» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
37 / 198
»»

RedDrake ::

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).

showsover ::

RedDrake je izjavil:

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).

In ti res misliš, da boš lahko svojo krvoločnost sprostil kar tako, po N milijardah ljudi?

Kaj je z vami, necepljenci, da ste tako krvoločni?
Samo bi pobijali, obešali, itn... milijarde ljudi.
Je mogoče to problem?

Invictus ::

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo vprašam, ker kot kaže hočeš sodit kaj je in kaj ni kdaj pravilna odločitev, jaz pa trdim naj to odloči ljudstvo =)

Tista z židi pa ni tako slaba primerjava, glede na novelo zakona ko bi nas kar v taborišča zaprli!

Ja, kar prepuščaj odločitve ljudstvu, ko se mu odpelje.
Kaos, razbijanje, pobijanje, posiljevanje.
Bedak.

Kdo te bo v taborišče zaprl?
Ti si še/že v vojni in revoluciji.

K sreči vsaj necenzurirano.si ni tako tumasto kot ti.


Ne bluzi starček... tvoj čas prihaja, umaknit se bo treba novemu redu bi včasih rekli.

Folk ne bo več trpel nasilne kolektivizacije.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

RedDrake ::

Invictus je izjavil:

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...

To je zato, ker ni 100% precepljenosti, duh!

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...


Cepivo je top notch, jureflux pravi da se to samo 2 slovencoma zgodlo in 3 v Izraelu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Ne bluzi starček... tvoj čas prihaja, umaknit se bo treba novemu redu bi včasih rekli.

Folk ne bo več trpel nasilne kolektivizacije.

Prav, Mato989, krvoločen mladec, začni pobijat milijarde ljudi.
Če ti bo lažje, bedak polpismen, začni kar pri meni, da ne bom gledal tvoje ogabne prikaze.

RedDrake ::

Pa od kje si ti potegnil miljarde?
Še enkrat, cepivo je SAMOZAŠČITA.
Vsiljevanje cepiva je FAŠIZEM.
Samozaščitno delujejo miljarde.
FAŠISTI so samo majhna podskupina teh.

kopriwa ::

Invictus je izjavil:

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...

Lol, zaključki pravega antivax nivoja. Šlosarji, krovci, rezkalzi, kmetovalci, prodajalci... Vsem je skupno to, da v življenju niso reševali kompleksnega problema, uradnega papirja da dejansko so ga seveda nimate. Keep up the antivax movement! Uživamo v vaših izbruhih.

showsover ::

Kdo vam kaj vsiljuje?
'Korenček in palica' je normalna reč v demokraciji.

Ti Vam gre vlada na živce? Ne odklanjajte cepljenja zaradi nje. vsiljuje kaj? Ja, nehaj brati potem.

Pismo, saj tudi kopriwa nič ne pomaga, razumem.
Ampak vsaj pobijanja ne omenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kopriwa ::

Mato989 je izjavil:

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo vprašam, ker kot kaže hočeš sodit kaj je in kaj ni kdaj pravilna odločitev, jaz pa trdim naj to odloči ljudstvo =)

Tista z židi pa ni tako slaba primerjava, glede na novelo zakona ko bi nas kar v taborišča zaprli!

Ja, kar prepuščaj odločitve ljudstvu, ko se mu odpelje.
Kaos, razbijanje, pobijanje, posiljevanje.
Bedak.

Kdo te bo v taborišče zaprl?
Ti si še/že v vojni in revoluciji.

K sreči vsaj necenzurirano.si ni tako tumasto kot ti.


Ne bluzi starček... tvoj čas prihaja, umaknit se bo treba novemu redu bi včasih rekli.

Folk ne bo več trpel nasilne kolektivizacije.

Na dan, ko dosežeš pričakovano starost naj te en na ulici, tam za vogalom, konkretno. Pezdetek maloumen.

Že sedaj bi ti vzel vse kar ti nudi ves razvoj prejšnjih rodov. Ti vem da prihodnjim rodovom nisi in sem prepričan da ne boš pustil kaj koristnega/vrednega.

kotanyi ::

Virginia sedaj omogoča primerjavo statistike hospitalizacij in smrti med cepljenimi in necepljenimi:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link

showsover ::

kopriwa je izjavil:

Na dan, ko dosežeš pričakovano starost naj te en na ulici, tam za vogalom, konkretno. Pezdetek maloumen.

Že sedaj bi ti vzel vse kar ti nudi ves razvoj prejšnjih rodov. Ti vem da prihodnjim rodovom nisi in sem prepričan da ne boš pustil kaj koristnega/vrednega.

Ne, ne se spuščat na tak nivo...
Saj ima že plan za svoje starše (in stare starše), ni še ga sicer uresničil.
Verjamem, da so ponosni nase, da jim uspelo vzgojiti kobro na svojih prsih.

Mato989 ::

kopriwa je izjavil:

Mato989 je izjavil:

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo vprašam, ker kot kaže hočeš sodit kaj je in kaj ni kdaj pravilna odločitev, jaz pa trdim naj to odloči ljudstvo =)

Tista z židi pa ni tako slaba primerjava, glede na novelo zakona ko bi nas kar v taborišča zaprli!

Ja, kar prepuščaj odločitve ljudstvu, ko se mu odpelje.
Kaos, razbijanje, pobijanje, posiljevanje.
Bedak.

Kdo te bo v taborišče zaprl?
Ti si še/že v vojni in revoluciji.

K sreči vsaj necenzurirano.si ni tako tumasto kot ti.


Ne bluzi starček... tvoj čas prihaja, umaknit se bo treba novemu redu bi včasih rekli.

Folk ne bo več trpel nasilne kolektivizacije.

Na dan, ko dosežeš pričakovano starost naj te en na ulici, tam za vogalom, konkretno. Pezdetek maloumen.

Že sedaj bi ti vzel vse kar ti nudi ves razvoj prejšnjih rodov. Ti vem da prihodnjim rodovom nisi in sem prepričan da ne boš pustil kaj koristnega/vrednega.


Zakaj, evtanazija pa je... pri 70tih evtanazija in GG, delovno dobo na 60 let in 35 delovne dobe, bo lepše življenje ne pa silit v dolžino na stroške vseh nas

showsover je izjavil:

Kdo vam kaj vsiljuje?
'Korenček in palica' je normalna reč v demokraciji.

Ti Vam gre vlada na živce? Ne odklanjajte cepljenja zaradi nje. vsiljuje kaj? Ja, nehaj brati potem.

Pismo, saj tudi kopriwa nič ne pomaga, razumem.
Ampak vsaj pobijanja ne omenja.


Normalna reč v demokraciji je da je telo NEDOTAKLJIVO in za njega ni korenčkov in palic... sploh pa ne če je cepivo v testni fazi...

Ne bi rekel čez 10 let ko bo popolnoma raziskano
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

HappyPills ::

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Ti prepuščam da si odgovore na to sam najdeš. Vrjamem da si sposoben in vešč googlanja in da si boš znal odgovorit na vprašanja ki si si jih zastavil. Menda antivexxerji radi preverite zadeve...

Kar se tiče covid vs cepivo je pa ena stvar jasna ne vemo kaj bo čez 10 let vemo pa kakšne posledice trenutno povzroča in virus in cepivo.
Izbira je logična. Precej jasno je tudi kakšna verjetnost je da bo hujše posledice čez leta povzročal virus ta trend je že jasen.
Kar pogooglaj si. Vse je na voljo. VSE.

Seveda, ko si izmišljuješ dejstva, naj pa sam preverim da ni niti trohice resnice v njih.
Ker, kot da razne gripe, pljučnice in druge viroze nimajo dolgoročnih posledic.
Itak da jih majo.
Mojo mat je enkrat pr ~40-ih položila viroza za dva tedna, pa od takrat dalje ni bila NIKOLI več sposobna it v hribe ker je kondicija šla v pisane marjetice. To je blo konec 90-ih.
Ja, COVID ima za kak velikostni razred tega več.
Ampak to ne spremeni dejstva, da dokler ne bom imel zagotovljenega potomstva, se cepiva ne dotaknem.
In s tem ogrožam sebe, in ne drugih.
Včeraj sem bil v manjšem prostoru s poslovnim partnerjem. Prideva oba z masko. On da potem masko dol in reče, "saj sem že prebolel in bil dvakrat cepljen, saj lahko, a ne?". Sem si mislil svoje, ker takim degenom razlagati, da to kvečjemu pomeni da JAZ ne rabim nositi maske, nima niti najmanjšega smisla. Folk po letu in pol še VEDNO ne ve čemu so maske.
Tako kot ti še vedno ne veš čemu cepivo. Cepivo ŠČITI pred posledicami. Tako mutagenega virusa NE BOŠ iztrebil, ker preprosto par miljard ljudi na zemlji ne bo nikoli prišlo dovolj hitro do cepiva. Posledično je torej cepivo samozaščita, maske pa so zaščita drugih. Če si cepljen, moraš še vedno nositi masko, ker komot okužiš druge, sicer z manjšo možnostjo a še vedno.

Ponavljam se kot stara plošča.
Zdravstvene krize je konec.
Zdaj smo v "političnem" delu krize.
In ko bo počilo bodo ljudje bingljali po kandelabrih. Vprašanje je samo kdo bo izgubil. Mi, ali vi.


Všeč mi je kako mi na koncu zagroziš s kandelabrom.
Kar prid Drake :). Te čakam.

sparklyslo ::

kotanyi je izjavil:

Virginia sedaj omogoča primerjavo statistike hospitalizacij in smrti med cepljenimi in necepljenimi:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link


Škoda vseh številk za slepce.
Nekaj časa sem mislil, da so še kakšni drugi razlogi, v resnici pa je vsem anticepilcem skupno le to, da jih je STRAH in so ene velike REVE.

snezak21 ::

Mato989 je izjavil:

Minister je izjavil tudi, da bodo v četrtem valu cepljeni delali v pisarnah, medtem ko bodo necepljeni spet lahko delali od doma. Marsikdo, ki se je cepil, bi se drugače odločil, če bi to prej vedel.


Kje tocno je source za tole? Ker kaksnih 14dni nazaj sem ravno nekomu, ki je bil ves navdusen nad vsemi svojimi privilegiji, omenil tocno to, da bo zelo verjetno jeseni pizdil, ko bo moral biti v pisarni, polovica njegovih sodelavcev pa bo lepo delala od doma. :))

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Normalna reč v demokraciji je da je telo NEDOTAKLJIVO in za njega ni korenčkov in palic... sploh pa ne če je cepivo v testni fazi...

Ne bi rekel čez 10 let ko bo popolnoma raziskano

Mato989, velik kripto trgovec, nepremičninski veleposestnik in potencialen morilec (tudi svojih) staršev.
Še enkrat - preberi, čeprav res dvomim, da si dovolj pismen, da boš razumel: klik.
Kajti ves svet je proti tebi, da ti vzame tri BTC in tisto štalico na Ptuju.
Je krvnik rekel (najbrž tudi lastnih staršev), ni korenčka in palice v demokraciji.
Res si bedak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Te raziskave o po tleh padajočih so zelo fajn, ampak nimajo pa popolnoma nobene veze z lockdownom, nekimi covid passporti in podobnimi budalaštinami.

mahoni ::

kotanyi je izjavil:

Virginia sedaj omogoča primerjavo statistike hospitalizacij in smrti med cepljenimi in necepljenimi:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link

Haloooo, koga to boli penis? Kje so raziskave dolgorocnih stranskih ucinkov?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

showsover ::

feryz je izjavil:

Te raziskave o po tleh padajočih so zelo fajn, ampak nimajo pa popolnoma nobene veze z lockdownom, nekimi covid passporti in podobnimi budalaštinami.

Feryz, preprosto vprašanje - necenzurirano.si: klik
Zaupaš ali ne?

Za nova24 verjetno nima smisla, da sprašujem.
Ursuli, Merkelci, Macronu, Bidnu, zaupaš ali ne?

Vse je zarota, da se tebi vzame zefyra in bmw, drži?
Nima smisla spraševati, drži?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

zmist ::

Tole postaja vedno bolj zanimivo, PCT testi bojo postali placljivi :)), ker imamo bolj ucinkovit nacin boja proti covidu - cepljenje in ni vec potrebe, da jih drzava sponzorira.

Seveda bojo anticepilci trmasti, upam, da jim firme ne bojo PCT testov placevale oz. da jim bojo odtrgale od place.

Ampak bistvo pa je, da anticepilci ne bojo vec zazirali nasih davkov s svojimi idiotskim hobijem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

feryz ::

Naštevaš neke obskurne medije, na katere niti pod razno ne zaidem.
Pravzaprav sploh ne zahajam nikamor. Prečekiram oba novičarska portala, da vidim kaj se golazni trenutno rola in kaj rabim za prehod meje, ostalo me niti ne zanima.

Koliko je mrtvih zaradi necepljenja, znam pa sam prešteti. Trenutno nisem še porabil niti enega prsta.

Zmist, samo zate, PCT testi ne obstajajo. Vsaj to bi ti bilo lahko jasno. Če ti že drugo ni.
Seveda mi bo firma testiranje plačevala. Plačal bo v resnici pa tisti, ki od mene kupuje. Nizozemci so dobili račun za PCR od mene in so ga tudi plačali. Če ne nas ne bi videli tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

fm13 ::

Invictus je izjavil:

https://arstechnica.com/science/2021/07...

Očitno cepivo ne deluje...

Iz enega komentarja pod tvojim člankom:

I keep seeing this over and over. Literally everywhere. Vaccines DO NOT prevent infection. They only promote your immune response. And that immune response is triggered by viral attachment. So there is no way to prevent infection from the virus. You would have to alter the ACE2 host cell receptor in order to prevent viral entry. This isn't possible!

There are numerous papers that have demonstrated (unsurprisingly) that fully vaccinated individuals (typically health workers who are exposed repeatedly) can test positive for SARS-CoV-2. This is in fact re-infection. Their viral load is usually markedly reduced (depending on individual immune response to the infection) and so therefore is viral spread. But it is an infection.



Pa še drugi komentar:

So in the Netherlands we had a major outbreak of mostly Delta in the last couple of weeks.

We've had roughly 120,000 new cases in 2 weeks and we have some data on the first 50,000 cases (week 1 so to speak), in 84% of positive tests the vaccination status was documented and known, in only one (1) case the virus broke through in a fully vaccinated (2 dose, 2 weeks or longer ago given) person.

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ja, oni in njihovi podrepniki, ki zagovarjajo fašizem in represijo (jureflux & co.).

In ti res misliš, da boš lahko svojo krvoločnost sprostil kar tako, po N milijardah ljudi?

Kaj je z vami, necepljenci, da ste tako krvoločni?
Samo bi pobijali, obešali, itn... milijarde ljudi.
Je mogoče to problem?

Milijarde? 8-O

Par tisoč pa res po celem svetu. (jureflux in co. je sem not všteta). Brez njih, bi bilo dovolj par 100 ljudi po celem svetu in bi naenkrat bilo konec te politične krize.

showsover ::

feryz je izjavil:

Naštevaš neke obskurne medije, na katere niti pod razno ne zaidem.
Pravzaprav sploh ne zahajam nikamor. Prečekiram oba novičarska portala, da vidim kaj se golazni trenutno rola in kaj rabim za prehod meje, ostalo me niti ne zanima.

Koliko je mrtvih zaradi necepljenja, znam pa sam prešteti. Trenutno nisem še porabil niti enega prsta.

Feryz, Necenzurirano je nivoja Mladina, tu nekje, pač skrajno levi pol, aktiven v (upravičenem ali ne) rušenju vlade.
Mimogrede, saj res, kaj pa piše na obeh novičarskih portalih?

Jaz, k sreči ne poznam, nobenega, ki umrl s covid-om ali zaradi cepljenja zoper.
Ampak jaz si vsaj ne domišljam, da sem vrhunski arbiter dejanske globalne resničnosti.

feryz ::

Kako pa veš potem, da je kdo umrl od covida? Ker v časopisu piše? Lepo.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Par tisoč pa res po celem svetu. (jureflux in co. je sem not všteta). Brez njih, bi bilo dovolj par 100 ljudi po celem svetu in bi naenkrat bilo konec te politične krize.

Ja, ne vem jaz, kolikor razumem, vse, ki smo se cepili, enačite s kolaboranti WWII.
Za njih pa vemo, kaj je bilo. Ali kako bi moralo biti.

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Kandelabri in mostovi menda že čakajo, že tukaj nekaj forumašev napoveduje maščevanje...
Cepljenim - kolaborantom.

feryz je izjavil:

Kako pa veš potem, da je kdo umrl od covida? Ker v časopisu piše? Lepo.

Ja, stari, glej, jaz nimam vsevidnega božjega očesa, kot ti, da bi vse videl in vse vedel.
Dobro zate... Lepo, da si s takšnim darom tako skromen, jaz ne bi mogel biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Drgač, danes v časopisu piše, da moramo priti domov do 15. avgusta. Če ne nas bo korona požrla. Prosto po model, ki je vzor zdravega življenja, crack-u.

showsover ::

feryz je izjavil:

Drgač, danes v časopisu piše, da moramo priti domov do 15. avgusta. Če ne nas bo korona požrla. Prosto po model, ki je vzor zdravega življenja, crack-u.

Feryz, 'moraš' implicira grožnjo s kaznijo in to je kaj - karantena? Mi še imamo resno plane v posezoni, se bomo verjetno nekje na poti do Italije verjetno prej utopili kot da bi se bali takšnih 'groženj'. No, sicer strah, da te bo korona požrla, zelo verjetno ni upravičen, da te potolažim.

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Normalna reč v demokraciji je da je telo NEDOTAKLJIVO in za njega ni korenčkov in palic... sploh pa ne če je cepivo v testni fazi...

Ne bi rekel čez 10 let ko bo popolnoma raziskano

Mato989, velik kripto trgovec, nepremičninski veleposestnik in potencialen morilec (tudi svojih) staršev.
Še enkrat - preberi, čeprav res dvomim, da si dovolj pismen, da boš razumel: klik.
Kajti ves svet je proti tebi, da ti vzame tri BTC in tisto štalico na Ptuju.
Je krvnik rekel (najbrž tudi lastnih staršev), ni korenčka in palice v demokraciji.
Res si bedak.


Starček nehaj jokat... konec je, folku več ni do igranja kolektivnih preizkuševalcev in bluzenje na tem linku ne bo pomagalo... Prenehajte z gnjavljenjem zdravih in mladih za agendo podaljševanja življenja boomerjem ki kar nočejo dat prostora mladim v politiki in na funkcijah kjer se jih oklepajo kot norci.

Mene briga kaj delajo drugi samo mene naj v nič ne silijo glede mojega telesa, oz. vsaj ne dokler debeluhom 170 kilskim častijo zdravljenje, pa kadilcem, pa mekič požeruhom itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Starček nehaj jokat... konec je, folku več ni do igranja kolektivnih preizkuševalcev in bluzenje na tem linku ne bo pomagalo... Prenehajte z gnjavljenjem zdravih in mladih za agendo podaljševanja življenja boomerjem ki kar nočejo dat prostora mladim v politiki in na funkcijah kjer se jih oklepajo kot norci.

Mene briga kaj delajo drugi samo mene naj v nič ne silijo glede mojega telesa, oz. vsaj ne dokler debeluhom 170 kilskim častijo zdravljenje, pa kadilcem, pa mekič požeruhom itd...

Sicer bo kaj, Mato989, polpismen (wannabe) krvnik, ki misli, da sploh o čem odloča. Pač, polpismen bedaček, ki misli, da je kakorkoli mogočen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Par tisoč pa res po celem svetu. (jureflux in co. je sem not všteta). Brez njih, bi bilo dovolj par 100 ljudi po celem svetu in bi naenkrat bilo konec te politične krize.

Ja, ne vem jaz, kolikor razumem, vse, ki smo se cepili, enačite s kolaboranti WWII.
Za njih pa vemo, kaj je bilo. Ali kako bi moralo biti.

Trenutno je bilo doziranih 3,6 mrd cepiv, vsaj tako menda trdi (a kot pripadnik okupatorjev laže?) WHO?
Kolaborantom.

Kandelabri in mostovi menda že čakajo, že tukaj nekaj forumašev napoveduje maščevanje...
Cepljenim - kolaborantom.

;((

Kdo piše, da vse cepljene? Samo politike in odgovorno stroko, ter tistih par 10 plačancev, kateri posiljujejo s cepljenjem. Torej par 1000 ljudi. Potem se pa vračam nazaj v normalo, brez lockdownov in kjer se bo cepil vsak, kateri se bo želel kot je to tudi bila praksa pri gripi. In vsi bomo živeli srečno, tako cepljeni kot necepljeni. Ampak tega ne dosežemo dokler ne bo viselo zadostno število izdajalcev.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Kdo piše, da vse cepljene? Samo politike in odgovorno stroko, ter tistih par 10 plačancev, kateri posiljujejo s cepljenjem. Torej par 1000 ljudi. Potem se pa vračam nazaj v normalo, brez lockdownov in kjer se bo cepil vsak, kateri se bo želel kot je to tudi bila praksa pri gripi. In vsi bomo živeli srečno, tako cepljeni kot necepljeni. Ampak tega ne dosežemo dokler ne bo viselo zadostno število izdajalcev.

Ja, če ti ne veš, že nisi v odločevalskih strukturah globalne proti-covid vstaje.
Ursula, Merkelca, Macron, Biden lahko torej računajo na vaše srdito maščevanje?
Pa Gates, Branson, Bezos...
Xi Jinping pa ne? In Un Kim Jong?
Za DžejDžeja je brez zveze, da sprašujem, ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Utk ::

kotanyi je izjavil:

Virginia sedaj omogoča primerjavo statistike hospitalizacij in smrti med cepljenimi in necepljenimi:

Polno cepljenih 4.5MIO (~50% prebivalstva).

Podatki za zadnja dva meseca (med 9.5 in 9.7):

Necepljeni/delno cepljeni: 15.447 okužb - 834 hospitalizacij - 152 smrti
Polno cepljeni (14 dni od drugega odmerka): 426 okužb - 32 hospitalizacij - 2 smrti

7-day moving average:
 1

1



Link

So cepljeni in necepljeni testirani enako množično in z enako metodo na isti način? Smo dali link, da NE. Torej to ne pomeni na žalost nič.

PersonaRuda ::

Dajte si že enkrat vbit v svojo glavo, da nas, ki se nismo cepili, ne motijo ljudje, kateri so se cepili. Naj se cepi vsak, kateri se bo boljše počutil, če se bo cepil in to počne zaradi mene za vsako stvar. Ne pa tega vsiljevati tistim, ki se ne želimo cepiti za čisto vsak virus posebej, sploh, kjer ne vidimo nobene nove kuge in 50% smrtnost okuženih. To je vse.

RedDrake ::

Ok, za vse nepismene (vax in antivax):
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, svojega mnenja ne vsiljuje drugim (ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, drugim svetuje naj se cepijo (ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, druge nadleguje naj se cepijo (manj ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, druge sili (ali ustrahuje) v cepljenje (NI ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, ogroženim svetuje cepljenje (ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, svojega mnenja ne vsiljuje drugim (ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, vsem odsvetuje cepljenje ali ustrahuje glede cepiva (NI ok)
- nekdo je politik in ljudi sili v cepljenje (NI ok).

Tisti, ki se najdete v NI ok kategoriji ste fašisti po definiciji.
Tisti znate končati kot so še vsi fašisti do sedaj (kandelaber, zapuščen rudnik, 150+ lukenj 7.62, ...)
Zato sem napisal da je kriza politična.
Politika začenja s siljenjem v cepljenje, čeprav po vseh definicijah človekovih pravic to NI mogoče.
Takšni politiki so fašisti, ki kršijo vladavino prava.
Tisti, ki so podrepniki takšnih fašistov, s tem da agresivno širijo njihovo agendo, ponavadi končajo na podobne načine. Točno tako kot naši
kolaboranti.

In točno to.
Naj se cepi vsak, ki meni, da bo to zanj boljše. Tisti pa, ki menijo, da cepljenje slaba ideja, pa naj se pač ne cepijo.
Točno tako kot lahko vsak vloži denar v ponzi-shemo-ver-55.1 ali pa vsak skoči pod vlak, če se mu ne da več igrati igre.

Mato989 ::

RedDrake je izjavil:

Ok, za vse nepismene (vax in antivax):
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, svojega mnenja ne vsiljuje drugim (ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, drugim svetuje naj se cepijo (ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, druge nadleguje naj se cepijo (manj ok)
- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, druge sili (ali ustrahuje) v cepljenje (NI ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, ogroženim svetuje cepljenje (ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, svojega mnenja ne vsiljuje drugim (ok)
- nekdo se ne cepi, s tem ogroža druge necepljene, vsem odsvetuje cepljenje ali ustrahuje glede cepiva (NI ok)
- nekdo je politik in ljudi sili v cepljenje (NI ok).

Tisti, ki se najdete v NI ok kategoriji ste fašisti po definiciji.
Tisti znate končati kot so še vsi fašisti do sedaj (kandelaber, zapuščen rudnik, 150+ lukenj 7.62, ...)
Zato sem napisal da je kriza politična.
Politika začenja s siljenjem v cepljenje, čeprav po vseh definicijah človekovih pravic to NI mogoče.
Takšni politiki so fašisti, ki kršijo vladavino prava.
Tisti, ki so podrepniki takšnih fašistov, s tem da agresivno širijo njihovo agendo, ponavadi končajo na podobne načine. Točno tako kot naši
kolaboranti.

In točno to.
Naj se cepi vsak, ki meni, da bo to zanj boljše. Tisti pa, ki menijo, da cepljenje slaba ideja, pa naj se pač ne cepijo.
Točno tako kot lahko vsak vloži denar v ponzi-shemo-ver-55.1 ali pa vsak skoči pod vlak, če se mu ne da več igrati igre.



Z vsem se strinjam edino zakaj je ok da se nekdo cepi in SVETUJE da se drugi cepijo ni pa ok da se nekdo ne cepi in ODSVETUJE da se cepijo... tu bi moralo bit enako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fikus_ ::

"- nekdo se cepi in se s tem zaščiti, druge nadleguje naj se cepijo (manj ok)" to bi dal NOK
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

Dajte si že enkrat vbit v svojo glavo, da nas, ki se nismo cepili, ne motijo ljudje, kateri so se cepili. Naj se cepi vsak, kateri se bo boljše počutil, če se bo cepil in to počne zaradi mene za vsako stvar. Ne pa tega vsiljevati tistim, ki se ne želimo cepiti za čisto vsak virus posebej, sploh, kjer ne vidimo nobene nove kuge in 50% smrtnost okuženih. To je vse.

Ja, saj ni problema, samo potem se ne čudit, če bo še več lockdownov, firme odpuščale, če bo globalna politika vas marginizirala in da bo DžejDžej dosmrtni vladar Slovenije. Meni pa je res vseeno za vas, če sem pošten. Baje niti turističnih sezon ne bo več celih ali kaj se boji Feryz.

Mi pa požene adrenalin, ko tako lahkotno opletate z morijami in maščevanji, recimo takšnim figuram kot so Ursula, Merkelca, Macron, Biden... Za Janšo mi ni problem razumet, da ga sovražite.

In da cepljence enačite s kolaboranti WWII, ki se jim boste krvavo maščevali.
Necepljenci pa se enačite z Židi (mislim, da so že bila izdana neka opozorila od dotičnih, da so vaše primerjave zelo problematične).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

RoccoC ::

https://www.gorenjska-online.com/okej-n...

Evo še slovenski prijatelji utk, telbanca, nodija, vostoka in ostalih. Antiwaxerji imate iq amebe...

Mato989 ::

The chief health officer of New South Wales gave a press conference telling Australians that they shouldn't "engage in conversation with each other," even if they're wearing masks, in order to reduce the transmission of COVID.


SYDNEY, AUSTRALIA.

DON'T ACT LIKE A HUMAN. DON'T TALK TO YOUR FRIENDS, EVEN WHEN MASKED. DON'T BE FRIENDLY. THIS IS NOT THE TIME.


Evo gtfo še visoki zdravstveni delavci govorijo naj ne bomo prijazni, problem je ker oni mislijo da bomo samo neprijazni do sosedov in prijazni do pastirjev ovčk torej njih, ampak "When things are set in motion they cannot be undone" pri takih množicah
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

RedDrake ::

Mato989 je izjavil:


Z vsem se strinjam edino zakaj je ok da se nekdo cepi in SVETUJE da se drugi cepijo ni pa ok da se nekdo ne cepi in ODSVETUJE da se cepijo... tu bi moralo bit enako.

Zato ker realno, nekatere skupine so zelo ogrožene (isto kot za gripo in podobne žverce).
Tistim odsvetovat cepljenje moralno ni pravilno, to je isto kot da nekomu z rakom odsvetuješ zdravljenje, "saj bo že samo bolje". Pač ja, če ima nekdo 10%-50% možnost da ga 'ronca žvajzne, potem je nemoralno takšnemu odsvetovati cepljenje. Tudi če ga cepivo na koncu ubije, tako kot mojega tasta.

feryz ::

Đizs, mato, ne kompiciraj si življenja.
Kreteni predpisujejo neke kvazi brezvezne omejitve, so what, bi rekel maneken.
Normalno funkcionalen človek se znajde in posrfa med vsem tem.
Ostali pa po forumih jokajo.

In ja, vem, v Avstralijo ne smem. Bom nekako preživel ta šok.

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Evo gtfo še visoki zdravstveni delavci govorijo naj ne bomo prijazni, problem je ker oni mislijo da bomo samo neprijazni do sosedov in prijazni do pastirjev ovčk torej njih, ampak "When things are set in motion they cannot be undone" pri takih množicah

Ja, kakšen odgovor so potem dali Ursula, Merkelca, Macron in Biden na to?
Preklop covid cepiv na 'armed', da cepljenci postanemo ubijalski zombiji?
Globalna mobilizacija ali kaj?
Mogoče špricanje s CW-7?

Nekako ne verjamem, da bo se tako izšlo, kot bi ti želel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Samael ::

Mato989 je izjavil:


Torej hoces rect da cepljenje ni resitev kot blizijo in je resicev res in edino samo distanca in bit doma

Koncno je nekdo pogruntal


Ne Mato, nikakor nisem rekel tega, le ti si se po svoji stari navadi pri stvareh, ki jih ne razumeš najbolje, ki so pretežke zate, zatekel k domišliji.

Preberi vse skupaj še enkrat, ne hiti vendar pri tem razmišljaj, pa povej, če tokrat razumeš, sicer ti bom pomagal tako, da bova lepo počasi skupaj šla skozi. Večkrat, če bo treba. Si bom vzel čas, da ti pomagam.
Samael != Samuel

Mato989 ::

RedDrake je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Z vsem se strinjam edino zakaj je ok da se nekdo cepi in SVETUJE da se drugi cepijo ni pa ok da se nekdo ne cepi in ODSVETUJE da se cepijo... tu bi moralo bit enako.

Zato ker realno, nekatere skupine so zelo ogrožene (isto kot za gripo in podobne žverce).
Tistim odsvetovat cepljenje moralno ni pravilno, to je isto kot da nekomu z rakom odsvetuješ zdravljenje, "saj bo že samo bolje". Pač ja, če ima nekdo 10%-50% možnost da ga 'ronca žvajzne, potem je nemoralno takšnemu odsvetovati cepljenje. Tudi če ga cepivo na koncu ubije, tako kot mojega tasta.


Skupine ki so zelo ogrožene morajo same bit sposobne razumet kaj jih manj ogroža, nismo mi dolžni ne odsvetovat... Tudi kemoterapijo se enim odsvetuje ker je bolje preživet še par mesecev brez teh ubijalskih terapij če si preslaboten kot pa se ubijat in trpet zadnje mesece...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

apfelstrudl ::

uvodV?? je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Kdo je tu nor.

Maro989, strudl, digitalcek, multirac; še bi lahko našteval

Ampak tebi je pa "štrudl" res pod kožo zlezel da me kar ne spraviš ven iz glave (kjer očitno živim "rent free" :) ), pa čeprav že par dni nisem nič napisal.

Ker očitno niti ne prebereš vsega ti še enkrat razložim.
Vse kar je štrudl zagovarjal je svobodna odločitev za cepljenje. Sem cepljen proti drugim boleznim in nisem proti moderni medicini. Sem pa skeptičen do cepiv v preskusni fazi. Cepljenje sem nekaterim ranljivim (starši, bolni) celo svetoval.

Če me to dela norega, potem me zanima kaj si ti, glede na to da se kar ne moreš nehat ukvarjat s "štrudlom", pa če napiše kaj ali ne.

Daj model. Relaksiraj se. Malo pozabi na koronco. Pejt ven na zrak. Zadihaj. Bo prec boljš. Ne bo več "bubu". Boš vidu...

kopriwa ::

Mato989 je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Z vsem se strinjam edino zakaj je ok da se nekdo cepi in SVETUJE da se drugi cepijo ni pa ok da se nekdo ne cepi in ODSVETUJE da se cepijo... tu bi moralo bit enako.

Zato ker realno, nekatere skupine so zelo ogrožene (isto kot za gripo in podobne žverce).
Tistim odsvetovat cepljenje moralno ni pravilno, to je isto kot da nekomu z rakom odsvetuješ zdravljenje, "saj bo že samo bolje". Pač ja, če ima nekdo 10%-50% možnost da ga 'ronca žvajzne, potem je nemoralno takšnemu odsvetovati cepljenje. Tudi če ga cepivo na koncu ubije, tako kot mojega tasta.


Skupine ki so zelo ogrožene morajo same bit sposobne razumet kaj jih manj ogroža, nismo mi dolžni ne odsvetovat... Tudi kemoterapijo se enim odsvetuje ker je bolje preživet še par mesecev brez teh ubijalskih terapij če si preslaboten kot pa se ubijat in trpet zadnje mesece...

Ko ti onkolog odsvetuje, to sprejmeš. Ko ti epidemiolog svetuje, ne sprejmeš. Kje je tle logika? Če se opiraš na strokovnost, potem tvoje razmišljanje spet nima logike. Na kaj se ti opiraš je nepomembno. No, v resnici tudi ne odgovarjam tebi, očitno je zakaj, samo drugim predstavljam tvoje "razmišljanje".
««
37 / 198
»»