» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
7 / 126
»»

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.

Saj ne veš kaj govoriš...


Če nekaj izgleda kot raca, kvaka kot raca in hodi kot raca...zapiranje ljudi, interni potni listi,.. vse to vemo kam sodi.

Invictus ::

gozdar1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.

Saj ne veš kaj govoriš...


Če nekaj izgleda kot raca, kvaka kot raca in hodi kot raca...zapiranje ljudi, interni potni listi,.. vse to vemo kam sodi.

Enim se to zdi normalno...

Zato, ker bi radi sami zatirali ljudi in čakajo priliko, da gredo v tako službo. Kjer bodo dobili uniformico in jebali vse ostalo v glavo.

Videno v evropski zgodovini kar precejkrat...

Ampak lani so bile to vse teorije zarote...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

dild0idis ::

Zakaj samo zadnjo leto in pol?

Saj večina evrope ni imela nikoli neke moralne pravice, komurkoli pridigat o človekovih pravicah, sploh, če gledaš celotno zgodovivno.



Je pa smešno gledati naše in tuje europoslance, kjer jokajo kako se v Sloveniji in drugih vzohdnih dražavah dogajajo nepravilnosti in pritiski na opozicijo, obenem pa, ko želi ena manjša pokrajnia sprejeti neodvisnost jo zahodna država zatre in vrže voditelja v zapor za 10+ let in jih je večina tiho kot rit!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Invictus ::

V Španiji ima veliko Švabov in ostalih zahodnjakov svoje nepremičnine...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Enim se to zdi normalno...

Zato, ker bi radi sami zatirali ljudi in čakajo priliko, da gredo v tako službo. Kjer bodo dobili uniformico in jebali vse ostalo v glavo.

Videno v evropski zgodovini kar precejkrat...

Ampak lani so bile to vse teorije zarote...

Lepo se cepi pa capljaj kjer hočeš. Do takrat pa...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NMH ::

gozdar1 je izjavil:


Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.


Zaščita zdravstvenega sistema ter zdravja ljudi je višji cilj. Bolj kot je prebivalstvo države kultivirana, prej bo prišla ven iz tega. Skandinavci so počasi že ven iz tega. Za nas balkance bo to verjetno enkrat zgodaj spomladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

gozdar1 ::

NMH je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Dejansko je v zadnjem letu in pol evropa izgubila moralno pravico, komurkoli pridigat o človekovih pravicah.


Zaščita zdravstvenega sistema ter zdravja ljudi je višji cilj. Bolj kot je prebivalstvo države kultivirana, prej bo prišla ven iz tega. Skandinavci so počasi že ven iz tega. Za nas balkance bo to verjetno enkrat zgodaj spomladi.


Vedno v zgodovini je bil zadaj nek višji cilj. Bomo videli, trenutno ni nobene garancije.

dild0idis ::

Ne razumeš NMH, večina naših kritikov si želi imeti liberalno vlado po Avstralskem načinu in skopirane njihove ukrepe proti Covidu, zato se ne bodo cepili, da bo lahko naslednja Vlada to uresničila.

Samo, da bo naslednja Vlada, ki bo delala še hujše ukrepe in bodo tiko kot miške.

Še protesti bodo čudežno izginili.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

NMH ::

Invictus je izjavil:


Ampak lani so bile to vse teorije zarote...


To niso bile nobene teorije zarote, to je normalen izhod iz tega problema, če ne moreš zagotovit dovolj cepiv oziroma nimaš dovolj precepljenega prebivalstva. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.

JanK ::

dild0idis je izjavil:

Še protesti bodo čudežno izginili.


Ce je tole res, ni sans. Je PV koncno dobil nekaj ljudi, ki so pripravljeni (magari z neumnimi razlogi) iti na cesto za njega. Razen seveda tistih nekaj kricecev pred sodiscec v casu Patrije. Potem zna biti tudi po predaji oblasti pestro.

Kot kaze, je videl, da so zajebali, sedaj pa izrablja slabo voljo ljudi, ki je posledica njegovega katastrofalnega vodenja "borbe" poti COVIDu za netenje se hujse delitve naroda. Malo spominja na Trumpovo podziganje januarja letos, le da je JJ pezde in to pocne iz ozadja.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

clzt ::

NMH je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ampak lani so bile to vse teorije zarote...


To niso bile nobene teorije zarote, to je normalen izhod iz tega problema, če ne moreš zagotovit dovolj cepiv oziroma nimaš dovolj precepljenega prebivalstva. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.

Ne to ni normalno, saj so testerji zanic. Na podlagi cesa bi ti rad zapiral? Mladi ocitno lahko brez problema zdrzijo tale virus. Za starejse s pridruzenimi boleznimi pa manipulirajo da so podlegli izkljucno zarad korone. Pri dvajsetletnici tega ne morejo manipulirat, zato pa uradno ni nobena umrla zarad korone.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

clzt je izjavil:


Ne to ni normalno, saj so testerji zanic.

Uuuuu... kako lepo utemeljeno strokovno mnenje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

Danes nekih izgredov ne pričaujem. Verjetno bo tudi bistveno manj ljudi kot prejšnji teden. Raznih zapor cest danes zagotovo ne bo, ker bo to policija bistveno hitreje porihtala, da se ne blamirajo pred Evropskimi voditelji. Tudi slabo vreme in včerajšnji mrk družbenih medijev bo verjetno vplival na manjšo udeležbo. Organizacija je bila tokrat obupno slaba. V okolici Brda pri Kranju pa sploh ne pričakujem kakšnih incidentov, ker nihče ni tako nor, da bi šel tja špilat frajerja in potem čez 10 minut v čuzo.

Še enkrat. Organizacija danes zelo slaba. Ko bi se moralo v Ljubljani zbrati več 10.000 ljudi, ko bo itak pol enot tam pri Brdu. Včeraj sem gledal proteste v Milanu in v Kijevu. V Milanu jim je policija zaprla prehod, protestniki pa v roke v zrak in samo rinili skozi njih, dokler jih niso počasi predrli, pri nas pa rožice talajo. V Ukrajini so se zapor lotili kar z bagrom.

Dimnik ::

Bejž no bejž....pa tako glasni ste bili, še prejšnji teden...ahahaaaaa

RedDrake ::

Jutri boste mel vreme, ki ne bo dopuščalo kakšnih večjih množic.
Danes bi pa bilo bolj zabavno parkirati avtomobile po raznih obvoznicah/vpadnicah, če že kaj. Ljubljana je že itak v prometnem infarktu, v običajnih razmerah, če pa bi še 100 šaljivcev parkiralo na strateških točkah bi bilo pa itak samo še GG.
V minecraftu, seveda.

111111111111 ::

Kaj facebook za 6 ur umre, pa kar naenkrat ni več velikih protestov. In potem se usajate ko vam pravimo, da brez facebooka bi se vsi cepili. :D

Sam Janša je res car. Rusija izklopi facebook na svojem ozemlju, Kitajska tudi, Janša pa kar po celem svetu. Iz njega se ne bo nihče norca delal. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

Z lepim se bi rad primerjal.

111111111111 ::

RedDrake je izjavil:

Jutri boste mel vreme, ki ne bo dopuščalo kakšnih večjih množic.
Danes bi pa bilo bolj zabavno parkirati avtomobile po raznih obvoznicah/vpadnicah, če že kaj. Ljubljana je že itak v prometnem infarktu, v običajnih razmerah, če pa bi še 100 šaljivcev parkiralo na strateških točkah bi bilo pa itak samo še GG.
V minecraftu, seveda.

Hja, ne moreš protestirat v mrazu in dežju. Buniš se lahko samo po lepem vremenu. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

Z lepim se bi rad primerjal.

Če ne razumeš dobre šale, hodi dalje na proteste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Z lepim se bi rad primerjal.

Če ne razumeš dobre šale, hodi dalje na proteste.


Ko bom jaz začel hodit na proteste..bo šale konec.

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.


Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.


Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!


Ti pa zaslepljen, pa haluciniraš. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.
Prav nič ne pomagaš, da se približamo skandinavcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

Nedasemiveč ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.


Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!


Ti pa zaslepljen, pa haluciniraš. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.
Prav nič ne pomagaš, da se približamo skandinavcem.


Izponjujem PCT pogoj. To je samo ugodnost, ki deli narod.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.


Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!


Ti pa zaslepljen, pa haluciniraš. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.
Prav nič ne pomagaš, da se približamo skandinavcem.


Izponjujem PCT pogoj.


Kot rečeno. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.
Dejstvo, ki ga ne moreš izpodbit v nobenem primeru. In to je diametralno nasprotno temu, kar ti blejaš o neki Severni Koreji in podobno.

widj3098dj32 ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


Koga briga, če mi živimo v diktaturi


Tebi se pa vidi, da si samovšečna razvajena rit, ki pojma nima kaj diktatura dejansko pomeni.


Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!


Ti pa zaslepljen, pa haluciniraš. Lani ob tem številu aktivnih okuženih smo bili praktično popolnoma zaprti. Letos smo bistveno bolj odprti, tudi za necepljene.
Prav nič ne pomagaš, da se približamo skandinavcem.

"Leta 1941 pa je bila po Ljubljani bodeca zica, bodimo raje srecni" - tvoja butasta logika.

Zato ker Avstralcem gre hudo, se ne pomeni da je stanje pri nas OK - lahko samo vidimo eno izmed potencialnih prihodnosti v realtimeu v "zahodni" civilizaciji. Ce imas en prst v riti, pac ne ploskas od srece, ker pa ima daljni sosed celega kurca.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

widj3098dj32 je izjavil:

"Leta 1941 pa je bila po Ljubljani bodeca zica, bodimo raje srecni" - tvoja butasta logika.

Zato ker Avstralcem gre hudo, se ne pomeni da je stanje pri nas OK - lahko samo vidimo eno izmed potencialnih prihodnosti v realtimeu v "zahodni" civilizaciji.


Tendenca je, da gre na BOLJE - družba se odpira, ne na slabše. In ne moreš protestirat proti temu.

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

Ko bom jaz začel hodit na proteste..bo šale konec.

Lepo te bodo položili na tla in boš igral klavir. :D

Nedasemiveč je izjavil:

Moraš biti slep, da ne vidiš po čem teži Janša. Saj diktatura ne pomeni ravno S. Koreja, so tudi druge oblike diktatur (Belorusija, Madžarska, Srbija,...).

Zdaj pa počasi v center :) Zahteve so jasne. Predčasne volitve!

A niste prej govorili, da bo policijska ura za vedno? Da ukrepi ne bodo nikoli odpravljeni? Sedaj jokate, da bo PCT za vedno, itd... Kakor vidim samo jokate in nimate pojma kaj je diktatura.

Če bi bila diktatura, se ne bi streljajlo z vodo in solzivcem.

widj3098dj32 je izjavil:


"Leta 1941 pa je bila po Ljubljani bodeca zica, bodimo raje srecni" - tvoja butasta logika.

Zato ker Avstralcem gre hudo, se ne pomeni da je stanje pri nas OK - lahko samo vidimo eno izmed potencialnih prihodnosti v realtimeu v "zahodni" civilizaciji. Ce imas en prst v riti, pac ne ploskas od srece, ker pa ima daljni sosed celega kurca.

Tvoja butasta logika pa je, da če ima cel svet ukrepe, jih pa mi ne rabimo ker smo bolj pametni. No, niste. Ste le telički, ki se po 6 urnem mrku facebooka ne znate več organizirat.

NMH je izjavil:

Tendenca je, da gre na BOLJE - družba se odpira, ne na slabše. In ne moreš protestirat proti temu.

Pusti. Logika jim ne dela.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

KG-348 ::

Predčasne volitve = JJ spet zmaga. Res ne vem a so mazohisti a kaj

111111111111 ::

Ne vem kaj levičarji tako skačejo. SDS je čakal 30 let na stolček, pa niso nikoli delali takega kravala. Sedaj je pa JJ 2 leti gor, se ima pa levičarjem za zmešat, ko niso več pri koritu in ovirajo še ostale državljane, ko se zbirajo po Ljubljani in delajo gužvo. Me pa zanimajo shodi, ko bo mraz pritisnil. Takrat se bo videlo kdo je res za spremembe ostali so pa so kričači.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

"SPREMLJAMO: Protestniki trdijo, da okoli 30 avtobusov ne more do Ljubljane"

Bojijo se hahahahahaha

Zgodovina sprememb…

kotanyi ::

111111111111 je izjavil:

Ne vem kaj levičarji tako skačejo. SDS je čakal 30 let na stolček, pa niso nikoli delali takega kravala. Sedaj je pa JJ 2 leti gor, se ima pa levičarjem za zmešat, ko niso več pri koritu in ovirajo še ostale državljane, ko se zbirajo po Ljubljani in delajo gužvo. Me pa zanimajo shodi, ko bo mraz pritisnil. Takrat se bo videlo kdo je res za spremembe ostali so pa so kričači.


1. O t.i. "levičarjih":

Janez Janša - član ZKS do 1984
Milan Zver - član ZKS do 1989
Peter Jambrek - član ZKS do 1989
Vinko Gorenak - član ZKS do 1989
Zvonko Černač - član ZKS
Barbara Brezigar - članica ZKS do 1988

Spisek ni popoln.

2. O t.i. 30-letnem čakanju na oblast:

SDS je bila v vladi leta 1992, 1993, 1994, 1995, 2000, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2012, 2013, 2020, 2021.

Tvoji preoblečeni komunajzli že od samega začetka samostojnosti Slovenije stolčkajo po funkcijah in kradejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

;-) ::

Gremo na sprehod do Čopove, mogoče le izpustijo kolege iz primorske ali najdejo pot brez barikad.

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

"SPREMLJAMO: Protestniki trdijo, da okoli 30 avtobusov ne more do Ljubljane"

Bojijo se hahahahahaha


Policisti niso blokirali avtobusov
Kot je med javljanjem v živo povedal Gregor trebušak, se program na Trgu republike še ni začel. Organizatorji so kot razlog navedli, da čakajo še več udeležencev z avtobusi, ki jih policisti ne spustijo mimo. Informacijo smo preverili in policisti so zatrdili, da niso ustavili nobenega avtobusa.

Tile od zunaj hodijo v Ljubljano samo razbijat.

NMH ::

Tale vaš vodja je pravi cukr

https://twitter.com/RibicTine/status/14...



"Mi trdimo, da corona virus ne povzroča bolezni covid."

;-) ::

Aretacija kriminalca Zlatka je potekala gladko, slovenska policija je rabila le 106 policistov in 46 pripadnikov posebne enote.

Nedasemiveč ::

Čakamo mevžo Hojsa, da pride. Al bo sam svoje cucke v plavem mel tukaj :))

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

Čakamo mevžo Hojsa, da pride. Al bo sam svoje cucke v plavem mel tukaj :))


A ti je všeč, da ti je vodja "virus denier"?

Nedasemiveč ::

Je pa slaba taktika, razocaran sem malce. Vsa policija v Kranju in Ljubljani. Če bi bil jaz organizator bi zdajle bile po celi Sloveniji zaprte obvoznice. Premalo plavih cuckov.

Ps: Dragonsi so spremni.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

Je pa slaba taktika, razocaran sem malce. Vsa policija v Kranju in Ljubljani. Če bi bil jaz organizator bi zdajle bile po celi Sloveniji zaprte obvoznice. Premalo plavih cuckov.

Ps: Dragonsi so spremni.


A te je sram odgovort?

PS: V totalitarni, fašistični Kitajski, bi vas zgazili s tanki. Tako da dobiš malo perspektive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

PersonaRuda ::

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Je pa slaba taktika, razocaran sem malce. Vsa policija v Kranju in Ljubljani. Če bi bil jaz organizator bi zdajle bile po celi Sloveniji zaprte obvoznice. Premalo plavih cuckov.

Ps: Dragonsi so spremni.


A te je sram odgovort?

PS: V totalitarni, fašistični Kitajski, bi vas zgazili s tanki. Tako da dobiš malo perspektive.

Ne joči...

NMH ::

PersonaRuda je izjavil:

NMH je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Je pa slaba taktika, razocaran sem malce. Vsa policija v Kranju in Ljubljani. Če bi bil jaz organizator bi zdajle bile po celi Sloveniji zaprte obvoznice. Premalo plavih cuckov.

Ps: Dragonsi so spremni.


A te je sram odgovort?

PS: V totalitarni, fašistični Kitajski, bi vas zgazili s tanki. Tako da dobiš malo perspektive.

Ne joči...



Saj v bistvu mi je žal za vas. Tako oprani ste, da se vam lahko samo smejim v glavo. Vaš vodja zanika obstoj virusa in vi mu ploskate. Za umobolnico ste.

PersonaRuda ::

NMH je izjavil:


Saj v bistvu mi je žal za vas. Tako oprani ste, da se vam lahko samo smejim v glavo. Vaš vodja zanika obstoj virusa in vi mu ploskate. Za umobolnico ste.

Kdo komu ploska? Kdo je naš vodja? Mi imamo cilj. Ukinitev PCT in nove volitve. In proti temu se protestira!

NMH ::

PersonaRuda je izjavil:

NMH je izjavil:


Saj v bistvu mi je žal za vas. Tako oprani ste, da se vam lahko samo smejim v glavo. Vaš vodja zanika obstoj virusa in vi mu ploskate. Za umobolnico ste.

Kdo komu ploska? Kdo je naš vodja? Mi imamo cilj. Ukinitev PCT in nove volitve. In proti temu se protestira!


Alo, a ti dela kakšna možganska celica. Vaš vodja zanika obstoj virusa. Štekaš?

PersonaRuda ::

NMH je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

NMH je izjavil:


Saj v bistvu mi je žal za vas. Tako oprani ste, da se vam lahko samo smejim v glavo. Vaš vodja zanika obstoj virusa in vi mu ploskate. Za umobolnico ste.

Kdo komu ploska? Kdo je naš vodja? Mi imamo cilj. Ukinitev PCT in nove volitve. In proti temu se protestira!


Alo, a ti dela kakšna možganska celica. Vaš vodja zanika obstoj virusa. Štekaš?

Kdo je komu vodja? Virus je. Je tudi nevaren. Ne pa tako nevaren, da bi sedaj morali naslednjih 5 let imeti te ukrepe. Ukinit vse ukrepe in živet z virusom. Proti temu se protestira, pa ne glede kdo kaj govori na protestih. Imamo cilj: ukinit PCT in nove volitve.. Štekaš?

NMH ::

PersonaRuda je izjavil:

Kdo je komu vodja?

Vodja protestov. A ne veš kdo je to??

Virus je. Je tudi nevaren.

Potem pa pejto do Zoran Stevanovića pa mu to razloži.

Ne pa tako nevaren, da bi sedaj morali naslednjih 5 let imeti te ukrepe

Nihče ni rekel, da bomo imeli ukrepe 5 let.

Ukinit vse ukrepe in živet z virusom.

Počasi počasi, prvo 70% precepljenost, potem pa ne bo več ukrepov. Sem prepričan, da si ti med onimi 70%. Anede?

PersonaRuda je izjavil:

nove volitve

Nobene nove volitve ti ne bodo prinesle konec ukrepov, ker politika posluša stroko in omejitev je število zasedenih postelj na intenzivni in ta je jasna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

PersonaRuda ::

;(( 8-O :| ;((

Nedasemiveč ::

Kako poslušajo stroko, če stroka pravi, da jih vlada ne posluša?

Ps: ves čas mečejo solzivc v zrak in zapravljajo davkoplacevalski denar.

Policija načrtno eskalirala nasilje. Organizacija tega protesta katastrofalna s strani kogarkoli že.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kako poslušajo stroko, če stroka pravi, da jih vlada ne posluša?


Tako stroka kot vlada sta jasni, da je število intenzivnih postelj bistvena stvar.

Ps: ves čas mečejo solzivc v zrak in zapravljajo davkoplacevalski denar.
Policija načrtno eskalirala nasilje. Organizacija tega protesta katastrofalna s strani kogarkoli že.


Policija je jasno povedala, da je shod razpuščen. A to veš, kaj pomeni?

Nedasemiveč ::

Delagacija se je mogla mal obrnt :))
««
7 / 126
»»