» »

Večina stranskih učinkov po cepljenju proti covidu-19 je plod uma

m0LN4r ::

dexterboy je izjavil:

Dokler je globalna rast prebivalstva, je vsaka panika odveč. Bodo pa izumrli milijoni, ampak ne zaradi covida, pač pa zaradi vseh omejitev, ki so sprejete zaradi le-tega. Sinoči sem se peljal skozi prestolnico, blizu centra Zokigrada, kolikor se le da. In me je ŠOKIRALO! Nobenega življenja, nobenega prometa, pešcev, dogajanja... kot bi prišel v mesto zombijev. In ves ta folk, ki je sedaj zaprt za 4-imi stenami, bo imel čez leta nepopravljive posledice pomanjkanja gibanja in socialnega življenja. Pa on-line ni nadomestilo za real life :(

Enako sem opazil jaz v drugih mestih.
Casi, kot smo jih nekoc poznali, bili vajeni, zivljenje po mestih, druzenje v sirokih krogih, real life, konec je.
Samo se virtualno na nekih profilih in video klicih, ampak seveda ta hladen, distanciran nacin celo nekaterim ustreza.

Bom prilimal dve sliki iz lastne rezije:




Feb 2021/22
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, strah iz televizije te je. Ti si bla prva ki si odsla v vojno linjjo da zascitis sebe in ostale. Za ostale ki ne verjamemo tej agendi pa se izvaja posebne pritiske.

Še dobro da mam tebe da mi razložiš kaj, in še posebej zakaj, počnem te stvari. Brez tebe bi ziher tavala v temi.
Life is as complicated as we make it...

donvitoc ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, strah iz televizije te je. Ti si bla prva ki si odsla v vojno linjjo da zascitis sebe in ostale. Za ostale ki ne verjamemo tej agendi pa se izvaja posebne pritiske.

Še dobro da mam tebe da mi razložiš kaj, in še posebej zakaj, počnem te stvari. Brez tebe bi ziher tavala v temi.


Delaš kar ti holiwud ukaže, kritike ustaljenega političnega režima itak nisi sposobna. Nikoli pa se ne vprašaš zakaj je vedno slabše kljub temu da zmeraj narediš vse prav.

IL_DIAVOLO ::

Slišim, da so cepljeni v doloceni firmi financno nagrajeni. Je to osamljen primer ali gre za nov trend cepilske agende?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dexterboy ::

Denar se natisne kolikor je pač potrebno tisti trenutek ne glede na dolgoročne posledice. Baje (nisem preverjal) so pa v Grčiji sprejeli zakon, da necepljeni na mesec plačujejo 100€ da se lahko gibljejo prosto okoli. Priznam, še strica google-a nisem vprašal okoli novice. Ker to je diskriminacija, kršenje osnovnih človekovih pravic in segregacija prebivalstva. Me preseneča, da ni oborožene vstaje in uporov...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

krempelj ::

m0LN4r je izjavil:


Enako sem opazil jaz v drugih mestih.


Seveda to ni povezano s tem, da je mularija danes nedruzabna in raje visi na telefonu in drka touch screen, kot pa, da bi sla ven?

dexterboy je izjavil:

Denar se natisne kolikor je pač potrebno tisti trenutek ne glede na dolgoročne posledice. Baje (nisem preverjal) so pa v Grčiji sprejeli zakon, da necepljeni na mesec plačujejo 100€ da se lahko gibljejo prosto okoli. Priznam, še strica google-a nisem vprašal okoli novice. Ker to je diskriminacija, kršenje osnovnih človekovih pravic in segregacija prebivalstva. Me preseneča, da ni oborožene vstaje in uporov...


Res je. Obvezno cepljenje je edina resitev.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: streki ()

dexterboy ::

donvitoc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, strah iz televizije te je. Ti si bla prva ki si odsla v vojno linjjo da zascitis sebe in ostale. Za ostale ki ne verjamemo tej agendi pa se izvaja posebne pritiske.
Še dobro da mam tebe da mi razložiš kaj, in še posebej zakaj, počnem te stvari. Brez tebe bi ziher tavala v temi.
Delaš kar ti holiwud ukaže, kritike ustaljenega političnega režima itak nisi sposobna. Nikoli pa se ne vprašaš zakaj je vedno slabše kljub temu da zmeraj narediš vse prav.
Pithlit in njej podobni/e ne gledajo na to kot slabšanje standarda, prej nasprotno! Tako kot so v SZ prali možgane prebivalcem, da imajo Američani polne police trgovin zato, ker nimajo denarja, da bi lahko kupili dobrine :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

donvitoc ::

krempelj je izjavil:



Res je. Obvezno cepljenje je edina resitev.


Obvezno cepljenje na vsakih par mesecev.

dexterboy ::

m0LN4r je izjavil:

Bom prilimal dve sliki iz lastne rezije:



Feb 2021/22

A to si slikal okoli 20-21 ure ali pa kasneje?
Ker če je to slikano recimo okoli "prime time", aka dnevnika, potem je edini komentar, ki se ga trenutno spomnim;
" May god have mercy on our souls! "
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

donvitoc ::

Pa kaj, saj bo Amazon pokril vse naše potrebe in nam ne bo več treba iti ven.

PrihajaNodi ::

donvitoc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, strah iz televizije te je. Ti si bla prva ki si odsla v vojno linjjo da zascitis sebe in ostale. Za ostale ki ne verjamemo tej agendi pa se izvaja posebne pritiske.

Še dobro da mam tebe da mi razložiš kaj, in še posebej zakaj, počnem te stvari. Brez tebe bi ziher tavala v temi.


Delaš kar ti holiwud ukaže, kritike ustaljenega političnega režima itak nisi sposobna. Nikoli pa se ne vprašaš zakaj je vedno slabše kljub temu da zmeraj narediš vse prav.

Ona krivi necepljene. Vedno se najde notranji sovraznik. Romi, judje…sam da je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

krempelj je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Enako sem opazil jaz v drugih mestih.


Seveda to ni povezano s tem, da je mularija danes nedruzabna in raje visi na telefonu in drka touch screen, kot pa, da bi sla ven?

dexterboy je izjavil:

Denar se natisne kolikor je pač potrebno tisti trenutek ne glede na dolgoročne posledice. Baje (nisem preverjal) so pa v Grčiji sprejeli zakon, da necepljeni na mesec plačujejo 100€ da se lahko gibljejo prosto okoli. Priznam, še strica google-a nisem vprašal okoli novice. Ker to je diskriminacija, kršenje osnovnih človekovih pravic in segregacija prebivalstva. Me preseneča, da ni oborožene vstaje in uporov...


Res je. Obvezno cepljenje je edina resitev.
Ne posplosuj, to kar govoris sploh ni res. Mularija se je cisto normalno druzila se pred dvemi leti oz. se se vedno, tisti ki imajo malo iznajdljivosti.
Sem bil v parku dve leti nazaj pri studentih in na rostiljadi, lampionckih, nabito polno povsod, kadarkoli, kjerkoli.
Aja in ne mesto ni prazno izkljucno zaradi mularije, tudi ostali ljudje so hodili ven, razni food days, nasplosno ven jest, na kosila, malico, pico, sprehod, druzenje od pijaci.

Zdaj ce ti tudi pred korono nisi bil zunaj v javnosti, to se ne pomeni da drugi niso. Tudi razna drustva se zapirajo oz. belezijo drasticen upad.

Pa kako slep si lahko. Kdaj si bil nazadnje na kaksnem vecjem koncertu? V 80ih?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

donvitoc ::

Akhem molnar, že od vedno smo v vojni z oceanijo kapiš!

krempelj ::

m0LN4r je izjavil:

Ne posplosuj, to kar govoris sploh ni res. Mularija se je cisto normalno druzila se pred dvemi leti oz. se se vedno, tisti ki imajo malo iznajdljivosti.
Sem bil v parku dve leti nazaj pri studentih in na rostiljadi, lampionckih, nabito polno povsod, kadarkoli, kjerkoli.


No samo, da bo jasno zakaj so potrebni rigorozni ukrepi.

m0LN4r je izjavil:

Aja in ne mesto ni prazno izkljucno zaradi mularije, tudi ostali ljudje so hodili ven, razni food days, nasplosno ven jest, na kosila, malico, pico, sprehod, druzenje od pijaci.

Mogoce so se pa naucili kuhat?

m0LN4r je izjavil:

Zdaj ce ti tudi pred korono nisi bil zunaj v javnosti, to se ne pomeni da drugi niso. Tudi razna drustva se zapirajo oz. belezijo drasticen upad.


Ja, to so posledice delovanja proticepilcev in ne drzanja ukrepov. Zdaj pa razmisljajte kaj trobite neokrog. Ti dam prav, unicili boste TUDI javno zivljenje.
Praskam...

Ben Dover ::

dexterboy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Bom prilimal dve sliki iz lastne rezije:



Feb 2021/22

A to si slikal okoli 20-21 ure ali pa kasneje?
Ker če je to slikano recimo okoli "prime time", aka dnevnika, potem je edini komentar, ki se ga trenutno spomnim;
" May god have mercy on our souls! "


o joj kako grozno in strašno!!!!!

m0LN4r ::

dexterboy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Bom prilimal dve sliki iz lastne rezije:



Feb 2021/22

A to si slikal okoli 20-21 ure ali pa kasneje?
Ker če je to slikano recimo okoli "prime time", aka dnevnika, potem je edini komentar, ki se ga trenutno spomnim;
" May god have mercy on our souls! "
To je bilo pred korono ob tem casu prakticno polno ljudi, pa ne mularije ampak kr sirok spekter.
V Mariboru je isto, tri leta nazaj vsak vecer polni trg, tu pa tam ziva glasba, lent itn. Zdaj? Boljkone srednja zalost.

Lahko zadevo zavijamo v celofan in iscemo izgovore, ampak dejstvo je da marsikje so ljudje postali paranoidni in se vec ne druzijo zaradi druzbenih pritiskov, stroke, ki s prstom kaze na tiste, ko se 20 ljudi zbere na kupu za en 70. rojstni dan ali pa kaksno poroko, boknedaj kaksno malo vecji grill parti.
Pol pa razni sosedi klicejo policaje, ker je antikoronaparti pri sosedih.

Za novo leto pa policija patruljira po ulicah in lovi skupine z vec kot 4 ljudmi na kupu in jih tera narazen.

Najvecji problem je, da je ze en kup ljudi sprejelo novo normalno, ker je enostavno pozabilo kako sprosceno je bilo pred tem druzenje. Zdaj pa neke karantene, omejitve, testiranja.

Seveda tisti, ki so ze pred tem bili bolj introvertirane rozice itak nic ne opazijo.

Se faking otroci ne smejo vec na igrisce fuzbal spilat. Razni treningi so tudi prepovedani, ni da ni.

krempelj je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ne posplosuj, to kar govoris sploh ni res. Mularija se je cisto normalno druzila se pred dvemi leti oz. se se vedno, tisti ki imajo malo iznajdljivosti.
Sem bil v parku dve leti nazaj pri studentih in na rostiljadi, lampionckih, nabito polno povsod, kadarkoli, kjerkoli.


No samo, da bo jasno zakaj so potrebni rigorozni ukrepi.

m0LN4r je izjavil:

Aja in ne mesto ni prazno izkljucno zaradi mularije, tudi ostali ljudje so hodili ven, razni food days, nasplosno ven jest, na kosila, malico, pico, sprehod, druzenje od pijaci.

Mogoce so se pa naucili kuhat?

m0LN4r je izjavil:

Zdaj ce ti tudi pred korono nisi bil zunaj v javnosti, to se ne pomeni da drugi niso. Tudi razna drustva se zapirajo oz. belezijo drasticen upad.


Ja, to so posledice delovanja proticepilcev in ne drzanja ukrepov. Zdaj pa razmisljajte kaj trobite neokrog. Ti dam prav, unicili boste TUDI javno zivljenje.
Se mi je zdelo, da si introvertirana rozica oz. nek stari papak, ki ga je mladost zapustila ze 20 let nazaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ben Dover ::

TI SI PA MLAD ŽREBEC MOLNAR !!!!!!!!!!! hahahahhaa kmetavz

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

m0LN4r ::

Ti dam prav, unicili boste TUDI javno zivljenje.
Pravega ni vec, ze vsaj eno leto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krempelj ::

m0LN4r je izjavil:

Ti dam prav, unicili boste TUDI javno zivljenje.
Pravega ni vec, ze vsaj eno leto.

Ja, niste se cepili.
Praskam...

Pithlit ::

To je pa mal creepy... Kolk dobro me vi drageci poznate.
Donvitoc pravi da sem nazi.
DexterBoy me enači s komunisti.
Nodi pa seveda v svoji maniri pravi da itak pojma nimam sam da sem proti.

Kaj ko bi se vi trije najprej med sabo zmenili?

Pubeci dragi... dol mi visi za vaše komplekse superiornosti. Se sam čudim kako da vas še niso ukradli. Me pa skrajno zabava kako vidva (dončy in dexy) nodiju nasedata. No, saj nista edina... da vama bo lažje pri srcu. :))
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Najvecji problem je, da je ze en kup ljudi sprejelo novo normalno, ker je enostavno pozabilo kako sprosceno je bilo pred tem druzenje. Zdaj pa neke karantene, omejitve, testiranja.


Anticepci in cepljenci imamo skupno to, da nikoli ne bomo polno cepljeni

Pithlit je izjavil:

To je pa mal creepy... Kolk dobro me vi drageci poznate.
Donvitoc pravi da sem nazi.
DexterBoy me enači s komunisti.
Nodi pa seveda v svoji maniri pravi da itak pojma nimam sam da sem proti.

Kaj ko bi se vi trije najprej med sabo zmenili?

Pubeci dragi... dol mi visi za vaše komplekse superiornosti. Se sam čudim kako da vas še niso ukradli. Me pa skrajno zabava kako vidva (dončy in dexy) nodiju nasedata. No, saj nista edina... da vama bo lažje pri srcu. :))


Ma ves kaj, jaz cakam da se ti kaj zgodi po 4 dozi. Sam ne kle pol piskat kak so te nategnil. Ker ne bom simpatiziral
Ze cel cas poslusam grozne zgodbe po cepljunju. Ampakvse je v glavi. Kot metaverse
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Ma ves kaj, jaz cakam da se ti kaj zgodi po 4 dozi. Sam ne kle pol piskat kak so te nategnil. Ker ne bom simpatiziral
Pa je ta ženska sploh kaj privlačna ali pa se skriva za fasad... "česarkoli pač že"...?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma ves kaj, jaz cakam da se ti kaj zgodi po 4 dozi. Sam ne kle pol piskat kak so te nategnil. Ker ne bom simpatiziral

Hehehe, a zdej k si dobil naziv ti ni več problem (kar odkrito) spodbuja nasilja? Congrats stari, zdaj si lahko to kar si.

Jaz pa nikomur ne želim da se mu (ji) kaj zgodi. Ne zaradi cepiva, ne zaradi virusa. Ne cepljeni, ne necepljenim. In tudi ne anticepilcem. Pa lep dan še naprej dragi provocateur. Prej ali slej te bodo tudi tvoji sledilci spregledali. No, saj nekateri so te že.

dexterboy je izjavil:

Ma ves kaj, jaz cakam da se ti kaj zgodi po 4 dozi. Sam ne kle pol piskat kak so te nategnil. Ker ne bom simpatiziral
Pa je ta ženska sploh kaj privlačna ali pa se skriva za fasad... "česarkoli pač že"...?

Uh oh, moje srce... umiram... čist si me... in to z zelo premišljenim argumentom. Mora pa hudo pečt ko se je treba h seksizmom zatekat. Ne srček, nisem privlačna. Kar brez skrbi.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

PrihajaNodi ::

Meni so dali naziv ki se borim proti deskriminaciji!!!zelim ti samo to kar gredo drugi skoz in se jim ne prizna niti analiz!!!da se odkrije posledice cepljenja. To je razlika med mano in tabo! Samo cakam kdaj mi velika riba prepovedal komentiranje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Sam ne kle pol piskat kak so te nategnil.
To me je zanimalo. Si na videz za .... ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sbawe64 ::

dexterboy je izjavil:

Denar se natisne kolikor je pač potrebno tisti trenutek ne glede na dolgoročne posledice. Baje (nisem preverjal) so pa v Grčiji sprejeli zakon, da necepljeni na mesec plačujejo 100EUR da se lahko gibljejo prosto okoli. Priznam, še strica google-a nisem vprašal okoli novice. Ker to je diskriminacija, kršenje osnovnih človekovih pravic in segregacija prebivalstva. Me preseneča, da ni oborožene vstaje in uporov...


Zamujaš
30.11.2021
https://www.24ur.com/novice/korona/v-gr...

V Grčiji bodo morali starejši od 60 let do 16. januarja prejeti vsaj en odmerek cepiva proti covidu-19, v nasprotnem primeru jim grozi 100 evrov denarne kazni mesečno, je v televizijskem nagovoru sporočil grški premier Kiriakos Micotakis.


Lahko izbirajo, nocebo učinki peciva ali stradanje, v obeh primerih je endgame enak.
Država ima eno skrb manj, zdravstveni sistem in laboratoriji za teste se ne sesujejo.


Še večja 'zabava' se obeta v Italiji od 1.2 letos.
https://www.dnevnik.si/1042980745/svet/...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Meni so dali naziv ki se borim proti deskriminaciji!!!


Ne tebi so dali naziv, ker sem te jaz prijavil :)) :)) :)) Se kar grozno, 10 let star account gres posvinjati... :)) :)) :))
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

Mah bo treba v bosno. Tam majo povn k deskriminacije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mah bo treba v bosno. Tam majo povn k deskriminacije

A zdaj ze Romunija ni vec dobra? :))
Praskam...

PrihajaNodi ::

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mah bo treba v bosno. Tam majo povn k deskriminacije

A zdaj ze Romunija ni vec dobra? :))

Bolje kot slovenija, ni testiranj in siljenja. Shoping centri pa hocejo green pass sam itak goljufajo ker se osebne ne preverja. Obvezno cepljenje so pa zavrnili v parlamentu. Brez karantene prides v RO samo iz 3 drzav. Afrika
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mah bo treba v bosno. Tam majo povn k deskriminacije

A zdaj ze Romunija ni vec dobra? :))

Bolje kot slovenija, ni testiranj in siljenja. Shoping centri pa hocejo green pass sam itak goljufajo ker se osebne ne preverja. Obvezno cepljenje so pa zavrnili v parlamentu. Brez karantene prides v RO samo iz 3 drzav. Afrika


Tako ja, probaj kaksen Mozambik ali Kongo. Mislim, da se bos fantasticno vklopil.
Praskam...

Ben Dover ::

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Meni so dali naziv ki se borim proti deskriminaciji!!!


Ne tebi so dali naziv, ker sem te jaz prijavil :)) :)) :)) Se kar grozno, 10 let star account gres posvinjati... :)) :)) :))


#JUSTICEFORNODI #FREENODI #MARLBORORED

PrihajaNodi ::

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mah bo treba v bosno. Tam majo povn k deskriminacije

A zdaj ze Romunija ni vec dobra? :))

Bolje kot slovenija, ni testiranj in siljenja. Shoping centri pa hocejo green pass sam itak goljufajo ker se osebne ne preverja. Obvezno cepljenje so pa zavrnili v parlamentu. Brez karantene prides v RO samo iz 3 drzav. Afrika


Tako ja, probaj kaksen Mozambik ali Kongo. Mislim, da se bos fantasticno vklopil.

Ok. Ti pa pojdi po novi pozivitveni odmerek # zaZDRAVJE
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bruse/LJ_Lee ::

No, ze vidim napredek. Zdaj v novicah slotech priznava, da so dolocene stvari plod uma. Pocas napredujemo in mogoce bo v prihodnosti tudi kaksna novica, da je nas svet stranski ucinek, plod uma nekaterih bolj razvitih zavesti oziroma uma. Pa preden me obtozite da je to neumnost, naj vam povem, da tudi inteligenti Elon Musk je mnenja, da je nas svet najverjetneje simulacija. Ampak kaj pa mi na Zemlji vemo? Dejmo rajs vprasat kaksnega iz NASA, ki prek voyager 1 in voyager 2 odkriva vesolje, kot naprimer Dr. Richard Terrile, ki je mnenja, da zivimo v simulaciji. Hologramu. Richard Terille ze od leta 1977 prek voyager 1 in voyager 2 raziskuje vesolje. Odril je med drugim tudi lune saturna, urana in neptuna.
Richard J. Terrile @ Wikipedia

Pod advokates na spodnjem linku wikipedije, najdete omembo Elona Muska
Simulation hypothesis @ Wikipedia

Ali je nas svet resnicno simulacija ali plod uma visje zavesti? Kaj pa ce je nas svet virtualna resnicnost, tako napredna, da vecina tega sploh ne opazi. Ce je clovek sposoben narest dober virtual reality, zakaj tega ne bi storili drugi, ki so na visji stopnji razvoja?

PrihajaNodi ::

Ali je nas svet resnicno simulacija ali plod uma visje zavesti? Kaj pa ce je nas svet virtualna resnicnost, tako napredna, da vecina tega sploh ne opazi. Ce je clovek sposoben narest dober virtual reality, zakaj tega ne bi storili drugi, ki so na visji stopnji razvoja?

Mogoce pa zelijo napraviti Huxleyev krasni novi svet. Ljudi navajajo s cepivi na novo normalnoast. Od zibelke do staroriati ti bo doloceno kaj bos pocel. Brez cepiva ti pa ziveti ne bo. Ceprav se jim malo agenda sesuva. Sam bi bolje speljal to burlesko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

Mogoče pa ne.

donvitoc ::

Upirati se volji elite je greh, ampak tudi tisti ki jih častite vam ne gre dosti bolje. Morate vedeti da so pri sežiganju carovnikov/ic vmes zgoreli tudi kakšni brez magičnih sposobnosti. Ampak hvala bogu da so jih skurili, tako da smo danes varni pred čarovnijami.

Pithlit ::

donvitoc je izjavil:

Upirati se volji elite je greh, ampak tudi tisti ki jih častite vam ne gre dosti bolje. Morate vedeti da so pri sežiganju carovnikov/ic vmes zgoreli tudi kakšni brez magičnih sposobnosti. Ampak hvala bogu da so jih skurili, tako da smo danes varni pred čarovnijami.

To pa je primerjava. Ampak ok, že vemo da verjameš pravljicam.
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

Jaz bi pazil koga kdo želi skuriti in zapreti, odrezati. Situacija se lahko hitro obrne, in bojo zatiralci naenkrat zatiranci.

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ali je nas svet resnicno simulacija ali plod uma visje zavesti? Kaj pa ce je nas svet virtualna resnicnost, tako napredna, da vecina tega sploh ne opazi. Ce je clovek sposoben narest dober virtual reality, zakaj tega ne bi storili drugi, ki so na visji stopnji razvoja?

Mogoce pa zelijo napraviti Huxleyev krasni novi svet. Ljudi navajajo s cepivi na novo normalnoast. Od zibelke do staroriati ti bo doloceno kaj bos pocel. Brez cepiva ti pa ziveti ne bo. Ceprav se jim malo agenda sesuva. Sam bi bolje speljal to burlesko.


Saj je se niso speljali, zdaj bojo dali ven virus, ki je smrtonosen, cepiva bo pa zmanjkalo. Na hitro se bojo znebili vseh tezakov, manj inteligentnih stvorov, upornikov,... skratka vsega kar v krasnem novem svetu ne rabis.

Utk je izjavil:

Jaz bi pazil koga kdo želi skuriti in zapreti, odrezati. Situacija se lahko hitro obrne, in bojo zatiralci naenkrat zatiranci.


Ali pa samo mrtvi. Vse predispozicije so ze postavljene, samo se ven spustis nekaj s spike beljakovino in smrtonosno, cepiva pa na hitro "zmanjka".
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Pithlit ::

Utk je izjavil:

Jaz bi pazil koga kdo želi skuriti in zapreti, odrezati. Situacija se lahko hitro obrne, in bojo zatiralci naenkrat zatiranci.

A kdo koga zatira?

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz bi pazil koga kdo želi skuriti in zapreti, odrezati. Situacija se lahko hitro obrne, in bojo zatiralci naenkrat zatiranci.

A kdo koga zatira?


Da. Spike proteine obdrzite zase

Saj je se niso speljali, zdaj bojo dali ven virus, ki je smrtonosen, cepiva bo pa zmanjkalo. Na hitro se bojo znebili vseh tezakov, manj inteligentnih stvorov, upornikov,... skratka vsega kar v krasnem novem svetu ne


Bla bla bla ze 2 leti poslusamo o tem smrtonosn virusu. Skafandre na glavo pa bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Da. Spike proteine obdrzite zase

A ti slučajno grozi z njimi? A veš, tko kot ti meni...
Life is as complicated as we make it...

Ben Dover ::

Kmalu obvezno cepljenje ni dileme več.

Zmaga

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Da. Spike proteine obdrzite zase

A ti slučajno grozi z njimi? A veš, tko kot ti meni...

Podtikate in onempgocate javno zivljenje

Ben Dover je izjavil:

Kmalu obvezno cepljenje ni dileme več.

Zmaga

Ma ja.

Stevanovica za Mandatarja! Ima kar sposobne ljudi v ekipi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

donvitoc ::

Utk je izjavil:

Jaz bi pazil koga kdo želi skuriti in zapreti, odrezati. Situacija se lahko hitro obrne, in bojo zatiralci naenkrat zatiranci.


To si malo preveč holiwudske filme gledal da lahko kaj takega verjameš. Robin hood pa brave heart so pravljice.

Pithlit je izjavil:


A kdo koga zatira?



Sam res, kaj je narobe s temi antivakserji da se preprosto ne podredijo volji politične in finančne elite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donvitoc ()

Ben Dover ::

Res ste pravi borci! Brao! 8-)

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Podtikate in onempgocate javno zivljenje

Ne? To pocnes ti in ostali "pravi" (to kot cepljen pac nisi) proticepilci, dejansko sami sebi serjete v hrano, bolj ste glasni, vec je restrikcij.

Ce bi drzali gobcke, bi bila 90% precepljenost za tistih ostalih 10% se pa ne bi nihce vec zmenil.

Ampak ste nasli moment, da se imate za samopomembne prvic v zivljenju...

Ben Dover je izjavil:


Stevanovica za Mandatarja! Ima kar sposobne ljudi v ekipi


Mhm, Grimsa, pa Lulcka z rdeco kapico:

Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

Mhm, Grimsa, pa Lulcka z rdeco kapico:


Pamflet iz 2018. No izvoljen bo saj ima edini pravi program
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

donvitoc ::

krempelj je izjavil:



Ce bi drzali gobcke, bi bila 90% precepljenost za tistih ostalih 10% se pa ne bi nihce vec zmenil.

Ampak ste nasli moment, da se imate za samopomembne prvic v zivljenju...



Zakaj pa potem v državah z 90% precepljenostjo še zmeraj konstantno uvajajo ukrepe?

Izrael pa Giblalatral morajo vam multivaksom skriti na globusu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večina stranskih učinkov po cepljenju proti covidu-19 je plod uma (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
40033088 (23701) PrihajaNodi
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910541 (8131) gus5

Več podobnih tem