» »

Siol TV in njihov Switch

Siol TV in njihov Switch

lonko ::

Hello,

Kot mnogi sem se odlocil za siol tv in zraven sem dobil level one switcher, doma sicer ze imam ADSL router on DLinka in sedaj ko sem priklopil MODEM -> Switch -> Router, me zajebava router, in sicer:

Dela nekaj casa potem pa v winsih in na routerju ugasnejo lucke za WAN in LAN isto napise disconnected in se ne reconnecta vec, tudi rocno ne, Connecta se samo kadar potegnem strom ven in nazaj vklopim router potem pa se poveze in dela spet neki cajta in se vse skup ponovi

A ima kdo podobno tezavo oz ve kaj bi bilo

ADSL router dela 100% ce je vezan direkt na modem!!!

Matri[X] ::

Osebno LevelOne mrežni opremi ne zaupam. Poznam veliko ljudi, ki se jim levelone router peklensko greje, tako da po določenem času sploh ne moreš več dostopat do njega preko web interfaca in ga morš resetirat (power off > power on).

2nemesis ::

Sem se že zezal z level one routerjem, ko se mu sfuzla, ga niti pingat ne moreš, takorekoč dela samo nekaj sekund na vsake toliko cajta.
Večjih smeti še videl nisem, zato prisegam na linux!

luggy ::

Jst sm mel isti problem z level one routerjem, potem sem kupil ornk resen router za 18k sit linksys befsr41 in mi od takrat 1 teden sedaj dela brez problemov, probaj kaj takega.

Luka

64202 ::

> ornk resen router za 18k sit

:D
I am NaN, I am a free man!

Sc0ut ::

Sicer ne znam svetovat, ampak očitno se vsi, ki ste dali repliko narobe brali post. Človek ima Dlink router in ne Levelone. Level one je dobil poleg siol tv, dlink pa ima že prej. Vsi ste samo komentirali, da je levelone router zanič, pa on tega sploh nima. Malo si preberite no.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

pitagora ::

ok, poglej switch imas med ADSL modemom in routerjem.
kaksen ip imas staticni ali dinamicni.
kako dolgo ti dela?
lahko da je switch zanic, poiskusi drugega. reci kolegu, da ti posodi da probas.
lp pitagora

Matri[X] ::

Pomoje je po enem letu in pol ze nasel odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router+mreža+ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
143181 (2915) |_CoBrA_|
»

Porti in Router

Oddelek: Strojna oprema
81101 (983) Pingvin
»

Router mi štekne...

Oddelek: Omrežja in internet
121649 (1413) strle12
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555406 (4136) plavko61
»

ADSL router

Oddelek: Kaj kupiti
212293 (1583) koyotee

Več podobnih tem