» »

Pismo za Zlati korak zalepljeno s selotejpom

Pismo za Zlati korak zalepljeno s selotejpom

John Doe 71 ::

Včeraj končno dobim pismo za stanje Zlati korak (Zlatarna Celje kdor ne pozna). In spredaj ena bela nalepka čez njihov naslov, zadaj pa selotejp čez celo dolžino. Pa tudi lepo se je videlo, da je eden že odprl in ni bil selotejpano že v originalu (če bi kdo sploh upal tako poslat).
Datum pa 24.2.2022. Tako da ne vem kaj se je dogajalo s tem pismom. Je kdo na pošti mislil, da so notri zlate ploščice, pogledal, potem pa dal nazaj v dostavo. Nimam pojma kaj bi se tukaj lahko dogajalo.
Da sploh ne bi dobil bi še zastopil, tako mi pa ni nič jasno. Ne da se mi pa ukvarjat s to pošto, itak približno vem s kom bi imel opravka.

Je kdo že dobil kaj takega od pošte? Iz carine mi je jasno da morajo odpret, tukaj pa ne vem kaj so imeli za odpirat.
Moje mnenje je, da bi moral biti zraven dopis iz pošte, v bistvu sem ga kar pričakoval v tej zalepljeni kuverti, malo žigosano in tako naprej, ne pa kar takole po domače.

</head> ::

Verjetno dostavljeno na napačni naslov.

John Doe 71 ::

Možno, čeprav naslov seveda je bil gor moj. Potem še toliko bolj velja kar sem napisal v zadnjem stavku.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

No če na kuverti piše Zlati korak in take fore, potem stran od take neprofesionalne firme. Oslarija prve klase.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23554705 (5087) starfotr
»

Varčevanje v zlatu

Oddelek: Loža
346315 (5081) andmer99
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816587 (6658) dice7

Kako poslati pismo brez točnega naslova (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8014386 (12874) dzinks63
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8117465 (13680) Janac

Več podobnih tem