» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
6 / 126
»»

WizzardOfOZ ::

NMH je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


govorim, da bi vsak lahko svojim staršem, če so ogroženi, malo dopovedal nevarnosti kovida, da bi ostajali bolj doma, ne da so žural naokoli. pa brez mask po štacunah, ker njim pa kovid nič ne more.
sej nismo zaprti zaradi mladih necepljenih, ampak ker ščitimo starejše, ki so ogroženi.


Kaj zdaj ti to pišeš?? A ti bi omejeval ljudi? A ker si ti mlajši, bi omejeval življenje starejšim.
Super si. Vidim, da imaš dober plan. >:D

sej starwjši bi se lahko malo žrtvovali za mlade. pa se nočejo. oni živijo, kot da korone nim
dober bi bil, če nebi mamce v trgovini silile vame z vozički, ker puščam pred sabo 2m lufta (distanca ki jo jaz upoštevam, mamce pa ne)
sej pol prdnem ful naglas, pa jih vorašam, če so na drek stopile in se poberejo 2 m stran.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dild0idis ::

Utk je izjavil:

Jaz nisem proti ukrepom, samo proti butastim. In pct kot ga imamo, je butast.


Seveda, boš sedaj napisal še svojo rešitev problema ali boš raje šel še malce na uteži, da boš lažje granitne kocke jutri metal?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

WizzardOfOZ ::

dild0idis je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

NMH je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Če Stevanović postane premier in gre v EU, naslednji dan, ko pride nazaj, postavi pogoj PCT, verjetno samo PC! >:D


Ob 200 folka na intenzivni, bi vsak postavil PCT, ali pa še kaj hujšega. Ali bi pa gledali skupaj s premierjem mrtve pred bolnicami. Po želji.


če 200 ljudi sesuje naš zdravstveni sistem imaš veliko večji problem kot kovid.


Da in vsem Vladam do danes lahko rečeš hvala za ta veliko večji problem!

saj jim. samo še nujne stvari kupujem v sloveniji, vse ostalo kupim v tujini.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dild0idis ::

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

WizzardOfOZ ::

obstaja rešitev. vsak dan testiranje vseh. bolani se izločijo, zdravi hodijo naokoli brez pct.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dild0idis ::

WizzardOfOZ je izjavil:

obstaja rešitev. vsak dan testiranje vseh. bolani se izločijo, zdravi hodijo naokoli brez pct.


In seveda vsak to sam plača in čaka vsak dan v vrsti?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

država plača, sej dobijo davke.

zakaj moraš pa v vrsti čakat. sam se testiraš. dobiš po pošti na dom 30 testov za 30 dni. če lahko jebene vprašalnike pošiljajo, naj pa še teste.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.


Simpl baje, da cepiova delujejo torej se cepi kritično populacijo in neha z vsemi ukrepi. PCT je siljenje k cepljenju predvsem nekritične populacije, kako virusu "škoduje" to, da se ljubljančani ne smejo sprehajat po centru ali pa slovenec ne sme v sosednjo občino je pa sploh zgodba zase.

PacificBlue ::

WizzardOfOZ je izjavil:

država plača, sej dobijo davke.


Milijardaže šla samo v nerazumljvie krizne dodatke. Razumem za tiste, ki so ostali brez službe, samo za neke nadure pa normalne delovne čase..čista bedarija.

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Država dobi denar iz davkov, torej plačamo gospodarstveniki,

Nam je ideje že všeč.

Zbudim se ob 5h, da bom čakal 2h na testiranje, da sem lahko ob 8h na šihtu.

Prav polepšal si mi dan s to idejo.

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.


Simpl baje, da cepiova delujejo torej se cepi kritično populacijo in neha z vsemi ukrepi. PCT je siljenje k cepljenju predvsem nekritične populacije, kako virusu "škoduje" to, da se ljubljančani ne smejo sprehajat po centru ali pa slovenec ne sme v sosednjo občino je pa sploh zgodba zase.


Antiwaxerji pravijo, da se jih ne sme cepiti, kako jih boš prislil?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

a kompletov za samotestiranje ne poznaš
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Goody ::

Bi ta pametni antiwax osebki, ki trdite da je vse to zarota pharme in države da bi naj prodali cepiva, enkrat izračunali kok bi nas stalo cepljenje vseh državljanov pa makar s 4 ali 5 dozami in koliko nas je že in nas še bo stalo testiranje. (Da o ostalih ukrepih soloh ne bi).

dild0idis ::

WizzardOfOZ je izjavil:

a kompletov za samotestiranje ne poznaš


Poznam, ti verjameš meni, da sem se testiral doma, osebno tebi ne verjamem.

Pa sedaj?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

gozdar1 ::

dild0idis je izjavil:

Država dobi denar iz davkov, torej plačamo gospodarstveniki,

Nam je ideje že všeč.

Zbudim se ob 5h, da bom čakal 2h na testiranje, da sem lahko ob 8h na šihtu.

Prav polepšal si mi dan s to idejo.

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.


Simpl baje, da cepiova delujejo torej se cepi kritično populacijo in neha z vsemi ukrepi. PCT je siljenje k cepljenju predvsem nekritične populacije, kako virusu "škoduje" to, da se ljubljančani ne smejo sprehajat po centru ali pa slovenec ne sme v sosednjo občino je pa sploh zgodba zase.


Antiwaxerji pravijo, da se jih ne sme cepiti, kako jih boš prislil?


Očitno zadnje leto in pol ne živiva v isti sloveniji.

WizzardOfOZ ::

dild0idis je izjavil:


Antiwaxerji pravijo, da se jih ne sme cepiti, kako jih boš prislil?


antivaxerji niso kritični.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dild0idis ::

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Država dobi denar iz davkov, torej plačamo gospodarstveniki,

Nam je ideje že všeč.

Zbudim se ob 5h, da bom čakal 2h na testiranje, da sem lahko ob 8h na šihtu.

Prav polepšal si mi dan s to idejo.

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.


Simpl baje, da cepiova delujejo torej se cepi kritično populacijo in neha z vsemi ukrepi. PCT je siljenje k cepljenju predvsem nekritične populacije, kako virusu "škoduje" to, da se ljubljančani ne smejo sprehajat po centru ali pa slovenec ne sme v sosednjo občino je pa sploh zgodba zase.


Antiwaxerji pravijo, da se jih ne sme cepiti, kako jih boš prislil?


Očitno zadnje leto in pol ne živiva v isti sloveniji.



Do danes, še nisi imel obveznega cepljenja.

Kar ti predlagaš je obvezno cepljenje kritične populacije.



Tudi določeni starejši ljudje so antiwaxerji.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

WizzardOfOZ ::

dild0idis je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

a kompletov za samotestiranje ne poznaš


Poznam, ti verjameš meni, da sem se testiral doma, osebno tebi ne verjamem.

Pa sedaj?

jebe se mi al si goljufal al ne, samo če te dobijo, da goljufaš, boš dobil kazen, ki pripada za splošno ogrožanje vseh. ene 2 leti zapora, pa 100kEUR bi te hitro prisililo, da nebi več goljufal
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

WizzardOfOZ je izjavil:

dild0idis je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

a kompletov za samotestiranje ne poznaš


Poznam, ti verjameš meni, da sem se testiral doma, osebno tebi ne verjamem.

Pa sedaj?

jebe se mi al si goljufal al ne, samo če te dobijo, da goljufaš, boš dobil kazen, ki pripada za splošno ogrožanje vseh.


A to kazen, ki bi jo eni predlagali za necepljene?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

gozdar1 ::

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Država dobi denar iz davkov, torej plačamo gospodarstveniki,

Nam je ideje že všeč.

Zbudim se ob 5h, da bom čakal 2h na testiranje, da sem lahko ob 8h na šihtu.

Prav polepšal si mi dan s to idejo.

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Rešitev po tvoje pa je?

Odpremo državo za vse in rečemo f*** it?


Ja zgoraj našteto očitno ni, epidemija je pa vsaka do sedaj še minila trenutno očitno z ukrepi prej podaljšujemo.


Še enkrat ni problema, verjamem, da si pameten pubec in imaš pripravljeno rešitev, ter jo boš tukaj napisal.


Simpl baje, da cepiova delujejo torej se cepi kritično populacijo in neha z vsemi ukrepi. PCT je siljenje k cepljenju predvsem nekritične populacije, kako virusu "škoduje" to, da se ljubljančani ne smejo sprehajat po centru ali pa slovenec ne sme v sosednjo občino je pa sploh zgodba zase.


Antiwaxerji pravijo, da se jih ne sme cepiti, kako jih boš prislil?


Očitno zadnje leto in pol ne živiva v isti sloveniji.



Do danes, še nisi imel obveznega cepljenja.

Kar ti predlagaš je obvezno cepljenje kritične populacije.



Tudi določeni starejši ljudje so antiwaxerji.


PCT je obvezen za zaposlene, študente,.. = kar je praktično enako, obveznemu cepljenju najmanj še prizadene starejše, kar že samo po sebi govori, da gre za birokratski ukrep, kjer so važni procenti ne učinek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

PacificBlue ::

WizzardOfOZ je izjavil:

dild0idis je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

a kompletov za samotestiranje ne poznaš


Poznam, ti verjameš meni, da sem se testiral doma, osebno tebi ne verjamem.

Pa sedaj?

jebe se mi al si goljufal al ne, samo če te dobijo, da goljufaš, boš dobil kazen, ki pripada za splošno ogrožanje vseh. ene 2 leti zapora, pa 100kEUR bi te hitro prisililo, da nebi več goljufal


Ali pa boš imel tablo pred izhodom iz stanovanja/hiše..gibanje na lastno odgovornost.

WizzardOfOZ ::

dild0idis je izjavil:


Tudi določeni starejši ljudje so antiwaxerji.


vseeno. vsak dan testirat, pa če bo bolan, se naj samoizolira.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dild0idis ::

Lahko verjameš, da na parih zadnjih volitvah nisem volil SDS, nisem niti njihov fan.

Že večkrat sem napisal, da si želim imeti konkretno alternativo s konkretnimi imeni in programom na levi in tudi na desni strani.

Niti ne delim na cepljene ali necepljene, osebno mi je čisto vseeno, če se ljudje cepijo ali ne, enako mi je čisto vseeno glede PCT pogojev.

Sem pa cepljen in tudi prebolel že Covid, relativno enostavno.

Zavedam, pa se in spremljam ukrepe po vsem svetu in večina držav ima še veliko hujše ukrepe kot Slovenija.

Plus zavedam se, da EU zahteva tako in tako precepljenost, da bo Slovenija lahko dobila sredstva iz EU.

Večino teh anti covid ukrepov je skoraj dobesedno skopiranih iz tujih držav, edino kar večjega niso skopirali so FFP2 maske (po svoje škoda).

ps: Še tole dodam, sam upam, da bo čim več ljudi prišlo na naslednje volitve.

Ne želim si pa, da bi ulica odločala o tem, kdo bo v Sloveniji na Vladi, ker s tem pridemo do veliko hujših problemov, kot pa samo en brezvezni politik.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

ne bo alternative. ao vsi skupaj bolj ko ne nesposobni.

meni je pct pogoj čisto brezvezen, ker vem da v zadnjem mesecu je zbolelo kar nekaj ljudi, ki so bili cepljeni dvakrat. in njih ni noben testiral, obnašali so se pa kot da so kompletno zaščiteni in da jim virus nič ne more.
to meni pomeni samo, da je potrebno testirat vse, ne samo necepljene. in s tem bomo naredili malo več reda.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Če imaš tako majhno podporo kot Janša ne moreš vladati drugače kot diktator. Noben noče take vlade v demokratični državi. ČE človek tako sovraži svoje državljane potem naj odstopi in prepusti delo nekomu ki bo delal v dobro svojih državljanov.

Protestniki mu samo pomagajo pri temu. Aktivacija velikega dela policije za sredo je popolnoma upravičena, ker je lahko konkretna mednarodna pizdarija zaradi nekaj telet med protestniki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

kot da je take problem izločit? sej bi jih sami ljudje izločili, če bi jim razložil, da bi v enem mesecu lahko izločili vse bolane in se bolezen nebi imela kam širit.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

feryz je izjavil:

dild0idis je izjavil:

In to je?
A niso volitve za to, da ugotovimo?

Si pa dejansko ne predstavljam, da v tej državi obstaja človek, ki se mu umski bolni psihopat na oblasti dopade. Čeprav vem, da jih je kar nekaj. Vseeno mi je nepredstavljivo.

Hja, če smo preživeli Šarca bomo pa še Janšo. Niti nista toliko narazen en je psiho, drugi norček.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

Odpovedat srečanje problem rešen, sicer pa kdo bo preveril pact udeležencev in kaj če ga kateri od njih ne izpolnjuje.
Ni pa tole srečanje takega pomena za slovenijo, da bi bilo vredno zaradi tega zapirat narod.

111111111111 ::

Utk je izjavil:

In? Imaš kaj proti?

Da, ker prodajajo neumnosti, raja pa vzklika in verjame in potem dobi v glavo solzivec, pa vpije, da so mirni demonstranti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

LeQuack ::

dild0idis je izjavil:


Ne želim si pa, da bi ulica odločala o tem, kdo bo v Sloveniji na Vladi, ker s tem pridemo do veliko hujših problemov, kot pa samo en brezvezni politik.


Če dela škodo mora it. A če maš ti pogodbo za recimo 4 leta v firmi in začneš zmerjati vse, razbijati, tepsti sodelavce, itd. A misliš da bi te gledali še par let da ti oddelaš pogodbo, ali bi bil mogoče že naslednji dal odpovedan?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Horas ::

Podobne ukrepe je država sprejela leta 1989, da bi preprečila miting resnice Slobodana Miloševića v Ljubljani.

in vi še vedno da puklasti nima slabih namer :D pojma nimate kak je, dela se lepega finega. v resnici je pa psiho na kubik.ampak pretkan, ve da se počasi daleč pride. mirno in pretkano
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

harvey ::

Horas je izjavil:

Podobne ukrepe je država sprejela leta 1989, da bi preprečila miting resnice Slobodana Miloševića v Ljubljani.

in vi še vedno da puklasti nima slabih namer :D pojma nimate kak je, dela se lepega finega. v resnici je pa psiho na kubik.ampak pretkan, ve da se počasi daleč pride. mirno in pretkano

Daj v to enačbo, ki si jo nastavil spremenljivkos Šiško in razmisli kakšni so bili tam ukrepi, ko je par vampastih tipov po gozdu telovadilo, da bi izgubilo trebuhe.

Tole pa za tiste, ki se jim zdi pametno zapirati obvoznice in avtoceste
https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Kebo ::

Fantje kake so šanske da JJ prestavi volitve, jaz bi rekel, da so se danes iz 1% zvišale na 5%.

;-) ::

Prestavi volitve na?

Kebo ::

"Ko ne bo več izrednih razmer"

;-) ::

Dlje naprej od "rednih"?

feryz ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

dild0idis je izjavil:

In to je?
A niso volitve za to, da ugotovimo?

Si pa dejansko ne predstavljam, da v tej državi obstaja človek, ki se mu umski bolni psihopat na oblasti dopade. Čeprav vem, da jih je kar nekaj. Vseeno mi je nepredstavljivo.

Hja, če smo preživeli Šarca bomo pa še Janšo. Niti nista toliko narazen en je psiho, drugi norček.
Zadaj čakajo drugi, popolnoma nič boljši. Tako da ni še konec veselice.
Zame jo bo, ko me skurijo. In sem jih frej, vseh po redu.
Vi pa kar orgazmirajte na plešo. Ali karkoli vam ga že dvigne. Lahko tudi prazen bazen. S polno norci.

Telbanc ::

Horas je izjavil:

Podobne ukrepe je država sprejela leta 1989, da bi preprečila miting resnice Slobodana Miloševića v Ljubljani.

in vi še vedno da puklasti nima slabih namer :D pojma nimate kak je, dela se lepega finega. v resnici je pa psiho na kubik.ampak pretkan, ve da se počasi daleč pride. mirno in pretkano


Podobne ukrepe je sprejel MIloševič tudi l. 2000. Demonstranti so kljub prepovedi prebili barikade in prišli v Beograd.

In nato je bil Miloševič prisljen odstopiti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

harvey - Če bi držali varnostno razdaljo, nebi nihče trčil, ženska je avto ustavila, tisti za njo pač ne. Kaj ima to veze s protesti pa samo ti veš.
Delo krepa človeka

Utk ::

111111111111 je izjavil:

Utk je izjavil:

In? Imaš kaj proti?

Da, ker prodajajo neumnosti, raja pa vzklika in verjame in potem dobi v glavo solzivec, pa vpije, da so mirni demonstranti.

Motiš se v vseh točkah.

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Če imaš tako majhno podporo kot Janša ne moreš vladati drugače kot diktator. Noben noče take vlade v demokratični državi. ČE človek tako sovraži svoje državljane potem naj odstopi in prepusti delo nekomu ki bo delal v dobro svojih državljanov.

Protestniki mu samo pomagajo pri temu. Aktivacija velikega dela policije za sredo je popolnoma upravičena, ker je lahko konkretna mednarodna pizdarija zaradi nekaj telet med protestniki.

Simpl. Naj ne plačajo izgrednikov pa ne bo problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

111111111111 ::

Utk je izjavil:


Motiš se v vseh točkah.

Seveda se. Še posebej ker si tako dobro utemeljil. :P

Utk je izjavil:


Simpl. Naj ne plačajo izgrednikov pa ne bo problemov.

Domišljijski zapleti, še niso uradno priznan dejstva. Mogoče ko bodo vaši na oblasti, boste tako kot v starih časih pokazali s prstom in ljudi zaprli z vašimi namišljenimi zgodbicami. Janša ima strice iz ozadja, vi pa notranjega sovražnika.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Nimamo notranjega sovražnika, je kar lepo zunanji. Če bi prišlo 10,000 ljudi v Ljubljano delat pizdarije, bi bila Ljubljana razbita do konca. Ne pa da je za 7 jurjev škode (tako je rekla policija).

Invictus ::

111111111111 je izjavil:


Protestniki mu samo pomagajo pri temu. Aktivacija velikega dela policije za sredo je popolnoma upravičena, ker je lahko konkretna mednarodna pizdarija zaradi nekaj telet med protestniki.

Kakšna mednarodna pizdarija ?!?!?!

Boli k**** Evropo za Janšpeve lokalne probleme. Tako ali tako so mu jih že prakrat napeli...

Najbrž komaj čakajo, da se predsedstvo Slovenije v EU izteče...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Tako je. Večji protesti, ki bi danes blokirali Brdo, bi samo dvignili ugled Slovenije. Da se vidi, da ljudje ne podpirajo tega bedaka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LeQuack ::

Ja za neko Merklovo ko sem pride na balkan najbrž samo čaka kdaj bo čim prej šla nazaj.
Quack !

Utk ::

LeQuack je izjavil:

Ja za neko Merklovo ko sem pride na balkan najbrž samo čaka kdaj bo čim prej šla nazaj.

Ja dajmo vsem v rit zlezt in se jim smehljat kot en big happy family, samo da bo njim čim lepše. Koga briga, če mi živimo v diktaturi. V resnici nas bi potem imeli samo še za večje bedake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

111111111111 ::

Invictus je izjavil:


Kakšna mednarodna pizdarija ?!?!?!

Boli k**** Evropo za Janšpeve lokalne probleme. Tako ali tako so mu jih že prakrat napeli...

Najbrž komaj čakajo, da se predsedstvo Slovenije v EU izteče...

Za teličke je treba ograje naštimat in segnat v ogrado, potem pa protestirajte.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mirator ::

Utk je izjavil:

Tako je. Večji protesti, ki bi danes blokirali Brdo, bi samo dvignili ugled Slovenije. Da se vidi, da ljudje ne podpirajo tega bedaka.

Nobenih hudih protestov ne bi bilo, če tudi Hojs ne bi tako poudarjal upravičenosti zapor. Trojanski konj ne bo oz. ne bi škodil svojemu gospodarju. Je pa to lepa priložnost za generalko, za bodoče protestnike, ki pa imajo resno željo zrušiti aktualno vlado.

NMH ::

Utk je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ja za neko Merklovo ko sem pride na balkan najbrž samo čaka kdaj bo čim prej šla nazaj.

Ja dajmo vsem v rit zlezt in se jim smehljat kot en big happy family, samo da bo njim čim lepše. Koga briga, če mi živimo v diktaturi. V resnici nas bi potem imeli samo še za večje bedake.


Ti dejansko pišeš, kot da nikjer po Evropi nimajo nobenih ukrepov PCT in podobno. Še hujše imajo. A misliš, da tuji politiki tudi ne poslušajo doma nebuloz o diktaturah??

gozdar1 ::

NMH je izjavil:

Utk je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ja za neko Merklovo ko sem pride na balkan najbrž samo čaka kdaj bo čim prej šla nazaj.

Ja dajmo vsem v rit zlezt in se jim smehljat kot en big happy family, samo da bo njim čim lepše. Koga briga, če mi živimo v diktaturi. V resnici nas bi potem imeli samo še za večje bedake.


Ti dejansko pišeš, kot da nikjer po Evropi nimajo nobenih ukrepov PCT in podobno. Še hujše imajo. A misliš, da tuji politiki tudi ne poslušajo doma nebuloz o diktaturah??


Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:



Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.

Saj ne veš kaj govoriš...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
6 / 126
»»