» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
60 / 198
»»

spegli ::

Elita fura golf s prodajalci medicine. Jebe se jim za vas.

hendriks ::

Utk je izjavil:


Kdo se je lani, zdrav in mlajši od 65, ko še ni bilo cepiva, zares bal korone? Držali smo se ukrepov, kolk smo, ampak kdo se je zares bal? Kdo je rekel, letos pa ne bom imel žura za rojstni dan (znotraj in izven pravil), ker se bi lahko okužil? Če bi se kdo, ne bi imeli jeseni po 2000 dnevno.
Kaj je letos drugače (razen cepiva)? Zakaj se bi letos naenkrat moral bat? In v tem času sem sigurno že prišel v stik z virusom. Bogve kolikokrat.


Jaz! Konec avgusta 2020 sem praznoval 40 let, le v krogu družine, mojih in ženinih staršev. Če me spomin ne vara, je bilo takrat cca 30 okužb dnevno.

kotanyi ::

multivac ::

kopriwa je izjavil:

Massacra je izjavil:

Pa še Izrael: 52% novih okužb je pri v celoti cepljenih (sreda, 22.7.)

Israel confirmed 1,336 new cases on Wednesday, with the rate of positive tests largely unchanged, at 1.74 percent. Of the confirmed carriers, 52 percent are fully vaccinated, and 38 percent are 18 or younger.

Hospitalizacije prav tako naraščajo, tudi št. huje bolanih!!!


Še enkrat zate, ker poskušaš delati neutemeljeno dramo iz podatkov predvsem glede tistih, ki so cepljeni:

1.) Jasno je, da nas cepivo nikoli ne bo 100% zaščitilo. Kar pomeni, da bodo tudi cepljeni zbolevali.

2.) Najbolj pomemben je delež okuženih posebej med cepljenimi in necepljenimi. Tudi, če je v določenem dnevu 52% okuženih tudi že "polno" cepljenih nam ta podatek bolj malo pove (dober je samo za antivax in delanje drame). Teh 52% ali več je kvečjemu pričakovano za visok delež cepljenih v družbi. Ali drugače, če bi bila druzba 99% precepljena, bi teh 52% naraslo na 99.xx%. Takrat bi bili "antivax" brainleti v nebesih.

3.) Izrael bo dober pokazatelj kako se razvija covid "val" pri visoko cepljeni družbi. Pomembni bodo predvsem število hospitaliziranih ter število smrti (poradelitev smrti bomo kmalu lahko primerjali s prvima dvema oz. tremi valovi) in ne toliko število okužb (saj naj bi cepivo ščitilo tudi pred težjim potekom bolezni).

4.) Kar sem napisal pod 3) nikakor ne predvideva ničesar o učinkovitosti posameznih cepiv. Bomo videli, zaenkrat lahko le držimo pesti, da bodo vsi naslednji covid valovi v visoko precepljenih družbah, ter s "pravim" cepivom (razlike so tudi med cepivi), znatno znižale število okužb, ter, še enkrat poudarjam, predvsem hospitalizacij in smrti.


Če delamo površne korelacije, lahko povsem suvereno trdimo, da cepiva povzročajo obolele. Namreč z uvedbo cepiv, je stanje slabše kot je bilo.
Jasno...gre za površno opazko.

Ampak, vseeno...če bi sam bil pro-covid-cepilec, ampak dovolj skeptičen, da ne nasedam vsemu...bi v tej fazi, kar lepo počakal na razplet preden se cepim.
Zgleda mi, da trenutno bi tvegal povsem zaman.

kotanyi je izjavil:

Malce poljudnejša razlaga zakaj je precej neverjetno pričakovati od nekega cepiva dolgoročne stranske učinke ki bi se pokazali kasneje kot npr. po pol leta.


Pri tem se ne upošteva boosterjev.
Obrazložim ob priložnosti zakaj.

Smurf je izjavil:

Massacra je izjavil:

Sicer je pa, najbrž, po predvidevanjih Pfizerja, nov "full course" še jesenski booster!
(ki ga je ameriška FDA že zavrnila, kolikor mi je znano).

Seveda bo v začetku 2022 sledila še nova 2x doza (zoper nove seve), nato še booster, jeseni 2022 pa jovo na novo!

1.) Trenutno noben booster se ni napovedan
2.) Ne vem zakaj pises kot, da je konec sveta, ce dejansko pride. Vecina odraslih oseb nima nekega hudega strahu pred iglami. Ni to nek bav-bav.


V bistvu je. Zgolj neformalno.

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj long term efekti niso znani.


Tudi long term efekti covida niso znani. Pa?


Res je, smo ujeti med nakovalom in kladivom. Umetnim virusem in cepivom zanj.

Osebno raje riskiram kladivo. Kladivo je lažje in še ima možnost, da me zgolj oplazi. Proti nakovalu pa je samo en zaključek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

feryz ::

Pri teh deležih je pomembno nekaj drugega.
Cepljeni se okužujejo, zbolevajo in tudi prenašajo okužbe.
In ker je v današnjih časih najpomembnejši podatek število okuženih, je prioriteta, da se vsi vključijo v testiranje.
Še posebej cepljeni. Pri teh okužbe trenutno najhitreje naraščajo.

multivac ::

CoolBits je izjavil:


Res je.

Pozivam vse cepljence, da mi obrazložijo smisel covid pasušev.
Ne se trudit preveč...ker nimajo nobenega smisla. Gre zgolj in samo za postopno uvajanje avtoritarnega režima.

sbawe64 je izjavil:

https://www.ema.europa.eu/en/news/covid...
Kaj sledi ? 80 letnice cepiti proti hpv ?



Kul. Dobesedno brezsramno eksperimentiramo na otrocih in nihče nič ne reče.
Včasih se mi zdi, da res sanjam, da se bom en dan prebudil in bo te nočne more konec. Pa noče in noče, samo globlje gre.

sheeshkar je izjavil:

Antivaxx tega sicer ne bo želel (niti znal, ker to niso zapisi Facebook mamic in strokovnjakov za zdravo prehrano) brati, ampak tule so priročno zbrane osnovne informacije (in razbiti antivaxx miti) glede cepiv in Covida, podkrepljene s strokovnimi viri in za katere sedaj obstajajo precej široki znanstveni konsenzi.

TL;DR: Antivaxxerji nimate pojma. Cepiva so mnogo bolj varna in mnogo manj tvegana od okužbe s Covidom ter nudijo boljšo dolgoročno zaščito. Strašenje z neznanimi dolgoročnimi posledicami cepiv je neumno, ker so se pri preteklih cepivih praktično vsa pokazala v 3-8ih tednih po prvih cepljenjih (s Covid cepivi so sedaj nekateri cepljeni že 12 mesecev!). Tudi dokazani hujši stranski učinki nekaterih cepiv (npr. zloglasni strdki ipd.) so izjemno redki (še bolj kot mnogi hujši stranski učinki nekaterih preteklih cepiv s katerimi "baje" nimate problemov) ter so mnogo bolj verjetni ob okužbi s Covidom.


Ti imaš pravico v to vrjeti in se cepiti.
Če pa misliš nam težit pa te lepo prosim, da odjebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Kar ne razumem je to z otroci.
15-10 let nazaj, če si si samo drznil kaj nepreverjenega dati otroku so te nabili na križ.
Pomnete kitajske igrače onesnažene z svincem? Tega je vrjetno bilo v plastiki v PPB...a vseno smo takoj to ustavili.

Danes pa veselo vbrizgavamo vanje, vsako sranje v testni fazi.
Kako smo lahko kot družba tako se spremenili čez noč?

Ne gre in ne gre mi v račun.
Nedoumljivo.
Kot, da bi me želel prepričati, da je fruktalov jabolčni sok boljše avtomobilsko gorivo od 100-oktanskega. Tako absurdno šokantno.
Me res ne štekate?

CoolBits ::

Ker mislijo da je nek virus resničen iz ZF programiranja na tv :))

multivac ::

Če ne potegnemo črte za otroke, potem smo že izgubili.

Eksperimentiranje na otrocih je v liberalnih družbah nekakšen smrtni greh. Se ga ne počne.
Sedaj pa smo odobrili že 2 ali 3 cepiva v testni fazi, v roku enega leta.

Celo idjoti na tem forumu cepijo 15 letne hčerke.
Dal bi kak šok meme gor, ampak ni to moj stil.

bigbada ::

V ponedeljek sem grem cepit.
Kaj bi vi izbrali? Pfizer ali Moderno?

Sicer vseeno, samo če že lahko izbiram...

multivac ::

Moderno.

PersonaRuda ::

Raiffeisen!

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Jaz res uam, da elita misli malo počistit prebivalstvo.
Človeštvo ne more kolonizirat vesolja, če je večji del prebivalstva bio-robotov z zelo preprostim softverjem.

Kako pa si vi predstavljate prihodnost človeštva, s posamezniki, ki gledajo sanjski moški in sledijo vsem kar jim oblast reče?
Nobene racionalne misli. Nobene Kontemplativnosti. Automati.
Automati s par preprostimi loopi.

sharp126325 ::

Če ima kdo denarno stisko in je nemoralen,imam predlog naj začne prodajat kake sesalce po domovih,tako kot včasih.5.000€ po kosu,ima pa filter za covid 19.V parih mesecih,bo pil z kakim Muskom ali Bezosom.:))

multivac ::

Po eni strani se nekako veselim razcepa.
Končno se bomo ločili ljudje od dronov.

Droni bodo nezavedno kupovali po megamarketih z njihovimi QR pasuši ostali pa dilali po undergroundu.
Nič več iskanja partnerjev med plevelom. Takoj bomo vedeli kdo je kdo.
Življenje bo daleč od lahkotnega, ampak zgodovina nas bo opevala.
Droni pa bodo podvrženi eksperimentalnem firbcu elit.

Govorice šušljajo, da nasledje leto dobite droni tapravo gensko terapijo. Tisto ki gre v jedro.
Da vidimo kako vam bo všeč.

multivac ::

Sicer pa:

Nove številke iz UK.
Že malo boljši "sample size" in bolj razdelano.
Ni glih obetavno za cepljene. Pa smo sredi julija. Booster še ni administriran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Nedasemiveč ::

"Most people think we have too many people on the planet, but actually, this is an outdated view," Musk said while on stage with Ma at at the World Artificial Intelligence Conference in Shanghai on Wednesday. "Assuming there is a benevolent future with AI, I think the biggest problem the world will face in 20 years is population collapse."

"The biggest issue in 20 years will be population collapse. Not explosion. Collapse."

Za tiste, ki si v glavi vrtite teorije zarote, kako želijo pobiti pol sveta :D To je bilo leta 2019.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Saj to ni moja trditev.
Ljudi imamo koliko imamo.
Vendar pa elita ima druge plane.

Če me zelo lepo prosite, vam linkam konkretno verodostojen video.

hr_natakar ::

mahoni je izjavil:

jotunn je izjavil:

Conini je izjavil:

Brez cepljenja bi imeli neprimerno več ljudi po bolnicah kot jih imajo sedaj.

Ja ta trend se zelo dobro vidi iz podatkov in primerjave z lanskim letom, ki jo je nekdo pripopal sem gor par dni nazaj:


1.5.2021 Hospitalizirani: 616 akutni oddelek: 463 intenzivna terapija: 153
1.5.2020 Hospitalizirani: 58 akutni oddelek: 37 intenzivna terapija: 21

1.6.2021 Hospitalizirani: 227 akutni oddelek: 159 intenzivna terapija: 68
1.6.2020 Hospitalizirani: 5 akutni oddelek: 4 intenzivna terapija: 1

1.7.2021 Hospitalizirani: 66 akutni oddelek: 50 intenzivna terapija: 16
1.7.2020 Hospitalizirani: 8 akutni oddelek: 8 intenzivna terapija: 0

20.7.2021 Hospitalizirani: 28 akutni oddelek: 19 intenzivna terapija: 19
20.7.2020 Hospitalizirani: 19 akutni oddelek: 16 intenzivna terapija: 3


Kje je uraden link na tole? Da posljam malo naprej vaxerjem.


Ta pametni pa nic ne upostevate dejavnik prekuzenosti? Pa veste, da prekuzenost zelo vpliva na to, da je potem bistveno manj ljudi na zdravljenju? Ampak ne, vidite samo tisto, kar zelite videti. Drugi pomemben dejavnik je, da nobelovec Montagnier trdi, da korona virus z nenehnimi mutacijami zgublja na svoji moci. Ce zelite ugotovit, koliko cepljenje pripomore k temu, lahk primerjate drzave, ki imajo 80 procentno precepljenost s tistimi, ki imajo bistveno manj.

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

Poleg prekuzenosti sem pozabil omenit tudi dejavnik mutacij virusa. Nobelovec Montagnier pravi, da z vsako mutacijo korona virus zgubi moc. Tko, da prekuzenost in mutacije lahko bistveno pripormorejo k zmanjsanju stevila ljudi na zdravljenju. To leto je bistveno vec prekuzenosti kot lansko leto.
Drgac pa kaj ti pomaga imet stevilo okuzenih, ce podatke dobis prek nezanesljivih testerjev? Drugac pa okuzenost ne pomeni bolehnost. Tko da je taksna statistika nesmiselna. Pravzaprav s taksnim nacinom se lahko testira in prikazuje neke stevilke kakor ti pase.

Zgodovina sprememb…

hr_natakar ::

sparklyslo je izjavil:

Kljub temu, da po cepljenju zaostajamo za zahodnimi državami (smo v družbi napredne Romunije),
je po uradnih podatkih NIJZ delež polnoletnih (volilnih upravičencev), cepljenih z vsaj enim odmerkom cepiva, presegel 51%.
Sej počasi pa bo:

Ševilo ljudi 18+, cepljenih z enim odmerkom 878417 (51%), cepljenih z dvema odmerkoma 776855 (45%).

Kmalu bodo med odrasilimi ostali necepljeni le še Ladislav Troha, Anica iz Varde, in nekaj drugih posebnih primerkov.

zakaj pa se ne zgledujes recimo po japoncih, ki so neuradno izbrani kot en izmed 2 narodov, ki so najbolj poslusni in delovnih narodov na svetu? Ves, da tam ni niti priblizno toliko cepljenih kot tukaj? Slovijo pa tudi kot en najbolj inteligentih narodov. Cepljenih je bilo okrog 14 procentov, dokler se niso zacele olimpijske igre, zdaj pa je zarad olimpijskih nekoliko vec, priblizno 20 procentov. Ampak to je samo zarad olimpijskih, drgac bi bilo manj.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

A lohk nehaš drekat. Podredljivost te ne obvaruje okužbe.

zmaugy ::

43 letna mama po hudem covidu obžaluje, da je imela vse tipične antivaxxerske pomisleke in zdaj planira, da se bo cepila:

https://edition.cnn.com/2021/07/23/us/r...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mato989 ::

To da virus vecinoma s casom mutira v malo bolj nalezljivega in dosti manj smrtnega smo se ucili v 5. Razredu osnovne pri spoznavanju narave in druzbe

Ni treba bit epidemiolog
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmaugy ::

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

PS: Menda je bilo na razpisu za epidemiologe, da je morala biti ocena iz Spoznavanja narave in družbe v petem razredu petka.

/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Telbanc ::

hr_natakar je izjavil:

mahoni je izjavil:

jotunn je izjavil:

Conini je izjavil:

Brez cepljenja bi imeli neprimerno več ljudi po bolnicah kot jih imajo sedaj.

Ja ta trend se zelo dobro vidi iz podatkov in primerjave z lanskim letom, ki jo je nekdo pripopal sem gor par dni nazaj:


1.5.2021 Hospitalizirani: 616 akutni oddelek: 463 intenzivna terapija: 153
1.5.2020 Hospitalizirani: 58 akutni oddelek: 37 intenzivna terapija: 21

1.6.2021 Hospitalizirani: 227 akutni oddelek: 159 intenzivna terapija: 68
1.6.2020 Hospitalizirani: 5 akutni oddelek: 4 intenzivna terapija: 1

1.7.2021 Hospitalizirani: 66 akutni oddelek: 50 intenzivna terapija: 16
1.7.2020 Hospitalizirani: 8 akutni oddelek: 8 intenzivna terapija: 0

20.7.2021 Hospitalizirani: 28 akutni oddelek: 19 intenzivna terapija: 19
20.7.2020 Hospitalizirani: 19 akutni oddelek: 16 intenzivna terapija: 3


Kje je uraden link na tole? Da posljam malo naprej vaxerjem.


Ta pametni pa nic ne upostevate dejavnik prekuzenosti? Pa veste, da prekuzenost zelo vpliva na to, da je potem bistveno manj ljudi na zdravljenju? Ampak ne, vidite samo tisto, kar zelite videti. Drugi pomemben dejavnik je, da nobelovec Montagnier trdi, da korona virus z nenehnimi mutacijami zgublja na svoji moci. Ce zelite ugotovit, koliko cepljenje pripomore k temu, lahk primerjate drzave, ki imajo 80 procentno precepljenost s tistimi, ki imajo bistveno manj.


Bosna ma 10% cepljenih, pa nekak zaj tam vse miruje nekako. V bistvu je zaj vse odvisno od tega koliko je naravno prekuženih. Pri nas.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zmaugy ::

Sputnik Telbanc? What happened?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

Sputnik Telbanc? What happened?


Še zmeraj nekako je opcija. Če me ponoči zbudijo in postavijo pred dejstvo, "preki sud":D ali sputnik. :)):)):))

Sicer se mi nikamor ne mudi, ker trenutno ni potrebe. Rusi so izdali med tem še nekej bolj efikasnega. Kovivak al kaj nekej takega.

Ti boš mel pa kmal poživitve, cepivo, tisti boost. Ker "vidno pešaš" in napišeš manj kot včasih na slo techu. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

Telbanc je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sputnik Telbanc? What happened?


Še zmeraj nekako je opcija. Če me ponoči zbudijo in postavijo pred dejstvo, "preki sud":D ali sputnik. :)):)):))

Sicer se mi nikamor ne mudi, ker trenutno ni potrebe. Rusi so izdali med tem še nekej bolj efikasnega. Kovivak al kaj nekej takega.

Ti boš mel pa kmal poživitve, cepivo, tisti boost. Ker "vidno pešaš" in napišeš manj kot včasih na slo techu. :)):)):))

Kolikor vidim, se moja Astra iz Zenice zelo dobro drži proti variantam, tako da zaenkrat kaže da ne bo potrebe.
Jah, ne da se mi več s tem toliko ukvarjat, zame je epidemija precej zaključena, stvar me ne potegne več - razen tu pa tam se še malo pohecam.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

Telbanc je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sputnik Telbanc? What happened?


Še zmeraj nekako je opcija. Če me ponoči zbudijo in postavijo pred dejstvo, "preki sud":D ali sputnik. :)):)):))

Sicer se mi nikamor ne mudi, ker trenutno ni potrebe. Rusi so izdali med tem še nekej bolj efikasnega. Kovivak al kaj nekej takega.

Ti boš mel pa kmal poživitve, cepivo, tisti boost. Ker "vidno pešaš" in napišeš manj kot včasih na slo techu. :)):)):))

Kolikor vidim, se moja Astra iz Zenice zelo dobro drži proti variantam, tako da zaenkrat kaže da ne bo potrebe.
Jah, ne da se mi več s tem toliko ukvarjat, zame je epidemija precej zaključena, stvar me ne potegne več - razen tu pa tam se še malo pohecam.


Kolk jaz vidim situacijo, folku počas visi dol za tole. Pač navadli smo se živet z korono in to je to. Pač naravna adaptacija. Ljudje se vedno manj držijo razdalje, tu in tam so že brez maske v trgovini in kaki črpalki in tega bo verjetno vedno več.

Korona pač ni steklina (kjer vsak okuženi umre), kuga, poliemilitis, davica, korona je korona.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zmaugy ::

Itak bi lahko zdaj počasi ukinili omejitve. Cepivo je na voljo, kdor hoče se lahko cepi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

Itak bi lahko zdaj počasi ukinili omejitve. Cepivo je na voljo, kdor hoče se lahko cepi.


Ja to se strinjam, recimo angleži majo dobro taktiko, prekuževanje mladine poleti, ko je imunski sitem našpičen.

Potrebno je zaščitit une v DOS ih, ki so cepljeni za vsak slučaj. Povečat število postelj bolnicah..., in živet poskušat živet z korono. Ker tole no, kar je zaj...ni perspektiva, edino če mislijo "enormno širit psihiatrijo v Sloveniji".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

uvodV?? ::

Dobro jutro pacienti. Še vedno brez dolgotrajnih učinkov cepiva. Morda so mi vbrizgali sladkano vodo.

Reycis ::

Nedasemiveč je izjavil:

"Most people think we have too many people on the planet, but actually, this is an outdated view," Musk said while on stage with Ma at at the World Artificial Intelligence Conference in Shanghai on Wednesday. "Assuming there is a benevolent future with AI, I think the biggest problem the world will face in 20 years is population collapse."

"The biggest issue in 20 years will be population collapse. Not explosion. Collapse."

Za tiste, ki si v glavi vrtite teorije zarote, kako želijo pobiti pol sveta :D To je bilo leta 2019.

Bullshit. Obnašajo se, kot da je trenutno stanje na zahodu nekako čudežno prišlo samo od sebe. V resnici pa je skrbno načrtvovano. Poveličuje se hedonistične užitke, LGTBP se postavlja na sam pedestal moralnosti, ženske se poriva na tradicionalno moške družbene vloge medtem ko materinstvo in družinske vrednote so nekaj manj vrednega. Kvečjemu bi oni radi rodnost še bolj zmanjšali. Ko jih bo enkrat zares začelo skrbet za to pa bodo najprej začeli omejevat dostop do kontracepcije in splava.
Diversity is our greatest strength

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

multivac je izjavil:

mahoni je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.


Računam, da je to resnica.
To je nesprejemljivo od cepiva za masovno uporabo.

Če bo polovica teh čez kako leto pocrkalo, potem res cepivo ni primerno za uporabo.
Če se bo cepivo izkazalo kot neučinkovito, sploh ne vem kaj izguljamo čas.


Bivši glavni raziskovalec za kronične pljučne bolezni in astmo pri Pfizerju Mihael Yeadon je dejal, da bodo cepljeni živeli nekje 3 leta..


To je rekel tako malo pavšalno.
Najvrjetneje so si nekateri konkretno skrajšali življensko dobo.

Predkratkim se je izpričal licenciran doktor, ki je obrazložil kakšne poškodbe počnejo ta cepiva.
Povem v kratkem, če me ne kdo prehiti.
Vse kar pove je po mojih ocenah povsem skladno z dosedaj znanimi podatki o virusu in cepivu. Nič ne privleče vn iz etra in zastavlja svoje ime na ta račun.
Računam tudi, da je iskren, saj si je popolnoma brez profita uničil življenje.
Nihče tega ne počne kar brezveze.

Ampak ja...stojim ob hipotezi, da so si cepljeni konkretno skrajšali življensko dobo.


S tem se zelo strinjam!
Doktorji in znanstveniki, ki povedo resnico niso podkupljeni v tem je srčica. Uničijo si karireo oz si jo vsaj zelo otežijo...osebno poznam dva takšna primera. A tega nekaterim jagrom tukaj gor ne moreš dopovedat in pika.


@ multivac

"Te zabava rak moje mati. No nisem presenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa..."

Za tole zgoraj sem več kot prepričan, da ni bilo mišljeno sarkastično ali škodoželjno, če hočeš, ampak z razlogom. Namreč vse umrle vodijo pod Covid smrt pa tudi, če nekdo umre le od zloma kosti ipd... Vse! Nima veze zaradi česa je nekdo umrl - vsi pač umrejo zaradi korone. To pove vse o "novi normalnosti" mar ne.

Reycis je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

"Most people think we have too many people on the planet, but actually, this is an outdated view," Musk said while on stage with Ma at at the World Artificial Intelligence Conference in Shanghai on Wednesday. "Assuming there is a benevolent future with AI, I think the biggest problem the world will face in 20 years is population collapse."

"The biggest issue in 20 years will be population collapse. Not explosion. Collapse."

Za tiste, ki si v glavi vrtite teorije zarote, kako želijo pobiti pol sveta :D To je bilo leta 2019.

Bullshit. Obnašajo se, kot da je trenutno stanje na zahodu nekako čudežno prišlo samo od sebe. V resnici pa je skrbno načrtvovano. Poveličuje se hedonistične užitke, LGTBP se postavlja na sam pedestal moralnosti, ženske se poriva na tradicionalno moške družbene vloge medtem ko materinstvo in družinske vrednote so nekaj manj vrednega. Kvečjemu bi oni radi rodnost še bolj zmanjšali. Ko jih bo enkrat zares začelo skrbet za to pa bodo najprej začeli omejevat dostop do kontracepcije in splava.


To je to!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Conini ::

Cifix63 je izjavil:


S tem se zelo strinjam!
Doktorji in znanstveniki, ki povedo resnico niso podkupljeni v tem je srčica. Uničijo si karireo oz si jo vsaj zelo otežijo...osebno poznam dva takšna primera. A tega nekaterim jagrom tukaj gor ne moreš dopovedat in pika.


Moraš biti konkretno bolan človek na možganih, da meniš da je 99.9% zdravnikov podkupljenih in da jih peščica govori "resnico". Resnično do dna zjeban človek moraš bit, da verjameš da vsi ti zdravniki hočejo, da jim familije pomrejo in podobno. RESNIČNO BOLAN ČLOVEK.

s1m0n ::

A slotech še nima posebnih avatarjev za ta skupek ljudi, ki tako globoko nasprotujejo cepljenju? Ni že čas, da dobijo "oznako"? Da se jih pri prebiranju tem izogibamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

hr_natakar ::

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


S tem se zelo strinjam!
Doktorji in znanstveniki, ki povedo resnico niso podkupljeni v tem je srčica. Uničijo si karireo oz si jo vsaj zelo otežijo...osebno poznam dva takšna primera. A tega nekaterim jagrom tukaj gor ne moreš dopovedat in pika.


Moraš biti konkretno bolan človek na možganih, da meniš da je 99.9% zdravnikov podkupljenih in da jih peščica govori "resnico". Resnično do dna zjeban človek moraš bit, da verjameš da vsi ti zdravniki hočejo, da jim familije pomrejo in podobno. RESNIČNO BOLAN ČLOVEK.

seveda ne. Ima pa verjetno 90 procentov zdravnikov kredite. kako naj zdravnik odplacuje kredit, ce nima sluzbe? kako naj zdravnik obdrzi sluzbo, ce pove nekaj kar je mocno nasprotno od uradnega in zahtevanega stalisca?

feryz ::

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

PS: Menda je bilo na razpisu za epidemiologe, da je morala biti ocena iz Spoznavanja narave in družbe v petem razredu petka.

/s
A ljudje se množično prekužujejo za steklino, da mora ta mutirati?
Tega pa nisem vedel. Daš link za to?

Conini ::

hr_natakar je izjavil:

seveda ne. Ima pa verjetno 90 procentov zdravnikov kredite. kako naj zdravnik odplacuje kredit, ce nima sluzbe? kako naj zdravnik obdrzi sluzbo, ce pove nekaj kar je mocno nasprotno od uradnega in zahtevanega stalisca?


Ma ti si budala. Kje jemlješ te bedarije?? Zdravniki so eni izmed najbolje plačanih ljudi v družbi.

sbawe64 ::

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

PS: Menda je bilo na razpisu za epidemiologe, da je morala biti ocena iz Spoznavanja narave in družbe v petem razredu petka.

/s

Respiratorni virus ? Steklina ?
2020 is new 1984
Corona World order

zmaugy ::

hr_natakar je izjavil:

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


S tem se zelo strinjam!
Doktorji in znanstveniki, ki povedo resnico niso podkupljeni v tem je srčica. Uničijo si karireo oz si jo vsaj zelo otežijo...osebno poznam dva takšna primera. A tega nekaterim jagrom tukaj gor ne moreš dopovedat in pika.


Moraš biti konkretno bolan človek na možganih, da meniš da je 99.9% zdravnikov podkupljenih in da jih peščica govori "resnico". Resnično do dna zjeban človek moraš bit, da verjameš da vsi ti zdravniki hočejo, da jim familije pomrejo in podobno. RESNIČNO BOLAN ČLOVEK.

seveda ne. Ima pa verjetno 90 procentov zdravnikov kredite. kako naj zdravnik odplacuje kredit, ce nima sluzbe? kako naj zdravnik obdrzi sluzbo, ce pove nekaj kar je mocno nasprotno od uradnega in zahtevanega stalisca?


Se pravi, ker imajo kredite, bojo cepili družinske člane z nečim, kar bo povzročilo “močno skrajšanje njihovih življenj”?

Ali pa recimo, da cepijo “mimo” pri družinskih članih. Zavestno bojo sodelovali pri množičnem zločinu? Mislim da precenjuješ kredite…

sbawe64 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

PS: Menda je bilo na razpisu za epidemiologe, da je morala biti ocena iz Spoznavanja narave in družbe v petem razredu petka.

/s

Respiratorni virus ? Steklina ?

Virus je virus. Mato989 se je pri SND v petem razredu učil tako, ni bilo omenjenih nobenih opredelitev, da velja samo za respiratorne viruse, itak če bi se ti kaj sanjalo o stvari, o kateri blebečeš neumnosti žel leto in pol, bi vedel, da to nima prav nobene zveze.

feryz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

PS: Menda je bilo na razpisu za epidemiologe, da je morala biti ocena iz Spoznavanja narave in družbe v petem razredu petka.

/s
A ljudje se množično prekužujejo za steklino, da mora ta mutirati?
Tega pa nisem vedel. Daš link za to?

Ne, lisice se, tam kjer jih ne cepijo. Čudno, da še ni zmutiral virus stekline v prehlad, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

CoolBits ::

Tole ste verjetno že vsi pozabili. 2011

Conini ::

CoolBits je izjavil:

Tole ste verjetno že vsi pozabili. 2011



Komplicirani plani z miljoni insiderjev.. res zlata medalja za budalijo.

zmaugy ::

Aha, zate in tebi podobne bebčke.

https://www.reuters.com/article/factche...

Mišljeno kot odgovor Coolbitsu
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dexterboy ::

s1m0n je izjavil:

A slotech še nima posebnih avatarjev za ta skupek ljudi, ki tako globoko nasprotujejo cepljenju? Ni že čas, da dobijo "oznako"? Da se jih pri prebiranju tem izogibamo.
narediš človeštvu uslugo pa se izpišeš iz slo-techa
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Irbis ::

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

V Sloveniji že več kot 70 let ni nihče umrl zaradi stekline.

zmaugy ::

Irbis je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Menda je tudi steklina zdaj že mutirala tako daleč, da je samo še malo bolj močen prehlad... :))

V Sloveniji že več kot 70 let ni nihče umrl zaradi stekline.

Ker? No…?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

s1m0n ::

dexterboy je izjavil:

narediš človeštvu uslugo pa se...


cepiš... Definitivno se strinjam!

uvodV?? ::

Tadej trerji! Cepivo dela čudeže!
««
60 / 198
»»