» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
81 / 126
»»

FireSnake ::

Zdaj, kolikor zmorem (ali ne zmorem) to pustimo.

Postavil sem ti dve vprašanji in na ta dva prašanja sem dobil odgovor:

Buggy je izjavil:

Od tebe res ne morem pricakovat drugega kot to revscino. Je to res kar zmores? Kot bi jaz rekel, da zacni koncno jemat redno zdravila, ki so ti jih zdravniki predpisal :D


Ježešna, kaj naj si mislim?

P.S.: A nis' reku, da greš spat? :))
Aja, zadnjo bom pustil tebi ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Ježešna, kaj naj si mislim?


zalostno a ne? Tako se trudis pa ne uspeva :))

kuall ::

Danes sem se spet malo sprehodil mimo mentalnih revežev = petkovih protestnikov. Mimgrede sem slišal policaje, kako so se jim režali, da je več policajev kot protestnikov. Sem pa eni stari kolesarki dal 1 evro, zdej ne vem ali je bila ravno petkova protestnica, prosila me je sem ji pa dal. Ženskam klošarkam kar rad dam, saj jih ni ravno dost ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

FireSnake ::

kuall je izjavil:

Danes sem se spet malo sprehodil mimo mentalnih revežev = petkovih protestnikov. Mimgrede sem slišal policaje, kako so se jim režali, da je več policajev kot protestnikov. Sem pa eni stari kolesarki dal 1 evro, zdej ne vem ali je bila ravno petkova protestnica, prosila me je sem ji pa dal. Ženskam klošarkam kar rad dam, saj jih ni ravno dost ne?


????

A niso govorili 25 000 (ko jih je bilo 4000) in še več nas bo?

Nadalje zdaj, ko so se medijski sponzorji ohladili: to kolesarstvo sploh še obstaja?
Je začelo tiste, ki so na državnih jaslih, mraziti?
Malo pod nulo je, za Boga svetega!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Nadalje zdaj, ko so se medijski sponzorji ohladili: to kolesarstvo sploh še obstaja?
Je začelo tiste, ki so na državnih jaslih, mraziti?
Malo pod nulo je, za Boga svetega!


dej tabletko pogoltni.

Lahko tole malce razdelis bolj konkretno od tega zbluvka ki si ga poslal nam v predelavo, ce bo slo res lepo prosim, da lahko repliciram, ker trenutno mi ni jasno kaj te jebe. Si preprican da nisi na snegcu..mogoce so ti ga v kleti ker si sibek podturili?

Sej ne da od tebe pricakujem kaksen konkreten argument, kolesarji pa drzavne jasli ob vsem kar gledamo sedaj te ni sram izjavit...ti si res priviligiran, pazi, da si ne zlomis umetnega nohta :))

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

zbluvka ki si ga poslal nam v predelavo, ce bo slo res lepo prosim, da lahko repliciram


Streznit se najprej, sej pol pa bo :))

(nocoj ti bom pustil zadnjo besedo, da si nafilaš ego)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Streznit, pol pa bo


nosek obrisi, pol pa teci cmerat kamor ti je zivljesnki cilj ...nespo :D

kuall ::

še levaki se morajo sramovat buggyja :))

Buggy ::

kdo pa so levaki...so to morda tisti, ki se jim trenutno udejstvovanje aktivne in aktualne politike zdijo idiotsdke, skoprumptirane? S strani oportunisticnih poslancev razvrednoteno, ki prodajajo svoj anus za privat ugodnosti na racun drzave.... in kdo ste vi gospoda kaull, ki se cuti biti sodnik te situacije? In zakaj zdaj ter cemu? Lahko konkretiziras stvari?

Boste povedal kej vec kot vas omejen kolega firesnaj..neki

Pravzaprav smo ljudje, ki tole pizdarijo, ki nam jo vlada arestanta dela celo zelo tolerantni. Boze nedaj da bi bili rednecki vasega tipa..pol pa ima res drzavljansko vojno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuall ::

kdo so levaki? tisti, ki ne marajo kapitalizma in domobrancev.

Buggy ::

ce si zamrznil v svojem casu je tvoj problem, trenutno se ukvarjamo z drugimi problemi. Arestanta pa vprasaj, kdaj vas bo rumene minjone brez mozganov spet mobiliziral...bo to pingo ali kej drugega me ne briga. Bebci ste in bebci boste ostali...z vami moramo zal ziveti!

pozabljate zgolj eno stvar, mladina vas bere in mladina ve kaj jim delate! Ni pa neumna, ker je to njihova drzava, ki jo mi zgolj vzdrzujemo. Za to naj bi bili tukaj in delali naj bi v tem duhu! Na od danes na jutri...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Telbanc ::

HitraSperma je izjavil:

Dovoljeno samo kostanj stojnice. Sem vedel da bo JJ poskrbel za svoje (šipce) :))


Danes je v Ljubljani protest. Zato tak ukrep. Zadeva je cel teden laufala brez problema. Zdaj pa omejitev. Pač Jajotu se tresejo gate in je spet panika. Pri nas boljši sejem skoz laufa, folka pa ko mravelj....res z ptc jem, ampak laufa. Poleg tega v gostilni pa lah spiješ kuhančka. Čisto podjebavanje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

pirat ::

Bo kmalu pomlad in bo potem Tanja zrihtala kuhančka, uredila državne finance in olajšala dopustovanje na Cresu. Vse bo.

Slopek ::

Tanje niti po kuhančku na Cresu ne bi...

HitraSperma ::

A mislite da JJ pomaga švercat šiptarje v slovenijo? Jaz mislim da.
fgdsfjk

enemon ::

HitraSperma je izjavil:

A mislite da JJ pomaga švercat šiptarje v slovenijo? Jaz mislim da.


Nekdo mora prodajat sladoljed, ko je on zaseden s predsedovanjem.

Mare2 ::

HitraSperma je izjavil:

A mislite da JJ pomaga švercat šiptarje v slovenijo? Jaz mislim da.

On zgolj zrihta, da je vse zakonito. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Telbanc ::

Je bil kdo na protestu?

Zadevo "medijsko obdelujejo", tko da lah pričakujemo Trohata u prvem planu ob 19 uri. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

LightBit ::

Sem videl sliko s protesta kjer je bil Troha napravljen kot en SS-ovec. Izgledal je kot Karl Dönitz.

Voss ::

Poslušam zdele Počivalška na 24ur. Tisti, ki bo pa to njegovo "korektno nategancijo" volil mora biti pa res bogi v glavi. SDS pač volijo spranci, tu nimaš kaj. Ampak, da voliš tega tipa, moraš biti pa rahlo prizadet.

GregiB ::

In se je zgodilo... imamo novo stranko... "Konkretno" naslavljajo tiste, ki so izgubili zaupanje v politiko... In to SMCjevci... da crkneš od smeha
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

Voss je izjavil:

Poslušam zdele Počivalška na 24ur. Tisti, ki bo pa to njegovo "korektno nategancijo" volil mora biti pa res bogi v glavi. SDS pač volijo spranci, tu nimaš kaj. Ampak, da voliš tega tipa, moraš biti pa rahlo prizadet.


Aroganca bo trajala sam do volitev. Aroganca gospoda Počivalška. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

b3D_950 ::

To so kot looney tunesi; ko jim zbrišeš tla pod nogami, oni še kr naprej tečejo kot da ni nič.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

LeQuack ::

Še en dokaz da je človek psiho in sodi v zapor. Kater normalen človek ima take izjave? Še Hitler ni imel take retorike kjer bi žalil svoje lastne ljudi.

"Ljubljanski župan se intenzivno trudi, da bi čim več ljudi zbolelo in da bi se šole, vrtci in trgovine čimprej zaprli. Ker so po njegovo manj pomembni od 'fešt' po mestu," je na Twitterju zapisal predsednik vlade Janez Janša in priložil video polnih ljubljanskih ulic.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/g...
Quack !

puginho ::

GregiB je izjavil:

In se je zgodilo... imamo novo stranko... "Konkretno" naslavljajo tiste, ki so izgubili zaupanje v politiko... In to SMCjevci... da crkneš od smeha


Neverjetno kako eni ljudje nimajo stika z realnostjo, po volitvah ko bodo na 0,2% bo pa vse drugo krivo, od medijev do volilnih prevar...

Mare2 ::

Voss je izjavil:

Poslušam zdele Počivalška na 24ur. Tisti, ki bo pa to njegovo "korektno nategancijo" volil mora biti pa res bogi v glavi. SDS pač volijo spranci, tu nimaš kaj. Ampak, da voliš tega tipa, moraš biti pa rahlo prizadet.

Tega tipa ni nihče volil, zgolj strankarsko.

Na volitvah volimo poslance v DZ.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Zakaj ni možno oddati minus glas za neko stranko?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj ni možno oddati minus glas za neko stranko?


A ti bi pacientovi stranki dal minus glas? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Če bi za vsak shot cepiva dobil en glas, bi se čez noč vsi vsaj 3x cepili.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:

Če bi za vsak shot cepiva dobil en glas, bi se čez noč vsi vsaj 3x cepili.


Kaki glas? Jaz ne rabim glasa. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

GregiB ::

You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

widj3098dj32 ::

Dobro jutro ljudje in ostali gensko spremenjeni testni subjekti:

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ripmork ()

GregiB ::

widj3098dj32 je izjavil:

Dobro jutro ljudje in ostali gensko spremenjeni testni subjekti:



Za takele smeti je odprt drug thread…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

GregiB ::

You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

widj3098dj32 ::

Koliko jih je na tem forumu, imate slovensko ali nemsko placo?

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

widj3098dj32 je izjavil:

Koliko jih je na tem forumu, imate slovensko ali nemsko placo?



Zakaj smetiš to temo z antiCovid tematiko, ni dovolj tem odprtih (in nekaj zaprtih) za tiste, ki jih zanima?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mtosev ::

Nič več stranke SMC? A zdaj so stranka Konkretno. Mislim, da sploh ne bodo prišli v parlament.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

simonchelo ::

Eh... Zakaj folk voli SDS isto kot folk levico. Pač za to da ne bodo zmagali ta drugi. Žalostno je to da se tudi politiki niti ne trudijo več z neko predvolilno kampanijo ampak samo dejte volit nas da ne bodo nasprotni.

Dejstvo je, da dokler bomo toook razdeljeni na 2 pola itaq ne bo nikoli bolje... Tudi neke bolj sredinske stranke vedno znova pogoltnejo ekstremne.

Isto ko ta Vizjakova polomija. Tak človek bi moral takoj odstopiti. Istočasno tudi vsi ki so te posnetke objavili ne bi smeli priti blizu politike. Zame so krivi ravno toliko kot Vizjak. Saj so 14 let te posnetke zadrževali zase.
ciao

GregiB ::

simonchelo je izjavil:

Eh... Zakaj folk voli SDS isto kot folk levico. Pač za to da ne bodo zmagali ta drugi.


Ne vem, zakaj se tole tako na veliko prodaja? Tudi v najbolj (politično) razvitih demokracija folk hodi na volitve in to ne z namenom, da nekomu odžrejo glas ampak da glasujejo za opcijo, a katero smatrajo, da je najboljša. Zato na volitve hodim tudi jaz… in verjamem, večina volivcev. Drži pa, da ima praviloma vsak volivec politično preferenco sled česa določene politične opcije odpadejo… Celo do te mere, da veliko, če ne skoraj vsi volivci v porfelju strank imajo takšne, za katere ne bi pod nobenem pogoju volili… SDNJ je lep primer… A je zanimivo naslednje… Medtem, ko se npr. SDNJ volivcem meče naprej, da so izključevalni nima noben problema s tem, da večina teh volivcev tudi Levice ne bi volilo…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

mtosev je izjavil:

Nič več stranke SMC? A zdaj so stranka Konkretno. Mislim, da sploh ne bodo prišli v parlament.


Niti pred parmanet, kaj šele not. :)):)):))

Je pa Počivalšek včeraj vidno zgubljal živce. Kaj pa če, ko ve da je to nekej brez veze ta "Konkretno", ker ga itak vsi povezujejo z Jajčkotom in njegovo katastrofo od vladanja. Tko da Lah odpišemo SMC, SAB, LMŠ, NSI, DESUS in ostale Jajčkotove hlapčke, ob veliko višji udeležbi pa še koga. :)):)):))

Je blo pa evidentno, kolk so mencali, ta desni, na soočenju pri Eriki, ker jim uni od Levice meče naprej zneske za socijalo, ko vladajoči flancajo, kako so poskrbeli za najbolj ranljive. To jim je že dvakrat vrgu naprej uni Mesec. Ki zna dobit 15% če bo velika udeležba, pa to zna bit prava štala po volitvah, če pride not še Pivčeeva in Stevanovič. In še kdo. Ker vaksiji bojo šli volit, ker nas je JAJČKO ZNERVIRAL. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnake ::

GregiB je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Dobro jutro ljudje in ostali gensko spremenjeni testni subjekti:



Za takele smeti je odprt drug thread…


Tole sem tudi jaz zasledil.

Kje so tisti, ki so tukaj gori zadevo zbanalizirali na par stavkov?
Češ tako je. Kako si tako neumen, da tega ne razumeš?
(hkrati pa niso bili strokovnjaki na tem področju, ker nihče tukaj ni)

Zdaj se izkaže, da zadeva JE bolj kompleksna, kot so copy/paste pajaci želeli pokazati.
To sem tudi opozarjal. Že dve leti nazaj.

Zdaj, kako je ta oseba na videu kredibilna ne vem, ker ga ne poznam.
Če je svoja dela javno objavil, potem nekaj že ve.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

puginho ::

GregiB je izjavil:

Splav je očitno spet tema za vlado ... ma kje jest žvim


Definitivno tema ki jo ima veliki vodja pripravljeno v predalu pri vrhu. Gremo po poti poljske in madžarske...

49106 ::

Saj je logično... če nimaš pravice se necepiti, ker s tem lahko škoduješ tistim, ki se lahko zaščitijo (maske, cepivo, nenazadnje tudi bunker), potem sploh nimaš pravice škodovati tistim, ki se ne morejo braniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

puginho je izjavil:

GregiB je izjavil:

Splav je očitno spet tema za vlado ... ma kje jest žvim


Definitivno tema ki jo ima veliki vodja pripravljeno v predalu pri vrhu. Gremo po poti poljske in madžarske...


Po volitvah bojo parlament gledali od daleč, več al manj vsi v tej nori koaliciji. Torej odštevamo do aprila. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Voss ::

FireSnake je izjavil:

GregiB je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Dobro jutro ljudje in ostali gensko spremenjeni testni subjekti:



Za takele smeti je odprt drug thread…


Tole sem tudi jaz zasledil.

Kje so tisti, ki so tukaj gori zadevo zbanalizirali na par stavkov?
Češ tako je. Kako si tako neumen, da tega ne razumeš?
(hkrati pa niso bili strokovnjaki na tem področju, ker nihče tukaj ni)

Zdaj se izkaže, da zadeva JE bolj kompleksna, kot so copy/paste pajaci želeli pokazati.
To sem tudi opozarjal. Že dve leti nazaj.

Zdaj, kako je ta oseba na videu kredibilna ne vem, ker ga ne poznam.
Če je svoja dela javno objavil, potem nekaj že ve.


Izklopljeno komentiranje ima pa tako naključno :D

49106 ::

Delo vlade negativno ocenjuje 60 odstotkov vprašanih, 58 odstotkov bi jih podprlo pogoj PC


A je to teoretično sploh možno?

vaščan ::

Vlade so kar solidno opravile svoje delo veliko ljudi se je cepilo pa ne zaradi lastnega zdravja, da se razumemo to so dejstva okrog tega debatirat kdo se je šel zarad qr kode in kdo zarad prepričanja da dela sebi in svetu uslugo itd je nesmisel. Fora je v tem da so
Vlade vstrajale do mere dokler se folku nebo odtrgalo in preden pride do svetovne vojne med ljudmi in lastnimi državami.kar naenkrat je sedaj prikladno prišla potencialna rešitev omikron mediji in narative se počasi spreminjajo in pomoje bo res kot ta tipček v videu razlaga. Ker nepomembno je kaj se mi med sabo zgovarjamo fora je da se medijsko globalno narativa spremeni in stvar se zaključi. Kerakol vrjanta tega prehlada s katerim nas nategujejo je nepomembna fora je samo v miselnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

ripmork ::

Prva, iskrenejša verzija logotipa nove stranke :))>:D



Važn, da se lahko kostanj nemoteno prodaja, medtem ko so lastniki štantov s kuhancem zmetali kup denarja za pripravo na sezono (zdaj, ko bi se morali odpret, jim seveda šele to povedo).
Ta vlada ni samo popolnoma nesposobna, ena navadna žlehtnoba jih je.

Telbanc ::

49106 je izjavil:

Delo vlade negativno ocenjuje 60 odstotkov vprašanih, 58 odstotkov bi jih podprlo pogoj PC


A je to teoretično sploh možno?



Če ni Resnice v anketi, pol je jasno da anketa zaudarja. :)

Je pa res, če bo dost izbire na volitvah, bo z božjo pomočjo NSI odletela iz parlamenta. :D8-)

Poleg SAB in LMŠ. :D8-)

To pa zna bit.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LeQuack ::

Če kdo resno misli volit to novo gnilo stranko, naj prej pogleda ta video, da vidi da je to zelo slaba ideja
https://twitter.com/Matej_Klaric/status...
Quack !
««
81 / 126
»»