» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
86 / 198
»»

s1m0n ::

Tiktok tiktok... Nodi nekdo ti trka na kletno okno...

PrihajaNodi ::

Tiktok samo spik potreben je
In ze sem vesel da pozdravljen sem.

#cepiSe #spikajmoSEvsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Čisto ste popustili v promocijski kampanji, EU nas že šiša.

Ko greš z lub'co v motel
ali samo skočiš v bordel
- cepi se in mir boš imel, model!

Če bi rada na morje šla
ali v kafiču selfije stiskala
cepi se - saj se je tudi frendica.

Refren:

Ko ti vse narobe gre, hitro cepi se
Ko šolo ti zapro, cepi se močno
S Fajzerjem, Moderno ali Zeneko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Sicer so mi vsec tili spevi, jaz bi dal takole:

Ko ti vse narobe gre,
pogledas v nebo in virus zazres,
takrat dojames da astrazenica lahko resi te.

Mislim a ni lep citat? Samo pomisli to na plakatih ko se vozis skozi tuhinjsko dolino v naravi.

#spikajmoSEvsi

Veseli me, da je tale tema zaplavala na bolj nezen, poeticen stil. Nic vec prerekanje, saj bomo tako ali tako vsi pospikani.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Nic bat, tudi ti bos fasal svojo iglo.

Kapitan Jack ::

Jaz samo upam, da pride k nam kitajski sistem. To je potem resitev in odresitev.

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Nic bat, tudi ti bos fasal svojo iglo.



Tole sem kopiral od Miki_N

Špikni se za nov dan,
da ne boš ostal saaam.

Špikni se -več nas je
ki vemo kaj sreča je.

Refren (zbor):

Cepimo se za nov dan,
s soncem obsijan.
Za otroke, kužke, mamice - špikni, špikni, špikni seee.


Kapitan Jack je izjavil:

Jaz samo upam, da pride k nam kitajski sistem. To je potem resitev in odresitev.


Ne kitajski, Severnokorejski. Veckrat ko bos dobil iglo, vec kruha bos dobil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Nodi, saj nam ne rabis dokazovat z vsako novo objavo da si skregan z zdravo pametjo. :) To ze vsi vemo ze dolgo casa.

Kapitan Jack ::

Ne, ne razmisljam o strelskem pohodu. Kaj pa ce zadenem se drugi tabor? Edin, ce bomo imeli trakove.

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Nodi, saj nam ne rabis dokazovat z vsako novo objavo da si skregan z zdravo pametjo. :) To ze vsi vemo ze dolgo casa.



Spikajmo se vsi,
Saj jutrisnjega dne vec ni!

Zeleni potni list,
te ne bo oglobil!


Kapitan Jack je izjavil:

Ne, ne razmisljam o strelskem pohodu. Kaj pa ce zadenem se drugi tabor? Edin, ce bomo imeli trakove.


Ja, samo pred tem vzami se eno iglo, zdenke - po slovensko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

widj3098dj32 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

Vlade so se prodale : https://europa.eu/next-generation-eu/in...

Zanimivo, PCR testi ne locijo med gripo in covidom (ceprav so bile in trenutno so zlati pokazatelj covid19 okuzb):

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

widj3098dj32 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

Vlade so se prodale : https://europa.eu/next-generation-eu/in...


Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

Kapitan Jack ::

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

No ja. Po njihovo to ni zlobna stvar. Fora je, da je treba korenito spremeniti obstojeci sistem. In to se sedaj dela na planetarnem nivoju.

Planet ne bo prenasal se dodatnih par miljard in vec folka. Enostavno ni prostora in resursev za vse.

PrimoZ_ ::

Kapitan Jack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

No ja. Po njihovo to ni zlobna stvar. Fora je, da je treba korenito spremeniti obstojeci sistem. In to se sedaj dela na planetarnem nivoju.

Planet ne bo prenasal se dodatnih par miljard in vec folka. Enostavno ni prostora in resursev za vse.


To je en tak mit.
Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.

Če bi hotu zmanjšat populacijo na enostaven način bi lahko že zadnjih 50 let zalagal revne države, ki jim prebivalstvo najbol raste in za katere celemu svetu visi dol, z cepivi ki povzročajo sterilizacijo ali pa kar pobijejo folk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

No ja. Po njihovo to ni zlobna stvar. Fora je, da je treba korenito spremeniti obstojeci sistem. In to se sedaj dela na planetarnem nivoju.

Planet ne bo prenasal se dodatnih par miljard in vec folka. Enostavno ni prostora in resursev za vse.


Bomo sli pa na luno.


#spikajmoSEvsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).

A folk še vedno verjame, da, če cepimo vse 3 milijone Slovencev, da omejitve padejo čez noč? Tako, kot ste lani verjeli, da bo umrlo 3 milijone Slovencev, če ne gremo v lockdown in ne nosimo mask? Bi rekel, da nisi imela veliko težav pridobiti PR naziv, glede na to, kakšne si pisala v tej temi. Sicer je pa spisek dolg...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

49106 ::

PrimoZ_ je izjavil:


Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.



Eventuelno praviš?


°eventuélno verjetn. člen. (ẹ̑) eventualno

eventuálno verjetn. člen. (ȃ) morebiti, mogoče: Posodil bi ti lahko pet tisoč, ~ tudi več

Kapitan Jack ::

PrimoZ_ je izjavil:


Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.

Če bi hotu zmanjšat populacijo na enostaven način bi lahko že zadnjih 50 let zalagal revne države, ki jim prebivalstvo najbol raste in za katere celemu svetu visi dol, z cepivi ki povzročajo sterilizacijo ali pa kar pobijejo folk.

To bi hitro prislo ven na plano, tako da se tega ne izvaja. Ko bo to problem vseh nas, se bo vsak boril samo zase in za svoj obstoj.

Vedno bo obstajal "what if"...cez 5-10 let folk zacne na polno umirat in se poveze z vakcino. Komu se bos pritozil? Komu bos jamral? Saj tega ne mores nobenemu zagotoviti, pa bil vaxer ali antivaxer.

Jaz sem ceplen proti vsem stvarem, ki so se meni zdele pomembne, ampak tole s kovid pa mi tako smrdi, da sem rajsi odklonil ponudbo zdravnika.

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje.
To je vse.

Brez kakih posebnih teorij zarot.
Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agndah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

Vlade so se prodale : https://europa.eu/next-generation-eu/in...


Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Evo.
Sem vedel da so antivaxxerji agenti tujih sil :)

49106 ::

Raje se naučiti uporabljati slovenske besede.

Eventuelno, je rekel :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

Kapitan Jack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.

Če bi hotu zmanjšat populacijo na enostaven način bi lahko že zadnjih 50 let zalagal revne države, ki jim prebivalstvo najbol raste in za katere celemu svetu visi dol, z cepivi ki povzročajo sterilizacijo ali pa kar pobijejo folk.

To bi hitro prislo ven na plano, tako da se tega ne izvaja. Ko bo to problem vseh nas, se bo vsak boril samo zase in za svoj obstoj.

Vedno bo obstajal "what if"...cez 5-10 let folk zacne na polno umirat in se poveze z vakcino. Komu se bos pritozil? Komu bos jamral? Saj tega ne mores nobenemu zagotoviti, pa bil vaxer ali antivaxer.

Jaz sem ceplen proti vsem stvarem, ki so se meni zdele pomembne, ampak tole s kovid pa mi tako smrdi, da sem rajsi odklonil ponudbo zdravnika.


Ja ja.
Zdej se bo prešpikalo cel svet, s super skrivnim cepivom da bo folk začel umirat ali postajat neploden čez 10 let. Pa nihče ne ve za to.
V eni zabačeni afriki pa tega nikakor ne bi mogl naredit, ker bi hitro prišlo na plano.

Hahaha. Klovni.

49106 ::

Klovn si kvečjemu ti, ker niti ne poznaš pomena besed, ki jih uporabljaš.

dexterboy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Nodi odpri firmo v Romuniji. Voham tudi določene... monetarne kompenzacije pri teh kampanjah... bi bi lo dobro imeti... razpršen tok financ, da ne bomo vsega Kljukcem pustili.
Ma ne jaz bi delal v vladnem kabinetu za spikalno, pardon cepilno ozavescenost. No jaz in ti bi lahko skupaj pocepila 105% Slovenije.

... khm... imam še boljšo idejo. Kaj, ko bi začeli že kar tukaj, na SloTechu? Da poenotimo podpis tukaj na forumu? ;)
S predlogi na plan! Evo mojih dveh;
"Za življenja gre, ne čakaj, Špikni se!"
"Vsako življenje šteje, tudi tvoje, ne želimo, da te jutri več ni, zato že danes Iglo naskoči!"
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

49106 ::

... khm... imam še boljšo idejo. Kaj, ko bi začeli že kar tukaj, na SloTechu? Da poenotimo podpis tukaj na forumu? ;)
S predlogi na plan! Evo mojih dveh;
"Za življenja gre, ne čakaj, Špikni se!"
"Vsako življenje šteje, tudi tvoje, ne želimo, da te jutri več ni, zato že danes Iglo naskoči!"



Vsi tisti, ki niso prejeli covid šusa, bodo pomrli. RIP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

l0g1t3ch ::

Dober point glede populacije. "Problem" je afrika in par slabo razvitih aziskih držav.

V vseh so se izvajale tudi razne masovne cepilne akcije, pa nikakor ni nikomur prišlo na misel da bi izdelal cepivo ki bi steriliziralo prebivalstvo ali ga pobilo z zamikom. Sedaj pa bodo to naredili s celim svetom.

gozdar1 ::

dexterboy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).

A folk še vedno verjame, da, če cepimo vse 3 milijone Slovencev, da omejitve padejo čez noč? Tako, kot ste lani verjeli, da bo umrlo 3 milijone Slovencev, če ne gremo v lockdown in ne nosimo mask? Bi rekel, da nisi imela veliko težav pridobiti PR naziv, glede na to, kakšne si pisala v tej temi. Sicer je pa spisek dolg...


Seveda, potem pridemo v pct normalo.

l0g1t3ch ::

Samo da ne bodo, ker spet se cel svet ne bo cepil, predvsem revne države afrike in JV azije se ne bodo cepile :D

Ubistvu je covid zarota afrike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

49106 ::

gozdar1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).

A folk še vedno verjame, da, če cepimo vse 3 milijone Slovencev, da omejitve padejo čez noč? Tako, kot ste lani verjeli, da bo umrlo 3 milijone Slovencev, če ne gremo v lockdown in ne nosimo mask? Bi rekel, da nisi imela veliko težav pridobiti PR naziv, glede na to, kakšne si pisala v tej temi. Sicer je pa spisek dolg...


Seveda, potem pridemo v pct normalo.



Takoj ko dosežemo 200% odstotno precepljenost, vlada ukine vse omejitve.

l0g1t3ch ::

Cel svet prešpikajo s cepivo, ki ubije prebivalstvo čez 10 let. Preživijo pa samo revne afriške države, ker si niso mogle kupit cepiva.
In tako črni človek brez boja zavzame cel svet.

Hitro posnet en dramatičen tiktok video.
Če bo na dovolj socialnih medijih, potem bo zagotovo to postalo resnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

Haha, teorije zarote delux :D

49106 ::

Cepljeni ne bodo pomrli, necepljeni pa prav tako ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

49106 je izjavil:

Cepljeni ne bodo pomrli, necepljeni pa prav tako ne.


Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.

49106 ::

Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.



Najprej se boš moral naučiti pomena besed, ki jih uporabljaš, šele potem boš lahko solil pamet.


Največja zabloda pri epidemiji je, da se HAT ne šteje v statistiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

Evo tale je daleč najbolj verjetna teorija.

l0g1t3ch je izjavil:


Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

49106 ::

Niso vsi tisti, ki so skregani z vašim enoumjem, v nekem drugem enoumju, zato ne sodi drugih po sebi.

l0g1t3ch ::

49106 je izjavil:

Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.



Najprej se boš moral naučiti pomena besed, ki uporabljaš, šele potem boš lahko solil pamet.


Ko se nekdo neko začne obešat na slovnico ali brez vezno napako v besedilo je to najboljši indikator, da nima ničesar pametnega za odgovorit.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.

Če bi hotu zmanjšat populacijo na enostaven način bi lahko že zadnjih 50 let zalagal revne države, ki jim prebivalstvo najbol raste in za katere celemu svetu visi dol, z cepivi ki povzročajo sterilizacijo ali pa kar pobijejo folk.

To bi hitro prislo ven na plano, tako da se tega ne izvaja. Ko bo to problem vseh nas, se bo vsak boril samo zase in za svoj obstoj.

Vedno bo obstajal "what if"...cez 5-10 let folk zacne na polno umirat in se poveze z vakcino. Komu se bos pritozil? Komu bos jamral? Saj tega ne mores nobenemu zagotoviti, pa bil vaxer ali antivaxer.

Jaz sem ceplen proti vsem stvarem, ki so se meni zdele pomembne, ampak tole s kovid pa mi tako smrdi, da sem rajsi odklonil ponudbo zdravnika.


Ja ja.
Zdej se bo prešpikalo cel svet, s super skrivnim cepivom da bo folk začel umirat ali postajat neploden čez 10 let. Pa nihče ne ve za to.
V eni zabačeni afriki pa tega nikakor ne bi mogl naredit, ker bi hitro prišlo na plano.

Hahaha. Klovni.


No. Ne zalit. Karkorkoli pospikati se bomo morali da ne bomo na kisikovih bombah
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Evo tale je daleč najbolj verjetna teorija.

l0g1t3ch je izjavil:


Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


In trumpa so izvolili rusi. Take kampanje imajo ponavadi domet par procentov.
Počasi se bo traba sprijaznit, da ima leto in pol histerije precej večji efekt na zaupanje.

49106 ::

l0g1t3ch je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.



Najprej se boš moral naučiti pomena besed, ki uporabljaš, šele potem boš lahko solil pamet.


Ko se nekdo neko začne obešat na slovnico ali brez vezno napako v besedilo je to najboljši indikator, da nima ničesar pametnega za odgovorit.

Gre se za pomen besede. Vidiš, kakšen butec si.

PrimoZ_ ::

49106 je izjavil:

Niso vsi tisti, ki so skregani z vašim enoumjem, v nekem drugem enoumju, zato ne sodi drugih po sebi.


Vidim po tvojih postih v tej temi kaki biser si.

Jaz sem sicer že drugje napisal da sem za odpravo vseh ukrepov.
Kdor se je cepil se je, ostali imajo pa tveganje na sebi.

Lahko greš pa tudi v temo o vladi preverit, da redno pljuvam po trenutni vladi in večinoma debilnih ukrepih, ki so samo zato, ker nekomu delajo trdega.

PrihajaNodi ::

In trumpa so izvolili rusi. Take kampanje imajo ponavadi domet par procentov.
Počasi se bo traba sprijaznit, da ima leto in pol histerije precej večji efekt na zaupanje.


Jasno. Hitlerja so pa vesolci postavli. Sem z vami. Antivaxerjem se je zmesalo.

#spikajmoSEvsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::


Vidim po tvojih postih v tej temi kaki biser si.


Vsekakor ne takšen biser, da bi zamešal morebiti in sčasoma. Uporaba tujk, da deluješ bolj izobražen, izpadeš pa neizobraženo tele, je kontraproduktivna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

driver_x ::

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).


Zakaj boš vedno nosila masko?

PrihajaNodi ::

driver_x je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).


Zakaj boš vedno nosila masko?


Ker nikoli ne ves kdo te lahko pljune.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gozdar1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

driver_x je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).


Zakaj boš vedno nosila masko?


Ker nikoli ne ves kdo te lahko pljune.


BV moda, burkini pa dobro varuje pred ožigi meduz.

dexterboy ::

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje. To je vse.
Brez kakih posebnih teorij zarot. Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agendah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

No, končno en normalen, pameten post. Da vlade nimajo pojma kako se soočati s tem problemom. In potem vstopijo v igro "oportunisti", politiki jim verjamejo na besedo in potem imamo takšno sceno, kot je danes. Pa tudi "bedaki" so potrebni, da povzročijo proces razmišljanja pri folku, katerim je edini vir informacij rtvslo in 24kur. Mogoče, ponavljam, mogoče, pa nekega dne le ujamemo skupen imenovalec :)
In zato mi gre tudi na organ, ko eni cepilci pritiskajo na necepilce, naj se cepimo... KAJ bo potelj drugače? Ne bo lockdowna? Ne bodite vendar tako naivni...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Bellator ::

gozdar1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

driver_x je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Dejstvo: prej ko se doseže precepljenost, prej bo konec s temi lockdown-i (masko bom pa jaz, po trgovinah, nosila vedno).


Zakaj boš vedno nosila masko?


Ker nikoli ne ves kdo te lahko pljune.


BV moda, burkini pa dobro varuje pred ožigi meduz.



Te maske niti prdca ne ustavijo. Dobesedno.

l0g1t3ch ::

49106 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.



Najprej se boš moral naučiti pomena besed, ki uporabljaš, šele potem boš lahko solil pamet.


Ko se nekdo neko začne obešat na slovnico ali brez vezno napako v besedilo je to najboljši indikator, da nima ničesar pametnega za odgovorit.

Gre se za pomen besede. Vidiš, kakšen butec si.



To besedo je uporabil drug uporabnik.
Tudi toliko ne prebereš da bi videl komu odgovarjaš.

Ker pa se tako zapletaš v eno besedo je več kot očitno da ti manjka vsebine.

PrimoZ_ ::

49106 je izjavil:


Vidim po tvojih postih v tej temi kaki biser si.


Vsekakor ne takšen biser, da bi zamešal morebiti in sčasoma. Uporaba tujk, da deluješ bolj izobražen, izpadeš pa neizobraženo tele, je kontraproduktivna.


No ti butec pa raje odgovori kaj so potem tvoji pomisleki, če že ne bodo pobili pol prebivalstva in vzspostavili novega svetovnega reda ?
««
86 / 198
»»