» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
80 / 126
»»

vaščan ::

A je to možno. https://siol.net/novice/svet/uvedba-obv.... Mene je zmrazil ko sem tole prebral. Mislim kje je policija vojska da nesejo ven te idiote iz parlamentov. To je vojna. V tem primeru čeprav sem proti kakršnem koli nasilju sem pa sposoben prijet za orožje in ga usmert proti vladi. Enkrat je pa konc zajebancije bo treba enmu glavo snet da bo mir. Mislim da janez nima jajc to pri nas narest. Upam no ker drugač se mu slabo piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

fikus_ ::

. . . je bil glasen in se potem, ko bi moral to pokazat, skril v luknjo . . .

Z obveznim cepljenjem se ne strinjam, prav tako sem proti kaznim za necepljene, vsak se mora sam odločit na osnovi kredibilnih podatkov in argumentov. Tukaj pa nastopijo strokovnjaki s podporo vlade, ampak kot kaže, pri nas niso sposobni argumentiranega in kredibilnega prepričevanja.

Najlažje je grozit in delit kazni.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Slopek ::

Je zdaj bolj jasno, kako bodo ljudem pobrali vse?
Sicer ne vem, kako lahko pride, do česa takega, saj so kazni tako visoke, da boš na hitro brez vsega.
Bomo potem v zaporu ali izolirnem centru, dokler ne popustimo, ali pa par let čakamo na US?

Kmalu bo jasno koliko so vredni naši lepo oblečeni in kepko preplačani pajaci.
EU bo sprejela mandatorno cepljenje, pa se je..!

svecka ::

Wow, kje so kolesarji, da bi kolesarili proti fašizmu v Nemčiji ali Avstriji. Ne odni dobivajo vsak mesec 1000 eur za ležanje doma, kao kvazi umetniki.

widj3098dj32 ::

Na Slo-techu so cucki, ki bodo zagovarjali to:

kgtjera ::

Zakaj pa ste proti uvedbi obveznega cepljenja?

Jst bi vas vse pocepu! :D

Mare2 ::

kgtjera je izjavil:

Zakaj pa ste proti uvedbi obveznega cepljenja?

Jst bi vas vse pocepu! :D


Je treba počakat 14 dni, da vidimo, ali omikron reagira na cepivo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

fikus_ ::

Bo IJJ počakal na AT in DE, potem pa akcija pri nas. Lahko pa da se pokaka, ker so volitve blizu.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

BCSman ::

Celo noč je snežilo...

8:00 Sem naredil snežaka

8:10 Je feministka prišla mimo in vprašala zakaj nisem naredil snežakinje

8:15 Sem naredil snežakinjo

8:17 Feministična soseda se je pritožila, da pre-oblinasta snežakinja predstavlja seksualni objekt in precedens za vse snežakinje povsod po svetu

8:20 Gejevski par čez cesto se začne pritoževati zakaj pa nebi bila dva snežaka

8:22 Transseksualnež vpraša zakaj niso spolni deli snemljivi

8:25 Vegan na koncu ulice pride razložit, da korenje ki ga imata za nosove niso hec, da to je hrana, ne pa okras

8:28 Obtožen sem da sem rasist, ker sta snežak in snežakinja bela

8:31 Musliman čez cesto zahteva, da snežakinja obleče burko

8:40 Policija pride na podlagi prijave, da je nekdo užaljen

8:42 Feministka se vrne in zahteva, da snežakinja nima metle v roki, saj to predpostavlja hišna opravila

8:43 Grozijo mi, da me bodo deložirali

8:45 TV Ekipa 24ur pride in me vpraša, če sploh vem kaj je razlika med snežakom in snežakinjo. Odgovorim da "snežne kugle" in me označijo za seksista.

9:00 Na televiziji me predstavijo kot osumljenca, terorista, rasista, homofoba in splošno nagnjenega k povzročanju težav v slabem vremenu

9:10 Vprašajo me, če sem imel pomoč pri svojih dejanjih. Socialna odpelje otroke.

9:29 Skrajni levičarski protestniki marširajo in zahtevajo kazen

Nauk te zgodbe?

NI NAUKA. TO JE DANAŠNJI SVET PA ŠE NA SLABŠE GRE..
Volite levicarje :D

kotanyi ::

BCSman je izjavil:


Volite levicarje :D


Volimo naj Janšo? A si na glavo padu?

Neon87 ::

volite Resni.ca, edini ki so proti tej represiji.. vse drugo me ne zanima.

FireSnake ::

kgtjera je izjavil:

Zakaj pa ste proti uvedbi obveznega cepljenja?

Jst bi vas vse pocepu! :D


No, zato pa nikoli o ničemer ne boš odločal.
(na srečo)

BCSman je izjavil:

Celo noč je snežilo...

8:00 Sem naredil snežaka

8:10 Je feministka prišla mimo in vprašala zakaj nisem naredil snežakinje

8:15 Sem naredil snežakinjo

8:17 Feministična soseda se je pritožila, da pre-oblinasta snežakinja predstavlja seksualni objekt in precedens za vse snežakinje povsod po svetu

8:20 Gejevski par čez cesto se začne pritoževati zakaj pa nebi bila dva snežaka

8:22 Transseksualnež vpraša zakaj niso spolni deli snemljivi

8:25 Vegan na koncu ulice pride razložit, da korenje ki ga imata za nosove niso hec, da to je hrana, ne pa okras

8:28 Obtožen sem da sem rasist, ker sta snežak in snežakinja bela

8:31 Musliman čez cesto zahteva, da snežakinja obleče burko

8:40 Policija pride na podlagi prijave, da je nekdo užaljen

8:42 Feministka se vrne in zahteva, da snežakinja nima metle v roki, saj to predpostavlja hišna opravila

8:43 Grozijo mi, da me bodo deložirali

8:45 TV Ekipa 24ur pride in me vpraša, če sploh vem kaj je razlika med snežakom in snežakinjo. Odgovorim da "snežne kugle" in me označijo za seksista.

9:00 Na televiziji me predstavijo kot osumljenca, terorista, rasista, homofoba in splošno nagnjenega k povzročanju težav v slabem vremenu

9:10 Vprašajo me, če sem imel pomoč pri svojih dejanjih. Socialna odpelje otroke.

9:29 Skrajni levičarski protestniki marširajo in zahtevajo kazen

Nauk te zgodbe?

NI NAUKA. TO JE DANAŠNJI SVET PA ŠE NA SLABŠE GRE..
Volite levicarje :D


Ne, tole pa res ni pošteno!

Zakaj nisi dal to v svojo temo, da bi lahko dobili nadaljevanje? ;)

Neon87 je izjavil:

volite Resni.ca, edini ki so proti tej represiji.. vse drugo me ne zanima.


Kriminalca?
To pa ne. S tem, da je ta še večji kriminalec, kot Jajo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Pa naj bo kriminalec, vseeno mi je,.. slabše pač ne more biti kot je.

wcpapir ::

Neon87 je izjavil:

volite Resni.ca, edini ki so proti tej represiji.. vse drugo me ne zanima.

Tudi jaz bom povsod za njih in vsi ki jih poznam praktično, so edini spas in upajo jasno povedati da so proti.

SD ima sicer dober program-dobro spisan mislim, na začetku so celo govorili, da nebi nikogar nič silili ampak pri tem je ostalo, sedaj dajejo vso covid sceno na stran.

Slopek ::

BCSman je izjavil:

Celo noč je snežilo...

8:00 Sem naredil snežaka

8:10 Je feministka prišla mimo in vprašala zakaj nisem naredil snežakinje

8:15 Sem naredil snežakinjo

8:17 Feministična soseda se je pritožila, da pre-oblinasta snežakinja predstavlja seksualni objekt in precedens za vse snežakinje povsod po svetu

8:20 Gejevski par čez cesto se začne pritoževati zakaj pa nebi bila dva snežaka

8:22 Transseksualnež vpraša zakaj niso spolni deli snemljivi

8:25 Vegan na koncu ulice pride razložit, da korenje ki ga imata za nosove niso hec, da to je hrana, ne pa okras

8:28 Obtožen sem da sem rasist, ker sta snežak in snežakinja bela

8:31 Musliman čez cesto zahteva, da snežakinja obleče burko

8:40 Policija pride na podlagi prijave, da je nekdo užaljen

8:42 Feministka se vrne in zahteva, da snežakinja nima metle v roki, saj to predpostavlja hišna opravila

8:43 Grozijo mi, da me bodo deložirali

8:45 TV Ekipa 24ur pride in me vpraša, če sploh vem kaj je razlika med snežakom in snežakinjo. Odgovorim da "snežne kugle" in me označijo za seksista.

9:00 Na televiziji me predstavijo kot osumljenca, terorista, rasista, homofoba in splošno nagnjenega k povzročanju težav v slabem vremenu

9:10 Vprašajo me, če sem imel pomoč pri svojih dejanjih. Socialna odpelje otroke.

9:29 Skrajni levičarski protestniki marširajo in zahtevajo kazen

Nauk te zgodbe?

NI NAUKA. TO JE DANAŠNJI SVET PA ŠE NA SLABŠE GRE..
Volite levicarje :D

Haha lepa...edino volitve bom izpustil. Verjetno niti ne bom imel več volilne pravice. To pričakujem.

solatko ::

Neon87 - Resnica je SDS-ov satelit, če še nisi vedu, zdaj veš.
Delo krepa človeka

Utk ::

solatko je izjavil:

Neon87 - Resnica je SDS-ov satelit, če še nisi vedu, zdaj veš.

Tablete popustile?

Telbanc ::

solatko je izjavil:

Neon87 - Resnica je SDS-ov satelit, če še nisi vedu, zdaj veš.


Tle se ne bi strinjal. Dobil bo tolko glasov, da ne bo rabil biti noben satelit. Kr še mal nej drezajo u folk, tale Beovička in Jajčko. :D

Sploh bo zanimivo, ko bojo začel prtiskat za cepljenje otrok ali odraslih. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Utk ::

Desni pravijo, da je levi satelit, levi pravijo, da je desni satelit. Kar kaže samo na to, da se ga oboji bojijo.
Normalno pa, da v trenutnih razmerah, se bolj verjame levim (torej da je desni satelit). Jaz ne verjamem politikom niti, da bo jutri sonce vzšlo, ampak nekateri že veste...

Telbanc ::

Utk je izjavil:

Desni pravijo, da je levi satelit, levi pravijo, da je desni satelit. Kar kaže samo na to, da se ga oboji bojijo.
Normalno pa, da v trenutnih razmerah, se bolj verjame levim (torej da je desni satelit). Jaz ne verjamem politikom niti, da bo jutri sonce vzšlo, ampak nekateri že veste...


Ja oboji se ga bojijo. Sploh ker Evropa pritiska z cepljenjem. Vse skup lepo sovpada z našimi volitvami, kjer zna nasilje v predvolilnem času.. nad ljudmi pustit posledice.

Na samih volitvah. Tud na RTV ga ne omenjajo v anketah in političnih debatah, ker "ni na liniji".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

pirat ::

Dober dan in lepo petkovo popoldne želim.
Vidim, da so vsi štirje forumaši s svojimi n-terimi nicki aktivni danes. Nekateri že kar k orožju kličejo (vmes pa jih mamica na kosilo kliče).
Najprej mal bučkine juhice in pire krompirja, potem pa se nazaj virtualno revolucijo igrat.

solatko ::

Utk - Eden od priviligiranih Slovencev, ker mi pri 67-ih ni potrebno govtat nobenih farmacevtskih pripomočkov. Res je, ko ga srečaš na cesti, se primi za telefon, denarnico in uro, da ti kaj ne spizdi, satelt SDS-a pa je 100%-no, saj lopovi skupaj držijo, mar ne.

Telbanc - Imaš že tukaj nekaj desnih pacientov, ki postavljajo vprašanje, kaj pa je narobe, če svoje otročke cepimo in s tem zaščitimo. Se ne zavedaš, da s cepljenjem dobiš strašno željo po cepljenju vseh za vse.
Delo krepa človeka

MasterTade ::

vaščan je izjavil:

A je to možno. https://siol.net/novice/svet/uvedba-obv.... Mene je zmrazil ko sem tole prebral. Mislim kje je policija vojska da nesejo ven te idiote iz parlamentov. To je vojna. V tem primeru čeprav sem proti kakršnem koli nasilju sem pa sposoben prijet za orožje in ga usmert proti vladi. Enkrat je pa konc zajebancije bo treba enmu glavo snet da bo mir. Mislim da janez nima jajc to pri nas narest. Upam no ker drugač se mu slabo piše.


Eni delate probleme kjer jih ni. Res najbolj smešni so mi tisti, ki jim sicer nič ne manjka, ampak lockdown in cepljenje je pa najhujša stvar ever
Mors omnia aequat

Miki N ::

Če ste nameravali malo odklopiti od te vlade s svojimi PCT-broji ob novoletnem sejmskem kuhančku ... nič ne bo.

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/na...

KUHANČEK PREPOVEDAN! ;(

Po mojem prav uživa, da draži folk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

smetko ::

BCSman je izjavil:

Celo noč je snežilo...:D


Očitno si kot umirjeni, osebnostno zdravi, zaupanja vreden človek zjutraj zelo galamil, ali pa samo prepisuješ iz priročnika, koko očrniti po tvoje neželene osebke.
No comment

FireSnake ::

Neon87 je izjavil:

Pa naj bo kriminalec, vseeno mi je,.. slabše pač ne more biti kot je.


O, pa je lahko.
Kaj misliš, kaj bo človek, ki je 600 000 v minusu najprej naredil, ko pride v politiko? :)

Telbanc je izjavil:


1) Tle se ne bi strinjal. Dobil bo tolko glasov, da ne bo rabil biti noben satelit. Kr še mal nej drezajo u folk, tale Beovička in Jajčko. :D

2) Sploh bo zanimivo, ko bojo začel prtiskat za cepljenje otrok ali odraslih. :D


Paraga ne bodo prestopili. Dobili bodo prst v rit.
AMPAK: glede na glasove vsaka stranka dobi neki denar (jaz temu pravim kriminalno dejanje!).
In bodo lepo cuzali vsak mesec.

2) Ne bo plitika pritiskala. No, bo, ampak posredno. Zakaj, misliš, vsi blejejo enako (celo Putin)?
Nikoli se niso vsi strinjali, vedno so bila razhajanja. Celo med vojno.
Zdaj pa vsi v en rog!
Vprašaj se: zakaj? Ko najdeš "zato" imaš pa odgovor.

Ampak, za kaj takega ne gledaš samo kaj se dogaja v "Spodnjem Dupleku".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Utk je izjavil:

Desni pravijo, da je levi satelit, levi pravijo, da je desni satelit. Kar kaže samo na to, da se ga oboji bojijo.


Vir, da jih kdo kam tlači pa je?

pirat je izjavil:

Dober dan in lepo petkovo popoldne želim.
Vidim, da so vsi štirje forumaši s svojimi n-terimi nicki aktivni danes. Nekateri že kar k orožju kličejo (vmes pa jih mamica na kosilo kliče).
Najprej mal bučkine juhice in pire krompirja, potem pa se nazaj virtualno revolucijo igrat.



:))
Zelo dobro!
Kar tako naprej! :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

solatko je izjavil:

Se ne zavedaš, da s cepljenjem dobiš strašno željo po cepljenju vseh za vse.


Vir za tole natolcevanje pa je?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Telbanc ::

FireSnake je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Pa naj bo kriminalec, vseeno mi je,.. slabše pač ne more biti kot je.


O, pa je lahko.
Kaj misliš, kaj bo človek, ki je 600 000 v minusu najprej naredil, ko pride v politiko? :)

Telbanc je izjavil:


1) Tle se ne bi strinjal. Dobil bo tolko glasov, da ne bo rabil biti noben satelit. Kr še mal nej drezajo u folk, tale Beovička in Jajčko. :D

2) Sploh bo zanimivo, ko bojo začel prtiskat za cepljenje otrok ali odraslih. :D


Paraga ne bodo prestopili. Dobili bodo prst v rit.
AMPAK: glede na glasove vsaka stranka dobi neki denar (jaz temu pravim kriminalno dejanje!).
In bodo lepo cuzali vsak mesec.

2) Ne bo plitika pritiskala. No, bo, ampak posredno. Zakaj, misliš, vsi blejejo enako (celo Putin)?
Nikoli se niso vsi strinjali, vedno so bila razhajanja. Celo med vojno.
Zdaj pa vsi v en rog!
Vprašaj se: zakaj? Ko najdeš "zato" imaš pa odgovor.

Ampak, za kaj takega ne gledaš samo kaj se dogaja v "Spodnjem Dupleku".


https://www.index.hr/vijesti/clanak/vid...

""Svatko na Pantovčak dolazi po pozivu. Kad se priječi bezumnom represijom hrvatskim građanima, ja ću biti branitelj Ustava. U Ustavu stoji da ja štitim Ustav RH. Ne kažem to da bih zaštitio sebe. Nećeš mi slati svoje janjičare da mi šalju gore inspekcije. Vojska je na ulazu", rekao je."

No, čist vsi se ne uklanjajo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Dimnik ::

solatko je izjavil:

Utk - Eden od priviligiranih Slovencev, ker mi pri 67-ih ni potrebno govtat nobenih farmacevtskih pripomočkov. Res je, ko ga srečaš na cesti, se primi za telefon, denarnico in uro, da ti kaj ne spizdi, satelt SDS-a pa je 100%-no, saj lopovi skupaj držijo, mar ne.

Telbanc - Imaš že tukaj nekaj desnih pacientov, ki postavljajo vprašanje, kaj pa je narobe, če svoje otročke cepimo in s tem zaščitimo. Se ne zavedaš, da s cepljenjem dobiš strašno željo po cepljenju vseh za vse.


No čas je, da tudi v tej temi dobiš blokado

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

LeQuack ::

Kako da imajo Hrvati tako dobrega predsednika, ki se dejansko bori za pravice ljudi. To svet še ni videl.
Quack !

FireSnake ::

LeQuack je izjavil:

Kako da imajo Hrvati tako dobrega predsednika, ki se dejansko bori za pravice ljudi. To svet še ni videl.


Lajanje v prazno.
En čas so igrali na karto nacionalizma.
Ko se jim je v enem letu odselilo 63 000 mladine so uvideli, da so jih politiki peljali scat.

Malo še počakajmo, da vidimo, kaj bo Evropa rekla.
Čeprav tega, kar on bleje nihče ne posluša (podobno, kot za naše paciente).

Resno, tebi se zdi on dober?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Miki N ::

Imam rešitev za prepoved prodaje hrane in pijač na prazničnih sejmih: uporabi se Jajotova fora iz Bovca in se stojnice preuredi v SDS predvolilne "informacijske kioske", ki jih pokriva izjema za delovanje strank.

Se pravi poleg kuhančka še Pingo in sendvič, mogoče zastavica in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HitraSperma ::

Dovoljeno samo kostanj stojnice. Sem vedel da bo JJ poskrbel za svoje (šipce) :))
fgdsfjk

harvey ::

puginho je izjavil:

Avstrija je druga liga od nas, tam so v politiki dejansko ljudje, ki jim zaslužek ni v prvem planu, niti nimajo potrebe po ustvarjanju kulta osebnosti in strank ki so na ravno sekt, v parlamentu jim ne sedijo Simonoviči, Jurše in Hršaki,...

Covid je razkril, da je tudi v njihovem hramu demokracije precej norcev, ki se lahko povsem primerjajo tudi z nekaterimi našimi zvezdniki, ne škodi kakšen ošvrk njihovih debat v Bundesratu
https://www.parlament.gv.at/
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Buggy ::


Covid je razkril, da je tudi v njihovem hramu demokracije precej norcev, ki se lahko povsem primerjajo tudi z nekaterimi našimi zvezdniki, ne škodi kakšen ošvrk njihovih debat v Bundesratu


vsekakor, so pa se vedno nekaj razredov nad nami tako po politicni kulturi, kot tudi po mentalnem stanju, ko se gre za politicna vprasnja in smeri drzavotvorne politike. Custva pac ne igrajo tako velike vloge, kot pri nasih retardirancih. Da ne spominjam politicnih nacel in odgovornosti, ki pa je slednja pri nas nikakva.

solatko ::

FireSnake - Virov je že na S-T čisto dovolj.

Dimnik - Desna miselnost, kdor ni z nami, je naš sovražnik.
Delo krepa človeka

Buggy ::

Nova realnost, kjer vsak zahteva svoje pravice, nihce pa ne vidi dolznosti. Odgovornosti za dejanja so prepuscena, odvetnikom, odgovornost pa je premo sorazmerna glede na svezenj EUR, ki jih lahko pnudis. Danasnja vrlina je zgolj kako koga dobro nategniti oz. receno drugace "se znajti" v sistemu.

Volite SDS, kjer so zakoni nekaj za na kruh namazat, ustavo se bere "kreativno", davcni utajevalec taktizira z drzavnimi podjetji, arestant vodi drzavo, nepreklicno odstopljeni ministri, pa prilagajo pravila ter z mamo preverjajo zunanje meje, ostali geniji jejo sendvice in jih zalivajo s potocno vodo ali pa v EU delajo sramoto...prodajajo se vam zelo drago #IdotizmuNimere :))

FireSnake ::

solatko je izjavil:

FireSnake - Virov je že na S-T čisto dovolj.


So? Torej ti jih ne bo težko poiskati, kajne?
Tako ali tako imaš preveč časa.

Ker v nasprotnem primeru lahko misliva, da si zadevo potegnil iz riti.
Tega pa nočeva, kajne?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Buggy ::

FireSnake je izjavil:

solatko je izjavil:

FireSnake - Virov je že na S-T čisto dovolj.


So? Torej ti jih ne bo težko poiskati, kajne?
Tako ali tako imaš preveč časa.

Ker v nasprotnem primeru lahko misliva, da si zadevo potegnil iz riti.
Tega pa nočeva, kajne?



O lej ga pajaca, ki je prisel ko bajagi "moderirat", vsebinsko zna v debato dodati pa celo manj kot nic >:D

Ti mas res hude probleme.

Lej ti bom tko pomagu. Ce imas dolg stalez na forumu se ne pomeni, da te kdorkoli resno jemlje. Ljudje te ocenjujejo zgolj po tem kar dodas in kako pomagas, ne pa da si echo chamber samega sebe. Bo slo :))

Dej potrudi se no, pomoje res nisi tolk zabit?!

#KomlepksiMuch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

solatko je izjavil:

FireSnake - Virov je že na S-T čisto dovolj.


So? Torej ti jih ne bo težko poiskati, kajne?
Tako ali tako imaš preveč časa.

Ker v nasprotnem primeru lahko misliva, da si zadevo potegnil iz riti.
Tega pa nočeva, kajne?



O lej ga pajaca, ki je prisel ko bajagi "moderirat", vsebinsko zna v debato dodati pa celo manj kot nic >:D

Ti mas res hude probleme.

Lej ti bom tko pomagu. Ce imas dolg stalez na forumu se ne pomeni, da te kdorkoli resno jemlje. Ljudje te ocenjujejo zgolj po tem kar dodas in kako pomagas, ne pa da si echo chamber samega sebe. Bo slo :))

Dej potrudi se no, pomoje res nisi tolk zabit?!

#KomlepksiMuch



;) (Edit: na smešku je povezava - sem editiral)
(zaupam moderatorjem, do sedaj so še vedno razrešili tvoje primitivne izpade)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

to da si tozibaba in cmera ze vemo, linka na smeska pa ne mores dat...ti kvazi produktivni tehnik geek in ko bajagi neopredeljen necepljenec ..skratka ne tic ne mis :))

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

linka na smeska pa ne mores dat...ti kvazi produktivni tehnik geek in ko bajagi neopredeljen necepljenec ..skratka ne tic ne mis :))


:))

(pobožaj ga nežno)

Kako neumno se zdaj počutiš?
(že spet, če smem dopridjati)

Zjutraj, ko se boš streznil bi mogoče napisal drugače.
Na tvojo žalost (ali srečo?) se takrat objave ne bo dalo več editirati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

Stanfordski experiment 2021:

Buggy ::

fajrsnej, celo v svojem idotizmu, znas biti koristen. Majkemi, res se nisem nikoli posluzeval tozarjenja, to da pa na smilija lahko linkas cmeranje je pa res tvoja zmaga. Respect! Pojdi spat z zadovoljstvom, kako si svet naredil spet boljsi :))

FireSnake ::

@Buggy: Pirova zmaga (saj ni prvič, da sem te peljal scat).
Slaboumneža je povsem lahko peljati scat.
Nisi dober, ko premagaš primitivneža (najin primer). Ko se meriš z dobrimi, tisto nekaj šteje.

Konec koncev: ti boš še vedno primitiven in napadal z nizkotnimi objavami (ne glede na trenuten razplet).

Tako, da v smeri (tvojega) okrevanja nismo naredili popolnoma nič.

Iz tehničnega vidika pa (da ti bo jasno): povezava je lahko na karkoli. Samo na "nič" (prazen content) ne more biti.
Sploh zato, ker so nekateri brskalniki tako pametni (ali butasti, kakor obrnemo), da praznih elementov niti ne renderirajo (pa še to kakor kateri).
Zdaj, kolko ti to razumeš ne vem. Tudi če ne, ti ne gre zameriti. Ker gre za domensko znanje, ki ga potrebujejo le tisti, ki se s tem ukvarjajo.

Pa vse lepo, lepo spi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

https://cdn.who.int/media/docs/default-...

87% so mokre sanje WHOja od 0 let naprej v High Income Countries

Se kateri klovn, ki verjame, da se ta ustroj ustavi pri dosezenih stevilkah?

Fresh thinking about global targets is
underway with recent calls for action by the African Union (AU), G7, G20, International Monetary Fund
(IMF), World Bank, WHO and others.11,12,13,14,15,16 WHO, in collaboration with its key global, regional and
national stakeholders, believes there is a compelling need to consolidate these targets and develop a
clear Global COVID-19 Vaccine Strategic Vision for 2022.
The present work aims to stimulate technical debate on a strategic vision for 2022 and inform:
• individual national vaccination targets and global vaccination goals for 2022 in light of key
uncertainties;
• an equitable approach to COVID-19 vaccination globally, as part of the broader pandemic control
strategy;
• global policymaking and access efforts, investment decisions by financial and donor institutions,
R&D groups and vaccine manufacturers and country planning and programmatic work.


NWO. Vlade so se samo lutka, ki delajo to kar dobijo od zgoraj za ceno naprintanega denarja.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

decko ti imas dejansko hude problme. Se zdalec nisi na nivoju tega foruma.
Tehnicno si neverjetno sibek, politicno neuravnovesen in osebnostno zadrt.

Ampak kot starega clana ST te pac jemljem z rezervo. Mogoce imas osebnostne probleme, ki nam jih ne zelis predstavit, jih pa zdravis tukaj. Zelim ti cimprejsnje okrevaje, s cimer koli se ze spopadas trenutno in nam ne zelis priznati.

Za mene se ti ni potrebno bati. Te pa podpiram v borbi k visjemu cilju in soocenju samega s seboj...stojimo za tabo!


GL HF!

FireSnake ::

Ker smo v politični temi: na slo 3 je debata s Horvatom in nekom iz LMŠ (neko soočenje) ravno v tem trenutku (ko pišem).
Lepo povedo glede kadrovanja (ena stvar, ki meni gre ZELO na živce).
Če ima kdo ogled za nazaj.


Buggy je izjavil:

decko ti imas dejansko hude problme. Se zdalec nisi na nivoju tega foruma.
Tehnicno si neverjetno sibek, politicno neuravnovesen in osebnostno zadrt.

Ampak kot starega clana ST te pac jemljem z rezervo. Mogoce imas osebnostne probleme, ki nam jih ne zelis predstavit, jih pa zdravis tukaj. Zelim ti cimprejsnje okrevaje, s cimer koli se ze spopadas trenutno in nam ne zelis priznati.

Za mene se ti ni potrebno bati. Te pa podpiram v borbi k visjemu cilju in soocenju samega s seboj...stojimo za tabo!


GL HF!


Ni is ti govoril, da objava mora imeti neko vsebino?
Zdaaaaaaj ... če tole pogledamo ... kje je vsebina?

GL HF? Prosim?

P.S. Če smem, bi ti predlagal, da ob petkih ne piješ. Ker agresija vseka ven iz tebe. Verjamem, da si drugače popolnoma vredu dečko.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::


Ni is ti govoril, da objava mora imeti neko vsebino?
Zdaaaaaaj ... če tole pogledamo ... kje je vsebina?

GL HF? Prosim?

P.S. Če smem, bi ti predlagal, da ob petkih ne piješ. Ker agresija vseka ven iz tebe. Verjamem, da si drugače popolnoma vredu dečko.


Od tebe res ne morem pricakovat drugega kot to revscino. Je to res kar zmores? Kot bi jaz rekel, da zacni koncno jemat redno zdravila, ki so ti jih zdravniki predpisal :D
««
80 / 126
»»