» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
56 / 198
»»

dexterboy ::

Gogyto je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Gogjotar; ko antivaxer prilima tviter link, je označen za heretika. Ko twiter link prilima pro-vaxer, je vse kredibilno? Pa kje se jest to lahka včlanim, da dobim 50 centov na post? Ali se moram prvo cepiti?
Maš prav. Twitter link je odveč. Je pa bil zgolj za predstavo, kakšna je matematika. Sorry, ne bom te več matral s tem. Sicer pa -
DexterBoy Odgovori na teme Št. odgovorov:3971
Gogyto Odgovori na teme Št. odgovorov:882
Boš delil kaj zaslužka?

kdaj pa kje?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

To da je v Sloveniji tako slaba precepljenost lahko pripišemo kar večim dejavnikom:

1. Ker je na oblasti JJ - ja nekateri se pač ne cepijo izključno zato ker je to bluzil JJ oz. SDS "strokovnjaki"
2. Ker so folk vse od začetka epidemije nategovali po dolgem in počez
- Prvo smo ljudje nasedli na foro KLJUČNIH "14" dni ki je bilo naenkrat žnj mesecev
- Nato smo nasedli da nas bodo rešli testi ki so se na koncu izkazali kot popolnoma nezanesljive
- Nato so nas nategovali kako bo cepivo rešitev in zdaj se že kažejo stranski učinki, smrti po cepivu potrjene s strani NIJZ, nedelovanje cepiva v Izraelu in Islandiji ipd...
3. Ker Covid dejansko večini mlajših sploh ni težaven, praktično ne poznam nobenega ki bi pod 50 let umrl zaradi covida in bi bil prej aktiven državljan v smislu športnih dejavnosti ipd...
4. Ker na strašijo in nas omejujejo na debilne načine brez dokazljivih učinkov, ker nihče ni izračunal učinkov določenih prepovedi


Lepo si povzel. Dejansko cepiva nimajo veze z vašim antivexxerstvom, gre se za politično pripadnost ter sprane možgane od 12ih ljudi ki krojijo antivex zgodbe.
https://www.theguardian.com/world/2021/...

PRedvsem mi je všeč, da tudi če bi nekdo mlajši od 50 umrl od covida ki bi ga poznal že imaš zanj pripravljen izgovor. Imel je platfus, pretekel je samo 8km na dan, Naredil je samo 80 sklec itd.

Massacra ::

HappyPills je izjavil:

Massacra je izjavil:

jureflux -> Kar se jim dogaja je da se jim polnijo bolnice z necepljenimi mladimi.

Daj ti link do vira.
Ker se mi zdi, da zdaj že vsi mešate pojme new cases in new hospitalizations.

In tisti prispevek iz skynews govori o new cases! (new deaths pa pridejo z zamikom cca. 1 meseca).

Pa si res ne morete pogledati tega in malo premisliti zadevo? "New hospitalizations" je zame "hujša oblika bolezni", ne "new cases".


Vse te stvari se limal že večkrat tukaj. Pobrskaj po temi ali mojem profilu ali pa kar po googlu.
Več 10 novic in študij itd sem prilimal. Tak da najbolje da si pregledaš.


Link do starostne strukture hospitaliziranih v UK (za zadnje 3 mesece in primerjalno za prve 3 mesece 2021).

Preaty please with sugar on top!

dexterboy ::

feryz je izjavil:

Problem je, ker so vakserji fouš antivakserjem.
Ko te enkrat nategnejo, bi rad da tudi ostale. Sosedova krava in te fore.

Dobra! Sej mogoče ma pa sosed kakšno dobro sestro ali pa frendico ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To da je v Sloveniji tako slaba precepljenost lahko pripišemo kar večim dejavnikom:

1. Ker je na oblasti JJ - ja nekateri se pač ne cepijo izključno zato ker je to bluzil JJ oz. SDS "strokovnjaki"
2. Ker so folk vse od začetka epidemije nategovali po dolgem in počez
- Prvo smo ljudje nasedli na foro KLJUČNIH "14" dni ki je bilo naenkrat žnj mesecev
- Nato smo nasedli da nas bodo rešli testi ki so se na koncu izkazali kot popolnoma nezanesljive
- Nato so nas nategovali kako bo cepivo rešitev in zdaj se že kažejo stranski učinki, smrti po cepivu potrjene s strani NIJZ, nedelovanje cepiva v Izraelu in Islandiji ipd...
3. Ker Covid dejansko večini mlajših sploh ni težaven, praktično ne poznam nobenega ki bi pod 50 let umrl zaradi covida in bi bil prej aktiven državljan v smislu športnih dejavnosti ipd...
4. Ker na strašijo in nas omejujejo na debilne načine brez dokazljivih učinkov, ker nihče ni izračunal učinkov določenih prepovedi


Lepo si povzel. Dejansko cepiva nimajo veze z vašim antivexxerstvom, gre se za politično pripadnost ter sprane možgane od 12ih ljudi ki krojijo antivex zgodbe.
https://www.theguardian.com/world/2021/...

PRedvsem mi je všeč, da tudi če bi nekdo mlajši od 50 umrl od covida ki bi ga poznal že imaš zanj pripravljen izgovor. Imel je platfus, pretekel je samo 8km na dan, Naredil je samo 80 sklec itd.


Briga mene osebno za politično pripadnost, nekaterim pač je morda to, ampak kdo sem jaz da bi sodil tiste ki sovražijo JJa s to njegovo gnilo faco polno sovraštva in cinizma...

Bistvo je to da je vlada nas trolala celo leto z ključnimi 14 dnevi, z Krekom brez maske Ihanovimi 90k mrtvimi, popolnoma failanimi VSEMI prognozami IJS... skupino strokovnjakov ki se bori proti epidemiji z samo 1 epidemiologom ki je imel poln k vsega in zmes izstopil pol so ga pa spet postrojili itd...

Hkrati bi pa moral verjet da država to dela zaradi SKRBI ZA MOJE ZDRAVJE, in to ob tem ko dopušča da vsak dan skadim 60 čikov, spijem 2 litra viskija in žrem vsak dan mekiča... ne hvala, vlado ne skrbi moje zdravje nikoli je ni in nikoli je ne bo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dexterboy ::

Hkrati bi pa moral verjet da država to dela zaradi SKRBI ZA MOJE ZDRAVJE, in to ob tem ko dopušča da vsak dan skadim 60 čikov, spijem 2 litra viskija in žrem vsak dan mekiča... ne hvala, vlado ne skrbi moje zdravje nikoli je ni in nikoli je ne bo...
To sem že pisal, pa bom ponovil vajo; ko iz ust enega od tajnikov, ki je 10+ let v eni od večjih strank, slišiš besede, da politikom DOL VISI za rajo, si ustvariš drugačno sliko politike v kokoški... ampak, ja, vi se le cepite. nalsednjih 14 dni je ključnih. Pol zapiramo državo.

tole jurčku & co., da se ne bo matral v iskanju, da zabije antivaxerje nazaj :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Conini ::

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.


mahoni ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.



Okej smo pateticni.

Torej v cem je sedaj problem? Stanje je boljse, ker ste vaxerji pomagali druzbi. Torej pustmo ostal folk naj se prekuzi in to je to. Ce smo preziveli prej, bomo tudi sedaj, ko ni take nevarnosti vec.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Massacra ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.




Tipični manipulatorji in zmanipuliranci, ki najbrž niti osnovne šole nimate!

https://www.statista.com/statistics/119...

Jul 21, 2021 744
Mar 21, 2021 357

Hospitalizacije so to! (new cases nam ne povejo kaj dosti).

Sicer pa, UK aplikacija sledenja stikom je povzročila že sedaj enormne težave, saj je v samoizolaciji (karanteni) toliko ljudi, da več ni ljudi, ki bi delali v trgovini in distribucijskih centrih. Police z izdelki se praznijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mato989 ::

Veste kaj je pa vrhunec ironije

Glede na to da MASKA ščiti ne sebe ampak druge kot so pravili ko so nam pravli da moramo nosit maske to dejansko danes pomeni da bi morali CEPLJENI nosit maske da ščitijo necepljene... če so že taki družboljubi ker pričakujejo cepljene za dobro družbe... naj nosijo samo cepljeni ki so bojda varni, za dobro družbe še naprej maske da varujejo družbo

Epska
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

RoccoC ::

feryz je izjavil:

Problem je, ker so vakserji fouš antivakserjem.
Ko te enkrat nategnejo, bi rad da tudi ostale. Sosedova krava in te fore.


Problem je v tem ker nočemo več biti zaprti, pa bomo zaradi vas antivax kretenov. Tebe ne ustavi niti to da so tvojemu bližnjemu, zaradi tebe in tvojih antivax somišljenikov, zelo pozno diagnosticirali hudo bolezen. Pač gnoj od človeka.

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To da je v Sloveniji tako slaba precepljenost lahko pripišemo kar večim dejavnikom:

1. Ker je na oblasti JJ - ja nekateri se pač ne cepijo izključno zato ker je to bluzil JJ oz. SDS "strokovnjaki"
2. Ker so folk vse od začetka epidemije nategovali po dolgem in počez
- Prvo smo ljudje nasedli na foro KLJUČNIH "14" dni ki je bilo naenkrat žnj mesecev
- Nato smo nasedli da nas bodo rešli testi ki so se na koncu izkazali kot popolnoma nezanesljive
- Nato so nas nategovali kako bo cepivo rešitev in zdaj se že kažejo stranski učinki, smrti po cepivu potrjene s strani NIJZ, nedelovanje cepiva v Izraelu in Islandiji ipd...
3. Ker Covid dejansko večini mlajših sploh ni težaven, praktično ne poznam nobenega ki bi pod 50 let umrl zaradi covida in bi bil prej aktiven državljan v smislu športnih dejavnosti ipd...
4. Ker na strašijo in nas omejujejo na debilne načine brez dokazljivih učinkov, ker nihče ni izračunal učinkov določenih prepovedi


Lepo si povzel. Dejansko cepiva nimajo veze z vašim antivexxerstvom, gre se za politično pripadnost ter sprane možgane od 12ih ljudi ki krojijo antivex zgodbe.
https://www.theguardian.com/world/2021/...

PRedvsem mi je všeč, da tudi če bi nekdo mlajši od 50 umrl od covida ki bi ga poznal že imaš zanj pripravljen izgovor. Imel je platfus, pretekel je samo 8km na dan, Naredil je samo 80 sklec itd.


Briga mene osebno za politično pripadnost, nekaterim pač je morda to, ampak kdo sem jaz da bi sodil tiste ki sovražijo JJa s to njegovo gnilo faco polno sovraštva in cinizma...

Bistvo je to da je vlada nas trolala celo leto z ključnimi 14 dnevi, z Krekom brez maske Ihanovimi 90k mrtvimi, popolnoma failanimi VSEMI prognozami IJS... skupino strokovnjakov ki se bori proti epidemiji z samo 1 epidemiologom ki je imel poln k vsega in zmes izstopil pol so ga pa spet postrojili itd...

Hkrati bi pa moral verjet da država to dela zaradi SKRBI ZA MOJE ZDRAVJE, in to ob tem ko dopušča da vsak dan skadim 60 čikov, spijem 2 litra viskija in žrem vsak dan mekiča... ne hvala, vlado ne skrbi moje zdravje nikoli je ni in nikoli je ne bo...


Jah Mato, kar ti lahko predlagam je da če ti ni všeč kar naša država in stroka govori in dela. Se obrni na obljubljeno Švedsko. Naj ti tam povedo ali se je pametno cepit. Morda Švedom bolj zaupaš, vsaj bila je antivexx oaza še ne dolgo nazaj. Nevem kaj se je sicer vmes spremenilo. Tudi Potrč je potihnil s Švedsko...
Zdaj če pa iščeš kako antivexx vodstvo pa hmm nevem to boš moral pa pobrskat. Afrika pomoje.

Mato989 ::

- nek genijalec se je odločil cepiti z eksperimentalnim cepivom in ne ponuditi klasične alternative
- cepiva ponujajo korporacije, ki so dobivale in še dobivajo visoke kazni za pretekle grehe
- alterantivna zdravljena, ki so cenzurirana (čeprav delujejo, ivermectin), nasprotujoča mnenja, ki so cenzurirana, alternativna cepiva ki so neodobrena (zaradi geostrateškega interesa), nič od tega ne veča verjetnost cepljenja
- pojav resnih stranskih učinkov, predvsem pri mladih
- za te resne stranske učinke se dela vse,d a se jih ne prikaže kot povezane s cepljenjem, medtem ko se dela obratno pri koroni - vsako smrt se poskuša povezati z le to
- virus ki generalno ni nevaren za mlajše (in ker večina lahko razume verjetnost, raje tvega z virusom kot s cepljenjem).
- resno kompromitirana "strokovna skupina", ki je že dokazala, s svojimi pogostimi menjavami mnenj in nedelujočimi ukrepi, da nimajo ravno pojma kaj delajo.
- amnestija za potencialne stranske učinke cepiv korporacij (od korporacij praktično niti ne zahtevamo da dajo varna cepiva na trg)

Jah Mato, kar ti lahko predlagam je da če ti ni všeč kar naša država in stroka govori in dela. Se obrni na obljubljeno Švedsko. Naj ti tam povedo ali se je pametno cepit. Morda Švedom bolj zaupaš, vsaj bila je antivexx oaza še ne dolgo nazaj. Nevem kaj se je sicer vmes spremenilo. Tudi Potrč je potihnil s Švedsko...
Zdaj če pa iščeš kako antivexx vodstvo pa hmm nevem to boš moral pa pobrskat. Afrika pomoje.


V tem je glih point, jaz se ne rabim nikamor obračat, jaz sem dovolj star da sam odločam kako in kaj... ko bo cepivo preseglo negativne morebitne učinke in bom star 50+ se bom dal cepit če bo še potrebno, zdaj pa pač ni smiselno, do tačas bo pa tudi že stestirano... in to je to.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Conini ::

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.




Tipični manipulatorji in zmanipuliranci, ki najbrž niti osnovne šole nimate!

https://www.statista.com/statistics/119...

Jul 21, 2021 744
Mar 21, 2021 357

Hospitalizacije so to! (new cases nam ne povejo kaj dosti).

Sicer pa, UK aplikacija sledenja stikom je povzročila že sedaj enormne težave, saj je v samoizolaciji (karanteni) toliko ljudi, da več ni ljudi, ki bi delali v trgovini in distribucijskih centrih. Police z izdelki se praznijo.


Ej, bedak. Poglej si število okuženih marca in zdaj. Od kod pa pridejo hospitalizacije. če ne od new cases, prokleto govno jedno?!?!

HappyPills ::

RoccoC je izjavil:

feryz je izjavil:

Problem je, ker so vakserji fouš antivakserjem.
Ko te enkrat nategnejo, bi rad da tudi ostale. Sosedova krava in te fore.


Problem je v tem ker nočemo več biti zaprti, pa bomo zaradi vas antivax kretenov. Tebe ne ustavi niti to da so tvojemu bližnjemu, zaradi tebe in tvojih antivax somišljenikov, zelo pozno diagnosticirali hudo bolezen. Pač gnoj od človeka.


Boli njih za sočloveka. Sej jih vidiš. Naslajajo se nad številkami mrtvih, hospitaliziranih. Kričijo moar MOAR.
Ker jim je to premalo pa hitro potem začnejo pozivat kar k agresiji, nasiliju ter pobojem.

To je prav smetana sociopatske družbe ampak res je problematično kolk jih je.
To so ti isti ljudje ki povozijo človeka in odpeljejo.

mahoni ::

Mato989 je izjavil:

- nek genijalec se je odločil cepiti z eksperimentalnim cepivom in ne ponuditi klasične alternative
- cepiva ponujajo korporacije, ki so dobivale in še dobivajo visoke kazni za pretekle grehe
- alterantivna zdravljena, ki so cenzurirana (čeprav delujejo, ivermectin), nasprotujoča mnenja, ki so cenzurirana, alternativna cepiva ki so neodobrena (zaradi geostrateškega interesa), nič od tega ne veča verjetnost cepljenja
- pojav resnih stranskih učinkov, predvsem pri mladih
- za te resne stranske učinke se dela vse,d a se jih ne prikaže kot povezane s cepljenjem, medtem ko se dela obratno pri koroni - vsako smrt se poskuša povezati z le to
- virus ki generalno ni nevaren za mlajše (in ker večina lahko razume verjetnost, raje tvega z virusom kot s cepljenjem).
- resno kompromitirana "strokovna skupina", ki je že dokazala, s svojimi pogostimi menjavami mnenj in nedelujočimi ukrepi, da nimajo ravno pojma kaj delajo.
- amnestija za potencialne stranske učinke cepiv korporacij (od korporacij praktično niti ne zahtevamo da dajo varna cepiva na trg)

Jah Mato, kar ti lahko predlagam je da če ti ni všeč kar naša država in stroka govori in dela. Se obrni na obljubljeno Švedsko. Naj ti tam povedo ali se je pametno cepit. Morda Švedom bolj zaupaš, vsaj bila je antivexx oaza še ne dolgo nazaj. Nevem kaj se je sicer vmes spremenilo. Tudi Potrč je potihnil s Švedsko...
Zdaj če pa iščeš kako antivexx vodstvo pa hmm nevem to boš moral pa pobrskat. Afrika pomoje.


V tem je glih point, jaz se ne rabim nikamor obračat, jaz sem dovolj star da sam odločam kako in kaj... ko bo cepivo preseglo negativne morebitne učinke in bom star 50+ se bom dal cepit če bo še potrebno, zdaj pa pač ni smiselno, do tačas bo pa tudi že stestirano... in to je to.


Lepo napisano, ampak vaxerji bodo vsako tocko kontrirali. Enostavno ko si zaslepljen, ne razmisljas vec realno.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Massacra ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.




Tipični manipulatorji in zmanipuliranci, ki najbrž niti osnovne šole nimate!

https://www.statista.com/statistics/119...

Jul 21, 2021 744
Mar 21, 2021 357

Hospitalizacije so to! (new cases nam ne povejo kaj dosti).

Sicer pa, UK aplikacija sledenja stikom je povzročila že sedaj enormne težave, saj je v samoizolaciji (karanteni) toliko ljudi, da več ni ljudi, ki bi delali v trgovini in distribucijskih centrih. Police z izdelki se praznijo.


Ej, bedak. Poglej si število okuženih marca in zdaj. Od kod pa pridejo hospitalizacije. če ne od new cases, prokleto govno jedno?!?!


Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).

Aja, morda zeliš povedati, da je bilo pred 4 meseci mnogo več "daily cases", kot danes, hospitalizacij pa 2x manj?

Je to logično z učinkovitostjo cepiva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

dexterboy ::

Mislim, da tukaj ni samo cepivo tisto, ki spremeni ljudi. Mislim, da je tukaj tudi "kult pripadnosti", ki se zasidra v glave ljudi, ki so se cepili, da so sedaj del nečesa, kar je "več" in "višje". To jim daje moč, da lahko z vso vnemo pljuvajo po antivaxerjih, ker so slednji "manjvredni" in jih je potrebno ... "iztrebiti"? To je tako, kot v mladosti, ko smo bili otroci. Pa si postal del "bande" ali pa si se včlanil v klub in si dobil privilegije, da se ostalim rugaš...
Vzorec, kako že v tej temi vaxerji sekajo nazaj, je alarmanten. Ker oni bi, ako bi imeli te možnosti, uporabili silo. Takoj! Vse v lisice pa prisilno cepiti!
Kar ni s tem (zgoraj opisanim) nič narobe v otroškem svetu, to je del odraščanja. Hudič je, ko se takšne igre grejo odrasle osebe, ne pa otroci, ki jih stisneš k sebi, pa je vse OK. Tukaj lahko takšnim posameznikom samo... ne najdem odgovora. Kaliber .357? Žalostno je pa to, da cepilcem ni možno dopovedati ničesar! Podobono kot navijaču Crvene Zvezde. Oni so boljši kot Partizan! Pa čeprav je slednji že 3 leta zapored prvak. Ne, Zvezda je najjača!
( nogometne podatke sem si izmislil, ne vem kdo je prvak )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

RoccoC ::

@jureflux Pa saj jih ni toliko. Tudi v tej temi to vidiš - manj kot 10 jih je. Tulijo pa za 100, to pa. Problem je da teh par prestraši veliko ljudi, ki se pač odločajo po načinu - kaj pa če je vse res, za vsak slučaj raje ne bom nič naredil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

dexterboy ::

Brawo, Rokič, res si skupaj z jurčkom in ostalimi dokaz napredka civilizacijske družbe. Zdaj pa le hitro v vrsto za tretji šus...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

Bolj ste ti in tvoji antiwax idioti plastičen dokaz, da je v vsaki družbi vsaj % idiotov.

uvodV?? ::

Dobro jutro bolniki! Lahko en recap, da ne berem vsega shita?

p.s.: Še vendo čakam na dolgoročne posledice cepiva, morda pridejo v 7mem mesecu? Strudl?

Mato989 ::

uvodV?? je izjavil:

Dobro jutro bolniki! Lahko en recap, da ne berem vsega shita?

p.s.: Še vendo čakam na dolgoročne posledice cepiva, morda pridejo v 7mem mesecu? Strudl?


Jih dobiš takoj ko pokažeš dolgoročne posledice Covid19 okužb... torej tam nekje čez 15-20 let
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Massacra je izjavil:

Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).
Očitno bo treba ponavljati vsak 10. post, ker enostavno ne razumete - tudi če bi bilo 100% folka cepljenih z npr. 90% učinkovitim cepivom proti hujšemu poteku, to pomeni, da bi bili hospitalizirani. In to 100% tistih v bolnicah bi bilo cepljenih!!11!!

Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.

Conini ::

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.




Tipični manipulatorji in zmanipuliranci, ki najbrž niti osnovne šole nimate!

https://www.statista.com/statistics/119...

Jul 21, 2021 744
Mar 21, 2021 357

Hospitalizacije so to! (new cases nam ne povejo kaj dosti).

Sicer pa, UK aplikacija sledenja stikom je povzročila že sedaj enormne težave, saj je v samoizolaciji (karanteni) toliko ljudi, da več ni ljudi, ki bi delali v trgovini in distribucijskih centrih. Police z izdelki se praznijo.


Ej, bedak. Poglej si število okuženih marca in zdaj. Od kod pa pridejo hospitalizacije. če ne od new cases, prokleto govno jedno?!?!


Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).

Aja, morda zeliš povedati, da je bilo pred 4 meseci mnogo več "daily cases", kot danes, hospitalizacij pa 2x manj?

Je to logično z učinkovitostjo cepiva?


Ej, zakaj se ubadaš s stvarmi, ki jih ne razumeš??

Polno zaščitenih (z obema dozama - za delto zelo pomembno) je v VB okoli 55% prebivalstva
https://coronavirus.data.gov.uk/details...
Second dose total: 36,587,904
Population: 66,65 milijone (2019)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Massacra ::

energetik je izjavil:

Massacra je izjavil:

Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).
Očitno bo treba ponavljati vsak 10. post, ker enostavno ne razumete - tudi če bi bilo 100% folka cepljenih z npr. 90% učinkovitim cepivom proti hujšemu poteku, to pomeni, da bi bili hospitalizirani. In to 100% tistih v bolnicah bi bilo cepljenih!!11!!

Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.


Saj to je jasno!

Govorumo o absolutni stevilki hospitaliziranih, ki je danes 2x večja kot pred 4 meseci!!! (za UK)

belimato ::

energetik je izjavil:

Massacra je izjavil:

Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).
Očitno bo treba ponavljati vsak 10. post, ker enostavno ne razumete - tudi če bi bilo 100% folka cepljenih z npr. 90% učinkovitim cepivom proti hujšemu poteku, to pomeni, da bi bili hospitalizirani. In to 100% tistih v bolnicah bi bilo cepljenih!!11!!

Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.


Nevem če si hodil na srednjo šolo ali faks, ampak že tam je imelo veliko ljudi probleme z osnovami verjetnosti statistike. In pričakuješ, da antivex slotech userji razumejo odvisne dogodke in pogojno verjetnost?

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Problem je, ker so vakserji fouš antivakserjem.
Ko te enkrat nategnejo, bi rad da tudi ostale. Sosedova krava in te fore.

Dejmo se nehat kregat no.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Še vedno nevem niti enega dobrega razloga da bi se cepil. Pa če bi ga bi se šel cepiš še isto uro.

Kot vidim, se je večina cepila zaradi dveh razlogov. Prvi je izkazovanje pripadnosti JJ, za drugega pa nisem prepričan ali je razlog ali posledica cepiva: postati prvorazreden, žaliti vse naokoli in vse vedeti.

Niti enega pa ne najdem da se je cepil zaradi virusa ali bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jotunn ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.



Tudi če gledaš drugo sliko, ki je verjetno prava nezmanipulirana, je vseeno neprimerno slabše kot lani isti čas, s tem da lani ni bilo enega cepljenega. Najbrž je to tudi mapipulacija, ali pa zgolj nihče nima dovolj v glavi, da bi uspel primerjati to. No ja ali pa se zgolj ne poklopi s tvojo agendo pa potem spustimo to, kajne? Ti je že zadnjic nekdo napisal enake podatke in primerjavo za Slovenijo.

Mato989 ::

Če pristanemo na logiko, da je naloga ljudi, da ščitijo zdravstveni sistem, ne pa naloga zdravstvenega sistema, da ščiti ljudi, smo nekje naredili eno veliko napako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Massacra ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


Ponavljam: v VB je 1x več hospotaliziranih danes, kot na začetku pomladi.


Tipično manipuliranje osnovnošolcev s podatki... Patetični ste.




Tipični manipulatorji in zmanipuliranci, ki najbrž niti osnovne šole nimate!

https://www.statista.com/statistics/119...

Jul 21, 2021 744
Mar 21, 2021 357

Hospitalizacije so to! (new cases nam ne povejo kaj dosti).

Sicer pa, UK aplikacija sledenja stikom je povzročila že sedaj enormne težave, saj je v samoizolaciji (karanteni) toliko ljudi, da več ni ljudi, ki bi delali v trgovini in distribucijskih centrih. Police z izdelki se praznijo.


Ej, bedak. Poglej si število okuženih marca in zdaj. Od kod pa pridejo hospitalizacije. če ne od new cases, prokleto govno jedno?!?!


Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije.

Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve).

Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).

Aja, morda zeliš povedati, da je bilo pred 4 meseci mnogo več "daily cases", kot danes, hospitalizacij pa 2x manj?

Je to logično z učinkovitostjo cepiva?


Ej, zakaj se ubadaš s stvarmi, ki jih ne razumeš??

Polno zaščitenih (z obema dozama - za delto zelo pomembno) je v VB okoli 55% prebivalstva
https://coronavirus.data.gov.uk/details...
Second dose total: 36,587,904
Population: 66,65 milijone (2019)


Sir Patrick Vallance
@uksciencechief

Estimated vaccination rates continued to increase in the week beginning 28 June 2021. Across the four UK countries, 86.4% to 91.4% had received at least one dose of a COVID-19 vaccine and 61.2% to 72.7% are fully vaccinated.

Skratka, že pred mesecem dni je bila polna cepljenost v Britaniji (to so 4 države) nad 60%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

mahoni ::

energetik je izjavil:


Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.


Zakaj ze? Kaj ni tako, da vakcina te sciti pred hujsim potekom bolezni? In hospitaliziran pomeni ravno to - imas hujso bolezen.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

jotunn ::

RoccoC je izjavil:

@jureflux Pa saj jih ni toliko. Tudi v tej temi to vidiš - manj kot 10 jih je. Tulijo pa za 100, to pa. Problem je da teh par prestraši veliko ljudi, ki se pač odločajo po načinu - kaj pa če je vse res, za vsak slučaj raje ne bom nič naredil.

Saj tudi vas ni več kot 3, samo vsak je s 5 različnimi uporabniki prijavljen. ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

;-) ::

Zdravstveni sistem je zatajil in ga nismo reševali, ker ga ni bilo pred čim reševati. Imam doma zdravstveno delavko, celo leto smo imeli dodatke 450eur delalo se je pa najmanj v zgodovini njene zaposlitve.

Dokler so na covid oddelkih imeli čas nastopati za Twitter, imeti razvratne zabave z miklavžem itd. nevem pred čim bi morali reševati zdravstveni sistem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

belimato ::

;-) je izjavil:

Še vedno nevem niti enega dobrega razloga da bi se cepil. Pa če bi ga bi se šel cepiš še isto uro.

Kot vidim, se je večina cepila zaradi dveh razlogov. Prvi je izkazovanje pripadnosti JJ, za drugega pa nisem prepričan ali je razlog ali posledica cepiva: postati prvorazreden, žaliti vse naokoli in vse vedeti.

Niti enega pa ne najdem da se je cepil zaradi virusa ali bolezni.


Zato pa rabimo obvezno cepljenje, podobno kot je obvezen varnosti pas. Čeprav veliko ljudi ne vidi razloga.

p.s. V majhnem deležu nesreč (pri specifičnih pogojih), bi jo celo bolje odnesel brez varnostnega pasu.

Mato989 ::

Torej komunikacija je neprimerna, s tem se vsi strinjamo. Pa poglejmo, kaj pravi stroka:
* stroka (Krek) je izjavil, da bo umrlo 90.000 ljudi. Ali se je to zgodilo? Ne.
* politika/stroka (Poklukar) je izjavil, da se pripravimo na najtežje obdobje v naslednjih tednih. Ali se je to zgodilo? Ne.

Torej se lahko strinjamo tudi, da stroka/politika daje popolnoma neosnovana opozorila. Torej smo sedaj že na tem:
* komunkacija je slaba,
* stroka/politika včasih ali pa prevečkrat brcne v temo;

Kljub tej nekonsistenci pravilnosti lastnih izjav pa zahtevajo, da jim slepo zaupamo. Nekako ne gre skupaj, kaj misliš?

Zakaj npr. nekdo na položaju ne izjavi naslednjega:
Spoštovani državljani. Dosedanja statistika je JASNO pokazala, da so najbolj ogroženi vsi nad 55 let, ker smo v tej starostni skupini imeli 99% smrtnih primerov. Zato močno pozivamo vse v tej starostni skupini, da se zavarujejo in naj se cepijo. Cepljenje je priporočljivo tudi za ostale, vendar glede na statistike niso tako ogoroženi. Seveda pa se morajo zavedati, da posamezni primeri lahko pripeljejo do hudih zdravstvenih zapletov. S cepljenjem mlajših od 18 let pa lahko počakamo, ker niso ogoroženi in so prioritete drugje. Vsekakor pa se lahko cepi tudi vsak, ki si to želi."

Kaj bi bilo narobe s tako izjavo? Sprašujem tako cepljene kot necepljene, politike in strokovnjake.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Miki N ::

Fantje, dekleta in trandženderji - odprite lastne firme pa ne boste imeli nobenih težav, manj kot cepljeni, še covidpassierscheina ne rabiš.

mahoni ::

belimato je izjavil:

;-) je izjavil:

Še vedno nevem niti enega dobrega razloga da bi se cepil. Pa če bi ga bi se šel cepiš še isto uro.

Kot vidim, se je večina cepila zaradi dveh razlogov. Prvi je izkazovanje pripadnosti JJ, za drugega pa nisem prepričan ali je razlog ali posledica cepiva: postati prvorazreden, žaliti vse naokoli in vse vedeti.

Niti enega pa ne najdem da se je cepil zaradi virusa ali bolezni.


Zato pa rabimo obvezno cepljenje, podobno kot je obvezen varnosti pas. Čeprav veliko ljudi ne vidi razloga.

p.s. V majhnem deležu nesreč (pri specifičnih pogojih), bi jo celo bolje odnesel brez varnostnega pasu.

Ni problem, samo ob pogoju, da ce se meni kaj zgodi zaradi cepiva, da se dobi oskodnina.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

;-) ::

Zato pa rabimo obvezno cepljenje, podobno kot je obvezen varnosti pas. Čeprav veliko ljudi ne vidi razloga.

p.s. V majhnem deležu nesreč (pri specifičnih pogojih), bi jo celo bolje odnesel brez varnostnega pasu.


Pas imamo zaradi drugih udeležencev v prometu, ne zaradi tistega ki se pripne.

Cepimo pa se nevemo če zaradi drugih ali sebe, cepljeni so še vedno hospitalizirani, cepljeni še vedno umirajo, cepljeni še vedno širijo virus. Pripasani pač ne ubijejo sopotnikov s svojo težo pri trku.

jotunn ::

Miki N je izjavil:

Fantje, dekleta in trandženderji - odprite lastne firme pa ne boste imeli nobenih težav, manj kot cepljeni, še covidpassierscheina ne rabiš.

Kako pa misliš da že leto in pol povsem normalno živim?

Conini ::

Massacra je izjavil:


Correcting a statistic I gave at the press conference today, 19 July. About 60% of hospitalisations from covid are not from double vaccinated people, rather 60% of hospitalisations from covid are currently from unvaccinated people.
Se pravi 40% trenutno hospitaliziranih v UK je cepljenih!


Ja in? Cepiva niso 100% učinkovita. Ne veš tega?? Brez cepljenja bi imeli neprimerno več ljudi po bolnicah kot jih imajo sedaj. In to se da videti iz razmerja števila novih primerov. Pričakujem, da bo število smrti še nižje, zaradi cepljenja.

Pa še to (podatki julija 2021)
Estimated vaccination rates continued to increase in the week beginning 28 June 2021. Across the four UK countries, 86.4% to 91.4% had received at least one dose of a COVID-19 vaccine and 61.2% to 72.7% are fully vaccinated.
Skratka, že pred ​mesecem dni je bila polna cepljenost v Britaniji (to so 4 države) nad 60%.


Ne, niso. Ker tvoji podatki so za populacijo 18+, moji pa za VSO POPULACIJO.
Jebeno hudo za razumet, a?!

Massacra ::

Aja, ti bi še vse otroke cepil? Aha, razumem+

belimato ::

;-) je izjavil:

Zato pa rabimo obvezno cepljenje, podobno kot je obvezen varnosti pas. Čeprav veliko ljudi ne vidi razloga.

p.s. V majhnem deležu nesreč (pri specifičnih pogojih), bi jo celo bolje odnesel brez varnostnega pasu.


Pas imamo zaradi drugih udeležencev v prometu, ne zaradi tistega ki se pripne.

Cepimo pa se nevemo če zaradi drugih ali sebe, cepljeni so še vedno hospitalizirani, cepljeni še vedno umirajo, cepljeni še vedno širijo virus. Pripasani pač ne ubijejo sopotnikov s svojo težo pri trku.


Ok imaš prav :).

dexterboy ::

energetik je izjavil:

Massacra je izjavil:

Pa ti razumeš, da je bilo marca polno cepljenih morda nekaj % Britancev, sedaj jih je že okrog 70%? Zakaj naraščajo hospitalizacije. Aja, delta in delta plus sta dominantna, cepivo AZ pa je skratka "za nič" (saj niti ni narejeno zoper najnovejše seve). Hospitalizacij je 2x toliko, kot pred 4 meseci (pa smo sredi poletja).
Očitno bo treba ponavljati vsak 10. post, ker enostavno ne razumete - tudi če bi bilo 100% folka cepljenih z npr. 90% učinkovitim cepivom proti hujšemu poteku, to pomeni, da bi bili hospitalizirani. In to 100% tistih v bolnicah bi bilo cepljenih!!!!!! Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.
Lubi, srčece, to mi tebe VSE štekamo. Ampak ČAKAMO na odgovor, ZAKAJ se pojavi hospitalizacija PO cepljenju?????? Kako bi bilo, če bi po prejetem cepivu potri črnim kozam otroci še vedno zbolevali???? Glej, naj naredijo cepivo, ki bo preverjeno, testirano in delujoče. Verjemi mi, da takrat ne bo nihče rekel, da se ne želi cepiti. Tiski ki bo, se bo pa itak vedelo, da ni gladek... Biti pa poskusen zajček v cepivu, ki je narejen v pol leta... pa ne mi zdej z napreedkom pa ne vem, kaj še vsem. Sej ekonomija na papirju tudi deluje. Ampak v praksi je pa ekonomsko stanje v globoki pizdi, če si dovolim prispodobo primerjave...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jotunn ::

Conini je izjavil:

Brez cepljenja bi imeli neprimerno več ljudi po bolnicah kot jih imajo sedaj.

Ja ta trend se zelo dobro vidi iz podatkov in primerjave z lanskim letom, ki jo je nekdo pripopal sem gor par dni nazaj:


1.5.2021 Hospitalizirani: 616 akutni oddelek: 463 intenzivna terapija: 153
1.5.2020 Hospitalizirani: 58 akutni oddelek: 37 intenzivna terapija: 21

1.6.2021 Hospitalizirani: 227 akutni oddelek: 159 intenzivna terapija: 68
1.6.2020 Hospitalizirani: 5 akutni oddelek: 4 intenzivna terapija: 1

1.7.2021 Hospitalizirani: 66 akutni oddelek: 50 intenzivna terapija: 16
1.7.2020 Hospitalizirani: 8 akutni oddelek: 8 intenzivna terapija: 0

20.7.2021 Hospitalizirani: 28 akutni oddelek: 19 intenzivna terapija: 19
20.7.2020 Hospitalizirani: 19 akutni oddelek: 16 intenzivna terapija: 3

Vajenc ::

energetik je izjavil:

Očitno bo treba ponavljati vsak 10. post, ker enostavno ne razumete - tudi če bi bilo 100% folka cepljenih z npr. 90% učinkovitim cepivom proti hujšemu poteku, to pomeni, da bi bili hospitalizirani. In to 100% tistih v bolnicah bi bilo cepljenih!!11!!

Madonca, narišite si na papir, če ne zakapirate. Več kot je cepljene populacije z < 100% učinkovitim cepivom, več % hospitaliziranih bo cepljenih.


Bi prosil, če se vas več bistrih glav javi in po možnosti brez žalitev, samo z dejstvi, odgovarja na blodnje antivaxarjev.

Npr:

Mato989 je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

Dobro jutro bolniki! Lahko en recap, da ne berem vsega shita?

p.s.: Še vendo čakam na dolgoročne posledice cepiva, morda pridejo v 7mem mesecu? Strudl?


Jih dobiš takoj ko pokažeš dolgoročne posledice Covid19 okužb... torej tam nekje čez 15-20 let

Tiste čez 15-20 let boš dobil servirane čez 15-20 let. Trenutno ti ponudim aktualne, ki so se pokazale do sedaj. Ti se pa potrudi pa najdi neko veredostojno študijo, ki govori o dolgoročnih posledicah cepiva.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

https://www.mayoclinic.org/diseases-con...

https://www.nhs.uk/conditions/coronavir...

https://www.nature.com/articles/s41591-...
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

dexterboy ::

Tiste čez 15-20 let boš dobil servirane čez 15-20 let. Trenutno ti ponudim aktualne, ki so se pokazale do sedaj. Ti se pa potrudi pa najdi neko veredostojno študijo, ki govori o dolgoročnih posledicah cepiva.
Že to, da imajo proizvajalci cepiv odvezane roke pri vse nastalih posledicah, ki bi se lahko pojavile po cepljenju, je dovolj jasen znak, da riba pri glavi smrdi... si že kupil sesalec, ki te lahko ubije zaradi kratkega stika ali pa centralno peč, ki lahko zažge celotno bajto, ti se pa nimaš kam pritožiti? Lahko zavaruješ bajto, ampak ali si kje videl jumbo plakate, kjer zavarovalnice ponujajo polico, ki ti nudi odškodnino v primeru cepljenja ter nje hujših posledic?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::



Preprosta ponazoritev s kockami. Za triletnike tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Conini ::

Massacra je izjavil:

Aja, ti bi še vse otroke cepil? Aha, razumem+


Koga bi jaz cepil je čisto nepomembno, je pa lahko vsaj nekaj otrok v bolnici zaradi covida (in so del statistike). Vsaj v Sloveniji smo jih imeli nekaj deset, če me spomin ne vara.
««
56 / 198
»»