» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
39 / 198
»»

zmist ::

Ti si laznjivec, evo ti citat:

PersonaRuda je izjavil:

čisto vse cepljene obesit


In seveda je normalno, da si laznjivec, podtikas zapise, zavajas ostale... kar je normalno, to je tipicna lastnost antivaxerjev. In tule sem ti samo pokazal, kaksen je vas modus operandi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

apfelstrudl ::

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?

snezak21 ::

zmist je izjavil:

sparklyslo je izjavil:



Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?


Se na komplekse si pozabil, ker je zakompleksan misli samo nase (je v drugi temi izrazil, da to tako deluje).

Spet projeciras tvoje blodnje na ostale. Samo nase mislis ti. In ja tocno ti si v drugi temi dokazal, po tvojih lastnih besedah, da te za ostale cisto nic ne zanima. Tako da nepozdravljene komplekse imas ti, ki v vseh stvareh mislis izkljucno nase, tu se pa delas samaritana, ki ga skrbi dobrobit clovestva, v resnici si se pa verjetno sel cepit zato, da bos lahko sel za tisti teden na Hrvasko ;)

Drugace pa kar se mene osebno tice, ja strah pred stranskimi ucinki. Strahu pred iglami nimam, me je pa strah stranskih ucinkov o katerih se nihce nic ne ve, ker za to je par mesecev raziskav in testiranja pac premalo.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti. Vaxerje ni treba biti strah, ker imajo za sabo tisocletja razvoja medicine in se lahko zanasajo nanjo (tako kot pri slepicu). Antivaxerji, medicine ne razumejo, imajo pomanklive in napacne informacije iz socialnih omrezjih od drugih redneckov in se zato tresejo od strahu. sparklyslo ima prav.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti in niso neki rednecki, ki ne razumejo nicesar in se bojijo vsega. sparklyslo ima prav.

Super. Ker si ti tako rekel ima sparki prav.

Got it.
Me stupid. You very smart.


Žal, kar jaz poznam cepljenih je tam nekje 80% razlog za cepljenje namakanje riti v vodi pri sosedih in teženje čelavega ter grožnje z lockdown-i.
Ostali so pa dejansko šli v to ker so pretehtali da imajo več za izgubiti s korono kot s cepivom.

RedDrake ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ne včeraj. Cel čas že pišeš o 3,6 milijardah cepljenih in sem se sedaj odločil, da te malo matematično podučim, ker vidim, da nimaš pojma o njej. ;) :P

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Pa si morda že vendarle opazil (tak napreden in pozoren matematik kot si), da ni glavni problem 2 : 3,6 (milijarde) ampak kolaboranti v smislu pripadnikov okupatorjev, katerim se bo maščevalo ali kaj?

Sem mislil, da je narrative, da ste vaxx-erji pametnejši. Pa ti s svojo funkcionalno nepismenostjo lepo dokazuješ, da si trdno v spodnjem kvartilu po "pameti".

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Me stupid. You very smart.


Da. Ce verjames ocitnemu bulshitu na fbju in raznih fake news straneh bolj kot znanosti, ja, si idiot. In sam si se tja postavil, nihce te ni silil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

apfelstrudl ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti in niso neki rednecki, ki ne razumejo nicesar in se bojijo vsega. sparklyslo ima prav.

Super. Ker si ti tako rekel ima sparki prav.

Got it.
Me stupid. You very smart.


Žal, kar jaz poznam cepljenih je tam nekje 80% razlog za cepljenje namakanje riti v vodi pri sosedih in teženje čelavega ter grožnje z lockdown-i.
Ostali so pa dejansko šli v to ker so pretehtali da imajo več za izgubiti s korono kot s cepivom.


To da so sedaj nastale vrste za cepljenje, ko testiranje ne bo več zastonj, je posledica zaupanja v znanost in ne zgolj strahu pred prazno denarnico, kajne "o the smart one"? :)

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Me stupid. You very smart.


Da. Ce verjames ocitnemu bulshitu na fbju in raznih fake news straneh bolj kot znanosti, ja, si idiot. In sam si se tja postavil, nihce te ni silil.

What the fuck... še 45-ič. Nimam FB accounta. Bo šlo? Počasneje? Audio? Video?

Zgodovina sprememb…

sparklyslo ::

apfelstrudl:: ravnokar


Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ja meni npr. ni vseeno, če covid iz službe prinesem še ostalim v družini. Še posebno staršem, babici in dedku, ki so DOKAZANO ranljiva skupina.
Za otroke pa si želim, da preživijo ostanek svojega življenja čim manj za štirimi stenami.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:


To da so sedaj nastale vrste za cepljenje, ko testiranje ne bo več zastonj, je posledica zaupanja v znanost in ne zgolj strahu pred prazno denarnico, kajne "o the smart one"? :)


Ne, to je enaka posledica, kot, ce bi zacel predpisovati kazni (500 eurov - to bi bilo treba dejansko uvesti) za neudelezbo volitev. Vsi tisti, ki se jim prej ni dalo bi prisli. Bos videl konec avgusta koliko tebi podobnih prestrasenih idiotov je dejansko v sloveniji in koliko se jih ni slo cepit, ker se jim "ne da".

apfelstrudl ::

sparklyslo je izjavil:

apfelstrudl:: ravnokar


Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ja meni npr. ni vseeno, če covid iz službe prinesem še ostalim v družini. Še posebno staršem, babici in dedku, ki so DOKAZANO ranljiva skupina.
Za otroke pa si želim, da preživijo ostanek svojega življenja čim manj za štirimi stenami.

Problem imaš zgolj pri dejstvu da tudi cepljeni prenašajo virus :)

Plus, menda si ja dal cepit stare starše? Ker naši so se (pa starši tudi) ;)

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

zmist je izjavil:

Ti si laznjivec, evo ti citat:

PersonaRuda je izjavil:

čisto vse cepljene obesit


In seveda je normalno, da si laznjivec, to je lastnost antivaxerjev.

Tega nisem jaz napisal. Daj URL do vpisa!

Ga ni! Še en lažnjivi @zmist = @zmaugy = @Ben Dover.

Busted! Dobili smo @zmista, da je @Ben dover. Evo dokaza:

Ta lažnjivi vpis, mi je poslal na ZS @Ben Dover

Ben Dover je izjavil:

bluefish je izjavil:


Tvoj in zmaugyev profil imata isti IP. Zadnje opozorilo!
Kamikazi ne bom povedal, ker bo spet kreganja.


Hint! Haha :));(


Sem ga potem malo trolal in mu na koncu tudi povedal:

PersonaRuda je izjavil:

Si že odnehal trolček? Pa komaj zanimivo je postalo. Sicer sem ti mislil takoj napisati, da je tisti citat fake (si spremenil besedilo), pa sem si premislil in sem si rekel, da se bom šel malo igrice s teboj, da še malo bolj spoznam kakšen idiot si. Vidim, da si eden večjih tukaj gori.

bluefish je izjavil:

Pordečeli:...



Hint: Glejte datum in uro vpisa. @Ben Dover je ponaredil vpis @bluefish. Isto je zdaj naredil @zmist za ta moj vpis. Busted

bacho ::

Predsednik vlade od israela ravnokar priznal, da so cepica neučinkovita in da ne bodo rešila problemov..


https://www.timesofisrael.com/bennett-p...

memnon ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti. Vaxerje ni treba biti strah, ker imajo za sabo tisocletja razvoja medicine in se lahko zanasajo nanjo (tako kot pri slepicu). Antivaxerji, medicine ne razumejo, imajo pomanklive in napacne informacije iz socialnih omrezjih od drugih redneckov in se zato tresejo od strahu. sparklyslo ima prav.


Hej jaz sem antivaxer in tudi verjamem znanosti. Vem pa tudi, da so že kar nekaj stvari zajebal in zato ostanem pri tem, da verjamem in ne prakticiram. Got it? Živi in pusti živeti. Če kdo koga nadleguje so to vaxerji, ki nadlegujejo antivaxerje. Sebičnost ni v tej državi nič čudnega in je je tudi v zdravstvu kar nekaj, zato ne razumem kako vaxerji ne razumete, da ljudje pač gledajo na to kaj je najbolje za njih in ne kako bodo rit obrisal drugim. Še vedno pa čakamo na ukrepe, ki bodo dvignili povprečno zdravstveno stanje.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Nimam FB accounta. Bo šlo? Počasneje? Audio? Video?


"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

memnon ::

memnon je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti. Vaxerje ni treba biti strah, ker imajo za sabo tisocletja razvoja medicine in se lahko zanasajo nanjo (tako kot pri slepicu). Antivaxerji, medicine ne razumejo, imajo pomanklive in napacne informacije iz socialnih omrezjih od drugih redneckov in se zato tresejo od strahu. sparklyslo ima prav.


Hej jaz sem antivaxer in tudi verjamem znanosti in sem se tudi prostovoljno cepil za nekatere stvari. Vem pa tudi, da so že kar nekaj stvari zajebal in zato ostanem pri tem, da verjamem in ne prakticiram. Got it? Živi in pusti živeti. Če kdo koga nadleguje so to vaxerji, ki nadlegujejo antivaxerje. Sebičnost ni v tej državi nič čudnega in je je tudi v zdravstvu kar nekaj, zato ne razumem kako vaxerji ne razumete, da ljudje pač gledajo na to kaj je najbolje za njih in ne kako bodo rit obrisal drugim. Še vedno pa čakamo na ukrepe, ki bodo dvignili povprečno zdravstveno stanje.

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


To da so sedaj nastale vrste za cepljenje, ko testiranje ne bo več zastonj, je posledica zaupanja v znanost in ne zgolj strahu pred prazno denarnico, kajne "o the smart one"? :)


Ne, to je enaka posledica, kot, ce bi zacel predpisovati kazni (500 eurov - to bi bilo treba dejansko uvesti) za neudelezbo volitev. Vsi tisti, ki se jim prej ni dalo bi prisli. Bos videl konec avgusta koliko tebi podobnih prestrasenih idiotov je dejansko v sloveniji in koliko se jih ni slo cepit, ker se jim "ne da".

Model, še zate 35-ič.

Jaz presranko sem zadevo prebolel :)
Bo šlo? Torej, česa me naj bo strah? Daj prosim povej, "o the smart one" :)

Vajenc ::

Utk je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

Načeloma to drži, pogojno drži, če si rizična oseba, nikakor pa to ne drži, če ti ali kdo od tebi dragih hudo zboli ali umre zaradi covida.

apfelstrudl je izjavil:

Sem namreč proti grožnjma, nasilju ali siljenju v karkoli. Se hočeš cepit? Good for you. Kdo sem jaz da ti bom to preprečeval? Fair play...
Ampak enako gre tudi v obratno smer.

Še vedno verjamem namreč v neke osnovne pravice and shit...

Jaz razumem pomen svobode. Ti pa očitno ne družbenih norm in zakonodaje, ki zavestno in dobronamerno omejujeta svobodo. Lahko so nag doma, na FKK, skrit v džungli... ne moreš pa bingeljna kazat na Čopovi. Lovec lahko s puško v gozdu, skladno z odločbo, strelja medvede, ne sme pa s to puško na UE. Lahko se ne cepiš, ampak kot tak ne smeš delati v zdravstvu, DSOjih...
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

memnon ::

memnon je izjavil:

memnon je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

Vem da nisi mene direktno s tem naslovil, ampak moram.

Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ne bo slo. Vaxerji verjamejo znanosti. Vaxerje ni treba biti strah, ker imajo za sabo tisocletja razvoja medicine in se lahko zanasajo nanjo (tako kot pri slepicu). Antivaxerji, medicine ne razumejo, imajo pomanklive in napacne informacije iz socialnih omrezjih od drugih redneckov in se zato tresejo od strahu. sparklyslo ima prav.


Hej jaz sem antivaxer in tudi verjamem znanosti in sem se tudi prostovoljno cepil za nekatere stvari. Vem pa tudi, da so že kar nekaj stvari zajebal in zato ostanem pri tem, da verjamem in ne prakticiram. Got it? Živi in pusti živeti. Če kdo koga nadleguje so to vaxerji, ki nadlegujejo antivaxerje. Sebičnost ni v tej državi nič čudnega in je je tudi v zdravstvu kar nekaj, zato ne razumem kako vaxerji ne razumete, da ljudje pač gledajo na to kaj je najbolje za njih in ne kako bodo rit obrisal drugim. Še vedno pa čakamo na ukrepe, ki bodo dvignili povprečno zdravstveno stanje.

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Nimam FB accounta. Bo šlo? Počasneje? Audio? Video?


"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

Če ti tako praviš bo že držalo :)

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Pokaži vpis, kjer je omenjeno, da se bi moralo čisto vse cepljene obesit ali pa molči za vse čase!

P.S. ostalim: ni takšnega vpisa in @gtfo je lažnjivec, kateri podtika vpise, poleg tega da ne razume kaj pomeni 3,6 milijard uporabljenih doz, ker je pisal cele tedne, da se je cepilo 3,6 milijarde ljudi.

Kamikazaa, multivac je imel nek izpad (se je umaknil potem), res, zakaj pa misliš, da sem tu aktiven?
Pa večkrat sem zasledil nekaj, da se bo maščevalo covid kolaborantom (cepljencem).
Če verjameš ali ne, tvoj problem, jaz pa iskal res ne bom, sem na sestanku s tujimi naročniki.
Saj vem, nekaj, česar ti ne poznaš :-)

apfelstrudl ::

Vajenc je izjavil:

Utk je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

Načeloma to drži, pogojno drži, če si rizična oseba, nikakor pa to ne drži, če ti ali kdo od tebi dragih hudo zboli ali umre zaradi covida.

apfelstrudl je izjavil:

Sem namreč proti grožnjma, nasilju ali siljenju v karkoli. Se hočeš cepit? Good for you. Kdo sem jaz da ti bom to preprečeval? Fair play...
Ampak enako gre tudi v obratno smer.

Še vedno verjamem namreč v neke osnovne pravice and shit...

Jaz razumem pomen svobode. Ti pa očitno ne družbenih norm in zakonodaje, ki zavestno in dobronamerno omejujeta svobodo. Lahko so nag doma, na FKK, skrit v džungli... ne moreš pa bingeljna kazat na Čopovi. Lovec lahko s puško v gozdu, skladno z odločbo, strelja medvede, ne sme pa s to puško na UE. Lahko se ne cepiš, ampak kot tak ne smeš delati v zdravstvu, DSOjih...

Cepljeni tudi prenašajo virus.
Torej? Velja to tudi za njih (glede bingeljna and shit)?

zmist ::

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

Ti si laznjivec, evo ti citat:

PersonaRuda je izjavil:

čisto vse cepljene obesit


In seveda je normalno, da si laznjivec, to je lastnost antivaxerjev.

Tega nisem jaz napisal. Daj URL do vpisa!

Ga ni! Še en lažnjivi @zmist = @zmaugy = @Ben Dover.



Klikni na "izjavil"? Si cisto za luno (retoricno, seveda si blebetajoci idiot aka antivaxer), niti foruma ne znas uporabljat?

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Nimam FB accounta. Bo šlo? Počasneje? Audio? Video?


"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

Če ti tako praviš bo že držalo :)


Ne, ti tako pravis, jaz samo opazujem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

zmist je izjavil:

Ti si laznjivec, evo ti citat:

PersonaRuda je izjavil:

čisto vse cepljene obesit


In seveda je normalno, da si laznjivec, to je lastnost antivaxerjev.

Tega nisem jaz napisal. Daj URL do vpisa!

Ga ni! Še en lažnjivi @zmist = @zmaugy = @Ben Dover.



Klikni na "izjavil"? Si cisto za luno (retoricno, seveda si blebetajoci idiot aka antivaxer), niti foruma ne znas uporabljat?

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Nimam FB accounta. Bo šlo? Počasneje? Audio? Video?


"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

Če ti tako praviš bo že držalo :)


Ne, ti tako pravis, jaz samo opazujem.

Uh kakšen come back.
Res si me ponižal :)

feryz ::

sparklyslo je izjavil:

Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?
Z največjo lahkoto.
Da bi se cepljenja bal!? To je pa nekaj novega. A tak argument imate za nas? Zanimivo.

RedDrake ::

sparklyslo je izjavil:

apfelstrudl:: ravnokar


Greva še v drugo smer. "Vaxxerjem" se je čisto zmiksalo od strahu pred boleznijo ki ima smrtnost izraženo v promilih.
Ti je zdaj jasno, kako so tole glupi argumenti?


Ja meni npr. ni vseeno, če covid iz službe prinesem še ostalim v družini. Še posebno staršem, babici in dedku, ki so DOKAZANO ranljiva skupina.
Za otroke pa si želim, da preživijo ostanek svojega življenja čim manj za štirimi stenami.

Ali so starši, babica in dedek torej cepljeni ali ne?
Ali doma nosiš masko?
Če je karkoli od tega ne, potem je težava pri tebi doma, in ne pri random jožetu iz foruma, ki se noče cepiti, mu je pa vseeno če se čisto vsi drugi na svetu cepijo.
Poglej, pri meni v družini so se ranljivi vsi cepili, razen tašče, ki potem, ko je tasta 6 dni po prvi dozi Pfizerja našla mrtvega v postelji, jasno kategorično zavrača cepljenje.
Torej, če se cepim jaz (ki po nobenem kriterju nisem rizičen za kakršenkoli bolj resen potek) bom samo zmanjšal možnost, da se ona okuži od
mene. Zakaj bi torej hitel? Ko bom lezel v območje rizičnosti bom zagotovo slej kot prej posegel tudi po cepivu za COVID (če bo to takrat še stvar) in/ali gripo.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Uh kakšen come back.
Res si me ponižal :)


In samo kazes, kaksni primitivni goni te vodijo. Zakaj bi te ponizal? To pac pocnes sam dovolj uspesno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Pokaži vpis, kjer je omenjeno, da se bi moralo čisto vse cepljene obesit ali pa molči za vse čase!

P.S. ostalim: ni takšnega vpisa in @gtfo je lažnjivec, kateri podtika vpise, poleg tega da ne razume kaj pomeni 3,6 milijard uporabljenih doz, ker je pisal cele tedne, da se je cepilo 3,6 milijarde ljudi.

Kamikazaa, multivac je imel nek izpad (se je umaknil potem), res, zakaj pa misliš, da sem tu aktiven?
Pa večkrat sem zasledil nekaj, da se bo maščevalo covid kolaborantom (cepljencem).
Če verjameš ali ne, tvoj problem, jaz pa iskal res ne bom, sem na sestanku s tujimi naročniki.
Saj vem, nekaj, česar ti ne poznaš :-)

Torej visiš cel čas na forumu in tuji naročniki opazujejo in čakajo, da si boš vzel čas za njih... :)):)):))

Ti tak lažeš, da sam sebi verjameš. Mene nisi preprčal. ;):P

showsover ::

zmist je izjavil:

Klikni na "izjavil"? Si cisto za luno (retoricno, seveda si blebetajoci idiot aka antivaxer), niti foruma ne znas uporabljat?

Zmist, preskočimo tole, kamikazaa je dosegel 5 minut svoje slave. Se zgodi tudi njemu...
Kakovostni antivaxxxerji bi morali ugotoviti neskladje med eno- in dvojno cepljenci (kolaboranti).
Ni nujno, da so to vse od istih, so pa iz istega 'pola'.
Kar meni sploh ni problem.
Zdaj pa res, nimam časa več.

Utk ::

Načeloma to drži, pogojno drži, če si rizična oseba, nikakor pa to ne drži, če ti ali kdo od tebi dragih hudo zboli ali umre zaradi covida.

Napisal sem, da NI NUJNO, da je dobro tudi zate kot posameznika. To mora vedet vsak zase kje je. Jaz nimam koga od ogroženih za okužit (so zdravniki poskrbeli za njih še pred korono), bolj verjetno je obratno. Če me lani poleti ni bilo strah korone (niti tistih, ki so organizirali nelegalne žurke celo leto), ko še ni bilo cepiva, zakaj bi me moralo bit letos.

zmist ::

RedDrake je izjavil:

razen tašče, ki potem, ko je tasta 6 dni po prvi dozi Pfizerja našla mrtvega v postelji


Buuuuuuuuuulshiiiiiiiit :)) :)) :)) :)) :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Vajenc ::

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni tudi prenašajo virus.
Torej? Velja to tudi za njih (glede bingeljna and shit)?

Nesimptomatski prenašajo precej manjše količine virusa, kar je menda ključno pri okužbi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Invictus ::

RedDrake je izjavil:

Invictus je izjavil:

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...

To je zato, ker ni 100% precepljenosti, duh!

Me zanima kak izgovor bo potem, ko bo cepljenih 95% folka...

Sam tistih 5% okuži vse cepljene. Ki naj bi bili kao zaščiteni...

Mogoče bo morala biti pa precepljenost kot volitve v Srbiji, 115% ....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Vajenc je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni tudi prenašajo virus.
Torej? Velja to tudi za njih (glede bingeljna and shit)?

Nesimptomatski prenašajo precej manjše količine virusa, kar je menda ključno pri okužbi.

O količni virusa se nikoli prej ni govorilo kot da to ni noben faktor. Niti "strokovnjaki" niso o tem govorili. Zdaj je pa to naenkrat neka "stvar". Ko pride prav.

RedDrake ::

zmist je izjavil:

RedDrake je izjavil:

razen tašče, ki potem, ko je tasta 6 dni po prvi dozi Pfizerja našla mrtvega v postelji


Buuuuuuuuuulshiiiiiiiit :)) :)) :)) :)) :))

Brez da stopimo iz anonimnosti pač ne morem dokazati.
Lahko pa se v živo dobiva v Kobaridu, pa se pogovoriš z njegovim osebnim zdravnikom. I dare you.
Petek, 9.4. cepljen s Pfizer v Tolminu, od nedelje dalje vsak dan slabše počutje, bruhanje, oslabelost. V četrtek, 15.4., srčni infarkt okoli 10h. Starost 65.
Zdaj pa zvohaj, ajde.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

zmist je izjavil:

Klikni na "izjavil"? Si cisto za luno (retoricno, seveda si blebetajoci idiot aka antivaxer), niti foruma ne znas uporabljat?

Zmist, preskočimo tole, kamikazaa je dosegel 5 minut svoje slave. Se zgodi tudi njemu...
Kakovostni antivaxxxerji bi morali ugotoviti neskladje med eno- in dvojno cepljenci (kolaboranti).
Ni nujno, da so to vse od istih, so pa iz istega 'pola'.
Kar meni sploh ni problem.
Zdaj pa res, nimam časa več.

Ti ne ločiš, da se bo maščevalo izdajalcem. Izdajalci pa niso vsi cepljeni, ampak mikro-mini-promil cepljenih (hint: par 1000 ljudi iz celega sveta). Ja saj vem, da ti matematika ne leži. Idi se sedaj zmeniti za dobro ceno s tujimi naročniki, oni ljubijo bedake brez znanja matematike, ker vejo, da bodo dobili za mali denar drago stvar.

Vajenc ::

Utk je izjavil:

Vajenc je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni tudi prenašajo virus.
Torej? Velja to tudi za njih (glede bingeljna and shit)?

Nesimptomatski prenašajo precej manjše količine virusa, kar je menda ključno pri okužbi.

O količni virusa se nikoli prej ni govorilo kot da to ni noben faktor. Niti "strokovnjaki" niso o tem govorili. Zdaj je pa to naenkrat neka "stvar". Ko pride prav.

Zakaj se pa zracenje priporoca?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Utk ::

Vajenc je izjavil:


Zakaj se pa zracenje priporoca?


Zakaj smo pa morali (tudi zdravi) nosit maske na prostem?

Po pol leta epidemije so največji zdravniški umi prišli do zračenja...
Kaj pa vlažnost in ostalo. Sigurno je še dost takih simpl ukrepov, ki jih ni nihče predlagal. Ker so zastonj.

zmist ::

RedDrake je izjavil:

zmist je izjavil:

RedDrake je izjavil:

razen tašče, ki potem, ko je tasta 6 dni po prvi dozi Pfizerja našla mrtvega v postelji


Buuuuuuuuuulshiiiiiiiit :)) :)) :)) :)) :))

Brez da stopimo iz anonimnosti pač ne morem dokazati.
Lahko pa se v živo dobiva v Kobaridu, pa se pogovoriš z njegovim osebnim zdravnikom. I dare you.
Petek, 9.4. cepljen s Pfizer v Tolminu, od nedelje dalje vsak dan slabše počutje, bruhanje, oslabelost. V četrtek, 15.4., srčni infarkt okoli 10h. Starost 65.
Zdaj pa zvohaj, ajde.


Ne bom se cisto nic matral s tabo. Bulshit, si ze povedal, da je ze pred cepljenjem po zemlji disal - kar spet kaze na to, kar ze ves cas trdim. Da lazete in zavajate, tule pa si pokazal tudi nacin. Pa tudi to, da je sploh kdo umrl ti gladko ne verjamem. Laznjivcem pac ni za verjeti, so "tast" djali.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Vic tedna od gtfo:

Celo jutro visi na forumu in ima hkrati v pisarni tuje naročnike s katerimi sklepa posel. Pa ta človek je fenomen. Počne dva dela hkrati. Kot Napoleon. Le, da ta gtfo sere in laže hkrati, to sta ti dve deli katere zna hkrati početi, ne pa biznisa voditi. :))

Vajenc ::

Utk je izjavil:

Zakaj smo pa morali (tudi zdravi) nosit maske na prostem?

Zato, ker je manjša možnost, da okužiš drugega in manjša, da se sam okužiš. Podobno kot pri cepljenju, s tem, da je pri cepljenju velik plus tudi to, da preprečuje hujšo obliko bolezni, tudi, če se okužiš.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Gogyto ::

apfelstrudl je izjavil:


Da bo jasno da sem nepristranski ti dam link kjer dejansko OVRŽEJO njegovo hvaljenje da je solo izumitelj.
Ampak iz teksta se še vedno razbere (pa čeprav po ovinkih) da je dejansko lastnik 9 patentov iz področja in vsaj eden od tistih ki je veliko pridodal k izumu mRNA cepiv.

Pač tipičen egotriparski znanstvenik (aren't they all?), ki bi si pripisal vse zasluge. Ampak še vedno znanstvenik, ki deluje direktno na področju naše debate in kateremu vseeno verjamem veliko bolj kot povprečnemu Janezu iz tega foruma.

Aja, link :
https://www.logically.ai/factchecks/lib...


Linka mi trenutno ne odpre, pogledam kasneje.

Da ne bo pomote, nepristranski sem tudi sam. In ravno tako ne verjamem raznim Nodijem, multivacom in ostalim, ki tule na podlagi sumljivih linkov zagovarjajo svojo določitev. Zaenkrat tudi temu majstru in posledično tebi ne morem verjet. Se pa strinjam - preberem veliko člankov in ostalega čtiva na to temo, da sem si ustvaril svojo sliko, ki upam da je prava. Prvenstveno se zanašam na uradne, zaenkrat za moje pojme neovržene argumente in podatke ustreznih institucij. Ja, tudi NIJZ. priznam. Tudi če ne morem videt Beovičke in Kreka in še koga od vladnih podrepnikov osebno, se vseeno zavedam, da situacija presega tipično slovensko zaplankano mentaliteto in je problem na globalni ravni, kjer se določenih pravil mora držat tudi en NIJZ. Da ne govorim, da je tudi v sklopu NIJZ in naše medicinske stroke aktiven marsikateri strokovnjak, ki ima reference tudi v tujini.

Do takrat me takile ad hoc 'izmuitelji' žal ne prepričajo. Še manj kak Nodi, multivac itd.. ki stresajo 'argumente' kot bi sejali krompir in ko jih zmanjka, gremo nazaj v krog..

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad. Cepi se zelis a daj mir drugim.


Iz solidarnosti, ker nisi osamljena opica na veji sredi pragozda (ceprav se tako obnasas). Ce bi bil na svoji lijani brez ostalih ljudi okrog sebe, ti nihce sploh ne bi nic rekel in bi lahko v miru zvecil svojo banano. In takrat lahko verjames tudi v antivaxerske pravljice o "poiskusnem cepivu", o nekih stranskih ucinkih, ki so pravzaprav normalna telesna reakcija, pa so jo primitivci, ki jim nic ni jasno napihnili preko vseh meja in ji pripisali vse od magnetizma dalje. Pac druzba je polna idiotov in ti s svojo banano ponosno stopas po njihovi poti.

Je bilo dovolj nazorno?

In ker sicer druzba deluje po principu solidarnosti, bo kljub egoisticnim sociopatom (kot si sam), drzava poskrbela, da ne bos ogrozal drugih in uvedla lockdown. Ocitno si ga zelis.


Kaj pa če bi se enkrat starci solidarnostno podredili mladim in ostali doma zaprti pa je?

Zakaj bi se morali vedno mladi solidarno odrekat za stare

To počnemo pri penzija, zdravstvu zdaj pa še tu? Še ena točka več kjer MLADI DAJEJO starci pa DOBIVAJO.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad. Cepi se zelis a daj mir drugim.


Iz solidarnosti, ker nisi osamljena opica na veji sredi pragozda (ceprav se tako obnasas). Ce bi bil na svoji lijani brez ostalih ljudi okrog sebe, ti nihce sploh ne bi nic rekel in bi lahko v miru zvecil svojo banano. In takrat lahko verjames tudi v antivaxerske pravljice o "poiskusnem cepivu", o nekih stranskih ucinkih, ki so pravzaprav normalna telesna reakcija, pa so jo primitivci, ki jim nic ni jasno napihnili preko vseh meja in ji pripisali vse od magnetizma dalje. Pac druzba je polna idiotov in ti s svojo banano ponosno stopas po njihovi poti.

Je bilo dovolj nazorno?

In ker sicer druzba deluje po principu solidarnosti, bo kljub egoisticnim sociopatom (kot si sam), drzava poskrbela, da ne bos ogrozal drugih in uvedla lockdown. Ocitno si ga zelis.


Kaj pa če bi se enkrat starci solidarnostno podredili mladim in ostali doma zaprti pa je?

Zakaj bi se morali vedno mladi solidarno odrekat za stare

To počnemo pri penzija, zdravstvu zdaj pa še tu? Še ena točka več kjer MLADI DAJEJO starci pa DOBIVAJO.


Tvoj problem, ce te je stara mama tepla s coklom po glavi (ocitno veckrat premocno), star foter pa te je v otrostvu zlorabljal in zdaj kuhas zamero. To so pac vase druzinske tezave in vidim, da si ji precej podedoval. Pac si zafrustriran idiot, ki se spravlja na najsibkejso skupino v druzbi. Fasist (zdaj ze po definiciji).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Mato989 ::

najšibkejša skupina so otroci... oni so prihodnost ne pa starci...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Torej visiš cel čas na forumu in tuji naročniki opazujejo in čakajo, da si boš vzel čas za njih... :)):)):))

Ti tak lažeš, da sam sebi verjameš. Mene nisi preprčal. ;):P

Misli si, kar si hočeš. Nisi ti tu nek faktor, ki bi ga bilo potrebno prepričevati v karkoli. Ključni ljudje pa so. Izgleda.

PersonaRuda je izjavil:

Vic tedna od gtfo:

Celo jutro visi na forumu in ima hkrati v pisarni tuje naročnike s katerimi sklepa posel. Pa ta človek je fenomen. Počne dva dela hkrati. Kot Napoleon. Le, da ta gtfo sere in laže hkrati, to sta ti dve deli katere zna hkrati početi, ne pa biznisa voditi. :))

Prav, Kamikazaa, to je tvoje mnenje, do njega imaš pravico. Mene ne moti. Res ne. Samo kažeš, kak junior si, res, ki ni zanesljiv in samostojen. Ampak to je tvoj problem, sčasoma se boš morda naučil, verjetno pa ne.

PersonaRuda je izjavil:

Ti ne ločiš, da se bo maščevalo izdajalcem. Izdajalci pa niso vsi cepljeni, ampak mikro-mini-promil cepljenih (hint: par 1000 ljudi iz celega sveta). Ja saj vem, da ti matematika ne leži. Idi se sedaj zmeniti za dobro ceno s tujimi naročniki, oni ljubijo bedake brez znanja matematike, ker vejo, da bodo dobili za mali denar drago stvar.

Kdo se bo maščeval, ti? Komu?
Ursulu, Merkelci, Bidenu, Macronu, Gatesu, Janši, Kreku, Beovički?
Katerim izdajalcem se boš maščeval, Kamikazaa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

RedDrake ::

zmist je izjavil:


Ne bom se cisto nic matral s tabo. Bulshit, si ze povedal, da je ze pred cepljenjem po zemlji disal - kar spet kaze na to, kar ze ves cas trdim. Da lazete in zavajate, tule pa si pokazal tudi nacin. Pa tudi to, da je sploh kdo umrl ti gladko ne verjamem. Laznjivcem pac ni za verjeti, so "tast" djali.

ZD tolmin - Kobarid.
Pokliči "Jurčka", kot ga kličejo lokalci, pa se pozanimaj s podatki, če imaš jajca. Ampak itak jih nimaš.
No saj sem že podal vse informacije v N tem, itak smo sami isti karakterji, čeprav se je tebi vmes že desetkrat nick zamenjal.
Tast je bil onko pacient od 2006, endokrino rak, izjemno redka stvar med moškimi, zdravljen z vsem "bogom živim", tudi eksperimentalnimi stvarmi iz ZDA, dohtarji so mu že večkrat napovedali "par mesecev". Ampak stanje je bilo v zadnjem letu do cepljenja relativno stabilno. Pač stvar, ki ga je porinila čez rob. 99,99% bi ga tudi 'ronca, to smo mu vsi govorili, zato se je pa šel cepit.
Ampak zdaj tašče ne more nihče prepričat da se cepi.

zmist ::

Mato989 je izjavil:

najšibkejša skupina so otroci... oni so prihodnost ne pa starci...

Karkoli se ti ze podi v tvoji skrajno zmesani glavi izven vseh socialnih norm, pomanjkanja empatije in pretirano mero samovsecnosti in egoizma.

RedDrake je izjavil:

zmist je izjavil:


Ne bom se cisto nic matral s tabo. Bulshit, si ze povedal, da je ze pred cepljenjem po zemlji disal - kar spet kaze na to, kar ze ves cas trdim. Da lazete in zavajate, tule pa si pokazal tudi nacin. Pa tudi to, da je sploh kdo umrl ti gladko ne verjamem. Laznjivcem pac ni za verjeti, so "tast" djali.

ZD tolmin - Kobarid.
Pokliči "Jurčka", kot ga kličejo lokalci, pa se pozanimaj s podatki, če imaš jajca. Ampak itak jih nimaš.
No saj sem že podal vse informacije v N tem, itak smo sami isti karakterji, čeprav se je tebi vmes že desetkrat nick zamenjal.
Tast je bil onko pacient od 2006, endokrino rak, izjemno redka stvar med moškimi, zdravljen z vsem "bogom živim", tudi eksperimentalnimi stvarmi iz ZDA, dohtarji so mu že večkrat napovedali "par mesecev". Ampak stanje je bilo v zadnjem letu do cepljenja relativno stabilno. Pač stvar, ki ga je porinila čez rob. 99,99% bi ga tudi 'ronca, to smo mu vsi govorili, zato se je pa šel cepit.
Ampak zdaj tašče ne more nihče prepričat da se cepi.


Tratis besede. Takoj, ko si napisal zadevo v argument brez spremne besede, ki si jo dodal zdaj, je postala cisto zavajanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

feryz ::

Jaz imam ogromno empatije do tastarih.
Ampak če rečem tastaremu, naj se gre cepit, bom dobil ene dve okrog kepe.
Tako da ne vem, kaj ima empatija tukaj veze s cepljenjem.

https://www.24ur.com/novice/korona/krek...

Ha, ha, ha. V posmeh vsem vam, vakserjem. Niti pol jih ni cepljenih. Ostala polovica pa laže, da so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

zmist ::

feryz je izjavil:

Jaz imam ogromno empatije do tastarih.
Ampak če rečem tastaremu, naj se gre cepit, bom dobil ene dve okrog kepe.
Tako da ne vem, kaj ima empatija tukaj veze s cepljenjem.


Si odgovoril pod napacnim loginom? Mato989-u sem odgovarjal, to ni imelo nobene veze s cepljenjem ampak je strikntno vezano na njegovo zmesano glavo. Tudi, ce bi se pogovarjali o lego kockah in puf-puf-girls bi mu povedal enako. Tip je pac kreten.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()
««
39 / 198
»»