» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
74 / 198
»»

multivac ::

Darklord, kaj praviš na moj poskus?
Podpiraš?

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.
Verjetno si zamešal infarkt s srčnim zastojem ...


Pardon, najverjetneje. Oboje je kar hitro. Tega me niti podrazno ne bi bilo strah.

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.

Ah, jaz mislim, da bomo kar še mnogo let spremljali tvoje izpade iz ene teme v drugo. Saj veš... drugo leto bodo popularne pa "kravice" pa močno računam na tvoje strokovno mnenje, ki ga boš imel potrebo potrditi v naslednjih 500 ali 600 postih, ki jih boš naštepal in krčevito do bridkega konca branil svoj alternativni prav ;-)


Odkrito, ce me danes pobere sem videl dovolj…vi pa boste imeli vec prostora v tem krasnem novem svetu.
Pasusi pa ne bodo izginili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul. Me firbec kako bo delovalo vso to mešanje genskih terapij.

Od kdaj? Jaz sem misli, da ti strokovnjak pa ja to že vse veš. Vsak tak vtis se trudiš dajati zadnjih nekaj dni.


Ne skrbi. Infarkt mene osebno nebi niti najmanj skrbel. Hitra smrt, ni lepsga.
Verjetno si zamešal infarkt s srčnim zastojem ...


Pardon, najverjetneje. Oboje je kar hitro. Tega me niti podrazno ne bi bilo strah.

Ah, jaz iskreno dvomim, da te je strah tudi tistih dveh pikic v ramo. Samo pač, zavzel si neko stališče in boš pri tem neomajano (pa če imaš prav ali ne) vztrajal in trmoglavil do bridkega konca. A je tako? :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

multivac ::

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

PrihajaNodi ::

Ah, jaz iskreno dvomim, da te je strah tudi tistih dveh pikic v ramo. Samo pač, zavzel si neko stališče in boš pri tem neomajano (pa če imaš prav ali ne) vzteajal do bridkega konca. A je tako? :)


Ne. Razmisljam s financnega vidika drzav, kaj se dogaja in kaj se bo zgodilo. Malo gledas finance kam gre denar in je jasno da se njim fucka zate in tvoje zdravje. Meni je tale epidemija kul. Butast folk je nehal svinjati rajske plaze in delat selfije. Se vseeno misli da bo cepivo naredilo stanje kot prej ampak ne bo vec kot je bilo

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.


Im in
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Kul.
Še kdo?

Računam da so darklord, samael in imagodei cepljeni?

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Kul.
Še kdo?

Računam da so darklord, samael in imagodei cepljeni?


Imagodei je povedal da je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Samael ::

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul.
Še kdo?

Računam da so darklord, samael in imagodei cepljeni?


Imagodei je povedal da je.


Mu lahko zaupamo?
Je napisal kake datume kot samael?

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.


Pravite, da nimam pojma o znanosti.
Povabil sem vas na iziv.

Sprejmete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Ne ni dal datumom. Lahko ga pa povprasamo. Pa hipatija tudi lahko sodeluje.
Fino bi bilo ce bi podali se stranske ucinke, ce bodo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Upam, da "cepljeni" ne lažejo o cepljenju.

Se pa strinjam. Jaz bom sigurno dokumentiral mojo borbo z delta force covidom.

Samael ::

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul.
Še kdo?

Računam da so darklord, samael in imagodei cepljeni?


Imagodei je povedal da je.


Mu lahko zaupamo?
Je napisal kake datume kot samael?

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.


Pravite, da nimam pojma o znanosti.
Povabil sem vas na iziv.

Sprejmete?

Predvidevam, da imaš težave z razumevanjem. Pa poskusimo še enkrat dragi anonimnež:

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Upam, da "cepljeni" ne lažejo o cepljenju.

Se pa strinjam. Jaz bom sigurno dokumentiral mojo borbo z delta force covidom.


Ne, ti bos mel borbo kako do kruha, ker ti bodo dali restrikcije da se po stengah ne bos mogu it.

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Kul.
Še kdo?

Računam da so darklord, samael in imagodei cepljeni?


Imagodei je povedal da je.


Mu lahko zaupamo?
Je napisal kake datume kot samael?

Samael je izjavil:

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.


Pravite, da nimam pojma o znanosti.
Povabil sem vas na iziv.

Sprejmete?

Predvidevam, da imaš težave z razumevanjem. Pa poskusimo še enkrat dragi anonimnež:

Sploh ne vem kaj spet nabijaš in hočeš od nas, ampak gotovo je kaj neumnega. Debatiral bom o tem toliko in zgolj kot želim sam, za tvojo mentalno gimnastiko, trenutne kao genialne prebliske, napeljevanje vode na svoj mlin, itd ... mi pa iskreno dol visi.
Tako da ne, kakšen odgovor tu pa tam je moj maksimum, ki sem ga pripravljen vložiti v tvoje blodnje, ki so produkt tvoje lastne domišljije.

Pa ne bodi zdaj užaljen - gotovo si od koga slišal še kaj hujšega.


Kaj si hud sedaj. Zelimo se iti znanost, evo ti jo! Pa se ja nisi cepil z razlogom da bo vse kot je bilo prej oz. resevanja zivljenj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Upam, da "cepljeni" ne lažejo o cepljenju.

Se pa strinjam. Jaz bom sigurno dokumentiral mojo borbo z delta force covidom.


Ne, ti bos mel borbo kako do kruha, ker ti bodo dali restrikcije da se po stengah ne bos mogu it.

lol :))
Hvala Nodi :* Tole si pa tako zapisal, da me je res nasmejalo.
Šeme :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

PrihajaNodi ::

French health pass: Cafes, restaurants risk €45,000 fine if no check

Restaurants, cafes, cinemas, theatres, shopping centres and more could be liable for fines and one year in prison under proposed laws

15 July 2021
People on a restaurant terrace. French health pass: Cafes, restaurants risk €45,000 fine if no check
The rules will also apply in some outdoor public spaces such as restaurant and café terraces Pic: Hadrian / Shutterstock

By Joanna York
Venues that do not check visitors have a valid health pass could become liable for fines of up to €45,000 and one year in prison for owners or managers, under proposed laws to be put to parliament on July 21.

The new laws come as part of plans to extend use of the French health pass to a wide range of public spaces, including restaurants, cafes, cinemas, theatres, gyms, sports centres and shopping centres.

The pass proves that the bearer has been fully vaccinated against Covid-19, has a negative test result taken within 48 hours or has previously had the virus and is considered immune.

Cafes, trains, restaurants: France extends health pass, the new rules

Pending approval by parliament, use of the pass will be mandatory in cultural spaces where over 50 people can gather from July 21.

From the beginning of August, it will become mandatory in spaces including restaurants, shopping centres, hospitals and for long-distance travel within France.

Responsibility will be on establishments, service providers and event managers to check members of the public have a valid health pass before entering.

As well as potential fines and prison sentences, the police will have the right to ask venues and events to close if they do not respect the rules.


Restaurant owners have greeted the news with mixed emotions.

In Paris, owner of Le Mesturet, Alain Fontaine, told FranceInfo: "It's going to be complicated, we don't know how to check the health passes.

"It's going to lead to fights at the door in places like cinemas, café terraces and restaurants. It's complicated to accept, but we do have to accept it."

Daniel Dequatre, owner of Le Monsigny, said: "For two years things have been miserable. Before we can get back to 2019 turnover levels we will have to wait until 2022 or 2023, and now we have the health pass.

"I'm not the police. [I want my customers] to come here when they want to, and I won't ask anything of them."

Visitors who are found in venues without a valid health pass are expected to face fines of €135.

What is the health pass?

France's health pass (pass sanitaire) is not a document in itself and refers to:

A Covid-19 test (rapid antigen or PCR) showing a negative result and taken within the past 48 hours
A Covid-19 vaccination certificate showing full vaccination
A Covid-19 test (rapid antigen or PCR) showing a positive Covid-19 result, taken between 11 days and six months prior
These documents can be shown in paper format, digitally, or through the phone application TousAntiCovid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

Dobro jutro vsem.

LA man who mocked Covid-19 vaccines dies of virus


"Got 99 problems but a vax ain't one," the 34-year-old tweeted to his 7,000 followers in June.

Despite his struggle with the virus, Mr Harmon still said he would reject being jabbed, saying his religious faith would protect him.


https://www.bbc.com/news/world-us-canad...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

49106 ::

Kriza :)) Najdi še kakšnega cepljenega waxerja, ki je umrl.


LA man who mocked Covid-19 vaccines dies of virus


https://www.bbc.com/news/world-us-canad...


Ti, ti lump, zbrisal si url do 24h

P.S. si že cepil otroke ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

krucymucy ::

multivac je izjavil:

Darklord, Samael, imagodei, kaj pravite?

A gremo eno za znanost? "All-in, old-school, balls to the wall"
Zastavim svoje telo za znanost.
To zimo grem notri necepljen, če ne pridem vn iz nje, pooblaščam darklorda, da prejme nobelovo nagrado v mojem imenu.

Imam samo eno prošnjo. Podpirati morate, da se cepljenje neha ta trenutek. Saj smo ravno neje 50/50. Perfektna številka torej.

Kako smo na 50/50 samo ti ves, dejansko pa je tako, da smo pri 60+ nad 60%, pri mlajsih od 40 pa pod 40%.
Torej kaj bi ti znanstvenik primerjal?
Da bo umrlo vecje stevilo ljudi nad 60 let, kot pa mlajsih od 40 je nekako jasno a ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

pirat ::

Dobro jutro anticepilci. Danes je pri nas spet vročinski val in bo spet primeren dan za zanikanje znanosti, tako da kar na plano!
Kaj ste nam pripravili za danes?

49106 ::

Znanost pravi, da ima mlad človek zelo, zelo malo možnosti, da podleže covidu. Cepljenje je sicer kul, če ga potrebuješ.

Ampak ja, waxerji bi cepili tudi otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moje misljenje je da se bo hecalo tudi s hormoni in to je in bo tista prava znanost.


Mislis takole? https://www.theguardian.com/technology/...

---

Kot sem ze povedal, celotna tema je irelevantna, pac antivaxerji so svoj ego vezali na antivaxerstvo in dokler jih od corone ne pobere (zal je verjetnost nizka) bojo v neskoncnost nabijali, lagali, zavajali, vlacili irelevantne na pol prebrane linke (katerih zalogo od enakih bumbarjev iz FBja imajo neskoncno) ipd. Ce kdo misli, da jih bo streznil - nad njimi je obupalo vse od stroke naprej, z versko blaznimi se je tezko pogovarjat - lahko probate med maso v najblizji cerkvi razloziti, da nad oblaki ni nekega strica, ki mece strele, dokaz pa je soncno vreme, pa porocajte kako vam bo slo od rok.

Pac tule bojo jokcali (mislim sicer, da gre za najvec enega ali dva, z nekaj profili), rezultat bo pa enak.

Ali bojo placevali teste ali pa bojo samoizloceni iz druzbe. Vecina ostalih se bo cepila, ker je pac bolj prakticno (kar se je recimo ze izkazalo pri hrvaskih dopustnikih) in zaradi zaracunavanja testov tudi ceneje. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Mato989 ::

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Moje misljenje je da se bo hecalo tudi s hormoni in to je in bo tista prava znanost.


Mislis takole? https://www.theguardian.com/technology/...

---

Kot sem ze povedal, celotna tema je irelevantna, pac antivaxerji so svoj ego vezali na antivaxerstvo in dokler jih od corone ne pobere (zal je verjetnost nizka) bojo v neskoncnost nabijali, lagali, zavajali, vlacili irelevantne na pol prebrane linke (katerih zalogo od enakih bumbarjev iz FBja imajo neskoncno) ipd. Ce kdo misli, da jih bo streznil - nad njimi je obupalo vse od stroke naprej, z versko blaznimi se je tezko pogovarjat - lahko probate med maso v najblizji cerkvi razloziti, da nad oblaki ni nekega strica, ki mece strele, dokaz pa je soncno vreme, pa porocajte kako vam bo slo od rok.

Pac tule bojo jokcali (mislim sicer, da gre za najvec enega ali dva, z nekaj profili), rezultat bo pa enak.

Ali bojo placevali teste ali pa bojo samoizloceni iz druzbe. Vecina ostalih se bo cepila, ker je pac bolj prakticno (kar se je recimo ze izkazalo pri hrvaskih dopustnikih) in zaradi zaracunavanja testov tudi ceneje. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.


Torej priznavaš da je smrtnost od korone skoraj nična in verjetnost minimalna =) In je panika odveč!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Moje misljenje je da se bo hecalo tudi s hormoni in to je in bo tista prava znanost.


Mislis takole? https://www.theguardian.com/technology/...

---

Kot sem ze povedal, celotna tema je irelevantna, pac antivaxerji so svoj ego vezali na antivaxerstvo in dokler jih od corone ne pobere (zal je verjetnost nizka) bojo v neskoncnost nabijali, lagali, zavajali, vlacili irelevantne na pol prebrane linke (katerih zalogo od enakih bumbarjev iz FBja imajo neskoncno) ipd. Ce kdo misli, da jih bo streznil - nad njimi je obupalo vse od stroke naprej, z versko blaznimi se je tezko pogovarjat - lahko probate med maso v najblizji cerkvi razloziti, da nad oblaki ni nekega strica, ki mece strele, dokaz pa je soncno vreme, pa porocajte kako vam bo slo od rok.

Pac tule bojo jokcali (mislim sicer, da gre za najvec enega ali dva, z nekaj profili), rezultat bo pa enak.

Ali bojo placevali teste ali pa bojo samoizloceni iz druzbe. Vecina ostalih se bo cepila, ker je pac bolj prakticno (kar se je recimo ze izkazalo pri hrvaskih dopustnikih) in zaradi zaracunavanja testov tudi ceneje. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.

Takole cepec, pardon cepljenec, zaupam znanosti, ne idiotom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmist ::

Vseeno je kaj imata za povedati, spremenilo se ne bo nic.

Ali bosta placevala teste ali pa se bosta samoizlocila iz druzbe. Vecina ostalih se bo cepila, ker je pac bolj prakticno (kar se je recimo ze izkazalo pri hrvaskih dopustnikih) in zaradi zaracunavanja testov tudi ceneje. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.

Utk ::

ker je pac bolj prakticno (kar se je recimo ze izkazalo pri hrvaskih dopustnikih) in zaradi zaracunavanja testov tudi ceneje.

To pa so pravi razlogi...

Mato989 ::

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Ne, gnoji od ljudi. Slovaki so svoje dosegli, Romuni pa zaenkrat se brez vecjih omejitev, razen da na zabavah pokazes, da si cepljen...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

digitalcek ::

49106 je izjavil:

Znanost pravi, da ima mlad človek zelo, zelo malo možnosti, da podleže covidu. Cepljenje je sicer kul, če ga potrebuješ.
Ampak ja, waxerji bi cepili tudi otroke.


Od vseh neumnih, vendar do sedaj nekaznovanih potez "stroke" bi bilo (bo) ravno cepljenje otrok tista poteza, ki bo par sto tisoč Slovencem dvignila pokrovko visoko v zrak.

Posledica bo za slovensko policijo neobvladljivih 50.000 ljudi na ulici.

Vsi moji upokojeni znanci pravijo, da obvezno pridejo na take demonstracije.

Ne oziraje se na to, kaj bo rekel Hojs, ki bi najraje z odlokom preprečil "zbiranje" več kot dveh ljudi...

zmist ::

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Sicer gre za gnoje od antivaxerjev, ki poizkusajo na vsak nacin sabotirati javno zdravje ampak tudi to je, konec koncev, popolnoma nepomembno. Realnost je, da se ne bo sel cepit samo najbolj nor, ki bi si rad temeljito zakompliciral zivljenje in preprican sem, da tukaj tekmujete z JJem na njegovem podrocju ekspertize - pokvarjenosti. Kakorkoli ste ze sami nagnusni, preprican sem, da zna biti JJ bolj. Medtem, ko tule jokcate in stokcate, se hodijo pametni cepiti preden, recimo, zmanjka cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Sicer gre za gnoje od antivaxerjev, ki poizkusajo na vsak nacin sabotirati javno zdravje ampak tudi to je, konec koncev, popolnoma nepomembno. Realnost je, da se ne bo sel cepit samo najbolj nor, ki bi si rad temeljito zakompliciral zivljenje in preprican sem, da tukaj tekmujete z JJem na njegovem podrocju ekspertize - pokvarjenosti. Kakorkoli ste ze sami nagnusni, preprican sem, da zna biti JJ bolj.


Ne, vasa logika je sledeca, ker ste sedaj v dvomih zelite se nas prepricati, da pocrkamo skupaj z vami. Sprevrzeno do onemoglosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

digitalcek je izjavil:

49106 je izjavil:

Znanost pravi, da ima mlad človek zelo, zelo malo možnosti, da podleže covidu. Cepljenje je sicer kul, če ga potrebuješ.
Ampak ja, waxerji bi cepili tudi otroke.


Od vseh neumnih, vendar do sedaj nekaznovanih potez "stroke" bi bilo (bo) ravno cepljenje otrok tista poteza, ki bo par sto tisoč Slovencem dvignila pokrovko visoko v zrak.

Posledica bo za slovensko policijo neobvladljivih 50.000 ljudi na ulici.

Vsi moji upokojeni znanci pravijo, da obvezno pridejo na take demonstracije.

Ne oziraje se na to, kaj bo rekel Hojs, ki bi najraje z odlokom preprečil "zbiranje" več kot dveh ljudi...


In to ne bodo kaviar demonstracije, kje se ob prvem dežeku kaviar socialisti poskrijejo v neznanskem strahu, za svoje telefone po jurja evrov.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Sicer gre za gnoje od antivaxerjev, ki poizkusajo na vsak nacin sabotirati javno zdravje ampak tudi to je, konec koncev, popolnoma nepomembno. Realnost je, da se ne bo sel cepit samo najbolj nor, ki bi si rad temeljito zakompliciral zivljenje in preprican sem, da tukaj tekmujete z JJem na njegovem podrocju ekspertize - pokvarjenosti. Kakorkoli ste ze sami nagnusni, preprican sem, da zna biti JJ bolj.


Ne, vasa logika je sledeca, ker ste sedaj v dvomih zelite se nas prepricati, da pocrkamo skupaj z vami. Sprevrzeno do onemoglosti.


Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete. Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega. Zaradi mene lahko najokas za se eno Donavo. Cisto vseeno je.

Preostanek populacije pa se bo lepo sel cepit, ker se jim ne da ukvarjati s komplikacijami kamorkoli pridejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Sicer gre za gnoje od antivaxerjev, ki poizkusajo na vsak nacin sabotirati javno zdravje ampak tudi to je, konec koncev, popolnoma nepomembno. Realnost je, da se ne bo sel cepit samo najbolj nor, ki bi si rad temeljito zakompliciral zivljenje in preprican sem, da tukaj tekmujete z JJem na njegovem podrocju ekspertize - pokvarjenosti. Kakorkoli ste ze sami nagnusni, preprican sem, da zna biti JJ bolj.


Ne, vasa logika je sledeca, ker ste sedaj v dvomih zelite se nas prepricati, da pocrkamo skupaj z vami. Sprevrzeno do onemoglosti.


Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete. Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega.

Preostanek populacije pa se bo lepo sel cepit, ker se jim ne da ukvarjati s komplikacijami kamorkoli pridejo.


To, hvala za priznanje. Dejmo narest masovni genecoid...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ja saj, cepljenje iz praktičnih ne zdravstvenih razlogov je posredna prisila

Gnoji od države pač in apologetov


Sicer gre za gnoje od antivaxerjev, ki poizkusajo na vsak nacin sabotirati javno zdravje ampak tudi to je, konec koncev, popolnoma nepomembno. Realnost je, da se ne bo sel cepit samo najbolj nor, ki bi si rad temeljito zakompliciral zivljenje in preprican sem, da tukaj tekmujete z JJem na njegovem podrocju ekspertize - pokvarjenosti. Kakorkoli ste ze sami nagnusni, preprican sem, da zna biti JJ bolj.


Ne, vasa logika je sledeca, ker ste sedaj v dvomih zelite se nas prepricati, da pocrkamo skupaj z vami. Sprevrzeno do onemoglosti.


Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete. Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega.

Preostanek populacije pa se bo lepo sel cepit, ker se jim ne da ukvarjati s komplikacijami kamorkoli pridejo.


To, hvala za priznanje. Dejmo narest masovni genecoid...


Whatever. Samo realnost sem ti razlozil, ker ste vsi skupaj zgubili stik z njo.

PrihajaNodi ::

Hvala,

L.p.

Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala


Ni za kaj. Pa se en nasvet... zbijte si ta FB bullshit iz glave, dejansko vam lahko ob cepljenju (ce se boste seveda odlocili, da imate dovolj tezav) psihosomatske tezave bolj zagodejo kot cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

kotanyi ::

multivac je izjavil:

Sicer pa sem našu eno skupno točko kjer se lahko vaxxerji in nevaxerrji dobimo:

Pravite, da nimam pojma kaj je znanost.
No, pa dajmo en znanstveni eksperiment.

Gremo v to zimo 50/50. Pol cepljeni pol necepljei. In vidimo koga je več in koga manj konec marca?
Kaj pravite?
Ali nočete kontrolne grupe?


Ni treba. To že obstaja.

Virginia:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link

pirat ::

Anticepilci delujete na podlagi prepričanja, da bo ob srečanju z virusom vaše telo hitro in samo od sebe našlo ustrezen odgovor nanj.
Cepilci si verjetnost za ustrezen odgovor povečajo tako, da s cepljenjem aktivno pripomorejo k temu.
Glej na to, kot na zimske olimpijske igre, kjer v veleslalomu nastopata trenirani smučar in netrenirana oseba.
Seveda obstaja možnost, da bo trenirani smučar med vožnjo padel in se poškodoval in bo posledično zmagala netrenirana oseba, ampak večja je verjetnost, da bo vendarle trenirani smučar prvi. Anticepilci obenem trdite, da si bo trenirani smučar s treningom že pred tekmo uničil kolena in da je posledično bolje iti na štart brez treninga.
"The promise land" kot kaže postaja Romunija. Tudi prav. Čeprav je anticepilcev povsod precej in so tudi glasni, pa gredo EU države v drugo smer: https://www.dw.com/en/less-freedom-for-...
Nemčija: "That can mean that certain options like restaurants, cinemas and visits to stadiums, even for unvaccinated people who have been tested, would no longer be possible, because the risk to everyone else is too high"
Francija: French President Emmanuel Macron warned that health workers, if they are not vaccinated by September 15, could face suspension of pay or even dismissal
GB: The British government last week made a U-turn on whether to make so-called "vaccine passports" a requirement to enter major events, nightclubs or restaurants.
Pa btw. osebno mi ni všeč, da se to dogaja, bi sam precej raje imel, da bi bile te odločitve prostovoljne. Vendar je objektivna težava ta, da ste neizobraženi posamezniki vse bolj agresivni in s svojo neumnostjo ogrožate tudi ostale. Če bi ogrožali samo sebe bi vas pustili, ker pa ogrožate vse, ste pač težava.
Enako kot v srednjem veku - takrat so nekateri zanikali znanost zato, ker v Svetem pismu drugače piše, danes pa zanikate znanost zato, ker na Facebook-u drugače piše. In znanost vam žal ne more pripravljati strokovno utemeljenih odgovorov in stališč z enako hitrostjo kot lahko vi objavljate neumnosti na Facebooku. Cepivo sa razvijali skoraj leto dni, za Facebook znanost pa vam zadošča par sekund.

Slika od kotanyi ponazori točno. Dolgo in natančno jo glejte :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

Mato989 ::

kotanyi je izjavil:

multivac je izjavil:

Sicer pa sem našu eno skupno točko kjer se lahko vaxxerji in nevaxerrji dobimo:

Pravite, da nimam pojma kaj je znanost.
No, pa dajmo en znanstveni eksperiment.

Gremo v to zimo 50/50. Pol cepljeni pol necepljei. In vidimo koga je več in koga manj konec marca?
Kaj pravite?
Ali nočete kontrolne grupe?


Ni treba. To že obstaja.

Virginia:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link


Cepljeni zaradi covida več ne morejo skorajda umret v USA ker so zajem statistike spremenili.

Vsak ki umre v 28 dneh od zabeleženega pozitivnega testa na covid je krivda za smrt covid... če si cepljen pa umreš pa maš covid pa to več ni kriv covid ampak vse drugo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kotanyi ::

Mato989 je izjavil:

Vsak ki umre v 28 dneh od zabeleženega pozitivnega testa na covid je krivda za smrt covid... če si cepljen pa umreš pa maš covid pa to več ni kriv covid ampak vse drugo


OK, recimo. Daj link, kako natančno in kdaj so spremenili zajem statistike v Virginii.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Mato989 ::

kotanyi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vsak ki umre v 28 dneh od zabeleženega pozitivnega testa na covid je krivda za smrt covid... če si cepljen pa umreš pa maš covid pa to več ni kriv covid ampak vse drugo


OK, recimo. Daj link, kako natančno in kdaj so spremenili zajem statistike v Virginii.


Ja ker to komaj čakajo da uradno napišejo uradni konferenci vsem na glas... jutri ti lahko dajo da jih je 0 umrlo in kaj pol, boš verjel to, da sta 2 oživela oz. jih je ubilo nekaj drugega kot covid valda... glih ta dva =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Enako kot v srednjem veku - takrat so nekateri zanikali znanost zato, ker v Svetem pismu drugače piše, danes pa zanikate znanost zato, ker na Facebook-u drugače piše.

Ne ne, znanost je že v redu, ampak to kar se grejo, ni znanost. In vsak znanstvenik, ki se s to "znanostjo" ne strinja, je od Nobelovca naenkrat flat-earther. Tudi tako se ne moremo it "znanost". Koliko znanstvenikov bi se še oglasilo, če jih ne bi potem takoj ostali uničili?

zmist ::

kotanyi in pirat: se sicer strinjam z vama ampak kar se pa gresta je kot bi reko s kolom rinil ob breg. Nima smisla tratiti cas, razen seveda, ce bi rada dokazala, da so kreteni. Kar sicer so, ampak zakaj bi se trudila, a je to res tako pomembno? Naj si mislijo kar hocejo, ko se bojo odlocili cepiti se pac bojo.

Vmes pa bojo pac do te mere izloceni iz druzbe, da ne bojo delali skode.

Sem bil cez vikend nekje v Sloveniji in sem prespal, malo podebatiral z lastnico, ki je lepo razlozila: "vsi zaposleni so se cepili, razen ena se nekaj upira, samo jaz ji ne mislim placevati testa".

Kaj mislite, bo "upornica" placevala 50 eurov na mesec pri minimalcu?

Problem z moroni se bo sam od sebe resil, vec ljudi, ko se bo cepilo in videlo, da ni to nic tragicnega (in da se vse antivaxerske lazi, od magnetizma naprej, niso zgodile), manj bo posluha za escapade antivaxerskih primitivcev in na koncu bojo postali kar so. Marginalna nezanimiva skupina idiotov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

;-) ::

Še vedno v 74 straneh teme niti enega dobrega argumenta zakaj bi se cepil-cepil bi se iz zdravstvenih razlogov in političnih.

Žal vedno več cepljenih, vedno bolj dokazuje, da so se cepili le zaradi strahu pred oblastjo ter da jim je življenje "lažje" čeprav jim ni...skoraj nobeden pa zaradi strahu pred boleznijo.

pirat ::

Utk je izjavil:

Enako kot v srednjem veku - takrat so nekateri zanikali znanost zato, ker v Svetem pismu drugače piše, danes pa zanikate znanost zato, ker na Facebook-u drugače piše.

Ne ne, znanost je že v redu, ampak to kar se grejo, ni znanost. In vsak znanstvenik, ki se s to "znanostjo" ne strinja, je od Nobelovca naenkrat flat-earther. Tudi tako se ne moremo it "znanost". Koliko znanstvenikov bi se še oglasilo, če jih ne bi potem takoj ostali uničili?

Poglej npr. samo Matota989 nad seboj. Kotanyi mu nalepi link in shemo s podatki. Mato pač pravi spremenili so metodologijo, linka pa seveda nima, ker je "jasno, da tega ne bodo šli javno objavljati". Kako zdaj debatirati z vami, če pa "vse veste in je vendar jasno da vas farmacija nateguje, pa Copid je brezveze, pa soseda od frizerke je na facebooku napisala da je..."
Zakaj se ne oglašajo znanstveniki s kontra argumenti? Ker nimajo kontraargumentov, oz. (če so res znanstveniki) potem ko jih bolje pogledajo, vedo koliko je v resnici ura. Imate pa seveda par dr. Potrčev na Facebooku, tistim pač lajtunga malo manj nese pa hitro mislijo, da morajo objavljati svoja razsvetljenja.
Bemti sunce, še vedno ne vemo povsod natančno kako in zakaj deluje gravitacija.. Kako da vas ne odnese v vesolje?

Utk ::

Sem bil cez vikend nekje v Sloveniji in sem prespal, malo podebatiral z lastnico, ki je lepo razlozila: "vsi zaposleni so se cepili, razen ena se nekaj upira, samo jaz ji ne mislim placevati testa".

Če ji misli plačevat teste ali ne bomo videli čez par let ko svoje reče delovno sodišče. Morda ji ga bo plačala ona za nazaj, morda pa država.

zmist ::

;-) je izjavil:

Še vedno v 74 straneh teme niti enega dobrega argumenta zakaj bi se cepil-cepil bi se iz zdravstvenih razlogov in političnih.

Žal vedno več cepljenih, vedno bolj dokazuje, da so se cepili le zaradi strahu pred oblastjo ter da jim je življenje "lažje" čeprav jim ni...skoraj nobeden pa zaradi strahu pred boleznijo.


Politicni razlogi nimajo nobene veze s cepljenjem. To je naravnost idiotsko. Nekje do sem, sem razlozil, zakaj se cepis in kako cepivo deluje (ne da se mi iskat, pobrskaj).

Vseeno je, zakaj se grejo ljudje cepit, zaradi strahu ali cesarkoli ze. Ni pomembno. Pomembno je, da je vecina druzbe precepljene. In to bo. In, ce ne bi bili vsi skupaj taki idioti, bi mogoce imeli kaksen lockdown manj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

digitalcek ::

zmist je izjavil:


Problem z moroni se bo sam od sebe resil, vec ljudi, ko se bo cepilo in videlo, da jim ni zrasla se ena roka, manj bo posluha za escapade antivaxerskih primitivcev in na koncu bojo postali kar so. Marginalna nezanimiva skupina idiotov.


Bolj bo jesen, bolj bo zima, več bo ljudi s posledicami od cepljenja, več pa bo tudi umrlih "žen slovenskega diplomata".

Manj boste imeli argumentov.

Pa še enkrat: če boste cepili otroke, računajte ne samo na velik odpor, ter velike demonstracije, tudi za množičen izpis otrok iz šol!

Pravzaprav ste skoraj vse, kar ste naredili, zahebali... Čas bi bil, da - odnehate.

Dajte no že nehat, da se bomo šli, tako kot že nekaj tisoč let prej - ŽIVLJENJE.

;-) ::

Sem bil cez vikend nekje v Sloveniji in sem prespal, malo podebatiral z lastnico, ki je lepo razlozila: "vsi zaposleni so se cepili, razen ena se nekaj upira, samo jaz ji ne mislim placevati testa".


Takih je stalno več, jaz sem bil pri frizerju, zaposlena podobno pravi, da šefica pritiska s cepljenjem in da testov nebo plačevala, bognedaj da pa kdaj zamudi v službo zaradi testa.

Sedaj je bilo ok, ko so testi veljali en teden, s krajšanjem veljavnosti testov pa silijo zaposlene v cepljenje, ker enostavno med tednom neboš mogel več iti na test.
««
74 / 198
»»