» »

Bonus pri zavarovanju avtomobila

Bonus pri zavarovanju avtomobila

lejko0 ::

Zanima me, kako je s prenosom bonusa med osebami pri različnih zavarovalnicah. Omogoča katera od njih prenos bonusa s tretje osebe (da ni to starš ali partner)? Vem, da se je v preteklosti nekaj takega že dalo.
  • spremenilo: lejko0 ()

hojnikb ::

lahko si prenašaš, ampak morš met vsaj tolk časa izpit, koker hočeš met bonusa. Z vsakim letom dobiš 5%.
#brezpodpisa

neskoncno ::

Tole sem uredil nekaj let nazaj in se je delo urediti samo agent mora biti na volji. Osebno sem to uredil na AS zavarovalnici -> trenutni Generali. Prenesel si lahko razrede od druzinskih clanov in 1 razred na leto izpita.

Takrat je bilo omenjeno, da iz tretjih oseb prenos ni mozen.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

lejko0 je izjavil:

Zanima me, kako je s prenosom bonusa med osebami pri različnih zavarovalnicah. Omogoča katera od njih prenos bonusa s tretje osebe (da ni to starš ali partner)? Vem, da se je v preteklosti nekaj takega že dalo.


Prenos bonusa s tretje osebe (da ni to starš ali partner), kolikor jaz razpolagam s podatki, ni možen. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

Vse je odvisno kako visoko je agent v hiarhiji zavarovalnice. Na zavarovalnici se da praktično vse, ne vem pa kako je ob karambolu, se mi zdi, da se ti za naslednje leto briše vse kar si dobil na lepe oči, zato glej, da upravičiš zaupnje agenta.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Mare2 ::

solatko je izjavil:

Vse je odvisno kako visoko je agent v hiarhiji zavarovalnice. Na zavarovalnici se da praktično vse, ne vem pa kako je ob karambolu, se mi zdi, da se ti za naslednje leto briše vse kar si dobil na lepe oči, zato glej, da upravičiš zaupnje agenta.


Kar se tiče bonus/malus morajo vse zavarovalnice obravnavati vsaj približno enako, ker se bonus prenaša tudi med zavarovalnicami. Nad njimi bdi Agencija za zavarovalni nadzor.

Drugo pa je glede različnih popustov. Variabilni, popust zaradi več sklenjenih kombinacij, več sklenjenih zavarovanj...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
406331 (4711) WhiteAngel
»

2 avta 1 lastnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5918064 (5589) dunda
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821260 (15352) čuhalev
»

Prepis avta in zavarovanje

Oddelek: Na cesti
91716 (1486) vorantz
»

darilna pogodba

Oddelek: Loža
173325 (2593) PrihajaNodi

Več podobnih tem