» »

Affective neuroscience personality scale

Affective neuroscience personality scale

TheShizznit1 ::

Spoštovani,
na Oddelku za psihologijo, Filozofske fakultete v Ljubljani in v sodelovanju z Inštitutom za Biokemijo in molekularno genetiko izvajamo raziskavo v kateri želimo prirediti vprašalnik Affective Neuroscience Personality Scale (ANPS) za slovenski prostor. Vprašalnik je mera osebnosti, ki je osnovana na sodobnih nevroznanstvenih spoznanjih. Izpolnjevanje je povsem anonimno. Reševanje traja približno 15-20 minut in vključuje nagradno igro v vrednosti 25€.

Ugotovitve področja afektivne nevroznanosti, znotraj katerega sodijo raziskave na katerih je bil vprašalnik ANPS izdelan, pomagajo tudi v boju za povečevanje pravic živali.

V raziskavi lahko sodelujejo vse polnoletne osebe, zato bi bili hvaležni tudi, če anketo delite med svoje znance.

https://1ka.arnes.si/a/32162

Najlepša hvala vnaprej in prijazen pozdrav,

nejcek74 ::

Sem začel reševat anketo, ker me je privabil del "Oddelku za psihologijo, Filozofske fakultete v Ljubljani in v sodelovanju z Inštitutom za Biokemijo in molekularno genetiko" ampak sorry, kaj naj bi pomenila takšna vprašanja:

"Občutenje enosti z vsem stvarstvom mi pomaga bolje osmisliti lastno življenje."
"Občutje povezanosti z vsem življenjem"
"Zame duhovnost ni primarni vir notranjega miru in harmonije. "
"Razmišljanje o duhovnih temah me navdaja z občutkom izrazite presunjenosti in neomejenih možnosti"
"Redko se zanašam na svoj duhovni navdih pri obvladovanju pomembnih izzivov"
Serioulsy? Kaj je to "duhovni navdih"? "Enost s stvarstvom"? "Duhovnost"? "Duhovne teme"? "Duhovni navdih"? A to je presek znanja oddelka za psihologijo in Inštitutu za biokemijo in molekularno genetiko? :O


bom dodal, da ankete ne bom izpolnil do konca, ker se mi z vprašalnikom lokalnega spiritualnega centra res ne da ukvarjat. Kristale pa bistvena olje mam že v kuhinji, da solim vodo in naoljim ponev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

keworkian ::

Dobr anketa.

nejcek a ti sploh veš kako je psiha zgrajena ali samo natolčuješ LMGTFY result set? You need many, many, many years of therapy xD
Obscenities in B-Flat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Zanimiva predavanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
89106628 (2464) BigBangStar
»

Psihološka raziskava - odnosi v sodobni družbi

Oddelek: Loža
101115 (704) jabe
»

Zakaj igramo MMORPGje?

Oddelek: Igre
243370 (2456) greev84
»

Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

Oddelek: Šola
4211911 (11259) ChraseR
»

Študij psihologije

Oddelek: Šola
72214 (2106) ChiefThunder

Več podobnih tem