» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
45 / 198
»»

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Kami...

Ni treba bit tako hud, malo te hecam, no, ničesar ti nočem, resno, da ne.
Povabilo sicer še vedno velja, verjamem, da si ok, čeprav sva v nekakšnem kratkem stiku.
Navadno ne hecam ljudi prav veliko, danes imam pa nek nenavaden dan, drži.
Peace in roka? Iskreno mislim.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Kami...

Ni treba bit tako hud, malo te hecam, no, ničesar ti nočem, resno, da ne.
Povabilo sicer še vedno velja, verjamem, da si ok, čeprav sva v nekakšnem kratkem stiku.
Navadno ne hecam ljudi prav veliko, danes imam pa nek nenavaden dan, drži.
Peace in roka? Iskreno mislim.

Pa saj sem ti že danes napisal, roka in gremo dalje temo komentirat, off topic pa pustimo za drugič...

A110 ::

PersonaRuda je izjavil:

A110 je izjavil:

showsover je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ah pusti ga. Otrok dramatizira. Nikjer ga noben ne jebe 5% ker tak vsi vedo da je fuknjen pa se mora tukaj metat.

Kakšen otrok, meni je rekel, da je vrhunski matematik?


V drugi temi smo ga pa učili osnov verjetnosti in vlečenja iz vrečke z bomboni pred vsakim dogodkom :))

;((

Pa ti si res prvovrstni debil, kateri sam sebe zapre za mesec dni v bajto v samoizolacijo na svojo željo.

Kdo je koga učil verjetnostne račune? Pokaži ta vpis. Jaz sem ti odgovoril na vprašanje če bi vzel iz vrečke bombon, če bi bilo v vrečki 100 bombonov in med njimi 1 strupen, lepo odgovoril, da jaz iz te vrečke ne bi vzel niti enega bombona. In kdo je debil koga zdaj učil verjetnosti? Res si opica, če bi ti vzel iz take vrečke bombon in če med vožnjo ali tekom ali če doma ležiš ješ bombone.


Se dobro da imaš pred vsakim dogodkom izbiro da ne vlečes iz vrečke kjer je nekaj bonbonov zastrupljenih. Ampak tebi pač že take osnove niso jasne. Si pač preneumen :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

showsover ::

Ok, A110, dajmo se res fokusirat, saj tale verjetnostni račun res ni posebej bistven tule. In žalim slučaj, Kamikazaa je sicer pravilno povedal glede cepiv in 1- ter 2- in še kakšnih (pomotoma) N- cepljencev, vendar ni bilo nič takšnega, česar ne bi vedeli prej.

Meni je bolj neugoden tisti Veliki reset in res nekaj napeljujejo v tej zvezi.
Če pa bodo še vakcine brez zveze, potem pa anti-vaxxxerjem res ne moreš česa hudo zamerit.

In če nas grejo zapirat (malo verjetno, nemogoče sicer ni), še se meni spipa.

dild0idis ::

multivac je izjavil:

dild0idis je izjavil:

multivac je izjavil:



Pred 2020 se nisem upal trditi, da bomo tako hitro prišli tja.
Dobesedno smo na precepu totalitarizma v (kmalu ex)demokratičnih dražvah!

To bi moralo vsem požeti srh v kosti. Tudi vaxxerjem. Tudi tistim, ki berejo to temo kot spektatkorji in si mislijo, da smo notri vsi norci.
Digitalna potrdila za svobodno življenje so povod v totalitarizem, obrnite kot želite.


BTW, kaj točno covid potrdilo spremeni oblasti, kar danes še nima?

Tvoje lokacije, tvojih bančnih transakcij, tvojega premoženja, tvoje komunikacije, tvojega zdravstvenega statusa, tvojega statusa poročene ali samske osebe, ...?


Ne mi prihajat s takimi podpovrpečnimi argumenti.

Ne, država zaenkrat nima še moje lokacije, mojih denarnih tranzakcij, komunikacije, ženitvenega statusa itd.


Seveda ima, tvojo lokacijo ve iz pasoša oz. osebne, tvoje transakcije in premoženje preverja FURS brez kakršnegakoli naloga (ko boš prvič vložil vlogo za odmero vrtca te bo očitno kap), ženitveni status se ve, komunikacijo (koga, kje in kdaj si klical, celo za določen čas nazaj, celo v živo te lahko posluša) lahko komot dobi s sodnim nalogom, kakor tudi tvojo specifično lokacijo v tem trenutku.

Pa še ve, tudi vse o tvojem zdravstvenem stanju, je večino tvoje kartoteke že v digitalni obliki.


Covid potrdilo ti (trenutno) pove, samo če si cepljen in s čim si cepljen, kaj več pa ne.

Pa še to bi lahko komot dali v tvojo zdravstveno kartoteko, kar se tudi da, ki jo itak že imajo in bi jo brali preko zdravstvene kartice.


Covid potrdilo ni za državo, ampak za tvojo rit, da lažje pokažaš, da si cepljen.

ps: Tudi del tvojih dejavnosti ve, še več pa ve Facebook ali Google, ki mu vsak dan daješ tone informacij.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Katero svobodo točno pa dobiš, če se cepiš?
Greš brez nagobčnika na pumpo? Ne.
Greš brez papirja na pir? Ne.
Greš noge omočit na Hrvaško in na meji pokažeš ramo? Ne.
Če si cepljen, si ravno toliko svoboden, kot če nisi. In v istem lockdownu boš čepel pozimi. Totalitarizem v vsem svojem sijaju.

Telbanc ::

feryz je izjavil:

Katero svobodo točno pa dobiš, če se cepiš?
Greš brez nagobčnika na pumpo? Ne.
Greš brez papirja na pir? Ne.
Greš noge omočit na Hrvaško in na meji pokažeš ramo? Ne.
Če si cepljen, si ravno toliko svoboden, kot če nisi. In v istem lockdownu boš čepel pozimi. Totalitarizem v vsem svojem sijaju.


Ja no, ampak dobiš EU digitalno potrdilo. :)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PersonaRuda ::

feryz je izjavil:

Katero svobodo točno pa dobiš, če se cepiš?
Greš brez nagobčnika na pumpo? Ne.
Greš brez papirja na pir? Ne.
Greš noge omočit na Hrvaško in na meji pokažeš ramo? Ne.
Če si cepljen, si ravno toliko svoboden, kot če nisi. In v istem lockdownu boš čepel pozimi. Totalitarizem v vsem svojem sijaju.

+1

THIS!


Nekdo na nižjem nivoju inteligence žal ni razumel bistvo tvojega vpisa.

showsover ::

feryz je izjavil:

Katero svobodo točno pa dobiš, če se cepiš?
Greš brez nagobčnika na pumpo? Ne.
Greš brez papirja na pir? Ne.
Greš noge omočit na Hrvaško in na meji pokažeš ramo? Ne.
Če si cepljen, si ravno toliko svoboden, kot če nisi. In v istem lockdownu boš čepel pozimi. Totalitarizem v vsem svojem sijaju.

Ja, na pumpo lahko greš brez maske, v več trgovinah tudi, se mi zdi. Še vprašal sem nekje, če si naj nataknem, ni bilo obvezno (in nisem). Ponekod pa nataknem, če vidim veliko večino 'nataknjeno'.

Samo, zdaj, če praviš, da ni korenčka pri cepljenju in palice pri necepljenju, ne vem, no.

dexterboy ::

showsover je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).
In ti res misliš, da boš lahko svojo krvoločnost sprostil kar tako, po N milijardah ljudi? Kaj je z vami, necepljenci, da ste tako krvoločni? Samo bi pobijali, obešali, itn... milijarde ljudi. Je mogoče to problem?

V Ameriki se že javno omenja Purge night ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

feryz ::

Jaz sem tudi zdajle iz štacune, kjer sem kupil kruh in ostalo za mulca, brez nagobčnika. Kar ne pomeni, da smem to delati.
Enako velja za cepce. Uradno.

Drugače sem uletel v hotel v Pragi z nagobčnikom. Prosili so me za PCT. Ko sem jim pokazali papir, so mi povedali, da ne rabim več uzde na ksihtu. Edino če se bojim ali si sam tega želim. Ni potrebe, ko se prepričajo, da si negativen. Ne cepljen, negativen na covid.

dexterboy ::

RedDrake je izjavil:

Pa od kje si ti potegnil miljarde? Še enkrat, cepivo je SAMOZAŠČITA. Vsiljevanje cepiva je FAŠIZEM. Samozaščitno delujejo miljarde. FAŠISTI so samo majhna podskupina teh.
Zato se jaz nisem spuščal v Floyd temo. Ja, črnci so bogi... ravno tako, kot so cepljeni. Ker jih bomo mi, necepljeni, pobili... se včasih vprašam, če je povprečni IQ že padel pod 90...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmist ::

dexterboy je izjavil:

showsover je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).
In ti res misliš, da boš lahko svojo krvoločnost sprostil kar tako, po N milijardah ljudi? Kaj je z vami, necepljenci, da ste tako krvoločni? Samo bi pobijali, obešali, itn... milijarde ljudi. Je mogoče to problem?

V Ameriki se že javno omenja Purge night ;)


Americani niso merilo: kaksna je razlika med ZDA in Sirom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

showsover ::

feryz je izjavil:

Jaz sem tudi zdajle iz štacune, kjer sem kupil kruh in ostalo za mulca, brez nagobčnika. Kar ne pomeni, da smem to delati.

Jaz sem res vprašal, so rekli, ni potrebno, zato nisem. No, zdaj, če je PCT dovolj, bom jaz pač mahal s tistim papirjem, da sem cepljen, če ne bo dovolj, ne vem, zaenkrat je bilo, čeprav nikjer niso zahtevali, niti ni bilo prave prilike, da bi. Tako pogosto testiranje mi je zoprno, prebolel pa (žal?) res nisem (menda, no). Da pa bi me depopulirali s cepivom... Hmm, ne bo fajn, ampak žrtev bo veliko od 3,6 mrd cepiv (kakorkoli so že razdeljene:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Conini ::

multivac je izjavil:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Na NIJZ se cepljenja ogibajo.
Pametno.

Morda celo imajo zaposleni vpogled v določene informacije, ki jih mi nimamo. Govorice se hitro razširijo v kolektivih.

Kot rečeno. Izogibajte se cepljenja.
Izkazuje se kot neuporabno v najboljšem primeru, genocidno v najslabšem.

Če bo treba plačat par testov, bomo pač plačali. Cena boja proti totalitarizmu. Ljudje so mnogo več izgubili kot to včasih.


Že spet ena laž od multivaca:

Krek zanikal te navedbe

"To ne drži, po naših ambulantah NIJZ smo precepili približno 55 odstotkov in več naših zaposlenih. Seveda pa naši zaposleni v času prvega vala, ko smo cepili februarja, niso imeli dostopa do cepiva, dostop so imeli tisti, ki neposredno delajo na terenu – epidemiologi. Epidemiologi so 100 odstotno pocepljeni. Mi smo se striktno držali navodil in ukrepov, kdo se lahko cepi ali ne, zato se naši zaposleni zdaj cepili po svojih cepilnih centrov, kasneje smo jih še enkrat pozvali k cepljenju. Imamo podatke za 55 odstotkov, za vse ostale pa so podatki nedostopni zaradi varovanja osebnih podatkov in do njih ne moremo priti. 330 cepljenih je zaposlenih, kar znese 55 odstotkov vseh naših zaposlenih po uradnih podatkih, " je povedal.

showsover ::

Conini je izjavil:

330 cepljenih je zaposlenih, kar znese 55 odstotkov vseh naših zaposlenih po uradnih podatkih, " je povedal.

Huh, razumem...
Samo to vseeno ni multivac odgovoren, če je nasedel necenzurirano.si.
A misliš, da je to bila edina netočnost s strani necenzurirano.si?
Multi je bil senzacionalističen, ni pa odgovoren za to, ali?

PersonaRuda ::

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

A110 je izjavil:

showsover je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ah pusti ga. Otrok dramatizira. Nikjer ga noben ne jebe 5% ker tak vsi vedo da je fuknjen pa se mora tukaj metat.

Kakšen otrok, meni je rekel, da je vrhunski matematik?


V drugi temi smo ga pa učili osnov verjetnosti in vlečenja iz vrečke z bomboni pred vsakim dogodkom :))

;((

Pa ti si res prvovrstni debil, kateri sam sebe zapre za mesec dni v bajto v samoizolacijo na svojo željo.

Kdo je koga učil verjetnostne račune? Pokaži ta vpis. Jaz sem ti odgovoril na vprašanje če bi vzel iz vrečke bombon, če bi bilo v vrečki 100 bombonov in med njimi 1 strupen, lepo odgovoril, da jaz iz te vrečke ne bi vzel niti enega bombona. In kdo je debil koga zdaj učil verjetnosti? Res si opica, če bi ti vzel iz take vrečke bombon in če med vožnjo ali tekom ali če doma ležiš ješ bombone.


Se dobro da imaš pred vsakim dogodkom izbiro da ne vlečes iz vrečke kjer je nekaj bonbonov zastrupljenih. Ampak tebi pač že take osnove niso jasne. Si pač preneumen :))

Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?

zmist ::

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

;-) ::

Nijz nima podatkov kdo je cepljen ker so nekateri v drugih ambulantah:))

Smešno kdo vrjame tem zgodbam

Conini ::

;-) je izjavil:

Nijz nima podatkov kdo je cepljen ker so nekateri v drugih ambulantah:))

Smešno kdo vrjame tem zgodbam


Predvsem smešno, če ne znaš brat:
"za vse ostale pa so podatki nedostopni zaradi varovanja osebnih podatkov in do njih ne moremo priti"

Nekaj normalnega za antivaxerja.

PersonaRuda ::

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((

Samael ::

;-) je izjavil:

Nijz nima podatkov kdo je cepljen ker so nekateri v drugih ambulantah:))

Smešno kdo vrjame tem zgodbam

Kaj je pa tu za verjeti? Če vsaj približno, res približno veš, kako stvari potekajo, potem ne pišeš takšnih neumnosti, ali pač?

Tudi v naš zavod so prišli cepiti iz naslova kritične infrastrukture tiste, ki smo se pač tam prijavili. Tako imajo znotraj zavoda podatek za recimo tistih 60%, ki so nas pocepili v službi, ne pa ostale, ki so se prej ali pozneje na drugih lokacijah. Ali pa pričakuješ od delodajalca, da zija tvojo zdravstveno kartoteko? Get a grip ...
Samael != Samuel

showsover ::

Samael je izjavil:

Get a grip ...

Samo necenzurirano.si ga je res posračkalo s tem svojim senzacionalizmom.
'Našim' anti-vaxxxerjem nič kaj ne zamerim posebej glede tega.
Samo hec je, da je tega veliko, pa še popravka ne izdajo pravočasno.
Sem tudi jaz pod nos dobil tale članek od dela familije.
Zdaj pa vidiš, vlada je tumasta, mediji pa še privoščljivo serjejo brez zveze.
Se res čudiš anti-vaxxxerjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

A110 ::

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((


Ne ne jebat kakšne idiote imamo na svetu. Seveda že zajemaš iz vrečke z bomboni. Ko vstaneš zjutraj, ko sedeš v avto, ko poješ kos pice,... razen če misliš da si Superman ki se nemore zjutraj spotakniti in pasto na glavo, se z avtom ne more zaleteti, se mu kos pice ne more zatakniti v grlu,..

zmist ::

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((


Ampak moras pa priznati, da je kar cool, ce se kovine lepijo nate, si predstavljas koliko vec odpadnega zeleza bi nabral, ko bi se sprehodil skozi Ljubljano? Pazi, biznis model, gres potem na Dinos in profitiras. Si predstavljas ves ta ugled, ko bi dejansko lahko brez fehtanja placal svoje vino na klopci, vsi klosarji bi te castili. Imel bi vec ugleda in denarja kot kadarkoli doslej. Morda bi te imel kdo se za tistega pametnega, ne pa za nek antivaxerski izmecek, ki proba druzbi narediti cimvec skode. Se splaca razmisliti, bos koncno nekaj imel od zivljenja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PersonaRuda ::

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((


Ne ne jebat kakšne idiote imamo na svetu. Seveda že zajemaš iz vrečke z bomboni. Ko vstaneš zjutraj, ko sedeš v avto, ko poješ kos pice,... razen če misliš da si Superman ki se nemore zjutraj spotakniti in pasto na glavo, se z avtom ne more zaleteti, se mu kos pice ne more zatakniti v grlu,..

Če gledaš tako na vse v življenju, potem se je res najboljše zapreti za 50 let v bunker, ker samo tam si najbolj varen. Ni čudno, da navijaš za lockdown in da si se zaprl za mesec dni v hišo, katere nisi zapuščal.

Drugače pa, nikjer ni garancije, da me jutri ne zbije avto na poti v službo ali pa da ne doživim srčnega zastoja danes med spanjem. Ampak to ne pomeni, da bom zaradi tega paničaril in se cele dneve sekiral, kaj se bo zgodilo naslednjo minuto v mojem življenju, ter da bom non-stop obremenjen, kaj vse se mi lahko zgodi (v tem trenutku se mi lahko strop zrušu na glavo). Ni čudno, da tako podpiraš lockdown. Verjetno zato, da ti ni potrebno oditi v službo, ker lahko imaš prometno nesrečo...

Ti si en tistih klasičnih korona-paničarjev.

multivac ::

dild0idis je izjavil:


Seveda ima, tvojo lokacijo ve iz pasoša oz. osebne, tvoje transakcije in premoženje preverja FURS brez kakršnegakoli naloga (ko boš prvič vložil vlogo za odmero vrtca te bo očitno kap), ženitveni status se ve, komunikacijo (koga, kje in kdaj si klical, celo za določen čas nazaj, celo v živo te lahko posluša) lahko komot dobi s sodnim nalogom, kakor tudi tvojo specifično lokacijo v tem trenutku.

Pa še ve, tudi vse o tvojem zdravstvenem stanju, je večino tvoje kartoteke že v digitalni obliki.


Se strinjam, da ve preveč. Ne ve pa vsega. In tudi ne bi smela. Še manj pa bi morala mi zapovedovati življenje na osnovi tega.
Tvoj nihilistični pogled na to, me ne navdušuje. Država ni neka metafizična entiteta, nad katero nimamo kontrole.
Poskrbeti moramo, da tega ne bo imela.


Covid potrdilo ti (trenutno) pove, samo če si cepljen in s čim si cepljen, kaj več pa ne.


Sam si rekel, da TRENUTNO.
In tudi ta trenutek mi covid potrdilo preprečuje živeti normalno, pre 2020 življenje. A tebi to ni dovolj razloga?

Pa še to bi lahko komot dali v tvojo zdravstveno kartoteko, kar se tudi da, ki jo itak že imajo in bi jo brali preko zdravstvene kartice.


Jasno. Saj to je tudi plan. Skoncentrirat človeka v en sam app. Jaz tega ne podpiram. Ti?

Covid potrdilo ni za državo, ampak za tvojo rit, da lažje pokažaš, da si cepljen.

Iz epidemiološkega vidika je covi dpotrdilo povsem neuporabno.
Prepričali so vas, da ima nek smisel.
Nočem s teboj začeti epidemiološko debato, ampak samo za referenco:
1. Cepiva naj bi zaščitila posameznike. Zakaj rabi kdorkoli vedet ali sem cepljen ali ne? Gre za osebno odgovornost.
2. Testiranja konkretno so popolnoma bullšit. Vsaj na naič kot se jih izvaja.
3. Cepiza pa zgleda da sploh ne preprečujejo okužbe, tko da, vse skupaj je nesmiselno.

Racionale za covid passe ni, izven nekih totalitarističnih vzgibov.
Eventuelno se bodo prelevili v nekakšne socialne kreditne točke, ki ti ne bodo samo oteževale dostop za vrtec, ampak kruh.
Tvojo naivnost boš še kako plačal, se meni zdi.

ps: Tudi del tvojih dejavnosti ve, še več pa ve Facebook ali Google, ki mu vsak dan daješ tone informacij.

Zaenkrat imam pravico jim ne dajat.
Nenazadnje jih imam možnost tožit, če delajo kaj nelegalno.
Skratka, ti to preveč mešeč v isti koš.
Že to, da mora država pridobiti sodni nalog je nekakšna varovalka. Pri covid pasih še tega ne rabi.

A110 ::

PersonaRuda je izjavil:

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((


Ne ne jebat kakšne idiote imamo na svetu. Seveda že zajemaš iz vrečke z bomboni. Ko vstaneš zjutraj, ko sedeš v avto, ko poješ kos pice,... razen če misliš da si Superman ki se nemore zjutraj spotakniti in pasto na glavo, se z avtom ne more zaleteti, se mu kos pice ne more zatakniti v grlu,..

Če gledaš tako na vse v življenju, potem se je res najboljše zapreti za 50 let v bunker, ker samo tam si najbolj varen. Ni čudno, da navijaš za lockdown in da si se zaprl za mesec dni v hišo, katere nisi zapuščal.

Drugače pa, nikjer ni garancije, da me jutri ne zbije avto na poti v službo ali pa da ne doživim srčnega zastoja danes med spanjem. Ampak to ne pomeni, da bom zaradi tega paničaril in se cele dneve sekiral, kaj se bo zgodilo naslednjo minuto v mojem življenju, ter da bom non-stop obremenjen, kaj vse se mi lahko zgodi (v tem trenutku se mi lahko strop zrušu na glavo). Ni čudno, da tako podpiraš lockdown. Verjetno zato, da ti ni potrebno oditi v službo, ker lahko imaš prometno nesrečo...

Ti si en tistih klasičnih korona-paničarjev.


Seveda ni garancije za nič. Zato pa imamo večletno statistiko in verjetnost ki pomaga oceniti tveganja. In nekateri so s strani zavarovalnic in bank mastno plačani za take izračune in ocene. Ampak zaplankanim idiotom kot si ti, ki mislijo da je za vsako stvar verjetnost 1/2, ali se dogodek zgodi ali pa ne, to pač ne potegne.

PersonaRuda ::

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Samo gustek gre jest bombone iz vrečke, kjer se že vaprej ve, da je vsaj 1 strupen noter. Vsak normalen človek zabriše takšno vrečko v koš.

Kdo je zdaj neumen?


Tisti, ki ne gre jesti bombonov, ker mu je nekdo umsko bolan, preko facebooka, po tem, ko je znanost to demantirala kot bullshit, rekel, da je notri zastrupljen bombon. Sicer pa ne vem zakaj se ne gres cepit, a ni cool, da se kovinski predmeti potem lepijo na tebe?! Ne rabis vec zepov za kljuce...

Ne izmišljuj si!

Samoizolativni za mesec dni @A110 je točno povedal, da imaš eno vrečko s 100 bomboni, kjer je 1 strupen in v drugi imaš vrečko, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen, ter me vprašal iz katere vrečke bi jaz vzel bombon. Moj odgovor je bil: Iz nobene. Takšne vrečke bi vrgel proč.

On "veleum sveta", pa je seveda pred tem odgovoril, da bi vzel iz tiste vrečke, kjer je 10.000 bombonov in 1 strupen. ;((


Ne ne jebat kakšne idiote imamo na svetu. Seveda že zajemaš iz vrečke z bomboni. Ko vstaneš zjutraj, ko sedeš v avto, ko poješ kos pice,... razen če misliš da si Superman ki se nemore zjutraj spotakniti in pasto na glavo, se z avtom ne more zaleteti, se mu kos pice ne more zatakniti v grlu,..

Če gledaš tako na vse v življenju, potem se je res najboljše zapreti za 50 let v bunker, ker samo tam si najbolj varen. Ni čudno, da navijaš za lockdown in da si se zaprl za mesec dni v hišo, katere nisi zapuščal.

Drugače pa, nikjer ni garancije, da me jutri ne zbije avto na poti v službo ali pa da ne doživim srčnega zastoja danes med spanjem. Ampak to ne pomeni, da bom zaradi tega paničaril in se cele dneve sekiral, kaj se bo zgodilo naslednjo minuto v mojem življenju, ter da bom non-stop obremenjen, kaj vse se mi lahko zgodi (v tem trenutku se mi lahko strop zrušu na glavo). Ni čudno, da tako podpiraš lockdown. Verjetno zato, da ti ni potrebno oditi v službo, ker lahko imaš prometno nesrečo...

Ti si en tistih klasičnih korona-paničarjev.


Seveda ni garancije za nič. Zato pa imamo večletno statistiko in verjetnost ki pomaga oceniti tveganja. In nekateri so s strani zavarovalnic in bank mastno plačani za take izračune in ocene. Ampak zaplankanim idiotom kot si ti, ki mislijo da je za vsako stvar verjetnost 1/2, ali se dogodek zgodi ali pa ne, to pač ne potegne.

Idiot si ti, ker si pripravljen jesti iz vrečke z bomboni, kjer se vnaprej ve, da je vsaj 1 strupen.

Ter hkrati čudak, ker se za mesec dni sam zapreš v hišo. :))

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

showsover je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).
In ti res misliš, da boš lahko svojo krvoločnost sprostil kar tako, po N milijardah ljudi? Kaj je z vami, necepljenci, da ste tako krvoločni? Samo bi pobijali, obešali, itn... milijarde ljudi. Je mogoče to problem?

V Ameriki se že javno omenja Purge night ;)

Pojdi torej, magari u Filadelfijo.>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

To da dobiš covid potrdilo in dostop do bla, bla, bla, nima veze s cepljenjem.
Ok, tudi, ampak ne rabiš biti cepljen, da ga dobiš.

multivac ::

Covidno potrdilo nima nobenega smisla.

Testi niso dovolj zanesljivi.
Cepljenje pa ne omejuje virusa.

Če uporabim besede naših vaxxerjev. Naslednjič ko se skenirate v diskoteki s covidnim potrdilom, vam bo LCD panel nazaj povedal zgolj, da imate manjšo možnost hudih posledic okužbe (uradno).
Drugega vam ne more povedat.

Ali vam bo povedal, da ne boste okužili drugih? Ne, ker to ni res.
Ali vam bo povedal, da se sami ne morete okužit? Ne, ker to ni res.

Upam se skoraj trditi, da dobro, klinično relevantno izveden test je več vreden od cepiva.

Covid pasuš je čisti nateg ljudstva. Nima popolnoma nobenega smisla, in se mu treba upret, ker tu ni zaradi virusa, ampak nečesa drugega, ki nočete sprejeti, da se dejansko odvija.

feryz ::

Jajks, Hrvatje bodo testirali tudi cepce. Očitno šus v ramo le ni tako vsemogočen passport, kot tukaj razlagajo.

Jebi ga, delta je delta. In kje je še zeta. Ccc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Telbanc ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Na NIJZ se cepljenja ogibajo.
Pametno.

Morda celo imajo zaposleni vpogled v določene informacije, ki jih mi nimamo. Govorice se hitro razširijo v kolektivih.

Kot rečeno. Izogibajte se cepljenja.
Izkazuje se kot neuporabno v najboljšem primeru, genocidno v najslabšem.

Če bo treba plačat par testov, bomo pač plačali. Cena boja proti totalitarizmu. Ljudje so mnogo več izgubili kot to včasih.


Že spet ena laž od multivaca:

Krek zanikal te navedbe

"To ne drži, po naših ambulantah NIJZ smo precepili približno 55 odstotkov in več naših zaposlenih. Seveda pa naši zaposleni v času prvega vala, ko smo cepili februarja, niso imeli dostopa do cepiva, dostop so imeli tisti, ki neposredno delajo na terenu – epidemiologi. Epidemiologi so 100 odstotno pocepljeni. Mi smo se striktno držali navodil in ukrepov, kdo se lahko cepi ali ne, zato se naši zaposleni zdaj cepili po svojih cepilnih centrov, kasneje smo jih še enkrat pozvali k cepljenju. Imamo podatke za 55 odstotkov, za vse ostale pa so podatki nedostopni zaradi varovanja osebnih podatkov in do njih ne moremo priti. 330 cepljenih je zaposlenih, kar znese 55 odstotkov vseh naših zaposlenih po uradnih podatkih, " je povedal.


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"Pokrenuta istraga nakon što je Ukrajinac, 4 sata nakon primanja Pfizerovog cjepiva, izgubio svijest i preminuo"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Stara modrost pravi,da poletje ni idealen čas za uvedbo represivnih ukrepov - folk je preveč naspidiran. V Macronlandiji mu lastni policisti polagajo čelade pred protestniki - brez da bi jim kdo sploh karkoli rekel. Kako za vraga bo potem prepričeval folk brez pištol, če mu še lastnih ne uspe?

https://videobanned.nl/aiovg_videos/fre...

multivac ::

Prej ali slej bo prišlo vn.
Smrti od cepljenja so skoraj zagotovo pod-dokumentirane.

V ZDA so res dali na sodišče obtožbo, da CDC skriva še 45.000 mrtvih od cepiva.

In preden cepljenci začnete s procentuažo.
Ko se greš cepit smrt ne sme biti ena od opciji, ki ti roji po glavi.
Masovno peisilno cepljenje zahteva, da je cepivo tako zelo varno, da je vožnja do cepilnega centra redove večja od cepiva po nevarnosti.
Če ni...no, potem smo tu kjer smo. Država brez prevzemati odgovornosti sili celotno populacijo k cepljenju z nestestiranim cepivom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

;-) ::

Samael je izjavil:

;-) je izjavil:

Nijz nima podatkov kdo je cepljen ker so nekateri v drugih ambulantah:))

Smešno kdo vrjame tem zgodbam

Kaj je pa tu za verjeti? Če vsaj približno, res približno veš, kako stvari potekajo, potem ne pišeš takšnih neumnosti, ali pač?

Tudi v naš zavod so prišli cepiti iz naslova kritične infrastrukture tiste, ki smo se pač tam prijavili. Tako imajo znotraj zavoda podatek za recimo tistih 60%, ki so nas pocepili v službi, ne pa ostale, ki so se prej ali pozneje na drugih lokacijah. Ali pa pričakuješ od delodajalca, da zija tvojo zdravstveno kartoteko? Get a grip ...


Govoriš neumnosti nalašč ali pa ne poznas sistema. Imamo register cepljenih ki ga imenujemo eRCO, kamor se vpisejo osnovni podatki o pacientu med drugim tudi podatek o placilu OZZ, samo v iskalnik v programu butnes NIJZ in ti vrze ven podatke o cepljenih itd., seveda jih bo zaradi GDPR pokazalo le 10 razlicnih strank na stran :)

dexterboy ::

kopriwa je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika? Če se opiraš na strokovnost, potem tvoje razmišljanje spet nima logike. Na kaj se ti opiraš je nepomembno. No, v resnici tudi ne odgovarjam tebi, očitno je zakaj, samo drugim predstavljam tvoje "razmišljanje".

Krek, Beovič, Janša, Kacin, Hojs... TEM NAJ BI ZAUPAL... WTF, je s tabo vse v redu?
Prave strokovnjake so utišali ali pa odstranili! To, kar se ima tdej za Epidemiologe.... đisz, bog se usmili naših duš...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

multivac ::

Glede zaupanja:

https://www.24ur.com/novice/tujina/farm...

Štirje farmacevtski velikani, med njimi tudi podjetje Johnson in Johnson, so v tožbah zaradi opioidne krize, ki je v ZDA vzela pol milijona življenj, pristali na poravnavo v viši 22 milijard evrov.


Cepljeni mi sedaj pravijo, da so cepiva top in da jim je rteba zaupati?


Mhm. Iz dneva v dan mi je bolj jasno, da se treba tega sranja izogibat na vse možne načine.

;-) ::

Medtem ko se tukaj prepirate je odneslo se enega dobrega slovenskega župana.

Robert Ščap r.i.p. nič ti ni moglo do živega dokler se nisi...

zmist ::

Telbanc je izjavil:


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"Pokrenuta istraga nakon što je Ukrajinac, 4 sata nakon primanja Pfizerovog cjepiva, izgubio svijest i preminuo"


Matr, ste pa res struckoti za "cefurske" tekste. A temu bulshitu verjamete? Ker balkanci so carji v fake news. Kaj pa ce bi se kar preselili cez Kolpo? Tam vam bo lepse, pa se jezik boste razumeli. "Lady" - a sta to znaci? Ajde da radije idem na bullshit-novosti.hr.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

A110 ::

;-) je izjavil:

Medtem ko se tukaj prepirate je odneslo se enega dobrega slovenskega župana.

Robert Ščap r.i.p. nič ti ni moglo do živega dokler se nisi...


4000 kapi je v sloveniji vsako leto (ze pred cepljenjem), ogromno ravno v tej starostni skupini in ti seveda zagotovo veš da je to od cepljenja.

zmist ::

;-) je izjavil:

Medtem ko se tukaj prepirate je odneslo se enega dobrega slovenskega župana.

Robert Ščap r.i.p. nič ti ni moglo do živega dokler se nisi...


SLS? Ne hvala. Svetu in slovenijastanu je naredil uslugo...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

CoolBits ::

Tudi od alkohola in cigaretov umre na leto več ljudi kot od kovida, pa jih ne cepimo in nit epidemije ni.

A110 ::

CoolBits je izjavil:

Tudi od alkohola in cigaretov umre na leto več ljudi kot od kovida, pa jih ne cepimo in nit epidemije ni.


Mogoče ker s svojo boleznijo ne morejo okužiti drugih? ALi je to preveč razmišljanja za tvojo antivaxxersko glavo? So pa seveda druge omejitve. Prepovedana prodaja in strezba alkohola mladoletnim, vinjenim, prepoved voznje, prepoved kajenja v zaprtih javnih prostorih,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

CoolBits ::

Kako ne, če pa jih več umre? Okužijo se z vabljenjem na čik in alkohol.

zmist ::

A110 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Tudi od alkohola in cigaretov umre na leto več ljudi kot od kovida, pa jih ne cepimo in nit epidemije ni.


Mogoče ker s svojo boleznijo ne morejo okužiti drugih? ALi je to preveč razmišljanja za tvojo antivaxxersko glavo?


Nima glave. To v antivax vodah ne obstaja, je samo neskoncen strah pred neznanim (ker ni glave, da bi karkoli obdelala) iz pet. Te vrsijo dolznosti glave.

;-) ::

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Medtem ko se tukaj prepirate je odneslo se enega dobrega slovenskega župana.

Robert Ščap r.i.p. nič ti ni moglo do živega dokler se nisi...


4000 kapi je v sloveniji vsako leto (ze pred cepljenjem), ogromno ravno v tej starostni skupini in ti seveda zagotovo veš da je to od cepljenja.

Moras gledati ozje kot vaxxxerji, koliko kapi imamo letno med župani? Kako to da ravno on ko je cepljen???

A110 ::

;-) je izjavil:

A110 je izjavil:

;-) je izjavil:

Medtem ko se tukaj prepirate je odneslo se enega dobrega slovenskega župana.

Robert Ščap r.i.p. nič ti ni moglo do živega dokler se nisi...


4000 kapi je v sloveniji vsako leto (ze pred cepljenjem), ogromno ravno v tej starostni skupini in ti seveda zagotovo veš da je to od cepljenja.

Moras gledati ozje kot vaxxxerji, koliko kapi imamo letno med župani? Kako to da ravno on ko je cepljen???


Koliko kapi imamo med zupani? koliko pa imamo zupanov? Lahko na hitro zacnes z osnovami vzorcenja, intervali zaupanja, nadaljujes z ovracanjem hipotez in raznimi testi. Za zacetek bo ze hi^2 dober, ce bos sploh prilezel do sem seveda. In potem porocas kje vse si se zmotil. tole je osnovna literatura na vecini fakultet. imas jo tudi prostodostopno na internetu. Do takratt pa prosim ne siri neumnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

HappyPills ::

Od 100 ljudi b prometnih nesrecah s smrtnim izidom je bilo kar 99 ljudi pripetih z varnostnim pasom. Zadnji cas da ga ukinemo je rekel dexter.

Varnostni pas ti jemlje svobodo je rekel kamikaza.
Varnostni pas je prvi patentiral billov stric se zraven pritegne vostok.

Telbanc pa prilepi se 2 linka hrvaskih misterijev ki govorita o smrtonosnih pasovih v avtomobilu fiat panda ter dacia.

Feryz se ponosno pove da on se ne pripasa ker je taprav dec. In da ce se zaleti se sam bl mocno prime za volan.

To je nek tak povzetek.
««
45 / 198
»»