» »

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

««
5 / 17
»»

kixs ::

Zdej so koncali JPN:SLO. Gledal zadnjo minuto... skoda, ker sem ze od 8ih pokonc...

GupeM ::

Jaz sem že od šestih (froci), pa sem 6 minut pred koncem tekme ugotovil, da so igrali :D

Imam občutek, da tako ali tako tekma ni bila preveč zanimiva.

2dark ::

Fiba pravi, da so naši po moči četrti.

Tako, da najmanj 4-to mesto jim ne uide.

https://www.fiba.basketball/basketballw...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Niste kaj veliko zamudili... jaz sem imel na 2. screenu... če bi za Japonsko igral Hachimura, bi še nakako bilo, tako pa 3 razrede razlike v kakovosti, tista tekma... ko izgledajo Nikolić, Dragić, Blažič, Čebašek, Dimec in podobni dobri košarkarji... več bi morali igrati Glas, Samar, Prepelič... sicer pa če sem prav razumel, je bilo 13.000 gledalcev...

@2dark, bi bilo zanimivo videt te analitike pri FIBI, ki so tole dognali... je pa res, da mogoče štrli iz povprečja Francija, ZDA, Kanada, Avstralija, Nemčija... potem pa je res nekih 10 ekip izenačenih, kamor tudi sam uvrščam Slovenijo... sicer pa da je Kanada 7., mi pa 4. :D Pa da smo mi pred Nemčijo... morda še najbolj lovska, da je Gruzija na 23. mestu, pred njo so denimo Japonska (kjer, kot sem že prej napisal, ni niti Hachimure)... pa 21. Črna Gora... Finska pred Litvo... ne vem če... ta lestvica je crap...

Moram pa priznat, da je tole nehvaležno delo in jaz bi nerad pisal seznam za celotno Svetovno prvenstvo... kot rečeno, že med top contenderji ni nihče res zelo izrazit favorit, ker je teh ekip kakšnih 4-5... tja kamor mi spadamo, pa je kakšnih 10 ekip... druga polovica ekipa pa so tier 3 ekipe, ki so zraven zgolj zaradi samega formata tekmovanja in dejstva, da so domačini...

2dark ::

Sej uradna letsvica deluje na principu točkovanja in Slovenija bo še lep čas visoko, ker so ostali precej zadej glede točk.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Ampak tole ni uradna... dejansko so v obzir vzeli tudi vse zadnje rezultate in poškodbe/odpovedi... bi bilo zanimivo videt, kdo in koliko folka je tole lestvico naumilo... od zadnje lestvice je Latvia pridobila 3 mesta, pa je vmes odpovedal Porzingis :D Si srčno želim, da bi bila Slovenija tako visoko oz. še višje, še bolj srečen bom, če me demantirajo, ampak bi si skoraj upal trdit, da bi lahko bili kakšno mesto nižje...

klemenSLO ::

če je to naša košarka.... potem je to žalost.
Nič od nič. le podajanje vn na trojke
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Ampak tole ni uradna... dejansko so v obzir vzeli tudi vse zadnje rezultate in poškodbe/odpovedi... bi bilo zanimivo videt, kdo in koliko folka je tole lestvico naumilo... od zadnje lestvice je Latvia pridobila 3 mesta, pa je vmes odpovedal Porzingis :D Si srčno želim, da bi bila Slovenija tako visoko oz. še višje, še bolj srečen bom, če me demantirajo, ampak bi si skoraj upal trdit, da bi lahko bili kakšno mesto nižje...


Sej uradno je slovenija na 7-mem mestu skupno in 4-tem samo evropa zaradi točkovanja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Ampak tole ni uradna... dejansko so v obzir vzeli tudi vse zadnje rezultate in poškodbe/odpovedi... bi bilo zanimivo videt, kdo in koliko folka je tole lestvico naumilo... od zadnje lestvice je Latvia pridobila 3 mesta, pa je vmes odpovedal Porzingis :D Si srčno želim, da bi bila Slovenija tako visoko oz. še višje, še bolj srečen bom, če me demantirajo, ampak bi si skoraj upal trdit, da bi lahko bili kakšno mesto nižje...


Sej uradno je slovenija na 7-mem mestu skupno in 4-tem samo evropa zaradi točkovanja.


To sem vse seznanjen... tam se gleda rezutate dolgoročno... ampak tule, kjer pa dejansko jemljejo v obzir zadnje tekme in poškodbe oz. odpovedi... pa je tale lestvica povsem mimo... to je vse, kar sem mislil...

2dark ::

Dobro.. Ampak glejmo v prihodnost.. Saj nekaj potencijala naša mladina vseeno premore.. Nismo zdaj popolnoma brez zaledja..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Dobro.. Ampak glejmo v prihodnost.. Saj nekaj potencijala naša mladina vseeno premore.. Nismo zdaj popolnoma brez zaledja..


Saj nobena od teh lestvic ni neka projekcija o tem, kakšna bi naj bila tudi prihodost posameznih reprezentanc. Ko gledam te top tier reprezentance, bi rekel, da smo tudi tu precej zadaj, nek potencial je v Videtu, Glasu, Piršu, Samarju, Ciani, Jurković, Prepelič... par jih je tudi v ameriški študentski ligi, da jih ne naštevam vseh... pa tudi nekateri od teha niso več najbolj mladi... ne da se mi zdej brainstormat, gotovo sem jih precej pozabil oz. se bom verjetno spomnil par v trenutku, ko bo pritisnil "pošlji"... jaz tu težko vidim kaj, kar bi mi vlivalo nekega optimizma... pa če vemo še to, da jih bo večina stagnirala, vsaj tistih v Sloveniji, ker praktično skoraj ni kluba, ki bi dobro delal tudi na prehodu v članske vrste... včasih se je na vsakem koncu Slovenije našel kakšen igralcev, klub,... ki je naredil iz tega kaj... večina jih je šla potem v Olimpijo ali pa direkt v tujino, kar se je izkazalo za dobro v skorajda vseh primerih, kar se naših najboljših košarkarjev tiče... še enega Čančarja, dokler ga ni Miško cuknil v Mego, je bil posojen v Škofjo Loko s strani Olimpije... ne znamo mi to več, ni več potrljenja, želje... znanja pa kolikor vem še nekaj je, poguma pa precej manj... redki so klubi oz. trenerji pri nas, ki delajo v članskih vrstah z mladimi... včasih se je tu pa tam pojavil kakšen potencial, ki je dobil priložnost, sedaj so to neki unknown ameriški košarkarji... že en Slovan je včasih več naredil za slovensko košarko, kot zdej vsi klubi skupaj... da ne omenjam cele vrste ostalih klubov, od Krke, Laškega, Heliosa, Kopra, Polzele.. bla bla

klemenSLO ::

Moja napoved: naša grupa F:
proti Kapverdskim otokom, venezueli - zmaga. Prot Gruzija- težka zmaga
Potem se pa križamo s skupno E: kjer bosta nemčija in avstralija. Tam bomo obe zgubili in gremo domov.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

2dark ::

Vprašanje, kdo bo nadaljeval iz skupine z AVstralijo, Nemčijo in Finsko.. Markannen je resnično velika prevaga za FInsko..

Mogoče je , da napredujeta celo Finska iN nemčija...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Najprej rosterji:

AVSTRALIJA
Xavier Cooks, Dyson Daniels, Dante Exum, Josh Giddey, Chris Goulding, Josh Green, Joe Ingles, Nick Kay, Patty Mills, Duop Reath, Matisse Thybulle, Jack White

FINSKA
Miro Little, Alex Murphy, Sasu Salin, Olivier Nkamhoua, Henri Kantonen, Mikael Jantunen, Elias Valtonen, Alexander Madsen, Edon Maxhuni, Lauri Markkanen, Jacob Grandison, Ilari Seppala

NEMČIJA
Isaac Bonga, Franz Wagner, Niels Giffey, Justus Hollatz, Moritz Wagner, David Kramer, Johannes Voigtmann, Maodo Lo, Andreas Obst, Dennis Schroder, Daniel Theis, Johannes Thiemann

/////

Jaz pravim, da bo takole:

1. Nemčija
2. Avstralija
3. Finska
4. Japonska

Nemčija je sila neugodna, sem gledal par pripravljalnih tekem oz. vsaj dele le-teh. Imajo dobro pokrito ekipo, kompaktno, izdajo zelo ekipno. Schroder je že na par prvenstvih pokazal, da zna biti pravi vodja, tudi ko je imal slabe sezone v ligi NBA. Potem sta tu brata Wagner, pa visoki košarkarji Theis, Thiemann, Voigtmann... Schroderja lahko na mestu organizatorja dobro zamenja za tistih 10-15 min Maodo Lo... Obst je pokazal že leta 2022, ko je bila Nemčija 3. na Evropskem prvenstvu, da je izjemen šuter, potem sta tu še Weiler-Babb in Giffey, ki sta več kot solidna role playerja, ki se znata prilagodit ekipi, kar ste že velikokrat pokazala. Precej neugodna ekipa, dobro pokrita, izgledajo zelo samozavestni in navdahjeni.. prav nič ne bom presenečen, če jih uspe prit do kakšne medalje!

Finski se je z leti to ogrodje ekipe postaralo oz. že poslovilo od reprezentance. Markkanen je imel seveda izjemno sezono v NBA, ne bo pa mogel sam... pričakujem srčno, simpatično ekipo, kot poznamo Finsko zadnja leta, ampak res zelo težko bodo prišli višje od 3. mesta, vsaj po mojem skromnem mnenju. Organizatorski par Maxhuni in Kantonen prav nikakor ne more slediti branilcem Nemčije in Avstralije... tudi na položaju 2 sta Salin in Koponen... Salina že počasi dohitevajo leta, Koponen pa moram dejat, da me je zadnja leta prav razočaral, možakar je res obetal, potem pa vedno bolj bledo, ali če hočete od Barcelone, pa do Helsinki Seagulls, kjer igra danes. Shawn Huff je bil dejansko temelj ekipe vsa ta leta, ko je finska rastla, sedaj gre za dobrega mentorja, ampak pri svojih 39 letih, kar pretirano veliko ne more več dodati... potem so tu solidni role in bench igralci tipa Jantunen, Madsen, Valtonen, Palmi,.. ko primerjaš rosterje ostalih dveh konkurenčnih ekip, torej NEM in AVS, je bolj kot ne jasno, da je Finska poimensko preveč zadaj oz. se počasi tudi menjava generacija. Vsekakor pa ne izključujem popolnoma možnosti, ker stari se morajo seveda pokazati tudi na terenu in sploh ne dvomim, da bo želja in energije pri Fincih dovolj.

Avstralija bo vsekakor neugodna za vsako ekipo, že vrsto let so poimensko zanimiva reprezentanca. Najprej prvi razlog, zakaj sem jih postavil pod Nemčijo... problemi z visokimi košarkarji, namreč od ko kaže, bo odpadel zaradi poškodbe verjetno tudi Jock Lendale, ki je nekoč igral za Partizan, edini prostali center tu je Duop Reath, ki je pred časom igral za srbski FMP in smo se ga lahko pošteno nagledli tisti, ki spremljamo tudi ABA ligo... sicer atletski košarkar, ampak nič posebnega, če vemo, da ni v reprezentanci Aron Baynesa, ki še vedno sanira poškodbo iz Olimpijski 2023 - torej long story short, Avstralija ima težave pod košem, podobno kot mi... ostali položaji pa so dobro pokriti, od položaja 1-3 je kar bogatija, tako da je odletel iz seznama tudi Matthew Dellavedova. Tako da ni druge kot small ball, pričakujem, da bosta precej na položaju 4 igrala tudi Thybulle, ki sicer nima niti 200cm, vemo pa za kakšen tip košarkarja gre, in Ingles... morda tudi Josh Green, seveda član Dallasa. Če ne bi bila izbira na položaju 1-3 tako velika, bi napisal, da se zna Avstraliji poznat utrujenost nekaterih nosilcev, kot so Ingles (35 let), slednjega bo tudi sicer zanimivo videt, ker vemo da je zadnja leta v NBA ogromno poškodb, potem je tu še Mills, ki jih isto šteje 35 let, pa Goulding, ki je star 34 let... zanimivo je te dni brat, kako je Ben Simmons strašno pripravljen za novo sezono lige NBA, ne bi pa seveda tvegal v reprezentanci, ker sicer bi bilo zanimivo videt, da bi bilo v ekipi še Baynes, Simmons in Landale.

Kot sem zgoraj napisal, jaz, če bi moral, bi napovedal takole...

1. Nemčija
2. Avstralija
3. Finska
4. Japonska

Kawhi ::

Gledam mal Nemčija Grčija. Grki ne morejo koša dat. Dobra obramba Nemcev. V napadu pa niso kaj posebnega. Theis in F.Wagner sta sicer dobra. Olimpijin Hollatz si je gleženj zvil. Zdajle je 33-30 pa samo minuto do konca polcajta. Če bodo takole igrali Nemci kot so v prvem polcajtu bodo premagljivi na svetovnem.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hmm, not good...

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/s...


Tole mi je rahlo čudno... zakaj pa ne bi selili tekme v kakšen drug japonski kraj... zakaj hudiča bi rinili ravno v Manilo/Filipine, kjer igra že največ skupin... malce čudno...

Kawhi ::

No v drugem polčasu, ki ga nisem gledal so bili Nemci izgleda boljši 84/71 končni

Kawhi ::

Zelo dobra tekma Ger - USA, Ger vodi po prvem polčasu za 8. Nemčija odlična obramba, fluidni napad. Usa na individualo.

Reaper ::

Kje gledaš?

Kawhi ::

Courtside 1891

kixs ::

Ocitno vse kar so gradili, so v zadnjih dveh minutah izgubili.

Kawhi ::

Rabiš se samo prijavit, ne rabiš imeti plana. Je pa še samo minuta

kixs ::

Reaper je izjavil:

Kje gledaš?


Vedno isti linki, dajte bookmark!

http://utakmice.net/uzivokosarka/
https://play.stream2watch.com/schedule-...

2dark ::

Reaper je izjavil:

Kje gledaš?

Tukaj maš streame..

https://sportshub.fan/event/us%D0%B0_g%...

Nemci so vodili celo za 16, ampak Američani so se vrnili. Je otrebno tudi malo sreče.. So pa NEmci do sedaj bili najbližje, da jih dobijo, kar tudi nekaj pove o moči Nemške reprezentance in sanjarjenje kako bo Slovenija z Dončićem premagala Nemčijo. Na slab dan nemčije bo 10 za Nemce, na dober pa 25 razlike..



Nam ljubi bratje Poljaki so z zmago na predkvalifikacijskem turnirju proti Bosni potrdili , da gredo v kvalifikacije za Olimpijske 2024.


To bo nekatere spet bolelo, da bi na OI 2024 bila Poljska, vrhunske Slovenije pa tam ne bo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kawhi ::

Ja, na koncu Usa. Na individualo Edwardsa. So pa Nemci impresivni. Vodili že 16pik. Slabi točki pa imo:
1) Play, Lo totalno izven forme, Schroeder pa toplo hladno.
2) njihova najboljša - Schroeder in F. Wagner. Zadnjo četrtino preveč želela sama.

Bo pa težka, na Luko bodo postavili Bongo, ki je res dober obrambni in Wagnerja občasno tako da res ne bem kako jih lahko premagamo.

Aja, za vse, ki ste gledali včasih Dallas. Brunson nula danes. Haliburton dosti boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

kixs ::

Kawhi je izjavil:



...

Bo pa težka, na Luko bodo postavili Bongo, ki je res dober obrambni in Wagnerja občasno tako da res ne bem kako jih lahko premagamo.


Bodo ze nasi strokovnjaki nasli resitev ;)

Reaper ::

Ok, hvala.

2dark ::

Moč USA je zagotovo to, da imajo veliko igralcev, ki so vsi sposobni potegnat ekipo strelsko.. Je pa za američane potrebna koncetracija in seveda če boi nemci zadeli tiste 3 trojka v zaključku bi sedaj bili zmagovalci. So pa nakazali, da američane lahko realno nekdo sname, ko se bo šlo zares.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Kot kaže bodo tekme predvajali tudi na Šport TV 1 ne samo na Šport klubu.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže bodo tekme predvajali tudi na Šport TV 1 ne samo na Šport klubu.


Ena dobra novica, da ne bo jokanje, kako ne morejo gledat. S slovenskimi komentatorji. ;((
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Tiger ::

Oziroma bolj natančno - Šport TV, bo prenašal samo tekme Slovenske reprezentance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

2dark ::

Tiger je izjavil:

Oziroma bolj natančno - Šport TV, bo prenašal samo tekme Slovenske reprezentance.


In ŠPort Klub na telesmehu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Zvezdica27 ::

dobro, torej naše čričke bomo lahko gledali, ostale pa po streamih. Lako čemo...

kixs ::

Se par dni do zacetka... do sobote je pa se daaalec ;)

Najboljsi...
https://www.fiba.basketball/news/top-30...

Kurzweil ::

Evo, jutri gre zares...

Še zadnji/tretji power rankings... prvih 12... torej med prvimi 12-imi je Slovenija padla za največ, štiri mesta...

1. ZDA -
2. Nemčija +3
3. Francija -1
4. Španija +2
5. Kanada +2
6. Avstralija -3
7. Italija +1
8. Slovenija -4
9. Srbija -
10. Dominikanska Republika -
11. Brazilija +2
12. Finska -1

Celoten seznam 32-ih reprezentanc

kixs ::

To je verjetno ze bolj realno.

Kodrnusa ::

Kje se lahko vidi razpored tekem?
Bo treba streamat, ker je glup sportklub zakupil pravice spet. Vsaj slovenijo bojo prenasal na š1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Kurzweil ::

@Kodrnusa, imaš prenose tudi na Šport TV... je pa res, da kolikor vidim, samo Slovenijo...

Razpored tekem na uradni strani
Tule si lahko snameš tudi .pdf
Pa recimo na RTV
Predvidevam, da imaš tudi app za telefon, kjer boš imel verjetno še cel kup druge uporabne vsebine...

oo7 ::

Verjetno bomo prvi v skupini F. Potem v nadaljevanju dobimo verjetno Nemce in Avstralce. Tukaj pa se bo verjetno tudi ustavilo ?

2dark ::

Srbija pod SLovenijo? Trolololo...

Kodrnusa je izjavil:

Kje se lahko vidi razpored tekem?
Bo treba streamat, ker je glup sportklub zakupil pravice spet. Vsaj slovenijo bojo prenasal na š1


Razpored imaš na uradni fibini strani.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

SObota 26.8.
13:30 Slovenija: Venezuela

POnedeljek 28.8.
13:30 Slovenija : Gruzija

Sreda 30.8.
13:30 Slovenija : Kapverdski otoki
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Glasovanje novinarjev

Ne vem pa, zakaj ni med top selektorji Sekuliča in top rebounderji Dimca :D

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka:

1. USA - 61.5%
2. France - 9.9%
3. Spain - 8.7%
4. Slovenia - 4.3%
5. Australia - 3.7%

Katera ekipa bo gotovo dobitna kolajne:

1. USA - 92.5%
2. France - 49.1%
3. Spain - 42.2%
4. Canada - 27.3%
5. Australia - 20.5%
6. Slovenia - 19.3%
7. Germany - 14.3%
8. Serbia - 12.4%

Katera skupina je najtežja:

1. Group H: Canada, Latvia, Lebanon, France - 37.9%
2. Group E: Germany, Finland, Australia, Japan - 35.4%
3. Group C: USA, Jordan, Greece, New Zealand - 19.9%
4. Group G: Iran, Spain, Cote d'Ivoire, Brazil - 2.5%
5. Group A: Angola: Dominican Republic, Philippines, Italy - 1.9%
6. Group B: South Sudan, Serbia, China, Puerto Rico - 1.3%
T-7. Group D: Egypt, Mexico, Montenegro, Lithuania - 0.6%
T-7. Group F: Slovenia, Cape Verde, Georgia, Venezuela - 0.6%

Katera ekipa bo največje pozitivno presenečenje prvenstva:

1. Philippines - 22.2%
2. Canada - 9.9%
T-3. Germany - 7.4%
T-3. South Sudan - 7.4%
5. Japan - 6.8%
6. Dominican Republic - 5.6%
7. Finland - 4.3%
T-8. Greece - 3.7%
T-8. Latvia - 3.7%

Katera ekipa bo največje razočaranje Svetovnega prvenstva:

1. Canada - 10.5%
T-2. Spain - 9.9%
T-2. USA - 9.9%
4. Slovenia - 9.3%
5. Serbia - 8.6%
6. Greece - 8.0%
T-7. Australia - 7.4%
T-7. China - 7.4%
8. Philippines - 5.6%

Katera ekipa je pod največjih pritiskom, kar se uspeha tiče:

1. USA - 61.5%
2. Philippines - 11.2%
3. Spain - 6.8%
4. France - 4.3%
5. Japan - 3.1%
6. Canada - 2.4%
T-7. Germany - 1.9%
T-7. Slovenia - 1.9%

Kdo bo MVP tega svetovnega prvenstva:

1. Anthony Edwards - 21.1%
2. Luka Doncic - 13.8%
3. Jalen Brunson - 10.5%
4. Shai Gilgeous-Alexander - 5.9%
5. Rudy Gobert - 4.6%
T-6. Brandon Ingram - 3.9%
T-6. Austin Reaves - 3.9%
T-8. Bogdan Bogdanovic - 2.6%
T-8. Tyrese Haliburton - 2.6%
T-8. Willy Hernangomez - 2.6%

Kdo bo prvi strelec prvenstva:

1. Luka Doncic - 52.6%
2. Anthony Edwards - 7.9%
3. Lauri Markkanen - 5.9%
4. Shai Gilgeous-Alexander - 5.3%
5. Jordan Clarkson - 5.3%

Other - 23.0%

Kdo bo prvi skakalec prvenstva:

1. Rudy Gobert - 39.5%
2. Jaren Jackson Jr. - 9.2%
T-3. Walter Tavares - 5.3%
T-3. Jonas Valanciunas - 5.3%
5. Karl-Anthony Towns - 4.6%

Kdo bo prvi asistent prvenstva:

1. Luka Doncic - 32.9%
2. Jalen Brunson - 9.9%
3. Josh Giddey - 7.9%
T-4. Tyrese Haliburton - 6.6%
T-4. Dennis Schroder - 6.6%

Kdo bo najboljši mladi košarkar prvenstva:

1. Josh Giddey - 20.0%
2. Paolo Banchero - 18.3%
3. Juan Nunez - 10.8%
4. Kai Sotto - 9.2%
5. Nikola Jovic - 5.8%

Kdo bo najboljši strelec prvenstva:

1. Rudy Gobert - 34.4%
2. Jaren Jackson Jr. - 18.5%
3. Mikal Bridges - 3.2%
T-4. Alberto Diaz - 2.5%
T-4. Dennis Schroder - 2.5%

Other - 38.9 %

Kateremu košarkarju bi zaupali odločilni met na tekmi:

1. Luka Doncic - 45%
2. Anthony Edwards - 8.6%
3. Bogdan Bogdanovic - 5.7%
4. Jordan Clarkson - 4.3%
5. Austin Reaves - 3.6%

Kdo bo najboljši trener tega Svetovnega prvenstva:

1. Steve Kerr - 42.0%
2. Sergio Scariolo - 11.5%
3. Vincent Collet - 9.6%
4. Chot Reyes - 4.5%
5. Tom Hovasse - 3.8%

Other - 28.6%

2dark ::

V petek bosta dve zelo zanimivi tekmi.

Ob 10:00
Finska:Avstralija

Ob 15:30
Kanada:Francija
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

@2dark, sem ravno hotel izpostavit ti dve tekmi... jaz sicer vidim v skupini, kjer sta Finska in Avstralija napredovanje Nemčije in Avstralije, za kar ne rabim bil prevelik strokovnjak... je pa jasno breme na teh dveh reprezentancah, pred dnevi sem že pisal, zakaj postavljam na prvo mesto NEM in AUS, Finska pa je tu v položaju da lahko samo preseneti, bo zanimivo. Torej Avstralija... bo pa zanimiva tekma...

Tekma Kanade in Francije pa bo sploh eden od highlightov prvega/skupinskega dela tekmovanja... bi se kar težko odločil za favorita... pa dajem res malce več možnosti Franciji...

So pa tile termini nemogoči... prva tekma, ki jo omenjava, se začne že čez 1 uro, tekma Francija-Avstralija pa je ob 15:30, ko nas bo večina jadrala med službo in domom...

Mato989 ::

Še dobro da delam od doma... samo streme dobre je treba najt
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Mato989 je izjavil:

Še dobro da delam od doma... samo streme dobre je treba najt


Jaz bi lahko delal od doma, pa imam raje takole... situacija pa v vsakem primeru ista... na enem screenu delo, na drugem basket... kar se streamov tiče, če bo kaj kvalitetnega prilepite tukaj, jaz pa bom storil isto, v kolikor zasledim kaj uporabnega...

Kawhi ::

Imaš na SK2 prvo in SK1 drugo. Pa res ne morem verjet da ne skeširate teh 14,5€ pa lahko vse gledate...

Kurzweil ::

Kawhi je izjavil:

Imaš na SK2 prvo in SK1 drugo. Pa res ne morem verjet da ne skeširate teh 14,5€ pa lahko vse gledate...


Jaz imam Šport TV (Siol)... nimam Sportklub... problem je, da Šport TV prenaša samo tekme Slovenije... mene pa seveda ne zanima samo Slovenija na tem SPju...

Kodrnusa ::

Kawhi je izjavil:

Imaš na SK2 prvo in SK1 drugo. Pa res ne morem verjet da ne skeširate teh 14,5EUR pa lahko vse gledate...

Princip

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914157178 (35857) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617870 (15038) Kurzweil

Več podobnih tem