» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
38 / 198
»»

Utk ::

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

kopriwa ::

Utk je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

In ti veš več o tem kaj je dobro za populacijo kot vrsta strokonjakov, ki se ukvarjajo s tem problemom (in imajo nekaj velikostnih redov več znanja o njem kot ti)? Huh?

Utk ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

In ti veš več o tem kaj je dobro za populacijo kot vrsta strokonjakov, ki se ukvarjajo s tem problemom (in imajo nekaj velikostnih redov več znanja o njem kot ti)? Huh?

Resno, kolk zabit moraš bit, da ne razumeš tistega kar sem napisal?

Mato989 ::

kopriwa je izjavil:

Mato989 je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Z vsem se strinjam edino zakaj je ok da se nekdo cepi in SVETUJE da se drugi cepijo ni pa ok da se nekdo ne cepi in ODSVETUJE da se cepijo... tu bi moralo bit enako.

Zato ker realno, nekatere skupine so zelo ogrožene (isto kot za gripo in podobne žverce).
Tistim odsvetovat cepljenje moralno ni pravilno, to je isto kot da nekomu z rakom odsvetuješ zdravljenje, "saj bo že samo bolje". Pač ja, če ima nekdo 10%-50% možnost da ga 'ronca žvajzne, potem je nemoralno takšnemu odsvetovati cepljenje. Tudi če ga cepivo na koncu ubije, tako kot mojega tasta.


Skupine ki so zelo ogrožene morajo same bit sposobne razumet kaj jih manj ogroža, nismo mi dolžni ne odsvetovat... Tudi kemoterapijo se enim odsvetuje ker je bolje preživet še par mesecev brez teh ubijalskih terapij če si preslaboten kot pa se ubijat in trpet zadnje mesece...

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika? Če se opiraš na strokovnost, potem tvoje razmišljanje spet nima logike. Na kaj se ti opiraš je nepomembno. No, v resnici tudi ne odgovarjam tebi, očitno je zakaj, samo drugim predstavljam tvoje "razmišljanje".


Onkolog mi načeloma ne svetuje cepljenja... nekaj je vbrizgavanje tekočin v sebe, drugo je pa da ti nekdo svetuje da dajaj obkladke gor se ti ne zdi? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Dajte si že enkrat vbit v svojo glavo, da nas, ki se nismo cepili, ne motijo ljudje, kateri so se cepili. Naj se cepi vsak, kateri se bo boljše počutil, če se bo cepil in to počne zaradi mene za vsako stvar. Ne pa tega vsiljevati tistim, ki se ne želimo cepiti za čisto vsak virus posebej, sploh, kjer ne vidimo nobene nove kuge in 50% smrtnost okuženih. To je vse.

Ja, saj ni problema, samo potem se ne čudit, če bo še več lockdownov, firme odpuščale, če bo globalna politika vas marginizirala in da bo DžejDžej dosmrtni vladar Slovenije. Meni pa je res vseeno za vas, če sem pošten. Baje niti turističnih sezon ne bo več celih ali kaj se boji Feryz.

Mi pa požene adrenalin, ko tako lahkotno opletate z morijami in maščevanji, recimo takšnim figuram kot so Ursula, Merkelca, Macron, Biden... Za Janšo mi ni problem razumet, da ga sovražite.

In da cepljence enačite s kolaboranti WWII, ki se jim boste krvavo maščevali.
Necepljenci pa se enačite z Židi (mislim, da so že bila izdana neka opozorila od dotičnih, da so vaše primerjave zelo problematične).

Lockdowni bodo, če jih bomo še naprej dovolili. Če bi bili zaradi virusa, bi mi bili zaprti že 1960, 1880, 1970, 1985, 1770,... ne pa samo sedaj po letu 2020. Zato pa bo potrebno vzeti pravico v svoje roke.

Drugače pa vidim, da ti dela matematika velike težve. Zelo velike. Ni cepljenih 3,5 milijarde ljudi, ampak je toliko doz bilo uporabljenih. In po matematični metodi, če nekaj ljudi prejme dve dozi, nekaj pa eno dozo in imaš 3,5 milijarde doz, to ne pomeni da si cepil 3,5 milijarde različnih ljudi. Kvečjemu (na pamet) nekje 2 milijardi (recimo da je 1,5 milijarda je prejela 2 dozi in 500 milijonov 1 dozo = 2 milijardi ljudi cepljenih s 3,5 milijardami doz).

Utk ::

Drugače pa vidim, da ti dela matematika velike težve. Zelo velike. Ni cepljenih 3,5 milijarde ljudi, ampak je toliko doz bilo uporabljenih.

Morda se res cepijo v povprečju bolj izobraženi, čeprav nisem še videl pravega dokaza za to, ampak na slo-tech od cepljenih očitno prihajajo samo največji butci.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Drugače pa vidim, da ti dela matematika velike težve. Zelo velike. Ni cepljenih 3,5 milijarde ljudi, ampak je toliko doz bilo uporabljenih. In po matematični metodi, če nekaj ljudi prejme dve dozi, nekaj pa eno dozo in imaš 3,5 milijarde doz, to ne pomeni da si cepil 3,5 milijarde različnih ljudi. Kvečjemu (na pamet) nekje 2 milijardi (recimo da je 1,5 milijarda je prejela 2 dozi in 500 milijonov 1 dozo = 2 milijardi ljudi cepljenih s 3,5 milijardami doz).

Drži, saj, boste pač namesto 3,6 mrd pobili samo 2 milijarde cepljenih kolaborantov.
To je potem drugače, imaš prav, potem je pa v redu.

Ne skrbi za mojo matematiko :-)

Drži, razrkinkal si globalno zaroto, bedak polpismen, matematični veleum.
Ok, fantje, zaključimo, konec je.

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?


> Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv

Utk je izjavil:

Morda se res cepijo v povprečju bolj izobraženi, čeprav nisem še videl pravega dokaza za to, ampak na slo-tech od cepljenih očitno prihajajo samo največji butci.

Utk, kaj natančno že veliš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

mahoni ::

Utk je izjavil:

Drugače pa vidim, da ti dela matematika velike težve. Zelo velike. Ni cepljenih 3,5 milijarde ljudi, ampak je toliko doz bilo uporabljenih.

Morda se res cepijo v povprečju bolj izobraženi, čeprav nisem še videl pravega dokaza za to, ampak na slo-tech od cepljenih očitno prihajajo samo največji butci.

Seveda...

Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

kopriwa ::

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika?

Tisto kar je dobro za populacijo, ni nujno dobro zate osebno.

In ti veš več o tem kaj je dobro za populacijo kot vrsta strokonjakov, ki se ukvarjajo s tem problemom (in imajo nekaj velikostnih redov več znanja o njem kot ti)? Huh?

Resno, kolk zabit moraš bit, da ne razumeš tistega kar sem napisal?

Vem, pretežka naloga zate, da bi dajal neke normalne trditve. Katerega dela mojega odgovoru ptujskemu veleumnezu nisi ti razumel? Še enkrat razložim samo zate. Če se opiraš na strokovnost, potem je anticepilna histerija nelogična, če se opiraš na kaj drugega, si pa le "prodajalec". Si ti tut to? O, ja.

Utk ::

Ti se naprej pozanimaj kakšne vrste zdravnik je onkolog in kakšne epidemiolog, potem še tridesetkrat preberi kar sem napisal, in potem poskusi razumet vse skupaj, potem pa napiši nekaj, kar bo imelo vsaj pol grama smisla. Do takrat, me ne omenjaj.

showsover ::

Kamikazaa, Utk, še kakšna nejasnost glede matematike? Problemov, velikih problemov.

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Drugače pa vidim, da ti dela matematika velike težve. Zelo velike. Ni cepljenih 3,5 milijarde ljudi, ampak je toliko doz bilo uporabljenih. In po matematični metodi, če nekaj ljudi prejme dve dozi, nekaj pa eno dozo in imaš 3,5 milijarde doz, to ne pomeni da si cepil 3,5 milijarde različnih ljudi. Kvečjemu (na pamet) nekje 2 milijardi (recimo da je 1,5 milijarda je prejela 2 dozi in 500 milijonov 1 dozo = 2 milijardi ljudi cepljenih s 3,5 milijardami doz).

Drži, saj, boste pač namesto 3,6 mrd pobili samo 2 milijarde.
To je potem drugače, imaš prav, potem je pa v redu.

Ne skrbi za mojo matematiko :-)

To, da bi bi želeli pobiti 2 milijarde ljudi, si si preprosto izmislil in še naprej lažeš, čeprav si dobil odgovor, da bi po celem svetu padlo par 1000 ljudi in že jutri bi vsi živeli normalno kot smo do leta 2020.

In necepljeni nimamo nič proti cepljenim. Naj se cepi čisto vsak, kateri si to želi. In nisem še slišal, da bi kdaj necepljeni želeli pobiti cepljene. Pa so v službi že cepili par ljudi proti gripi (tudi sam bi se lahko prijavil), pa se ne spomnim, da bi te ljudi, tisti ki se niso cepili proti gripi grdo gledali ali želeli pobiti.

Še enkrat. Lažnjivec si in podtikaš drugim izjave, katere niso izrekli. Klasičen sociopat!

kopriwa ::

Utk je izjavil:

Ti se naprej pozanimaj kakšne vrste zdravnik je onkolog in kakšne epidemiolog, potem še tridesetkrat preberi kar sem napisal, in potem poskusi razumet vse skupaj, potem pa napiši nekaj, kar bo imelo vsaj pol grama smisla. Do takrat, me ne omenjaj.

Torej si le prodajalec. Omenjam samo zato, ker si rekel naj te ne omenjam.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Še enkrat. Lažnjivec si in podtikaš drugim izjave, katere niso izrekli. Klasičen sociopat!

Drži, malo sem stvari potenciral, da je bilo sporočilo jasno.
Verjamem (in upam), da to niso vaši dejanski cilji.
Mogoče pri kom že, pri veliki večini, upajmo, pač ne.
Če je kdo preveč dobesedno vzel, se opravičujem.
Razumem tudi, da je stvar precej čustvena.
Ne zanikam delne odgovornosti za slabo voljo.

Roka?

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

Kamikazaa, Utk, še kakšna nejasnost glede matematike? Problemov, velikih problemov.

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Kaj ti si gustek? Imaš spomin zlate ribice? Cel čas pišeš, da je 3,6 milijarde ljudi cepljnih. Dokaz? Evo ga:

(pa kot kaže res nimaš pojma o matematiki)

showsover je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Števec mrtvih po cepljenju se že vrti, že šteje.
Števec dela tika-taka, nekatere (cepljene) pa Matilda čaka...

Počakajmo na december, še bolje na marec 2022.

Ali pa ga boste zavrteli nazaj? Kot na avtih, ki jih prodajajo?

Torej se veseliš tega, da boš ti ostal živ, zavedenih 3,6 mrd cepljenih pa umrlo?


showsover je izjavil:

multivac je izjavil:

Še niti pred sezono, sredi poletja ste razglasili zmago? Saj ne da nimamo "zaskrbljujočih" informacij glede učinka cepiv.

Dajmo počakat to zimo. Jerali pa ne bi zaupal, je približno istega kova nizkotnež kot Ihan. Štuli se za svojih 5 minut.

Multivac, ne boj se, 3,6 mrd nas pomre zaradi covida, ti boš vozil pa bager za zasipavanje trupel, kot se boš uspešno racionalno in umirjeno spogajal z elito. Ali kako?

CoolBits ::

Robert W Malone, MD
Inventor of mRNA vaccines and RNA as a drug, Bench to Bedside vaccines and biologics consulting.

https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1...

https://www.bitchute.com/video/GsLUm0lC...

showsover ::

Kamikazaa, kot pravim, zadnje sporočilo je bilo točno, kaj ti jaz morem, če ti operiraš z zgodovinskimi in netočnimi podatki in se zanašaš na njih. So bili pač navedeni tako v smislu poživitve debate. In ti si prvi, ki si to šel preverjat. Nisi pa preveril zadnjih navedb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

CiClon ::

Meni so zanimive takšne in drugačne razprave o tej temi, kjer se avtistično trudite, da predstavite to kot debato, ki temelji na "argumentih".

V resnici pa je to v veliki večini primerov psihološko oz. Osebnostno pogojeno.

Vsi, ki so nagnjeni k veri v razne teorije zarote (in tega je mali milijon) so normalno proti cepljenju. Vsi, ki verujejo raznim energetikom, zdravilcem, prehranjevalnim gurujem na youtubeu, raznim hohštaplerjem, ki so boljši od uradne medicine (in tega je pri nas mali milijon) so normalno proti cepljenju.

Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica. In pridemo, do komedije, ko na facebooku naši kao orto levaki linkajo "članke" najbolj pro trumpovskih portalov, ki pozivajo k necepljenju. Ker tam je slika obrnjena - bolj kot si far right in trumpist, bolj dvomis v covid in bolj si anti vaxer.

Ampak ne, dajmo se delat, da je to razprava, ki temelji na argumentih ane.
Zadnjič so na rtvslo v komentarjih na veliko spljuvali nobelovca za medicino, ker kao nima pojma. Lol.

showsover ::

CiClon je izjavil:

Ampak ne, dajmo se delat, da je to razprava, ki temelji na argumentih ane.
Zadnjič so na rtvslo v komentarjih na veliko spljuvali nobelovca za medicino, ker kao nima pojma. Lol.

Shit happens, imamo pa uspešnega matematika Kamikazaa, ki misli, da je rešil problem matematike, covid cepiva, cepljenih, itn. Vse lepo in prav, le prepozen je. Lahko mu damo kakšen PhD HC matematike, verjetno mu to veliko pomeni. Škoda le, da ne sledi najnovejšim navedbam. Za razliko od multivaca in digitalčka je vsaj pogledal (se točno vidi, kako enostavno ju je zavesti s temo, ki je niti malo ne poznata). Vendar je prepozno, škoda je že narejena, 'popravek' pa tudi izdan. Mogoče se Kamikazaa nekaj malo razburja, ampak bo že potrpel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mato989 ::

CiClon je izjavil:

Meni so zanimive takšne in drugačne razprave o tej temi, kjer se avtistično trudite, da predstavite to kot debato, ki temelji na "argumentih".

V resnici pa je to v veliki večini primerov psihološko oz. Osebnostno pogojeno.

Vsi, ki so nagnjeni k veri v razne teorije zarote (in tega je mali milijon) so normalno proti cepljenju. Vsi, ki verujejo raznim energetikom, zdravilcem, prehranjevalnim gurujem na youtubeu, raznim hohštaplerjem, ki so boljši od uradne medicine (in tega je pri nas mali milijon) so normalno proti cepljenju.

Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica. In pridemo, do komedije, ko na facebooku naši kao orto levaki linkajo "članke" najbolj pro trumpovskih portalov, ki pozivajo k necepljenju. Ker tam je slika obrnjena - bolj kot si far right in trumpist, bolj dvomis v covid in bolj si anti vaxer.

Ampak ne, dajmo se delat, da je to razprava, ki temelji na argumentih ane.
Zadnjič so na rtvslo v komentarjih na veliko spljuvali nobelovca za medicino, ker kao nima pojma. Lol.


In kaj pol če so spljuvali nobelovca... Nobelovec za ekonomijo Kruger je tudi izjavil da je internet brezvezna začasna stvar in da ga čez par let ne bo nihče uporabljal... a zato ker je nobelovec ga zaradi takih debilzmov ne smemo spljuvat al kaj? Je nadrasa?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gogyto ::

CoolBits je izjavil:

Robert W Malone, MD
Inventor of mRNA vaccines and RNA as a drug, Bench to Bedside vaccines and biologics consulting.

https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1...

https://www.bitchute.com/video/GsLUm0lC...


Zanimivo. A kar inventor je? :)

Tule namreč piše..

Zametki uporabe mRNA kot orodja pa segajo 30 let nazaj, ko so bila objavljena prva poročila o poskusni uporabi na miših. Osnovna ideja je zelo elegantna: ker so molekule mRNA naravna navodila za izdelavo proteinov v naših celicah, ki se prepišejo iz našega DNK, zakaj ne bi tega mehanizma vpregli za proizvodnjo proteinov po našem izboru. Namesto da skušamo te zapletene molekule izdelati v laboratorijih, zakaj ne bi naloge prepustili našim celicam, ki to počnejo neprestano.

A do uporabe za človeške potrebe je moralo preteči še precej časa in raziskav. Treba je bilo najti način, kako človeški imunski sistem preslepiti, da tujega mRNA, ko vstopi v telo, ne napade in uniči. Med najzaslužnejšimi za ta korak je madžarska znanstvenica dr. Katalin Kariko, ki jo v zadnjem času skupaj s kolegom dr. Drewom Weissmannom pogosto omenjajo kot verjetno Nobelovo nagrajenko.

V 80. letih je skupaj z možem, dveletno hčerko in 1.200 dolarji, skritimi v hčerkinem plišastem medvedku, emigrirala v ZDA. Na Univerzi v Pensilvaniji se je vrsto let posvečala raziskavam mRNA, pri čemer je, ker večina kolegov ni delila njenega navdušenja, imela velike težave s pridobivanjem sredstev za raziskave.


https://n1info.si/poglobljeno/mrna-cepi...

PA še tole, mogoče..

Robert W. Malone _claims_ to be the inventor of mRNA vaccines and on his web site there's a long explanation of how he had the patents first and so on (https://www.rwmalonemd.com/mrna-vaccine... but I can't find ANY reference to him being the inventor of mRNA vaccines other than pages and bios that he has written himself. So I'll take it with a pinch of salt thanks.

https://news.ycombinator.com/item?id=27...

apfelstrudl ::

CoolBits je izjavil:

Robert W Malone, MD
Inventor of mRNA vaccines and RNA as a drug, Bench to Bedside vaccines and biologics consulting.

https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1...

https://www.bitchute.com/video/GsLUm0lC...

Hmmm... zanimivo da izumitelj platforme na kateri temeljijo mRNA cepiva "trobi" enako kot "butasti štrudl".

Za počasne še enkrat:
Zgolj potrebno je pretehtati pluse in minuse za vsakega posameznika. Model jasno tudi napiše da ne vemo vseh rizičnih stvari oz. dolgotrajnejših učinkov teh cepiv.
Za riskantne (starejši, bolani) ni dileme - cepljenje.
In, pomembno, da trenutni podatki s katerimi operirajo znanstveniki niso dovolj, da bi se upravičilo cepljenje mulcev.

Ampak ne. Ta model je itak "antivaxx idiot" (v prostem času se zgolj malo igra z raziskovanjem cepiv :) ).
Sure de...

Bo zdaj končno jasno, da ne rabiš biti antivaxx teoretik zarot, da si skeptičen do čisto novih cepiv v testni fazi?

Gogyto je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Robert W Malone, MD
Inventor of mRNA vaccines and RNA as a drug, Bench to Bedside vaccines and biologics consulting.

https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1...

https://www.bitchute.com/video/GsLUm0lC...


Zanimivo. A kar inventor je? :)

Tule namreč piše..

Zametki uporabe mRNA kot orodja pa segajo 30 let nazaj, ko so bila objavljena prva poročila o poskusni uporabi na miših. Osnovna ideja je zelo elegantna: ker so molekule mRNA naravna navodila za izdelavo proteinov v naših celicah, ki se prepišejo iz našega DNK, zakaj ne bi tega mehanizma vpregli za proizvodnjo proteinov po našem izboru. Namesto da skušamo te zapletene molekule izdelati v laboratorijih, zakaj ne bi naloge prepustili našim celicam, ki to počnejo neprestano.

A do uporabe za človeške potrebe je moralo preteči še precej časa in raziskav. Treba je bilo najti način, kako človeški imunski sistem preslepiti, da tujega mRNA, ko vstopi v telo, ne napade in uniči. Med najzaslužnejšimi za ta korak je madžarska znanstvenica dr. Katalin Kariko, ki jo v zadnjem času skupaj s kolegom dr. Drewom Weissmannom pogosto omenjajo kot verjetno Nobelovo nagrajenko.

V 80. letih je skupaj z možem, dveletno hčerko in 1.200 dolarji, skritimi v hčerkinem plišastem medvedku, emigrirala v ZDA. Na Univerzi v Pensilvaniji se je vrsto let posvečala raziskavam mRNA, pri čemer je, ker večina kolegov ni delila njenega navdušenja, imela velike težave s pridobivanjem sredstev za raziskave.


https://n1info.si/poglobljeno/mrna-cepi...

PA še tole, mogoče..

Robert W. Malone _claims_ to be the inventor of mRNA vaccines and on his web site there's a long explanation of how he had the patents first and so on (https://www.rwmalonemd.com/mrna-vaccine... but I can't find ANY reference to him being the inventor of mRNA vaccines other than pages and bios that he has written himself. So I'll take it with a pinch of salt thanks.

https://news.ycombinator.com/item?id=27...

Na spletu najdeš pojasnilo da je izumitelj platforme na kateri so razvita ta cepiva.
Je tudi nosilec 7 patentov na tem področju.

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

CiClon je izjavil:

Ampak ne, dajmo se delat, da je to razprava, ki temelji na argumentih ane.
Zadnjič so na rtvslo v komentarjih na veliko spljuvali nobelovca za medicino, ker kao nima pojma. Lol.

Shit happens, imamo pa uspešnega matematika Kamikazaa, ki misli, da je rešil problem matematike, covid cepiva, cepljenih, itn. Vse lepo in prav, le prepozen je. Lahko mu damo kakšen PhD HC matematike, verjetno mu to veliko pomeni. Škoda le, da ne sledi najnovejšim navedbam. Za razliko od multivaca in digitalčka je vsaj pogledal (se točno vidi, kako enostavno ju je zavesti s temo, ki je niti malo ne poznata). Vendar je prepozno, škoda je že narejena, 'popravek' pa tudi izdan. Mogoče se Kamikazaa nekaj malo razburja, ampak bo že potrpel.

Nič se ne razburjam, ampak sem samo pokazal drugim, da nimaš pojma o matematiki, ko pišeš, da je cepljenih 3,6 milijarde ljudi. Ni jih toliko! Sem vse ti obrazložil, kako se to računa...

showsover ::

apfelstrudl je izjavil:

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.

Zagotovo drži. Imaš pa problem na drugi strani pri Ursuli, Merkelci, Macronu, Bidenu. Ali misliš slučajno, da nimaš?

apfelstrudl ::

showsover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.

Zagotovo drži. Imaš pa problem na drugi strani pri Ursuli, Merkelci, Macronu, Bidenu. Ali misliš slučajno, da nimaš?

Čaki mi primerjamo znanstvenika ki razvija te zadeve z Biden-om in Merkelco?

Al sem te kaj narobe zastopil tukaj?

PersonaRuda ::

apfelstrudl je izjavil:

showsover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.

Zagotovo drži. Imaš pa problem na drugi strani pri Ursuli, Merkelci, Macronu, Bidenu. Ali misliš slučajno, da nimaš?

Čaki mi primerjamo znanstvenika ki razvija te zadeve z Biden-om in Merkelco?

Al sem te kaj narobe zastopil tukaj?

gtfo matematika oz. neko njegovo povezovanje stvari, katero samo šimpanze razumejo (ne razumejo pa vsi ostali)...

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Nič se ne razburjam, ampak sem samo pokazal drugim, da nimaš pojma o matematiki, ko pišeš, da je cepljenih 3,6 milijarde ljudi. Ni jih toliko! Sem vse ti obrazložil, kako se to računa...

Moja zadnja navedba, še enkrat, je bila to, kot je spodaj, in hvala, da si jo potrdil sedaj. Multivac in digitalček sploh nista opazila nikakršnega problema.

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.


Torej, še kakšno vprašanje, Kamikazaa, zaenkrat pač 2 mrd covid kolaborantov, cepljenih s 3,6 mrd cepiv.
Bistveno spremeni situacijo, drži, vsa zarota je razpadla, ker si mojo včerajšnjo netočno navedbo odkril šele danes. Moral bi jo včeraj, sicer pa čestitke za trud.

Sicer pa, se (ne) vidimo v naslednjem lockdownu.

Smurf ::

CiClon je izjavil:


Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica.

Sicer je trenutno v Sloveniji vec cepljenih ljudi, ki so volili za leve, kot je cepljenih tistih, ki so volili desne stranke.

Verjetno je sicer da se tudi tukaj pozna vpliv, da so levi volilci overall bolje izobrazeni.

sparklyslo ::

apfelstrudl:: danes, 10:31:36

Zgolj potrebno je pretehtati pluse in minuse za vsakega posameznika. Model jasno tudi napiše da ne vemo vseh rizičnih stvari oz. dolgotrajnejših učinkov teh cepiv.


No pa smo tam. Vsaka babica iz doma ostarelih ima več jajc kot ti.
Strah ima velike oči - kakšne pa naj bi bile dolgotrajne posledice teh cepiv. Dajmo no, izkašljajte, da ne bo samo strašenje....

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

Smurf je izjavil:

CiClon je izjavil:


Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica.

Sicer je trenutno v Sloveniji vec cepljenih ljudi, ki so volili za leve, kot je cepljenih tistih, ki so volili desne stranke.

Verjetno je sicer da se tudi tukaj pozna vpliv, da so levi volilci overall bolje izobrazeni.

Poglej Twitter nitko od enega od izumiteljev platforme za mRNA cepiva, ki poziva k previdnosti (in da naj se cepi zgolj ogoržene skupine).

Je on tudi neizobražen/slabo izobražem in se zgolj v prostem času malo "igra z raziskovanjem cepiv mRNA", al kako zdaj to?

sparklyslo je izjavil:

apfelstrudl:: danes, 10:31:36

Zgolj potrebno je pretehtati pluse in minuse za vsakega posameznika. Model jasno tudi napiše da ne vemo vseh rizičnih stvari oz. dolgotrajnejših učinkov teh cepiv.


No pa smo tam. Vsaka babica iz doma ostarelih ima več jajc kot ti.
Strah ima velike oči - kakšne pa naj bi bile dolgotrajne posledice teh cepiv. Dajmo no, izkašljajte, da ne bo samo strašenje....

Ne sprašuj mene.
Vprašaj tistega ki je izumil to stvar.

Aja, ti veš več od njega. Got it.

Zgodovina sprememb…

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

gtfo matematika oz. neko njegovo povezovanje stvari, katero samo šimpanze razumejo (ne razumejo pa vsi ostali)...

Razumejo vsi, ki razumejo grožnje z ubojem 1000 politikom s strani anti-cepilcev.
Da ne omenjamo 2 mrd (s 3,6 mrd cepiv) cepljenih covid kolaborantov.

Razen našega matematika Kamikazaa in (sicer dober nickname) jabolčnega štrudla.
Kamikazaa bo tole sicer navedel kot podtikanje, čeprav so nekateri forumaši sami tako pisali.
Ampak meni se ne da iskat, če verjameta ali ne :-)

Torej, Kamikazaa, kako kaj kariera, zdaj, kot uspešen matematik, ki si razkril globalno zaroto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

apfelstrudl ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

gtfo matematika oz. neko njegovo povezovanje stvari, katero samo šimpanze razumejo (ne razumejo pa vsi ostali)...

Razumejo vsi, ki razumejo grožnje z obujem 1000 politikom s strani anti-cepilcev.
Da ne omenjamo 2 mrd (s 3,6 mrd cepiv) cepljenih covid kolaborantov.

Razen našega matematika Kamikazaa in (sicer dober nickname) jabolčnega štrudla.
Kamikazaa bo tole sicer navedel kot podtikanje, čeprav so nekateri forumaši sami tako pisali.
Ampak meni se ne da iskat, če verjameta ali ne :-)

Torej, Kamikazaa, kako kaj kariera, zdaj, kot uspešen matematik, ki si razkril globalno zaroto?

Čak mal. Tle se pa mal ustaviva.

Komu in kdaj sem jaz grozil? Prosim...

showsover ::

apfelstrudl je izjavil:

Čak mal. Tle se pa mal ustaviva.

Komu in kdaj sem jaz grozil? Prosim...

Nekdo s takom dobrim (okusnim) nickom ne more tako 'groziti', se strinjam.
Ampak ne moreš pa tega trditi za vse ostale, ki imajo manj okusne nicke
Sicer tudi njih ni potrebno jemati posebej resno.
Gre samo za forumsko ilustracijo krvoločnosti.
Nekako tako kot Kamikaazejeva napredna matematika.

Od vseh aktivnih forumskih anticepilcev je on prvi ugotovil neskladje.
Drugi ali niso razumeli ali jim je pomenilo premalo, da ugovarjajo.
Jim pa je (nekaterim) bila morda ideja všeč
:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

sparklyslo ::

apfelstrudl
Ne sprašuj mene. Vprašaj tistega ki je izumil to stvar. Aja, ti veš več od njega. Got it.


Ne morem ga, ker on ne pozna odgovora, samo sprašuje se. In ti enako, nič ne veš, samo sprašujes se in linkaš njegovo spraševanje, nobenega dejstva
Včasih so se tudi spraševali, kako da zemlja hudiča ni ploščata.

apfelstrudl ::

showsover je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Čak mal. Tle se pa mal ustaviva.

Komu in kdaj sem jaz grozil? Prosim...

Nekdo s takom dobrim (okusnim) nickom ne more tako 'groziti' se strinjam.
Ampak ne moreš pa tega trditi za vse ostale.
Tudi njih ni potrebno jemati posebej resno.
Gre samo za forumsko ilustracijo krvoločnosti.
Nekako tako kot Kamikaazejeva napredna matematika.

Od vseh aktivnih forumskih anticepilcev je on prvi ugotovil neskladje.
Drugi ali niso razumeli ali jim je pomenilo premalo, da ugovarjajo.
Jim pa je (nekaterim) bila morda ideja všeč
:-)

Jaz sem avtor posta nekje zgoraj kjer sem "popizdil" ravno na to da se nekateri iz obeh strani (vaxx in anti vaxx) obnašajo kot nacistični orangutani iz 1940-ih.

Sem namreč proti grožnjma, nasilju ali siljenju v karkoli. Se hočeš cepit? Good for you. Kdo sem jaz da ti bom to preprečeval? Fair play...
Ampak enako gre tudi v obratno smer.

Še vedno verjamem namreč v neke osnovne pravice and shit...

sparklyslo je izjavil:

apfelstrudl
Ne sprašuj mene. Vprašaj tistega ki je izumil to stvar. Aja, ti veš več od njega. Got it.


Ne morem ga, ker on ne pozna odgovora, samo sprašuje se. In ti enako, nič ne veš, samo sprašujes se in linkaš njegovo spraševanje, nobenega dejstva
Včasih so se tudi spraševali, kako da zemlja hudiča ni ploščata.

OK cool.

Sam tale model ima malo več znanja na podlagi katerega se "sprašuje" ali je pametno cepit vse po vrsti, kot nek sparki iz slo-tech.
Tukaj upam da se strinjava, ker drugače res ne vem kaj sploh debatirava naprej...

Zgodovina sprememb…

Samael ::

apfelstrudl je izjavil:

Smurf je izjavil:

CiClon je izjavil:


Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica.

Sicer je trenutno v Sloveniji vec cepljenih ljudi, ki so volili za leve, kot je cepljenih tistih, ki so volili desne stranke.

Verjetno je sicer da se tudi tukaj pozna vpliv, da so levi volilci overall bolje izobrazeni.

Poglej Twitter nitko od enega od izumiteljev platforme za mRNA cepiva, ki poziva k previdnosti (in da naj se cepi zgolj ogoržene skupine).

Je on tudi neizobražen/slabo izobražem in se zgolj v prostem času malo "igra z raziskovanjem cepiv mRNA", al kako zdaj to?


Ena pomembnih značilnosti izobrazbe je tudi funkcionalna pismenost, kjer ne zgolj prebereš, ampak tudi razumeš to, kar si prebral, da potem ne zapadaš v situacije kot si tule, ko ne razumeš povsem kaj je Smurf napisal in mu po metodi prostih asociacij odgovarjaš z nečem tretjim, irelevantnim.
Samael != Samuel

apfelstrudl ::

Samael je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Smurf je izjavil:

CiClon je izjavil:


Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica.

Sicer je trenutno v Sloveniji vec cepljenih ljudi, ki so volili za leve, kot je cepljenih tistih, ki so volili desne stranke.

Verjetno je sicer da se tudi tukaj pozna vpliv, da so levi volilci overall bolje izobrazeni.

Poglej Twitter nitko od enega od izumiteljev platforme za mRNA cepiva, ki poziva k previdnosti (in da naj se cepi zgolj ogoržene skupine).

Je on tudi neizobražen/slabo izobražem in se zgolj v prostem času malo "igra z raziskovanjem cepiv mRNA", al kako zdaj to?


Ena pomembnih značilnosti izobrazbe je tudi funkcionalna pismenost, kjer ne zgolj prebereš, ampak tudi razumeš to, kar si prebral, da potem ne zapadaš v situacije kot si tule, ko ne razumeš povsem kaj je Smurf napisal in mu po metodi prostih asociacij odgovarjaš z nečem tretjim, irelevantnim.

OK, se ti opravičujem za komentar iz dna moje neizobražene duše, ... oh the smart one, excuse the ignorance of us, mere peasants :)

Gogyto ::

apfelstrudl je izjavil:


Na spletu najdeš pojasnilo da je izumitelj platforme na kateri so razvita ta cepiva.
Je tudi nosilec 7 patentov na tem področju.

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.


A lahko link? Ker, kakor sem jaz uspel najti, je to bojda napisano samo na NJEGOVI spletni strani. Nikjer pa to v uradnih krogih ni potrjeno.

showsover ::

apfelstrudl je izjavil:

Jaz sem avtor posta nekje zgoraj kjer sem "popizdil" ravno na to da se nekateri iz obeh strani (vaxx in anti vaxx) obnašajo kot nacistični orangutani iz 1940-ih.

Sem namreč proti grožnjma, nasilju ali siljenju v karkoli. Se hočeš cepit? Good for you. Kdo sem jaz da ti bom to preprečeval? Fair play...
Ampak enako gre tudi v obratno smer.

Še vedno verjamem namreč v neke osnovne pravice and shit...

Jaz te pa res ne silim, da se cepiš ali ne, meni je vseeno, v bistvu. Ali pa si to siljenje zelo različno interpretiramo, to je mogoče. To je morda še slabše, ne vem.

Imam pa malo alergije glede ljudi, ki lahkotno opletajo z nekimi obračuni, uboji, maščevanji, itn. Morda sem malo pristranski, če to vaxxxer reče, ampak ne vem, če je kdo na tem forumu. Vem, da je to samo moderen forumski politični čvek in to.

Se opravičujem, FB sploh ne uporabljam in 24ur ne berem, tako, da res morda živim v malo posebnem mehurčku. Jemljem ne znanje.

Cifix63 ::

Kayzon je izjavil:

Conini je izjavil:

;-) je izjavil:

Kateri en sam?


Da se zaščitiš pred virusom, kokr se lahko. 8-O


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad. Cepi se zelis a daj mir drugim.


Vec jih v istem času stopi na rjavi zebelj ali kak drugi ostri predmet...saj večina ve, da gre za planirani gen_ocid!

Samael ::

apfelstrudl je izjavil:

Samael je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Smurf je izjavil:

CiClon je izjavil:


Potem je tu politični moment - kdor je proti Janši, je pri nas že bolj nagnjen k temu, da bi bil proti cepljenju, ali pa že kar nagnjen k zanikanju Covida aka saj je samo gripica.

Sicer je trenutno v Sloveniji vec cepljenih ljudi, ki so volili za leve, kot je cepljenih tistih, ki so volili desne stranke.

Verjetno je sicer da se tudi tukaj pozna vpliv, da so levi volilci overall bolje izobrazeni.

Poglej Twitter nitko od enega od izumiteljev platforme za mRNA cepiva, ki poziva k previdnosti (in da naj se cepi zgolj ogoržene skupine).

Je on tudi neizobražen/slabo izobražem in se zgolj v prostem času malo "igra z raziskovanjem cepiv mRNA", al kako zdaj to?


Ena pomembnih značilnosti izobrazbe je tudi funkcionalna pismenost, kjer ne zgolj prebereš, ampak tudi razumeš to, kar si prebral, da potem ne zapadaš v situacije kot si tule, ko ne razumeš povsem kaj je Smurf napisal in mu po metodi prostih asociacij odgovarjaš z nečem tretjim, irelevantnim.

OK, se ti opravičujem za komentar iz dna moje neizobražene duše, ... oh the smart one, excuse the ignorance of us, mere peasants :)

Saj ni treba biti zdaj užaljem, samo opozoril sem na to, da tvoj odgovor Smurfu nima prav nobene veze s tem, kar je zapisal on. Poskušaj se za moment uživeti v kožo Smurfa. Človek nekaj napiše, nazaj v odgovor pa dobi ... no, saj tudi jaz sam ne vem, zakaj točno si mu tisto serviral, sem pa povsem prepričan, da ni imelo nobene veze s tem, kar je napisal on.
Samael != Samuel

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Nič se ne razburjam, ampak sem samo pokazal drugim, da nimaš pojma o matematiki, ko pišeš, da je cepljenih 3,6 milijarde ljudi. Ni jih toliko! Sem vse ti obrazložil, kako se to računa...

Moja zadnja navedba, še enkrat, je bila to, kot je spodaj, in hvala, da si jo potrdil sedaj. Multivac in digitalček sploh nista opazila nikakršnega problema.

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.


Torej, še kakšno vprašanje, Kamikazaa, zaenkrat pač 2 mrd covid kolaborantov, cepljenih s 3,6 mrd cepiv.
Bistveno spremeni situacijo, drži, vsa zarota je razpadla, ker si mojo včerajšnjo netočno navedbo odkril šele danes. Moral bi jo včeraj, sicer pa čestitke za trud.

Sicer pa, se (ne) vidimo v naslednjem lockdownu.

Ne včeraj. Cel čas že pišeš o 3,6 milijardah cepljenih in sem se sedaj odločil, da te malo matematično podučim, ker vidim, da nimaš pojma o njej. ;) :P

sparklyslo ::

apfelstrudl je danes ob 10:41:19 izjavil:

Sam tale model ima malo več znanja na podlagi katerega se "sprašuje" ali je pametno cepit vse po vrsti, kot nek sparki iz slo-tech.
Tukaj upam da se strinjava, ker drugače res ne vem kaj sploh debatirava naprej...


Ne, jaz nikakor ne vem več kot velika večina ustrezno izobraženih strokovnjakov iz tega področja, ki seveda priporoča cepljenje.
Samo Antivaxerjem se je skisalo od STRAHU, in kar naenkrat vedo več kot ljudje, ki že desetljetja študirajo človeško celico v nulo.

zmist ::

Cifix63 je izjavil:


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad. Cepi se zelis a daj mir drugim.


Iz solidarnosti, ker nisi osamljena opica na veji sredi pragozda (ceprav se tako obnasas). Ce bi bil na svoji lijani brez ostalih ljudi okrog sebe, ti nihce sploh ne bi nic rekel in bi lahko v miru zvecil svojo banano. In takrat lahko verjames tudi v antivaxerske pravljice o "poiskusnem cepivu", o nekih stranskih ucinkih, ki so pravzaprav normalna telesna reakcija, pa so jo primitivci, ki jim nic ni jasno napihnili preko vseh meja in ji pripisali vse od magnetizma dalje. Pac druzba je polna idiotov in ti s svojo banano ponosno stopas po njihovi poti.

Je bilo dovolj nazorno?

In ker sicer druzba deluje po principu solidarnosti, bo kljub egoisticnim sociopatom (kot si sam), drzava poskrbela, da ne bos ogrozal drugih in uvedla lockdown. Ocitno si ga zelis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

feryz ::

sparklyslo je izjavil:

Ne, jaz nikakor ne vem več kot velika večina ustrezno izobraženih strokovnjakov iz tega področja, ki seveda priporoča cepljenje.
Samo Antivaxerjem se je skisalo od STRAHU, in kar naenkrat vedo več kot ljudje, ki že desetljetja študirajo človeško celico v nulo.
O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Ne včeraj. Cel čas že pišeš o 3,6 milijardah cepljenih in sem se sedaj odločil, da te malo matematično podučim, ker vidim, da nimaš pojma o njej. ;) :P

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Pa si morda že vendarle opazil (tak napreden in pozoren matematik kot si), da ni glavni problem 2 : 3,6 (milijarde) ampak kolaboranti v smislu pripadnikov okupatorjev, katerim se bo maščevalo ali kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

apfelstrudl ::

Gogyto je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Na spletu najdeš pojasnilo da je izumitelj platforme na kateri so razvita ta cepiva.
Je tudi nosilec 7 patentov na tem področju.

Zame veliko bolj kredibilna oseba kot Krek in Beovička.... sorry.


A lahko link? Ker, kakor sem jaz uspel najti, je to bojda napisano samo na NJEGOVI spletni strani. Nikjer pa to v uradnih krogih ni potrjeno.

Da bo jasno da sem nepristranski ti dam link kjer dejansko OVRŽEJO njegovo hvaljenje da je solo izumitelj.
Ampak iz teksta se še vedno razbere (pa čeprav po ovinkih) da je dejansko lastnik 9 patentov iz področja in vsaj eden od tistih ki je veliko pridodal k izumu mRNA cepiv.

Pač tipičen egotriparski znanstvenik (aren't they all?), ki bi si pripisal vse zasluge. Ampak še vedno znanstvenik, ki deluje direktno na področju naše debate in kateremu vseeno verjamem veliko bolj kot povprečnemu Janezu iz tega foruma.

Aja, link :
https://www.logically.ai/factchecks/lib...

sparklyslo ::

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?

zmist ::

sparklyslo je izjavil:

feryz :: ravnokar


O kakšnem strahu ti točno govoriš? Pred prehladom?
Nekaj si zamočil in ti še ni čisto jasno. Mogoče ti enkrat pride. Al pa če ne.


Strah pred cepljenjem in stranskimi učinki. Ga lahko zanikaš ?


Se na komplekse si pozabil, ker je zakompleksan misli samo nase (je v drugi temi izrazil, da to tako deluje).

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ne včeraj. Cel čas že pišeš o 3,6 milijardah cepljenih in sem se sedaj odločil, da te malo matematično podučim, ker vidim, da nimaš pojma o njej. ;) :P

showsover je izjavil:

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Pa si morda že vendarle opazil (tak napreden in pozoren matematik kot si), da ni glavni problem 2 : 3,6 (milijarde) ampak kolaboranti v smislu pripadnikov okupatorjev, katerim se bo maščevalo ali kaj?

Pokaži vpis, kjer je omenjeno, da se bi moralo čisto vse cepljene obesit ali pa molči za vse čase!

P.S. ostalim: ni takšnega vpisa in @gtfo je lažnjivec, kateri podtika vpise, poleg tega da ne razume kaj pomeni 3,6 milijard uporabljenih doz, ker je pisal cele tedne, da se je cepilo 3,6 milijarde ljudi.
««
38 / 198
»»