» »

Švedska: zavoljo podnebja je treba rudarjenje bitcoina prepovedati

««
11 / 12
»»

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Je nekdo v drugi temi dal link, kako dela printanje denarja v ZDA. Zelo kul ponzi shema. Je sploh zanimivo, da se to ni sesedlo ze prej, no se bo pa sedaj.

Imeti placilno sredstvo, kjerahko nek centraliziran objekt z njim dela kar hoce, ga natisne, blokira, etc. je ena izmed najvecjih neumnosti civilizacije in eno izmed najboljsih sredstev elit, da si nakradejo vse kar se da in bajno bogatijo v dobrih in slabih casih.

Ce bi hipoteticno imeli open ledger decentraliziran sistem. Printanja ne bi bilo, hud plus. Vsak bi imel vpogled v to, kam kdo denar prenasa in kako ga skriva, hud plus. Noben ti ne bi mogel zamrznit racuna, hud plus. Posiljal bi lahko denar kadarkoli in kamorkoli, feeji pa fiksni ne glede na poslani kolicino, hud plus.

Pa kljub temu nisi do danes nikoli primerjal vrednost BTC-ja z drugim kot ti. FIAT avto valuto.


Vsaj 10x smo omenili da je BTC "digital gold" in da ima lastnosti tako valute (nekatere) kot commoditya (nekatere)

Bistvo BTCja je da je OMEJEN in da se ga NE DA CENZURIRAT s strani JU/JS (tričrkovne agencije, izvršbe sodišč)

Prvo bistvo (omejenost) s sabo prinaša dvig vrednosti (tako kot so omejena stanovanja in ob preveč FIATa rastejo, velja identično za BTC), drugo pa s sabo prinaša več svobode za ljudi katere bi se morebiti drugače vlada ali nekdo želel odkrižat in jim ukinit finančni tok... oboje je dobro, ker eno skrbi da se izpostavi kako nam printajo keš, drugo pa poskrbi da se vidi kako želijo fašisti ravnat fašistično v imenu kao dobrega.

ŠE kaj si boš izmislil... BTC je investicija tako kot druge. Večino si lasti top 1% denarnic, ti si v skupini 50%, irelevanten, kot če bi investiral v delniški trg.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Mato989 je izjavil:

Pa govoris o plusih malega cloveka. Koliko malih ljudi poznas, ki imajo pogodbo za nedolocen cas in so zaposleni za polni delovni cas kot kriptorudarji?
Tistih 5 indijcev, ki upravljajo svojo farmo, da se okoristijo ne steje za malega cloveka. Teh 5 indijcev spuca na desettisoce kilowatov v zrak, hkrati pa malemu clovek onemogocijo nakup graficne kartice.
Po domace, mali clovek ni teh pet indijcev.


Poznam VEČ ljudi ki dobijo PLAČO(v FIAT ali FIAT/crypto) od tega da delajo nekaj v zvezi z cryptom kot ljudi ki delajo za nedoločen čas v izgradnji luksuznih jadrnic in ladij za bogatune...

Ze spet, pogovarjam se o rudarjenju. Jaz poznam samo rudarje v rudniku, ki ti kopajo kovine in nafto, da ti sestavijo elektroniko s katero lahko pises budalastine tukaj na forumu.
Ne poznam pa nobenega zaposlenega kriptorudarja.
To kaj ti omenjas ni nic drugega kot obicen bankir, zdaj ce menjava fiat v crypto ali drek za fige, nima veze.
RUDARJENJE je glede na prozvedeno, zelo potratna dejavnost!

Ti vsaj nekomu placas, da ti sestavi jahto, da lahko nahrani svoje otroke ima sluzbo in velik del tega se odliva v javno blagajno.
Placujes tudi tistim indijcem, ki imajo farmo, da ti narudarijo 1 BTC in koliko od tega denarja bo koncalo v javni blagajni? Se mi je zdelo, da NE!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaksen plus tocno? Naj sosedova micka vzame kredit za 10 jurjev, prijavi d.o.o za rudarjenje, nabavi 10 graficnih kartic, ce jih sploh dobi (ane, da ne pokupijo vse indijci) in potem kaj, pusti zadevo laufat najprej eno leto, da si pokrije kredit...
Kaj tocno je tu plus tukaj za MALEGA cloveka oz. micko, razen ogromnega racuna za elektriko?


Ne sosedov jože dela za customer support na binance in dobi od tega denar in je to ENAKO kot če nekdo pač šiva puloverje ali gradi luksuzne jahte... samo tega ti nočeš videt.
Govorimo o rudarjenju ! Joze lahko gre tudi danes na banko delat, na obicno menjalnico. Ce binance je ali ni.
Vrni se na dejavnost, rudarjenje o katerem je novica. 100kWh v luft, za 0,06BTC. Potratno, kakorkoli racunas.
Clovek, ki hodi v pisarno 250 delovnih dni, teoreticno porabi 500kWh in proizvede 25.000 evronov brutto. Polek tega pa je izkoristek njegovega telesa, glede na proizveden evron bistveno boljsi od rudarjenja.


Seveda je, ampak lahko pa najdemo še boljši izkoristek, odvisno kako posežemo na trg kot država ali nek organ... Če bi vsi ki delajo stvari za bogataše delali raje za reveže bi bilo tudi bolje pa zato ne ukinjamo tega...

Če delajo profit te farme potem ne gre v luft ampak se amortizira in plačajo se prispevki in vse... to je to... fašisti bi pa radi to prepovedali čeprav dela profit, tu je težava, pa četudi bi delalo izgubo če nekdo PLAČA elektriko je to odločitev drugih če mu jo dajo ki jo ponujajo.

Če elektro dobavitelj ne more dobavit elektrike rudarskemu podjetju pač NAJ NE PODPIŠE POGODBE...

Ti vsaj nekomu placas, da ti sestavi jahto, da lahko nahrani svoje otroke ima sluzbo in velik del tega se odliva v javno blagajno.
Placujes tudi tistim indijcem, ki imajo farmo, da ti narudarijo 1 BTC in koliko od tega denarja bo koncalo v javni blagajni? Se mi je zdelo, da NE!


Od teh kriptorudarjev pristane v državni blagajni enako denarja kot če Merlak kupi jahto iz tujine... Slovenija v obeh primerih nima ničesar pa ne bomo zato obojega prepovedali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaksen plus tocno? Naj sosedova micka vzame kredit za 10 jurjev, prijavi d.o.o za rudarjenje, nabavi 10 graficnih kartic, ce jih sploh dobi (ane, da ne pokupijo vse indijci) in potem kaj, pusti zadevo laufat najprej eno leto, da si pokrije kredit...
Kaj tocno je tu plus tukaj za MALEGA cloveka oz. micko, razen ogromnega racuna za elektriko?


Ne sosedov jože dela za customer support na binance in dobi od tega denar in je to ENAKO kot če nekdo pač šiva puloverje ali gradi luksuzne jahte... samo tega ti nočeš videt.
Govorimo o rudarjenju ! Joze lahko gre tudi danes na banko delat, na obicno menjalnico. Ce binance je ali ni.
Vrni se na dejavnost, rudarjenje o katerem je novica. 100kWh v luft, za 0,06BTC. Potratno, kakorkoli racunas.
Clovek, ki hodi v pisarno 250 delovnih dni, teoreticno porabi 500kWh in proizvede 25.000 evronov brutto. Polek tega pa je izkoristek njegovega telesa, glede na proizveden evron bistveno boljsi od rudarjenja.


Seveda je, ampak lahko pa najdemo še boljši izkoristek, odvisno kako posežemo na trg kot država ali nek organ... Če bi vsi ki delajo stvari za bogataše delali raje za reveže bi bilo tudi bolje pa zato ne ukinjamo tega...

Če delajo profit te farme potem ne gre v luft ampak se amortizira in plačajo se prispevki in vse... to je to... fašisti bi pa radi to prepovedali čeprav dela profit, tu je težava, pa četudi bi delalo izgubo če nekdo PLAČA elektriko je to odločitev drugih če mu jo dajo ki jo ponujajo.

Če elektro dobavitelj ne more dobavit elektrike rudarskemu podjetju pač NAJ NE PODPIŠE POGODBE...

Ti vsaj nekomu placas, da ti sestavi jahto, da lahko nahrani svoje otroke ima sluzbo in velik del tega se odliva v javno blagajno.
Placujes tudi tistim indijcem, ki imajo farmo, da ti narudarijo 1 BTC in koliko od tega denarja bo koncalo v javni blagajni? Se mi je zdelo, da NE!


Od teh kriptorudarjev pristane v državni blagajni enako denarja kot če Merlak kupi jahto iz tujine... Slovenija v obeh primerih nima ničesar pa ne bomo zato obojega prepovedali

Pa sej smo ti rekli, si nepomemben, tudi v BTC-ju ima nadzor top 1%.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Če bi vsi ki delajo stvari za bogataše delali raje za reveže bi bilo tudi bolje pa zato ne ukinjamo tega...
Vrtis se v krogu, nima veze ali delas stvari za bogatase ala sestavljas na traku BMW 8 Gran Coupe ali pa 5x cenejso obicno enko.

Revez ima sluzbo in placo, ne glede na to kateri model sestavlja, jahto ali pa ribisko ladjo. Vec kot jih naroci 8ko Gran Coupe, boljse bodo place, ampak ne razumes spet ne, vec denarja je v obtoku, ce so vecje place, vecja bo penzija, vec denarja konca v javni blagajni.

Spet to ni argument, da bi bilo rudarjenje zaradi tega manj potratno. Je pac potratno in nepotrebno.

Jahta, ribiska ladja, coln ali kila kruha nima veze. Rudarjenje kripta je beyond that.

Ce ze enacis rudarjenje, bi ga lahko glede potratnosti toplote enacil s proizvodnjo oglja. Pa se na oglju si lahko vsaj direkt segrejes rit, lonec vode ali speces pecenko. Pa drevesa zrastejo na novo.

Za to, da pa sploh rudaris, moras najprej proizvest "graficno" ze tu si potrosil en kup energije, nato trosis elektriko da rudaris in spuscas v zrak ogromne kolicine toplote. Pa ko graficna crkne, jovo na novo.
Ogromne Farme pa se moras hladiti s klimami, tak da ni samo golo rudarjenje, ki proizvaja toploto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

Za to, da pa sploh rudaris, moras najprej proizvest "graficno" ze tu si potrosil en kup energije, nato trosis elektriko da rudaris in spuscas v zrak ogromne kolicine toplote. Pa ko graficna crkne, jovo na novo.
Ogromne Farme pa se moras hladiti s klimami, tak da ni samo golo rudarjenje, ki proizvaja toploto.


Aha, zato da pa delaš gradbena dela pa ne rabi nekdo prvo proizvest nekaj in gre ogromno energije za tisto? OK, dobro da vem...

In velike fabrike za delavce nimajo klimatiziranih prostorov?

Kar vi pozabljate je to da je bistvo input vs output, če je dobičkonosno je to svobodna podjetniška pobuda, samo zato ker nekaterim ni všeč je ne gre ukinjat, ker tudi meni marsikaj ni všeč.


Za Slovenijo je BOLJE da obstaja crypto in je več dobička prineslo sem kot od gradnje luksuznih jadrnic in jaht...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

m0LN4r ::

Od teh kriptorudarjev pristane v državni blagajni enako denarja kot če Merlak kupi jahto iz tujine... Slovenija v obeh primerih nima ničesar pa ne bomo zato obojega prepovedali
Ne majo pa slovenski delavci, ki hodijo v tovarno jaht delat na sever in nosijo denar domov.

Za Slovenijo je BOLJE da obstaja crypto in je več dobička prineslo sem kot od gradnje luksuznih jadrnic in jaht...
Itak. Od tega, da imas ti eno stanovanje se ni spremenilo v Sloveniji cisto nic. Od tega pa da hodlas tudi nima nihce nic.
Slovenske firme delajo marsikaj za tuje firme, kje ti zivis? Pac pralni stroj pac rabimo, da nam opere posrane gate, kripto mi jih ne bo opral.
Produkt 1 = kripto
Produkt 2 = pralni stroj

Ampak spet si odsel vstran od rudarjenja. Spet govoris o poslu z narudarjenim.

DEJAVNOST o kateri se pogovarjamo je rudarjenje. Drzi se tega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Od teh kriptorudarjev pristane v državni blagajni enako denarja kot če Merlak kupi jahto iz tujine... Slovenija v obeh primerih nima ničesar pa ne bomo zato obojega prepovedali
Ne majo pa slovenski delavci, ki hodijo v tovarno jaht delat na sever in nosijo denar domov.


Tako kot imajo plus tisti ki zaradi crypta dobijo plačo ali trgujejo z cryptom za denar... in ta denar porabijo in plačajo DDV!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Seveda, ampak je rudarjenje se vedno potratno glede na to, kaj na koncu dobis ven. Druzbeno koristno pac na koncu dneva ni, ker prakticno ni nic drugega, kot trgovanje z dobrinami, ki ze obstajajo in so bistveno manj energijsko potratne.

Lahko se 1001 primerjav das, ne bos spremenil tega dejstva, da je _dejavnost_ RUDARJENJE glede na druzbeno korist, si upam rect najbolj potratna dejavnost od vseh.

In ja, ce tvoj Joza trguje s kriptom, je to bolj potratno, kot trgovanje z bilocem drugim, ce upostevamo, da za taksno trgovanje je treba najprej spustit v luft miljone kilowatov toplote in proizvest en kup elektronike, da ta tvoj Joza lahko trguje s tem.
Lahko pa ta tvoj joza iz danes na jutri zamenja branzo in gre trgovati nekam, kjer ni kripta pa bomo vsi srecni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?

Mato989 je izjavil:

Za to, da pa sploh rudaris, moras najprej proizvest "graficno" ze tu si potrosil en kup energije, nato trosis elektriko da rudaris in spuscas v zrak ogromne kolicine toplote. Pa ko graficna crkne, jovo na novo.
Ogromne Farme pa se moras hladiti s klimami, tak da ni samo golo rudarjenje, ki proizvaja toploto.


Aha, zato da pa delaš gradbena dela pa ne rabi nekdo prvo proizvest nekaj in gre ogromno energije za tisto? OK, dobro da vem...

In velike fabrike za delavce nimajo klimatiziranih prostorov?

Kar vi pozabljate je to da je bistvo input vs output, če je dobičkonosno je to svobodna podjetniška pobuda, samo zato ker nekaterim ni všeč je ne gre ukinjat, ker tudi meni marsikaj ni všeč.


Za Slovenijo je BOLJE da obstaja crypto in je več dobička prineslo sem kot od gradnje luksuznih jadrnic in jaht...

V glavenem ker iz etra s pomočjo energije generiraš kovence pač zate ni FIAT valuta.

Mato989 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Od teh kriptorudarjev pristane v državni blagajni enako denarja kot če Merlak kupi jahto iz tujine... Slovenija v obeh primerih nima ničesar pa ne bomo zato obojega prepovedali
Ne majo pa slovenski delavci, ki hodijo v tovarno jaht delat na sever in nosijo denar domov.


Tako kot imajo plus tisti ki zaradi crypta dobijo plačo ali trgujejo z cryptom za denar... in ta denar porabijo in plačajo DDV!

Sej iz Fiat naložbe v Fiat keš. Še kaj, vedno globlje v FIAT.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

m0LN4r ::

Za zacetek bi blo fajn, ce bi mato locil rudarjenje od trgovanja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IgorCardanof ::

Pomoje mu moraš bolj razločno razložit to. Tega do sedaj na 11ih straneh še ni dojel.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Za zacetek bi blo fajn, ce bi mato locil rudarjenje od trgovanja.


Jaz to dobro ločim, ti ne razumeš bistva da je bitcoin tam kjer je RAVNO ZARADI TEGA PROTOKOLA kjer ni nekega izdajatelja kovancev ki bi ga zdaj lahko SEC vlačil po sodišču kot delajo to z Ripple podjetjem ki je izdal kovance XRP

A je to tako težko razumet... ELEKTRIČNA ENERGIJA je cena tega da SEC ali FED ali ECB ali vlade ne morejo blackmailat ali pritiskat na nekoga da naj ustavi BTC...

Če bi Satoshi Nakamoto bil poznan bi verjetno zdaj sedel v USA na sodišču preganjali bi ga vsaj kot Assanga in Snowdena ali pa bi bil od CIA dobil za nagrado snesrečo... cena da se to ne more zgodit je ta da vsak rudari z električnim inputom ki se veča glede na to koliko več ljudi zaupa protokolu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

BS.
Imam lahko delnice v delniških skladih v tujini, pa mi kaj dosti te ne koristijo, če z njimi ne morem plačati tekočih stroškov ali kosa kruha.
Kaj mi koristi mijon v FIAT $ ekvivalenti BTC denarnici, če teh BTC-jev ne morem korsititi, za plačilo tekočih stroškov.

Dej mi povej, kako boš DANES in v prPRIHODNOSTI, ko ti zašežejo bančni račun plačal jutri stroške vrtca z anonimno BTC denarnico. Kaj boš prenakazal protivrednost v BTC-jih tretji osebi ali na tretjo denarnico, ter s to plalač vrtec, ko boš ob plačilu moral poleg številke denarnice podati tudi davčno številko... Od tu dalje so tvoje sanje, da imaš kaj koristi od BTC denarnice bolj tam izpuhtele v dimu...

Obstajajo tudi anonimni sefi in podobne zadeve, v obeh primerih vključno z BTC denarnico.... ti anonimnost v končni nakazilu ne ne koristi, če je authetikacija pri plačilu obvezna....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

BS.
Imam lahko delnice v delniških skladih v tujini, pa mi kaj dosti te ne koristijo, če z njimi ne morem plačati tekočih stroškov ali kosa kruha.
Kaj mi koristi mijon v FIAT $ ekvivalenti BTC denarnici, če teh BTC-jev ne morem korsititi, za plačilo tekočih stroškov.

Dej mi povej, kako boš DANES in v prPRIHODNOSTI, ko ti zašežejo bančni račun plačal jutri stroške vrtca z anonimno BTC denarnico. Kaj boš prenakazal protivrednost v BTC-jih tretji osebi ali na tretjo denarnico, ter s to plalač vrtec, ko boš ob plačilu moral poleg številke denarnice podati tudi davčno številko... Od tu dalje so tvoje sanje, da imaš kaj koristi od BTC denarnice bolj tam izpuhtele v dimu...

Obstajajo tudi anonimni sefi in podobne zadeve, v obeh primerih vključno z BTC denarnico.... ti anonimnost v končni nakazilu ne ne koristi, če je authetikacija pri plačilu obvezna....


Ja in vsi se držijo pravil kot PCT pogojev kajne? Nikejr brez PCTja danes ne dobiš ničesar, če živiš v svojem teoretično idealističnem svetu ja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

BS.
Imam lahko delnice v delniških skladih v tujini, pa mi kaj dosti te ne koristijo, če z njimi ne morem plačati tekočih stroškov ali kosa kruha.
Kaj mi koristi mijon v FIAT $ ekvivalenti BTC denarnici, če teh BTC-jev ne morem korsititi, za plačilo tekočih stroškov.

Dej mi povej, kako boš DANES in v prPRIHODNOSTI, ko ti zašežejo bančni račun plačal jutri stroške vrtca z anonimno BTC denarnico. Kaj boš prenakazal protivrednost v BTC-jih tretji osebi ali na tretjo denarnico, ter s to plalač vrtec, ko boš ob plačilu moral poleg številke denarnice podati tudi davčno številko... Od tu dalje so tvoje sanje, da imaš kaj koristi od BTC denarnice bolj tam izpuhtele v dimu...

Obstajajo tudi anonimni sefi in podobne zadeve, v obeh primerih vključno z BTC denarnico.... ti anonimnost v končni nakazilu ne ne koristi, če je authetikacija pri plačilu obvezna....


Ja in vsi se držijo pravil kot PCT pogojev kajne? Nikejr brez PCTja danes ne dobiš ničesar, če živiš v svojem teoretično idealističnem svetu ja.

To da ti na banalnih primerih rušim iluzije.....se jasno potrjuje s tvojimi odgovorih.
Seveda pa lahko brez težav povežeš relavantost tvojih PCT pogojev .... JNHe skrbi tvoj doseg razumevanja tematike, no ne skrbi tudi v drugih temah, ravno pri osnovnem razumevanjem in ragumentaciji nimaš nekih ....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Poglej, dokler nekdo sprejme tvoj BTC ga sprejme, in verjemi vedno ga bo kdo sprejel... to je point samo ti ga probaš zamaskirat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Poglej, dokler nekdo sprejme tvoj BTC ga sprejme, in verjemi vedno ga bo kdo sprejel... to je point samo ti ga probaš zamaskirat.

Da da, samo keš ti more dati anonimno.
Zaradi takih kot ti, bodo kripto vedno bolj regulirane in restrektivne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Poglej, dokler nekdo sprejme tvoj BTC ga sprejme, in verjemi vedno ga bo kdo sprejel... to je point samo ti ga probaš zamaskirat.

Da da, samo keš ti more dati anonimno.
Zaradi takih kot ti, bodo kripto vedno bolj regulirane in restrektivne.


Aha in kaj ima to zvezo z naslovom teme? Če bomo pa banali POW pa tega ne bo ali kako?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Poglej, dokler nekdo sprejme tvoj BTC ga sprejme, in verjemi vedno ga bo kdo sprejel... to je point samo ti ga probaš zamaskirat.

Da da, samo keš ti more dati anonimno.
Zaradi takih kot ti, bodo kripto vedno bolj regulirane in restrektivne.


Aha in kaj ima to zvezo z naslovom teme? Če bomo pa banali POW pa tega ne bo ali kako?

Sej se da blamirat tudi drugače.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Najbolj smešno v temi izpadete nocoinerji ki pridete dušebrižniško s svojih električno napajanih naprav pametovat in porabljate elektriko brez koristi da razlagate drugim kako bi morali eni naredit karkoli bi pač morda radi naredili =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

BS.
Imam lahko delnice v delniških skladih v tujini, pa mi kaj dosti te ne koristijo, če z njimi ne morem plačati tekočih stroškov ali kosa kruha.
Kaj mi koristi mijon v FIAT $ ekvivalenti BTC denarnici, če teh BTC-jev ne morem korsititi, za plačilo tekočih stroškov.

Dej mi povej, kako boš DANES in v prPRIHODNOSTI, ko ti zašežejo bančni račun plačal jutri stroške vrtca z anonimno BTC denarnico. Kaj boš prenakazal protivrednost v BTC-jih tretji osebi ali na tretjo denarnico, ter s to plalač vrtec, ko boš ob plačilu moral poleg številke denarnice podati tudi davčno številko... Od tu dalje so tvoje sanje, da imaš kaj koristi od BTC denarnice bolj tam izpuhtele v dimu...

Obstajajo tudi anonimni sefi in podobne zadeve, v obeh primerih vključno z BTC denarnico.... ti anonimnost v končni nakazilu ne ne koristi, če je authetikacija pri plačilu obvezna....


Delnice si lahko nekam vtakneš, ker ti jih lahko zaplenijo. Z delnicami ne moreš ničesar kupiti, s kriptovalutami lahko. Potem si nekaj bluzil o vrtcu in o davčni številki, ki nič s tem, da so sredstva v denarnici neodtuljiva. Bluzenje o anonimnih sefih je zgolj to, bluzenje. Spomni se SKBja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Najbolj smešno v temi izpadete nocoinerji ki pridete dušebrižniško s svojih električno napajanih naprav pametovat in porabljate elektriko brez koristi da razlagate drugim kako bi morali eni naredit karkoli bi pač morda radi naredili =)

No vidiš, ko sem te vprašal o anonimnosti plačila tekočih stroškov, pa se je ustavilo. Osnove bo potrebno naštudirat, preden greš v abstakcije.

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

nadzor nad bitcoini v tvoji denarni imaš ti, za razliko od TRR, bučman.

In, kaj si s tem hotel povedat ?




Da ti top 1% tega denarja ne more pobrati z denarnice, za razliko od tistega na TRR.

BS.
Imam lahko delnice v delniških skladih v tujini, pa mi kaj dosti te ne koristijo, če z njimi ne morem plačati tekočih stroškov ali kosa kruha.
Kaj mi koristi mijon v FIAT $ ekvivalenti BTC denarnici, če teh BTC-jev ne morem korsititi, za plačilo tekočih stroškov.

Dej mi povej, kako boš DANES in v prPRIHODNOSTI, ko ti zašežejo bančni račun plačal jutri stroške vrtca z anonimno BTC denarnico. Kaj boš prenakazal protivrednost v BTC-jih tretji osebi ali na tretjo denarnico, ter s to plalač vrtec, ko boš ob plačilu moral poleg številke denarnice podati tudi davčno številko... Od tu dalje so tvoje sanje, da imaš kaj koristi od BTC denarnice bolj tam izpuhtele v dimu...

Obstajajo tudi anonimni sefi in podobne zadeve, v obeh primerih vključno z BTC denarnico.... ti anonimnost v končni nakazilu ne ne koristi, če je authetikacija pri plačilu obvezna....


Delnice si lahko nekam vtakneš, ker ti jih lahko zaplenijo. Z delnicami ne moreš ničesar kupiti, s kriptovalutami lahko. Potem si nekaj bluzil o vrtcu in o davčni številki, ki nič s tem, da so sredstva v denarnici neodtuljiva. Bluzenje o anonimnih sefih je zgolj to, bluzenje. Spomni se SKBja.


Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

m0LN4r ::

Pac kripto je anonimen torej super za shady biznis, dokler seveda to ni vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

49106 ::

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Pac kripto je anonimen torej super za shady biznis, dokler seveda to ni vec.

Problem je da mato 666 like to zagovarja kot kripto. Potem se pa čudi, da prostovoljno daje municijo ravno tistim, ki hočejo kripto regulirati ali zapreti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Vsi bi se morali borit proti temu da naša vrednost postane "anonimna" v smislu da nam je nekdo ne more vzet brez našega dovoljenja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:

Če je valuta vezana na neko žlahtno kovino to NI FIAT ampak blagovni denar.

FIAT je čisto drugačen koncept splavljen na novo, ki ima z blagovnim denarjem toliko veze kot z blagovno menjavo. Fiat nikoli ni bil blagovni denar. Blagovni denar je sicer bil predhodno bolj razširjen ker je bilo lažje usklajevati vrednost glede na žlahtne kovine ki so jih vsi cenili.


Prosim da si prebereš zgodovino, ker resnično pišeš na pamet... prednik današnjega FIATa je paper note da ga zamenjaš za zlato ki je lažje prenosljiv, to je prvotni začetek DENARJA... vse dokler ni Nixon ukinil gold backed dolarja praktično od zloma wall streeta 1929 ni bilo PRAVE globalne krize... pol se je pa začelo.


Nič na pamet.

Blagovni denar je točno to o čemer ti pišem. TO je denar čigar vrednost je vezana na neko blago, ki je lahko tudi žlahtna kovina kot na primer zlato, platina, srebro... S tem da se tukaj o blagu pogovarjamo kot o nekem materialnem imetju.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.

Mato989 je izjavil:

Vsi bi se morali borit proti temu da naša vrednost postane "anonimna" v smislu da nam je nekdo ne more vzet brez našega dovoljenja.

Pa sej sem ti rekel, da tvoja argumentacija je bsivo problema. Prostovolno daješ municijo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.



Zakaj anonimno? Ne anonimnost, jaz pravim, da je prednost BTC to, da so sredstva tvoja in ti jih noben režim ne more odtujiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.



Zakaj anonimno? Ne anonimnost, jaz pravim, da je prednost BTC to, da so sredstva tvoja in ti jih noben režim ne more odtujiti.


Režim ti ukine dostop do interneta.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Ne pa tudi sredstva na (paper) walletu, ki ga lahko uporabiš pri prijatelju ali v sosednji državi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.



Zakaj anonimno? Ne anonimnost, jaz pravim, da je prednost BTC to, da so sredstva tvoja in ti jih noben režim ne more odtujiti.
Da ne? Sej ti ne rabijo nic vzeti, samo preprecijo ti, da bos znjim placeval. Pa si na istem. No niti ne, ker s papirjem si lahko vsaj rit obrises, ogenj zakuris.

49106 je izjavil:

Ne pa tudi sredstva na (paper) walletu, ki ga lahko uporabiš pri prijatelju ali v sosednji državi..

Ja utopisticno mar ne? Ti bo namisljeni prijatelj v El Salvadorju s kriptom placal poloznico za elektriko in natankal avto v Sloveniji xD...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IgorCardanof ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.



Zakaj anonimno? Ne anonimnost, jaz pravim, da je prednost BTC to, da so sredstva tvoja in ti jih noben režim ne more odtujiti.


Režim ti ukine dostop do interneta.


Tole je pa 100x težje kot da ti zamrznjeo bančni račun.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Raptor F16 ::

IgorCardanof je izjavil:


Tole je pa 100x težje kot da ti zamrznjeo bančni račun.


Xina namba wan.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



Režim ti ukine dostop do interneta.


Tole je pa 100x težje kot da ti zamrznjeo bančni račun.
Pa tudi če ti ukinejo, kot že rečeno si tudi brez dostopa še vedno lastnik svojih kovancev, dokler imam pri sebi v jeklo vtolčen seed svoje denarnice.
Kjerkoli in kadarkoli spet pridem do neta, lahko v minuti že plačam s svojimi kovanci.

m0LN4r ::

Itak. Pravljica.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Itak. Pravljica.


Če je to samo pravljica potem pojdi nazaj v real life nas pa pusti pri miru... V venezueli pa zaradi razsutja FIAT sistema zaradi crypta ljudje dejansko še lahko kaj kupijo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Hmmm, kaj točno lahko kupijo? Veš ti bolje od nas?
Kruh, banane, položnice za štrom?

Mato989 ::

Karkoli, ker namesto da gre 500% inflacija in je vrednost bolivarčka manjša jim jo crypto ohrani =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Sej pravim, kako boš plačal anonimno tekoče stroške, ali pa vrtec z BTC denarnico, če boš poleg transakcije moral podati tudi veljavno davčno številko. Čudno pa ste fantje sploh kaj naštudirali, preden mečete te fikcije. Ker resnično upam, da s tekim pristopom ne boste šli zagovarjat "kripto" kot plačilnega sredstva ali FIAT8-) valute.


Zakaj pa davčno? A si jo iz riti potegnil? In kaj ta davčna pomaga?

Kar sanjaj da boš anonimno plačeval vrtec z anonimno denarnico. Imaš še kakšno utvaro argumentacije anonimnosti....
Oglasi se z matom 666, ko bom lahko anonimo plačeval očetovske prispevke.



Zakaj anonimno? Ne anonimnost, jaz pravim, da je prednost BTC to, da so sredstva tvoja in ti jih noben režim ne more odtujiti.

Prov maš...
Zato pa mnogi mešajo digilano valuto s kriptom.
Ko bo kripto valuta in ko boš za nakazilo UDT-ja ali pokojnine, pustimo plače delovnega razmerja, moral podatai ime , priimek, emšo in davčno, ter svojo btc, kakorkoli jo boš imenoval denarniro, ki ti je nihče ne more vzeti.... Pa te bo sodišče obsodilo pranja denarja, in s to denarnico nikjer ne boš mogel plačevati razen v davčni oazi, no veliko sreče, če ti je nihče ne more vzeti.. Lahko nakažeš samo na karitas, tam blokade prenosa kripto ključa vrednosti ne bo blokirano. Še kakšna ideja. Ker imam občutek da še nisi preštudiral te fore. Al misliš da bo tako kot danes, ko praktično nikjer ne moreš plačevati v kripto, sploh pa ne zadev, ki jih rabiš za dnevno/mesečno preživetje tebe in družine......

Mato989 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Itak. Pravljica.


Če je to samo pravljica potem pojdi nazaj v real life nas pa pusti pri miru... V venezueli pa zaradi razsutja FIAT sistema zaradi crypta ljudje dejansko še lahko kaj kupijo.

Kaj lahko plalač stroške stanovanja, z anonimno denarnico ? To ne bo ne danes ne jutri... Sem prepričan da bo blokada denarnice za izplačailo pri vseh demokratičnih državah, ko se bo argumentiralo usedlo sodstvo na tvojo denarnico...

Pa pustimo praviš da je € in $ itak faker in da ne bo obstajalo, sedaj pa boš že leta kar tako nakazal, brez posrednika brez borze, v fiat $, ali €.
Pa si naštudiral kako boš vpeljal plačailo s kripto, ko FIAT gotovine ne bo več ?

Mato989 je izjavil:

Karkoli, ker namesto da gre 500% inflacija in je vrednost bolivarčka manjša jim jo crypto ohrani =)

Pa kljub temu primerjaš vrednost FIAT valuto. Zanimivo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mato989 ::

Jaz vsak dan plačam s cryptom poberejo mi crypto in plačam v SPARu ali na PETROLu... težav ni, to da nekdo spremeni to v evre mene ne zanima, mene zanima da si lastim samo crypto in plačam z njim
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Jaz vsak dan plačam s cryptom poberejo mi crypto in plačam v SPARu ali na PETROLu... težav ni, to da nekdo spremeni to v evre mene ne zanima, mene zanima da si lastim samo crypto in plačam z njim

Da kot sem rekel, nisi naštudiral.... leta 2044 koi boš upokojence, boš pokojnino dobil v kripto. Glede na današnje upokojence , verjetno resno ne misliš da ti bodod natiskali transfer na papirju....... Tvoja kripto denarnica bo pač kripto, številko denarnic, ki bodo na tvojem nivoju bodo do današnjih 50% prišle na 99%... No tako kot je danes v fake $ in €... Pa pustimo da lastniki top 0.01% denarnic... verjetno za dopust tankanja jahte porabijo več , kot predstavljka danes vrednost teh 50% denarnic.
Toliko kako daleč si naštudiral.
Pa ne skrbi, že danes ti z domačo kripto farmo konkurirša nekomu ki ima na razpolagao elektrarno in to ne sončno.
PS: ja oprosti sem se napačno izrazil "konkuriraš"
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

l0g1t3ch ::

https://www.netokracija.com/konzum-krip...

S kripto lahko plačujem v Konzumu, z zlatom pa ne morem.

Pa koliko strupenih snovi se uporabi pri pridobivanju zlata pa vsa energija pri obdelavi le tega. Mislim da je najbolje da se ga prepove za vso ne industrijsko rabo.

PrimoZ_ ::

LOL. Sedaj pa vsi tiho :D

Mato989 ::

BREAKING: Brazil is considering ZERO tax on #Bitcoin mining that uses renewable energy!


Bitcoin Failed in El Salvador
- Foreign Policy

More Salvadorans have a #Bitcoin wallet than a bank account - in barely 3 months!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

l0g1t3ch ::

PrimoZ_ je izjavil:

Po tej logiki brezveznega premetavanja bitov lahko ugasnemo tudi YT, FB, Insta, OF, Twitter,...
Pa ko bi ti vedel koliko infrastrukture v obaku je namenjeno za poganjanje ene same mobilne igre (talking tom).


l0g1t3ch je izjavil:

Ko bi bila energija edino kar se izgublja s premetavanjem bitov.

Pomislite na ves izgubljen človeški potencial! Vsa ta možganska kapaciteta, ki se sedaj zapravlja za razmišljanje kako še bolj učinkovito prodati narisanega mačka, pa za zajemanje podatkov v backendu in njihovo analiziranje in modeliranje.

Pa to so še mali igralci globalno.
Koliko potenciala je šele na globalnem nivoju zapravljenega da sedaj načrtujejo rešitve za FB in podobno...

Skrajni čas da ukinemo vse skupaj in uvedemo plansko gospodarstvo!
Rabimo več možganov v biokemiji, medicini, fuziji, jedrski tehnologiji, vesolju. Ali pa vsaj v izboljšavi odprtih operacijskih sistemov, pisarniških paketov, odprtih rešitvah za IT za potrebe države in prebivalstva...
Izzivovo kolikor hočeš.

Hitro v planiranje petletk!

Malo sarkastično in malo zares.



Torej še vedno čakam na odgovor kdaj začenmo s projektom določevanja kaj je brezvezna aktivnost in kdo bo v komisiji :)

Raptor F16 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Kaj pol, kdaj začnemo sestavljati odbor za ugotavljanje kateri biti so vredni premetavanja?


Samoumevnih stvari ni potrebno presojati.


Ampak kaj so samoumevne stvari ? Kdo bo določil kaj so samoumevne stvari, po kakem kriteriju ?
ugasnem FB ali kripto ?

Kolega zgoraj je naštel par stvari, za katere bi se marsikdo, sploh starejši strinjal da so brezvezno premetavanje bitov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Mr.B ::

l0g1t3ch je izjavil:

https://www.netokracija.com/konzum-krip...

S kripto lahko plačujem v Konzumu, z zlatom pa ne morem.

Pa koliko strupenih snovi se uporabi pri pridobivanju zlata pa vsa energija pri obdelavi le tega. Mislim da je najbolje da se ga prepove za vso ne industrijsko rabo.

A odkrivaš toplo vodo.... pač iz fiat v fiat v izplačilo v fiat.... še kaj novega. Pa ne skrbi, če boš kupil pod 10k€ te teakoj ne bodo povprašali po zdravju ter beri še drobni tisk plačila davka...
S obzirom na volatilnost tečaja kriptovalute koji može varirati iz minute u minutu, sustav PayCek jamčit će kupcu prilikom pokretanja transakcije fiksiranu tečajnu protuvrijednost u vremenu dovoljnom za njezino uspješno izvršavanje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Švedska: zavoljo podnebja je treba rudarjenje bitcoina prepovedati (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
56154851 (41404) m0LN4r
»

Rudarjenje bitcoina potratnejše od izkopavanja zlata (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
6220637 (15871) kakob
»

EU dodatno omejila anonimnost kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8326999 (20622) Eandro5res
»

Na Islandiji ukradli za dva milijona dolarjev računalnikov za kriptorudarjenje

Oddelek: Novice / Kriptovalute
86432 (4849) Prospekt
»

Harvardovo gručo zlorabili za rudarjenje kriptovalute

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1010802 (7821) zee

Več podobnih tem