» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
43 / 198
»»

multivac ::

Conini je izjavil:



V Izraelu je hospitaliziranih okoli 120 ljudi.
To je tako majhna številka, da je brez veze okoli tega sploh debatirat. Tako ali tako cepiva niso 100%. Cepljeni so pa večinoma starejši ljudje.


Za sredi julija v puščavi in temperaturah 40C, bi človek rekel, da je to razumljivo.
Zato pravim, da bo zima "benchmark". In to severnoevropska zima. Berlin, Vašrava itd.

zmist ::

feryz je izjavil:

Kaj pa piše tam?


Pathophysiology
COVID-19 pathogenesis

COVID-19 can affect the upper respiratory tract (sinuses, nose, and throat) and the lower respiratory tract (windpipe and lungs).[79] The lungs are the organs most affected by COVID-19 because the virus accesses host cells via the receptor for the enzyme angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2), which is most abundant on the surface of type II alveolar cells of the lungs.[80] The virus uses a special surface glycoprotein called a "spike" (peplomer) to connect to the ACE2 receptor and enter the host cell.[81]
Nervous system

Whether SARS-CoV-2 is able to invade the nervous system remains unknown. However, it is clear that many people with COVID-19 exhibit neurological or mental health issues. The virus is not detected in the CNS of the majority of COVID-19 people with neurological issues. However, SARS-CoV-2 has been detected at low levels in the brains of those who have died from COVID-19, but these results need to be confirmed.[82] Loss of smell results from infection of the support cells of the olfactory epithelium, with subsequent damage to the olfactory neurons.[83] SARS-CoV-2 could cause respiratory failure through affecting the brain stem as other coronaviruses have been found to invade the CNS. While virus has been detected in cerebrospinal fluid of autopsies, the exact mechanism by which it invades the CNS remains unclear and may first involve invasion of peripheral nerves given the low levels of ACE2 in the brain.[84][85][86] The virus may also enter the bloodstream from the lungs and cross the blood-brain barrier to gain access to the CNS, possibly within an infected white blood cell.[82]
Tropism and multiple organ injuries in SARS-CoV-2 infection
Gastrointestinal tract

The virus also affects gastrointestinal organs as ACE2 is abundantly expressed in the glandular cells of gastric, duodenal and rectal epithelium[87] as well as endothelial cells and enterocytes of the small intestine.[88]
Cardiovascular system

The virus can cause acute myocardial injury and chronic damage to the cardiovascular system.[89] An acute cardiac injury was found in 12% of infected people admitted to the hospital in Wuhan, China,[90] and is more frequent in severe disease.[91] Rates of cardiovascular symptoms are high, owing to the systemic inflammatory response and immune system disorders during disease progression, but acute myocardial injuries may also be related to ACE2 receptors in the heart.[89] ACE2 receptors are highly expressed in the heart and are involved in heart function.[89][92] A high incidence of thrombosis and venous thromboembolism have been found in people transferred to Intensive care units (ICU) with COVID-19 infections, and may be related to poor prognosis.[93] Blood vessel dysfunction and clot formation (as suggested by high D-dimer levels caused by blood clots) are thought to play a significant role in mortality, incidences of clots leading to pulmonary embolisms, and ischaemic events within the brain have been noted as complications leading to death in people infected with SARS-CoV-2. Infection appears to set off a chain of vasoconstrictive responses within the body, constriction of blood vessels within the pulmonary circulation has also been posited as a mechanism in which oxygenation decreases alongside the presentation of viral pneumonia.[94] Furthermore, microvascular blood vessel damage has been reported in a small number of tissue samples of the brains – without detected SARS-CoV-2 – and the olfactory bulbs from those who have died from COVID-19.[95][96][97] COVID-19 was also found to cause substantial – including morphological and mechanical – changes to blood cells – such as increased sizes – sometimes persisting for months after hospital discharge.[98][99]
Other organs

Another common cause of death is complications related to the kidneys.[94] Early reports show that up to 30% of hospitalized patients both in China and in New York have experienced some injury to their kidneys, including some persons with no previous kidney problems.[100]

Autopsies of people who died of COVID-19 have found diffuse alveolar damage, and lymphocyte-containing inflammatory infiltrates within the lung.[101]
Immunopathology
Key components of the adaptive immune response to SARS-CoV-2

Although SARS-CoV-2 has a tropism for ACE2-expressing epithelial cells of the respiratory tract, people with severe COVID-19 have symptoms of systemic hyperinflammation. Clinical laboratory findings of elevated IL‑2, IL‑7, IL‑6, granulocyte-macrophage colony-stimulating factor (GM‑CSF), interferon gamma-induced protein 10 (IP‑10), monocyte chemoattractant protein 1 (MCP1), macrophage inflammatory protein 1‑alpha (MIP‑1‑alpha), and tumour necrosis factor (TNF‑α) indicative of cytokine release syndrome (CRS) suggest an underlying immunopathology.[90]

Additionally, people with COVID-19 and acute respiratory distress syndrome (ARDS) have classical serum biomarkers of CRS, including elevated C-reactive protein (CRP), lactate dehydrogenase (LDH), D-dimer, and ferritin.[102]

Systemic inflammation results in vasodilation, allowing inflammatory lymphocytic and monocytic infiltration of the lung and the heart. In particular, pathogenic GM-CSF-secreting T cells were shown to correlate with the recruitment of inflammatory IL-6-secreting monocytes and severe lung pathology in people with COVID-19.[103] Lymphocytic infiltrates have also been reported at autopsy.[101]

multivac ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

O kakšnem mojem nivoju ti to? BTW: nisem računalničar po stroki in to sem že tudi napisal v enem izmed mojih starih vpisov, ko še ti sploh vedel nisi za Slo-Tech.

Pa kaj jaz vem kdo je tu kdo kaj, nimam časa toliko stalkat kot ti in analizirat datumov in to. Ja, je možno, da si napisal prej, jaz sicer (res žal) nisem mlad, ampak na slo-techu nisem prav dolgo aktiven, žal, ne glede na to, kako me ti zdaj stalkaš in pametuješ, Kamikazaa. Pač sprijazni se, da eni zmoremo forumirat in še bit plačani poleg po pogodbi. To tako pač je, pa če se na trepalnice postaviš.


Res je. Cele dneve trolaš na STju, in za pokazati nimaš nič.
Dobro izkoriščaš svoje živlenje. Še posebej če hipotetično upoštevamo, da bi lahko bil to zimo pogenocidan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

multivac ::

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jeseni, ko bodo bolnice polne se NEcepljenih ne bo sprejemalo pravijo.
Sedaj me pa zanima zakaj bodo bolnice polne CEPLJENIH?


če bi imeli 100% cepljenih, bi imeli po statistiki TOČNO 95% MANJ v bolnicah, kot v primeru, če ne bi bilo cepljenih.

Toliko o POLNIH bolnicah.

A boste tisti z nedokončano osnovno šolo tole skužili, al je potrebno narisat?


Že izraelci sami pišejo, da je učinek cepljenja pod pričakovanji. Slišal sem že o 50%.
Tk da, ti še živiš 2020 v Lancetu.

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."


:)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Invictus ::

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."

Toliko o zaupanju v cepiva...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vajenc ::

feryz je izjavil:


To pa zagotovo ne. Nekaj je narobe z njim, evolucija ga je obšla.

Pa dajmo raje reči pod 65 let.


Če ti ne poznaš nobenega < 50 let, še ne pomeni, da takih ni.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

zmist ::

multivac je izjavil:

Že izraelci sami pišejo, da je učinek cepljenja pod pričakovanji. Slišal sem že o 50%.


Jaz sem ze tudi slisal, da prasici letijo.

Tule imas z viri vred. Boljsega ne mores "slisati", skratka karkoli izven tega je bullshit, ker preprosto ne vemo. Lahko pa najdes tudi kaksen bolj relevanten vir ampak ne na naslednjem fake news situ, ki bi si rad povecal obiske z trosenjem neumnosti - si namrec prav patolosko nagnjen k pastanju linkov na prvi zadetek na googlu.
Pfizer%E2%80%93BioNTech COVID-19 vaccine @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

darkolord ::

zmist ::

multivac ::

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Konkretno sem želel kaj več napisati o njem. Ga relativno pogosto spremljam.

Bo napisal za pro-vaxxerjem v vednost:

Dr. Robert Malone je prvoten (eden od) zumiteljev mRNA cepiv.
Udejstvoval se je tako v privatnem kot javnem sektorju.
Trenutno je svetovalec samemu vrhu CDC, NIH in podobnih agencij v ZDA.

Je izrazit pro-vaxxer, ampak se je predkratkim odločil, da bo malo bolj temeljito preverjal narativo.

Iz prvotnih interjvujev, kjer je nastopal vesel in spokojen, sedaj v zadnjih pa se mu občutno vidi mrak na očeh, ton govora povsem drugačen.
Poleg groženj s smrtjo ga blatijo po establišment medijih. Svoj renome je dobesedno zapravil za nič. Nobenega profita ni imel od tega, izven moralnega zadoščenja morda.
Enostavno je opazil, da v krovnih organizacijah, ki nas bi morale ščititi, se dogaja nekaj umazanega.
CDC je konkretno zavajal recimo z varnostjo cepiv pri otrocih (poleg nosečnic).

Kot rečeno...človek je pro-vaxxer. Če damo coninija, antonijo, jureta itd. vse na kup in jih podvojimo, mu ne pridejo niti do kurca.
Govorimo o (kmalu ex) top establišment figuri.
Na neki točki je celo rekel dobro besedo za Faucija.

Za kazen, ker pa preverja za cepiva...mu bodo uničili življenje.

Kot rečeno...če ima že on rahle dvome, potem bi jaz moral že histerično paničariti.

Cepil se ne bom. Ta cepiva niso zares to kar jih reklamirajo.
In če imate kaj pameti v glavi, tudi vi se jih boste izogibali. Bodisi permanentno, bodisi za obdobje 10 let kot to običajno počnemo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Oberyn ::

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."

Logično. Pri vstopu v državo želijo vedeti, ali je oseba tisti trenutek kužna, torej ali raznaša bolezen, ne ali je bila cepljena. Predpostavljam, da bo to v kratkem norma za vse, tudi znotraj držav. Testi pa samo še samoplačniški. 100 eur za vstop v trgovino, hura.

multivac ::

Vajenc je izjavil:

Utk je izjavil:


Če rečeš, da cepivo lahko povzroči strdek, je to zavajajoče, ker je to zelo redko. Če rečeš, da otroci umirajo zarad korone, ni zavajajoče, ampak znanstveno dokazano...

Fantje, dokler boste iste stvari merili z različnimi metri, niste "znanstveniki", ampak butalci. Ne glede na naziv.

Težko je debatirati, če imate gor plašnice in ne vidite celotnega teksta.

A study published in the OSF found that "blood clots from vaccination are significantly lower than those associated with catching COVID-19, which can trigger many other complications, besides blood clots, and is estimated to have killed more than three million (sedaj že več kot 4 mio) people globally since the start of the pandemic."


Povem en bombshell na ta račun, v kratkem.

Raptor F16 ::

multivac je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Konkretno sem želel kaj več napisati o njem. Ga relativno pogosto spremljam.

Bo napisal za pro-vaxxerjem v vednost:

Dr. Robert Malone je prvoten (eden od) zumiteljev mRNA cepiv.
Udejstvoval se je tako v privatnem kot javnem sektorju.
Trenutno je svetovalec samemu vrhu CDC, NIH in podobnih agencij v ZDA.

Je izrazit pro-vaxxer, ampak se je predkratkim odločil, da bo malo bolj temeljito preverjal narativo.

Iz prvotnih interjvujev, kjer je nastopal vesel in spokojen, sedaj v zadnjih pa se mu občutno vidi mrak na očeh, ton govora povsem drugačen.
Poleg groženj s smrtjo ga blatijo po establišment medijih. Svoj renome je dobesedno zapravil za nič. Nobenega profita ni imel od tega, izven moralnega zadoščenja morda.
Enostavno je opazil, da v krovnih organizacijah, ki nas bi morale ščititi, se dogaja nekaj umazanega.
CDC je konkretno zavajal recimo z varnostjo cepiv pri otrocih (poleg nosečnic).

Kot rečeno...človek je pro-vaxxer. Če damo coninija, antonijo, jureta itd. vse na kup in jih podvojimo, mu ne pridejo niti do kurca.
Govorimo o (kmalu ex) top establišment figuri.
Na neki točki je celo rekel dobro besedo za Faucija.

Za kazen, ker pa preverja za cepiva...mu bodo uničili življenje.

Kot rečeno...če ima že on rahle dvome, potem bi jaz moral že histerično paničariti.

Cepil se ne bom. Ta cepiva niso zares to kar jih reklamirajo.
In če imate kaj pameti v glavi, tudi vi se jih boste izogibali. Bodisi permanentno, bodisi za obdobje 10 let kot to običajno počnemo.


In zakaj bi ti jaz zdaj verjel na besedo ?

Se mi zdi da je to en tak "masking" bullshit v smislu "sej cepljenje je kul ampak poslušaj me, ker se zdaj strinjava ti povem da ni kul in ti se moraš strinjat".

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

showsover ::

multivac je izjavil:

Res je. Cele dneve trolaš na STju, in za pokazati nimaš nič. Dobro izkoriščaš svoje živlenje. Še posebej če hipotetično upoštevamo, da bi lahko bil to zimo pogenocidan.

Shit happens, multivac, kaj moreš.

feryz ::

Lepa hvala zmist.
Manjka samo podpis. Jožeta iz Spodnje Kungote, ki je to spesnil.

multivac ::

darkolord je izjavil:

Vaccine skeptics wrongly focus on Israel


Zima (vrjetno že jesen) bo pokazala kaj in kako.

Dobesedno prosim necepljene, predvsem tiste neodločene...da počakajte vsaj še to zimo, če ne 2-3 (najraje, permanentno).
Iz dveh razlogov. Eno je Izrael in UK.
Drugega pa povem v kratkem.

zmist ::

multivac je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo je ta robert, ki je več kot očitno teoritik zarot :))


Konkretno sem želel kaj več napisati o njem. Ga relativno pogosto spremljam.

Bo napisal za pro-vaxxerjem v vednost:

Dr. Robert Malone je prvoten (eden od) zumiteljev mRNA cepiv.
Udejstvoval se je tako v privatnem kot javnem sektorju.
Trenutno je svetovalec samemu vrhu CDC, NIH in podobnih agencij v ZDA.

Je izrazit pro-vaxxer, ampak se je predkratkim odločil, da bo malo bolj temeljito preverjal narativo.

Iz prvotnih interjvujev, kjer je nastopal vesel in spokojen, sedaj v zadnjih pa se mu občutno vidi mrak na očeh, ton govora povsem drugačen.
Poleg groženj s smrtjo ga blatijo po establišment medijih. Svoj renome je dobesedno zapravil za nič. Nobenega profita ni imel od tega, izven moralnega zadoščenja morda.
Enostavno je opazil, da v krovnih organizacijah, ki nas bi morale ščititi, se dogaja nekaj umazanega.
CDC je konkretno zavajal recimo z varnostjo cepiv pri otrocih (poleg nosečnic).

Kot rečeno...človek je pro-vaxxer. Če damo coninija, antonijo, jureta itd. vse na kup in jih podvojimo, mu ne pridejo niti do kurca.
Govorimo o (kmalu ex) top establišment figuri.
Na neki točki je celo rekel dobro besedo za Faucija.

Za kazen, ker pa preverja za cepiva...mu bodo uničili življenje.

Kot rečeno...če ima že on rahle dvome, potem bi jaz moral že histerično paničariti.

Cepil se ne bom. Ta cepiva niso zares to kar jih reklamirajo.
In če imate kaj pameti v glavi, tudi vi se jih boste izogibali. Bodisi permanentno, bodisi za obdobje 10 let kot to običajno počnemo.



multivac je izjavil:


Dr. Robert Malone je prvoten (eden od) zumiteljev mRNA cepiv.


Zanimivo, vesoljci v spanoviji z iluminati in prostozidarji so ga za kazen se iz wikipedije izbrisali. Dobro so mu life "zjebali".
Messenger RNA @ Wikipedia

Utk ::

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.

multivac ::

Raptor F16 je izjavil:



In zakaj bi ti jaz zdaj verjel na besedo ?

Se mi zdi da je to en tak "masking" bullshit v smislu "sej cepljenje je kul ampak poslušaj me, ker se zdaj strinjava ti povem da ni kul in ti se moraš strinjat".

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?


Gospod ima svoj linkedin
https://www.linkedin.com/in/rwmalonemd
Je precej zastopan v znanstvenih člankih.

In ima zaenkrat še svoj twitter, kjer lahko samo oceniš, če gre za novega Alex Jones-a.

Jaz osebno bom poslušal izumitelja mRNK cepiv, ki si je zapravil življenje za praktično nič profita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmaugy ::

multivac je izjavil:

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

O kakšnem mojem nivoju ti to? BTW: nisem računalničar po stroki in to sem že tudi napisal v enem izmed mojih starih vpisov, ko še ti sploh vedel nisi za Slo-Tech.

Pa kaj jaz vem kdo je tu kdo kaj, nimam časa toliko stalkat kot ti in analizirat datumov in to. Ja, je možno, da si napisal prej, jaz sicer (res žal) nisem mlad, ampak na slo-techu nisem prav dolgo aktiven, žal, ne glede na to, kako me ti zdaj stalkaš in pametuješ, Kamikazaa. Pač sprijazni se, da eni zmoremo forumirat in še bit plačani poleg po pogodbi. To tako pač je, pa če se na trepalnice postaviš.


Res je. Cele dneve trolaš na STju, in za pokazati nimaš nič.
Dobro izkoriščaš svoje živlenje. Še posebej če hipotetično upoštevamo, da bi lahko bil to zimo pogenocidan.

Tvoji možgani so že bili. Zdaj je tam toplotna izolacija, ker tvoja glava služi trupu kot senčnik.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kriptobog ::

Oberyn je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."

Logično. Pri vstopu v državo želijo vedeti, ali je oseba tisti trenutek kužna, torej ali raznaša bolezen, ne ali je bila cepljena. Predpostavljam, da bo to v kratkem norma za vse, tudi znotraj držav. Testi pa samo še samoplačniški. 100 eur za vstop v trgovino, hura.


Samo tako bomo lahko nižali številke. S testiranjem vseh.

multivac ::

zmaugy je izjavil:


Tvoji možgani so že bili. Zdaj je tam toplotna izolacija, ker tvoja glava služi trupu kot senčnik.


Imam tak pozitiven občutek, da vas bomo kmalu zasuli z realnostjo situacije.
Vaše enovrstičnice bodo splahnele kot ščepec peska v puščavi.

Ne delam tega zate zmaugy, jebe se mi za ljudi kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Goody ::

New York City will start requiring Covid vaccinations or weekly tests for all staff at its public hospitals https://t.co/52dQOEVpLu

Telbanc ::

Oberyn je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vel...

"Svi Britanci, ali i Rusi i Ciprani moraju za prelazak Hrvatske granice imati negativan test, bez obzira na to jesu li cijepljeni ili su preboljeli virus."

Logično. Pri vstopu v državo želijo vedeti, ali je oseba tisti trenutek kužna, torej ali raznaša bolezen, ne ali je bila cepljena. Predpostavljam, da bo to v kratkem norma za vse, tudi znotraj držav. Testi pa samo še samoplačniški. 100 eur za vstop v trgovino, hura.


Zakaj pol uni kovid pasuš, digitalno potrdilo o cepljenju? :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Tvoji možgani so že bili. Zdaj je tam toplotna izolacija, ker tvoja glava služi trupu kot senčnik.


Imam tak pozitiven občutek, da vas bomo kmalu zasuli z realnostjo situacije.
Vaše enovrstičnice bodo splahnele kot ščepec peska v puščavi.

Ne delam tega zate zmaugy, jebe se mi za ljudi kot si ti.

Imaš “topel občutek” ob tem, ko si želiš, da vsi cepljeni crknejo. Kot rečeno, kamena volna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

Goody je izjavil:

New York City will start requiring Covid vaccinations or weekly tests for all staff at its public hospitals https://t.co/52dQOEVpLu


Dve točki:

1. V evropi smo dejansko korak dlje.
2. Demokratske države so očitno manj svobodne.

Vajenc ::

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.

Spoštovani znanstvenik ne bo javno objavljal "meni se zdi sumljivo", ampak bo objavil oz. se skliceval na ponovljivo študijo, ki dokazuje ali ovrže njegove dvome. Včasih so na tem forumu šteli edu linki, s preverljivimi povezavami, sedaj pa pretežno samo še kup "zdrave kmečke pameti" in "dokazov" iz socialnih omrežij.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Utk ::

New York City will start requiring Covid vaccinations or weekly tests for all staff at its public hospitals https://t.co/52dQOEVpLu

Tu bi moral bit AND, potem bi imelo to nek smisel. Ampak to sem samo jaz, strokovnjaki že vejo bolje...in bojo to čez mesec ali dva spremenili.

Vajenc je izjavil:

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.

Spoštovani znanstvenik ne bo javno objavljal "meni se zdi sumljivo", ampak bo objavil oz. se skliceval na ponovljivo študijo, ki dokazuje ali ovrže njegove dvome. Včasih so na tem forumu šteli edu linki, s preverljivimi povezavami, sedaj pa pretežno samo še kup "zdrave kmečke pameti" in "dokazov" iz socialnih omrežij.

Ja super, samo potem še danes ne bi imeli cepiv, niti pol ukrepov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Vajenc ::

Utk je izjavil:

Ja super, samo potem še danes ne bi imeli cepiv, niti pol ukrepov.

Pravi "zdrava kmečka logika".
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

zmist ::

multivac je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



In zakaj bi ti jaz zdaj verjel na besedo ?

Se mi zdi da je to en tak "masking" bullshit v smislu "sej cepljenje je kul ampak poslušaj me, ker se zdaj strinjava ti povem da ni kul in ti se moraš strinjat".

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?


Gospod ima svoj linkedin
https://www.linkedin.com/in/rwmalonemd
Je precej zastopan v znanstvenih člankih.

In ima zaenkrat še svoj twitter, kjer lahko samo oceniš, če gre za novega Alex Jones-a.

Jaz osebno bom poslušal izumitelja mRNK cepiv, ki si je zapravil življenje za praktično nič profita.

Seveda, pravilno, torej se pojdi cepit. Nisem opazil, da govori karkoli drugega.

multivac ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Tvoji možgani so že bili. Zdaj je tam toplotna izolacija, ker tvoja glava služi trupu kot senčnik.


Imam tak pozitiven občutek, da vas bomo kmalu zasuli z realnostjo situacije.
Vaše enovrstičnice bodo splahnele kot ščepec peska v puščavi.

Ne delam tega zate zmaugy, jebe se mi za ljudi kot si ti.

Imaš “topel občutek” ob tem, ko si želiš, da vsi cepljeni crknejo. Kot rečeno, kamena volna.


Če boš to zimo permanentno prenehal trolati na STju bom imel slednje občutke:

1. Žalost na račun stanja naše civilizacije in kaj smo dopustili
2. Spokojnost, da je ena neiskrena pizda od človeka manj na svetu.
3. Veliko motivacijo za reštartati družbo, na bolje (pa ne po Klaus Schwabovo).

Vajenc je izjavil:

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.

Spoštovani znanstvenik ne bo javno objavljal "meni se zdi sumljivo", ampak bo objavil oz. se skliceval na ponovljivo študijo, ki dokazuje ali ovrže njegove dvome. Včasih so na tem forumu šteli edu linki, s preverljivimi povezavami, sedaj pa pretežno samo še kup "zdrave kmečke pameti" in "dokazov" iz socialnih omrežij.


Saj tega ne počne. To sem jaz parafriziral.
Človek ima twitter in obravnava samo študije.
Ne daje svojih mnenj izven tega kar ne more jamčit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

;-) ::

Česa se v Izraelu bojijo če so komplet precepljeni? Imel sem namen iti v Izrael in je vse odpovedano. Danes mi pisejo iz Veleposlanistva da nemorem v drzavo.

multivac ::

;-) je izjavil:

Česa se v Izraelu bojijo če so komplet precepljeni? Imel sem namen iti v Izrael in je vse odpovedano. Danes mi pisejo iz Veleposlanistva da nemorem v drzavo.


Bojijo se nadutih cepljencev pomojem.

kotanyi ::

49106 je izjavil:

kotanyi je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako, da so angleške bolnišnice polne cepljenih, če je temu tako?


Polne polno cepljenih? Daj link.


60% hospitaliziranih je cepljenih.


Še enkrat - prosil sem te za link, ne za tvoje navedbe.

Jaz podatka o 60% cepljenih hospitaliziranih namreč ne najdem, razen enega članka kjer je 60% omenjanih v kontekstu pomote pri poročanju. Izvornega članka pa ne najdem.

Glede okužb (ne hospitalizacij!) pa je UK data menda takšna:

 1

1



Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

multivac ::

kotanyi je izjavil:


Še enkrat - prosil sem te za link, ne za tvoje navedbe.

Jaz podatka o 60% cepljenih hospitaliziranih namreč ne najdem, razen enega članka kjer piše da je šlo za pomoto pri poročanju.

Glede okužb (ne hospitalizacij!) pa je UK data menda takšna:

 1

1



Link


Najvrjetneje gre za manipulacijo podatkov.

CDC v ZDA namreč ne popisuje več cepljenih z manj kritičnimi hospitalizacijami.
Posledica je, da vse pade na ramena necepljenih.
UK z svojim Matt Hancockom je približno na isti ravni podlosti kot Fauci.

Čakam jesen/zimo.

zmaugy ::

Če boš to zimo permanentno prenehal trolati na STju bom imel slednje občutke:

1. Žalost na račun stanja naše civilizacije in kaj smo dopustili
2. Spokojnost, da je ena neiskrena pizda od človeka manj na svetu.
3. Veliko motivacijo za reštartati družbo, na bolje (pa ne po Klaus Schwabovo).


Ko ljudje tvoje sorte dobijo kakršnokoli možnost vplivanja na karkoli razen lastnega kurca, smo na poti v nacizem, ki takšnim najbolj ustreza.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

zmaugy je izjavil:

Če boš to zimo permanentno prenehal trolati na STju bom imel slednje občutke:

1. Žalost na račun stanja naše civilizacije in kaj smo dopustili
2. Spokojnost, da je ena neiskrena pizda od človeka manj na svetu.
3. Veliko motivacijo za reštartati družbo, na bolje (pa ne po Klaus Schwabovo).


Ko ljudje tvoje sorte dobijo kakršnokoli možnost vplivanja na karkoli razen lastnega kurca, smo na poti v nacizem, ki takšnim najbolj ustreza.


Tako je.
Človek (jaz), ki od dneva ena od prijave se zoperstavlja medicinski tiraniji...naj bi propagiral nacistične metode?

Glej točko 2.
Spokojnost, da je ena neiskrena pizda od človeka manj na svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.


Ne govorim za obstoječ lik ampak za folk ki kar nekaj pavšalno natolčuje počez in poprek samo da zadostijo agendi.

;-) je izjavil:

Česa se v Izraelu bojijo če so komplet precepljeni? Imel sem namen iti v Izrael in je vse odpovedano. Danes mi pisejo iz Veleposlanistva da nemorem v drzavo.


Saj niso res. Uradna številka je še vedno pod 60% oz natančneje 58%
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

showsover ::

Kak sem vas nalagal, ahaha, da sem nek pomemben strokovnjak in to.
Ziher vam je kar ušlo malo v gate od vznemirjenja.
Naj vas razočaram - lažem se.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Raptor F16 ::

showsover je izjavil:

Kak sem vas nalagal, ahaha, da sem nek pomemben strokovnjak in to.
Ziher vam je kar ušlo malo v gate od vznemirjenja.
Naj vas razočaram - lažem se.


Lol
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.


Ne govorim za obstoječ lik ampak za folk ki kar nekaj pavšalno natolčuje počez in poprek samo da zadostijo agendi.


Temu se reče svoboda govora.
Da vsak lahko pove kar si misli in ne samo kar država zapove.

Ali lahko to povzroči smrti? Da. Lahko.
Ampak kot razsvetljena družba, smo se odločili, da so pravice posameznika nad nekaj smrti kolektiva.

Zato pa nimamo splošne omejitve hitrosti 40kmh, ki bi ogromno zmanjšala smrti na cestah.

Nekateri ne razumete nočete razumeti tega in pravite, da zavoljo kolektiva je upravičeno zatirati posameznika.
To sodi v drugačne družbe. Družbe v kateri najbrž vam ne bi bilo lepo.

Svoboden človek mora sprejeti tudi dejstvo, da lahko zaladi lastne neodgovornosti umre. Nekateri od nas smo to sprejeli, vsaj za veči del nevarnosti tam zunaj. Avtomobili, cigateri, hitra hrana, gripa, covid itd.

Vi nas želite zaščititi proti naši volji. Rečem vam lahko samo f*** you.

Sol na rano je, da ta cepiva so pomojem ravno obratno. So del problema, ne rešitve.

sbawe64 ::

feryz je izjavil:

Ok, torej kot pravijo Izraelci, sto posto precepljeni, lockdown ostane.
Ker tastari bodo še vedno umirali.

Kaj smo pravzaprav dosegli?

Ceo AZ ima za novo vilo (allready done).
https://www.afr.com/property/residentia...

Isto biontech, ki kupuje ZDA specialista Kite Pharma (in že lani kupil Neon Therapeutics za 67 m usd)
https://www.spiegel.de/wirtschaft/unter... .

Ter delnice moderne so šle gor za 145% (v 5 letih).

Billy ve, kam mora investirati.
Skupaj s Sorošem sta šla še v posel s hitrimi testi.
https://www.24ur.com/novice/tujina/gate...

Lepo, da filantropi skrbijo za plebse.
/S off
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Raptor F16 ::

multivac je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

What in the ass je to zaena mentalna gimnastika ?

Raje se vprašaj zakaj je vsak (še včeraj) top šit znanstvenik čez noč flat-earther ko izjavi nekaj kar samo malo podvomi v "uradne" razlage. Pravi znanstveniki zmeraj dvomijo. Če tega ne smejo izrečt, je to pač narobe.


Ne govorim za obstoječ lik ampak za folk ki kar nekaj pavšalno natolčuje počez in poprek samo da zadostijo agendi.


Temu se reče svoboda govora.
Da vsak lahko pove kar si misli in ne samo kar država zapove.

Ali lahko to povzroči smrti? Da. Lahko.
Ampak kot razsvetljena družba, smo se odločili, da so pravice posameznika nad nekaj smrti kolektiva.

Zato pa nimamo splošne omejitve hitrosti 40kmh, ki bi ogromno zmanjšala smrti na cestah.

Nekateri ne razumete nočete razumeti tega in pravite, da zavoljo kolektiva je upravičeno zatirati posameznika.
To sodi v drugačne družbe. Družbe v kateri najbrž vam ne bi bilo lepo.

Svoboden človek mora sprejeti tudi dejstvo, da lahko zaladi lastne neodgovornosti umre. Nekateri od nas smo to sprejeli, vsaj za veči del nevarnosti tam zunaj. Avtomobili, cigateri, hitra hrana, gripa, covid itd.

Vi nas želite zaščititi proti naši volji. Rečem vam lahko samo f*** you.

Sol na rano je, da ta cepiva so pomojem ravno obratno. So del problema, ne rešitve.


Še zmer ne spremeni dejstva da si Piece of shit.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

showsover ::

Shit, kamikazaa je hud in užaljen.
Oprosti, mladi/stari (sam izberi), hec je bil.
Ampak staruhi se težko s tem sprijaznimo.
Tisti domnevni poslovni partnerji so samo neka bedna fiksacija omračenega uma.
Fizično ni vse tisto izvedljivo, kar si pravilno izpeljal.
Dejansko samo trolam in lažem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

Pa ne moreš verjet, noben (vsaj od antivaxxxerjev) se noče družit z menoj, da mu svoj položaj freelancerja razložim, meni so ga tudi, je bilo zelo pozitivno za kariero, res res.

Ti si freelancer? Hmmmm... Gremo malo povezovati stvari. Celi teden nam dokazuješ, da nimaš pojma o matematiki, že ko se zmes pojavijo samo blage neznanke (imamo 3,6 milijard doz, koliko ljudi smo cepili, če se jih x cepi samo enkrat in y cepimo dva krat) si že v temi pri računanju. Za enega računalniškega programerja, pa je potrebno znanje matematike, sposobnost povezovanja in logično mišljenje. Torej vse to je potrebno, kar ti nimaš. In sedaj naj jaz tebi verjamem, da si freelancer? Lažeš, lažeš in še enkrat več lažeš. Si resnično nezaupanja vredna oseba. Na koncu bo še kje ta zapis resnično veljal za tebe:

49106 je izjavil:

Če (pred)sodim iz neke druge teme, je brezposelen. Zdaj pa potrebuje žrtveno jagnje in našel ga je v necepljenih.


@gtfo - prosim prenehaj z nekimi oftopici, ko več nimaš argumentov. Kje je garancija, če se midva dobiva na kosilu, da boš res ti prišel? Namreč obstaja možnost, da pošlješ na kosilo svojega fanta, kateri pa zna bit res programer z znanjem matematike na višjem nivoju. In potem bo prišel nazaj domov in razlagal kako me je danes trolal v tvojem imenu, medtem ko mu boš ti praznil pištolo.

@mahoni

mahoni je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

@gtfo - prenehaj s trolanjem, ker nam bodo spet temo zaklenili zaradi takšnih kot ti, kateri, gredo offtopic, ko več nimajo argumentov ali pa jih dobimo na laži.

Pa saj ti zeli predstaviti dokaze tele poscano, pa si ne upas z njim dobiti v zivo.

Beri en komentar višje, zakaj se je nemogoče dobiti z osebo na kosilu, katera se laže po forumu (in jo z dokazi dobimo na laži).

multivac ::

sbawe64 je izjavil:

feryz je izjavil:

Ok, torej kot pravijo Izraelci, sto posto precepljeni, lockdown ostane.
Ker tastari bodo še vedno umirali.

Kaj smo pravzaprav dosegli?

Ceo AZ ima za novo vilo (allready done).
https://www.afr.com/property/residentia...

Isto biontech, ki kupuje ZDA specialista Kite Pharma (in že lani kupil Neon Therapeutics za 67 m usd)
https://www.spiegel.de/wirtschaft/unter... .

Ter delnice moderne so šle gor za 145% (v 5 letih).

Billy ve, kam mora investirati.
Skupaj s Sorošem sta šla še v posel s hitrimi testi.
https://www.24ur.com/novice/tujina/gate...

Lepo, da filantropi skrbijo za plebse.
/S off


Elita je vedno skrbela za našo dobrobit.
Tudi tokrat vrjetno imajo neprespane noči v skrbi do nas.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

showsover je izjavil:

Pa ne moreš verjet, noben (vsaj od antivaxxxerjev) se noče družit z menoj, da mu svoj položaj freelancerja razložim, meni so ga tudi, je bilo zelo pozitivno za kariero, res res.

Ti si freelancer? Hmmmm... Gremo malo povezovati stvari. Celi teden nam dokazuješ, da nimaš pojma o matematiki, že ko se zmes pojavijo samo blage neznanke (imamo 3,6 milijard doz, koliko ljudi smo cepili, če se jih x cepi samo enkrat in y cepimo dva krat) si že v temi pri računanju. Za enega računalniškega programerja, pa je potrebno znanje matematike, sposobnost povezovanja in logično mišljenje. Torej vse to je potrebno, kar ti nimaš. In sedaj naj jaz tebi verjamem, da si freelancer? Lažeš, lažeš in še enkrat več lažeš. Si resnično nezaupanja vredna oseba. Na koncu bo še kje ta zapis resnično veljal za tebe:

49106 je izjavil:

Če (pred)sodim iz neke druge teme, je brezposelen. Zdaj pa potrebuje žrtveno jagnje in našel ga je v necepljenih.


@gtfo - prosim prenehaj z nekimi oftopici, ko več nimaš argumentov. Kje je garancija, če se midva dobiva na kosilu, da boš res ti prišel? Namreč obstaja možnost, da pošlješ na kosilo svojega fanta, kateri pa zna bit res programer z znanjem matematike na višjem nivoju. In potem bo prišel nazaj domov in razlagal kako me je danes trolal v tvojem imenu, medtem ko mu boš ti praznil pištolo.

Ja, vse imaš prav, kamikazaa...
Točno to je bil moj plan...
Praznil pištolo...
Ahahaha...
:-)

PS:
Pismo, vse si naštudiral...
Dober si, nekaj še bo iz tebe, me veseli, da sem del tvoje zgodovine.
Malo bolj temne sicer, pa vseeno :-)
👍

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

PersonaRuda ::

+1

OK @gtfo zdaj sma razčistila, sedaj pa povratek nazaj na temo in spremljat kaj se dogaja s cepljenimi in necepljenimi in kje so rešitve današnje plandemije. Ter kako izpeljati čimprješnji povratek v normalno stanje/življenje kot smo ga poznali do leta 2020.

multivac ::

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Na NIJZ se cepljenja ogibajo.
Pametno.

Morda celo imajo zaposleni vpogled v določene informacije, ki jih mi nimamo. Govorice se hitro razširijo v kolektivih.

Kot rečeno. Izogibajte se cepljenja.
Izkazuje se kot neuporabno v najboljšem primeru, genocidno v najslabšem.

Če bo treba plačat par testov, bomo pač plačali. Cena boja proti totalitarizmu. Ljudje so mnogo več izgubili kot to včasih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()
««
43 / 198
»»