» »

Snemanje med spanjem

Snemanje med spanjem

zobnik ::

Ali kdo snema sebe med spanjem kaj se dogaja (temo odpiram ker imam zdravstvene težave, da bo tudi zdravnik lažje pomagal). Sedaj pa ne vem če je to pametno, nova kamera je okol 35 evrov za nočno snemanje.

Rok Woot ::

A škrtaš z zobmi? Meni se zdi, da jaz kar pogosto ... Nevem, če bi hotel to videti lol

</head> ::

Kaj bi pa rad ugotovil?

Rok Woot ::

Recimo, če škrtaš z zobmi, kar naj bi delalo 8% - 31% zemljanov. Lahko povzroča, glavobole, obrablja zobe, jača čeljustne mišice, meče ven plombe ... Vpliva na kvaliteto spanja?

IL_DIAVOLO ::

Pametno seveda ni, pa ne zaradi cene kamere :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kuall ::

dej, če imaš preveč časa, posebej gledat se pol 8 ur, al boš fast speed gledal?

zobnik ::

tole

</head> ::

Če bi jaz sumil kaj takega, pol ni be bi bilo težko 35€ reskirat. 8-O

Dražja varjanta je, da si partnerko omisliš. Ti bo že povedala, če boš neumnosti počel med spanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: </head> ()

V-i-p ::

Za začetek lahko probaš s kakšno pametno uro, samo ne vem kaj in kako to meri, ker ne uporabljam te funkcije.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

borut_p ::

Ce mu je 35e prevec dat, ne vem ce bo dal kaj za rocno uro

eventyrer ::

zobnik je izjavil:

Ali kdo snema sebe med spanjem kaj se dogaja (temo odpiram ker imam zdravstvene težave, da bo tudi zdravnik lažje pomagal). Sedaj pa ne vem če je to pametno, nova kamera je okol 35 evrov za nočno snemanje.


če sumiš na zdravstvene težave ne razumem zakaj ne kar naročiš in poizkusiš. Zakaj sploh tema na ST?

Furbo ::

Mislim da so neke telefonske app za ta namen.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zobnik ::

eventyrer je izjavil:

zobnik je izjavil:

Ali kdo snema sebe med spanjem kaj se dogaja (temo odpiram ker imam zdravstvene težave, da bo tudi zdravnik lažje pomagal). Sedaj pa ne vem če je to pametno, nova kamera je okol 35 evrov za nočno snemanje.


če sumiš na zdravstvene težave ne razumem zakaj ne kar naročiš in poizkusiš. Zakaj sploh tema na ST?


Ker se pojavijo samo včasih, v večini sem OK.
Snemam lahko dolgo časa pa ne bom nič odkril, kot tudi če greš na preglede. Zdravniki so pač taki, da bodo prepisal neka zdravila pa je to to....če dela če ne ponovi preglede...mi je preveč znano pri sorodnikih, več od zdravil, menjava le teh ni šlo pa včasih sploh ne pomagajo oz. pride kontra efekt.....je že kaj bolj natančni pregledi predrago za našo zdravstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

starfotr ::

Epilepsija je resna težava. Na srečo se jo da kar kontrolirat.

Zato prosim, če se naročiš pri nevrologu ASAP, da ti naredijo EEG.

Najbolj si nevaren sebi, ker se lahko zadušiš ali ubiješ če padeš ali če si kje v prometu si nevaren tudi drugim.


Ne se hecat in prosim pojdi do zdravnika. Se pa po napadu nič ne spomniš, da je sploh kaj bilo. Tako, da najdi si pomoč, prosim.

Imam to v družini in vem, kako potekajo zadeve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spalna apneja in poligrafija spanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7914340 (1666) tomlin
»

Izguba sluzbe zaradi bolezni

Oddelek: Loža
132142 (1366) josipdare
»

Bolečine v modih?

Oddelek: Loža
195201 (3566) shotalick
»

Kako omiliti smrčanje?

Oddelek: Loža
159979 (9401) krneki0001
»

nočne more (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627233 (6099) Keyser Soze

Več podobnih tem