» »

Večina stranskih učinkov po cepljenju proti covidu-19 je plod uma

PrihajaNodi ::

tony1 je izjavil:

Utk je izjavil:

so prehladni virusi (kot je kovid) RNA virusi, ki zelo pogosto mutirajo in se zanje izdelati cepiva, ki bi držalo trajno, ne da.

Antivaxerji smo to vedeli že zdavnaj, "stroka" je trdila nekaj drugega, da bomo s cepivi premagali korono.


Aja, zato se niste cepili in raje umirali v tisočih, da se vam ne bi treba bilo čez pol leta spet cepiti?

To pa je strategija, ko te stresejo v žaro, te res ne bodo več cepili nikoli več.

V Bosni ti po televiziji nic ne povedo da so se vedno zivi? Al kako?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Đokovic je egoisticen kreten.

Namesto da bi ostal doma, je bedak sou v Avstralijo cepilcke dražit, da so dobili se večjo moc nad necepljenimi. Ce lahko nazenejo iz drzave taksnega vplivneza, lahko vsakega.

Bojkot je edina prava rešitev.

Kolikor je znano so ga povabili.

Pithlit je izjavil:

O lej, vsi pobenani po ostalih covid temah smo še živi. A ni fajn? Kolk še do zaklepa? 14 dni? 14ur?


Kdaj planitarate 4 booster? Zaenkrat se ga priporoca samo ogrozenim. Kdo so to nobene ne ve. Mogoce crncki v afriki
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Odgovorili ste v stilu: ključnih je naslednjih 14 dni.

Sej je ok, še dihaš. Kako je kaj v romuniji, ste že kot se reče preboveli s čredno zaplankanost.

PrihajaNodi je izjavil:

tony1 je izjavil:

Utk je izjavil:

so prehladni virusi (kot je kovid) RNA virusi, ki zelo pogosto mutirajo in se zanje izdelati cepiva, ki bi držalo trajno, ne da.

Antivaxerji smo to vedeli že zdavnaj, "stroka" je trdila nekaj drugega, da bomo s cepivi premagali korono.


Aja, zato se niste cepili in raje umirali v tisočih, da se vam ne bi treba bilo čez pol leta spet cepiti?

To pa je strategija, ko te stresejo v žaro, te res ne bodo več cepili nikoli več.

V Bosni ti po televiziji nic ne povedo da so se vedno zivi? Al kako?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Đokovic je egoisticen kreten.

Namesto da bi ostal doma, je bedak sou v Avstralijo cepilcke dražit, da so dobili se večjo moc nad necepljenimi. Ce lahko nazenejo iz drzave taksnega vplivneza, lahko vsakega.

Bojkot je edina prava rešitev.

Kolikor je znano so ga povabili.

Pithlit je izjavil:

O lej, vsi pobenani po ostalih covid temah smo še živi. A ni fajn? Kolk še do zaklepa? 14 dni? 14ur?


Kdaj planitarate 4 booster? Zaenkrat se ga priporoca samo ogrozenim. Kdo so to nobene ne ve. Mogoce crncki v afriki

Sej veš koliko je bilo busterjev za sezonsko gripo ? aja to je nekaj drugega, pa kljub temu si ne upaš z luknje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

PrihajaNodi ::

Romunija je ok. Razen trgovskih centrov so green pass zavrnili. Nihce pa ne ve kako bo. Tudi bolnih ekspanzivnih testiranj se ne izvaja kot v slo

Sej veš koliko je bilo busterjev za sezonsko gripo ? aja to je nekaj drugega, pa kljub temu si ne upaš z luknje.


Sem ze dlje casa iz luknje. Ampak ja, ce se za sezonsko gripo fila z vec dozami na leto pa dejmo se za covid19 ker drugac bomo vsi pocrkal in bodo necepljeni ogrozal cepljene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Romunija je ok. Razen trgovskih centrov so green pass zavrnili. Nihce pa ne ve kako bo. Tudi bolnih ekspanzivnih testiranj se ne izvaja kot v slo

Sej veš koliko je bilo busterjev za sezonsko gripo ? aja to je nekaj drugega, pa kljub temu si ne upaš z luknje.


Sem ze dlje casa iz luknje. Ampak ja, ce se za sezonsko gripo fila z vec dozami na leto pa dejmo se za covid19 ker drugac bomo vsi pocrkal in bodo necepljeni ogrozal cepljene.

Sej je ok, dobil boš čip , pa bo. Folija tud pomaga.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Folija bo pomagala ce bo stroka in znanost to rekla. Itak so dal pa vsm maske tko da folije cez usta so ze tu. Sam ti ne vidis
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

49106 ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dimnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dimnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Medtem pa v Sloveniji: https://twitter.com/ukclj/status/148451...


Ja in?


Saj vemo, da je to pretrd oreh za antivax


Naslednjih 14 dni je kljucnih


Ja saj, zaradi vas se vleče že več kot 14dni. Bo treba čimprej po poti avstrije

Oh wait, tako kot je Novokic ogrozal s svojim prihodom avstralce?

Nadal je 4-dni prehitro stopil v Avstralijo kot okužen, pa ni bil nobena grožnja Avstralcem, čeprav je še veselo trosil virus po letališču, hotelu in okoli stadiona, medtem ko je popolnoma zdrav Đoković bil grožnja. Zdaj pa razumi to če lahko? ;((



Djokovič je podrpl proteste proti Rio Tinto, Avstralija se mu je zato maščevala s prepovedjo.

BTW:
John Kunkel, the Prime Minister’s Chief of Staff: before his appointment to his current position by Morrison in 2018, Kunkle served as Rio Tinto’s chief advisor for Government Relations, working as a lobbyist for the multinational mining firm. Rio is one of Australia’s top coal miners. Before this Kunkel was Deputy CEO of the Mineral Council of Australia for over six years.

krempelj ::

kamiKaZaA je izjavil:

krempelj je izjavil:

spegli je izjavil:

Men še vedno ni jasno, kako vrhunski športnik, testiran med vsakim setom, ogroža 3 krat cepljene ?


- Predstavlja gojisce virusa, ki lahko mutira poljubno, dokler njegov imunski sistem ne opazi, da je nekaj narobe in ga zacne eliminirati (kar traja teden in vec). Ce bi bil cepljen, bi bilo to trenutno, sicer pa lahko traja poljubno casa.
- Ker je navaden zabit kreten, preneumen, da bi razumel karkoli, s svojo pojavo predstavlja groznjo za celoten cloveski genetski pool, sploh, ce se mu uspe razmnoziti.

Zakaj pa 2x cepljeni in s covidom okuženi Nadal ni predstavljal grožnje, četudi je 4-dni prehitro prišel v Avstralijo in trosil še 4-dni virus po letališču, hotelu, ulici, na stadionu?


Njega vprasaj, meni dol visi za proticepilske zarote. Pac menim, da nimajo vsi ljudje dovolj intelekta za danasnji cas in potrebujejo terije zarote, da se ne zdijo samemu sebi prevec zabiti.

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj planitarate 4 booster? Zaenkrat se ga priporoca samo ogrozenim. Kdo so to nobene ne ve. Mogoce crncki v afriki


Ko bo stroka povedala, da je cas za naslednji booster. Kaj si mislil, da bom svoje zivljenje planiral na podlagi mnenj frizerjev, pedagogov, faliranih racunalniskih fachidiotov in ostalih, katerih izobrazba nima popolnoma nobene veze z vprasanjem in samo mesajo drek?

Tako, kot bom sel po nasvet o avtomobilu k avtomehaniku, tako, bom sel po nasvet o naslednjem cepljenju k zdravniku. Ne pa na facebook.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

Ko bo stroka povedala, da je cas za naslednji booster. Kaj si mislil, da bom svoje zivljenje planiran na podlagi frizerjev, pedagogov, faliranih racunalniskih fachidiotov?


Jasno, včasih so doktorji priporočali lobotomijo. Mogoče bi tebi tudi danes to pomagalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko bo stroka povedala, da je cas za naslednji booster. Kaj si mislil, da bom svoje zivljenje planiran na podlagi frizerjev, pedagogov, faliranih racunalniskih fachidiotov?


Jasno, včasih so doktorji priporočali lobotomijo. Mogoče bi tebi tudi danes to pomagalo.


Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah in puscali kri. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.


Ne, to je bila stroka, ki je zažigala ljudi, isto kot se danes preganja zdrave in morajo zdravi dokazovati da niso bolni. Ah, pa saj nima veze, itak ne razumeš. Mi je pa všeč tvoj nick. Jaz bi dal samo še zraven DebeliKrempelj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.


Ne, to je bila stroka, ki je zažigala ljudi, isto kot se danes preganja zdrave in morajo zdravi dokazovati da niso bolni. Ah, pa saj nima veze, itak ne razumeš.


Ja, tvoja stroka. Kmetje, ki so si domisljali, da o necem nekaj vejo. S "kmecko logiko".
Praskam...

PrihajaNodi ::

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.


Ne, to je bila stroka, ki je zažigala ljudi, isto kot se danes preganja zdrave in morajo zdravi dokazovati da niso bolni. Ah, pa saj nima veze, itak ne razumeš.


Ja, tvoja stroka. Kmetje, ki so si domisljali, da o necem nekaj vejo. S "kmecko logiko".


Ah ne, to je bila avtoriteta kot danes. Treba je bilo poiskati notranjega sovražnika, drugače greš v pekel. Pekel pa je danes virus imenovan kovid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.


Ne, to je bila stroka, ki je zažigala ljudi, isto kot se danes preganja zdrave in morajo zdravi dokazovati da niso bolni. Ah, pa saj nima veze, itak ne razumeš.


Ja, tvoja stroka. Kmetje, ki so si domisljali, da o necem nekaj vejo. S "kmecko logiko".


Ah ne, to je bila avtoriteta kot danes. Treba je bilo poiskati notranjega sovražnika, drugače greš v pekel. Pekel pa je danes virus imenovan kovid.


Ne, to so bile zabite ljudske mnozice. Tako, kot danes. Nic se ni spremenilo, razen stevilo narcisov, ki mislijo, da so bolj pametni od vseh, ki zadeve studirajo celo zivljenje. In zdaj naj bi nekdo verjel tebi? Saj ni nor. Oz. nor ti bo verjel.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda, v istem casu so taki, kot si ti, sezigali carovnice na grmadah. Bom vseeno raje zaupal doktorjem.


Ne, to je bila stroka, ki je zažigala ljudi, isto kot se danes preganja zdrave in morajo zdravi dokazovati da niso bolni. Ah, pa saj nima veze, itak ne razumeš.


Ja, tvoja stroka. Kmetje, ki so si domisljali, da o necem nekaj vejo. S "kmecko logiko".


Ah ne, to je bila avtoriteta kot danes. Treba je bilo poiskati notranjega sovražnika, drugače greš v pekel. Pekel pa je danes virus imenovan kovid.


Ne, to so bile zabite ljudske mnozice. Tako, kot danes.


Ja se strinjam, so v posteljah, ne gredo ven, če gredo dajo skafander gor, ko pa pridejo domov pa televizijo gledajo o umirajocih in komaj cakajo na novo dozo. Saj ti gre, vidiš. Ukaze in diktate pa še vedno dajejo tisti, ki pišejo scenarije za televizijo tako kot so si izmislili lov na čarovnice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

kamiKaZaA ::

:)):D

Mr.B ::

49106 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dimnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dimnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Medtem pa v Sloveniji: https://twitter.com/ukclj/status/148451...


Ja in?


Saj vemo, da je to pretrd oreh za antivax


Naslednjih 14 dni je kljucnih


Ja saj, zaradi vas se vleče že več kot 14dni. Bo treba čimprej po poti avstrije

Oh wait, tako kot je Novokic ogrozal s svojim prihodom avstralce?

Nadal je 4-dni prehitro stopil v Avstralijo kot okužen, pa ni bil nobena grožnja Avstralcem, čeprav je še veselo trosil virus po letališču, hotelu in okoli stadiona, medtem ko je popolnoma zdrav Đoković bil grožnja. Zdaj pa razumi to če lahko? ;((

Delam s srbi, sem bil celo začetku semptebra v Beogrdu. Res je tudi da so nam na sestanku ko je postalo popularno govoriti o osebi in avstrraliji, da se naj kadar smo v debatah s srbi malo zadržimo :8) Tako da ja, malo bi preveril vire.

Djokovič je podrpl proteste proti Rio Tinto, Avstralija se mu je zato maščevala s prepovedjo.

BTW:
John Kunkel, the Prime Minister’s Chief of Staff: before his appointment to his current position by Morrison in 2018, Kunkle served as Rio Tinto’s chief advisor for Government Relations, working as a lobbyist for the multinational mining firm. Rio is one of Australia’s top coal miners. Before this Kunkel was Deputy CEO of the Mineral Council of Australia for over six years.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FrRoSt ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ja se strinjam, so v posteljah, ne gredo ven, če gredo dajo skafander gor, ko pa pridejo domov pa televizijo gledajo o umirajocih in komaj cakajo na novo dozo. Saj ti gre, vidiš. Ukaze in diktate pa še vedno dajejo tisti, ki pišejo scenarije za televizijo tako kot so si izmislili lov na čarovnice.


:)):)):))

Prispevku bi moralo biti naslov: Večina učinkov je plod uma! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:


BTW:
John Kunkel, the Prime Minister’s Chief of Staff: before his appointment to his current position by Morrison in 2018, Kunkle served as Rio Tinto’s chief advisor for Government Relations, working as a lobbyist for the multinational mining firm. Rio is one of Australia’s top coal miners. Before this Kunkel was Deputy CEO of the Mineral Council of Australia for over six years.



Delam s srbi, sem bil celo začetku semptebra v Beogrdu. Res je tudi da so nam na sestanku ko je postalo popularno govoriti o osebi in avstrraliji, da se naj kadar smo v debatah s srbi malo zadržimo :8) Tako da ja, malo bi preveril vire.



O osebi in avstraliji? In kakšne veze ima pri vsem skupaj to, da delaš s Srbi? Vire sem preveril, in to kar pri njegovem linkedin profilu.

https://au.linkedin.com/in/john-kunkel-...

Chief Adviser, Government Relations
Rio Tinto

May 2016 - Apr 2018 2 years

Canberra, Australia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Delam s srbi, sem bil celo začetku semptebra v Beogrdu. Res je tudi da so nam na sestanku ko je postalo popularno govoriti o osebi in avstrraliji, da se naj kadar smo v debatah s srbi malo zadržimo :8) Tako da ja, malo bi preveril vire.



O osebi in avstraliji? In kakšne veze ima pri vsem skupaj to, da delaš s Srbi? Vire sem preveril, in to kar pri njegovem linkedin profilu.

https://au.linkedin.com/in/john-kunkel-...

Chief Adviser, Government Relations
Rio Tinto

May 2016 - Apr 2018 2 years

Canberra, Australia

Prvo imaš, COVID situacija je v Srbiji čista neznanka, enako kot potrdila, prebolelost in cepljene.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Če si nacist, potem se ti vsekakor tako zdi.

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Če si nacist, potem se ti vsekakor tako zdi.

Ja hvala, če strmim po državi z višjim demokratičnim indexom kot na 61 mestu postavljena amerika.,
Z razliko od teba, pa no ne skrbi, sej pravim bil sem v Beogradu, z raszliko od tebe kot proidukta, ima podatke od lokalcev in ne FB, like nodi virov.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

janezvalva ::

Večina stranskih učinkov po cepljenju proti covidu-19 je plod uma

ja, ker cepivo je, tako jaz mislim, v bistvu placebo.
noter je verjetno samo fiziološka raztopina (0.9%sol, 99.1% sterilizirane vode).
jaz se cepim samo zato, da mam mir.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Če si nacist, potem se ti vsekakor tako zdi.

Ja hvala, če strmim po državi z višjim demokratičnim indexom kot na 61 mestu postavljena amerika.,
Z razliko od teba, pa no ne skrbi, sej pravim bil sem v Beogradu, z raszliko od tebe kot proidukta, ima podatke od lokalcev in ne FB, like nodi virov.


Kateri vir te moti? Uraden Linkedin račun glavnega svetovalca?

Ali tale:
https://rs.n1info.com/vesti/osim-djokov...

Madonca, celo v Beogradu si bil :)):)) Misliš, da je tvoja gostilniška debata z lokalci boljši vir?

Naj nekdo, ki zna brati cirilico, prevede.


P.S. Na katerem mestu so po tem indeksu tvoji gospodarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dexterboy ::

tony1 je izjavil:

Z opicami ne bom komuniciral. Spokaj v Avstralijo, da se te rešimo.

Vidim, da usmerjaš energijo v pridobitev naziva PNG. Držim pesti, da ti uspe ;)
To, kar sem govoril o možakarju; joup, je imel ime in priimek, živeč blizu meje z Italijo, žlahtnik sodelavca v službi. Sorči, ni FB izvor novice. Pa tudi tisti režiser ga ne more posneti... Ker je zdej 6 feet pod zemljo. Lahko pa naredi nadaljevanje svoje zgodbe nebuloz ljudi, ki jim je žal, da se niso špiknili... Če je zumaj 4. del Matrice, bo lahko tudi Mitja Okorn naredil nadaljevanje svojega celovečernega block busterja...

tony1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Stroka že obrača lajno. No število na intenziivni počas pada in čez kak teden bo treba rečt bobu bob.
Še eden, ki je zagotovo že kdaj skrbel za kup na smrt bolnih ljudi 24 ur na dan. Aja ne, nisi, ne.
Ne znaš se brzdati in kontrolirati, pomisli, da obiščeš osebnega zdravnika, ki ti bo dal napotnico za psihiatra. Na koncu se boš počutil veliko bolje, mi pa tudi, ko ne boš nabiral političnih točk za PNG.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nodi pa kaj ti ni jasno? Zaupat je treba znanosti. Če znanost reče cepi se, potem se cepiš, ker ta znanost se nikoli ne zmoti in želi vedno vsem dobro. Sicer je v srednjem veku ta ista znanost zažigala čarovnice in tiste, ki so rekli da Zemlja ni v središču našega osončja, ampak hej, pustimo zdaj te malenosti. Zaupajmo znanosti!

Huda, Brawo, Kapo dol! :|
Znanost; ko lastniki denarja in politiki naročijo inženirjem, kaj morajo narediti. Preverjeno v mnogih vojnah :)
Stranski produkt vsega sranja so pa komoditete, ki jih mi danes uporabljamo...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrihajaNodi ::

Huda, Brawo, Kapo dol! :|
Znanost; ko lastniki denarja in politiki naročijo inženirjem, kaj morajo narediti. Preverjeno v mnogih vojnah :)
Stranski produkt vsega sranja so pa komoditete, ki jih mi danes uporabljamo...


Pa saj se vidi na tem forumu kako cenzurirajo. Sploh tale clanek je skropucalo od skropucala. Ljudje ki so se cepili pa postajajo vse bolj agresivni v smislu: ce sem se jaz in ce jaz reskiram in lahko crknem daj pa se ti. Absolutno nobene veze nima vec tu virus ali znamost. Solidarnost? Solidaren do koga? Ljudi ki so vzeli to sranje in so verjeli da bodo dozivljensko zasciteni? Ironija pa je kako se rezijo v smislu: evo me, dve leti po susu pa sem se kar tu. Saj, ker itak vemo da ce bi ti zamujala menstra bi to delil tu z nami in opraviceval ta pojav zaradi polne lune.
Zalosti me kako so bili vcasih na tem forumu clanki, kjer se je pisalo o MSI catcherjih, policiji, krsenju pravic. Dames? Danes sodelujejo in podpirajo ta dejanja in ukrepe. Kvaliteta je padla za 99%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

jernejl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ironija pa je kako se rezijo v smislu: evo me, dve leti po susu pa sem se kar tu. Saj, ker itak vemo da ce bi ti zamujala menstra bi to delil tu z nami in opraviceval ta pojav zaradi polne lune.

Ja, jaz sem recimo zaradi cepljenja umrl, natanko tako kakor so napovedali antivaxerji. Ampak itak da vam tega ne bom priznal, zato še kar naprej pišem po forumu in se delam živega.

Ironija je v resnici nekaj drugega: zanikovalci znanosti in medicine so se cepljenim režali, kako da bodo umrli, zdaj pa se dogaja ravno obratno. Umirajo večinoma necepljeni. Pa ne samo to, tudi k zdravnikom množično romajo po kisik in pomoč. Ravno k tistim, ki jim ne zaupajo.

PrihajaNodi ::

Ne drzi, nic od nastetega. Ze z vidika logistike ni smotrno da vas kar vse naenkrat posopsajo. Kot sem pa napisal ce bi ti zamujala menstra ali bi imel druge stranske efekte pa bi krivil luno, vmes pa bevskal o znanosti sploh ko ne bi imel dostopa do dohtarja, ker pa so vsi na terenu in resujejo zivljenja. Ne pricakujem da bos ta post razumel.

Zacuda pa smo necepljeni, kljub ze stoti razlicici se vedno tu, ceprav znanost se vedno trdi da ne bi smeli biti. Ah ta znanost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

sbawe64 ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Če si nacist, potem se ti vsekakor tako zdi.

Ja hvala, če strmim po državi z višjim demokratičnim indexom kot na 61 mestu postavljena amerika.,
Z razliko od teba, pa no ne skrbi, sej pravim bil sem v Beogradu, z raszliko od tebe kot proidukta, ima podatke od lokalcev in ne FB, like nodi virov.


Kateri vir te moti? Uraden Linkedin račun glavnega svetovalca?

Ali tale:
https://rs.n1info.com/vesti/osim-djokov...

Madonca, celo v Beogradu si bil :)):)) Misliš, da je tvoja gostilniška debata z lokalci boljši vir?

Naj nekdo, ki zna brati cirilico, prevede.


P.S. Na katerem mestu so po tem indeksu tvoji gospodarji.

Čist zrak, voda in hrana so ključi zdravje.
Brez tega je vsaka beseda o 'zdravju' odveč.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

FastWIND ::

Za plod domišljije kar lep denar...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

krempelj ::

FastWIND je izjavil:

Za plod domišljije kar lep denar...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Ja, gre za tipicen PR stunt, denarja so "budgetirali" za toliko (da se prikupijo volilcem), razdelili ga bojo pa nekaj minimalnega, predvsem za posledice kontracepcijskih tablet.

jernejl je izjavil:


Ja, jaz sem recimo zaradi cepljenja umrl, natanko tako kakor so napovedali antivaxerji. Ampak itak da vam tega ne bom priznal, zato še kar naprej pišem po forumu in se delam živega.

A tudi? :)) Jaz sem umrl zaradi zadusitve, ko me je magnetizem navil okrog kandelabra mimo katerega sem pred letom sel. Trupla se niso nasli. :))
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

PrihajaNodi ::

Zanimivo da nihce ne priporoca zdravega gibanja, prehrane, socializiranje. Prodajajo nam maske, cepiva in socialno distanciranje.
https://www.24ur.com/novice/znanost-in-...
Cepivo je resitev za vse tegobe clovestva. Spanska gripa je trajala 1 leto, kovid v miljon variantah pa nas bo gnjavil desetletja oz dokler se ne navadimo na spikanje. Za znanost. Pa na zdravje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zacuda pa smo necepljeni, kljub ze stoti razlicici se vedno tu, ceprav znanost se vedno trdi da ne bi smeli biti. Ah ta znanost.


Ni vsi ;) Ti, ki si se cepil se migas, jih pa kar precej ne vec.
Praskam...

PrihajaNodi ::

A tudi? :)) Jaz sem umrl zaradi zadusitve, ko me je magnetizem navil okrog kandelabra mimo katerega sem pred letom sel. Trupla se niso nasli. :))


Trupla nihce ne isce:Ditak vsi vedo da se skrivas pred virusom

krempelj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zacuda pa smo necepljeni, kljub ze stoti razlicici se vedno tu, ceprav znanost se vedno trdi da ne bi smeli biti. Ah ta znanost.


Ni vsi ;) Ti, ki si se cepil se migas, jih pa kar precej ne vec.


Pa saj ti ves vec o meni kot jaz. Si kot krempelj na moji nogi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spanska gripa


Mhm, spanska gripa je povzrocila v Sloveniji tudi manj zrtev kot covid (~6000), kljub temu, da imamo danes zdravstvo na bistveno visji ravni.

PrihajaNodi je izjavil:

Pa saj ti ves vec o meni kot jaz.

Seveda vem, vem tudi to, da ti kriptozetoni rastejo, bolj ko je svet v krizi zaradi covida in zato se malo pomagas z neumnimi izjavami po forumu. Pac cloveska pokvarjenost vzpodujena s pohlepom ne pozna meja.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

kamiKaZaA ::

Specialist za cepiva pred komisijo v Franciji pojasni:
- da so ta cepiva tako nezanesljiva, da jih sploh ne bi smeli imenovati cepiva,
- da se je v zgodovini vedno vsaj 10 let razivjalo cepiva preden so šla v masovno uporabo,
- da so ta "cepiva" (neki zvarki) še vedno v 3. eksperimentalni fazi razvijanja,
- da se po Nurnberškem kodeksu (protokolu) ne sme siliti ljudi v obvezno cepljenje, če je cepivo še vedno v eksperimentalni fazi preizkušanja,

- da se je pojavilo ogromno stranskih učinkov raka in srčnih zastojev pri mladih, po tem cepljenju in da tega v svoji dolgoletni karieri ne pomni, da bi se pojavilo še pri katerem drugem cepljenju v takšnih velikih številkah,

- da je francoska vlada letno dala nekje 10 milijonov € francoskim medijem, lani pa 3 milijarde (in da so to javno dostopni podatki), da se manipulira "javno mnenje" in več ne poroča kritično in resnično,...

To poročanje pred komisijo ne bo poročalo nobeno MSM, zato se je video znašel na Facebook, kjer si lahko ogledate posnetek tega pričevanja pred komisijo. Vaxerji ga seveda ne bodo gledali, ker ni na CNN, 24ur, BBC, RTV SLO,... in sem zato naredil povzetek tega videa v zgornjem opisu.

https://www.facebook.com/login/?next=ht...

krempelj ::

kamiKaZaA je izjavil:


To poročanje pred komisijo ne bo poročalo nobeno MSM, zato se je video znašel na Facebook, kjer si lahko ogledate posnetek tega pričevanja pred komisijo. Vaxerji ga seveda ne bodo gledali, ker ni na CNN, 24ur, BBC, RTV SLO,... in sem zato naredil povzetek tega videa v zgornjem opisu.


Ne, ne bomo ga gledali, ker nimamo logina na stran, ki masovno poneumlja njene uporabnike. Zato tudi nismo proticepilci, ker cenimo svoj intelekt.

Razen tega ga ne bomo gledali tudi zaradi tega, ker ze 2 leti gledamo proticepilski bullshit, ki se vedno znova izkazuje za brezvezno nakladanje, nerazumevanje ali napacne interpretacije, da ne recemo kar neposredno lazi.

Skratka, skoda casa, ce proticepilci niso v dveh letih sproducirali nobenega verodostojnega materiala, ga tudi zdaj niso.

Naj uganem, video je v francoscini in nalasc narobe podnaslovljen, cesar seveda nisi preveril in si kar takoj pritekel na slo-tech? Namrec to se je zgodilo se vedno do zdaj - zagledas bullshit, ga vzames za sveto resnico in teces povedati vsem naokrog, kako si "pameten".
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

kamiKaZaA ::

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.

krempelj ::

kamiKaZaA je izjavil:

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.


Ne. Zanikal sem tvoj vir. Preprican sem, da govori nekaj cisto drugega, kar si ti prebral. ;)

Sem uganil, a? Je v francoscini in z angleskimi "podnapisi"? :)) Le kako sem lahko to vedel... :))
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

kamiKaZaA ::

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.


Ne. Zanikal sem tvoj vir. Preprican sem, da govori nekaj cisto drugega, kar si ti prebral. ;)

Nisem vedel, da si še Baba Vanga po vrhu, brez da pogledaš in že vse veš. A takšni ste torej nekateri vaxerji? :))

krempelj ::

kamiKaZaA je izjavil:

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.


Ne. Zanikal sem tvoj vir. Preprican sem, da govori nekaj cisto drugega, kar si ti prebral. ;)

Nisem vedel, da si še Baba Vanga po vrhu, brez da pogledaš in že vse veš. A takšni ste torej nekateri vaxerji? :))


2 leti izkusenj s proticepilci, dragi kamikazaa :) Ce nekdo toliko casa lepi razne lazi in manipulacije, zakaj bi bilo zdaj drugace...
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

kamiKaZaA ::

krempelj je izjavil:


Sem uganil, a? Je v francoscini in z angleskimi "podnapisi"? :)) Le kako sem lahko to vedel... :))

Nisi. ;) . Ni z angleškimi podnapisi.

In ne meči vseh uporabnikov, katere ne poznaš v isti koš. Nikoli nisem lepil nekega bullshita. Vedno preveril. ;)

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

Specialist za cepiva pred komisijo v Franciji pojasni:
- da so ta cepiva tako nezanesljiva, da jih sploh ne bi smeli imenovati cepiva,
- da se je v zgodovini vedno vsaj 10 let razivjalo cepiva preden so šla v masovno uporabo,
- da so ta "cepiva" (neki zvarki) še vedno v 3. eksperimentalni fazi razvijanja,
- da se po Nurnberškem kodeksu (protokolu) ne sme siliti ljudi v obvezno cepljenje, če je cepivo še vedno v eksperimentalni fazi preizkušanja,

- da se je pojavilo ogromno stranskih učinkov raka in srčnih zastojev pri mladih, po tem cepljenju in da tega v svoji dolgoletni karieri ne pomni, da bi se pojavilo še pri katerem drugem cepljenju v takšnih velikih številkah,

- da je francoska vlada letno dala nekje 10 milijonov € francoskim medijem, lani pa 3 milijarde (in da so to javno dostopni podatki), da se manipulira "javno mnenje" in več ne poroča kritično in resnično,...

To poročanje pred komisijo ne bo poročalo nobeno MSM, zato se je video znašel na Facebook, kjer si lahko ogledate posnetek tega pričevanja pred komisijo. Vaxerji ga seveda ne bodo gledali, ker ni na CNN, 24ur, BBC, RTV SLO,... in sem zato naredil povzetek tega videa v zgornjem opisu.

https://www.facebook.com/login/?next=ht...


Prilagam še enkrat video, kjer ni potrebno login in narediti:

https://www.facebook.com/10002783356151...

feryz ::

Vprašati stroko o tem, je enako, kot bi vprašal janeza, če laže in krade naš denar.
Seveda obstaja nekaj ljudi na tem svetu, ki mu sveto verjamejo in bi tudi odgovor vzeli za sveto. Celo na tem forumu.
Janez je pa ja strokovnjak - politik. Te strokovnosti mu celo jaz ne oporekam.

sbawe64 ::

kamikaza
Tudi drugi link zahteva za ogled login na FB.

Naloži video na rumble, bitchute ali podobno stran.
Na YT ne bo ostal.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kamiKaZaA ::

sbawe64 je izjavil:

kamikaza
Tudi drugi link zahteva za ogled login na FB.

Meni ga normalno odpre na računalniku. Pa da ne bo pomote. Nimam Facebook računa. Prej sem zafrknil, ko nisem direkt kopiral iz telefona, kamor sem prejel link. Tak da probaj si ogledati video preko računalnika.

https://www.facebook.com/10002783356151...

sbawe64 ::

Hvala za namig, sem vklopil 'desktop site' v brskalniku in ga odpre, tako kot si rekel.

Twitter link, dela brez prijave
1/4
https://twitter.com/tsuhdax/status/1483...
Prof. Perronne At Luxembourg Parliament Hearing on Vaccinating Children (Ja. 12)

Dr. Christian Perronne Is a Prof. of Infectious and Tropical Diseases.

He Had Major Responsibilities Within Several Institutions:...

2/4
https://twitter.com/tsuhdax/status/1483...
...Pasteur Institute in Paris, French National Technical Advisory Group of Experts Immunization (Chairman).

The Hearing Took Place on January 12.

3/4
https://twitter.com/tsuhdax/status/1483...

4/4
https://twitter.com/tsuhdax/status/1483...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

PrihajaNodi ::

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.


Ne. Zanikal sem tvoj vir. Preprican sem, da govori nekaj cisto drugega, kar si ti prebral. ;)

Nisem vedel, da si še Baba Vanga po vrhu, brez da pogledaš in že vse veš. A takšni ste torej nekateri vaxerji? :))


2 leti izkusenj s proticepilci, dragi kamikazaa :) Ce nekdo toliko casa lepi razne lazi in manipulacije, zakaj bi bilo zdaj drugace...

Ce mene vprasas si ti v bajti zaprt, vn gres s skafandrom, delas in poslusas pa samo rtv slo? In ja krempelj, 4 doza boo! Naj te ne skrbi, zascitem bos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

krempelj je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Čestitam, pravkar si pristal v klubu "zanikovalcev znanosti", ker si zanikal tega specialista znanosti, kateri je vse lepo razložil iz svojega področja.


Ne. Zanikal sem tvoj vir. Preprican sem, da govori nekaj cisto drugega, kar si ti prebral. ;)

Nisem vedel, da si še Baba Vanga po vrhu, brez da pogledaš in že vse veš. A takšni ste torej nekateri vaxerji? :))


2 leti izkusenj s proticepilci, dragi kamikazaa :) Ce nekdo toliko casa lepi razne lazi in manipulacije, zakaj bi bilo zdaj drugace...



Danes spet padec na intenzivni, od 100.000 okuženih z Omikronom je eden na intenzivni. Računat znate, pametnom dosta, ostalli trk po 4 dozo.

Čez 14 dni bo tud tle konec, tud PTC ja.

Vakserji pa lah do takrat še sviraju k...u.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Če si nacist, potem se ti vsekakor tako zdi.

Ja hvala, če strmim po državi z višjim demokratičnim indexom kot na 61 mestu postavljena amerika.,
Z razliko od teba, pa no ne skrbi, sej pravim bil sem v Beogradu, z raszliko od tebe kot proidukta, ima podatke od lokalcev in ne FB, like nodi virov.


Kateri vir te moti? Uraden Linkedin račun glavnega svetovalca?

Ali tale:
https://rs.n1info.com/vesti/osim-djokov...

Madonca, celo v Beogradu si bil :)):)) Misliš, da je tvoja gostilniška debata z lokalci boljši vir?

Naj nekdo, ki zna brati cirilico, prevede.


P.S. Na katerem mestu so po tem indeksu tvoji gospodarji.


Kar projeciraj z gostilniško debato.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večina stranskih učinkov po cepljenju proti covidu-19 je plod uma (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
40033079 (23692) PrihajaNodi
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910541 (8131) gus5

Več podobnih tem