» »

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje?

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje?

««
3 / 50
»»

Mike_Rotch ::

Nisem pro Rusko usmerjen, ampak na momente se mi pa zdi, kot, da ne dojamete, da bo najebala raja zaradi teh glupih in kretenskih sankcij.


Ja, ruska raja bo najebala pošteno. Ni ravno pravično, čeprav tudi ljudje nosijo del odgovornosti, ker že 20 let mirno gledajo stanje.

Dodatek; če boste imeli seme za letos, kje ga boste dobili za naslednje leto? Kupili v Semenarni?


Seveda, tako kot vsi ostali ljudje, ki že cca. 10.000 let kupujejo seme v semenarni. Kaj si mislil, da seme kar samo zraste iz zemlje?

Kaj boste naredili, če spomladanska pozeba zradira jabolka in ostalo sadje? Če poleti udari suša in je donos koruze manjši za 70%?


Za take primere imajo države določene rezerve. Ni pa neumno imeti doma zaloge za par mesecev. Žitarice in stročnice zdržijo mesece brez posebne embalaže, z nekaj priprave leta.

kuall ::

meso tudi dolgo zdrži npr, če imaš kakšne živali in iz njih narediš salame to ti kr zdrži nekaj let. na meso/žive živali se lahko gleda kot na rezervo hrane za hude čase, ko je npr suša jih zakolješ in imaš tisto za jesti namesto zelenjave.

kuall ::

dexterboy je izjavil:

kdorkoli misli, da je dandanes Amerika DEMOKRATIČNA država, ima manjko kolesc v glavi, in to big time! Država, kjer mesto nameni VEČ denarja brezdomcem, da se lahko fiksajo "pod kontrolo" v novozgrajenih ustanovah, istočasno pa za javno šolstvo in podpiranje majhnega gospodarstva namenaj MANJ denarja


to je razširjeno mnenje med ljudmi, da amerika ni demokratična. resnica je taka, da vas daje fovšija do uspešne države.

kar se pa tiče namenjanja denarja brezdomcem in narkomanom pa so to politike levih županov. san francisco in california ratuje shithole zaradi leve politike, se strinjam.

dexterboy ::

to je razširjeno mnenje med ljudmi, da amerika ni demokratična. resnica je taka, da vas daje fovšija do uspešne države.
khm... recimo bobu bob pa si raje priznajmo, da si danes NE ŽELIM živeti v USA. Še enkrat; to so dejstva, ne pa neko razširjeno mnenje. Đizs, pizda, same gostilniške debate! Lepo prosim, preveri malo na tubi in netu kaj se danes dogaja v zda. Defund the police? Kje pa! Pa to je vrh ledene gore....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mr.B ::

MadMen je izjavil:

Zakaj lažeš?
Kreditne pogodbe so bile napisane bodisi v $, bodisi v EUR, če jih Rusija plača v čunga lunga čigumih, je irelevanto in po 30 dneh neplačila zapade celoten kredit.

Ja in, sej je defult proti Zahodni banki.
Lahko samo najdeš način da zapleniš denar ki si ga blokiral s sankcijami. Formalno veliko sreče, ker ti je Rusija ponudila možnost plačila v drugi valuti.


Ampak ja lahko se boš dru Rusija je defolt, minus je pa v tvoji »zahodni« banki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

dexterboy ::

Blokada ali pa NeBlokada, begunci so tukaj. Utopija, da se bo RUS umaknila from UA, ker smo blokirali račune in nehali kupovati plin ter nafto, je ponovno utopija. Če prenehamo s temi nebulozami blokad in vsega sranja (btw, SWIFT še ni blokiran, plan je naslednji teden), lahko veliko bolj normalno živimo brez strahu pred pomanjkanjem in višanjem cen, pa še energijo lahko usmerimo v proces končanja te nebuloze od "spešl armi opereješn".

Ali se ljudje SPLOH ZAVEDAJO, kaj POMENI NO-FLY CONA?
https://www.rtvslo.si/svet/evropa/nato-...
Eni namerno onanirajo na nuklearno zimo?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

dexterboy je izjavil:

NE ŽELIM živeti v USA.

jaz tudi ne, ker je preveč črncev, ki zganjajo kriminal in posledično je policija bolj zajebana.

-vx- ::

Predvsem je tema vprasanje za @OP: ali si hocemo zagreniti zivljenje za nekaj od cesar nimamo nic, nam dela pa samo skodo, sploh, ker je vse skupaj inscinirala ZDA, zato, da oslabi EU?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Mike_Rotch ::

khm... recimo bobu bob pa si raje priznajmo, da si danes NE ŽELIM živeti v USA. Še enkrat; to so dejstva, ne pa neko razširjeno mnenje. Đizs, pizda, same gostilniške debate! Lepo prosim, preveri malo na tubi in netu kaj se danes dogaja v zda. Defund the police? Kje pa! Pa to je vrh ledene gore....


To niso dejstva ampak nabijanje nekoga, ki z USA očitno nima izkušenj.

Sori, ampak res moraš biti zabit, da v enem stavku pavšalno opišeš 5000km široko federacijo s 50 različnimi državami in 330 milijoni ljudi.

Mogoče se kdaj splača vzeti pot pod noge in kam odpotovati osebno, da ne boš omejen na bullshit iz tube in neta.

link_up ::

fantje, digitalno kmetovanje je ze precej dalec. Droncki gledajo japke in jih spricajo. Obrati jih se zaenkrat ne znajo. Je pa vsak dan tocno ob sedmih pri japki. :) Malce tezav s fencingom, ampak drugace je pa to top. Notify: japke

pride cas, ko bodo take, obtolcene in zanikrne vredne vagon zlata.
In and Out

poweroff ::

Sodobno kmetijstvo je podprto s tehnologijo, na koncu je pa seveda še vedno potrebno vložiti delo. Saj je pri proizvodnji isto. Dela se enako, vprašanje je samo ali se gara ali pa se dela s pametjo in doseže večji učinek.

No ja, v Sloveniji je vrednota garanje, trpljenje od dela. Kdor dela pametno, učinkovito je pa prezira vreden.
sudo poweroff

AtaŠtumf ::

poweroff je izjavil:

Sodobno kmetijstvo je podprto s tehnologijo, na koncu je pa seveda še vedno potrebno vložiti delo. Saj je pri proizvodnji isto. Dela se enako, vprašanje je samo ali se gara ali pa se dela s pametjo in doseže večji učinek.

No ja, v Sloveniji je vrednota garanje, trpljenje od dela. Kdor dela pametno, učinkovito je pa prezira vreden.


Nič ni narobe, da se uporablja tehnologijo, že stari pregovor pravi: Work smarter, not harder!

Pa še vseeno, mi nismo ZDA ali kaka druga država, kjer je večina slovenskih polj v enem kosu in jo lahko en John Deere z samodejno vožnjo in GPS navigacijo obdela.

Še vedno se je treba zavedati specifike terana, velikosti polj itd., in v končni fazi vedno prideš do manualnaega dela, predpisov itd. in zato so pa sanje, da boš kar čez noč naredil pridelek x2, x3, x10 samo pobožna želja farmville bistrouma!

gruntfürmich ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pa še vseeno, mi nismo ZDA ali kaka druga država, kjer je večina slovenskih polj v enem kosu in jo lahko en John Deere z samodejno vožnjo in GPS navigacijo obdela.

če se ne bi podpiralo slovenskih hobi kmetavzarskih nategunov, bi že zdavnaj imeli masovne komasacije in velika polja.
da ne bo pomote; kilometri monokultur so za naravo in podnebje katastrofa, ampak to kar se pa gremo v sloveniji glede posameznih parcel pa je še slabše...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unchancy ::

gruntfürmich je izjavil:

D3m je izjavil:

Edina resna, dolgotrajna posledica morebitnega embarga na pšenico bi bila večja samozadostnost evropskih držav in hitrejši razvoj domačega kmetijstva.


In kdo bo to DELAL?

tisti ki zdaj sejejo krmo da futrajo živali, bodo sedaj sejali krmo da bodo futrali ljudi.
100× večji hektarski izkoristek za prehrano ljudi kot pa da futraš najprej živali in potem iz živali ljudi.

You are evolving, dude! :D Še malo in boš začel podpirat boj proti podnebnim spremembam.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

AtaŠtumf ::

Unchancy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

D3m je izjavil:

Edina resna, dolgotrajna posledica morebitnega embarga na pšenico bi bila večja samozadostnost evropskih držav in hitrejši razvoj domačega kmetijstva.


In kdo bo to DELAL?

tisti ki zdaj sejejo krmo da futrajo živali, bodo sedaj sejali krmo da bodo futrali ljudi.
100× večji hektarski izkoristek za prehrano ljudi kot pa da futraš najprej živali in potem iz živali ljudi.

You are evolving, dude! :D Še malo in boš začel podpirat boj proti podnebnim spremembam.


Sedaj si prav predstvljamo Gretko, ko se dere na Zelenskega...

borisk ::

voss_ je izjavil:

kuall je izjavil:

ja AI s kmetovanjem gre zelo lepo skupaj.


Povej to ti kmetom ki so kupili nove traktorje kjer AI skrbi da ne smeš še žarnice sam zamenjati ker rabiš vse uradnega serviserja klicat da pride z računalnikom in whitelistanim rezervnim delom.

Ti imej AI doma za rožo v dnevni, pa na Star Treku.



To je DRM ne pa AI.

feryz ::

-vx- je izjavil:

Predvsem je tema vprasanje za @OP: ali si hocemo zagreniti zivljenje za nekaj od cesar nimamo nic, nam dela pa samo skodo, sploh, ker je vse skupaj inscinirala ZDA, zato, da oslabi EU?
Ne sklepaj po sebi. Za nekatere, vključno z mano, so zadeve zadnjih dveh let mana iz neba. Tudi trenutna.
Pa sem sitna riba, drobiž. Koliko šele tlačijo tisti po žepih, ki dejansko nekaj pomenijo na tem svetu ali celo kaj odločajo, je zgolj ugibanje. Neskončno, bi človek rekel.

Machete ::

D3m je izjavil:

Edina resna, dolgotrajna posledica morebitnega embarga na pšenico bi bila večja samozadostnost evropskih držav in hitrejši razvoj domačega kmetijstva.


In kdo bo to DELAL?


Jaz. Problem je bolj kak pameten kombajn dobit za najem.

kow je izjavil:

Edini resen problem je plin. Se nafto bo relativno enostavno nadomestiti, vsaj tako kaze. Nekaj bonbonckov Irancem in Venezueli, pa smo na konju. Lahko se eskaliramo vojno proti Rusiji v Libiji itd.


Človekoljubni Izrael ima plin za nas. Nič bat. Samo kak terminal bo treba psotavit kje v Lj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

D3m ::

Anyway:

|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Sepravi naci nam predlaga Rusijo kot intimno opcijo. Ok ti verjamemo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Choose Mačeta :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Rusi nam lahko dobesedno zagrenijo življenje tako, da zaradi pomankanja gnojil in energentov ne bomo mogli proizvajati sladkorja!

m0LN4r ::

EU se greni sama sebe. Rusi imajo dovolj plina, da jih ne zebe, na vzhodu pa imajo "riza" kot dreka.

Najboljse, da kr zapremo vse firme, hotele, terme, tovarne, v evropi, kjer so lastniki ruskega porekla.
Badum tsss. Bomo mi ruse sankcionirali!
/s

Miki N je izjavil:

Rusi nam lahko dobesedno zagrenijo življenje tako, da zaradi pomankanja gnojil in energentov ne bomo mogli proizvajati sladkorja!

Manj sladkorja itak nebi skodilo oz. da se ga uporablja samo tam, kjer je nujno potreben. V prehrani in pijaci pac ne. Se bo treba odrect nedeljskim poticam, kremsnitam in sokecom...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Wrop ::

Saj to bi lahko že sedaj naredili. Zgleda imajo raje bolj urejeno poslovno okolje.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

voss_ je izjavil:



Kako se delate butaste ko vam paše, oziroma morda ste.

Dobro veš da niti ti sam ne bi volil za podporo bojkota Rusije. Obkrožil bi NE, zunaj pred voliščem pa bi se drl #slavazelenskemu.


To si ti mislis. Jaz b.p. raskiram kratkorocne koristi za dolgorocne. To delam ves cas na vseh nivojih kjer lahko. Dejansko pa mi je vsec sprememba v energetiki, mocnejsi EU, mocnejsi NATO. Kar se mene tice super osnova za prihodnost.

Tisti populizem od prej mi ni disal.


Ja, to si ti... nekateri pa ne...

Pravilno bi bilo, da glede takšnih vprašanj po hitrem postopku uvedemo referendum z vprašanjem:

- Ali se strinjate da v zameno podpore Ukrajini blokiramo Rusijo in boste zato plačevali dražje izdelke v naslednjih dneh, letih, preostanku življenja

In naj narod odloči... ne pa kr nekdo brez odločitve ljudstva...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Pravilno bi bilo, da glede takšnih vprašanj po hitrem postopku uvedemo referendum z vprašanjem:

- Ali se strinjate da v zameno podpore Ukrajini blokiramo Rusijo in boste zato plačevali dražje izdelke v naslednjih dneh, letih, preostanku življenja

In naj narod odloči... ne pa kr nekdo brez odločitve ljudstva...
Sem dejansko istega mnenja, ampak tak referendum bi moral biti na evropskem nivoju, istocasno in medijem prepovedati vso propagando.
Ce se 300 miljonov evropejcev odloci, da se ukrajino prepusti svoji usodi, jebiga, ampak to je glas ljudstva.

Sele en mesec je od tega, da so se evropejci skozi kricanje medijev in raznih socialnih omrezij ugotovili, kjer na zemljevidu sploh je Ukrajina. Pred tem pa Ukrajina? Ist das zwischen Slowenien und Rumänien? - ne hecam se.

PS:
Eine Woche später, am 1. September 1939, löste das Deutsche Reich mit dem Einmarsch in Polen den Zweiten Weltkrieg aus. Gemäß dem geheimen Zusatzprotokoll zum Hitler-Stalin-Pakt marschierte die Rote Armee am 17. September 1939 in Polen ein und besetzte die Osthälfte des Landes. Als Begründung dafür gab die sowjetische Führung an, die dort lebenden Belarussen und Ukrainer gegen eine deutsche Bedrohung schützen zu wollen. Bereits am 28. September 1939 jedoch schloss die Sowjetunion einen Grenz- und Freundschaftsvertrag und am 10. Februar 1940 ein Wirtschaftsabkommen mit dem Deutschen Reich.


Reloaded.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kow ::

m0LN4r je izjavil:


Sele en mesec je od tega, da so se evropejci skozi kricanje medijev in raznih socialnih omrezij ugotovili, kjer na zemljevidu sploh je Ukrajina. Pred tem pa Ukrajina? Ist das zwischen Slowenien und Rumänien? - ne hecam se.


Nismo mi krivi, da si gasterbajter pa se gibljes med neizobrazenimi.

zobnik ::

Ko pride do vojne potem noben ne more ničesar prav razmišljat kaj je vzrok za vojno.

Rusi imajo 4x manjši BDP na prebivalca kot mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

D3m ::

Pa 4x cenejšo hrano in gorivo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

Pa Lade. :))

Pa se proizvodnjo so ustavili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

Američani imajo manjše plače od nas in cenejše gorivo ter hrano seveda.

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Wrop ::

D3m je izjavil:

Pa 4x cenejšo hrano in gorivo.


Ja ja. Poceni hrana je za tujce, za Ruse je hrana kar draga. Ljudje se tudi ravno ne gnetejo po gostilnah niti lokalih. Sicer pa, kaj ti pomaga poceni gorivo, če ti komaj kaj ostane za vzdrževanje stare podrte Lade.

zobnik ::

Je zadnjič eden poslikal cene po trgovini od kruha do sadja, smo kar nekak tam tam.
No če greš s Slovensko plačo gor potem valda dobiš 3x več hrane.

m0LN4r ::

Tu mate sankcije:






https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kow ::

To niso sankcije. To so panicarji. Pac potrosnja je sla gor. Ce gremo vsi danes kupovati preste... ne bos verjel, zmanjkal jih bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FrRoSt ::

Mike_Rotch je izjavil:

Nisem pro Rusko usmerjen, ampak na momente se mi pa zdi, kot, da ne dojamete, da bo najebala raja zaradi teh glupih in kretenskih sankcij.


Ja, ruska raja bo najebala pošteno. Ni ravno pravično, čeprav tudi ljudje nosijo del odgovornosti, ker že 20 let mirno gledajo stanje.


:)):)):)):)):))

PRVO bodo njebali ukrajinci!!! :( Potem pa še vsi ostali!! Rusi, reveži, evropejci ... in vsostali!! Nekaj bo vojnih dobičkarjev. Samo Kitajci igrajo igro win-win!! ;)

Še tale anekdotica, izpred dveh dneh, ko je Janez z vlakom potoval v Kijev. 8-)

Gleda Janez skozi okno vlaka, pa pravi: Poglejte vse te ljudi, kako jih je prizadela vojna!! Vsi revni in ubogi! :|

Janez, saj smo šele v Mariboru! ga popravijo
. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

D3m ::

Če ima kdo telegram si lahko ogleda na tisoče mrtvih ruskih vojakov.

https://t.me/asbmil/720

Pozor. Smeh zagotovljen.

Ane Pac-man :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

PS:
Rusi so plaöali dolg obema EU bankama v Pravi valuti. pri 300 mijardah $/€, so bili ti miljoni drobiz
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

Kdaj bodo poceni prodali zlato?

Scaramouche ::

ZAPOMNITE si enkrat za VEDNO: Vojna je vedno najslabša in ZADNJA izbira!!

Ti si naiven, za zahod ki nas ima za tampon zono je to najboljša stvar Ukrajina je ogromna in potem se bo prodala za male pare!

m0LN4r ::

Kaj je tampon?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

UganiKdo ::

dexterboy je izjavil:

to je razširjeno mnenje med ljudmi, da amerika ni demokratična. resnica je taka, da vas daje fovšija do uspešne države.
khm... recimo bobu bob pa si raje priznajmo, da si danes NE ŽELIM živeti v USA. Še enkrat; to so dejstva, ne pa neko razširjeno mnenje. Đizs, pizda, same gostilniške debate! Lepo prosim, preveri malo na tubi in netu kaj se danes dogaja v zda. Defund the police? Kje pa! Pa to je vrh ledene gore....


ne se bat, polpismenih facebook doktorji v ZDA niso nič bolj zaželjeni kot pri nas. Tako, da ni straha da bi dobil vizo, da bi tam lahko kadarkoli živel. Na žalost sicer to pomenji, da bomo morali tudi v naprej prenašat tvoje facebook blodnje in idiotizme. Je pa boleče očitno, da razen spodnjega dupleka in paga, še nisi videl sveta.

Scaramouche ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj je tampon?

Mi v Eu, ko se Rusija razjezi, Ameri pobegnejo in nas gledajo kot tampon!

Kapitan Jack ::

D3m je izjavil:

Če ima kdo telegram si lahko ogleda na tisoče mrtvih ruskih vojakov.

https://t.me/asbmil/720

Pozor. Smeh zagotovljen.

Ane Pac-man :)

Sami cetniki ste tam.

D3m ::

Si sploh pogledal video? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejcek74 ::

Scaramouche je izjavil:

Mi v Eu, ko se Rusija razjezi, Ameri pobegnejo in nas gledajo kot tampon!

caki a jih niso ze zdavnaj Ukrajinci razjezili. Baje so jih skos s palcko zokali v oko, al neki takega. A zdaj pa se mi? Boga Putana, vsi ga jezijo, on pa ze tako starikav. Se peto koleno al neki takega mu baje nagaja.
 null

null

poweroff ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pa še vseeno, mi nismo ZDA ali kaka druga država, kjer je večina slovenskih polj v enem kosu in jo lahko en John Deere z samodejno vožnjo in GPS navigacijo obdela.

Še vedno se je treba zavedati specifike terana, velikosti polj itd., in v končni fazi vedno prideš do manualnaega dela, predpisov itd. in zato so pa sanje, da boš kar čez noč naredil pridelek x2, x3, x10 samo pobožna želja farmville bistrouma!

Problem ni teren. Problem je v kulturi in glavah.

Če bi slovenski hobi vrtičkarji imeli kaj pameti in bi znali sodelovati, bi se povezali in potem bi kar naenkrat namesto 100 kosov majhnih parcel za obdelat imel eno veliko.

Ampak ne!

Slovenska navezanost na zemljo je legendarna, centimetri so pomembni (pri parceli, da ne bo pomote! :))) in bohnedaj da bi sosed mogoče imel kakšno korist če bi zaoral centimeter v moje...

Zadeva je seveda preprosto rešljiva. Ukinitev subvencij za vse "hobiste". Pri čemer bi bilo treba določiti, da so hobisti vsi, ki imajo manj obdelovalne površine od toliko in toliko hektarov.
sudo poweroff

Mike_Rotch ::

Če bi slovenski hobi vrtičkarji imeli kaj pameti in bi znali sodelovati, bi se povezali in potem bi kar naenkrat namesto 100 kosov majhnih parcel za obdelat imel eno veliko.


Ne rabimo ene velike parcele namesto 100 majhnih. Hektarski donosi so dovolj visoki tudi na majhnih parcelah, pa raznolikost pridelka je tako veliko večja, kar je dobro za ljudi in naravo.

Res nismo amerika, da bi imel kilometre dolga polja, ampak nimamo 330 milijonov ljudi za nahranit, le boga 2.

kow ::

Americani so agrovelesila, ki tudi izvaza. Nahranijo veliko vec kot 330 milijonov ljudi.

Mr.B ::

kow je izjavil:

Americani so agrovelesila, ki tudi izvaza. Nahranijo veliko vec kot 330 milijonov ljudi.

Ne se preveč čudit, zakaj ameriški agro velikani kupujejo po južni ameriki... Podtalnice kmalu ne bo več...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
3 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27141730 (9488) Mr.B

Več podobnih tem