» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
83 / 198
»»

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-b...

"U Britaniji broj slučajeva pada šest dana zaredom. Kažu da je vrhunac prošao"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ajdov2 ::

FoxKnox je izjavil:

Minister Poklukar je danes izjavil,pravzaprav se je strinjal z napovedmi nemške vlade, da bodo ob morebitnem hudem četrtem valu jeseni ekatrre dejavnosti dostopne le cepljenim.
Ampak nič se ne bojte, ne boste za nič prikrajšani, virusa bo dovolj za vse vas.Nekateri se ga sploh ne boste zavedali, tako hitro vas bo zapustil, spet druge bodo opozorili na prisotnost pri izstavi računa za nosno palčko, češ danes pa ni NEGA, kot pred dvema dnevoma.V mrzlih jesenskih dneh boste imeli nekaj dni časa za lezanje v postelji in razmišljanje o vaših zgrešenih odločitvah, nekateri boste imeli tudi nekaj tednov na razpolago, spet drugi brezplačni izlet po zdravstvenih ustanovah, redki srečneži pa celo lasten prezračevalni sistem.Pa ne se bati, da nekatere podobne usluge vam ne bodo dostopne, to je za vas rezervirano letos , vsaj do pomladi.
Upam, da se potem še vsi, v enakem številu skupaj odločimo in kakšno manjšo dejanje določimo kot obvezno, saj si nihče ne želi še enega leta preživeti v maskirni preobleki.PEACE

Ti pa si naiven, če misliš da bodo dejavnosti ostale odprte samo za cepljene. Cepljenih je nekje ~40%, to ni dovolj, da bi se splačalo karkoli imet odprto, tako da bo bodisi zaprto za vse, bodisi odprto za vse (za necepljene pač na črno).

Nedasemiveč ::

Verjetno bo kmalu zavidljivemu procentu populacije (september-november) potekel tudi rok iimunosti prvih dveh odmerkov. Dvomim, da bo raja (pa tu sploh ne mislim na antivaxe) masovno sprejela še tretji in četrtek odmerek. Še dobro, da imam tja do januarja mir zaradi prebolelosti, da vidim, kako se bo tole izteklo do takrat.

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Bolano kam drvimo eni se pa tega sploh ne zavedate..

Horas ::

kam pa drvimo?? no daj razsvetli nas kam drvimo v tej namišleni pLandemiji?? virusek ki kao pobija ljudi in zarad katerega SE moremo cepit če ne ne bomo smeli to ne bomo smeli ono, ne bomo smeli tja pa tam... torej? fašizem? diskriminacija nas neprebolenih in neceplenih.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kayzon ::

V bistvu sem ciljal s tem na ljudi ki silijo v cepljenje.. Chill dude. Sem proti cepljenju in namrec glih berem da je PCR test padel full review. Me zanima ce bo kje pisalo to jutri v medijih pri nam.

Horas ::

Kayzon pardon potem. na vsake par dni če ne enkrat na tedn preberem mal drgač ne spremlam teh tem, kr me srat prtisne ka vse eni pišejo pa težijo, če pa jaz kaj povem pa me tk brišejo admini.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

pirat ::

Dobro jutro, kolegi anticepilci!
Sem kar presenecen, da tema se ni zaklenjena :)
S cim nas boste zabavali danes? Katere statisticne podatke ste pripravili, da nam jih narobe interpretirate, katera Facebook zvezda je ponoci objavila najvecje umotvore in katere pravice so vam bile krsene medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?

Nedasemiveč ::

pirat je izjavil:

medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Med ga zmaga!

pirat ::

Nedasemiveč je izjavil:

pirat je izjavil:

medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Med ga zmaga!

Ja vem, pa ne upam napisat. Med nabirajo čebele s tistimi drobnimi rilčki, ki jih porinejo v cvet, pa se bojim, da to prevec spominja na cepljenje. Pa se cebela dodatno oprasuje cvetove (stranski ucinek nabiranja medu) in je to vendar dokaz da tudi med cepljenjem pride se do kake stranske altivnosti oz. kaj ves kaj vse vbrizgajo.

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dajmo nehati s temi stevilkami ker so brezvezne. Cepit se bo treba. Fertik.
Vlada pa nsj to izvede na lep in eleganten nacin.


Komot. Sam zberte se na kakšnem shodu. Pošljemo tole, pa vas bodo posprejali s cepivi:




8-)

Miki N ::

Vi se kar hecajte, samo dejansko že mesece tupite s temi statistikami, "viri" ... ljudi to odvrača. Mislim povprečen človek ima "overdose procentov" že tako ali tako, to je samo še vedno bolj brenčeč šum - sploh po takem času.

Resno, stvar bo treba zastaviti bistveno bolj marketinško in bistveno bolj pozitivno, kakorkoli si že razlagate. Še en jeben Hofer ti verjetno sestavi boljšo kampanjo kot Kljukec in druščina. Trenutno se fura neko vrste "kajenje ubija" stil propagande pomešano s precej slabo maskirano prisilo - ta limona ima še nekaj soka, samo je že precej ožeta. Recimo, dosti zgrešeno je, da se targetira vse segmente družbe z isto propagando - kaj enega 20 letnega napol mulca briga če ne bo šel v gledališče ali solzave zgodbice o Rona pacientih z žalostnimi očkami?

Tako da avtisti-poeti, sestavite no Cepilno himno, boste več naredili kot s katerokoli čorbo procentov.

Špikajmo vsi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

Kdor ne vidi da je ta umetna pandemija glavno gonilo za vzpostavitev zelene totalitarne komunisticne EU, se naj vrze z mostu.


Ne ne, krivi so necepljeni. Z zadnjim cepljenim bo naredilo *poof* in vse omejitve bodo izginile, šli bomo na old normal. Je lahko kdo še bolj naiven od naših cepilcev?

gozdar1 ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro, kolegi anticepilci!
Sem kar presenecen, da tema se ni zaklenjena :)
S cim nas boste zabavali danes? Katere statisticne podatke ste pripravili, da nam jih narobe interpretirate, katera Facebook zvezda je ponoci objavila najvecje umotvore in katere pravice so vam bile krsene medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Baje, da ponekod ob prihodu tudi cepljene testirajo. To je verjetno tista vrnitev v normalo.
Misliš tisto twitter "zvezdo", ki je propagirala lockdowne?

Miki N ::

Recimo en primer "lateralnega" razmišljanja pri promociji špikarije so rahlo sumljive "Pfizer Boob job" zgodbice, ki so se čudežno začele kar "same od sebe" širiti po internetih.

https://www.news.com.au/lifestyle/healt...

Vem, vem zelo "rumeno" in precej nizek nivo. Samo deluje. Torej? Očitno je nekomu kapnilo, da če so antivakserji res tako uspešni pri odvračanju ljudi od cepljenja... zakaj potem ne uporabiti recepta iz njihove kuharice? Pod častjo? A zdaj pa kar naenkrat principi, ko se rešuje življenja?

Nekateri se boste zmrdovali, samo jebi ga - v vojni se ne izbira sredstev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Lonsarg ::

Evo UK je sprostila vse ukrepe, ko je bila sredi velikega vala in kljub temu sedaj padajo stevilke.
https://coronavirus.data.gov.uk/

Kombinacija velike precepljenosti in svoh delta razlicice ocitno deluje.

Pithlit ::

Lahko bi se pa tko zmenil... Vsak ne cepljen (ki je lahko cepljen) naj sam plača stroške zdravljenja sebe, in vseh ki jih je okužil (sej to se da vsaj približno pogruntat).v sosednji Italiji te stroške ocenjujejo na nekje jurja do dva jurja... dnevno. Sej ste vsi tolk ziher da je to sam nek prehladek.

Aja,preden komu pisker odpihne ta ideja... sarkazem. Ampak upam vseeno da se mal zamislite za kaj se porablja moj in vaš denar. Sam zato ker je cepljenje tak grozen bavbav.

Nič. Bom kar 5g vklopla pa poiskala rob zemlje da se dol fuknem. Itak sem na smrt obsojena. Tm nekje septembra baje bomo začel umirat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

gozdar1 ::

Pithlit je izjavil:

Lahko bi se pa tko zmenil... Vsak ne cepljen (ki je lahko cepljen) naj sam plača stroške zdravljenja sebe, in vseh ki jih je okužil (sej to se da vsaj približno pogruntat).v sosednji Italiji te stroške ocenjujejo na nekje jurja do dva jurja... dnevno. Sej ste vsi tolk ziher da je to sam nek prehladek.

Aja,preden komu pisker odpihne ta ideja... sarkazem. Ampak upam vseeno da se mal zamislite za kaj se porablja moj in vaš denar. Sam zato ker je cepljenje tak grozen bavbav.

Nič. Bom kar 5g vklopla pa poiskala rob zemlje da se dol fuknem. Itak sem na smrt obsojena. Tm nekje septembra baje bomo začel umirat.


Mersikdo se bi strinjal, če mu poleg tega še ne bi bilo treba vplačevat v zdravstveno blagajno. Drugače pa ravno ogrožene skupine najmanj plačajo in največ dobijo iz nje.
Moj in tvoj denar se porabljata predvsem za financiranje (nepotrebnih) lockdownov. Cepljenje tega ne bo spremenilo, braz obrata v glavah tistih, ki odločajo.

pirat ::

Miki N je izjavil:

Recimo en primer "lateralnega" razmišljanja pri promociji špikarije so rahlo sumljive "Pfizer Boob job" zgodbice, ki so se čudežno začele kar "same od sebe" širiti po internetih.

https://www.news.com.au/lifestyle/healt...

Vem, vem zelo "rumeno" in precej nizek nivo. Samo deluje. Torej? Očitno je nekomu kapnilo, da če so antivakserji res tako uspešni pri odvračanju ljudi od cepljenja... zakaj potem ne uporabiti recepta iz njihove kuharice? Pod častjo? A zdaj pa kar naenkrat principi, ko se rešuje življenja?

Nekateri se boste zmrdovali, samo jebi ga - v vojni se ne izbira sredstev.

Zakaj bi se zmrdovali, saj to je vendar logično.
Če ti že vbrizgajo 5g čip, potem je potrebno povečati tudi antene, da je sprejem signala boljši.
Žal se pri moških povečajo ušesa, zato moški ne preferirajo toliko Pfizerja.

digitalcek ::

Miki N je izjavil:

Vi se kar hecajte, samo dejansko že mesece tupite s temi statistikami, "viri" ... ljudi to odvrača. Mislim povprečen človek ima "overdose procentov" že tako ali tako, to je samo še vedno bolj brenčeč šum - sploh po takem času.

Resno, stvar bo treba zastaviti bistveno bolj marketinško in bistveno bolj pozitivno, kakorkoli si že razlagate. Še en jeben Hofer ti verjetno sestavi boljšo kampanjo kot Kljukec in druščina. Trenutno se fura neko vrste "kajenje ubija" stil propagande pomešano s precej slabo maskirano prisilo - ta limona ima še nekaj soka, samo je že precej ožeta. Recimo, dosti zgrešeno je, da se targetira vse segmente družbe z isto propagando - kaj enega 20 letnega napol mulca briga če ne bo šel v gledališče ali solzave zgodbice o Rona pacientih z žalostnimi očkami?

Tako da avtisti-poeti, sestavite no Cepilno himno, boste več naredili kot s katerokoli čorbo procentov.

Špikajmo vsi!


Bravo za zapisano.

In kaj enega 80-let starega dedija briga, če ne bo mogel v gledališče (bil je itak v celem lajfu le enkrat, ko je še hodil v šolo in je moral it)?

Dobro plačani genijalci: rešite problem na veliko bolj prijazen način, z zdravili proti kovidu.
Zagotovo bi bilo v teh zdravilih (tabletah) tudi kaj "slabega", smpak bi jih okuženi jemal le 5 ali 7 dni.
Vi pa bi cepili vsaj tri leta vsaj po štirikrat letno...

3 miljarde x 4 piki letno x 3 leta = 3 miljarde x 12 doz = 36 miljard doz...
Za kavico bo, kajne?

No, mogoče pa bo pikanje v ramo štirikrat letno postalo utečena praksa:
- 1 pik proti negativnim učinkom interneta-zasvojenosti
- 1 pik proti zasvojenosti z odnosi
- 1 pik proti neumnim, psihopatskim, grabežljivim politikom
- 1 pik pa proti neumnim, blesavim, zblojenim sodržavljanom

Conini ::

Lonsarg je izjavil:

Kombinacija velike precepljenosti in svoh delta razlicice ocitno deluje.


Še en ki halucinira. Delta je v Indiji povzročila vsaj toliko excess deaths kot ostale starejše verzije.

digitalcek je izjavil:


Dobro plačani genijalci: rešite problem na veliko bolj prijazen način, z zdravili proti kovidu.


Zdravili? A s takimi nepreizkušenimi? Čudn, saj nočete bit testni zajci.

Vi pa bi cepili vsaj tri leta vsaj po štirikrat letno...


bedarija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

eric_cartman ::

Vsem je jasno, kdo je plačan za tole produciranje paštete o cepivih na tem portalu:

https://slo-tech.com/novice/t788323#crta

Kot sem že zadnjič rekel. Znanost : Youtube/facebook nabijači = 1 : 0 in tako bo tudi ostalo.

TheBlueOne ::

Pravzaprav lahko vsak pomaga pri uspehu cepljenja, samo treba bo na enak nivo kot antivaxerji in uporabljati primerne umotvore. Recimo kako lahko pomagamo v antivax jeziku:

Ce si tip postas nekaj od tega:
- Od kar sem cepljen imam boljso erekcijo.
- Od kar sem cepljen prenesem vec alkohola.
- Od kar sem cepljen sem shujsal in pridobil misicno maso.

Ce si zenska:
- Od kar sem cepljena imam manj gub.
- Od kar sem cepljena nimam vec zelje po sladkarijah.
- Od kar sem cepljena otrok dela domace naloge.

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro, kolegi anticepilci!
Sem kar presenecen, da tema se ni zaklenjena :)
S cim nas boste zabavali danes? Katere statisticne podatke ste pripravili, da nam jih narobe interpretirate, katera Facebook zvezda je ponoci objavila najvecje umotvore in katere pravice so vam bile krsene medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Zdravo. Lahko nam pomagas pri sestavi himne. Nacrt da pospikamo celotno slovenijo je ze pripravljen.
Otroke bo pricakal cepilcek David s sladoledom v roki.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

No ampak resno, ste videli recimo kakšen saj poizkus ciljnega oglaševanja po spolih (saj osnovnih)? Glejte, karikirano ampak povsem resno: če kampanja v stilu "kurac ti bo odpadel" nekako dosega svoj zenit potem bo pač treba požreti ponos in poseči po "kurac ti bo zrastel" taktiki. Za 1,9cm v dveh mesecih od fajzerja in 1,3 od moderne. Je pokazala raziskava. Hej če bo delovalo...

Saj pravim če vas 5g ravnozemljaši šišajo v marketingu... potem že ni tako dober.

PrihajaNodi ::

TheBlueOne je izjavil:

Pravzaprav lahko vsak pomaga pri uspehu cepljenja, samo treba bo na enak nivo kot antivaxerji in uporabljati primerne umotvore. Recimo kako lahko pomagamo v antivax jeziku:

Ce si tip postas nekaj od tega:
- Od kar sem cepljen imam boljso erekcijo.
- Od kar sem cepljen prenesem vec alkohola.
- Od kar sem cepljen sem shujsal in pridobil misicno maso.

Ce si zenska:
- Od kar sem cepljena imam manj gub.
- Od kar sem cepljena nimam vec zelje po sladkarijah.
- Od kar sem cepljena otrok dela domace naloge.



Ma ne. Jaz sem lepo predlagal, strategijo za spikanje vladi. Brezplacne xiaomi ure in -20% na Pilos jogurte za upokojence v Lidlu. Slovenci smo skrti. Po tretjo spiko bi sle pa ze sami.

Miki N je izjavil:

No ampak resno, ste videli recimo kakšen saj poizkus ciljnega oglaševanja po spolih (saj osnovnih)? Glejte, karikirano ampak povsem resno: če kampanja v stilu "kurac ti bo odpadel" nekako dosega svoj zenit potem bo pač treba požreti ponos in poseči po "kurac ti bo zrastel" taktiki. Za 1,9cm v dveh mesecih od fajzerja in 1,3 od moderne. Je pokazala raziskava. Hej če bo delovalo...

Saj pravim če vas 5g ravnozemljaši šišajo v marketingu... potem že ni tako dober.

Prevex agresivno. Za slovence so bolj mehke metode
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Če se je kdo spraševal zakaj ni gripe. :)) Idioti.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Pravzaprav lahko vsak pomaga pri uspehu cepljenja, samo treba bo na enak nivo kot antivaxerji in uporabljati primerne umotvore. Recimo kako lahko pomagamo v antivax jeziku:

Ce si tip postas nekaj od tega:
- Od kar sem cepljen imam boljso erekcijo.
- Od kar sem cepljen prenesem vec alkohola.
- Od kar sem cepljen sem shujsal in pridobil misicno maso.

Ce si zenska:
- Od kar sem cepljena imam manj gub.
- Od kar sem cepljena nimam vec zelje po sladkarijah.
- Od kar sem cepljena otrok dela domace naloge.



Ma ne. Jaz sem lepo predlagal, strategijo za spikanje vladi. Brezplacne xiaomi ure in -20% na Pilos jogurte za upokojence v Lidlu. Slovenci smo skrti. Po tretjo spiko bi sle pa ze sami.


Jaz pravim kaj lahko naredis TI! Si cepljen? Imas boljso erekcijo? Povej na glas, da so vlade dodale kaj provrednosti cipiranju.

CoolBits je izjavil:

Če se je kdo spraševal zakaj ni gripe. :)) Idioti.



To pa bi bilo fenomenalno, ker bi se poceni lahko testirali, ko se slabo pocutimi in omejili COVID in gripo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Jaz pravim kaj lahko naredis TI! Si cepljen? Imas boljso erekcijo? Povej na glas, da so vlade dodale kaj provrednosti cipiranju.


Ne! Imamo ze cepilno himno. Tole z erekcijo je jebanje naroda v glavo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Smurf ::

eric_cartman je izjavil:

Vsem je jasno, kdo je plačan za tole produciranje paštete o cepivih na tem portalu:

https://slo-tech.com/novice/t788323#crta

Kot sem že zadnjič rekel. Znanost : Youtube/facebook nabijači = 1 : 0 in tako bo tudi ostalo.

Mah realnost je bolj zalostna, teli tukaj na forumu so na dnu prehranjevalne verige in niso nic placani za to, zgolj nategnili so jih.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz pravim kaj lahko naredis TI! Si cepljen? Imas boljso erekcijo? Povej na glas, da so vlade dodale kaj provrednosti cipiranju.


Ne! Imamo ze cepilno himno. Tole z erekcijo je jebanje naroda v glavo


A dej prosim te. Pametni se tako ali tako cepijo, za take, ki verjamejo, da bodo cipirani pa zna biti ideja o boljsi erekciji dovolj, da zacnemo "confiramtion bias" za katerim taki kronicno trpijo in uravnotezimo situacijo. Moramo se nauciti antivax jezika.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Recimo v 80s bi iz vsega sigurno naredili kak Jab-Aid koncert... samo zdaj bi bilo manj rocka in več twerkanja, samo koncept je isti. No saj verjetno je bil in sem spregledal.

Je pa jeba, ker se še tukaj komplicira. Recimo Flu-Fightersi so hoteli narediti dejansko enega takega napol promocijskega (kao samo cepljeni bla bla )... pa jim je teta Rona prekrižala načrte še tukaj :))
https://www.cnn.com/2021/07/15/entertai...


Tudi ok ideja. Ampak da slovenca prepricas mu je najbolje dati kak popust, to najbolj prime, ker so skrti. Koncerti so meh…recimo:

Super nedeljska ponudba v Lidlu. Vsi, ki se cepite pred naso mobilno tocko boste dobili xiaomi gear watch, to pa se ni vse, upokojenci boste dobili -20% na Pils jogurte.

Mobilna cepilna tocka bi pa okoli hodila kot family frost:


Vlada mora mene zaposliti, da jim pomagam promovirati izdelke. Na silo bo slo tesko.



Da se citiram, je tole moja spikalna strategija

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz pravim kaj lahko naredis TI! Si cepljen? Imas boljso erekcijo? Povej na glas, da so vlade dodale kaj provrednosti cipiranju.


Ne! Imamo ze cepilno himno. Tole z erekcijo je jebanje naroda v glavo


A dej prosim te. Pametni se tako ali tako cepijo, za take, ki verjamejo, da bodo cipirani pa zna biti ideja o boljsi erekciji dovolj, da zacnemo "confiramtion bias" za katerim taki kronicno trpijo in uravnotezimo situacijo. Moramo se nauciti antivax jezika.


Ja, samo da enmu reces da ima kratek k*** ni ravno lepo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Lahko bi se pa tko zmenil... Vsak ne cepljen (ki je lahko cepljen) naj sam plača stroške zdravljenja sebe, in vseh ki jih je okužil (sej to se da vsaj približno pogruntat).v sosednji Italiji te stroške ocenjujejo na nekje jurja do dva jurja... dnevno. Sej ste vsi tolk ziher da je to sam nek prehladek.

Aja,preden komu pisker odpihne ta ideja... sarkazem. Ampak upam vseeno da se mal zamislite za kaj se porablja moj in vaš denar. Sam zato ker je cepljenje tak grozen bavbav.

Nič. Bom kar 5g vklopla pa poiskala rob zemlje da se dol fuknem. Itak sem na smrt obsojena. Tm nekje septembra baje bomo začel umirat.


Kaj pa če gremo s to logiko nad debeluhe ki žrejo mekiča, kadilce ki ne nehajo kadit, alkoholičarje ki pijejo alkohol, pa tiste ki se ne rekreirajo vsak dan 30 min? KJE JE KONEC?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Lahko bi se pa tko zmenil... Vsak ne cepljen (ki je lahko cepljen) naj sam plača stroške zdravljenja sebe, in vseh ki jih je okužil (sej to se da vsaj približno pogruntat).v sosednji Italiji te stroške ocenjujejo na nekje jurja do dva jurja... dnevno. Sej ste vsi tolk ziher da je to sam nek prehladek.

Aja,preden komu pisker odpihne ta ideja... sarkazem. Ampak upam vseeno da se mal zamislite za kaj se porablja moj in vaš denar. Sam zato ker je cepljenje tak grozen bavbav.

Nič. Bom kar 5g vklopla pa poiskala rob zemlje da se dol fuknem. Itak sem na smrt obsojena. Tm nekje septembra baje bomo začel umirat.


Kaj pa če gremo s to logiko nad debeluhe ki žrejo mekiča, kadilce ki ne nehajo kadit, alkoholičarje ki pijejo alkohol, pa tiste ki se ne rekreirajo vsak dan 30 min? KJE JE KONEC?


Pa gdo si ti da dvomis? Cepil se bos ker:
- je tako prav
- ne bos egoisticen
- pravi tako znanost
- zascitil sebe in druge
- bos lahko potoval

Sedaj pa se idi hitro pospikat, cetrti val je tu.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ja, samo da enmu reces da ima kratek k*** ni ravno lepo.


Seveda ne reces tega. Reces, da imas sam boljso erekcijo. Ne omenis, da jo bo imel on. Oz. napises nek fake clanek na neki fake antivax domeni o tem kako ljudje porocajo o boljsih erekcijah. Ali se boljse, naredis YT video.

PrihajaNodi ::

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ja, samo da enmu reces da ima kratek k*** ni ravno lepo.


Seveda ne reces tega. Reces, da imas sam boljso erekcijo. Ne omenis, da jo bo imel on. Oz. napises nek fake clanek na neki fake antivax domeni o tem kako ljudje porocajo o boljsih erekcijah. Ali se boljse, naredis YT video.


Ma to ne bi delovalo, ker slovenci pac ze v osnovi ne seksamo veliko. Dejmo se zresnit, rabimo konkretne predloge
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ja, samo da enmu reces da ima kratek k*** ni ravno lepo.


Seveda ne reces tega. Reces, da imas sam boljso erekcijo. Ne omenis, da jo bo imel on. Oz. napises nek fake clanek na neki fake antivax domeni o tem kako ljudje porocajo o boljsih erekcijah. Ali se boljse, naredis YT video.


Ma to ne bi delovalo, ker slovenci pac ze v osnovi ne seksamo veliko


Tocka dva je bila, da preneses vec alkohola. Potem uporabi to. Ali pa sam najdi kaj v antivax jeziku.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ja, samo da enmu reces da ima kratek k*** ni ravno lepo.


Seveda ne reces tega. Reces, da imas sam boljso erekcijo. Ne omenis, da jo bo imel on. Oz. napises nek fake clanek na neki fake antivax domeni o tem kako ljudje porocajo o boljsih erekcijah. Ali se boljse, naredis YT video.


Ma to ne bi delovalo, ker slovenci pac ze v osnovi ne seksamo veliko


Tocka dva je bila, da preneses vec alkohola. Potem uporabi to. Ali pa sam najdi kaj v antivax jeziku.


Saj sem ze napisal svojo strategijo. To kar pises je idiotizem. Noben se ne bo sel spikat na podlagi (SAMO) tvojih sloganov

Spikajmo se vsi, saj jutrasnjega dneva NI...

Recimo eden izmed mojih sloganov. Ni pa to spikalna himna...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Dobro jutro, kolegi anticepilci!
Sem kar presenecen, da tema se ni zaklenjena :)
S cim nas boste zabavali danes? Katere statisticne podatke ste pripravili, da nam jih narobe interpretirate, katera Facebook zvezda je ponoci objavila najvecje umotvore in katere pravice so vam bile krsene medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Zdravo. Lahko nam pomagas pri sestavi himne. Nacrt da pospikamo celotno slovenijo je ze pripravljen.
Otroke bo pricakal cepilcek David s sladoledom v roki.

OK.
Predvidevam, da poznaš risanko Nodi :-) Torej, zapoj v taktih melodije "Prihaja Nodi"
Hitro se vbodi (vbodi),
da zdrav boš in vesel,
hitro se vbodi (vbodi)
da ne boš debel.
Hitro se vbodi,
srečen boš postal,
saj vsi že vemo,
lepše in dlje ti bo stal.

Hitro se vbodi (vbodi),
cepivo že drži,
hitro se vbodi (vbodi),
ljub'co položi.
Vpijemo hura,
veselo vbadaj
in se zabavaj,
Ronca je odšla ..

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:



Saj sem ze napisal svojo strategijo. To kar pises je idiotizem. Noben se ne bo sel spikat na podlagi tvojih sloganov


Jaz pa ne verjamem, da jih dobis na jogurt, ker to ni njihov jezik. Ce oni samo ne pridejo do dognanja bodo uzaljeni. Moras dati podatke v oblak na nacin, da jih najdejo. Nic apelirati na njih, da nimajo obcutka, da delas pritisk. Kar delas ti bi razumeli kot podkupovanje.

Ce pa na njihovih virih novic kakor facebook, youtube in googlanje vidijo kako mnogi porocajo o boljscih erekcijah in vecjo toleranco do alkohola, potem pa preko svojega najmocnejsega mehanizma "confirmation bias" slej kot prej ugotovijo, da se morda izplaca. Sprejmi moc tega biasa in ljudje bodo pocepljeni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Dobro jutro, kolegi anticepilci!
Sem kar presenecen, da tema se ni zaklenjena :)
S cim nas boste zabavali danes? Katere statisticne podatke ste pripravili, da nam jih narobe interpretirate, katera Facebook zvezda je ponoci objavila najvecje umotvore in katere pravice so vam bile krsene medtem ko si mazete jagodovo marmelado na bel kruh?


Zdravo. Lahko nam pomagas pri sestavi himne. Nacrt da pospikamo celotno slovenijo je ze pripravljen.
Otroke bo pricakal cepilcek David s sladoledom v roki.

OK.
Predvidevam, da poznaš risanko Nodi :-) Torej, zapoj v taktih melodije "Prihaja Nodi"
Hitro se vbodi (vbodi),
da zdrav boš in vesel,
hitro se vbodi (vbodi)
da ne boš debel.
Hitro se vbodi,
srečen boš postal,
saj vsi že vemo,
lepše in dlje ti bo stal.

Hitro se vbodi (vbodi),
cepivo že drži,
hitro se vbodi (vbodi),
ljub'co položi.
Vpijemo hura,
veselo vbadaj
in se zabavaj,
Ronca je odšla ..


Ja ne, niti toliko nisi pameten da ne ves da je treba tudi otroke nagovorit pa pospikat. Tole s kurci pa seksom ne bo slo. Bolj patriotski duh je potreben

TheBlueOne je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Saj sem ze napisal svojo strategijo. To kar pises je idiotizem. Noben se ne bo sel spikat na podlagi tvojih sloganov


Jaz pa ne verjamem, da jih dobis na jogurt, ker to ni njihov jezik. Ce oni samo ne pridejo do dognanja bodo uzaljeni. Moras dati podatke v oblak na nacin, da jih najdejo. Nic apelirati na njih, da nimajo obcutka, da delas pritisk. Kar delas ti bi razumeli kot podkupovanje.

Ce pa na njihovih virih novic kakor facebook, youtube in googlanje vidijo kako mnogi porocajo o boljscih erekcijah in vecjo toleranco do alkohola, potem pa preko svojega najmocnejsega mehanizma "confirmation bias" slej kot prej ugotovijo, da se morda izplaca. Sprejmi moc tega biasa in ljudje bodo pocepljeni.


Ma novic pa stevilk smo ze vsi siti.
Ni samo da vagon hodi okoli, ljudem moras nekaj ponuditi.
Mogoce takole:
Brezplacni cevapcici s pivom do 50 oseb v ormozu ob 12. Za otroke je poskrbljeno s sladoledom. Na voljo bodo simpaticno zapikirani: tradicionalna slovenska zenica ali tudi zdenka po domace in mali jansen oz kar slovenski janez. Stevilo mest je omejeno. Skupaj zmoremo da bo tako kot je bilo prej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Tale piratov komad obeta - refren mi deuje celo malo "pankerski" (Lovšin?) - plus naslavlja to kar sem omenjal: treba je igrati na osnove. ;)

Kar tako naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Tale piratov komad obeta - refren mi deuje celo malo "pankerski" (Lovšin?) - plus naslavlja to kar sem omenjal: treba je igrati na osnove. ;)

Kar tako naprej.


Mato se sigurno ne bo sel cepit na podlagi teb butastih sloganov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Nodi, najprej moramo prepričati takšne kot si ti.
Torej starejša populacija z vampom, nekoliko preprostejšim umom, plešo in že nakazanimi erektilnimi težavami. Zato tak refren.
Ko boste pocepljeni šele sledi kampanja tudi za druge.

Miki N ::

Kaj pa narodnozabavna?

Nocoj pa pojdem k ljupci vasovat,
celo noč saj sem zdrav in mlaaad.

O ne boš ti pri meni vasoval,
če kartončka ne boš mi dal.

Ne bom se sprenevedala raje imam fajzerja trdega sosedovega.


Itd.

kriptobog ::

Najboljši marketing za cepljenje je nevaren virus. Če virus ni nevaren valda ne bo velikega zanimanja za cepljenje.

feryz ::

Ponovno, kaj bluzite? Vemo kaj je treba. Telefonski klic v Bruselj, naj naštancajo milijone in vsakomur enega. Za en šus.
Ne bomo se sedaj nazaj vlekli!

Miki N ::

Osebno ocenjujem da za dvesto ojrov se pocepi 200K+ v roku 2 mesecev. Ampak nekaj mi pravi, da odgovora na to ne bomo nikol izvedeli - ker čeprav je življenje neprecenljivo... toliko pa spet ni vredno pri naših Kljukcih. Principi pa to. Ok, samo ne se čuditi, če jih imajo potem tudi drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PersonaRuda ::

Menim da je dokaj realno, da tisti, ki se nismo cepili, če bi država "podarila" stanovanje za vsak šus v ramo, bi se tudi takšni kot jaz šli to eksperimentalno cepljenje...

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Kaj pa narodnozabavna?

Nocoj pa pojdem k ljupci vasovat,
celo noč saj sem zdrav in mlaaad.

O ne boš ti pri meni vasoval,
če kartončka ne boš mi dal.

Ne bom se sprenevedala raje imam fajzerja trdega sosedovega.


Itd.


Lepo, dopade se mi. Vlada ze ima urad za spikalno stretegijo? Je kje kak razpis?

PersonaRuda je izjavil:

Menim da je dokaj realno, da tisti, ki se nismo cepili, če bi država "podarila" stanovanje za vsak šus v ramo, bi se tudi takšni kot jaz šli to eksperimentalno cepljenje...


Pa ti ves da bodo cepljenci potem ponoreli? To kar zahtevas je prevec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
83 / 198
»»