» »

Pecivo za na podjetje (rojstni dan)

Pecivo za na podjetje (rojstni dan)

SVGA ::

Pozdravljeni,

zanima me kje v LJ (najraje BTC) bi lahko dobil ugodno večjo količino peciva za postreči na podjetju ob rojstnem dnevu. Cca. 50 zaposlenih, če kdo pozna kje prodajajo dobro in ugodno, predvsem pa pomembno da lahko naročim in zjutraj prevzamem ter odpeljem na podjetje.

Hvala!

shadeX ::

Ni pecivo, ampak vseeno dam predlog: Kolega je za rojstni dan na firmo prinesel 2 škatli raznovrstnih burekov, narejene prav za te priložnosti - sodelavci naj bi bili navdušeni. Dostavili so tudi oni, ob željeni uri.

burek box

feryz ::

Kaj bi rad račun na firmo ali sprašujes po slaščičarni, pekarni, ... v Ljubljani?
Po mojih izkušnjah, boš dobil žaganje.
Še vse, kar sem kdaj rabil od zunanjih, sem pri kmečkih babnicah naročil.
Domače in žmohtno.

Bureka ogromno ljudi ne konzumira. Me included.

donvito ::

SVGA je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me kje v LJ (najraje BTC) bi lahko dobil ugodno večjo količino peciva za postreči na podjetju ob rojstnem dnevu. Cca. 50 zaposlenih, če kdo pozna kje prodajajo dobro in ugodno, predvsem pa pomembno da lahko naročim in zjutraj prevzamem ter odpeljem na podjetje.

Hvala!

A ne bi bilo boljše nekaj takega:


Sicer pa za slaščice:
https://andrejcislascicarna.si/drobno-p...
https://andrejcislascicarna.si/kontakt/

ali
https://www.slascicarna-viki.si/pecivo/

koyotee ::

1kg kvalitetnega peciva(raznorazni piškoti) je 12-15€

če bi pa rad postregel s kršom pa pejt v eurospin/hofer po njihove zadeve. Ti povem, da boš polovico nesel nazaj domov...
Dobro in ugodno pri takih zadevah ne bo šlo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

shadeX ::

Roflmao, če bi jaz imel tolk komplicirane sodelavce sploh nebi nič prinesel. Če misliš jej, čene fuck off - kdo te sili. En ne je bureka, drugi ne je poceni piškotov.. fakk.

Dej kako vrednost prineseš ti h mizi, da si vreden dragih piškotov? (oz. sploh karkoli).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

IL_DIAVOLO ::

Kaksna specialiteta aka ruske kape seveda stanejo. 20-30 evrov, pa sem se malo reko.

Je pa za ubit dobro.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

c3p0 ::

Narediš sam, ali vpleteš kako žensko, ki zna. Čupavci, bombice, pita, tiramisu ipd., low skill. Pametni sodelavci to bolj cenijo, kot tisto industrijsko margarino.

Hemi426 ::

shadeX je izjavil:

Ni pecivo, ampak vseeno dam predlog: Kolega je za rojstni dan na firmo prinesel 2 škatli raznovrstnih burekov, narejene prav za te priložnosti - sodelavci naj bi bili navdušeni. Dostavili so tudi oni, ob željeni uri.

burek box


Hahaha, dober troll, si me iskreno nasmejal!

Groot ::

Hemi426 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ni pecivo, ampak vseeno dam predlog: Kolega je za rojstni dan na firmo prinesel 2 škatli raznovrstnih burekov, narejene prav za te priložnosti - sodelavci naj bi bili navdušeni. Dostavili so tudi oni, ob željeni uri.

burek box


Hahaha, dober troll, si me iskreno nasmejal!


Nisem pisal jaz, ampak vseeno, zakaj troll? Tudi pri nas v podjetju sta 2 sodelavca že prinesla tole in je bilo res top. Raje to, kot pa neke industrijske piškote.

Likalnik ::

tudi jaz ne vem zakaj troll...sicer nisem še probal tega ampak verjamem, da je dobro...žal mi je, da nisem iz LJ...drugače bi že v soboto to naročil....

shadeX ::

Hemi426 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ni pecivo, ampak vseeno dam predlog: Kolega je za rojstni dan na firmo prinesel 2 škatli raznovrstnih burekov, narejene prav za te priložnosti - sodelavci naj bi bili navdušeni. Dostavili so tudi oni, ob željeni uri.

burek box


Hahaha, dober troll, si me iskreno nasmejal!


Mogoče med direktorje in visoke predstavnike firm tega res ne boš nesel (predvidevam da si na zelo visokem položaju) ste vseeno malo bolj cenjeni. Če boš pa med “nižji sloj” vrgel bureke se bodo takoj zagrebli in bo ena škatla takoj premal.

Jaz sem te bureke tudi že enkrat probal ampak sem jih kupil za domov, ko sem bil v LJ. Men so bli všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

koyotee ::

A je Olimpija burek v lj se vedno top? Nisem bil ze 10 let.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912226 (10205) 111111111111

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239937 (34165) BigWhale
»

kitajska tablica se noče updejtat

Oddelek: Mobilne tehnologije
232135 (1983) Matevz0
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134431 (27080) syti

Več podobnih tem