtaŠtumf ::

TESKAn je izjavil:


FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

https://siol.net/novice/slovenija/uradn...

Toše, tvoj heroj je žu drugič popušil.

Osebno bi raje videl, da bi se to zgodilo že pred volitvami, potem bi z dodatnimi % od SAB in LMŠ imeli ustavno večino, kar bi zagotavljalo dodatne solze desničarjev...no, če se volilci SDS počutite izdane, je to žrtev, ki sem jo pripravljen sprejet.


Torej pričakuješ na naslednjih anketah 10% več glasov za golobčka ali pa boš ugotovil, da ti logika ne deluje?

ps: Pri levakih nihče ne izda nikogar, ker je vse isto sranje, samo drugače se ga poimenuje.

Utk je izjavil:

Najbrž zato, ker tisti, ki imajo več denarja, imajo več časa gledat televizijo. Ali kaj podobno neumnega.
Jaz bi pri enemu davku, za spremembo, naredil ravno obratno. Tist, ki ima manjšo plačo, naj plača več. Taki že itak plačujejo več za tv pakete (ker so pač neumni), naj še za RTV.
Za ostale, pametne revne, bi bila pa to motivacija, da zaslužijo več.


Dobra ideja!

ps: Osebno niti blizu ne delam pri javni upravi ali kakem sektorju, ki je povezan z javno upravo, že praktično vso življenje me zasebni sektor v tujini plačuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

TESKAn ::

AtaŠtumf je izjavil:

TESKAn je izjavil:


FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

https://siol.net/novice/slovenija/uradn...

Toše, tvoj heroj je žu drugič popušil.

Osebno bi raje videl, da bi se to zgodilo že pred volitvami, potem bi z dodatnimi % od SAB in LMŠ imeli ustavno večino, kar bi zagotavljalo dodatne solze desničarjev...no, če se volilci SDS počutite izdane, je to žrtev, ki sem jo pripravljen sprejet.


Torej pričakuješ na naslednjih anketah 10% več glasov za golobčka ali pa boš ugotovil, da ti logika ne deluje?

ps: Pri levakih nihče ne izda nikogar, ker je vse isto sranje, samo drugače se ga poimenuje.

Kaj ne bi delovala? Namesto 'Glasujmo taktično za Svobodo namesto za LMŠ/SAB' bi imel 'Glasujmo za Svobodo'. Druga možnost je 'OK, ni LMŠ/SAB, ne grem glasovat' - malo verjetno, tretja pa 'OK, ni LMŠ/SAB, glasujmo za SDS/NSI/POS/ND' - malo verjetno, ker so(smo) bili ljudje siti JJ stila in bi ti glasovi pomenili nadaljevanje. Pa glede na to da sam praviš, da je LMŠ/SAB/Svoboda 'vse isto', zakaj si mnenja, da se glasovi, ki so šli za SAB in LMŠ ne bi prelili v Svobodo, če bi do združitve prišlo še pred volitvami?

PS:
ps: Osebno niti blizu ne delam pri javni upravi ali kakem sektorju, ki je povezan z javno upravo, že praktično vso življenje me zasebni sektor v tujini plačuje.

Potem pa ne laži, da ti glavni poglavar ne dovoli uporabljat klime.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

Gregor P ::

TESKAn je izjavil:


Kolikor sem bral, ta prepoved velja za JS. No lepo, da priznaš, da spadaš med JS pijavke, ki poštenim državljanom v ZS kradete denar:)).
… v teh časih draginje, vročinskih valov, povišanja okužb s covidom-19 bi daleč najboljši vladni ukrep bil, da vsaj 80% javnih uslužbencev dela od doma. To je zagotovo na deset tisoče evrov prihranjenega denarja, ki se ga lahko investira za kaj drugega v tem času. Poleg tega je manj vozil na cestah, torej tudi manj kilometrine, manj prižganih klim v JU itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

scipascapa ::

Koliko že dajemo vsak mesec PROPLUSU?

link_up ::

TESKAn je izjavil:


Osebno bi raje videl, da bi se to zgodilo že pred volitvami, potem bi z dodatnimi % od SAB in LMŠ imeli ustavno večino, kar bi zagotavljalo dodatne solze desničarjev...no, če se volilci SDS počutite izdane, je to žrtev, ki sem jo pripravljen sprejet.


Hihi, ukalupljen na polno. :) Never give up, never surrender!
In and Out

FireSnake ::

AtaŠtumf je izjavil:


ps: Pri levakih nihče ne izda nikogar, ker je vse isto sranje, samo drugače se ga poimenuje


:))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gregor P ::

Ok te združitve seveda ne bi bilo, če ne bi volivci zabili ega Bratuškove in Šarca do tal oz. ne bi SAB in LMŠ tako hudo izgubili volitve. Je sicer žalostno, da tega niso bili sposobni narediti že prej, ampak dobro so pa zdaj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tilen03 ::

FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

Tu imaš odgovor:

tilen03 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/ustavno...

Kaj je sploh prejšnja vlada naredila ustavno?

Nonstop govorili "mi gradimo", ampak zgleda je šlo za črno gradnjo...

TheBlueOne ::

link_up je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Naceloma ima prav. Jaz bi samo se ukinil prispevek in ga dal zraven pri placi, da bi tisti z vec placali vec.


in zakaj bi to naredil?


Da se breme nekoliko porazdeli. Lahko pa enostavno iz proracuna, ker je le v nekem drzavnem interesu in ne toliko vir zabave. Bi pa odstranil vse tuje filme, serije itn., da se malo prihrani.

nejclp ::

Tuje filme in serije se da dobiti tudi z izmenjavo,kolikor vem, to itak že deluje.

FireSnake ::

tilen03 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Levaki: kdo je izdal koga?

Tu imaš odgovor:

tilen03 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/ustavno...

Kaj je sploh prejšnja vlada naredila ustavno?

Nonstop govorili "mi gradimo", ampak zgleda je šlo za črno gradnjo...


Popolnoma nepovezana blodnja.
Ali jaz kaj zamujam?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

Bi pa odstranil vse tuje filme, serije itn., da se malo prihrani.
ne boš nič prišparal,
Lastna produkcija je dražja, kot nakup kvalitetnih vsebin.

tilen03 ::

FireSnake je izjavil:


Ali jaz kaj zamujam?

To se moraš večkrat vprašati, pa počasi nekaj bo s tebe.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Bi pa odstranil vse tuje filme, serije itn., da se malo prihrani.
ne boš nič prišparal,
Lastna produkcija je dražja, kot nakup kvalitetnih vsebin.


Pac meni je namen, da vsaj podpira lokalno. Kaj ima smisel duplirati kar imajo ostali?

111111111111 ::

TESKAn je izjavil:

Osebno bi raje videl, da bi se to zgodilo že pred volitvami, potem bi z dodatnimi % od SAB in LMŠ imeli ustavno večino, kar bi zagotavljalo dodatne solze desničarjev...no, če se volilci SDS počutite izdane, je to žrtev, ki sem jo pripravljen sprejet.

Hja, proti človeki neumnosti pač ni zdravila. Sedaj so zdraharji na oblasti. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

aerie ::

Neprecenljivo je brat jokanje fašistov v tejle témi. Za vse ostalo je tu MasterCard.

111111111111 ::

aerie je izjavil:

Neprecenljivo je brat jokanje fašistov v tejle témi. Za vse ostalo je tu MasterCard.

Se strinjam. Sedaj imajo oblast in še kar cmihajo, da svet ni pošten.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

Kmetavzarka nadaljuje z razkazovanjem svoje zabitosti in psihotičnosti ter še naprej sramoti funkcijo predsednice DZ, ki jo zaseda: https://twitter.com/PS_SDS/status/15417...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FireSnake ::

Komaj sem gledal do konca.
Neverjetno, kako je to kuro težko poslušati.

Ni čudno, da je ločena (kdo bo to jebal?). Dokler je še tiho še nekako gre. Ko odpre stupena usta se pa vse neha.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Bi pa odstranil vse tuje filme, serije itn., da se malo prihrani.
ne boš nič prišparal,
Lastna produkcija je dražja, kot nakup kvalitetnih vsebin.


Pac meni je namen, da vsaj podpira lokalno. Kaj ima smisel duplirati kar imajo ostali?

Kje boš pa kvalitetne filme gledal, na popu? Za proračun enega tistega govejega rajanja ob petkih, lahko ducat kvalitetnih filmov kupiš.

dexterboy ::

FireSnake je izjavil:

Komaj sem gledal do konca. Neverjetno, kako je to kuro težko poslušati. Ni čudno, da je ločena (kdo bo to jebal?). Dokler je še tiho še nekako gre. Ko odpre stupena usta se pa vse neha.
Če bi ona hotela penetracijo v nožnico, ne rabi iti dlje kot do najbližjega gradbišča, brača južnjaci bi je tucali celu noč ;)
@FireSnake, kaj pa če ona bere ta forum? Dobiva tudi midva opomin?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nejclp ::

Pol pa takoj seksualizacija pa desnjakarski imaginarij, anede kmetavzi na desnici?

nirburu ::

Hypathia je izjavil:

Kmetavzarka nadaljuje z razkazovanjem svoje zabitosti in psihotičnosti ter še naprej sramoti funkcijo predsednice DZ, ki jo zaseda: https://twitter.com/PS_SDS/status/15417...


Zaenkrat v stranki Goloba ni še takih pacientov kot v SDS, se pa strinjam, da ta cipa z mornarskim tatujem, je rahlo antipatična.

Žalostno je, da imamo na izbiro zgolj mentalno neuravnovešene moške iz SDSa in nevrotične babe na levem polu.
Kje so stoični, racionalni in suvereni moški iz časov poprej...
Ampak ok, itak smo v zadnji fazi clown-worlda, je bilo za pričakovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

tilen03 ::

nirburu je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Kmetavzarka nadaljuje z razkazovanjem svoje zabitosti in psihotičnosti ter še naprej sramoti funkcijo predsednice DZ, ki jo zaseda: https://twitter.com/PS_SDS/status/15417...


Zaenkrat v stranki Goloba ni še takih pacientov kot v SDS, se pa strinjam, da ta cipa z mornarskim tatujem, je rahlo antipatična.

Žalostno je, da imamo na izbiro zgolj mentalno neuravnovešene moške iz SDSa in nevrotične babe na levem polu.
Kje so stoični, racionalni in suvereni moški iz časov poprej...
Ampak ok, itak smo v zadnji fazi clown-worlda, je bilo za pričakovati.

Meni se zdi iskrena. In borbena, strastna. Človeška. Mnogim politikom primanjkujejo ti atributi, sploh zadnji. Ne predstavljaš si ga v življenju. Všeč mi je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Hypathia ::

Teb bi bila všeč tudi če se ti na glavo pos***e. Si pač navijač.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

tilen03 ::

Hypathia je izjavil:

Teb bi bila všeč tudi če se ti na glavo pos***e. Si pač navijač.

Nope, nisem navijač. Sem pa definitivno pristranski.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Pol pa takoj seksualizacija pa desnjakarski imaginarij, anede kmetavzi na desnici?

Hja, očitno se prilagajamo nivoju predsednice DZ, ki vse ve.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Dej ne seri, ime praznika je bilo spremenjeno, pa gre de fakto za dan OF, tako kot je Severna Makedonija zame še vedno Makedonija. Grims je en navaden trolček in je prav, da ga da mal na ketno.

Hypathia je izjavil:

Teb bi bila všeč tudi če se ti na glavo pos***e. Si pač navijač.

Vtakni si svoje politično korektne asterikse direkt v rit. Feministka, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

nirburu je izjavil:

Zaenkrat v stranki Goloba ni še takih pacientov kot v SDS, se pa strinjam, da ta cipa z mornarskim tatujem, je rahlo antipatična.

Žalostno je, da imamo na izbiro zgolj mentalno neuravnovešene moške iz SDSa in nevrotične babe na levem polu.
Kje so stoični, racionalni in suvereni moški iz časov poprej...
Ampak ok, itak smo v zadnji fazi clown-worlda, je bilo za pričakovati.

Saj zato bi moral biti Janša še en mandat, da bi se Levica malo spravila k sebi in dobila v 4 letih neke sposobne soliden kadre. Tole kar so sedaj nabrali ni ničemur podobno.

tilen03 je izjavil:

Meni se zdi iskrena. In borbena, strastna. Človeška. Mnogim politikom primanjkujejo ti atributi, sploh zadnji. Ne predstavljaš si ga v življenju. Všeč mi je.

Njena strast se kaže samo v tem, da zabija drugače misleče in cvili da je protokol brezveze. :D Je pa lepo da jo zagovarjaš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Ja, janšotu po 30 letih ni uspelo dobiti sposbnih kadrov.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Dej ne seri, ime praznika je bilo spremenjeno, pa gre de fakto za dan OF, tako kot je Severna Makedonija zame še vedno Makedonija. Grims je en navaden trolček in je prav, da ga da mal na ketno.

Torej je dejansko Grims nima prav? Potem se Urška ni zmotila?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nirburu ::

tilen03 je izjavil:

nirburu je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Kmetavzarka nadaljuje z razkazovanjem svoje zabitosti in psihotičnosti ter še naprej sramoti funkcijo predsednice DZ, ki jo zaseda: https://twitter.com/PS_SDS/status/15417...


Zaenkrat v stranki Goloba ni še takih pacientov kot v SDS, se pa strinjam, da ta cipa z mornarskim tatujem, je rahlo antipatična.

Žalostno je, da imamo na izbiro zgolj mentalno neuravnovešene moške iz SDSa in nevrotične babe na levem polu.
Kje so stoični, racionalni in suvereni moški iz časov poprej...
Ampak ok, itak smo v zadnji fazi clown-worlda, je bilo za pričakovati.

Meni se zdi iskrena. In borbena, strastna. Človeška. Mnogim politikom primanjkujejo ti atributi, sploh zadnji. Ne predstavljaš si ga v življenju. Všeč mi je.


Še nisem srečal ženske vodje, ki bi rekel, "ej, tej pa bi sledil do vrat pekla".
Večina ženskih vodij je mešanica nevrotičnosti in fake postavljanja z imaginarnim tičem:

Kot recimo ta babnica, ki v resnici si bolj želi biti spankana od daddyja kot pa voditi državo.
https://twitter.com/dskorobutov/status/...
Tko pač je, ko rečeš babi, da je "strong and independent" pa ji daš vajeti države v roko.

Saj ne rečem, moški imamo tudi svoje probleme. SDS je recimo čudovit primer konglomeracije bottom feederjev.
Nekih rough riderjev ni več.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ja, janšotu po 30 letih ni uspelo dobiti sposbnih kadrov.

Pri trenutnih spodrslajih te vlade, si boste še želeli, da vam vlada JJ. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Dej ne seri, ime praznika je bilo spremenjeno, pa gre de fakto za dan OF, tako kot je Severna Makedonija zame še vedno Makedonija. Grims je en navaden trolček in je prav, da ga da mal na ketno.

Torej je dejansko Grims nima prav? Potem se Urška ni zmotila?

Njegov namen je bil jasen, mal je hotu jebat, pa ga je odjebala in mu povedala, kje mu je mesto. Je bil že cajt.
««
76 / 236
»»