» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
7 / 236
»»

gruntfürmich ::

eric_cartman je izjavil:

Kar bi mene s takimi zakoni bolj skrbelo je opremljanje paravojaških enot etc.

Naprimer.. Če nekdo izgubi volitve in ima pod svojim okriljem svojo vojsko? Sam vprašam.. Baje, da se pri nas to ne more zgodit.. Potem pa vidiš Šiškota in ostale kretene, ki se gredo skrivalnice po gozdu in se urijo za "zaščito slovenije".

verjetno misliš na famozni 17a člen, ki kot upravičen razlog navaja "status nevladne organizacije v javnem interesu na področju obrambe".

a si čudak ali kako ali ne znaš razmišljat s svojo glavo?

kakšna je razlika, če šiško ustanovi strelski klub, in preko njega vsi njegovi člani pridobijo pravico do nakupa orožja?

namreč čisto vsak državljan (trije) lahko ustanovi svoj strelski klub.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Baja ::

miniTrump podrepniki že spamajo po majlih o ukradenih volitvah. snežinkice.

AtaŠtumf ::

Levica je izjavil:


Kaj pa če zamenjamo 8-)

100 migrantov za 1 sds volilca
500 migrantov za 1 sds politika
10 000 za Janšo

Dobra kupčija bi rekel.


Math is hard, torej hočeš 277.094 * 100 + še vse ostalo = več kot 27,709,400 beguncev? :))

ps: Pa kaj se sploh še ukvarjamo s SDS, sedaj bodo v opoziciji, tale tema je pa namenjena novi vladi!

Sedaj je samo še golobček in njegova koalicija na tapeti!

Osebno me problemi SDS, jokanje Janše itd., sploh ne zanima več.

Sedaj je konec SDNJ retorike, sedaj je čas za dejanja golobčka in njegovih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

A te je kdo kaj vprašal? Okna si že počistil na kovid oddelkih?

To prvo vprašanje, si postavi sam, preden se v druge vtikaš. To ti pravim, revše bedno.
Zdaj pa spet jokat.
Jaz ne delam za državo, samo zase. Ne odvajam, ne prejemam, si pa plačujem max. kar lahko, tam kjer imam kaj od tega. Ti pa odvajaš mnogo on preveč vsega. Vsaj po tvojem pisanju sodeč. Bolj malo napišeš, pa sklepam, da je bolj tekoče, hahaha.


To sklepaš po sebi? Revše bedno

Se dobro spomnimo tvojih napihovanj, laži, teorij zarot....ti povem, takemu ni verjet na besedo

Polda ::

AtaŠtumf je izjavil:

Levica je izjavil:


Kaj pa če zamenjamo 8-)

100 migrantov za 1 sds volilca
500 migrantov za 1 sds politika
10 000 za Janšo

Dobra kupčija bi rekel.


Math is hard, torej hočeš 277.094 * 100 + še vse ostalo = več kot 27,709,400 beguncev? :))

ps: Pa kaj se sploh še ukvarjamo s SDS, sedaj bodo v opoziciji, tale tema je pa namenjena novi vladi!

Sedaj je samo še golobček in njegova koalicija na tapeti!

Osebno me problemi SDS, jokanje Janše itd., sploh ne zanima več.

Sedaj je konec SDNJ retorike, sedaj je čas za dejanja golobčka in njegovih!


Golob ne bo drugega naredil kot vse posral in s svojo zanemarjenostjo delal sramoto Sloveniji.
Golob in Marcel Štefančič sta živ primer kako normalen človek ne bi smel zgledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

mirator ::

Si kot tisti cigan, ki je otroka preventivno namlatil, ko ga je poslal z vrčem po vodo, če bi slučajno vrč razbil.
Mogoče bo pa golob sral v svojo skledo in bo hitro poskal drugo. Pusti vendar času čas.

endelin ::

Nitka gre za evropskega poslanca namesto Fajonove. Haha:))
Sekira mu je padla v med se reče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

AtaŠtumf ::

Polda je izjavil:


Golob ne bo drugega naredil kot vse posral in s svojo zanemarjenostjo delal sramoto Sloveniji.
Golob in Marcel Štefančič sta živ primer kako normalen človek ne bi smel zgledat.


Kaj bo naredil golobček, bomo še videli.

Sam samo upam, da ne bo preveč ljudi razočaranih, ko bo izvajal poteze, ki jih napovedal pred volitvami.

Sicer vem, da bo sedaj kak bumbar prišel in rekel, da je volil golobčka samo zaradi SDNJ agende in ne zaradi programa ali kaj drugega, takemu lahko samo odgovorim, da ni bil golobček edina izbira na volitvah, smo imeli kar nekaj strank in če si volil golobčka, boš moral požreti tudi vse sranje, ki ga bo golobček izvajal!

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

A te je kdo kaj vprašal? Okna si že počistil na kovid oddelkih?

To prvo vprašanje, si postavi sam, preden se v druge vtikaš. To ti pravim, revše bedno.
Zdaj pa spet jokat.
Jaz ne delam za državo, samo zase. Ne odvajam, ne prejemam, si pa plačujem max. kar lahko, tam kjer imam kaj od tega. Ti pa odvajaš mnogo on preveč vsega. Vsaj po tvojem pisanju sodeč. Bolj malo napišeš, pa sklepam, da je bolj tekoče, hahaha.


To sklepaš po sebi? Revše bedno

Se dobro spomnimo tvojih napihovanj, laži, teorij zarot....ti povem, takemu ni verjet na besedo

Haha. Vse kar sem govoril sem naredil. Sem samooskrben in mi dol visi za tvoje javkanje. Si pa tečen, ker samo počneš samo to...niti enega prispevka, ampak samo vtikanje v pisanje drugih. Bednik....grem pa še na socialo, pa boš delal še malo zame. Jaz pa za nikogar več. Država je propast in niti evra ne dam za tvoj penzjon. Zakaj? Ker imam to možnost. Ti, pa boš delal zame. Jasno?

zobnik ::

Kaj to pomen, če je v naši vasi glasovalo 3/4 ljudi za SDS.

endelin ::

V novi vladi ne bo nobenih subvencij več. Denar bo treba nakazat NvOjem:D konec "pomoči za energetsko revščino". Ta denar gre jeseni NVOjem.

Zakja bi random ljudem dal 150eur, če lahko nakažem Jenullu in podobnim, ki bodo tako ali tako vodili kampanjo. Zakaj ljudem teh 150eur? Bodo že nekako stisnili. Medtem ko bodo izbrani NVO dobili milijone - in bo nekaj 10 ljudi živelo kot tsarji.:D

Točno tako bo. Levi burzoaziji se jebe za ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

stratosD ::

#rumeno:)
kaj pol bo Roberto Golob vladal iz prijateljevega kavča v Solkanu? a pri vseh dohodkih si ni mogel ene garsonjerce ubost da gre na svoje?
berem Cosmo
https://cosmopolitan.metropolitan.si/zv...
ste že kej to pokomentiral?
ma kaj spet bomo meli 1vo damo Urško? ma kej si mona...;)

D3m ::

Ta denar gre jeseni NVOjem.


DA ne bi slučajno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matobeli ::

Seveda, gre, ampak samo tistim iz Ljubljane. Na Ptuju ne bodo nič dobili.

zobnik ::

Pod SDS smo dobil javni dolg in lizike za peščico ljudi. Penzionistom so pa ravno SDS pred leti znižal penzije in jim malenkost vrnil nazaj.

D3m ::

in lizike za peščico ljudi.


Tudi ti mladič si dobil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

eric_cartman ::

Penzionerji zdaj pa tko pa tisti, ki volite SDS..

Tkole je.. Govorim iz perspektive mlade družine.

Kaj je ta vlada naredila dobrega:
- 2. otrok ima vrtec zastonj - super! - ta zadeva mora obstati
- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..

Kaj je ta vlada naredila "meh":
- Torej nov dohodninski zakon pa.. Na nova24 strašijo, da bodo to vzeli.. Well.. Buhuuu! Meni, pa imam plačo malo nad povprečjem se to tako malo pozna, da mi je dejansko vseeno. ČEEEE pa bodo to naredili tako, da tisti, ki imajo manjši prihodek dobijo več kot tisti, ki imajo 5000 EUR neto mesečne plače, potem pa se lahko začnemo pogovarjat, da je to dobro za nas.. Do takrat pa .. Mi je čist vseeno, če bo Golob to ukinil. Miloščine ne sprejemam. Ker vem da faking doktar pri vrhu, ki dela v privat in javnem sektorju v 1 mesecu zasluži zaradi tega novega zakona skoraj mojo plačo poleg.

Ko se bo ta faktor spremenil, bom super vesel. Do takrat, pa je tak zakon dejansko zanič..

Vse ostalo:
- Oklepniki.. Dude.. Ukrajina nam dokazuje, da je čisto faking vseeno koliko tankov in oklepnikov imaš, če imaš dobro oboroženo pehoto.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))

eric_cartman ::

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Ne. Je pa korak v pravo smer bučko!
Če združiš tole in vrtec je kar dober paket. Jaz ga ne bi menjal za obratno sliko.. Torej brez zastonj vrtca in brez tega dodatka.

peaks ::

Me pa zanima kakšen bo sedaj trend albanizacije Slovenije...,
Kranj je katastrofa, če bo šlo tako naprej, bodo najprej zavzeli lokalno politiko, čez 20 let bomo pa v našem parlamentu slišali albansko himno.. Glede na to, da so blizu spustili Tanjo , me kar malo skrbi, čeprava tudi cerkveni niso blesteli pri reševanju te problematike.

eric_cartman ::

peaks je izjavil:

Me pa zanima kakšen bo sedaj trend albanizacije Slovenije...,
Kranj je katastrofa, če bo šlo tako naprej, bodo najprej zavzeli lokalno politiko, čez 20 let bomo pa v našem parlamentu slišali albansko himno.. Glede na to, da so blizu spustili Tanjo , me kar malo skrbi, čeprava tudi cerkveni niso blesteli pri reševanju te problematike.


Kako pa se Dunaj spopada s tem? Kolikor jaz vem, se ne.. Pa imajo cerkveni tam še večji vpliv kot pri nas.

Ko prideš ponoči ven na Dunaju, rata vse skupaj res "temno".. Tako da.. Ne glede na avtrijske standarde, se tega ne morejo znebit.

Kako se znebiš tega? Preprosto.. Postaneš zares revna država, slabša od Albanije. Takrat te bodo vsi Albanci z veseljem preskočili in bodo šli na S v Avstrijo in Nemčijo.

kriptobog ::

eric_cartman je izjavil:

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Ne. Je pa korak v pravo smer bučko!
Če združiš tole in vrtec je kar dober paket. Jaz ga ne bi menjal za obratno sliko.. Torej brez zastonj vrtca in brez tega dodatka.


Vrtec je dober paket samo za drugega otroka. Za prvega ni nobene ugodnosti. Ta pomoč ob rojstvu je pa pičkin dim. Če nimaš za preživljanje otroka, kaj ti nuca enkratno 500€? Rabljen voziček dobiš. to je pa vse.

eric_cartman ::

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Ne. Je pa korak v pravo smer bučko!
Če združiš tole in vrtec je kar dober paket. Jaz ga ne bi menjal za obratno sliko.. Torej brez zastonj vrtca in brez tega dodatka.


Vrtec je dober paket samo za drugega otroka. Za prvega ni nobene ugodnosti. Ta pomoč ob rojstvu je pa pičkin dim. Če nimaš za preživljanje otroka, kaj ti nuca enkratno 500€? Rabljen voziček dobiš. to je pa vse.


Kot pravim.. Korak v pravo smer.. Sicer pa še zdaleč nedokončana knjiga. Se da še ogromno stvari postorit na tem področju. In upam, da jih v tej vladi naslovijo.

kriptobog ::

eric_cartman je izjavil:

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Ne. Je pa korak v pravo smer bučko!
Če združiš tole in vrtec je kar dober paket. Jaz ga ne bi menjal za obratno sliko.. Torej brez zastonj vrtca in brez tega dodatka.


Vrtec je dober paket samo za drugega otroka. Za prvega ni nobene ugodnosti. Ta pomoč ob rojstvu je pa pičkin dim. Če nimaš za preživljanje otroka, kaj ti nuca enkratno 500€? Rabljen voziček dobiš. to je pa vse.


Kot pravim.. Korak v pravo smer.. Sicer pa še zdaleč nedokončana knjiga. Se da še ogromno stvari postorit na tem področju. In upam, da jih v tej vladi naslovijo.


Bolj v pravo smer bi bil enak otroški dodatek za vse, ker je to OTROŠKI dodatek, otrok ne moreš razlikovati po prihodkih staršev. Vrtec bi moral biti zastonj za vse. Ali pa max subvencionirana cena za vse.

eric_cartman ::

Bolj v pravo smer bi bil enak otroški dodatek za vse,


Na tem bo baje delal Golob. In se veselim tega.. Upam, da uredi tole.

Vrtec bi moral biti zastonj za vse.

Jah..Seveda.. Si želim.. To bi meni konkretno razbremenilo finance.

Max subvencionirana cena za vse bi bilo tudi lepo.. Mogoče se bo tudi kaj na tem delalo..

Kar si naštel so želje na mestu, ki bi jih bil vsak starš vesel.

Ko odpravimo korupcijo v zdravstvu in javnem naročanju bo za taka preseravanja denarja več kot dovolj.

matobeli ::

250eur masečno na otroka, tolk je baje vreden če banko vprašaš, pa zastonj ne samo vrtec ampak tudi prehrana vsaj do konca OŠ če ne SŠ, ker je državi v interesu da končajo otroc vsaj SŠ.

Socialci itak dobijo že praktično tolk, normalnim ljudem bi pa 500eur na mesec ravno pokrilo razliko za višji kredit ker rabi večjo nepremičnino.

zobnik ::

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Za 500 evrov se mu gre, pozabil pa je da eni dobijo 420 pomoč, 300 izredna občinska + izredna iz CSD za nakup pralnega, skupaj 1000 evrov v šusu....pa zdravi, in sposobni....že vrtec gratis....otroški max.....govorim O ZDRAVIH starših, ne o BOLNIH.

Mislite da bo Golob naredil red, al pa še dodal kako liziko takim

shm ::

eric_cartman je izjavil:

Meni, pa imam plačo malo nad povprečjem se to tako malo pozna, da mi je dejansko vseeno. ČEEEE pa bodo to naredili tako, da tisti, ki imajo manjši prihodek dobijo več kot tisti, ki imajo 5000 EUR neto mesečne plače, potem pa se lahko začnemo pogovarjat, da je to dobro za nas.. Do takrat pa .. Mi je čist vseeno, če bo Golob to ukinil. Miloščine ne sprejemam. Ker vem da faking doktar pri vrhu, ki dela v privat in javnem sektorju v 1 mesecu zasluži zaradi tega novega zakona skoraj mojo plačo poleg.

Tebi se to zdej pozna 25e na mesec, nekomu z 6x povprecne place (11430 bruto) pa 180e. To je dalec od skoraj se ene tvoje place.

eric_cartman ::

shm je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Meni, pa imam plačo malo nad povprečjem se to tako malo pozna, da mi je dejansko vseeno. ČEEEE pa bodo to naredili tako, da tisti, ki imajo manjši prihodek dobijo več kot tisti, ki imajo 5000 EUR neto mesečne plače, potem pa se lahko začnemo pogovarjat, da je to dobro za nas.. Do takrat pa .. Mi je čist vseeno, če bo Golob to ukinil. Miloščine ne sprejemam. Ker vem da faking doktar pri vrhu, ki dela v privat in javnem sektorju v 1 mesecu zasluži zaradi tega novega zakona skoraj mojo plačo poleg.

Tebi se to zdej pozna 25e na mesec, nekomu z 6x povprecne place (11430 bruto) pa 180e. To je dalec od skoraj se ene tvoje place.


Logika pri tem je napačna.. Koji klinac bi moral tak 6x povprečno plačo dobivati še večji "dodatek" k plači kot nekdo, ki bi to res potreboval?

Saj to je želel Golob povedati. Janša je bombončke razdelil ravno takim, ki to najmanj rabijo. Vsem drugim pa dal miloščino in jih prepričal v to, da deluje v državno dobro. Seveda.. Če ima nekdo OŠ, ga lažje manipuliraš.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

zobnik je izjavil:

kriptobog je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


- Pomoč države ob rojstvu otroka - super!, midva sva to dobila in to mora obstati, če želimo, da se pari sploh odločajo za imet otroke v Sloveniji..


Ker to je tisti razlog zaradi katerega se odločiš za otroka ane? :))


Za 500 evrov se mu gre, pozabil pa je da eni dobijo 420 pomoč, 300 izredna občinska + izredna iz CSD za nakup pralnega, skupaj 1000 evrov v šusu....pa zdravi, in sposobni....že vrtec gratis....otroški max.....govorim O ZDRAVIH starših, ne o BOLNIH.

Mislite da bo Golob naredil red, al pa še dodal kako liziko takim


Eni ja. Sem imel zadnjič debato s tremi starši v vrtcu, koliko kaj plačujejo. Sem bil šokiran. Sem videl, da moram bolj mutit s financami. Pripeljejo mulce z avti višjega ranga, plačajo pa skoraj ko da so na socialni.

dexterboy ::

Eni ja. Sem imel zadnjič debato s tremi starši v vrtcu, koliko kaj plačujejo. Sem bil šokiran. Sem videl, da moram bolj mutit s financami. Pripeljejo mulce z avti višjega ranga, plačajo pa skoraj ko da so na socialni.
Ta problematika je stara najmanj 12 let, če ne še več, ko sem še jaz imel moja dva v vrtcu... in vidim, da se v vseh teh letih ni naredilo nič... :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Phantomeye ::

Kaj je meni bizarno. Janša je v teh dveh letih naredil konkretno zgago, alieniral prebivalstvo in ob tem prvo leto za vse težave krivil Šarčevo vlado - med drugimi tudi za stvari, za katere je bil v tisti vladi odgovoren Janšev aktualni minister.

Potem imaš na slotechu ljudi, ki so že tedne pred volitvami govorili, kaj vse bo golob zajebal pa zasral in bo po vrhu vsega za to okrivil Janševo vlado. Pa človek še niti začel ni z delom.

Neki mi tle ne gre vkup.

Zgodovina sprememb…

peaks ::

Naši "socialno ogroženi" Albanci imajo vrtca nula.
Tudi Slovenci seveda z mati hranilka in podobnimi forami...Biti goljuf je trend in moderno.

kriptobog ::

peaks je izjavil:

Naši "socialno ogroženi" Albanci imajo vrtca nula.
Tudi Slovenci seveda z mati hranilka in podobnimi forami...Biti goljuf je trend in moderno.


Mja sj. Treba se bo ločit 8papirnato), ženo prijavit drugje, kot samohranilko in pomutit na sp, da bom plačeval minimalne prispevke, potem bo pa vrtec tudi 5x manj. Nadzora nad tem očitno itak ni.

Phantomeye ::

Težava sociale niso goljufi, teh je zanemarljivo malo.

Težava je, da se ti zaradi vseh olajšav, ki jih dobiš ob socialni, dejansko ne splača iskati službe, razen, če gre za relativno OK službo. Zakaj? Zato, ker v trenutku izgubiš veliko ugodnosti in kar naenkrat te življenje stane več. Kljub višjemu dohodku, so stroški bistveno višji, in si finančno na slabšem.

Boljše bi bilo, da bi se ugodnosti, ki pridejo s socialno, počasi ukinjale, glede na plačo. Se mi zdi, da v Sloveniji to prakticirajo, ne vem pa v kakšni meri.

V življenju nisem bil na sociali, medtem, ko je moj brat s kartoteko bil. Zdaj, ko si je pa pošlihtal življenje in ni več prestopnik, je pa proti sociali, saj so zanj vsi na sociali lenuhi, in veselo voli Janšo.

shm ::

eric_cartman je izjavil:

Logika pri tem je napačna.. Koji klinac bi moral tak 6x povprečno plačo dobivati še večji "dodatek" k plači kot nekdo, ki bi to res potreboval?

Logika je v temu da se dohodnina placuje v odstotkih od place.

scipascapa ::

peaks je izjavil:

Naši "socialno ogroženi" Albanci imajo vrtca nula.
Tudi Slovenci seveda z mati hranilka in podobnimi forami...Biti goljuf je trend in moderno.


prosim ne mi tele gnoje od Šiptarjev omenjati, mi gredo na organ. Čez 2 generaciji bodo večina....

dexterboy ::

Levica je izjavil:

Golobova vlada bo morala takoj zagristi v pokojninsko reformo. Rešitev za prihodnost in zagotovljeno pokojnino. Leta 2050 več kot 50% državljanov bo starih več kot 60 let denarja za pokojnine bo zmanjkalo kaj pa potem? Rešitev so migracije. Migracije so pomebne za Slovenijo in tudi rešitev za POKOJNINSKI STEBER, da se ne zlomi. Slovenija mora narediti več, da se te ljudi zadrži v Sloveniji saj smo starajoča družba in bomo potrebovali delovno silo. Potrebno jim je ponuditi pogoje da bodo tukaj tudi ostali. Dokler se ne integrirajo državno stanovanje in žepnina 700 eur kot v Avstriji za 3 leta. Če tega ne storimo se boš naš pokojninski steber zlomil. Če jim damo priložnost bodo delali in polnili državno blagajno z davki. Slovenija bi morala letno sprejeti okoli 11000 prebežnikov delovnih migrantov ali beguncev, da bi do leta 2050 rešili problem pokojninskega kolapsa. Begunci in migranti so realnost in je brezveze, da se te realnosti otepamo in so celo koristni za nacionalno prihodnost. Migrante bomo še krvavo potrebovali. Tujci ne bodo prihajali, če bodo obsojeni na sovraštvo in pekel političnega populizma. A zavedati se moramo, da se prebivalstvo Evrope stara, število delovno aktivnih ljudi upada. Po nekaterih projekcijah bomo ob zdajšnjih trendih leta 2050 potrebovali 85 milijonov migrantov, zgolj zato da bomo lahko vzdrževali ekonomsko dinamiko na primerljivi ravni, opozarja sogovornik. Migranti ustvarjajo delovna mesta in novo dodano vrednost . Nihče ne bo začel peči potico, ker to znajo Slovenci sami. Delali bodo tisto, česar v Sloveniji še ni. Prioriteta pa mora biti sedaj Bosna kjer je nujno potrebno te prebežnike porazdeliti po celotni uniji kajti Bosna ne zmore več mi v Slvoeniji pa imamo kapacitete in voljo,da jih sprejmemo.

Model, pa TI NISI GLADEK, majke mi... Pa a ti sploh živiš v REALNEM svetu? Ti bi danes reševal problem, ki se bo pojavil ŠELE čez 30 let? Če so takšni kot ti na Šubički, si bom sposodil en komentar iz neta; "Ne žali nas, Putine, udri!" Radki komentarji pogrejejo človeka, ampak tole je pa čisti idiotizem, kretenizen, debilizem, degenizem, redneck-izem s prepihom torneda med ušesi... Oh, le zakaj so zaprli Goli Otok in Delovna Taborišča... :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Miki N ::

Brez panike, Levica je samo "home edition" legendarnega TaraS Kletnega trola. Kar učinkovitega glede na to, koliko jih misli, da gre za pravega levaka oz. levuljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

matobeli ::

btw: Levica=kopriva60918=RobertoGolob

Eh, me je Miki prehitel...

Miki N ::

matobeli je izjavil:

btw: Levica=kopriva60918=RobertoGolob

Eh, me je Miki prehitel...


Ja s tem, da kopriva se mi zdi, da je bolj za dušo, po šihtu. "Levica" je pa pravi Pingo psyop

FrRoSt ::

zobnik je izjavil:

Kaj to pomen, če je v naši vasi glasovalo 3/4 ljudi za SDS.


:)):)):)):)):))

Da imate veliko Poldov!! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

matobeli ::

Ma Levica pomojem ni iz kleti, je kar independent trol, se malpreveč norca dela iz obeh strani pod vsakih posameznim imenom. Kvaliteta je pa veliko višja od klasičnih pingo-trolov. Bi rekel da vsaj Cabernet-Sauvignon+kanapajčki trol. Za klet pa itak velja da ne sme nihče presegat IQja od šefeta, tko da težko verjamem da bi sprejel nekoga ki piše Levico.

Je pa Levica flagship, to se vidi, me zanima če bo z Robertotem kaj pamtnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

zobnik ::

FrRoSt je izjavil:

zobnik je izjavil:

Kaj to pomen, če je v naši vasi glasovalo 3/4 ljudi za SDS.


:)):)):)):)):))

Da imate veliko Poldov!! ;)


da skrbijo samo za svojo rit??? al pa ravno obratno
Da za reveže nebi naredil nič??? Al pa ravno obratno

Rabim odgovor

Miki N ::

matobeli je izjavil:

Ma Levica pomojem ni iz kleti, je kar independent trol, se malpreveč norca dela iz obeh strani pod vsakih posameznim imenom. Kvaliteta je pa veliko višja od klasičnih pingo-trolov. Bi rekel da vsaj Cabernet-Sauvignon+kanapajčki trol. Za klet pa itak velja da ne sme nihče presegat IQja od šefeta.


Ja verjetno prekaljen freelancer. Neke vrsto Zorro trolov.

Po mojem izhaja iz famozne Slotechove šole trolanja - lahko smo kar malo ponosni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Voss ::

Na Slovenskem državnem holdingu so skoraj leto dni nemo spremljali, kako največja vladna stranka kadruje in zlorablja vpliv na Pošti Slovenije. Zdaj, ko se menja oblast, so se zbali, da bodo morali za to tudi odgovarjati.

Položaj generalnega direktorja Pošte Slovenije Tomaža Kokota, dolgoletnega člana Slovenske demokratske stranke (SDS), je manj kot tri mesece po tem, ko je dobil poln mandat na čelu ene največjih družb v državi, že ogrožen.

Ko je postalo jasno, da bo prišlo do zamenjave oblasti, pa so se zganili na Slovenskem državnem holdingu (SDH), kjer upravljajo s podjetji v državni lasti. Uprava SDH je namreč v tednu pred volitvami, na katerih je zmagalo Gibanje Svoboda Roberta Goloba, naročila zunanji pravni pregled Kokotovega imenovanja. Nalogo so zaupali odvetniški pisarni Ulčar & partnerji, ki bo lahko zaslišala vse vpletene in dobila neomejen dostop do celotne dokumentacije.


Podgane se po prihodu Goloba že bojijo. The purge begins!

scipascapa ::

Nič ni narobe s čistkami, kvaliteten strokoven kader notri.

link_up ::

eric_cartman je izjavil:

shm je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Meni, pa imam plačo malo nad povprečjem se to tako malo pozna, da mi je dejansko vseeno. ČEEEE pa bodo to naredili tako, da tisti, ki imajo manjši prihodek dobijo več kot tisti, ki imajo 5000 EUR neto mesečne plače, potem pa se lahko začnemo pogovarjat, da je to dobro za nas.. Do takrat pa .. Mi je čist vseeno, če bo Golob to ukinil. Miloščine ne sprejemam. Ker vem da faking doktar pri vrhu, ki dela v privat in javnem sektorju v 1 mesecu zasluži zaradi tega novega zakona skoraj mojo plačo poleg.

Tebi se to zdej pozna 25e na mesec, nekomu z 6x povprecne place (11430 bruto) pa 180e. To je dalec od skoraj se ene tvoje place.


Logika pri tem je napačna.. Koji klinac bi moral tak 6x povprečno plačo dobivati še večji "dodatek" k plači kot nekdo, ki bi to res potreboval?

Saj to je želel Golob povedati. Janša je bombončke razdelil ravno takim, ki to najmanj rabijo. Vsem drugim pa dal miloščino in jih prepričal v to, da deluje v državno dobro. Seveda.. Če ima nekdo OŠ, ga lažje manipuliraš.


ti samo poglej svoje prispevke vs. od tistega za katerega vse ves. Potem pa tisina.

Kaksni kekci ej.
In and Out

111111111111 ::

nirburu je izjavil:

Največje fake&gay krize po 2SV. Kriza je bila zgolj in samo zato ker ste NPCji zapaničarili. Tako kot nazadnje pri rusiji, a nukice že letijo?

Pa še pri tem je naša ex-vlada totalno failala. Po celem in počez.

Ne rabimo brezveze paničarit. POgledamo kako gre ameriki, ko so jo imeli demokrati 4 leta, potem Trump 4, sedaj pa spet Biden. Gledamo iun vidimo katere struje se krepijo in kako se zadeva polarizira.

eric_cartman je izjavil:

Žal pa mislim, da bodo morali razni Jajoti in Kučkoti pocrkat, da se bo enkrat slovenski narod lahko srečal nekje bolj na sredini.

Takrat bomo imeli možnost za uspeh. Prej pa verjetno res ne.

Prej verjetno res ne.

Levica je izjavil:

Prioriteta pa mora biti sedaj Bosna kjer je nujno potrebno te prebežnike porazdeliti po celotni uniji kajti Bosna ne zmore več mi v Slvoeniji pa imamo kapacitete in voljo,da jih sprejmemo.

Ampak ne ILEGALNIH lenuhov. Ljudi, ki bežijo pred vojno: ŽENSKE IN OTROKE. In legalne migrante, ki so prirpavljeni delat, pa kar.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Levica je izjavil:

Več kulturnost bogati.
Pa naveličan sem monotonosti sem bil pred leti v NY to je lepa diversity družba ne pa ta zaplakanost v Sloveniji.

Hmmm... tole boš moral malo bolj dokazati, s kakšno študijo da ti bomo verjeli. Med najbolj srečne in razvite države trenutno spadajo bolj narodnostno homogene države kot so Norveška, Danska, švedska, kjer imajo zelo stroge zakone priseljevanja in učenja jezika.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
7 / 236
»»