» »

qgis uvoz namenske rabe prostora

qgis uvoz namenske rabe prostora

ewok995 ::

pozdravljeni

rabil bi malo pomoči pri uvozu namenske rabe v qgis preko wms linka https://podatki.gov.si/dataset/namenska...
za kataster in ostale stvari nisem mel problema te namenske rabe pa nikakor ne morem dobiti v qgis

hvala

krneki ::

Moral bi delati wms server na "http://prostor4.gov.si/ows2-m-pub/wms?"
Naredi novi WMS connection v qGIS na zgornji naslov. Sem pogledal in gor je osnovna in podrobna namenska.

ewok995 ::

hvala za pomoč :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOPO SLO za ORUXMAPS (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6415785 (5078) Matko
»

DLNA software

Oddelek: Zvok in slika
318399 (5648) mk818764
»

Razrez Slike GERK

Oddelek: Programska oprema
132138 (1815) simnov
»

SiOL BOX ali BOX S vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
95496 (5112) Zvezdica27
»

OGC delavnica v Ljubljani

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
174051 (3461) hruske

Več podobnih tem