» »

COVID zdravilo je tukaj - kaj je naslednji korak?

COVID zdravilo je tukaj - kaj je naslednji korak?

1
2
»

no comment ::

Mato je jezen na cel svet, ker obstajajo tudi virusi, ki niso ošpice.

In ker imunski sistem ni binaren.

;-) ::

Kaj je naslednji korak ? Kupit čimveč teh tablet, če jih kupimo preveč jih še vedno lahko doniramo to nam je poznana praksa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Unchancy ::

no comment je izjavil:

Mato je jezen na cel svet, ker obstajajo tudi virusi, ki niso ošpice.

In ker imunski sistem ni binaren.

Pa še za ošpice sta potrebna dva odmerka. Klinc pa tako cepivo. :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

koyotee ::

;-) je izjavil:

Kaj je naslednji korak ? Kupit čimveč teh tablet, če jih kupimo preveč jih še vedno lahko doniramo to nam je poznana praksa.


Kupi pa daj žlahti, pol pa izsledke objavi tukaj, komaj čakamo!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fujtajksel ::

Mato989 je izjavil:

...
Cepivo proti preprečitvi okužbe delta seva deluje med 35-60% odvisno od vrste cepiva... kaj to pomeni? Da če se nas 2 mil okuži bo še zmeraj 65-40% ljudi ki so cepljeni ZBOLELO... si predstavljaš da bi cepivo proti ošpicam delovalo tako ZA KURAC?


Ne bom hvalil tega cepiva :(
Kolikor vem, slabo učinkovito cepivo obstaja tudi proti noricam. Zato z njim množično niso cepili, so ocenili da se javnozdravstveno ne splača.

dsfsfawer235 ::

Kako nam kaj gre v deželi vseznalcev in vsevedov?

https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha...

Se kaksen utrinek:

več kot petina Slovencev misli, da smo ljudje živeli v času dinozavrov


Facebook so preplavile slike, pod katerimi je prilepljen napis: "Zaupam svojemu imunskemu sistemu." V objavah dosti teh ljudi govori o "gripci", nikakršni smrtnosti, zanje bolezen celo ne obstaja, potem pa rečejo – zaupam svojemu imunskemu sistemu. Če bi bil jaz njihov imunski sistem, bi bil užaljen. Torej mi ne zaupate pri kozah in kugi, pri "gripci" pa? Skratka, govorijo resnico: zaupajo si minimalno. A če si minimalno, zakaj tako naduto?


Zdajšnji družbeni sistem nima zveze z ekonomijo, marveč z vero. Sodobni kapitalizem je religijski sistem. Saj ste opazili, da so stavbe bank in korporacij prerasle in zasenčile katedrale? Ker ne temelji na dejstvih, torej razumu, mora temeljiti na čustvih, ki pa jih nič bolj ne aktivira kot dober nateg.


Ameriško laž o začasnih revežih smo pogoltnili kot mastno in obilno vabo. Najlepši dokaz je šokantno dejstvo, da so najbolj prodajane knjige v samostojni Sloveniji dela Louise L. Hay (vir). Stojite pred ogledalom in si ponavljate: "Lepa sem. Bogata sem. Zdrava sem." In vesolje se vam ukloni in postanete vse, kar si govorite.


Zgradili smo torej novega človeka, skrajno individualističnega, ki ne potrebuje nikogar in je zadosti samemu sebi. Edini njegov kriterij je denar, odnosi pa le orodje za manipulacijo drugih. Sam s seboj ne more ostati, kajti takrat njegova notranja praznina brizgne na plano, zato mora neprestano nekaj početi. Recimo prepričevati druge, da je vse na njem vredno zavisti.


Zanimivo branje, priporocam FejstBukavci...
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

sbawe64 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Vse je začasno, samo cepljenje ne.
Ko enkrat dobiš, dobiš.


Neumnost. Razen tega je zdravilo tudi intravenozno.

sbawe64 je izjavil:


Cepiva so za wuhanski sev okt/2019....Alfa je angleški sev.

Btw, se hodi te dni kdo cepiti s cepivom za gripo iz 2019 ?


Kaj tocno se je spremenilo na spike beljakovini med obema sevoma? Namrec, s takimi kretenskimi izjavami samo izkazujes, da o cepivu ne ves absolutno nic - ali pa samo trolas.

Za vsak sev imaš mutacije tu
https://covariants.org/variants/21A.Del...
2020 is new 1984
Corona World order

dsfsfawer235 ::

sbawe64 je izjavil:


Za vsak sev imaš mutacije tu
https://covariants.org/variants/21A.Del...


To vem, mene zanima kaj se je od prvega seva do game spremenilo na spike proteinu, da cepivo ne bi vec delovalo? A sploh ves, zakaj ti omenjam spike protein?
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična. :)):)):))

Kje delajo takšne osebke? In še žali druge, da smo to drugi pisali, a gre za 1. aprilsko šalo na katero je nasedel in jo vzel za sveto resnico.

Uporabnik: NMH

Novica objavljena: 01.04.2021 ob 15:00

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Iz teme: PC(T) - razširjeni odloki in njihovo spoštovanje

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PersonaRuda ::

Naj nekdo napiše v temo: PC(T) - razširjeni odloki in njihovo spoštovanje
Uporabniku: NMH

da je citiral 1. aprilsko šalo kot resnično novico. :))

Predstavljajte si, da bi NMH prebral 1. aprila, da bodo nezemljani pristali 28. oktobra in bi sedaj novembra pisal, da je takrat bila novica neresnična in da ni zaupanja vredna. A napisana 1. aprila. :))

Voss ::

PersonaRuda je izjavil:

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična. :)):)):))

Kje delajo takšne osebke? In še žali druge, da smo to drugi pisali, a gre za 1. aprilsko šalo na katero je nasedel in jo vzel za sveto resnico.

Uporabnik: NMH

Novica objavljena: 01.04.2021 ob 15:00



Haha nice catch!

NMS prijavi se raje iz kakšnega drugega accounta zdaj za par dni :))

PersonaRuda ::

Prosim kopiraj/citiraj ta moj komentar v temo PC(T) - razširjeni odloki in njihovo spoštovanje .

Hvala

Utk ::

dsfsfawer235 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


Za vsak sev imaš mutacije tu
https://covariants.org/variants/21A.Del...


To vem, mene zanima kaj se je od prvega seva do game spremenilo na spike proteinu, da cepivo ne bi vec delovalo? A sploh ves, zakaj ti omenjam spike protein?

Sej sej, sej pravimo že od začetka, cepivo niti na alfo glih tako ne bi delovalo, da je delta ful drugačna ste ravno vaxerji začeli lajnat.

dsfsfawer235 ::

PersonaRuda je izjavil:

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična.


Cestitke, te screen-shote sem ze nehal spremljati, ker je vedno neka neumnost v njih, ampak vidim, da je vredno :))

Utk je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


Za vsak sev imaš mutacije tu
https://covariants.org/variants/21A.Del...


To vem, mene zanima kaj se je od prvega seva do game spremenilo na spike proteinu, da cepivo ne bi vec delovalo? A sploh ves, zakaj ti omenjam spike protein?

Sej sej, sej pravimo že od začetka, cepivo niti na alfo glih tako ne bi delovalo, da je delta ful drugačna ste ravno vaxerji začeli lajnat.


"Ce bo spicasto bojo vile, ce bo ploscato bo pa lopata" :))
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična.


Cestitke, te screen-shote sem ze nehal spremljati, ker je vedno neka neumnost v njih, ampak vidim, da je vredno :))


Ta screen-shot je naredil tvoj kolega vaxer @NMH. Citiral je novico iz 1. aprila in še jo sedaj predstavlja, da je resnična in da so napovedali, pazi to 1. aprila (dan norcev), da bodo 28. oktobra aktivirali čipe v cepivu. Človek tej novici (prvo aprilski šali) verjame in je za njega resnična novica. :)):)):))

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

PersonaRuda je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična.


Cestitke, te screen-shote sem ze nehal spremljati, ker je vedno neka neumnost v njih, ampak vidim, da je vredno :))


Ta screen-shot je naredil tvoj kolega vaxer @NMH. Citiral je novico iz 1. aprila in še jo sedaj predstavlja, da je resnična in da so napovedali, pazi to 1. aprila (dan norcev), da bodo 28. oktobra aktivirali čipe v cepivu. Človek tej novici (prvo aprilski šali) verjame in je za njega resnična novica. :)):)):))


Preprican sem, da ste jo vmes razsirili po celem internetu. Ker gre za zelo tipicen antivaxerski bullshit, ki se ne razlikuje od vasih ostalih absurdnih trditev.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Danes sem zasledil najbolj zabit zapis. Človek meče pod nos zgodbico objavljeno 1. aprila in piše, da je avtentična.


Cestitke, te screen-shote sem ze nehal spremljati, ker je vedno neka neumnost v njih, ampak vidim, da je vredno :))


Ta screen-shot je naredil tvoj kolega vaxer @NMH. Citiral je novico iz 1. aprila in še jo sedaj predstavlja, da je resnična in da so napovedali, pazi to 1. aprila (dan norcev), da bodo 28. oktobra aktivirali čipe v cepivu. Človek tej novici (prvo aprilski šali) verjame in je za njega resnična novica. :)):)):))


Preprican sem, da ste jo vmes razsirili po celem internetu. Ker gre za zelo tipicen antivaxerski bullshit, ki se ne razlikuje od vasih ostalih absurdnih trditev.

Motiš se. Zelo. Ker nismo idioti, da bi širili novice, katera je objavljena na 1. april. ;)

dsfsfawer235 ::

PersonaRuda je izjavil:

Motiš se. Zelo. Ker nismo idioti, da bi širili novice, katera je objavljena na 1. april. ;)


Datum je samo manjsa neprikladnost, ga je kdo od vas zagotovo retursiral ven in veselo siril. To, da je novica ociten bullshit, vas se nikoli ni oviralo pri nicemer.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Motiš se. Zelo. Ker nismo idioti, da bi širili novice, katera je objavljena na 1. april. ;)


Datum je samo manjsa neprikladnost, ga je kdo od vas zagotovo retursiral ven in veselo siril.

;((

Ne sodi nas po vas vaxerjih. Mi nismo zabiti.

dsfsfawer235 ::

PersonaRuda je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Motiš se. Zelo. Ker nismo idioti, da bi širili novice, katera je objavljena na 1. april. ;)


Datum je samo manjsa neprikladnost, ga je kdo od vas zagotovo retursiral ven in veselo siril.

;((

Ne sodi nas po vas vaxerjih. Mi nismo zabiti.


Ja, je mamica rekla... kar tolazi se. Pa govoriti o sebi v mnozini je sicer eden patoloskih znamenj norosti.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

PersonaRuda ::

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Motiš se. Zelo. Ker nismo idioti, da bi širili novice, katera je objavljena na 1. april. ;)


Datum je samo manjsa neprikladnost, ga je kdo od vas zagotovo retursiral ven in veselo siril.

;((

Ne sodi nas po vas vaxerjih. Mi nismo zabiti.


Ja, je mamica rekla... kar tolazi se.

Ni potrebe po mamici. Samo poglej kaj objavljate vaxerji. 1. aprilske novice kot da so resnične novice in se še zraven kregate, da se je to aprila pisalo (a objavilo se je 1. aprila na dan norcev). Malo vas je treba po zdravju vprašat. ;):P




dsfsfawer235 je izjavil:

Pa govoriti o sebi v mnozini je sicer eden patoloskih znamenj norosti.

Če si pa ti prvi v množini pisal ;(( in sem ti samo odgovoril v množini.


dsfsfawer235 je izjavil:

To, da je novica ociten bullshit, vas se nikoli ni oviralo pri nicemer.

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

Razumevanje tudi ne gre, a? :D Pa lahko noc.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4911511 (9101) gus5
»

Cepljenje

Oddelek: Loža
359624 (3309) tikitoki

Več podobnih tem