» »

Rabim slovenski VPN v nemčiji

Rabim slovenski VPN v nemčiji

andreejj0 ::

Lepo pozdravljeni,

iščem (zivim v nemčiji) VPN oziroma kako lahko pridobim slovenski IP naslov?

Sem poizkusil ze kar nekaj VPN ponudnikov in noben ni ta prav...

Rabim ga za stran bet365.

Hvala vnaprej!

c3p0 ::

Kupi nek poceni VPS, še prej preveri da imajo SLO IPje (in ne resellajo kakega hetznerja ipd.) in si namesti OpenVPN ipd.

xseki ::

A nisi našel VPN-ja, ki ima Slovenski IP ali ti Bet365 blokira dostop ker vedo, da uporabljaš VPN?

Vem, da ProtonVPN ima Slovenski IP, NordVPN tudi.

andreejj0 ::

Hey! Hvala za odgovore!

do zdaj nisem nasel nobenega VPN-ja, ki bi mi pac nudil Slovenski IP.

A mislita, da bo bet365 kljub VPN-ja z Slovenskim IP v Nemciji deloval?

GupeM ::

Odvisno. Če imajo v bazi IP naslove ponudnika VPN storitve, je možno, da zadeva ne bo delovala. Če imaš možnost, zakupi najcenejši slovenski VPS in nanj sam postavi VPN server. Lahko pa pri kakšnem znancu v Sloveniji zrihtaš, da nekam postavi VPN. Mani doma na routerju laufa VPN, pa mi je iz Hrvaške RTV 4D lepo delal. Brez VPN pa ne.

LogiTeCh123 ::

Tunnelbear mi deluje super

Aamadej ::

Toplo odsvetujem uporabo VPN-ov na stavnicah, če od stavnice predhodno nisi dobil izrecnega zagotovila, da je uporaba VPN-a dovoljena.

Scenarij ki se pogosto dogaja je takšen, da stavnice uporabijo takoimenovano "freeroll" taktiko:

Po defaultu nimajo blokiranih IP-jev od VPN ponudnikov in uporabniki se lahko v svoj račun normalno prijavijo, ter uporabljajo vse storitve stavnice. Ko pa se uporabnik odloči za izplačilo dobitkov, pa se zadeva zakomplicira. Stavnice namreč že dolgo uporabljajo software, ki zazna uporabo VPN-a. In če je uporaba VPN-a v nasprotju z njihovimi pravili in pogoji uporabe, se lahko zgodi sledeče:

a.) Razveljavijo ti vse dobitke in ti vrnejo samo depozit
b.) Scenarij "a" + zaračunajo ti provizijo od depozita (npr 10%)
c.) Razveljavijo ti vse dobitke in ti zasežejo tudi depozit

Ker je Bet365 top rated stavnica z oceno A+, sta najbolj verjetna prva dva scenarija.

Tako da je v tem primeru obvezno, da jih prej vprašaš, če je uporaba VPN-a v tvojem primeru dovoljena.

TheBlueOne ::

Surfshark ga ima.

Karen ::

Pravno gledano znotraj EU je enoten trg in ti ne bi smeli omejevati ničesar v smislu dobitkov, ne glede na pravila ki so jih napisali (drugo je pa ali se bockaš z njimi) - spomnimo recimo na možnost gledanja TV-ja po vsej EU, recimo telemachov EON, ne glede na lokacijo v EU. Torej če se prikljukaš na VPN ki ga imaš doma na routerju dvomim da ti lahko karkoli naredijo, oz. sploh ugotovijo to. Omejujejo verjetno čezmejno v smislu izven EU zaradi različnih pravil obdavčitev.
Stručkoti tukaj gor ti bodo pa verjetno povedali, ali se da VPN tunel domov na router sploh zaznati (verjetno "zaznajo" znane IP-je znanih VPN providerjev po principu blackliste, ne pa recimo VPN do doma).
Drugače VPN si lahko narediš doma če imaš v Slo priključek, večina usmerjevalnikov podpira PPTP, IPSec, openVPN protokole, pa praktično vsi NAS-i imajo svoje VPN strežnike že v sistemu, na Synology-ju so eni trije kliki pa imaš ipsec nastavljen... za BET bi morala praktično vsaka linija zadoščati, ker hitrost in prepustnost nista kritični tukaj. Sploh če imaš statičen IP je to trivialno.

WhiteAngel ::

GupeM je izjavil:

Mani doma na routerju laufa VPN, pa mi je iz Hrvaške RTV 4D lepo delal. Brez VPN pa ne.


OT: Če se v rtvslo prijaviš, vneseš davčno in sklic zadnje položnice za rtv prispevek, lahko gledaš vsebine po celem svetu.

dreknapalci ::

daj probaj spremeniti dns-je na 8.8.8.8 pa verjetno niti vpnja ne boš rabil :)

andreejj0 ::

dreknapalci je izjavil:

daj probaj spremeniti dns-je na 8.8.8.8 pa verjetno niti vpnja ne boš rabil :)


Hey Hvala!
Zakaj mislis, da ne bom rabil VPN-ja ce samo DNS spremenim?

GupeM ::

WhiteAngel je izjavil:

GupeM je izjavil:

Mani doma na routerju laufa VPN, pa mi je iz Hrvaške RTV 4D lepo delal. Brez VPN pa ne.


OT: Če se v rtvslo prijaviš, vneseš davčno in sklic zadnje položnice za rtv prispevek, lahko gledaš vsebine po celem svetu.

Vem, ampak se mi ne da jajcat pa iskat davčne pa ne vem česa vse. Mi je enostavneje VPN. Tako ali tako sem na javnih WiFijih vedno povezan na VPN. Večinoma tudi s telefonom in mobilnimi podatki.

Karen je izjavil:

Stručkoti tukaj gor ti bodo pa verjetno povedali, ali se da VPN tunel domov na router sploh zaznati (verjetno "zaznajo" znane IP-je znanih VPN providerjev po principu blackliste, ne pa recimo VPN do doma).

Če imaš VPN doma, ga ne bodo zaznali. Za njih izgleda, kot da se povezuješ od doma. Znane IP-je znanih VPN providerjev pa lahko blokirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

andreejj0 ::

A ima mogoce od vas negdo VPN kjer bi se lahko pridruzil? Uporabljal bi kot povedano absolutno samo za bet365. Za streaming in ostalo bi itak koristil moje nemsko omrezje
Seveda bi mesecno nekaj placal.

Kvinta ::

Ma odpri novi račun na Bet365 saj dela v Nemčiji kaj kompliciraš s temi Vpnji
A.C.A.B

mzakelj ::

En vps pa nanj daš wireguard in je rešeno.

andreejj0 ::

Kvinta je izjavil:

Ma odpri novi račun na Bet365 saj dela v Nemčiji kaj kompliciraš s temi Vpnji


Slisal sem in upam da je res, da ce se registriras v SLO in ce pac igras z slovenskim bet365 racunom, lahko stavljas na rumene karte in kaj se zgodi v 10 minutah itd in hkrati baje ni davka na dobitek... Enostavno take finigrane stave katere se ne nudijo pri nemsken bet365 in hkrati placas mastno davek, katerega takoj oddegnejo pri dobitku.

Naletet sem na to spansko skupino na Telegramu: https://t.me/joinchat/TgAv1t-5o23YxOAN
Ta skupina je 100% legit. Jaz sem v VIP znotraj in vse vidim in vse je resnicno!

Stari89 ::

Par let nazaj sem šraufal back-office za nek online gambling sistem. En izmed warning flagov na userjih je bil "Uses VPN" (poleg "Possible Fraud", "Money Laundering", "Invalid Credit Card" in podobnih). LP

neooo ::

jaz ti lahko dam pptp vpn ce rabis ;) pisi zs

mzakelj ::

neooo je izjavil:

jaz ti lahko dam pptp vpn ce rabis ;) pisi zs


To je tako ne varen vpn da kar boli.. raje mu ponudi wireguard ali kaj sodobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

William Hill - dostop iz Slovenije?

Oddelek: Omrežja in internet
172543 (893) KiNgKoNgX
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615474 (6148) rkobarov
»

Najboljša VPN storitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
367633 (2917) louser
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8145674 (16302) Andro457
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158906 (2986) baxon

Več podobnih tem