» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
79 / 198
»»

zmist ::

;-) je izjavil:

258.000 primerov smo že imeli, 8 x toliko pa smo "precepljeni".

8x4000 mrtvih = cca 30.000 mrtvih, še vseeno 3x manj kot nam je govorila stroka za prvo leto, s tem da imamo stalno bolj blago različico virusa in polovico precepljenih.

Vse ukrepe mirne duše razpustimo.


Seveda in ce bi bilo po volji drhali, bi imeli danes se 2x vec mrtvih, ukrepov pa sploh ne bi imeli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrimoZ_ ::

;-) je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoja srčno žilna bolezen ni nalezljiva.
S kolesom v realnosti ubiješ zelo malo drugih udeležencev.
Avtomobili pa so pa dejansko še najbolj nevarni za okolico in vsak dan bolj regulirani. Imaš že ideje o elektronskem omejevanju hitrosti, pa blokiranju vžiga če si vinjen, itd... Pa ne pozabi na vse omejitve na cesti. Le zakaj ne smeš peljat 100 skozi vas, če pa tvoj avto potegne 250 ?
Iz istega razloga kot ne boš smel brez testa ali cpljenja it v kino. Ogrožanje drugh.

Čakaj, ti hočeš povedat da bom zdrav človek z obiskom kina ubil ljudi ?

Čeloveška norost več ne pozna meja.


Nikjer nisem tega trdil. Se vidi da imaš težave z bralnim razumevanjem.

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoja srčno žilna bolezen ni nalezljiva.
S kolesom v realnosti ubiješ zelo malo drugih udeležencev.
Avtomobili pa so pa dejansko še najbolj nevarni za okolico in vsak dan bolj regulirani. Imaš že ideje o elektronskem omejevanju hitrosti, pa blokiranju vžiga če si vinjen, itd... Pa ne pozabi na vse omejitve na cesti. Le zakaj ne smeš peljat 100 skozi vas, če pa tvoj avto potegne 250 ?
Iz istega razloga kot ne boš smel brez testa ali cpljenja it v kino. Ogrožanje drugh.


Bistvo je, da me lahko povozi avto na kolesu in ZASEDAM KAPACITETE V BOLNICI ki potem manjkajo za covid bolnike...


Bistvo je da si debil in si izmišljuješ temu primerne neverjetne scenarije za bedne izgovore :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoja srčno žilna bolezen ni nalezljiva.
S kolesom v realnosti ubiješ zelo malo drugih udeležencev.
Avtomobili pa so pa dejansko še najbolj nevarni za okolico in vsak dan bolj regulirani. Imaš že ideje o elektronskem omejevanju hitrosti, pa blokiranju vžiga če si vinjen, itd... Pa ne pozabi na vse omejitve na cesti. Le zakaj ne smeš peljat 100 skozi vas, če pa tvoj avto potegne 250 ?
Iz istega razloga kot ne boš smel brez testa ali cpljenja it v kino. Ogrožanje drugh.

Čakaj, ti hočeš povedat da bom zdrav človek z obiskom kina ubil ljudi ?

Čeloveška norost več ne pozna meja.


Ja ne, pac pa si potencialni ubijalec, prenasalec. Korona je tu. Cepi se!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

zmist je izjavil:

Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete, kdo je nacist, kdo je fasist,... Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega. Zaradi mene lahko najokas za se eno Donavo. Cisto vseeno je.

Preostanek populacije pa se bo lepo sel cepit, ker se jim ne da ukvarjati s komplikacijami kamorkoli pridejo.


Nacisti raus.

Resno. Odjebite v vaše gnezda nekje visoko v alpah.

s1m0n je izjavil:

Utk je izjavil:

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Kje misliš, da se boš težje okužil, cepljen ali pa ne?


Definitivno tam kjer vas necepljenih ne bo... Pa še s tem bom zaščitil druge, če bi že prišlo do prenosa iz mene na drugo osebo saj njej potek ne bo tako hud kot, če bi pozdravil kakšnega idiota na terasi!


Koliko časa misliš, da necepljeni ostanejo "necepljeni" pri takem virusu kot ga reklamirate?
A boš še vedno pizdil čez necepljene leta 2030, ko smo že vsi dali parktrat skozi covid?

Pravim ti, cepljeni res niste cvet pameti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

Pravim ti, da čez nekaj let se bo jasno videlo, da folk ni masovno steriliziran po cepljenju in jim ne poganja še tretja joška in nasploh ni nobene drame.
Potem se bo tudi marsikateri od teh "sem nareidl svojo riziskavo" majstrov počutil trapasto.

Oz. se ne bo, ker itak ni zmožen samo kritičnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

ginekk ::

multivac je izjavil:

[
Koliko časa misliš, da necepljeni ostanejo "necepljeni" pri takem virusu kot ga reklamirate?
A boš še vedno pizdil čez necepljene leta 2030, ko smo že vsi dali parktrat skozi covid?

Pravim ti, cepljeni res niste cvet pameti.


Če bo 2030 še vedno epidemija, na koga druga pizdit kot necepljene? Valjda bom pizdil, če moram 10 let to prenašat, ker je enim bolje dobit COVID, kot pa se cepit.

;-) ::

Povem Vam že ko bo druga vlada nebo več te agonije. SDS pa nebo dobil volitev, ker so vsi volilci SDS cepljeni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

SloKin ::

zmist je izjavil:


Pa ti razlagaj kako majhna je verjetnost, da se zrusi letalo svojcem tistih, ki so umrli v letalski nesreci. In oni bi bili tudi zivi, ce ne bi sli z letalom. Torej, tvoja logika 1:1 je, da ukinimo letala, in gremo s 1000x bolj nevarnim prevoznim sredstvom - avtomobilom. Saj se z avtomobilom tudi pride na cilj, mar ne?

Ne nakladaj.

Kaj a tvoja logika je pa, da nihče ne sme uporabljat 1000x bolj nevarnega prevoznega sredstva in morajo vsi z letalom?

PrihajaNodi je izjavil:


Ja ne, pac pa si potencialni ubijalec, prenasalec. Korona je tu. Cepi se!

Tako kot si ti. Pa si cepljen.

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete, kdo je nacist, kdo je fasist,... Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega. Zaradi mene lahko najokas za se eno Donavo. Cisto vseeno je.

Preostanek populacije pa se bo lepo sel cepit, ker se jim ne da ukvarjati s komplikacijami kamorkoli pridejo.


Nacisti raus.

Resno. Odjebite v vaše gnezda nekje visoko v alpah.


Vidis, to si pa lepo povedal, cepljeni bojo sli raus, ti bos pa lahko visoko v alpah glodal svojo banano. No pa v kleti tudi. Drugje pa pac ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

;-) ::

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:

[
Koliko časa misliš, da necepljeni ostanejo "necepljeni" pri takem virusu kot ga reklamirate?
A boš še vedno pizdil čez necepljene leta 2030, ko smo že vsi dali parktrat skozi covid?

Pravim ti, cepljeni res niste cvet pameti.


Če bo 2030 še vedno epidemija, na koga druga pizdit kot necepljene? Valjda bom pizdil, če moram 10 let to prenašat, ker je enim bolje dobit COVID, kot pa se cepit.

2030 da bi bila se vedno epidemija ? :) ze zdaj nevejo vec kako bi si izmislili zastrasujoce stevilke, celo maturante so obtozili da so okuženi, čeprav prav nobeden maturant nobenega ne pozna ko bi zbolel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

imagodei je izjavil:

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.

Balls to the wall? To ni znanost.

Slabo ti kaže. Kako velik bo vzorec? Kako boš preverjal resničnost trditev? Kako boš kontroliral ostale variable?

multivac je izjavil:

To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Tudi to ni videti podobno znanosti. Ne vem, zastavi eksperiment, ki ga bo mogoče kolikor toliko obvladovat in nadzirat, pa se morda pridružim. Do takrat pa pač vztrajam, da ne veš, kaj je znanost in da pač malo trolaš.


Govorimo o sample size miljončka na obeh straneh.
Pri takem številu se bo kompenziralo za večino napak in nekonsistentnosti.

Bomo pač videli kdo bo več jokal na forumu, da so jim pomrli starši itd.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmist ::

multivac je izjavil:

Bomo pač videli kdo bo več jokal na forumu, da so jim pomrli starši itd.


Ti sem preprican, da ne, bos v mama-hotelu lahko prepeval "Edelweiss". Pa "Man in the High Castle" si lahko pogledas, se bos naucil salutirat.

multivac ::

Zmist, ti pa se res nimaš kaj delat nadutega. Tolikokrat smo te že slekli, da bi na tvojem mestu raje se izpisal, ali vsaj trolal v kaki drugi temi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LeQuack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, saj so imeli prav. Tole zdaj je samo zarota veganskih in treehugerskih lobijev, ki hocejo dominanco na svetu. Poglej kako preprosto se je pogovarjati po tvoje.


Se strinjam. Absolutno. Nevem zakaj se clovek ne bi cepil, ce pa potem toliko ugodnosti dobi pa se zasciten je.


A če ti nekdo vzame svobodo, potem pa ti jo en del nazaj da v primeru da se mu podrediš, je to ugodnost?
Quack !

multivac ::

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:

[
Koliko časa misliš, da necepljeni ostanejo "necepljeni" pri takem virusu kot ga reklamirate?
A boš še vedno pizdil čez necepljene leta 2030, ko smo že vsi dali parktrat skozi covid?

Pravim ti, cepljeni res niste cvet pameti.


Če bo 2030 še vedno epidemija, na koga druga pizdit kot necepljene? Valjda bom pizdil, če moram 10 let to prenašat, ker je enim bolje dobit COVID, kot pa se cepit.


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmist ::

LeQuack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, saj so imeli prav. Tole zdaj je samo zarota veganskih in treehugerskih lobijev, ki hocejo dominanco na svetu. Poglej kako preprosto se je pogovarjati po tvoje.


Se strinjam. Absolutno. Nevem zakaj se clovek ne bi cepil, ce pa potem toliko ugodnosti dobi pa se zasciten je.


A če ti nekdo vzame svobodo, potem pa ti jo en del nazaj da v primeru da se mu podrediš, je to ugodnost?


Skoraj zadanes, samo tole s "podrejanjem" je pa ultimativna neumnost. Podrejanje pa se to zdi sociopatom.

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ko bos delto dobil in bos rabil kisik? Stavim da bos potem tu jokal!

Kisaka bo, edino malo me skrbi kako bom sel v disko. Namrec tu v Avstriji nam kovid prebolelih ni dovoljen vstop v diskaca. Samo naspikani in PCR testiranci. Cool, torej nekdo, ki ima mogoce sedaj 16% zascito sme v disko, jaz, kjer so protitelesa skoraj v isti kolicini kot februarja letos, pa ne smem.

In potem naj mi se kdo rece, da gre za virus, da mu mater jebem.


Mile voli disko, disko…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmist ::

multivac je izjavil:

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:

[
Koliko časa misliš, da necepljeni ostanejo "necepljeni" pri takem virusu kot ga reklamirate?
A boš še vedno pizdil čez necepljene leta 2030, ko smo že vsi dali parktrat skozi covid?

Pravim ti, cepljeni res niste cvet pameti.


Če bo 2030 še vedno epidemija, na koga druga pizdit kot necepljene? Valjda bom pizdil, če moram 10 let to prenašat, ker je enim bolje dobit COVID, kot pa se cepit.


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?


Si mislil edelweiss dragi narcistek?

multivac ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj si hud sedaj. Zelimo se iti znanost, evo ti jo! Pa se ja nisi cepil z razlogom da bo vse kot je bilo prej oz. resevanja zivljenj?

Kakšno znanost? Anekdotične trditve 5 mandeljcev iz S-T (vključno z mano) pač niso znanost. Kaj bi pravzaprav radi merili?

Če bi radi videli, koliko cepljenih vs koliko necepljenih bo zbolelo, bodo na voljo uradni podatki čez 9-12 mesecev. Takisto za komplikacije in hude poteke bolezni pri cepljenih/necepljenih.
Ti vam seveda ne bodo všeč, ker bodo kazali drugačno sliko kot jo vi želite videti.

Oziroma še drugače. Če opazuješ skupino 1000 ljudi, med katerimi je 950 cepljenih. In potem zboli 1% cepljenih (= 9,5 oz. zaokroženo 10), ter 20% necepljenih (= 10). Boste verjetno vi dokazovali, da cepljenje ne koristi, ker je v obeh skupinah absolutno gledano obolela enaka količina ljudi?


Do tam si še nekako zadel.
Ostalo pa bl tko.

Se pa strinjam, da moramo nujno obdržati dovolj veliko kontrolno grupo. 20% je premalo.

zmist ::

mahoni je izjavil:


Kisaka bo, edino malo me skrbi kako bom sel v disko. Namrec tu v Avstriji nam kovid prebolelih ni dovoljen vstop v diskaca. Samo naspikani in PCR testiranci. Cool, torej nekdo, ki ima mogoce sedaj 16% zascito sme v disko, jaz, kjer so protitelesa skoraj v isti kolicini kot februarja letos, pa ne smem.

In potem naj mi se kdo rece, da gre za virus, da mu mater jebem.


Seveda ne, gre za globalno zaroto proti idiotom, da se jih izloci iz druzbe. In moram reci, da zadeva deluje, vsi idioti se ne bojo cepili, nekaj jih bo slo sicer skozi filter ampak manjsina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

ginekk ::

multivac je izjavil:


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?


Jaz nisem rožica, sem človek. Ti pa ne opletaj z metaforami, če nimaš nič smiselnega za povedat.

multivac ::

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?


Jaz nisem rožica, sem človek. Ti pa ne opletaj z metaforami, če nimaš nič smiselnega za povedat.


Povedal sem dovolj smiselnega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?


Jaz nisem rožica, sem človek. Ti pa ne opletaj z metaforami, če nimaš nič smiselnega za povedat.


Povedal sem dovolj smiselnega.


Hahaha :D

ripmork ::

Sem videl, da je bila nekje v temi rodnost omenjena, pa sem ravno slučajno zasledil na tviterjih:
COVID-19 vaccination does not cause infertility.

PrimoZ_ je izjavil:


direkt :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

zmist ::

multivac je izjavil:

ginekk je izjavil:

multivac je izjavil:


Ti tudi nisi ravno najbolj svetla rožica na travniku ane?


Jaz nisem rožica, sem človek. Ti pa ne opletaj z metaforami, če nimaš nič smiselnega za povedat.


Povedal sem dovolj smiselnega.


Ja, kot Ostrzek. Bega me samo, kako tipkas, imas nos nad ali pod monitorjem?

Mato989 ::

sindikati trgovine že pravijo da nima delavec kaj plačevat za testiranje... naloga za varovanje zdravjaje stvar delodajalca kot tudi vsi stroški in tudi čakanje na test... to bo še zanimivo, bomo pač čakali 5 ur na test kao, kolega je že rekel da si bodo čas vzeli pa sedeli v lokalu na služben čas in pili pivo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

trancer01 ::

Boste prej brez službe kot pa čakali na teste vsak dan po pet ur.;((

Mato989 ::

pol pa spet ne bo prodajalcev pa bodo jamrale trgovine

Oh joj... folk vidim da popizdeva, in ma poln k vsega, odpret vse pa mir, kdor gre ven naj vzame riziko okužbe, če noče naj se cepi, če se pol okuži naj da država 1 mil odškodnine ker cepivo ne deluje dovolj ok

pa se bomo vsi cepili
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

ripmork je izjavil:

Sem videl, da je bila nekje v temi rodnost omenjena, pa sem ravno sluÄŤajno zasledil na tviterjih:
https://twitter.com/MamaDoctorJones/sta...


Vemo ja kako CDC dela študije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

ripmork je izjavil:

Sem videl, da je bila nekje v temi rodnost omenjena, pa sem ravno sluÄŤajno zasledil na tviterjih:
https://twitter.com/MamaDoctorJones/sta...


Vemo ja kako CDC dela študije.


Vemo kako multivac in podobni delajo "študije in raziskave".

49106 ::

Epidemije ni več, ukrepe so zaostrili :))

mahoni ::

PrimoZ_ je izjavil:


Iz istega razloga kot ne boš smel brez testa ali cpljenja it v kino. Ogrožanje drugh.

Saj nihce ne nasprotuje cepivom. Nasprotujem pa cepivu, katerega se tako forsira, kot bi imeli virus tipa iz filma Contagion!

Plus nasprotujemo diskrminaciji pri testiranju, namrec cepljeni lahko se naprej sirijo viruse. Cepili so / ste se izljucno zaradi sebe in ne mene, ker mene ne scitis.

Obvezno full lockdown ter uvesti PCR testiranje za vse aktivnosti!
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

IL_DIAVOLO ::

Sala brko...koga sploh se brigajo ukrepi, ce jih noben vec ne upošteva. No ja razen nekaj mestnih ovc.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DarwiN ::

mahoni je izjavil:

Plus nasprotujemo diskrminaciji pri testiranju, namrec cepljeni lahko se naprej sirijo viruse.

Ne vem sicer, ali si full blown trumptard ali samo covidiot, ampak ...

Tisti, ki vozijo po predpisih in upoštevajo omejitve hitrosti, so lahko še naprej na cestah in niso kaznovani, čeprav kljub vsemu ogrožajo druge.

Drugi, ki bi pa radi vozili po mili volji, pa se jih kaznuje in odvzame vozniško dovoljenje.

Diskriminacija!!!!!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

zmist ::

Mato989 je izjavil:

sindikati trgovine že pravijo da nima delavec kaj plačevat za testiranje... naloga za varovanje zdravjaje stvar delodajalca kot tudi vsi stroški in tudi čakanje na test... to bo še zanimivo, bomo pač čakali 5 ur na test kao, kolega je že rekel da si bodo čas vzeli pa sedeli v lokalu na služben čas in pili pivo


Ah, bojo pac zamenjali neustreznega delavca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

SloKin ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

sindikati trgovine že pravijo da nima delavec kaj plačevat za testiranje... naloga za varovanje zdravjaje stvar delodajalca kot tudi vsi stroški in tudi čakanje na test... to bo še zanimivo, bomo pač čakali 5 ur na test kao, kolega je že rekel da si bodo čas vzeli pa sedeli v lokalu na služben čas in pili pivo


Ah, bojo pac zamenjali neustreznega delavca.

Good luck. Danes imaš težavo dobit (recimo) proizvodnjega delavca. Ti bi pa kar menjal...

49106 ::

Zmist živi v oblakih, ne ga preveč resno jemati.


IL_DIAVOLO je izjavil:

Sala brko...koga sploh se brigajo ukrepi, ce jih noben vec ne upošteva. No ja razen nekaj mestnih ovc.


Res je. Včeraj sem bil na petrolu edini z masko. No, ja. Bolje, da so brez, kot da si jo posojajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

SloKin je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

sindikati trgovine že pravijo da nima delavec kaj plačevat za testiranje... naloga za varovanje zdravjaje stvar delodajalca kot tudi vsi stroški in tudi čakanje na test... to bo še zanimivo, bomo pač čakali 5 ur na test kao, kolega je že rekel da si bodo čas vzeli pa sedeli v lokalu na služben čas in pili pivo


Ah, bojo pac zamenjali neustreznega delavca.

Good luck. Danes imaš težavo dobit (recimo) proizvodnjega delavca. Ti bi pa kar menjal...


Ni vzdrževalcev, električarjev, tko da sam brez skrbi.......se bo juhca že ohladila.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

mahoni je izjavil:

Plus nasprotujemo diskrminaciji pri testiranju, namrec cepljeni lahko se naprej sirijo viruse.

Ne vem sicer, ali si full blown trumptard ali samo covidiot, ampak ...

Tisti, ki vozijo po predpisih in upoštevajo omejitve hitrosti, so lahko še naprej na cestah in niso kaznovani, čeprav kljub vsemu ogrožajo druge.

Drugi, ki bi pa radi vozili po mili volji, pa se jih kaznuje in odvzame vozniško dovoljenje.

Diskriminacija!!!!!


Prvo se jih mora dobit... in ne preverja mojega upoštevanja CPP lokalna osnovnošolska natakarica ampak policist ki je uradna oseba... za razliko od PCT testa ki bi ga kar lokalna natakarca preverjala

PCT zahteve so enako kot bi se moral vsake 2 dni it na policijsko, pihnti v frulico in dokazat da sem trezen preden dobim avto...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sbawe64 ::

49106 je izjavil:

Epidemije ni več, ukrepe so zaostrili :))

Ter ukradli dva semaforja.
Hint: bila sta zelene barve.Ako ju je kdo opazil, naj o tem čimprej obvesti najbližjo postajo milice.


Medtem v UK
People jabbed with PLACEBOS during vaccine trials will have same privileges as those who are ‘fully’ vaxxed, UK minister says
https://www.rt.com/uk/530020-zahawi-ful...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Mato989 ::

People jabbed with PLACEBOS during vaccine trials will have same privileges as those who are 'fully' vaxxed, UK minister says


HAHAHAHAHAHAHAHAHAH, če pa to komu ne nardi vprašajev nad glavo pa tudi ne vem kaj še moramo videt
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

A mas kaksno znastveno podlago za to Mato?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

znanstvene ne, politično pa, tako je rekel minister UK =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DarwiN ::

Mato ti moraš bit pa na dost fake news virov naročen.. Madonca, si prava zakladnica neumnosti.. To črpaš na facebooku, twitterju, še kje?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

CoolBits ::

Let me get this straight...

The vaxxed are getting "breakthrough infections" and it's the unvaxxed's fault.

But the unvaxxed aren't sick ?

Ya' know what's mutating?

The Lies

Conini ::

CoolBits je izjavil:

Let me get this straight...
The vaxxed are getting "breakthrough infections" and it's the unvaxxed's fault.
But the unvaxxed aren't sick ?
Ya' know what's mutating?
The Lies


8-O
Je potrebno še 10586x povedat o učinkovitosti cepiv. JE RES POTREBNO?! To počnejo v posebnih šolah, ponavljajo eno in isto.

But the unvaxxed aren't sick ?

Pa kje pobirate te bedarije?? PEJTE SE CEPIT TELEBANI ZABITI.

CoolBits ::

Hvala nebi, sem imun na vaš bulšit.

uvodV?? ::

Hola, buenos dias! Danes sem malo pozen, a vas naj ne skrbi - še vedno cepljen, še vedno z masko in še vedno brez dolgoročnih posledic cepiva ali maske!

Lp boščki!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

IL_DIAVOLO ::

Pojdite se cepit! Ce je vrhovni stab s Krekom na čelu to rekel!

Razlogi? Ni jih.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: andromedar ()

mahoni ::

80 strani je tema in koncno se lahko rece tole:

It is beginning to become clear that vaccine immunity begins to wane after about six months. The Israeli study showed that for people vaccinated more than six months ago, the effectiveness of the vaccine at stopping coronavirus dropped to as low as 16%.

Dejmo iz tega nadaljevat.

Pri meni so antitelesa ce jih racunam v procentih na 77% od februarja. Vec kot naspikani. Od sodelavca zena jih ima od decembra 2020 skoraj 100% enako. Je pa zanimivo, da ob tem nevarnem virusu on ni zbolel in se je moral naspikat aprila letos.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.
««
79 / 198
»»