» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
61 / 198
»»

zmist ::

Mato989 je izjavil:

To da virus vecinoma s casom mutira v malo bolj nalezljivega in dosti manj smrtnega smo se ucili v 5. Razredu osnovne pri spoznavanju narave in druzbe

Ni treba bit epidemiolog


No fino, da ste se v 5. razredu ucili narobe. Mutacija je random, tako da lahko mutira v bolj ali manj nalezljivega, v bolj ali manj smrtnega. Ocitno si bil v 5 razredu v cerkveni soli (kjer se niste ucili evolucije ampak inteligentni dizajn) in so te ucili bullshit. Lahko, pa da si v glavo malo bolj trd in pac ne razumes, kar dobro razlozi tudi tvoje antivaxerstvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Irbis ::

zmaugy je izjavil:

Irbis je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

V Sloveniji že več kot 70 let ni nihče umrl zaradi stekline.

Ker? No…?

Ker je mutirala v popolnoma nenevarno bolezen? Zdravniki pa še vedno cepijo ljudi proti njej, da zaslužijo s tem. Vsa Pasteurjeva slava temelji na tem, da je slučajno prvi naletel na neškodljiv sev. /s

zmist ::

Irbis je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Irbis je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

V Sloveniji že več kot 70 let ni nihče umrl zaradi stekline.

Ker? No…?

Ker je mutirala v popolnoma nenevarno bolezen? Zdravniki pa še vedno cepijo ljudi proti njej, da zaslužijo s tem. Vsa Pasteurjeva slava temelji na tem, da je slučajno prvi naletel na neškodljiv sev. /s


:)) Ja, tole bi bila danasnja antivaxerstva razlaga...

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

feryz je izjavil:

Avgusta bo treba začeti težiti vladi. Kjer so potrebni testi, je treba testirati vse. Cepljene, prebolele in zdrave ljudi.
Mi imamo dovolj, da nas netestiranci skušajo okužiti.


Mislim, da bo treba ukinit PCT, pa narest samo PC ... jebeš te pičkice. Ostante doma, pa nabijajte po forumih, posraneti.


Jaja, fasiste kot ti pa v fojbe pometat
https://mol.im/a/9820245
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To da virus vecinoma s casom mutira v malo bolj nalezljivega in dosti manj smrtnega smo se ucili v 5. Razredu osnovne pri spoznavanju narave in druzbe

Ni treba bit epidemiolog


No fino, da ste se v 5. razredu ucili narobe. Mutacija je random, tako da lahko mutira v bolj ali manj nalezljivega, v bolj ali manj smrtnega. Ocitno si bil v 5 razredu v cerkveni soli (kjer se niste ucili evolucije ampak inteligentni dizajn) in so te ucili bullshit. Lahko, pa da si v glavo malo bolj trd in pac ne razumes, kar dobro razlozi tudi tvoje antivaxerstvo.


Ne niso mutacije random... virus teži k temu da se lažje prenaša in da NE UBIJE gostitelja... če bi namreč virus po 2 sekundah ubil gostitelja bi izumrl... to je naravna logika...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cifix63 ::

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


S tem se zelo strinjam!
Doktorji in znanstveniki, ki povedo resnico niso podkupljeni v tem je srčica. Uničijo si karireo oz si jo vsaj zelo otežijo...osebno poznam dva takšna primera. A tega nekaterim jagrom tukaj gor ne moreš dopovedat in pika.


Moraš biti konkretno bolan človek na možganih, da meniš da je 99.9% zdravnikov podkupljenih in da jih peščica govori "resnico". Resnično do dna zjeban človek moraš bit, da verjameš da vsi ti zdravniki hočejo, da jim familije pomrejo in podobno. RESNIČNO BOLAN ČLOVEK.


No saj si povedal pravilno. Da si resnično bolan človek. Nekako tako špuka JJ in kar reče in s čimer obmetava druge, ma ravno to velja za njega!
Meni dol vidi za 99.99% trobezljanja in celo globoke prepričanosti v to, da ti dohtarji in znanstveniki niso podkupljeni. Pa kaj misliš, da jim filajo TRR račune s po 3.000 evreki??? Kamerad?
Zbudi se, sestopi iz orbite! Nekateri "janezi" ste povsem izgubljeni.
Za to kar bo prišlo oz sledilo bo pokazal resnico le pretečeni čas in samo čas. Za to korona zgodbo milijon % (in milijon ni tako malo) - da ni vse čisto! Ne verjameš? Ne rabiš.

feryz ::

Mato989 je izjavil:

Ne niso mutacije random... virus teži k temu da se lažje prenaša in da NE UBIJE gostitelja... če bi namreč virus po 2 sekundah ubil gostitelja bi izumrl... to je naravna logika...
No ja, virus nič ne teži, ker ni hodil v šolo zaradi manjka možganov.
V resnici agresivni virusi, ali pobijejo ali prestrašijo svoje gostitelje, zato čedalje težje najdejo nove žrtve in začnejo stagnirati.
Tisti prefinjeni pa ostanejo z ravno pravšnjo mero kužnosti in smrtnosti.

CoolBits ::

zmaugy je izjavil:

Aha, zate in tebi podobne bebčke.

https://www.reuters.com/article/factche...

Mišljeno kot odgovor Coolbitsu

Saj vemo kdo financira factcheckerje, sami sebi pač nebodo srali v skledo.
https://greatgameindia.com/facebook-fac...

bbbbbb2015 ::

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To da virus vecinoma s casom mutira v malo bolj nalezljivega in dosti manj smrtnega smo se ucili v 5. Razredu osnovne pri spoznavanju narave in druzbe

Ni treba bit epidemiolog


No fino, da ste se v 5. razredu ucili narobe. Mutacija je random, tako da lahko mutira v bolj ali manj nalezljivega, v bolj ali manj smrtnega. Ocitno si bil v 5 razredu v cerkveni soli (kjer se niste ucili evolucije ampak inteligentni dizajn) in so te ucili bullshit. Lahko, pa da si v glavo malo bolj trd in pac ne razumes, kar dobro razlozi tudi tvoje antivaxerstvo.


Ne niso mutacije random... virus teži k temu da se lažje prenaša in da NE UBIJE gostitelja... če bi namreč virus po 2 sekundah ubil gostitelja bi izumrl... to je naravna logika...


Bedarija. Virus ne teži nikamor. Tista RNK se pač lahko malo pomeša, ter je tisti "spike" protein pač malo drugačen.

Recimo, virus španske gripe, tudi korona virus - je izumrl. Za razliko od COVID virusa je postal bolj virulenten. Bolj se je telo otepalo virusa, bolj si se zadušil v lastnem gnoju. Praktično nihče ni preživel, ki je dobil težjo obliko. Tako je tudi virus izginil. Preberi si zgodovino - bilo je 3-4 težjih valov,v enem ameriškem mestu, mislim, da je bil Chikago, so zboleli tudi tisti, ki so prej imeli rahlo obliko. Znanstveniki si še vedno niso edini, če je virus mutiral (v težjo obliko) ali pa je imunost popustila. Ali oboje.

Preberi si:
Virus španske gripe je bil tako virulenten, da je izumrl - in z njim je španska gripa odšla.
Seveda pa verjetno veš, da so virus nazaj izkopali iz pljuč ene žrtve na daljni Aljaski, kjer ga niso našli nedotaknjenega, so ga pa uspešno rekonstruirali:
https://www.cdc.gov/flu/pandemic-resour...

bbbbbb2015 ::

feryz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne niso mutacije random... virus teži k temu da se lažje prenaša in da NE UBIJE gostitelja... če bi namreč virus po 2 sekundah ubil gostitelja bi izumrl... to je naravna logika...
No ja, virus nič ne teži, ker ni hodil v šolo zaradi manjka možganov.
V resnici agresivni virusi, ali pobijejo ali prestrašijo svoje gostitelje, zato čedalje težje najdejo nove žrtve in začnejo stagnirati.
Tisti prefinjeni pa ostanejo z ravno pravšnjo mero kužnosti in smrtnosti.


Za COVID virus se sedaj že domneva, od kod je prišel. Najden je bil v jamah na Kitajskem, ter je 97,3% bil podoben sedanjemu COVID virusu. Že takrat se je razvila teorija (ki jo je preizkusila "bat-woman" - tista raziskovalka, ki je dejansko praskala po drekcih netopirjev), da so korona virusi nekje dokaj simbiotsko (v netopirjih), potem pa sezonsko izbruhnejo - pobijejo bodisi netopirje, bodisi ljudi, bodisi kaj drugega.

Kar pomeni, da je virus SARS-COV-2 lahko nekje simbiotsko, recimo sesalcih, potem pa se prenese (zopet) na ljudi. Ne rabi "rahlo" krožiti okrog med ljudmi.

Za Ebolo virus velja približno enako. Obstajajo opice, ki so naravni rezervoar za ta virus. Ko Ebola preskoči na ljudi, pa je smrtnost visoka. Ebola ni nič bolj prijazna z leti.

multivac ::

Reycis je izjavil:


Bullshit. Obnašajo se, kot da je trenutno stanje na zahodu nekako čudežno prišlo samo od sebe. V resnici pa je skrbno načrtvovano. Poveličuje se hedonistične užitke, LGTBP se postavlja na sam pedestal moralnosti, ženske se poriva na tradicionalno moške družbene vloge medtem ko materinstvo in družinske vrednote so nekaj manj vrednega. Kvečjemu bi oni radi rodnost še bolj zmanjšali. Ko jih bo enkrat zares začelo skrbet za to pa bodo najprej začeli omejevat dostop do kontracepcije in splava.


+1

V praktično 10 letih smo šli iz normalnega hetero življenja in vrednot, v religijsko čaščenje gej seksa in Conchite.
To ni naravni potek človeštva. Elite zgoraj nas silijo v to, preko njihovih kulturnih vzvodov. Mediji (Netflix itd.)...

Ta iste elite mi sedaj ponujajo gensko terapijo za virus, ki so ga same ustvarile.

Upam, da me razumete zakaj se ogibam tega sranja v dolgem loku.
In če vam je mar za prihodnost človeštva, bi se tudi vi morali tega izogibati. Istočasno pa bi morali te pokvarjene elite natakniti na kol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Reycis je izjavil:


Bullshit. Obnašajo se, kot da je trenutno stanje na zahodu nekako čudežno prišlo samo od sebe. V resnici pa je skrbno načrtvovano. Poveličuje se hedonistične užitke, LGTBP se postavlja na sam pedestal moralnosti, ženske se poriva na tradicionalno moške družbene vloge medtem ko materinstvo in družinske vrednote so nekaj manj vrednega. Kvečjemu bi oni radi rodnost še bolj zmanjšali. Ko jih bo enkrat zares začelo skrbet za to pa bodo najprej začeli omejevat dostop do kontracepcije in splava.


+1

V praktično 10 letih smo šli iz normalnega hetero življenja in vrednot, v religijsko čaščenje gej seksa in Conchite.
To ni naravni potek človeštva. Elite zgoraj nas silijo v to, preko njihovih kulturnih vzvodov. Mediji (Netflix itd.)...

Ta iste elite mi sedaj ponujajo gensko terapijo za virus, ki so ga same ustvarile.

Upam, da me razumete zakaj se ogibam tega sranja v dolgem loku.
In če vam je mar za prihodnost človeštva, bi se tudi vi morali tega izogibati. Istočasno pa bi morali te pokvarjene elite natakniti na kol.


A pa ni cepljenje “resitev” da se znebimo butalcev tipa netflix, disney sanjacev in ostalih degenov? Make sense? Saj oni ne dvomijo v nic ponujajo pa prav tako ne. Torej zakaj bi elite zelele taksne ljudi. Fino pritiskajo na necepljene in zdrave.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Kot sem predhodno povedal.
Droni so nevarni. 99% časa delajo kar se jim pove, ampak tisti 1% ko gre nekaj narobe, pa naredijo štalo.
To so labilni ljudje.
S takimi osebami nimaš kaj graditi razsvetljene prihodnosti. To so zgolj consumerji. Odžirajo resurse brez večjega filozofskega smisla.
Zato jih je smiselno čimprej odstranit.

Če me zelo, zelo lepo vaxxerji prosijo, vam pokažem en video.

Ampak me morate lepo prosit. Prisežem, da bo vredno vašega časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Evo katero vrsto hrane dobis v Romuniji ce se cepis, seveda odvisno pd proizvajalca cepiva:
https://vm.tiktok.com/ZMdnT2LyJ/

Bolniki
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Pa če smo postavili ceno milijon evrov za en šus! Kaj se zdaj gredo tile?

uvodV?? ::

multivac je izjavil:


Če me zelo, zelo lepo vaxxerji prosijo, vam pokažem en video.

Ampak me morate lepo prosit. Prisežem, da bo vredno vašega časa.

Ne sheraj videa ker te bodo s pomočjo adminov dobili in vrgli v ječo, ali huje.

Smurf ::

multivac je izjavil:


V praktično 10 letih smo šli iz normalnega hetero življenja in vrednot, v religijsko čaščenje gej seksa in Conchite.
To ni naravni potek človeštva. Elite zgoraj nas silijo v to, preko njihovih kulturnih vzvodov. Mediji (Netflix itd.)...

Ta iste elite mi sedaj ponujajo gensko terapijo za virus, ki so ga same ustvarile.

Upam, da me razumete zakaj se ogibam tega sranja v dolgem loku.

Seveda razumemo, pocasi tonis v spiralo anksioznosti. Vostok, ce pogledas svojo zgodovino postov vidis, da ti gre res na slabse. V tvojem primeru bi bilo res pametno, da pustis branje forumov za neki casa, ker tkole zivet... huh, ne vem ce je to ravno zivljenje.

digitalcek ::

Ni čisto off topic: Hrvaška uvaja posebne potne lite za avtiste:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kbc...

Predlagam še posebne potne liste za komuniste, fašiste, naciste.
Pa še potne liste za zbiralce znamk, avtomobilčkov, otroških vlakcev.

Sedaj se že vsaj enkrat tedensko, če ne še bolj pogosto pojavi (IN jo SPRJMEJO) ideja, za katero bi avtorja leta 1975 poslali na LOBOTOMIJO. Da mu "stabilizirajo" možgane, da neha srat take klanfe...

Ni več upanja v normalnost.

Kajti to je, pa ne samo kovid, nova in KRUTA normalnost.
Pred 45,50 leti so to imenovali NEnormalnost, duševna bolezen. So take prisilno hospitalizirali...

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


V praktično 10 letih smo šli iz normalnega hetero življenja in vrednot, v religijsko čaščenje gej seksa in Conchite.
To ni naravni potek človeštva. Elite zgoraj nas silijo v to, preko njihovih kulturnih vzvodov. Mediji (Netflix itd.)...

Ta iste elite mi sedaj ponujajo gensko terapijo za virus, ki so ga same ustvarile.

Upam, da me razumete zakaj se ogibam tega sranja v dolgem loku.

Seveda razumemo, pocasi tonis v spiralo anksioznosti. Vostok, ce pogledas svojo zgodovino postov vidis, da ti gre res na slabse. V tvojem primeru bi bilo res pametno, da pustis branje forumov za neki casa, ker tkole zivet... huh, ne vem ce je to ravno zivljenje.


Dravi vaxxerji.
Vi mislite, da vas establišment ščiti in vam želi dobro. V resnici bi to bilo prvič v zgodovini, če bi.

V naslednjih nekaj letih vam bo vedno bolj jasno, da ne gre za virus, ampak nekaj drugega. To vam obljubim.
Razen, če ne boste del partije, vam bo še žal, da nas niste poslušali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


V praktično 10 letih smo šli iz normalnega hetero življenja in vrednot, v religijsko čaščenje gej seksa in Conchite.
To ni naravni potek človeštva. Elite zgoraj nas silijo v to, preko njihovih kulturnih vzvodov. Mediji (Netflix itd.)...

Ta iste elite mi sedaj ponujajo gensko terapijo za virus, ki so ga same ustvarile.

Upam, da me razumete zakaj se ogibam tega sranja v dolgem loku.

Seveda razumemo, pocasi tonis v spiralo anksioznosti. Vostok, ce pogledas svojo zgodovino postov vidis, da ti gre res na slabse. V tvojem primeru bi bilo res pametno, da pustis branje forumov za neki casa, ker tkole zivet... huh, ne vem ce je to ravno zivljenje.


Dravi vaxxerji.
Vi mislite, da vas establišment ščiti in vam želi dobro. V resnici bi to bilo prvič v zgodovini, če bi.

V naslednjih nekaj letih vam bo vedno bolj jasno, da ne gre za virus, ampak nekaj drugega. To vam obljubim.
Razen, če ne boste del partije, vam bo še žal, da nas niste poslušali.

Edini problem je da casa nazaj ne morejo obrniti, in si delajo iluzijo.
Ne skrbi, partijci niso pocepljeni. So pa bojda vsi doktorji, vsaj tako pravijo tisti ki cepljenje promovirajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Fascinantno mi je, da recimo ob zadnjem nategu Iraku, je marsikateri vaxxer tu veselo pljuval, čez Busha, da gre za nateg.
Sedaj pa veselo plapolajo establišment zastave njim v slavo.

Kot rečeno. Droni. Nerazmišljujoči droni, ki jim življenje diktirajo MSM in vladne institucije.

Vam obljubim, da cepiva so lažno upanje, ki so ga vam vcepili. Po precepljenju, ki se bo izkazalo za neučinkovito...gremo nazaj v totalitarizem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Smurf ::

multivac je izjavil:


V naslednjih nekaj letih vam bo vedno bolj jasno, da ne gre za virus, ampak nekaj drugega. To vam obljubim.
Razen, če ne boste del partije, vam bo še žal, da nas niste poslušali.

Ti bos v tej tempu v roku leta dozivel meltdown.

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


V naslednjih nekaj letih vam bo vedno bolj jasno, da ne gre za virus, ampak nekaj drugega. To vam obljubim.
Razen, če ne boste del partije, vam bo še žal, da nas niste poslušali.

Ti bos v tej tempu v roku leta dozivel meltdown.


Razen nekaj frustraciji zaradi ukrepov, sem čisto spokojen.

Kvečjemu bom to zimo gledal, kako boste cepljeni opravičevali smrti v vašem kampu. Čeprav baje umiramo 99% necepljeni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Smurf ::

multivac je izjavil:


Razen nekaj frustraciji zaradi ukrepov, sem čisto spokojen.

Kvečjemu bom to zimo gledal, kako boste cepljeni opravičevali smrti v vašem kampu. Čeprav baje umiramo 99% necepljeni.

Nekaj frustracij? Tvojo celotno zivljenje se vrti okol kricanja na forumu, en dan te preganjajo geji, drugi dan new order, sedaj pa cepivo.

multivac ::

Vsaj v osnovi imaš prav. Zgolj to poveš tako nekoherentno, da folk res misli, da se mi trže.
V resnici to pišem tako sproščeno in s samozavestjo.

Kaj napoveduješ za zimo Smurfi?

Smurf ::

multivac je izjavil:


Kaj napoveduješ za zimo Smurfi?

Lockdown.

multivac ::

Še kaj?

Smurf ::

multivac je izjavil:

Še kaj?

Podoben peak kot zadnjo zimo, ampak z manjso smrtnostjo. Nekaj sans da bo zivljenje za tiste s PCT pogojem vseeno nekoliko bolj normalno. Pa recimo, da tokrat ne bomo meli zaprtih obcin/regij. Nekje 70% precepljenost do pomladi.

To je to.

multivac ::

Ok, smo zabeležli.

multivac ::

Imam eno dobro za vaxxerje.

Vaxxerji:

The Hong Kong flu, also known as the 1968 flu pandemic, was a flu pandemic whose outbreak in 1968 and 1969 killed between one and four million people globally.[1][2][3][4][5] It is among the deadliest pandemics in history, and was caused by an H3N2 strain of the influenza A virus

Hong Kong flu @ Wikipedia


Woodstock was a music festival held August 15-18, 1969, on Max Yasgur's dairy farm in Bethel, New York,[2][3] 40 miles (65 km) southwest of the town of Woodstock. Billed as "an Aquarian Exposition: 3 Days of Peace & Music" and alternatively referred to as the Woodstock Rock Festival, it attracted an audience of more than 400,000.[2][4][5][6] Thirty-two acts performed outdoors despite sporadic rain

Woodstock @ Wikipedia




Kak komentar slučajno?

Smurfi, boš kaj komentiral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Razen nekaj frustraciji zaradi ukrepov, sem čisto spokojen.

Kvečjemu bom to zimo gledal, kako boste cepljeni opravičevali smrti v vašem kampu. Čeprav baje umiramo 99% necepljeni.

Nekaj frustracij? Tvojo celotno zivljenje se vrti okol kricanja na forumu, en dan te preganjajo geji, drugi dan new order, sedaj pa cepivo.


Vsi smo vpleteni v to sranje. Avstralija ima 25 miljonov ljudi, 12% cepljenost, pa par 100 zbolelih. Kaj naredis da pocepis narod? Zapres jih!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Nekaj o avstraliji.
A vam ni nenavadno, da oblasti niso hitele z cepljenjem tam dol?
Izgovarjajo se, da ni bilo dobavvljivosti cepiv. Keri bullšit.

Moja teorija je, da če bi bila avstralija sedaj precepljena, ko imajo zimo, bi se preveč pokazal (negativen) efekt cepiv in bi mi tu na severni polobli zavohali sranje.
Zato pa so oblasti "umetno" zadrževale precepljenost, dokler si mi tu zgoraj ne zadamo usodno inekcijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: melvin ()

kotanyi ::

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link

multivac je izjavil:


kotanyi je izjavil:

Malce poljudnejša razlaga zakaj je precej neverjetno pričakovati od nekega cepiva dolgoročne stranske učinke ki bi se pokazali kasneje kot npr. po pol leta.


Pri tem se ne upošteva boosterjev.
Obrazložim ob priložnosti zakaj.


Seveda poznamo tudi druga cepiva ki imajo predpisana dve ali celo več doz. Vseeno lahko poskusiš razložit, zakaj naj bi to pomembno vplivalo na biološke mehanizme do te mere, da bi se ravno zato lahko pojavili stranski učinki še po več kot pol leta. Linki zaželeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Smurf ::

multivac je izjavil:


Smurfi, boš kaj komentiral?

Kaj te pa zanima? Zakaj je bil woodstock koncert takrat? Zato, ker se je H3N2 siril bistveno pocasneje kot COVID. Takrat je bil manj globalen svet in predvsem ima H3N2 nizji R0 - 1.8, covid za primerjavo je prva verzija 2.3-2.7, alpha 4-5, delta 5-8. Cist druga kategorija. Ce bi imel COVID z 1.8 bi bili fertik ze prejsno poletje.

PrihajaNodi ::

Seveda poznamo tudi druga cepiva ki imajo predpisana dve ali celo več doz. Vseeno lahko poskusiš razložit, zakaj naj bi to pomembno vplivalo na biološke mehanizme do te mere, da bi se ravno zato lahko pojavili stranski učinki še po več kot pol leta. Linki zaželeni.


Ker enostavno vemo premalo, visoka tehnologija in cloveska pokvarjenost bodo pokazale posledice, ce bodo. Najbolj vidno bo pri otrocih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

kotanyi je izjavil:

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link

multivac je izjavil:


kotanyi je izjavil:

Malce poljudnejša razlaga zakaj je precej neverjetno pričakovati od nekega cepiva dolgoročne stranske učinke ki bi se pokazali kasneje kot npr. po pol leta.


Pri tem se ne upošteva boosterjev.
Obrazložim ob priložnosti zakaj.


Seveda poznamo tudi druga cepiva ki imajo predpisana dve ali celo več doz. Vseeno lahko poskusiš razložit, zakaj naj bi to pomembno vplivalo na biološke mehanizme do te mere, da bi se ravno zato lahko pojavili stranski učinki še po več kot pol leta. Linki zaželeni.


Ko se vas nabere nekaj na kup s to prošnjo. Povem. Do takrat mi boš moral zaupati.

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Smurfi, boš kaj komentiral?

Kaj te pa zanima? Zakaj je bil woodstock koncert takrat? Zato, ker se je H3N2 siril bistveno pocasneje kot COVID. Takrat je bil manj globalen svet in predvsem ima H3N2 nizji R0 - 1.8, covid za primerjavo je prva verzija 2.3-2.7, alpha 4-5, delta 5-8. Cist druga kategorija. Ce bi imel COVID z 1.8 bi bili fertik ze prejsno poletje.


Želiš mi povedati, da 400.000 nagnetenih, dobesedno sprešanih ljudi med seboj, opitih in zadrogiranih, z masovnimi orgijami vseh možnih sort...ni čudovit teren za še tako slabo kužen virus?

Me ti želiš zgolj malo trolati slučajno? Tvoja racionalizacija je v soju faktnih okoliščin zelo bebasta namreč.

Kot drugo...a ti sploh veš, kaj je R0? Saj razumeš, da to ni biološki parameter virusa, ampak funkcija okoliščin in virusa?

Kot drugo. To, da ima covid R0 ~ 6, je najbrž bullšit.
Če je tako kužen potem je nabrž že dvakrat prepotoval celotno prebivalstvo, kljub (neučinkovitim) ukrepom.

Zdi se mi, da iščete vse možne robne parametre, da opravičite vašo odločitev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Smurf ::

multivac je izjavil:


Želiš mi povedati, da 400.000 nagnetenih, dobesedno sprešanih ljudi med seboj, opitih in zadrogiranih, z masovnimi orgijami vseh možnih sort...ni čudovit teren za še tako slabo kužen virus?

Koliko okuzenih pa je prislo na koncert?

multivac je izjavil:


Me ti želiš zgolj malo trolati slučajno? Tvoja racionalizacija je v soju faktnih okoliščin zelo bebasta namreč.

Ne pac zgolj moji argumenti temeljijo na logiki in znanosti, ne pa custvih. Kar verjamem, da ti ni znan koncept.

multivac je izjavil:


Kot drugo...a ti sploh veš, kaj je R0? Saj razumeš, da to ni biološki parameter virusa, ampak funkcija okoliščin in virusa?

Definicija R0 je precej jasno definirana. Ce se tebi ne zdi dober parameter za kuznost ne vem, step aside... tukaj se odrasli pogovarjamo.

PrihajaNodi ::

@multivac pozabljas da je bila takrat vojna v vietnamu, zato ni niti na naslovne strani prisel. Vse se je vrtelo okoli te vojne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

kotanyi je izjavil:

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link



The CDC is no longer counting every COVID-19 infection among people who fell ill after being fully immunized with the vaccine
As of May, the agency will now only report on 'breakthrough' cases that lead to hospitalization or death


https://www.dailymail.co.uk/health/arti...

Gredo se kreativne/umetniške statistike. Zato bodo pokazali kar želijo, dokler so količine tako obvladljive.

Če pa vam bodo pozimi cepljeni sorodniki umirali po dolgem in po čez, naši necepljeni pa normalno živeli...bo to težko skrivati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

Koliko okuzenih pa je prislo na koncert?


Niso imeli se palck ki ti jih porinejo v glavo, tepcek. Bolj pomembno bi bilo da se testira bolne, kot pa okuzene.

multivac je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link



The CDC is no longer counting every COVID-19 infection among people who fell ill after being fully immunized with the vaccine
As of May, the agency will now only report on 'breakthrough' cases that lead to hospitalization or death


https://www.dailymail.co.uk/health/arti...

Gredo se kreativne/umetniške statistike. Zato bodo pokazali kar želijo, dokler so količine tako obvladljive.

Če pa vam bodo pozimi cepljeni sorodniki umirali po dolgem in po čez, naši necepljeni pa normalno živeli...bo to težko skrivati.


Jasno, vsak bumbar ve da ne bodo promovirali cepiva in hkrati podajali podatkov, ki niso njim v prid. Kot bi Apple rekel ne kupujte iphonov, ker jih kitajci delajo v neckoveskih razmerah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Želiš mi povedati, da 400.000 nagnetenih, dobesedno sprešanih ljudi med seboj, opitih in zadrogiranih, z masovnimi orgijami vseh možnih sort...ni čudovit teren za še tako slabo kužen virus?

Koliko okuzenih pa je prislo na koncert?

multivac je izjavil:


Me ti želiš zgolj malo trolati slučajno? Tvoja racionalizacija je v soju faktnih okoliščin zelo bebasta namreč.

Ne pac zgolj moji argumenti temeljijo na logiki in znanosti, ne pa custvih. Kar verjamem, da ti ni znan koncept.

multivac je izjavil:


Kot drugo...a ti sploh veš, kaj je R0? Saj razumeš, da to ni biološki parameter virusa, ampak funkcija okoliščin in virusa?

Definicija R0 je precej jasno definirana. Ce se tebi ne zdi dober parameter za kuznost ne vem, step aside... tukaj se odrasli pogovarjamo.


Koliko kužnih? V pol miljona zagotovo nekaj.
Kot drugo...tudi če je bolezen kosila...nikogar ni brigalo. Številke so že takrat bile premajhne, da bi se sekirali.
Slednje je tudi moje sporočilo. Ne, da je po woodstoku bil masovni pomor gledalcev, ampak, da nihče ni delal panike. Nothingburger.
Danes pa mediji na polno, vi pa goltate kar vam servirajo.

Nimam nobene pritožbe nad definicijo R0, pritožujem se, ker ti nimaš pojma kaj to je.
Zato se najprej izobrazi o temu kaj govoriš, pol pa mi soli pamet.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Smurf ::

Za domaco nalogo, izracunajte z verjetnostjo koliko okuzenih je prislo na woodstock, potem pa z upostevanjem inkubacijske dobe, stevilo ljudi in dolzine dogodka, izracunajte koliko ljudi se je okuzilo. Bom tako prijazen, da bom revidiral matematiko.

Evo gremo, tukaj se lahko izkazeta vostok pa nodi kok sta brihtna.

multivac ::

Smurf je izjavil:

Za domaco nalogo, izracunajte z verjetnostjo koliko okuzenih je prislo na woodstock, potem pa z upostevanjem inkubacijske dobe, stevilo ljudi in dolzine dogodka, izracunajte koliko ljudi se je okuzilo. Bom tako prijazen, da bom revidiral matematiko.

Evo gremo, tukaj se lahko izkazeta vostok pa nodi kok sta brihtna.


Ne moremo, ker nimamo dovolj podatkov za ustvarit verodostojen model.

Kot drugo, še vedno nimaš pojma kaj je R0.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Smurf ::

multivac je izjavil:


Ne moremo, ker nimamo dovolj podatkov za ustvarit verodostojen model.

Dovolj imas podatkov za zadeti velikostni razred. Sej, ce hoces lahko naredis recimo 3 modele. Go go.

Tole bo veliko bolj egzaktno kot prakticno katerikoli tvoj drugi zakljucek.

Mimogrede, da se priti skozi tudi z osnovno solsko matematiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

multivac ::

Smurf je izjavil:

multivac je izjavil:


Ne moremo, ker nimamo dovolj podatkov za ustvarit verodostojen model.

Dovolj imas podatkov za zadeti velikostni razred. Sej, ce hoces lahko naredis recimo 3 modele. Go go.

Tole bo veliko bolj egzaktno kot prakticno katerikoli tvoj drugi zakljucek.

Mimogrede, da se priti skozi tudi z osnovno solsko matematiko.


Niti ne. Daleč od verodostojne aproksimacije. Popolnoma izmislit si vhodne parametre.
Sicer pa to ni niti bil moj point. Point je, da edini ukrepi takrat so bili povečanje doze marihuane in LSDja.


Kaj je R0 Smurfi? Boš odgovoril?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

Oh glejte, podgana je spet v akciji (tip dejansko izgleda odduren zafrustriran kurac od človeka):

https://www.delo.si/sobotna-priloga/bol...

Koliko milsite, da profitira ta človeški izmeček pri sejanju strahu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Badwolff ::

multivac ::

Za Janšo že razumem, da je govno. Pač podli politik.

Ampak Cizelj, Ihan, Jerala naj bi predstavljali "smetano" slovenske stroke.
Zdi se mi, da ta smetana stoji zunaj odprta pri poletnih temperaturah, že kar nekaj časa. Pa nam vsem sedaj povzroča močno drisko.


Dragi Ihan. Vi in vaša banda ste izmečki. Resnično pravi izmečki, ki sodelujete pri pravem "nacističnem" eksperimentu. Upam, da vas doseže roka pravice, prej ali slej.


Badwolff je izjavil:

https://www.reuters.com/article/uk-fact...


Že sam članek se demantira sam po sebi.
Pa je bilo "true" pa "partially true" pa ...

Jasno, da woodstock ni bil na višku konice. Je prekleti avgust jebeno.
Štos je v tem, da nihče ni šmiral pol kurca nič.
Kakšne maske ali PCT pogoji?
Edina tročrkovna kratica takrat je bila LSD.

Ena najnevarnejših pandemij v tisti eri...in nobenemu se ni jebalo zanjo. Tudi organizatorji se niso pretirano sekirali.

Sedaj pa razsaja gripa in smo že prodali svoje državljanske pravice.
Res vi vaxxerji ste pod nivojem.

Misleading. The Woodstock music festival took place months after the first season of the Hong Kong flu had ended in the United States. Although there was to be a second wave in the U.S. the following winter, it is misleading to say it happened "in the middle of a pandemic".


Ja, je misleading. Dogajalo se je avgusta, idjoti podli.

Preden linkate te "fact-checkerje" dajte malo premislit in si prišparat sramoto.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kotanyi ::

multivac je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link

multivac je izjavil:


kotanyi je izjavil:

Malce poljudnejša razlaga zakaj je precej neverjetno pričakovati od nekega cepiva dolgoročne stranske učinke ki bi se pokazali kasneje kot npr. po pol leta.


Pri tem se ne upošteva boosterjev.
Obrazložim ob priložnosti zakaj.


Seveda poznamo tudi druga cepiva ki imajo predpisana dve ali celo več doz. Vseeno lahko poskusiš razložit, zakaj naj bi to pomembno vplivalo na biološke mehanizme do te mere, da bi se ravno zato lahko pojavili stranski učinki še po več kot pol leta. Linki zaželeni.


Ko se vas nabere nekaj na kup s to prošnjo. Povem. Do takrat mi boš moral zaupati.


Prošnjo?

Lej, tkole je. Zaupamo ti toliko kolikor je dobra tvoja data. Trenutno ti torej zaupamo nekje med 0 in nula. Če imaš vsaj kanček želje biti videti vsaj malce kredibilen, boš sam poiskal vsaj malce relevantne podatke in obrazložil ter s konkretno dato utemeljil svoje pozicije.

Zaenkrat jih niti približno nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

multivac ::

Itak, da mi vaxxerji ne zaupate. Vse kar pokažem gladko ignorirate.
Ste prepričani v svoj prav in vam sam bog ne pomaga.

Vsaj naučite se kaj pomeni R0. Vsaj to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
61 / 198
»»