» »

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti

1 2
3
4 5

Zimonem ::

Tukaj levica seže v roko desnici.
Dokler Janši plačuje položnice sestrična, Kordiš pa vlači lajdre po državnih stanovanjih , naj bi jim človek zaupal???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

mr_chai ::

pirat je izjavil:

Recimo takole:
Prioriteta 1: čim manj glasov Levici (preprosto niso kompatibilni z EU);
Prioriteta 2: čim manj glasov Šarcu in Bratuškovi (to ni politika, le dva povzpetnika, ki preverjeno nista primerna za nikakršno izvršno oblast);
Prioriteta 3: čim manj glasov SDS (da se normalizira stanje v državi);

Ostalo - po željah in preferencah... Kar bo, pač bo. Brez zgoraj štirih sigurno bolje kot z njimi. Če se lahko izognete še Desus-u pa sploh v redu....


Sam bi se takoj odpovedal SDSu, če bi se vse ostale točke iz tvojega komentarja uresničile :)

MasterTade ::

gruntfürmich je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Mi lahko nekdo pojasni recimo kaj je narobe z zakonom o orožju?

Sicer bolj ali manj ugibam, ampak po tem, kar so spremenili, sklepam, da so hoteli raznim Siskotom omogociti, da svoje orozje, ki so ga imeli na crno, lahko uradno legalizirajo, brez da jih kaznujejo za nedovoljeno posest...

še dobro da samo ugibaš, ker pojma itq nimaš.

kar se tiče zakona o orožju, imamo srečo da smo pod desno vlado dobili moderen, svoboden in v skoraj vseh pogledih primeren zakon o orožju na ravni zahodnih razvitih demokracij. ne še čisto, ampak smo se približali.

kar se tiče legalizacije orožja na črno, so raznorazne legalizacije vedno potekale, morda na zadnje pred kakimi 5 leti. tako da to ni nič novega. se pa je v novem zakonu marsikaj zaostrilo, v glavnem raznorazne psihopatije s strani levih tiranov.

je pa tako, da je imela šarčeva vlada pripravljen tak novi predlog zakona o orožju, po katerem bi strelski šport v sloveniji umrl. ker bi praktično prepovedali vsakršno udejstvovanje z orožjem.

tako da samo lahko srečni, da ima ta vlada vsaj malo soli v glavi in nam ne vsiljuje totalnega totalitarizma, kot nam jo leve stranke.

je pa tako ja, da so sedaj močno okrnili financiranje levih phihopatov v nevladnih organizacijah, in to jih zelo boli. ker bodo morali za preživetje celo iti delat!


Se strinjam, če nam ne bi čelavi skoz sramote delal na mednarodni sceni in bi SDS vodil kdo drug bi morda še volil zanje
Mors omnia aequat

gruntfürmich ::

Zimonem je izjavil:

Eh kul bodo dobil kakih 60% , SDS + sateliti nekje 40%. Sedaj bo pa spet problem. Levica bi bila najraje konstruktivna opozicija sicer so po eni vladi izven parlamenta. Ampak tokrat se ne morejo ogniti vladanju. Potem bo pa kreg znotraj kula.živeli pa videli komedijo. Predvidevam,vpa da kuku več kot 3leta ni usojeno.

kul bo polom, ne pa 60%...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Invictus ::

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pirat ::

Invictus je izjavil:

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...

In točno kateri volilec npr. SNS, bo zaradi tega raje volil Goloba? Kdo je ta zmedena oseba, ki bo svoje preference prenesla od Jelinčiča k Golobu? Mislim, da je ni.
Če pa ciljaš na višjo volilno udeležbo in izpad katere od strank zaradi tega - kdo točno je ta volilec, ki bo na volitve odštel samo in izključno zaradi Goloba (drugače pa ne bi šel)? Tudi takih mislim, da je bore malo.
Mislim, da Golob ne bo vplival na izpad/uvrstitev v parlament nobene stranke, razen eventuelno SAB, kateri bi znal pobrati dovolj volilcev. Ostalo, kar bo dobil on, bosta dobila manj Tanja in Marjan.
Ali je to dobro ali slabo - mnenje o tem naj ima vsak sam. Je pa vsaka stvar za nekaj dobra :-)

Telbanc ::

pirat je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...

In točno kateri volilec npr. SNS, bo zaradi tega raje volil Goloba? Kdo je ta zmedena oseba, ki bo svoje preference prenesla od Jelinčiča k Golobu? Mislim, da je ni.
Če pa ciljaš na višjo volilno udeležbo in izpad katere od strank zaradi tega - kdo točno je ta volilec, ki bo na volitve odštel samo in izključno zaradi Goloba (drugače pa ne bi šel)? Tudi takih mislim, da je bore malo.
Mislim, da Golob ne bo vplival na izpad/uvrstitev v parlament nobene stranke, razen eventuelno SAB, kateri bi znal pobrati dovolj volilcev. Ostalo, kar bo dobil on, bosta dobila manj Tanja in Marjan.
Ali je to dobro ali slabo - mnenje o tem naj ima vsak sam. Je pa vsaka stvar za nekaj dobra :-)


Veliko SNS glasov bo pobral Stevanovič, na volitve bo odšlo veliko ljudi, ki bojo volili proti Jajčku. Tud veliko mladih. Velika udeležba in Golobček, bosta eliminirala kar nekaj strank; LMŠ, SAB, SNS, Korektno, NSi ......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Pa itak, saj ne rabiš nujno sploh jemati glasov Zmagotu (na primer), da ga spraviš pod prag, samo dosti dodatnih moraš zvleči na volitve ...

pirat ::

In dodatne volivce boš na volišče zvlekel z Golobom?

Miki N ::

Pa Nove face pri nas vedno zvlečejo koga na volišče - neka psihološka fora. Trik je, da za enga Zmagota izriniti ne rabiš dosti... čeprav mislim, da to letos sploh ne bo potrebno (kot običajno ni), ker je tip naravno pod pragom.

Glede Telebančevega Stevota pa ... moj notranji nostradamus mi nekako namiguje, da se obeta neka "pravna caka" s katero ga bodo "diskvalificirali iz utakmice" ... enostavno je establišment preveč tiho na tisti "zarotniški" način. Nič konkretnega, samo občutek na vodi ... mogoče pa sem samo fasal Omija, kdo ve. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

pirat ::

Glede Stevanovića .... od enega od preteklih delodajalcev bodo 'pricurljale' rabote in to bo verjetno to. Potem pa čist možno, da bo moral kdo še po kaki uradni dolžnosti reagirati.

Levica ::

Podpiram inštitut 8 marec psloh zato, ker bodo zrušili škodljiv zakon o tujcih.

Vlada je lani pomladi sprejela spremembe Zakona o tujcih in Zakona o mednarodni zaščiti, za katere so različne nevladne organizacije stalno poudarjale, da bo močno poslabšal položaj tujcev v Sloveniji? Uvedeni so bili med drugim namreč strožji pogoji znanja slovenščine, omejitev gibanja za prosilce za azil, strožji pogoji za združitev z družino za tujce delavce.

Ta zakon je treba ukinit.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Jnou ::

Golob bi se moral pozicionirati bolj proti desni, na sredino. Tam je veliko več možnosti kot pa da se priključi SD-ju.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

Nika carica, da en intervju, pa se kletni zalegi iz Tstenjakove zmeša. Bom lajkal malo tole na 24kur, mogoče dobi še drugi intervju in če bo sreča mila, bo par ljudi v kleti doživelo infarkt. Janševa falanga se trese pred malo gobčno bunkico. Dajte še malo napisat, kako vas tole spravlja v bes, da se naslajam.


Ja, no, nedolgo nazaj je bil referendum o vodi, kjer jih je Nika z zelenimi povozila u nulo. Dotolkla, zmasakrirala....politično seveda, in ....

Še kdo dvomi, da bo zaj drgač. Spravila bo mlade na volitve, tko ko jih je na referendumu in posledice, posledice seveda bodo. Velika volilna udeležba, kar je tud glavni namen tega cirkusa.

In kaj prinese velika volilna udeležba, nič dobrega Jajotu in satelitom, v tem primeru pa bo šlo precej za nohte NSI ju, ki je še imel možnost da skoči z vlakca smrti, ko so glasovali o Vizjaku.


Zaj Nsi čaka žalostna usoda, podobno životarjenje kot životari SLS vsa ta leta od svoje "državotvrne drže". Vse se vraćaa vse se plača. Držanje štange Jajotu, bo Nsi precej drago koštalo.

Menda si kdo ne dela utvar kako bo glasovala mladina , zaj po dveletnem zapiranju, za Jajota sigurno ne. In če omenim še demonstracije, kjer so mladino dobesedno zalivali z solzilcem, no zaj pridejo računi za pretekle nečednosti SDS.a.


Neverjetno kakšen DAMAGE CONTROL :)):)):))



3 mesece nazaj VSE tukaj prepričeval kako bo JJ zmagal zdaj VSe prepričuje kako se bo komaj prebil v DZ :)):)):))

Jnou je izjavil:

Golob bi se moral pozicionirati bolj proti desni, na sredino. Tam je veliko več možnosti kot pa da se priključi SD-ju.


Pigeon če bo pameten bo ustvaril svojo stranko. V KUL mu mandatarstva ne bodo dali kot zunanjemu članu brez stranke.

Invictus je izjavil:

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...


Ja samo ni za pričakovati Cerar efekta, ko je pobral 36% tega ne bo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Polda ::

pirat je izjavil:

In dodatne volivce boš na volišče zvlekel z Golobom?


Volilna udeležba bo višja ampak spet ne tako visoka kot vsi pričakujejo. Če bo 60% pa bo visoka. Ljudje enostavno nimajo alternative, da bi šli na volitve tukaj je Janša, KUL in novi obraz se pravi nič novega.

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Podpiram inštitut 8 marec psloh zato, ker bodo zrušili škodljiv zakon o tujcih.

Vlada je lani pomladi sprejela spremembe Zakona o tujcih in Zakona o mednarodni zaščiti, za katere so različne nevladne organizacije stalno poudarjale, da bo močno poslabšal položaj tujcev v Sloveniji? Uvedeni so bili med drugim namreč strožji pogoji znanja slovenščine, omejitev gibanja za prosilce za azil, strožji pogoji za združitev z družino za tujce delavce.

Ta zakon je treba ukinit.

se strinjam. treba je ta zakon ukinit in uveljavit dopolnjen zakon, v katerem se kriminalizira podpora nelegalnim migracijam in kriminalizira podpora razkroja slovenije in zagovarjanje tiranije.
tako da bi bilo treba vse levičarje, ki zagovarjajo tiranijo, zapreti. prav tako člane takšnih psihopatskih 'inštitutov'.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

Nika carica, da en intervju, pa se kletni zalegi iz Tstenjakove zmeša. Bom lajkal malo tole na 24kur, mogoče dobi še drugi intervju in če bo sreča mila, bo par ljudi v kleti doživelo infarkt. Janševa falanga se trese pred malo gobčno bunkico. Dajte še malo napisat, kako vas tole spravlja v bes, da se naslajam.


Ja, no, nedolgo nazaj je bil referendum o vodi, kjer jih je Nika z zelenimi povozila u nulo. Dotolkla, zmasakrirala....politično seveda, in ....

Še kdo dvomi, da bo zaj drgač. Spravila bo mlade na volitve, tko ko jih je na referendumu in posledice, posledice seveda bodo. Velika volilna udeležba, kar je tud glavni namen tega cirkusa.

In kaj prinese velika volilna udeležba, nič dobrega Jajotu in satelitom, v tem primeru pa bo šlo precej za nohte NSI ju, ki je še imel možnost da skoči z vlakca smrti, ko so glasovali o Vizjaku.


Zaj Nsi čaka žalostna usoda, podobno životarjenje kot životari SLS vsa ta leta od svoje "državotvrne drže". Vse se vraćaa vse se plača. Držanje štange Jajotu, bo Nsi precej drago koštalo.

Menda si kdo ne dela utvar kako bo glasovala mladina , zaj po dveletnem zapiranju, za Jajota sigurno ne. In če omenim še demonstracije, kjer so mladino dobesedno zalivali z solzilcem, no zaj pridejo računi za pretekle nečednosti SDS.a.


Neverjetno kakšen DAMAGE CONTROL :)):)):))



3 mesece nazaj VSE tukaj prepričeval kako bo JJ zmagal zdaj VSe prepričuje kako se bo komaj prebil v DZ :)):)):))

Jnou je izjavil:

Golob bi se moral pozicionirati bolj proti desni, na sredino. Tam je veliko več možnosti kot pa da se priključi SD-ju.


Pigeon če bo pameten bo ustvaril svojo stranko. V KUL mu mandatarstva ne bodo dali kot zunanjemu članu brez stranke.

Invictus je izjavil:

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...


Ja samo ni za pričakovati Cerar efekta, ko je pobral 36% tega ne bo več.


Ja no, razmere se spreminjajo. Ti lah še naprej voliš svojega Jajota, jaz ga pa ne bom. Seveda sem spremenil stališče, ko je Jajo začel z špikanjem. In nisem ga spremenil le jaz, to pa boš ugotovil šele po volitvah. Torej če ponoviva, špikanje, vožnja z jahtami, prekomera sila policije na demonstracijah, tretje jajčk, in podobne nečednosti vladajočih so me spreobrnile in ti se še ćudiš?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

Nika carica, da en intervju, pa se kletni zalegi iz Tstenjakove zmeša. Bom lajkal malo tole na 24kur, mogoče dobi še drugi intervju in če bo sreča mila, bo par ljudi v kleti doživelo infarkt. Janševa falanga se trese pred malo gobčno bunkico. Dajte še malo napisat, kako vas tole spravlja v bes, da se naslajam.


Ja, no, nedolgo nazaj je bil referendum o vodi, kjer jih je Nika z zelenimi povozila u nulo. Dotolkla, zmasakrirala....politično seveda, in ....

Še kdo dvomi, da bo zaj drgač. Spravila bo mlade na volitve, tko ko jih je na referendumu in posledice, posledice seveda bodo. Velika volilna udeležba, kar je tud glavni namen tega cirkusa.

In kaj prinese velika volilna udeležba, nič dobrega Jajotu in satelitom, v tem primeru pa bo šlo precej za nohte NSI ju, ki je še imel možnost da skoči z vlakca smrti, ko so glasovali o Vizjaku.


Zaj Nsi čaka žalostna usoda, podobno životarjenje kot životari SLS vsa ta leta od svoje "državotvrne drže". Vse se vraćaa vse se plača. Držanje štange Jajotu, bo Nsi precej drago koštalo.

Menda si kdo ne dela utvar kako bo glasovala mladina , zaj po dveletnem zapiranju, za Jajota sigurno ne. In če omenim še demonstracije, kjer so mladino dobesedno zalivali z solzilcem, no zaj pridejo računi za pretekle nečednosti SDS.a.


Neverjetno kakšen DAMAGE CONTROL :)):)):))



3 mesece nazaj VSE tukaj prepričeval kako bo JJ zmagal zdaj VSe prepričuje kako se bo komaj prebil v DZ :)):)):))

Jnou je izjavil:

Golob bi se moral pozicionirati bolj proti desni, na sredino. Tam je veliko več možnosti kot pa da se priključi SD-ju.


Pigeon če bo pameten bo ustvaril svojo stranko. V KUL mu mandatarstva ne bodo dali kot zunanjemu članu brez stranke.

Invictus je izjavil:

Če Golob ustanovi stranko, bodo LMŠ, SAB, NSI, SNS, Zorčič, DESUS, SMC, sploh veseli, če bodo prišli v parlament...


Ja samo ni za pričakovati Cerar efekta, ko je pobral 36% tega ne bo več.


Ja no, razmere se spreminjajo. Ti lah še naprej voliš svojega Jajota, jaz ga pa ne bom. Seveda sem spremenil stališče, ko je Jajo začel z špikanjem. In nisem ga spremenil le jaz, to pa boš ugotovil šele po volitvah. Torej če ponoviva, špikanje, vožnja z jahtami, prekomera sila policije na demonstracijah, tretje jajčk, in podobne nečednosti vladajočih so me spreobrnile in ti se še ćudiš?



Saj ni nič narobe če si spremenil stranko ampak smešen mi je ta tvoj DAMAGE CONTROL pred tremi meseci SDS 30% absolutni zmagovalec sedaj, ko si zamenjal stran pa že skoraj ne veš če se bo prebil v DZ :)) daj vsak malo bodi realen saj se ne gre za drugega briga me če boš volil SD in Fajonovo čisto tvoja odločitev samo smešno je kako sam sebe demantiraš iz ene skrajnosti v drugo :))

Polda ::

Telbanc je izjavil:



Ja no, razmere se spreminjajo. Ti lah še naprej voliš svojega Jajota, jaz ga pa ne bom. Seveda sem spremenil stališče, ko je Jajo začel z špikanjem. In nisem ga spremenil le jaz, to pa boš ugotovil šele po volitvah. Torej če ponoviva, špikanje, vožnja z jahtami, prekomera sila policije na demonstracijah, tretje jajčk, in podobne nečednosti vladajočih so me spreobrnile in ti se še ćudiš?


Udrihal si čez petkove kolesarje in govoril naj jih policija malo pošprica z vodnim topom, ko je pa policija malo pošpricala sredine protestnike je pa ogenj v strehi ?:))

Zanimivo :D moti te vožnja z jahto ???? Niso te pa motile vse njegove veliko hujše afere v vseh 30 letih ??? Kljub vsem aferam v zadnjih 30 letih si bil goreč zagovornik JJ zdaj te je pa ena Jahta vrgla iz tira ? OK then :))

Jnou ::

Mnogi s(m)o šli na referendum o vodah KLJUB tej zmešani bunki, ne zaradi nje. Ona si pa kar lasti zasluge za to a kaj?

Telbanc ::

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Ja no, razmere se spreminjajo. Ti lah še naprej voliš svojega Jajota, jaz ga pa ne bom. Seveda sem spremenil stališče, ko je Jajo začel z špikanjem. In nisem ga spremenil le jaz, to pa boš ugotovil šele po volitvah. Torej če ponoviva, špikanje, vožnja z jahtami, prekomera sila policije na demonstracijah, tretje jajčk, in podobne nečednosti vladajočih so me spreobrnile in ti se še ćudiš?


Udrihal si čez petkove kolesarje in govoril naj jih policija malo pošprica z vodnim topom, ko je pa policija malo pošpricala sredine protestnike je pa ogenj v strehi ?:))

Zanimivo :D moti te vožnja z jahto ???? Niso te pa motile vse njegove veliko hujše afere v vseh 30 letih ??? Kljub vsem aferam v zadnjih 30 letih si bil goreč zagovornik JJ zdaj te je pa ena Jahta vrgla iz tira ? OK then :))


Pač mislil sem da je Janša pošten, in da se mu dogaja velika krivica, poleg tega je s špiko rinil v mojo zono interesa in tako grem zaj spet po dolgih letih na volitve, ki jih komaj čakam. :)):))

Verjamem, da po volitvah ne boš več tko prešerno razpoložen. :)):))

Torej Jajo je mene maltretiral zadnje pol leta, jaz bom njega na volitvah. Pošteno, ajde roka.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

matobeli ::

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.

Telbanc ::

matobeli je izjavil:

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.



V bistvu se tle skriva ključ njegovega bodočega poloma na volitvah.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

pirat ::

Telbanc je izjavil:

matobeli je izjavil:

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.



V bistvu se tle skriva ključ njegovega bodočega poloma na volitvah.

Dobro.
Morda en mali detajl - se ne prekrivata tako zelo. Zlatko Č. pač ni tradicionalni volilec SDS.
Tako da se ključ še vedno išče.
Ključ seveda je, samo še ni čisto najden.
Mogoče bo treba več ključev?

Invictus ::

pirat je izjavil:

In dodatne volivce boš na volišče zvlekel z Golobom?

JA, vsaj kolikor sam čvekam s kolegi.

Golob bo potegnil tisto leno sceno na volitve.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Telbanc ::

pirat je izjavil:

Telbanc je izjavil:

matobeli je izjavil:

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.



V bistvu se tle skriva ključ njegovega bodočega poloma na volitvah.

Dobro.
Morda en mali detajl - se ne prekrivata tako zelo. Zlatko Č. pač ni tradicionalni volilec SDS.
Tako da se ključ še vedno išče.
Ključ seveda je, samo še ni čisto najden.
Mogoče bo treba več ključev?


Tle bo več stvari, tud policijsko nasilje nad mladimi, kar se bo zaj obrnalo proti Jajotu. Sam poglejte si posneteke demonstracij. To kar se je takrat dogajalo je bla navadna svinjarija. Pa slikce poštenjaka Jajota, (ki je svoj renome ddolga leta gradil na krivici, ki da se mu skoz dogaja), na Jahti dobavitelja, na koncu koncev bo tud inštitut 8 marec zabijal žeblje u krsto SDS a.....

Prva naloga nove vlade bo ta, da se spuca policijo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

poweroff ::

Hypathia je izjavil:

Verjetno se je treba samo malo považit pred sponzorji, da Nika nekaj dela glede gun control, ki je v USA hot topic.

Tole je odlična novica. Par tednov nazaj smo brali tvoje izpade v stilu "who the fuck je Inštitut 8. marec in Nika Kovač".

Zdaj pa je viden napredek. Zdaj zelo dobro veš, kdo je Nika. In to brez priimka. :))

In ja, Nika je Delova osebnost leta. Zelo v redu oseba, aktivistka in prav je, da se trstenjakovim kletarjem tresejo - hlače.
sudo poweroff

Machete ::

Upam, da jim uspe čim več mladih volilcev aktivirat. To bi bilo epsko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

pirat ::

Da.
Od maja 2022 dalje bomo vsi zaposleni v NVO. Takrat bo tudi pomlad in bo vse lepo.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Ja no, razmere se spreminjajo. Ti lah še naprej voliš svojega Jajota, jaz ga pa ne bom. Seveda sem spremenil stališče, ko je Jajo začel z špikanjem. In nisem ga spremenil le jaz, to pa boš ugotovil šele po volitvah. Torej če ponoviva, špikanje, vožnja z jahtami, prekomera sila policije na demonstracijah, tretje jajčk, in podobne nečednosti vladajočih so me spreobrnile in ti se še ćudiš?


Udrihal si čez petkove kolesarje in govoril naj jih policija malo pošprica z vodnim topom, ko je pa policija malo pošpricala sredine protestnike je pa ogenj v strehi ?:))

Zanimivo :D moti te vožnja z jahto ???? Niso te pa motile vse njegove veliko hujše afere v vseh 30 letih ??? Kljub vsem aferam v zadnjih 30 letih si bil goreč zagovornik JJ zdaj te je pa ena Jahta vrgla iz tira ? OK then :))


Pač mislil sem da je Janša pošten, in da se mu dogaja velika krivica, poleg tega je s špiko rinil v mojo zono interesa in tako grem zaj spet po dolgih letih na volitve, ki jih komaj čakam. :)):))

Verjamem, da po volitvah ne boš več tko prešerno razpoložen. :)):))

Torej Jajo je mene maltretiral zadnje pol leta, jaz bom njega na volitvah. Pošteno, ajde roka.


Pošten pa politik si se včeraj rodil ? :))

Telbanc je izjavil:

matobeli je izjavil:

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.



V bistvu se tle skriva ključ njegovega bodočega poloma na volitvah.



Niti ne na sredinih protestih je bila večina južnakov.

Telbanc je izjavil:

pirat je izjavil:

Telbanc je izjavil:

matobeli je izjavil:

Še dobro da se antivax in volilna baza jajota nekako prekrivajo.



V bistvu se tle skriva ključ njegovega bodočega poloma na volitvah.

Dobro.
Morda en mali detajl - se ne prekrivata tako zelo. Zlatko Č. pač ni tradicionalni volilec SDS.
Tako da se ključ še vedno išče.
Ključ seveda je, samo še ni čisto najden.
Mogoče bo treba več ključev?


Tle bo več stvari, tud policijsko nasilje nad mladimi, kar se bo zaj obrnalo proti Jajotu. Sam poglejte si posneteke demonstracij. To kar se je takrat dogajalo je bla navadna svinjarija. Pa slikce poštenjaka Jajota, (ki je svoj renome ddolga leta gradil na krivici, ki da se mu skoz dogaja), na Jahti dobavitelja, na koncu koncev bo tud inštitut 8 marec zabijal žeblje u krsto SDS a.....

Prva naloga nove vlade bo ta, da se spuca policijo.



Mladih je veliko v Sloveniji ne nekaj 100, ki so bili na protestih pa še tisti so večinoma z Metelkove in podpirajo Levico, ker jim daje socialno pomoč ali SD borčevsko plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

simonchelo ::

Jest sem takoj za to da se čim več mladih angažira, gre na volitve in uveljavlja svoje mnenje. Tudi JJ je že zadnji čas da odide na smetišče zgodovine.
Hkrati polagam na srce vsem mladim, da se vam bo še presneto kovcalo po JJ, če na oblast z večino pride Levica in Kordiš-Mesec kapanija.
Namreč spodnja izjava:
Miha Kordiš: "Kdor ima stanovanje tako veliko, da ga ne more posesat v 15-ih minutah, mu ga je treba nacionalizirat"

osebe, ki živi v državnem stanovanju. Pove, kakšno logiko razmišljanja in kako moteni so te osebki. Sploh ker sem se nekaj časa imel možnost s to isto osebo voziti z vlakom in ga ob večernih vožnjah enkrat nisem videl treznega oz. nezadetega od trave.
ciao

Polda ::

Jnou je izjavil:

Mnogi s(m)o šli na referendum o vodah KLJUB tej zmešani bunki, ne zaradi nje. Ona si pa kar lasti zasluge za to a kaj?


Ona misli če bi šla zdaj kandidirat, da bi dobila ene 600 k glasov ;)

Telbanc ::

Polda je izjavil:




Mladih je veliko v Sloveniji ne nekaj 100, ki so bili na protestih pa še tisti so večinoma z Metelkove in podpirajo Levico, ker jim daje socialno pomoč ali SD borčevsko plačo.


https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

simonchelo ::

Polda je izjavil:

Jnou je izjavil:

Mnogi s(m)o šli na referendum o vodah KLJUB tej zmešani bunki, ne zaradi nje. Ona si pa kar lasti zasluge za to a kaj?


Ona misli če bi šla zdaj kandidirat, da bi dobila ene 600 k glasov ;)


Referendum o vodah je bil tako podobno, kot bi danes bile volitve ZA / PROTI Janši, ne pa kdo bo vodil Slovenijo naslednje 4 leta
ciao

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:




Mladih je veliko v Sloveniji ne nekaj 100, ki so bili na protestih pa še tisti so večinoma z Metelkove in podpirajo Levico, ker jim daje socialno pomoč ali SD borčevsko plačo.


https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/...


Kaj gledam 1% ali 2% SLO populacije ?

simonchelo je izjavil:

Polda je izjavil:

Jnou je izjavil:

Mnogi s(m)o šli na referendum o vodah KLJUB tej zmešani bunki, ne zaradi nje. Ona si pa kar lasti zasluge za to a kaj?


Ona misli če bi šla zdaj kandidirat, da bi dobila ene 600 k glasov ;)


Referendum o vodah je bil tako podobno, kot bi danes bile volitve ZA / PROTI Janši, ne pa kdo bo vodil Slovenijo naslednje 4 leta



Sem bil zato, da referendum o vodah uspe čeprav se mi ni dalo iti nan jega pa vsi, ki so ga zagovarjali jih ne bi nikoli volil.

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:




Mladih je veliko v Sloveniji ne nekaj 100, ki so bili na protestih pa še tisti so večinoma z Metelkove in podpirajo Levico, ker jim daje socialno pomoč ali SD borčevsko plačo.


https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/...


Je pa res, da tile na sliki bodo glasovali za Stevanovića skoraj 100% bodo šli ti glasovi v nič, ker ne bo presegel 4% bo pa dobil mogoče 2-3% in lepo kasiral 4 leta denar na stranko.

Stevanović nima medijske podpore za velik uspeh. Tisti zagon, ki ga je imel z protestov pa je že upadel.

Če pa po nekem čudežu pride v DZ pa tam z njim ne bo sodeloval nihče razen mogoče tistih katere se je pa odrekel. KUL ga niti povahali ne bodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Levica ::

gruntfürmich je izjavil:

Levica je izjavil:

Podpiram inštitut 8 marec psloh zato, ker bodo zrušili škodljiv zakon o tujcih.

Vlada je lani pomladi sprejela spremembe Zakona o tujcih in Zakona o mednarodni zaščiti, za katere so različne nevladne organizacije stalno poudarjale, da bo močno poslabšal položaj tujcev v Sloveniji? Uvedeni so bili med drugim namreč strožji pogoji znanja slovenščine, omejitev gibanja za prosilce za azil, strožji pogoji za združitev z družino za tujce delavce.

Ta zakon je treba ukinit.

se strinjam. treba je ta zakon ukinit in uveljavit dopolnjen zakon, v katerem se kriminalizira podpora nelegalnim migracijam in kriminalizira podpora razkroja slovenije in zagovarjanje tiranije.
tako da bi bilo treba vse levičarje, ki zagovarjajo tiranijo, zapreti. prav tako člane takšnih psihopatskih 'inštitutov'.



Podporo prebežnikom bo treba nagradit saj tukaj se gre za človekove pravice. Ta vlada je sramotna od več kot 4000 prošenj so podali samo okoli 20 azilov. To se mora končat Slovenija je po konvenkcijah dolžna sprejemati prosilce za azil in za njih poskrbeti. Imamo kapacitete,da letno sprejmemo 5000 prebežnikov.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

pirat ::

kotanyi ::

pirat je izjavil:

Po konvenkcijah?
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Konvekc...


Jah, dejte no zlobirat da vam podkletni v Trstenjakovi častijo en spell checker. Tkole pridni že dolgo niste bili.

pirat ::

Jah, mea culpa, priznam.
Za razliko od levakov priznam napako.
Kaj zdaj, naj za pokoro na volitvah volim Tanjo?

kotanyi ::

pirat je izjavil:

Jah, mea culpa, priznam.
Za razliko od levakov priznam napako.
Kaj zdaj, naj za pokoro na volitvah volim Tanjo?


Eh, kaj boš menjal z enih komunistov na druge, bodi konsistenten pa kar mirno voli svoje tapreoblečene rdečuhe. 30 na 50 let podlage FTW!

pirat ::

kotanyi je izjavil:

pirat je izjavil:

Jah, mea culpa, priznam.
Za razliko od levakov priznam napako.
Kaj zdaj, naj za pokoro na volitvah volim Tanjo?


Eh, kaj boš menjal z enih komunistov na druge, bodi konsistenten pa kar mirno voli svoje tapreoblečene rdečuhe. 30 na 50 let podlage FTW!

Jeba. Torej naj menjam na SDS? Ne bo šlo, so na moji no go listi.
Kaj torej? SDS sam nočem, SD mi ti odsvetuješ?

Unchancy ::

Ampak morate priznat, da se Jajo in Kučan lepo dopolnjujeta. Jajo odžaga Jankoviča iz Merdkakatorja, Kučan ga aktivira v politiko - poklic: skoraj nov obraz
Jajo odžaga Goloba iz DGenI, Kučan ga aktivira v politiko - poklic: skoraj nov obraz

Če je bilo prvič morda presenečenje, se zdi drugič skoraj načrtno. Kaj ima Jajo od tega, da pride nov obraz v politiko na velika vrata?
Škartira se stare "nove" obraze, ki se jih po nekaj letih potem nihče več skoraj niti ne spomni. Jajo in Kučan pa ostajata.
Zanimivo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

matobeli ::

Ne bi blo nič čudnega če bi na uni jahti bil tud kučan, pa se ga ni vidlo čez ograjo.

Oni se igrajo, mi pa okrog njih korakamo, leva, desna, leva, desna...

telexdell ::

Unchancy je izjavil:

Ampak morate priznat, da se Jajo in Kučan lepo dopolnjujeta. Jajo odžaga Jankoviča iz Merdkakatorja, Kučan ga aktivira v politiko - poklic: skoraj nov obraz
Jajo odžaga Goloba iz DGenI, Kučan ga aktivira v politiko - poklic: skoraj nov obraz

Če je bilo prvič morda presenečenje, se zdi drugič skoraj načrtno. Kaj ima Jajo od tega, da pride nov obraz v politiko na velika vrata?
Škartira se stare "nove" obraze, ki se jih po nekaj letih potem nihče več skoraj niti ne spomni. Jajo in Kučan pa ostajata.
Zanimivo.

Za takšne akcije potrebuješ tudi volivce. Bolj butasti kot so, večkrat ti to lahko uspe. In kot berem nekatere zgoraj, bosta Janša in Kučan še večkrat izvedla ta manever. :)
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

telexdell ::

Levica je izjavil:




Podporo prebežnikom bo treba nagradit saj tukaj se gre za človekove pravice. Ta vlada je sramotna od več kot 4000 prošenj so podali samo okoli 20 azilov. To se mora končat Slovenija je po konvenkcijah dolžna sprejemati prosilce za azil in za njih poskrbeti. Imamo kapacitete,da letno sprejmemo 5000 prebežnikov.

In koliko azilantov imaš pri sebi doma?
Se strinjam, da pripeljemo v Slovenijo po 5000 azilantov vsako leto, če jih bodo doma nastanili tisti, kateri jih želijo tukaj. Nenazadnje smo tudi za časa Juge imeli izmenjave tipa bratstvo in enotnost in sem kot osnovnošolec doma teden dni gostil enega fanta iz Srbije. Naslednje leto pa so nekateri iz Slovenije odšli k družinam v Srbijo in so jih teden dni gostili oni.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

matobeli ::

Vidva sta btw sodelavca.

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Podporo prebežnikom bo treba nagradit saj tukaj se gre za človekove pravice. Ta vlada je sramotna od več kot 4000 prošenj so podali samo okoli 20 azilov. To se mora končat Slovenija je po konvenkcijah dolžna sprejemati prosilce za azil in za njih poskrbeti. Imamo kapacitete,da letno sprejmemo 5000 prebežnikov.
sj pravim, geto za pribežnike in geto za podpornike pribežnikov. in ko se vse razreši vas bomo vse deportirali tja od koder ste prišli. če se vam ne bo zgodil prej Nazino, ker ste totalni psihopati...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

telexdell ::

gruntfürmich je izjavil:

Levica je izjavil:

Podporo prebežnikom bo treba nagradit saj tukaj se gre za človekove pravice. Ta vlada je sramotna od več kot 4000 prošenj so podali samo okoli 20 azilov. To se mora končat Slovenija je po konvenkcijah dolžna sprejemati prosilce za azil in za njih poskrbeti. Imamo kapacitete,da letno sprejmemo 5000 prebežnikov.
sj pravim, geto za pribežnike in geto za podpornike pribežnikov. in ko se vse razreši vas bomo vse deportirali tja od koder ste prišli. če se vam ne bo zgodil prej Nazino, ker ste totalni psihopati...

Le zakaj geto. Tisti kateri podpirajo migracije naj migrante nastanijo pri sebi doma in jih med postopkom odobritve ali zavrnitve azila hranijo, skrbijo za obleko, zdravje... in pa seveda krijejo stroške za elektriko, vodo, komunalne storitve, odvoz smeti...Če bo azil podeljen bodo itak nagrajeni z osebnim zadovoljstvom, da so naredili dobro delo.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

poweroff ::

Tisti, ki so proti migracijam, pa ne smejo potovati v tujino, delati v tujini, poslovati s tujino...
sudo poweroff

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

Tisti, ki so proti migracijam, pa ne smejo potovati v tujino, delati v tujini, poslovati s tujino...

če jih tam ne želijo... vsekakor!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vera Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8719799 (15570) MrStein

Več podobnih tem