» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
82 / 198
»»

IL_DIAVOLO ::

So premalo skode naredli...cilj se ni dosezen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dexterboy ::

PrihajaNodi je izjavil:

French health pass: Cafes, restaurants risk €45,000 fine if no check
Restaurants, cafes, cinemas, theatres, shopping centres and more could be liable for fines and one year in prison under proposed laws
....
....
A Covid-19 test (rapid antigen or PCR) showing a negative result and taken within the past 48 hours
A Covid-19 vaccination certificate showing full vaccination
A Covid-19 test (rapid antigen or PCR) showing a positive Covid-19 result, taken between 11 days and six months prior
These documents can be shown in paper format, digitally, or through the phone application TousAntiCovid.

Če tole ne kliče na oboroženo vstajo, pol pa res ne vem, kaj bi lahko klicalo...
Če ljudje naredijo živi ščit okoli lokala, bo policija kaj, uporabila solzilec, vodni top?
Macron še nau dolgo!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ni treba. Zaupaj stroki. Ona ze ve kaj je zate najbolje

Da vsakem primeru bolje, kot iti verskemu zaupniku.

Telbanc je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

"24,950 new cases and 14 new deaths "

Po začetnem vzponu, zaj v Angliji velik padec okuženih in tudi smrti.

Prekuževanje mladine torej poteka dokaj uspešno.

Da spomnimo, tam so zaj korona free, imajo pa aplikaciji, ki jih pošilja v osamo...kao.

Torej vprašanje je zakaj so se angleži odločili, da mladino prekužijo in ne cepijo.

Pa ja de, ne sumijo, da je z cepivi, "ki imajo več prednosti kakor stranskih učinkov", da ni bog pomagaj, kaj z cepivi narobe??:)):)):))

Na FB-ju verjento tisti, od kogar vlečeš zaključke , ni podal sledečega dejstva "Covid vaccines for England's under-50s delayed due to shortage", ki bi ga postavil na laž.
Move on. Raje pobriši post in se ne smeši.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ple...

"VELIKA Britanija ukinula je sve mjere, slično su najavile Austrija i Njemačka, a nakon dugo vremena u nečemu su se složili predsjednik Zoran Milanović i premijer Andrej Plenković, koji su rekli da nakon sezone treba ići s ukidanjem svih mjera. O tome što bi to značilo razgovarali s više sugovornika, od kojih se medicinska struka protivi ukidanju mjera, dok ekonomska navodi da je došlo vrijeme da se to učini i da se život nastavi."


Kosi BOS na JASNEM s TVOJIMI DEJSTVI :
Torej vprašanje je zakaj so se angleži odločili, da mladino prekužijo in ne cepijo.

Potem pa začni kot kak mato so spremenili metodologijo.



Evidentno je, da so se angleži navkljub cepivom, odločili da delo dokončajo po naravni poti.

Glede na to, koliko imamo naravno prekuženih, bi lahko to nardili tud mi, ampka bo treba počakat še ene par dni.......Sicer kaki potrčkoti smo mi, no ja, brez lastne hrbtenice, bo težka. Recimo zazvomi telefon in smo za takoj arbitražo, razsikujemo neke nobuloze v zvezi z Iranom.....Vidiš hrvatom je že kapnilo, in Plenkovič že poudarja "da se je on to prvi spomnu. Da se odprejo.

Idealen čas za to je poletje, za to da gre virus skoz populacijo.

Jasno je v viru napisano, da nimajo dovol cepiva. Če je to zate zaključek , so se odločili naravne poti, ej dobro zate.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

darkolord ::

Precepljenih je 70%. Pa ni niti približno ni lockdown.

A gathering limit of 200 people is in place in Iceland as well as a general one-metre social distancing rule between people who do not have a close relationship. Mask use is mandatory where distancing of one metre cannot be ensured, such as on public transport, in shops and in services such as healthcare, domestic flights and ferries, in salons and massage parlours and other similar activities. Face masks must be worn at seated gatherings such as religious services and performing arts events.

Mr.B ::

PersonaRuda je izjavil:

90% precepljenih in že gredo v novi lockdown. Kot smo že rekli, četudi bo 100% precepljenost bo lockdown, ker si bodo politiki nekaj izmislili in nas dali na ketne. Rešitev je torej samo ena. Sliši na ime: ulica in upor!

Na Islandu cijepljeno 90% stanovništva, ali sada uvode čitav niz restrikcija jer im se širi zaraza
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...

Ti pomagam kaj pravi uradna staistika . Če pa padeš na click bait strani, je pač tvoj problem.. No ststistika pravi da je le 74% populacije popolno cepljena in 4% je dobilo le eno dozo.
Ko bo 90% pa sporoči.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PersonaRuda ::

Mr.B je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

90% precepljenih in že gredo v novi lockdown. Kot smo že rekli, četudi bo 100% precepljenost bo lockdown, ker si bodo politiki nekaj izmislili in nas dali na ketne. Rešitev je torej samo ena. Sliši na ime: ulica in upor!

Na Islandu cijepljeno 90% stanovništva, ali sada uvode čitav niz restrikcija jer im se širi zaraza
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...

Ti pomagam kaj pravi uradna staistika . Če pa padeš na click bait strani, je pač tvoj problem.. No ststistika pravi da je le 74% populacije popolno cepljena in 4% je dobilo le eno dozo.
Ko bo 90% pa sporoči.

Oko 90 posto svih Islanđana iznad 16 godina primilo je barem jednu dozu cjepiva protiv koronavirusa

Ravno danes je en vaxXxer pisal, da je v Sloveniji cepljenih 51% ljudi od 18-let naprej. A zdaj pri Islandiji, pa bomo šteli še dojenčke zraven?

Evo tega vaxXxerja:

Conini je izjavil:



starejši od 18 let
884.754 (51%)


Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evropa se prebuja:
https://www.instagram.com/tv/CRxU4qsjfE...

Lahko bi rekli pomlad prihaja. Sem vesel da niso samo teleta ostala


V teh državah je cepljene več kot 50% volilne populacije. Še pri nas smo skoraj na 52%.
A tebe zanima kaj si večina misli o teh protestih?! Misli si: "pejte se cepiti"

widj3098dj32 ::

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

Kdor ne vidi da je ta umetna pandemija glavno gonilo za vzpostavitev zelene totalitarne komunisticne EU, se naj vrze z mostu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Miki N ::

Tale mi je zanimiv Rona WTF - iz še kar aktualne dežele (no ja do nekaj tednov nazaj).

https://timesofindia.indiatimes.com/cit...

MUMBAI: No deaths due to common seasonal ailments such as malaria, leptospirosis, dengue or H1N1 have been recorded in the first six months of the year in the city.
Mumbai has seen a significant drop in deaths as well as cases of monsoon-related diseases since the pandemic struck, but doctors caution a decline in diagnosis or reporting could be responsible.


Ok, vemo da skoraj ni zadeve, ki jo Ronca in ukrepi ne bi zmogli .. ampak izriniti malarijo? Ja, ja članek ne omenja tete Rone direktno.. samo dajte no... timing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Mr.B ::

PersonaRuda je izjavil:

Mr.B je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

90% precepljenih in že gredo v novi lockdown. Kot smo že rekli, četudi bo 100% precepljenost bo lockdown, ker si bodo politiki nekaj izmislili in nas dali na ketne. Rešitev je torej samo ena. Sliši na ime: ulica in upor!

Na Islandu cijepljeno 90% stanovništva, ali sada uvode čitav niz restrikcija jer im se širi zaraza
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...

Ti pomagam kaj pravi uradna staistika . Če pa padeš na click bait strani, je pač tvoj problem.. No ststistika pravi da je le 74% populacije popolno cepljena in 4% je dobilo le eno dozo.
Ko bo 90% pa sporoči.

Oko 90 posto svih Islanđana iznad 16 godina primilo je barem jednu dozu cjepiva protiv koronavirusa

Ravno danes je en vaxXxer pisal, da je v Sloveniji cepljenih 51% ljudi od 18-let naprej. A zdaj pri Islandiji, pa bomo šteli še dojenčke zraven?

Evo tega vaxXxerja:

Conini je izjavil:



starejši od 18 let
884.754 (51%)


Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evropa se prebuja:
https://www.instagram.com/tv/CRxU4qsjfE...

Lahko bi rekli pomlad prihaja. Sem vesel da niso samo teleta ostala


V teh državah je cepljene več kot 50% volilne populacije. Še pri nas smo skoraj na 52%.
A tebe zanima kaj si večina misli o teh protestih?! Misli si: "pejte se cepiti"

Podal sem ti vir, uradni, ne destvo, na podlagi katerega mi ti moraš zaupat. Odgovoril si, ...
Potem pa jamraš da se teme kot te zaklepajo, ko nimaš pšet čistih, kaj šele vire za argumentacijo. Sej vem si is foha, si delal na železnici, kot nodi:))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PersonaRuda ::

Mr.B je izjavil:


Podal sem ti vir, uradni, ne destvo, na podlagi katerega mi ti moraš zaupat. Odgovoril si, ...
Potem pa jamraš da se teme kot te zaklepajo, ko nimaš pšet čistih, kaj šele vire za argumentacijo. Sej vem si is foha, si delal na železnici, kot nodi:))

Podal si vir, kjer je uradno, če štejemo vse prebivalce, dobilo eno dozo 78% prebivalcev in dve dozi 74% prebivalcev. Pa kljub temu, da so pravili, da morajo doseči precepljenost 60%-70% in bo vsega konec, sedaj v Islandiji kljub večji precepljenosti od prvih napovedi stroke, zaostrujejo ukrepe. Tebi to ne klikne kot kaže.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Miki N je izjavil:

Tale mi je zanimiv Rona WTF - iz še kar aktualne dežele (no ja do nekaj tednov nazaj).

https://timesofindia.indiatimes.com/cit...

MUMBAI: No deaths due to common seasonal ailments such as malaria, leptospirosis, dengue or H1N1 have been recorded in the first six months of the year in the city.
Mumbai has seen a significant drop in deaths as well as cases of monsoon-related diseases since the pandemic struck, but doctors caution a decline in diagnosis or reporting could be responsible.


Ok, vemo da skoraj ni zadeve, ki jo Ronca in ukrepi ne bi zmogli .. ampak izriniti malarijo? Ja, ja članek ne omenja tete Rone direktno.. samo dajte no... timing.

Še en FB izobražen, brez da bi vzel 5 minut dela in preveril kaj piše in na podlagi česa vleče zaključke
MUMBAI, JANUARY 01, 2020 00:35 IST
UPDATED: JANUARY 01, 2020 00:35 IST
First such achievement in a decade attributed to BMC’s malaria-control drive
For the first time in 10 years, Mumbai did not record a single malaria death in 2019.


PersonaRuda je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Podal sem ti vir, uradni, ne destvo, na podlagi katerega mi ti moraš zaupat. Odgovoril si, ...
Potem pa jamraš da se teme kot te zaklepajo, ko nimaš pšet čistih, kaj šele vire za argumentacijo. Sej vem si is foha, si delal na železnici, kot nodi:))

Podal si vir, kjer je uradno, če štejemo vse prebivalce, dobilo eno dozo 78% prebivalcev in dve dozi 74% prebivalcev. Pa kljub temu, da so pravili, da morajo doseči precepljenost 60%-70% in bo vsega konec, sedaj v Islandiji kljub večji precepljenosti od prvih napovedi stroke, zaostrujejo ukrepe. Tebi to ne klikne kot kaže.

Vsakem primeru bolje, kot da napišejo 90%. To bolj udari na slaboumnih, tako kot pisec za malarijo my arsch.
Move on.

Čudi me, da tema, glede na sčlaboumje še ni zaklenjena. Verjetno so admini spet na dopustu.

Morda bo potrebno začeti Covid && depopulacija.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Conini ::

PersonaRuda je izjavil:


Ravno danes je en vaxXxer pisal, da je v Sloveniji cepljenih 51% ljudi od 18-let naprej. A zdaj pri Islandiji, pa bomo šteli še dojenčke zraven?


Si pač zabit in si vzel zadevo iz konteksa. Tipično za antivaxerje.

PersonaRuda ::

Conini je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Ravno danes je en vaxXxer pisal, da je v Sloveniji cepljenih 51% ljudi od 18-let naprej. A zdaj pri Islandiji, pa bomo šteli še dojenčke zraven?


Si pač zabit in si vzel zadevo iz konteksa. Tipično za antivaxerje.

;((

Zabit? Izven konteksta? Pa ravno ti si pisal, da 890.000 cepljenih s prvo dozo od 2.100.000 predstavlja več kot polovico cepljenih v državi, ker si zajel populacijo od 18-let naprej in ne vse populacije.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

darkolord je izjavil:

Antivax ne deluje na nobeno logiko. Vsak ma neko svojo crazy teorijo, precej jih je med seboj nasprotujočih si, je pa vsem skupno to, da so proti.

ĐIZS, FAK, NE MOREŠ VERJAMEŠ!!!
Nisem proti, samo izbral sem, da se ne bom cepil?
Ali je potrebno v cirilici napisati, da bi ljudje "dobre volje s polno nestrpnosti ter sovraštva do človeka" to razumeli?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

mtosev ::

Aha zato v prejšnih postih vlečeš teotije zarote. Sn to kr opazi v tvojih postih. ;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ben Dover ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

Kdor ne vidi da je ta umetna pandemija glavno gonilo za vzpostavitev zelene totalitarne komunisticne EU, se naj vrze z mostu.


Grem se ubit.

Lp

PrihajaNodi ::

Danci zaceli s tretjo dozo:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ben Dover je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

Kdor ne vidi da je ta umetna pandemija glavno gonilo za vzpostavitev zelene totalitarne komunisticne EU, se naj vrze z mostu.


Grem se ubit.

Lp


Svet ti bo hvalezen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

ZahojenNodi

darkolord ::

dexterboy je izjavil:

darkolord je izjavil:

Antivax ne deluje na nobeno logiko. Vsak ma neko svojo crazy teorijo, precej jih je med seboj nasprotujočih si, je pa vsem skupno to, da so proti.

ĐIZS, FAK, NE MOREŠ VERJAMEŠ!!!
Nisem proti, samo izbral sem, da se ne bom cepil?
Ali je potrebno v cirilici napisati, da bi ljudje "dobre volje s polno nestrpnosti ter sovraštva do človeka" to razumeli?
Mogoče ti je cirilica bližje in latinice ne znaš prav dobro prebrati ...

Praviš, da si antivax, pa nisi anti?
Al praviš, nisi antivax, pa si se vseeno oglasil, ko sem specifično omenil antivaxe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

uvodV?? ::

Stajerc umir se

Miki N ::

A je sploh kaj kar teta Rona ne zmore?

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/dragh...

Pa to lahko stari mediji svoje TV dnevnike počasi kar preimenujejo v Rona dnevnike. :D

Mr.B ::

Se ena pravljica je padla...
The sharpest increases in COVID-19 infections are in places with lower vaccination rates. Florida, Texas and Missouri account for 40 percent of all new cases nationwide, with about one in five of all new cases occurring in Florida, White House adviser Jeffrey Zients said last week.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Miki N ::

Mogoče je pa težava, da je večina marketinga preveč generičnega? Smrdi po EU/globo sterilnosti.

Za promocijo špikarije v Sloveniji bi se morali obrniti k čim bolj prilagojenemu, recimo k nostalgičnim akcijam, ki jih ima saj del populacije še v spominu. Razni "Smučajmo vsi (špikamo se vsi!)" in Podarim-dobim fore ipd. Pač treba je vezati pozitivne občutke, ne pa skozi ta negativa. Saj nismo Švabi.

Vem, da vam ni všeč, ampak špikarija je izdelek kot vsak drugi - ima določeno baseline povpraševanje in določen "izgubljen" trg, vse ostalo je na voljo - samo s temi vacističnimi forami se dosti trga tudi izgubi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Mr.B ::

Koncno sem nasel link primeren nivoju debate https://www.reddit.com/r/facepalm/comme...

Vsi morate nujno prebrati ter potrebno odpreti novo temo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Mogoče je pa težava, da je večina marketinga preveč generičnega? Smrdi po EU/globo sterilnosti.

Za promocijo špikarije v Sloveniji bi se morali obrniti k čim bolj prilagojenemu, recimo k nostalgičnim akcijam, ki jih ima saj del populacije še v spominu. Razni "Smučajmo vsi (špikamo se vsi!)" in Podarim-dobim fore ipd. Pač treba je vezati pozitivne občutke, ne pa skozi ta negativa. Saj nismo Švabi.

Vem, da vam ni všeč, ampak špikarija je izdelek kot vsak drugi - ima določeno baseline povpraševanje in določen "izgubljen" trg, vse ostalo je na voljo - samo s temi vacističnimi forami se dosti trga tudi izgubi.



Haha Smucajmo vsi, spikajmo se vsi

Mr.B je izjavil:

Koncno sem nasel link primeren nivoju debate https://www.reddit.com/r/facepalm/comme...

Vsi morate nujno prebrati ter potrebno odpreti novo temo.


Spikanje se zacne v otrostvu, tako kot umivanje zobkov je nujno tudi spikanje

Ali pa: sprehod v planine z iglico v doline. Vasa mobilna cepilna tocka vas caka pod sneznikom.

Kaj pravite? Ni dober slogan?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ali pa tale:

Iglica v laseh za otroke se gre!
Otroke se pricne cepiti ze ko pridejo na svet, znanost pa je tu da ostanejo na tleh!

Upam da kakorkoli pomagam z mojimi slogani vladi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Recimo v 80s bi iz vsega sigurno naredili kak Jab-Aid koncert... samo zdaj bi bilo manj rocka in več twerkanja, samo koncept je isti. No saj verjetno je bil in sem spregledal.

Je pa jeba, ker se še tukaj komplicira. Recimo Flu-Fightersi so hoteli narediti dejansko enega takega napol promocijskega (kao samo cepljeni bla bla )... pa jim je teta Rona prekrižala načrte še tukaj :))
https://www.cnn.com/2021/07/15/entertai...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

LeQuack ::

Miki N je izjavil:

Ma Kljukčeva težava je delno tudi v tem, da maha s korenčkom pred nosom ljudem, ki korenja sploh ne jedo.


Če ti nekdo vzame svobodo in potem pravi da ti jo da en del nazaj če... Potem to ni korenček, ampak še vedno palica. Do sedaj sploh ni bilo korenčka, niti kakšne druge zelenjave.
Quack !

Miki N ::

Ja samo Kljukec in podobni to razumejo kot korenček. To je recimo ko zdaj povsod po svetu folk stoji v nekih vrstah ... ker so jim potrdila olajšala prehode ipd. Isto je tukaj, pravila vam olajšujejo življenje.

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Recimo v 80s bi iz vsega sigurno naredili kak Jab-Aid koncert... samo zdaj bi bilo manj rocka in več twerkanja, samo koncept je isti. No saj verjetno je bil in sem spregledal.

Je pa jeba, ker se še tukaj komplicira. Recimo Flu-Fightersi so hoteli narediti dejansko enega takega napol promocijskega (kao samo cepljeni bla bla )... pa jim je teta Rona prekrižala načrte še tukaj :))
https://www.cnn.com/2021/07/15/entertai...


Tudi ok ideja. Ampak da slovenca prepricas mu je najbolje dati kak popust, to najbolj prime, ker so skrti. Koncerti so meh…recimo:

Super nedeljska ponudba v Lidlu. Vsi, ki se cepite pred naso mobilno tocko boste dobili xiaomi gear watch, to pa se ni vse, upokojenci boste dobili -20% na Pils jogurte.

Mobilna cepilna tocka bi pa okoli hodila kot family frost:


Vlada mora mene zaposliti, da jim pomagam promovirati izdelke. Na silo bo slo tesko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Pa saj to bi lahko skombinirali - pač šintarski vagen bi rolal popularno "himno" (ki bi jo prej vrteli povsod) ko bi prihajal v vas ... če bi še Radio Gaga naumil kak potujoč Fanči skeč v stilu ("Gospa a boste enga fajzerčka probala, je zlo dobr veste, domač") ... smo po mojem v igri za medalje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Pa saj to bi lahko skombinirali - pač šintarski vagen bi rolal popularnop "himno" ko bi prihajal v vas ... če bi še Radio Gaga naumil kak potujoč Fanči skeč v stilu ("Gospa a boste enga fajzerčka probala, je zlo dobr veste, domač") ... smo po mojem v igri za medalje!


Ma nevem, ta desni nimajo radi radija gaga ker je bojda komunisticno trobilo. Ni samo da vagon hodi okoli, ljudem moras nekaj ponuditi.
Mogoce takole:
Brezplacni cevapcici s pivom do 50 oseb v ormozu ob 12. Za otroke je poskrbljeno s sladoledom. Na voljo bodo simpaticno zapikirani: tradicionalna slovenska zenica ali tudi zdenka po domace in mali jansen oz kar slovenski janez. Stevilo mest je omejeno. Skupaj zmoremo da bo tako kot je bilo prej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Ti, zakaj pa preprosto ne raztrosmo igle po igriščih in plažah? Tolko je bla včasih panika pa kup enih "preverjenih" zgodb kako se otroc napiknejo nonstop.. no zdaj bi prav prišlo. Kakorkoli, treba bo začeti razmišljati "lateralno" - ker očitno dosedanji pristopi ne delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Ti, zakaj pa preprosto ne raztrosmo igle po igriščih in plažah? Tolko je bla včasih panika pa kup enih "preverjenih" zgodb kako se otroc napiknejo nonstop.. no zdaj bi prav prišlo.


Zakaj? Ker lahko tetanus fasejo. In kaj potem? Igla na iglo. Mogoce ce se jih prej se enkrat al pa 2x proti tetanusu cepi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Kakorkoli, najprej je treba naumiti cepilno "himno" - to bo delo za naše ostarele "popularne" glasbenike. Kreslin bi znal še celo kaj uporabnega naumit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

widj3098dj32 ::

Mr.B je izjavil:

Koncno sem nasel link primeren nivoju debate https://www.reddit.com/r/facepalm/comme...

Vsi morate nujno prebrati ter potrebno odpreti novo temo.

Ta je tudi cisto slucajna:

PrihajaNodi ::

Bojim se da niso ze zajebali. Sedaj pa se niti proti tistim boleznim ne bodo zeleli cepit ki so ze stoletja med nami...cepilna himna? Ja v sklopu s promocijami. Druzenje, cevapcici, pivo, brezplacna ura, sladoled za otroke - mlajsi prejmes cepivo, vecji sladoled dobis.
Mislim, ce se bo treba spikat vsake 3 mesece je treba narod nekako prepricat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Aja pa na maskoto ne pozabiti. Ježka Špikija (Spikey za izvoz).

;-) ::

Miki N je izjavil:

Ti, zakaj pa preprosto ne raztrosmo igle po igriščih in plažah? Tolko je bla včasih panika pa kup enih "preverjenih" zgodb kako se otroc napiknejo nonstop.. no zdaj bi prav prišlo. Kakorkoli, treba bo začeti razmišljati "lateralno" - ker očitno dosedanji pristopi ne delujejo.




Ta drek že leži vsepovsod ne kliči hudiča!

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Aja pa na maskoto ne pozabiti. Ježka Špikija (Spikey za izvoz).


Spikey se slisi prevec agresivno. Recimo cepilcek David, mi nekako lepse zveni ker spominja na palcka Davida.
Skrbi pa me romska skupnost. Nevem kaj bomo z njimi. V restavracije ne hodjo, trgovine tud poredko…

Upam, da vlada bere slotech in bo piskusila pospikati narod na nezen nacin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Eh določen trg je vedno izgubljen. V Nemčiji so recimo Profesorji tudi totalno MIA. Menda ker ne želijo imeti "uradnih opravkov z državo". LOL, kot da jih kdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Eh določen trg je vedno izgubljen. V Nemčiji so recimo Profesorji tudi totalno MIA. Menda ker ne želijo imeti "uradnih opravkov z državo". LOL, kot da jih kdo.


Ja, ker so zajebali ze v startu. Z mojimi promocijami bi bila Slovenija 110% precepljena z dvema dozama in 40% s tretjo. Nekateri bi se pa radovali ze cetrte doze, ker jim “druzenje pri cepilcku Davidu, veliko pomeni”.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

M.B. ::

Učinkovitost astrazenece v UK:
Current estimates of the vaccination efficacy are:
preventing exposure to infection: 19.2% (CI 15.4 to 22.8)
preventing transmission following infection: 84.7% (CI 83.5 to 85.7)
preventing serious illness when symptomatic (age 15-34): 74.0% (CI 73.3 to 74.8)
preventing serious illness when symptomatic (age 35-70): 49.3% (CI 47.8 to 50.8)
preventing fatality when seriously ill: 92.9% (CI 92.3 to 93.4)
The corresponding cumulative (vaccinated vs. unvaccinated) risks are:
relative risk of infection: 80.8%
relative risk of mild illness: 42.5%
relative risk of severe illness: 15.5%
relative risk of fatality: 1.1%

Vir

Kar pomeni da je AZ kar učinkovita za težje poteke. Ampak 20% jih še vedno prenaša in 80% lahko lažje zboli, tako da smisla nekih potrdil za cepljene da ne širijo ravno ni.

Zadnji podatki z Izraela s Pfizerjem so podobni
Israel now has 108 patients severely ill, five times as many as a month ago. 71% are fully vaccinated, a proportion that keeps rising. And remember the percentage of vaccinated elderly is closer to 90% than 100%. Getting hard to square these numbers with even moderate protection.


Ampak ni vse tako slabo saj je ponovno obolelo 40% cepljenih a le 1% prebolelih Izraelcev. V sloveniji je tudi kar nekaj takih. Razlog je najverjetneje, ker se po prebolelosti razvije imunost v nosu, kar prej zaustavi virus.

Tako da cepljenje je še vedno pametno, ampak če že zaupamo stroki bi moglo cepljenje veljat 6 mesecev, prebolelost pa dlje, glede na raziskave leta.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

PrihajaNodi ::

Dajmo nehati s temi stevilkami ker so brezvezne. Cepit se bo treba. Fertik.
Vlada pa nsj to izvede na lep in eleganten nacin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Evo točno o tem govorim. S tem avtističnim drdranjem procentov ne bomo prepričali nikogar (več). Ampak čisto resno, take stvari ljudi odvračajo.


Tako da B., potegni štil iz riti in raje sestavi cepilno himno, da pošljemo predlog Kljukcu.

PrihajaNodi ::

No evo, se kregat smo se nehali med vasimi, nasimi, cepljenimi necepljenimi. Zdruzimo moci da pospikamo celotno Slovenijo. Raje pomagajmo vladi. Zacnimo jim posiljati predloge. Ker tu ne bomo nic resili

Vidim, da je agresija spet med nami, se popravljam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Evo vsak eno

Združimo moči
Od plaže do goric
Od kriptomiljonarjev do kmetic

Refren:
Nastavimo vsi, se kar mudi. Špikajmo vsi.


Nadaljujte

FoxKnox ::

Minister Poklukar je danes izjavil,pravzaprav se je strinjal z napovedmi nemške vlade, da bodo ob morebitnem hudem četrtem valu jeseni ekatrre dejavnosti dostopne le cepljenim.
Ampak nič se ne bojte, ne boste za nič prikrajšani, virusa bo dovolj za vse vas.Nekateri se ga sploh ne boste zavedali, tako hitro vas bo zapustil, spet druge bodo opozorili na prisotnost pri izstavi računa za nosno palčko, češ danes pa ni NEGA, kot pred dvema dnevoma.V mrzlih jesenskih dneh boste imeli nekaj dni časa za lezanje v postelji in razmišljanje o vaših zgrešenih odločitvah, nekateri boste imeli tudi nekaj tednov na razpolago, spet drugi brezplačni izlet po zdravstvenih ustanovah, redki srečneži pa celo lasten prezračevalni sistem.Pa ne se bati, da nekatere podobne usluge vam ne bodo dostopne, to je za vas rezervirano letos , vsaj do pomladi.
Upam, da se potem še vsi, v enakem številu skupaj odločimo in kakšno manjšo dejanje določimo kot obvezno, saj si nihče ne želi še enega leta preživeti v maskirni preobleki.PEACE

PrihajaNodi ::

FoxKnox je izjavil:

Minister Poklukar je danes izjavil,pravzaprav se je strinjal z napovedmi nemške vlade, da bodo ob morebitnem hudem četrtem valu jeseni ekatrre dejavnosti dostopne le cepljenim.
Ampak nič se ne bojte, ne boste za nič prikrajšani, virusa bo dovolj za vse vas.Nekateri se ga sploh ne boste zavedali, tako hitro vas bo zapustil, spet druge bodo opozorili na prisotnost pri izstavi računa za nosno palčko, češ danes pa ni NEGA, kot pred dvema dnevoma.V mrzlih jesenskih dneh boste imeli nekaj dni časa za lezanje v postelji in razmišljanje o vaših zgrešenih odločitvah, nekateri boste imeli tudi nekaj tednov na razpolago, spet drugi brezplačni izlet po zdravstvenih ustanovah, redki srečneži pa celo lasten prezračevalni sistem.Pa ne se bati, da nekatere podobne usluge vam ne bodo dostopne, to je za vas rezervirano letos , vsaj do pomladi.
Upam, da se potem še vsi, v enakem številu skupaj odločimo in kakšno manjšo dejanje določimo kot obvezno, saj si nihče ne želi še enega leta preživeti v maskirni preobleki.PEACE


Vidis, tole ustrahovanje ne bo prineslo rezultatov. Raje pomagaj da sestavimo himno in na nezen nacin pozovemo slovence, da se zopet poenotijo. Zakaj bi grozil, ce lahko das najstniku brezplacno xiaomi uro, upokojencu pa zraven se Pilos jogurt. Po tretjo spiko bi sli pa ze sami.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

No evo, se kregat smo se nehali med vasimi, nasimi, cepljenimi necepljenimi. Zdruzimo moci da pospikamo celotno Slovenijo. Raje pomagajmo vladi. Zacnimo jim posiljati predloge. Ker tu ne bomo nic resili

Vidim, da je agresija spet med nami, se popravljam.


No, ja, moj zlo konstruktiven predlog bi bil, al uni rektalno koronski analni testi al pa tole špikanje. LOL. :)):)):))

FoxKnox je izjavil:

Minister Poklukar je danes izjavil,pravzaprav se je strinjal z napovedmi nemške vlade, da bodo ob morebitnem hudem četrtem valu jeseni ekatrre dejavnosti dostopne le cepljenim.
Ampak nič se ne bojte, ne boste za nič prikrajšani, virusa bo dovolj za vse vas.Nekateri se ga sploh ne boste zavedali, tako hitro vas bo zapustil, spet druge bodo opozorili na prisotnost pri izstavi računa za nosno palčko, češ danes pa ni NEGA, kot pred dvema dnevoma.V mrzlih jesenskih dneh boste imeli nekaj dni časa za lezanje v postelji in razmišljanje o vaših zgrešenih odločitvah, nekateri boste imeli tudi nekaj tednov na razpolago, spet drugi brezplačni izlet po zdravstvenih ustanovah, redki srečneži pa celo lasten prezračevalni sistem.Pa ne se bati, da nekatere podobne usluge vam ne bodo dostopne, to je za vas rezervirano letos , vsaj do pomladi.
Upam, da se potem še vsi, v enakem številu skupaj odločimo in kakšno manjšo dejanje določimo kot obvezno, saj si nihče ne želi še enega leta preživeti v maskirni preobleki.PEACE


Počak še ene 14 dni, bojo vsi peli, da se v jeseni odpiramo. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()
««
82 / 198
»»