» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
9 / 126
»»

Nedasemiveč ::

Kebo je izjavil:

Ena iz naftalina. Tale Zoran je novi SDS satelit


Zeeeeh že 100x prežvečeno.

Poti nazaj ni. Narod ima dovolj. Janšistom položnice!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

chucki ::

Brezdelnezi imajo dovolj. LP, iz Krka.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

pirat ::

unpopular opinion (vsaj za slo-tech):
Z aretacijo Zlatka Čordića je verjetno trenutna vlada dobila nekaj dodatnih glasov na naslednjih volitvah. Vsak glas pač šteje.

FireSnack ::

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.

Gre za klasično projekcijo klošarske riti, ki se hvali z grafično kartico ko en 12 letnik na začetku pubertete ko še nima izpita za moped.

harvey ::

pirat je izjavil:

unpopular opinion (vsaj za slo-tech):
Z aretacijo Zlatka Čordića je verjetno trenutna vlada dobila nekaj dodatnih glasov na naslednjih volitvah. Vsak glas pač šteje.

Revolucija žre svoje otroke, dojet je moral, da je postal unpopular, ko ni dobil 5 minut live na RTVSlo, ko je trkal na okna, kjer je bil prej vedno sprejet, vrata pa vedno odprta.

Nedasemiveč je izjavil:

Janšistom položnice!

Dobra praksa, zakaj ne vsem položnice.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

enemon ::

chucki je izjavil:

Brezdelnezi imajo dovolj. LP, iz Krka.


Jelko, si to ti?

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Jst bi po volitvah osebno hodu od vrat do vrat volilcev Janše ter jim v roke predal položnico za plačilo te organizacije pujskov (bencin, solzivec, naboji,...).

Ne boš mogel, ker te bodo na protestih zaprli. :D

Nedasemiveč je izjavil:

Protesti so še kako potrebni. Upam, da bo jutri spet akcija.

Po volitvah pa položnice volilcem Janše.

Super. Potem boste talali pa še necepljenim položnice za zdravljenje?

Protesti so nepotrebni.

Utk je izjavil:

Janša bo končal v zaporu, to bo tudi dovolj velika kazen za njegove volilce.

Če ga bodo uspeli obsodit, naj sedi. Zaenkrat mu niso še ničesar dokazali.

Malidelničar je izjavil:

Je pa smešno kako je Chad Stevanović vse zmedel :) Tiste pičkice ob petkih so nule :) Metro alter-scena Ljubljančani :) Pussy Zlatko se je pripopal danes na Stevanovića :)

No kaj zdaj, od koga je Stevanović? Se ga moramo bati, bo Resni.ca pobasala 30%, kako se bo odrezal na soočenjih? Je Stevanović novi 'vodja', novi 'jefe' novi 'boss'? Se ga bojite? oktober je še topel, potem pritisne mraz, petkovi protesti so se izpeli. Naslednji januar bo tema že ekonomski izhod iz krize verjetno in ne % cepljenih. Vaše mnenje?

A sploh kdo pozna naš volilni sistem? Brez terena in lokalnih odborov bo pobral 0.5% na državni ravni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

"Stevanović se mora zdaj "zagovarjati na policiji", so sporočili iz njegove stranke."

Pajaci. Mislijo, da bodo s tem deeskalirali situacijo? Še huje bo. Spomnite se, kako je Janša omenjal državljansko vojno in temu se bližamo. Nevem pa, kdo jo bo bil zanj? 11111111? ADIJOOO? Hypatija? Jebemti sami borci haha

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

KG-348 je izjavil:

Ne vem če niso te izjave narobe razumeli (če je mislil da ne stavit vsega in izvoz)

Dobro da rabi advokata na slo-tech forumu, da razloži kaj misli. Morda pa ti ne veš kaj pomeni ahilova tetiva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

Zakaj pa Hojs ne pride se več sprehajat po centru Ljubljane? Je malce težje to počet, ko ni naštimana zadeva aa :)) Mevža.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

enemon je izjavil:

Zakaj ni protestnikov na Brdu?


Ker tam niso samo slovenski policisti, so tudi tuji varnostniki in če bi se kdo plazil izven območja gibanja, bi letel po luftu in si mimogrede še kaj polomil in sploh ne bi vedel kje. Fantje vi še ne poznate sveta. Naši policisti so čisto kulturni. V španiji če si po 22 uri glasen te nihče veliko ne sprašuje. Pridejo policisti s pendreki in pada povsod, dokler se ne odločiš bežati.

enemon je izjavil:


Fajn, evo koliko je vladi dejansko mar za bolnike s kovidom. Verjetno solzivec olajša dihanje.

Pravzaprav so krivi mirni protestniki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

enemon je izjavil:

Zakaj ni protestnikov na Brdu?


Ker tam niso samo slovenski policisti, so tudi tuji varnostniki in če bi se kdo plazil izven območja gibanja, bi letel po luftu in si mimogrede še kaj polomil in sploh ne bi vedel kje. Fantje vi še ne poznate sveta. Naši policisti so čisto kulturni. V španiji če si po 22 uri glasen te nihče veliko ne sprašuje. Pridejo policisti s pendreki in pada povsod, dokler se ne odločiš bežati.


In potem je bila v jugi represija.

kopriwa ::

A stevota so zaprl? Bravo murija, častim današnje polomljene pendreke ter poliranje čelad. Naslednjič še bolj oštro proti neizobraženi gamadi.

Nedasemiveč ::

kopriwa je izjavil:

A stevota so zaprl? Bravo murija, častim današnje polomljene pendreke ter poliranje čelad. Naslednjič še bolj oštro proti neizobraženi gamadi.


Men se je tako iskreno smejalo, ko je pujs postal želva, ko so ga protestniki spravili na tla. Joj kako je plesal po tleh in se vrtel :)) Skratka, še en lep večer je za nami.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

"Stevanović se mora zdaj "zagovarjati na policiji", so sporočili iz njegove stranke."

Pajaci. Mislijo, da bodo s tem deeskalirali situacijo? Še huje bo. Spomnite se, kako je Janša omenjal državljansko vojno in temu se bližamo. Nevem pa, kdo jo bo bil zanj? 11111111? ADIJOOO? Hypatija? Jebemti sami borci haha

Edino pravilno, organiziral je shod, shod se je sprevrgel v nemire in kot organizator mora odgovarjat.

Aja, torej če si proti protestnikom in za PCT si kar naekrat SDS. :D Zanimivo.

Državljanska vojna. Samo da bo mraz stisnil, jo bodo stisnili tudi protestniki. Tako je bilo že lani s kolesarji, ki kolesarijo samo v lepem vremenu. Same reve.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NMH ::

kopriwa je izjavil:

A stevota so zaprl? Bravo murija, častim današnje polomljene pendreke ter poliranje čelad. Naslednjič še bolj oštro proti neizobraženi gamadi.


Stevo je enostavno spizdil že skoraj na začetku.
https://www.facebook.com/GibanjeResni.c...

"Potem, ko je Zoran Stevanović povedal, da ne želi, da kdo misli, da gre za politični shod in da zlorabi shode za politično kampanjo, je povabil vse inciative in posameznike k organizaciji in govoru.
Zatem bi se moralo zvrstiti še nekaj govornikov, vendar je mikrofon samoinciativno prevzel posameznik in pozval ljudi na ulico, kjer pa je policija hitro izkoristila jezo in stisko nekaj posameznikov, pri čemer je prišlo do izgredov, od katerih se v stranki Resni.ca odločno distanciramo, kar smo že večkrat izrazili. "

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj pa Hojs ne pride se več sprehajat po centru Ljubljane? Je malce težje to počet, ko ni naštimana zadeva aa :)) Mevža.

Očitno ste premirno protestirali za specialce.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NMH ::

Zdaj je Hypo kriv, da se mora Stevo zagovarjat na policiji. :))

https://www.facebook.com/GibanjeResni.c...

"Morate razumeti, da oblast želi Zoranov skalp. Ves čas protesta je bil Zoran pod grožnjo s strani, da bo prijet za čas protesta. O teh namerah ni skrival niti Hojs, ki je to priznal na televiziji. In zato komaj čakajo minimalni izgred, da ga priprejo. Komu na protestu je v interesu, da se mora zdaj Zoran zagovarjati na policiji. "

Nedasemiveč ::

1ka... verjamem, da te je sram, da voliš SDS. Na volitvah pa brž hitro obkrožit kar ti bo tata rekel :))

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

"Stevanović se mora zdaj "zagovarjati na policiji", so sporočili iz njegove stranke."

Pajaci. Mislijo, da bodo s tem deeskalirali situacijo? Še huje bo. Spomnite se, kako je Janša omenjal državljansko vojno in temu se bližamo. Nevem pa, kdo jo bo bil zanj? 11111111? ADIJOOO? Hypatija? Jebemti sami borci haha

Edino pravilno, organiziral je shod, shod se je sprevrgel v nemire in kot organizator mora odgovarjat.

Aja, torej če si proti protestnikom in za PCT si kar naekrat SDS. :D Zanimivo.

Državljanska vojna. Samo da bo mraz stisnil, jo bodo stisnili tudi protestniki. Tako je bilo že lani s kolesarji, ki kolesarijo samo v lepem vremenu. Same reve.


Sej če si cepljen pa proti pct si tudi anticeplilec.
Reve , ki se skrivajo za policijsko represijo.

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

1ka... verjamem, da te je sram, da voliš SDS. Na volitvah pa brž hitro obkrožit kar ti bo tata rekel :))


Hypo vsi vemo, da te ni blo v prvih vrstah.. pač pičkica.

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

In potem je bila v jugi represija.

Imate pravico mirno protestirat, če delate izgrede vas je pa treba pridržat. In varnostniki visokih funkcionarjev imajo ničelno toleranco do metanja kamenja proti njim. Lahko te tudi ustreli in ima diplomatsko imuniteto. Tile naši policaji so pravzaprav zelo tolerantni in prijazni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

1ka... verjamem, da te je sram, da voliš SDS. Na volitvah pa brž hitro obkrožit kar ti bo tata rekel :))


Hypo vsi vemo, da te ni blo v prvih vrstah.. pač pičkica.


Pogumne besede mevže.

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

In potem je bila v jugi represija.

Imate pravico mirno protestirat, če delate izgrede vas je pa treba pridržat. In varnostniki visokih funkcionarjev imajo ničelno toleranco do metanja kamenja proti njim. Lahko te tudi ustreli in ima diplomatsko imuniteto. Tile naši policaji so pravzaprav zelo tolerantni in prijazni.


Kaj pa če dalajo izgrede varnostni organi?

NMH ::

gozdar1 je izjavil:


Sej če si cepljen pa proti pct si tudi anticeplilec.
Reve , ki se skrivajo za policijsko represijo.


Vsi vemo, kdo hodi na te proteste. Niti ni pomembno za kaj se sploh protestira.

gozdar1 ::

NMH je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Sej če si cepljen pa proti pct si tudi anticeplilec.
Reve , ki se skrivajo za policijsko represijo.


Vsi vemo, kdo hodi na te proteste. Niti ni pomembno za kaj se sploh protestira.


Misliš na prižigalce svečk?

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

Pogumne besede mevže.


Jaz sem cepljen, ti se pa igle bojiš.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Men se je tako iskreno smejalo, ko je pujs postal želva, ko so ga protestniki spravili na tla. Joj kako je plesal po tleh in se vrtel :)) Skratka, še en lep večer je za nami.

saj nisi normalen. Eno je protestirat, drugo pa pretepat policaja, ki je tam po službeni dolžnosti in se zraven še naslajat. Prvič me ima, da bi dejansko podal kazensko ovadbo zoper tebe, ker tole presega meje dobrega okusa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Men se je tako iskreno smejalo, ko je pujs postal želva, ko so ga protestniki spravili na tla. Joj kako je plesal po tleh in se vrtel :)) Skratka, še en lep večer je za nami.

saj nisi normalen. Eno je protestirat, drugo pa pretepat policaja, ki je tam po službeni dolžnosti in se zraven še naslajat. Prvič me ima, da bi dejansko podal kazensko ovadbo zoper tebe, ker tole presega meje dobrega okusa.


Kaj boš pa napisal v kazensko ovadbo? Da se mi je nasmihalo, ko so drugi napadali policista? Uff to pa bo tožba in pol :))

NMH ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Men se je tako iskreno smejalo, ko je pujs postal želva, ko so ga protestniki spravili na tla. Joj kako je plesal po tleh in se vrtel :)) Skratka, še en lep večer je za nami.

saj nisi normalen. Eno je protestirat, drugo pa pretepat policaja, ki je tam po službeni dolžnosti in se zraven še naslajat. Prvič me ima, da bi dejansko podal kazensko ovadbo zoper tebe, ker tole presega meje dobrega okusa.


Hypoti in podobni so mentalni bolniki.
Iste besede kot smo jih pri vostoku (aka multivac) brali.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

1ka... verjamem, da te je sram, da voliš SDS. Na volitvah pa brž hitro obkrožit kar ti bo tata rekel :))

Nisem jih volil in dobro da nisem volil Šarca, ker potem bi me bilo pa res sram, kakšno sranje nam je zakuhal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

HypoHypo=vostok=multivac=?

:))

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

1ka... verjamem, da te je sram, da voliš SDS. Na volitvah pa brž hitro obkrožit kar ti bo tata rekel :))

Nisem jih volil in dobro da nisem volil Šarca, ker potem bi me bilo pa res sram, kakšno sranje nam je zakuhal.


Lepo, vsaj napreduješ, da te je sram priznati, da voliš Jajota hehe

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:


Kaj pa če dalajo izgrede varnostni organi?

Ne razumem vprašanja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

Odziv Resni.ce: "Več kot očitno je, da je režim napovedal vojno lastnemu ljudstvu."

Tek je počelo?

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kaj boš pa napisal v kazensko ovadbo? Da se mi je nasmihalo, ko so drugi napadali policista? Uff to pa bo tožba in pol :))

Sum, da organiziraš napade na policiste na protestih in jih snemaš. Nič več nič manj. Verjetno bi dobil kakšen obisk.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Kaj pa če dalajo izgrede varnostni organi?

Ne razumem vprašanja.


Če bi bil danes blizu centra lj, bi razumel pa sploh nisem bil na protestih (tako kot večina tistih, ki so okusili solzilec) preden dobiš kakšne skomine.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kaj boš pa napisal v kazensko ovadbo? Da se mi je nasmihalo, ko so drugi napadali policista? Uff to pa bo tožba in pol :))

Sum, da organiziraš napade na policiste na protestih in jih snemaš. Nič več nič manj. Verjetno bi dobil kakšen obisk.


Izvoli. Imam čisto vest in popolnoma ničesar ne skrivam, niti nimam nič posnetega. Je tisti beli kombi s kamercami ves čas krožil po naših zaprtih cestah in se prepričal v mojo nedolžnost.

Se že veselim nasprotne tožbe.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Odziv Resni.ce: "Več kot očitno je, da je režim napovedal vojno lastnemu ljudstvu."

Tek je počelo?

Jap. Ampak ne tako kot si ti predstavljaš.

gozdar1 je izjavil:

Če bi bil danes blizu centra lj, bi razumel pa sploh nisem bil na protestih (tako kot večina tistih, ki so okusili solzilec) preden dobiš kakšne skomine.

Zakaj bi normalen človek rinil v izgrede?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Kje pa si videl izgrede do točke, ko so policisti to sprovocirali? Hojsovi psi pač.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Izvoli. Imam čisto vest in popolnoma ničesar ne skrivam, niti nimam nič posnetega. Je tisti beli kombi s kamercami ves čas krožil po naših zaprtih cestah in se prepričal v mojo nedolžnost.

Se že veselim nasprotne tožbe.

Nisi nedolžen. Klevtanje, žaljenje policista, spodbujanje k nasilju, so kar konkretne obtožbe, na podlagi tvojih zapisov. Se pa strinjam s tabo, da bi verjetno dobil samo kakšno denarno kazen, ker si od daleč gledal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Izvoli. Imam čisto vest in popolnoma ničesar ne skrivam, niti nimam nič posnetega. Je tisti beli kombi s kamercami ves čas krožil po naših zaprtih cestah in se prepričal v mojo nedolžnost.

Se že veselim nasprotne tožbe.

Nisi nedolžen. Klevtanje, žaljenje policista, spodbujanje k nasilju, so kar konkretne obtožbe, na podlagi tvojih zapisov. Se pa strinjam s tabo, da bi verjetno dobil samo kakšno denarno kazen, ker si od daleč gledal.


žaljenje policista na internetu ja hahahahaha. Spodbujal k nasilju pa nisem nikjer, kvečjemu to počneš ti in sedaj jaz razmišljam o kazenski ovadbi.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kje pa si videl izgrede do točke, ko so policisti to sprovocirali? Hojsovi psi pač.

Ko rine 1k ljudi proti tebi ti je vseeno kdo je miren protestnik in kdo metalec granitnih kock. Zaradi lastne varnosti in varnosti sodelavcev uporabiš prisilna sredstva in jih čimmanj pripreš, da nimaš potem preveč dela z papirologijo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Odziv Resni.ce: "Več kot očitno je, da je režim napovedal vojno lastnemu ljudstvu."

Tek je počelo?

Jap. Ampak ne tako kot si ti predstavljaš.

gozdar1 je izjavil:

Če bi bil danes blizu centra lj, bi razumel pa sploh nisem bil na protestih (tako kot večina tistih, ki so okusili solzilec) preden dobiš kakšne skomine.

Zakaj bi normalen človek rinil v izgrede?


Kakšne izgrede? Ali pa naslednjič kar izpraznimo ljubljano, ker ljudje po tvoje tam tako nimajo kaj početi na delavnik.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kje pa si videl izgrede do točke, ko so policisti to sprovocirali? Hojsovi psi pač.

Ko rine 1k ljudi proti tebi ti je vseeno kdo je miren protestnik in kdo metalec granitnih kock. Zaradi lastne varnosti in varnosti sodelavcev uporabiš prisilna sredstva in jih čimmanj pripreš, da nimaš potem preveč dela z papirologijo.


Mi smo samo hodili. Je bil sprejet kakšen odlok, da ne smemo hodit?

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:


žaljenje policista na internetu ja hahahahaha. Spodbujal k nasilju pa nisem nikjer, kvečjemu to počneš ti in sedaj jaz razmišljam o kazenski ovadbi.


Nedasemiveč je izjavil:


Sem prepričan, da se bo kar nahodil po sodiščih po volitvah :D

Do takrat pa akcija nad pujske. Hojs itak nima jajc prit... Bo pa treba organizirat, da se blokira po drugih mestih obvoznice.


gozdar1 je izjavil:

Kakšne izgrede? Ali pa naslednjič kar izpraznimo ljubljano, ker ljudje po tvoje tam tako nimajo kaj početi na delavnik.

Kolega dela v centru Ljubljane in je odšel pravočasno domov. Pametno se je umaknil. Če se pa tebi zdi nujno sprehajat po centru med izgredi...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


žaljenje policista na internetu ja hahahahaha. Spodbujal k nasilju pa nisem nikjer, kvečjemu to počneš ti in sedaj jaz razmišljam o kazenski ovadbi.


Nedasemiveč je izjavil:


Sem prepričan, da se bo kar nahodil po sodiščih po volitvah :D

Do takrat pa akcija nad pujske. Hojs itak nima jajc prit... Bo pa treba organizirat, da se blokira po drugih mestih obvoznice.


Kdo so pujski? Za organizacijo sem pa že povedal, da je bilo res slabo organizirano in da bi morali zapirati obvoznice drugje. Kaj je tu kaznivega, razen mnenja?

Ne smeši se janšist.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Mi smo samo hodili. Je bil sprejet kakšen odlok, da ne smemo hodit?

In se smejali, ko so pretepali policiste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mi smo samo hodili. Je bil sprejet kakšen odlok, da ne smemo hodit?

In se smejali, ko so pretepali policiste.


Kaj pa zahtevaš od mene v takem primeru? Da grem pretepst protestnike? Je bilo dovolj angelov varuhov, da to storijo. Vse kar so storili je kaos na Ljubljanskih ulicah, vse po planih Hojsa.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kdo so pujski? Za organizacijo sem pa že povedal, da je bilo res slabo organizirano in da bi morali zapirati obvoznice drugje. Kaj je tu kaznivega, razen mnenja?

Ne smeši se janšist.

Torej igraš na karto nevednosti. :D No saj to ti pristoji. Sprejti odgovornost za svoje besede tudi če so izrečene na spletu to ti je pa tuje. :D

Nič se ne boj, ne bom pravno ukrepal, malo te je pa vseeno streslo, da si začel lepše besede uporabljat in razmišljat, če te lahko policija izbrska iz foruma. :D

Nedasemiveč je izjavil:

Kaj pa zahtevaš od mene v takem primeru? Da grem pretepst protestnike? Je bilo dovolj angelov varuhov, da to storijo. Vse kar so storili je kaos na Ljubljanskih ulicah, vse po planih Hojsa.

Morda da hodiš kje drugje?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Zakaj, če me zanima dogajanje in sem tam z namenom, da podpiram protest, kjer zahtevamo predčasne volitve?

"Nič se ne boj, ne bom pravno ukrepal, malo te je pa vseeno streslo, da si začel lepše besede uporabljat in razmišljat, če te lahko policija izbrska iz foruma. :D"

Valda, da me lahko izbrska. Boli me patak. Ne skrivam nič. Bojiš se ti pravno ukrepati, ker bi popušil najprej to tožbo potem pa še kontro mojo ;)

Zgodovina sprememb…

««
9 / 126
»»