» »

NOV erc20 žeton

NOV erc20 žeton

sel ::

Zdravo,

ali ima kdo tu izkušnje z ico projekti. Rad bi ustvaril kripto žeton. ERC20 Token ali kaj podobnega... pa pojma nimam kje naj začnem.
Za kakršenkoli nasvet, usmeritev ali pa pomoč bom zelo hvaležen. Vse zainteresirane pa vabim tudi k sodelovanju.

Hvala.

janezvalva ::

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

sel ::

hvala za link.

ok, naredim tooken, samo jaz bi ga rad povezal potem s spletno stranjo in affiliate marketing bi vključil v projekt. Potem pa še kriptožeton na cripto borzo lansiral za trgovanje.....

hamez66 ::

Načeloma prekopiraš kodo nekega drugega erc20 tokena in jo potem deployaš, lahko kar z remix.ethereum.org iz browserja. Glede na tvoje želje je pa potem veliko odvisno od tega, če si sposoben spacati spletno stran in affiliate marketing, ker izdelava erc20 tokena ni zahtevna. Tudi trejdati se ga potem da preko spletnih strani ala uniswap, panckakeswap in podobnih, se pravi se s tem zadosti tvoji zahtevi po trejdanju na kripto borzah. Se pač trejda na decentraliziranih zadevah.

janezvalva ::

sel je izjavil:

hvala za link.

ok, naredim tooken, samo jaz bi ga rad povezal potem s spletno stranjo in affiliate marketing bi vključil v projekt. Potem pa še kriptožeton na cripto borzo lansiral za trgovanje.....

raje naredi NFT, manj zajebancije
babylons.io
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

sel ::

mislim da bi bil bolj primeren ERC20 tooken kot NFT, vsaj kolikor sem uspel razvozlati razliko med njima.
Kakšne stroške pa lahko pričakujem za tak projekt? Sicer sem preko freelancer.com malo raziskoval in so Indijci pripravljeni podobne projekte narediti za manj kot 1000eur, vendar nekako jim lih najbolj ne zaupam.

sel ::

mislim da bi bil bolj primeren ERC20 tooken kot NFT, vsaj kolikor sem uspel razvozlati razliko med njima.
če ustvarim token preko tega linka stane več kot 400 eur :(
Kakšne stroške pa lahko pričakujem za tak projekt? Sicer sem preko freelancer.com malo raziskoval in so Indijci pripravljeni podobne projekte narediti za manj kot 1000eur, vendar nekako jim lih najbolj ne zaupam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lendf.me in Uniswapu ukradli za 23 milijonove evrov kriptovalut

Oddelek: Novice / Ostale najave
157716 (4926) kow
»

Varnostno brezbrižni ICO postopki

Oddelek: Novice / Varnost
389803 (7814) zee
»

Slovenski blockchain projekt za trgovanje&energijo

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
197506 (4639) neverlucky
»

Trezor denarnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
8610783 (7891) Vazelin
»

Ce se odlocite postati freelancer

Oddelek: Izdelava spletišč
4914832 (8797) Isotropic

Več podobnih tem