» »

Slovenija bo dobila 21000 odmerkov Janssena

Slovenija bo dobila 21000 odmerkov Janssena

one-half ::

... naslednji teden bojo na voljo. Opozarjam samo, da je ucinkovitost nizja od ostalih cepiv v dveh odmerkih.

Predvsem pohitite, ker je veliko ljudi, ki cakajo nanj, tako da ga bo verjetno hitro poslo.

(Nodi ze sprinta na cepilno mesto, kjer bo taboril do cepljenja)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
  • zaklenil: bluefish ()

acookook ::

Pol še na stranske učinke opozori prosim.

one-half ::

acookook je izjavil:

Pol še na stranske učinke opozori prosim.

Ko jih bos dokazal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

one-half je izjavil:

... naslednji teden bojo na voljo. Opozarjam samo, da je ucinkovitost nizja od ostalih cepiv v dveh odmerkih.

Predvsem pohitite, ker je veliko ljudi, ki cakajo nanj, tako da ga bo verjetno hitro poslo.

(Nodi ze sprinta na cepilno mesto, kjer bo taboril do cepljenja)

Drugace se ze priporoca 2x janssen.

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

josipdare ::

one-half je izjavil:

acookook je izjavil:

Pol še na stranske učinke opozori prosim.

Ko jih bos dokazal.



Stranskih ucinkon ni! In on jih nima kaj dokazovat ker ni kompetenten za pravilno odlocanje v krizni situaciji mnozicnih umiranj ljudi ki niso 3x cepljeni!

Slopek ::

Ampak onehalf ne laže. On samo promovira cepljenje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

D3m ::

one-half je izjavil:

... naslednji teden bojo na voljo. Opozarjam samo, da je ucinkovitost nizja od ostalih cepiv v dveh odmerkih.

Predvsem pohitite, ker je veliko ljudi, ki cakajo nanj, tako da ga bo verjetno hitro poslo.

(Nodi ze sprinta na cepilno mesto, kjer bo taboril do cepljenja)


Jutri sem naročen v Domžalah.

Pray for me. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kapitan Jack ::

SloKin ::

one-half je izjavil:

acookook je izjavil:

Pol še na stranske učinke opozori prosim.

Ko jih bos dokazal.

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Nijz pravi, da nekaj jih pa vseeno je...

one-half ::

D3m je izjavil:

one-half je izjavil:

... naslednji teden bojo na voljo. Opozarjam samo, da je ucinkovitost nizja od ostalih cepiv v dveh odmerkih.

Predvsem pohitite, ker je veliko ljudi, ki cakajo nanj, tako da ga bo verjetno hitro poslo.

(Nodi ze sprinta na cepilno mesto, kjer bo taboril do cepljenja)


Jutri sem naročen v Domžalah.

Pray for me. xD


Ah, nic hudega ti ne bo, samo ne iskati dlake v jajcu, pac antivaxerji toliko strasijo, da bo dosti ljudi zhebala psiha, ker se bojo na trivialen poseg spravili vsi presrani. Nic ni, verjetno niti cutil ne bos (sestre so jih ze toliko pocepile, da razturajo), ce bos dobil pa vrocino je pa to dobro, ker je telo prepoznalo spike protein in se zacelo braniti pred njim - kar je tocno to kar hoces od svojega imunskega sistema.

SloKin je izjavil:

one-half je izjavil:

acookook je izjavil:

Pol še na stranske učinke opozori prosim.

Ko jih bos dokazal.

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Nijz pravi, da nekaj jih pa vseeno je...


Jaz ne bom vec brskal po netu in se preklal z antivaxerji, si pa ti resil problem :) Torej to je to.

Btw, ce bo kdo imel "psihiatricne motnje" potem najdi antivaxerja, ki te je polnil z neumnostmi in ga "uzgi" ali pa ga virtualno poslji v k*. Ker za njih se pa lahko zahvalis njemu.

Ce se bojite tromboze, dva dni aspirine papat (po navodilih za aspirin), trombocite "pomirjajo".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Kaj onehalf si zbrisal tisto svoje mišljenje? Kar užgi po necepljenemu, torej? Ali pa ga vsaj žali na internetu? Leeeepaaa.
Si popolnoma transparentno vladno trobilo, ki odkrito promovira cepljenje.
Ta je super, samo eno rabiš(ups, a res?koliko časa?)
Kaj je že dobila žena našega diplomata? Samo eno dozo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

Kaj onehalf si zbrisal tisto svoje mišljenje? Kar užgi po necepljenemu, torej? Ali pa ga vsaj žali na internetu? Leeeepaaa.

Kaj blebetas?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Slopek ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kaj onehalf si zbrisal tisto svoje mišljenje? Kar užgi po necepljenemu, torej? Ali pa ga vsaj žali na internetu? Leeeepaaa.

Kaj blebetas?

"Blebetam" o tem, kar si potem zbrisal. Boš lagal?
Zaradi foruma je kazalo, kot, da si zbrisal, pa je še vedno tu.
Odkrito spodbujanje k nasilju in sovraštvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kaj onehalf si zbrisal tisto svoje mišljenje? Kar užgi po necepljenemu, torej? Ali pa ga vsaj žali na internetu? Leeeepaaa.

Kaj blebetas?

"Blebetam" o tem, kar si potem zbrisal. Boš lagal?


A si ti sigurno v pravi temi? :)) Ne, jaz sem pa vedno za to, da gremo antivaxerje pretepst. Ne necepljene, antivaxerje, laznjive pizde kot si ti, ki delajo skodo celotni druzbi, ogrozajo zivljenja ljudi s svojimi lazmi ipd. In povzrocajo psiholoske motnje po cepljenju, ker ljudje vsi prestraseni hodijo na cepljenje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

c00L3r ::

Glede na trenutno retardiranost PCT pogoja, kjer ti velja status cepljenega takoj po prvi dozi Janssen-a je zdaj seveda naval na najslabše izmed možnih cepiv.

Morali bi 2 tedna po cepljenju s prvo dozo bilo katerega veljati PCT pogoj. Vmes pa vsaj biti testi brezplačni. Še boljše bi bilo, da bi testi bili še vedno brezplačni za vse, sploh ti za samo testiranje.

Sem 2x cepljen že od pomladi, zdaj pa prehlajen. Rade volje bi doma naredil samo test preden se grem čez vikend družit. Eni v moji družbi so cepljeni, drugi ne, prav tako imajo otroke, kateri še niso preboleli covid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

Slopek ::

Si prebral polovičar? Zaradi foruma ni bil zapis več viden.
Si pa odkrito povedal, da je treba vsaj užalit.
Koliko si nas že pretepel? Te že vidim.
Bi pretepli, ne pa bi pretepel, ane?
Take sorte si ti. Vsaj užališ me lahko na internetu. To pa. Ker ti tukaj, res ne morem ene zidarske odvalit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

Si prebral polovičar? Zaradi foruma ni bil zapis več viden.
Si pa odkrito povedal, da je treba vsaj užalit.


Uzalit? Ce recem, da si laznjivi kreten to ni zaljitev ampak empiricno dokazano dejstvo.

Sem ti pa povedal, da se ti bom najskromneje opravicil, ce dokazes nasprotno.

| PNG.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Webmojster ::

acookook je izjavil:

Pol še na stranske učinke opozori prosim.


Evo stranski učinki iz NIJZ:

Neželeni učinki
Najpogosteje poročani neželeni učinki so bili bolečina na mestu injiciranja (48,6 %), glavobol (38,9 %),
utrujenost (38,2 %), mialgija (33,2 %), navzea (14,2 %) in zvišana telesna temperatura ≥ 38°C

(9 %). Večina neželenih učinkov je bila blagih do zmernih in so po navadi minili v 1-2 nekaj dneh po
cepljenju. Reaktogenost je bila na splošno blažja in manj pogosta pri starejših odraslih.

Po cepljenju s cepivom COVID-19 Vaccine Janssen so poročali o hudih in zelo redkih primerih tromboze v
kombinaciji s trombocitopenijo. Vključevali so vensko trombozo, kot, so možganska tromboza venskih
sinusov, splanhnična venska tromboza, pa tudi arterijska tromboza.

one-half ::

c00L3r je izjavil:

Glede na trenutno retardiranost PCT pogoja, kjer ti velja status cepljenega takoj po prvi dozi Janssen-a je zdaj seveda naval na najslabše izmed možnih cepiv.


Se strinjam ja, samo v info sem napisal, ker vem, da se je veliko ljudi hotelo cepit z Janssenom in ga je prejsnji teden zmanjkalo. No zdaj bo spet na voljo.

Glede PCT... ali to, ali pa splosen lockdown. Meni se vedno bolj ustreza PCT, edino cakam, da ga v PC spremenijo, pa da je konec te norije in zasluskov prodajalcev "blazevega zegna" od testerjev.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Okapi je vedno pravil, da je boljše kot nič. Za vse. Tudi prst v riti. Je res?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93396351 (84889) widj3098dj32

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934025 (27842) misticnimrk

Več podobnih tem