» »

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi

««
15 / 20
»»

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Odškodnino? Ti si cepljen?
Vprašam če si cepljen, ker imaš očitne probleme s spominom.
Majstor citiraj kje sem napisal da se odrasla oseba naj ne cepi. Povsod pišem da vsak pretehta zase in da "fair play" če si se odločil za cepljenje ko si pretehtal pluse in minuse.
Vidiš, jaz nisem tak ekstremni nacistični rasistek, da sem že v osnovi proti vsem ki ne razmišljajo tako kot jaz ;)

Štrudel zgolj opozarja da ni za cepljenje mulcev (kampanja ki se očitno pripravlja glede na to da je nečak najstnik že 2 poziva dobil za cepljenje!) absolutno nobenih razlogov in da kdor tvega njihovo dolgoročno zdravje ni ravno gladek.

Bo šlo zdaj Jure? Boš zapisal na listek da ne pozabiš?

belimato ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Odškodnino? Ti si cepljen?
Vprašam če si cepljen, ker imaš očitne probleme s spominom.
Majstor citiraj kje sem napisal da se odrasla oseba naj ne cepi. Povsod pišem da vsak pretehta zase in da "fair play" če si se odločil za cepljenje ko si pretehtal pluse in minuse.
Vidiš, jaz nisem tak ekstremni nacistični rasistek, da sem že v osnovi proti vsem ki ne razmišljajo tako kot jaz ;)

Štrudel zgolj opozarja da ni za cepljenje mulcev (kampanja ki se očitno pripravlja glede na to da je nečak najstnik že 2 poziva dobil za cepljenje!) absolutno nobenih razlogov in da kdor tvega njihovo dolgoročno zdravje ni ravno gladek.

Bo šlo zdaj Jure? Boš zapisal na listek da ne pozabiš?


Moj nečak še ni dobil nobenega poziva. Zgleda otrok nas, ki ubogamo ne bodo pocepili. Spravljajo se na vas, ki ste prebrali njihovene namene o svetovni dominanci. Sinek po dobil poseben koktajl za ubogljivost.

apfelstrudl ::

belimato je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Odškodnino? Ti si cepljen?
Vprašam če si cepljen, ker imaš očitne probleme s spominom.
Majstor citiraj kje sem napisal da se odrasla oseba naj ne cepi. Povsod pišem da vsak pretehta zase in da "fair play" če si se odločil za cepljenje ko si pretehtal pluse in minuse.
Vidiš, jaz nisem tak ekstremni nacistični rasistek, da sem že v osnovi proti vsem ki ne razmišljajo tako kot jaz ;)

Štrudel zgolj opozarja da ni za cepljenje mulcev (kampanja ki se očitno pripravlja glede na to da je nečak najstnik že 2 poziva dobil za cepljenje!) absolutno nobenih razlogov in da kdor tvega njihovo dolgoročno zdravje ni ravno gladek.

Bo šlo zdaj Jure? Boš zapisal na listek da ne pozabiš?


Moj nečak še ni dobil nobenega poziva. Zgleda otrok nas, ki ubogamo ne bodo pocepili. Spravljajo se na vas, ki ste prebrali njihovene namene o svetovni dominanci. Sinek po dobil poseben koktajl za ubogljivost.


In zdaj si frajer? Sarkazem ti ne uspeva najbolje - just sayin'
Nečak je dobil dva poziva. Sicer "prijazna" (ne kot prisila) - da bodo ja šole normalno odprte in podobna sranja. Okolica Ljubljane.

Ne, ne bo dobil poseben koktajl. Ne skrbi, dobil BI obično sranje od kakega fajzerja in kompanije. Ampak BI dobil zato, ker ne bo.
Ker ga bodo prej izpisali iz šole (in po tem kar se šušlja naokoli, so daleč od edinih ki bodo rajši to naredili kot pa spravili to sranje v roko otroka!)

Si pa kar sam priznal kaj si. Zelo rad "ubogaš" avtoriteto. Good for ya. Upam da ni to edini razlog da si se cepil... in upam da zato, da boš "ubogal" avtoriteto, ne boš izpostavil mulca (če ga imaš) pred tveganje s tem cepivom.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Dobro jutro delovni narod kitajske!

Breaking!
FDA je rekel ne 3jemu odmerku.

Se je FDA skozi elitno speljano prikrito operacijo znebila kitajskih vohunov in vplivnežev? Je to že od nekdaj načrtovano? Je Bill Gates res danes oblekel rdečo majico? V najbolj precepljeni zasavski regiji odprli novo kitajsko restavracijo! Črni helikopterji celo noč vozili mrtve cepljene v sežigalnico Maribor. Italijani osvojili evropsko prvensto cepljeni samo z 8mimi odmerki pfizerja.

More at 11 vaš voditelj Multivac. Šport vodi Nodi (hehe).
Sponzor: Talismani in fitnes napitki Potrč.
Vabljeni!



FDA NI REKEL NE, REKEL JE ZA ZDAJ! NEPISMENO *****
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Jure, Jure, Jure ...

Zanimivo kako imajo "vaxx" (pač labeling v tvojem stilu) protiargumente v stilu "lej kako laže" in žaljivke.
Bom kolegici povedal da je "Jure" rekel da je polna sranja, oz. da sploh ne obstaja.

Boš dal kak protiargument proti citatu katerega sem dal? 62% testiranih pacijentov je imelo strdke na en ali drugačen način v telesu.
Ja strdke, ki lahko naredijo probleme na krajši ali daljši rok (tudi kap recimo).
Citat je od doktorja, ki dela na raziskavah teh strdkov po cepljenju za korono.
Ni od medicinskih sester (katere ste vaxx-erji označili kot "butaste prinašalke svežih rjuh").

Bo šlo?
Ali je to prevelik inteligentni domet zate?


p.s. : Tudi tisti slo-techovec ki nima nič s to temo ki je napisal da je pristal v bolnici po cepljenju je verjetno sam sebe izmislil kajne?


Kdo trdi da so cepiva brez stranskih učinkov? To antivexxerji pravite da naj bi kao moglo bit jadajada.
Veš kakšno možnost za strdke imaš ko dobiš covid?
Ti prepuščam da se izobraziš. Poročaj potem kje je večja verjetnost. Od cepiva al od covida. Poglej še druge stranske učinke virusa tar jih primerjaj v pogostosti s cepivom in poročaj. Lahk tabelo narediš da bomo vsi kle vidli.

Tem tvojim prijateljicam pa povej, da jim boš ti plačal zdravljenje če se ne cepijo in dal še 100k €za povrh ker si tok prepričan da covid ne bo pustil ENE same posledice.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Jure, Jure, Jure ...

Zanimivo kako imajo "vaxx" (pač labeling v tvojem stilu) protiargumente v stilu "lej kako laže" in žaljivke.
Bom kolegici povedal da je "Jure" rekel da je polna sranja, oz. da sploh ne obstaja.

Boš dal kak protiargument proti citatu katerega sem dal? 62% testiranih pacijentov je imelo strdke na en ali drugačen način v telesu.
Ja strdke, ki lahko naredijo probleme na krajši ali daljši rok (tudi kap recimo).
Citat je od doktorja, ki dela na raziskavah teh strdkov po cepljenju za korono.
Ni od medicinskih sester (katere ste vaxx-erji označili kot "butaste prinašalke svežih rjuh").

Bo šlo?
Ali je to prevelik inteligentni domet zate?


p.s. : Tudi tisti slo-techovec ki nima nič s to temo ki je napisal da je pristal v bolnici po cepljenju je verjetno sam sebe izmislil kajne?


Kdo trdi da so cepiva brez stranskih učinkov? To antivexxerji pravite da naj bi kao moglo bit jadajada.
Veš kakšno možnost za strdke imaš ko dobiš covid?
Ti prepuščam da se izobraziš. Poročaj potem kje je večja verjetnost. Od cepiva al od covida. Poglej še druge stranske učinke virusa tar jih primerjaj v pogostosti s cepivom in poročaj. Lahk tabelo narediš da bomo vsi kle vidli.

Tem tvojim prijateljicam pa povej, da jim boš ti plačal zdravljenje če se ne cepijo in dal še 100k EURza povrh ker si tok prepričan da covid ne bo pustil ENE same posledice.

Vem. Očitno imaš 62% šanse za vsaj neko raven strdkov (ki lahko ali pa ne potem povzročijo probleme).

Ti imaš resno probleme s spominom.
Zdaj mi prosim citiraj kje sem napisal da Covid ne bo pustil ene same posledice.

Zdaj mi moraš citirati 2 izjavi kateri si mi v gobec položil, drugače bomo pač vedeli (kar že vemo) - serješ da sprot ne požira.

p.s. : Spet slab spomin. Tista kolegica ki ima zdaj probleme je probleme dobila PO cepljenju (nič ji nisem jaz rekel naj se ne cepi).
Boš zdaj ti, zagovornik cepljenja, njej plačal 100kEUR odškodnine, ker je naletela na mino?
Pa ti sploh bereš svoje izprdke in neumnosti za sabo? Ali prehitro tipkaš neresnice o tem kaj je štrudel trdil (pa ni)?

Zgodovina sprememb…

belimato ::

apfelstrudl je izjavil:


Ampak BI dobil zato, ker ne bo. Ker ga bodo prej izpisali iz šole.


Super, ga boste doma pošolali, morda celo bolje zanj :)).

Sam se tako ali tako drugo leto odpravljam v Avstrijo, tam že cepijo otroke - tako, da računam, da bo drugo leto tak čas na voljo že ogromno praznih stanovanj.

apfelstrudl ::

belimato je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Ampak BI dobil zato, ker ne bo. Ker ga bodo prej izpisali iz šole.


Super, ga boste doma pošolali, morda celo bolje zanj :)).

Sam se tako ali tako drugo leto odpravljam v Avstrijo, tam že cepijo otroke - tako, da računam, da bo drugo leto tak čas na voljo že ogromno praznih stanovanj.

Super argument.
V Avstriji že cepijo torej je vse OK.

Vi niste gladki. Res ne. Igrat se z otrokovim zdravjem da dokazuješ svoj "prav".

Upam da si ponosen nase. Pa upam da ne boš na koncu kriv za probleme z zdravjem pri tvojem otroku. Je to veliko hujša kazen kot je "zmaga" ker si na forumu "zabil" tistega norega štrudla.
Pač, mi ne bomo tvegali, ker ni vredno. Ne zaradi tega ker čelavi tako govori in grozi z novimi lockdowni. Ne hvala.

Jesus fuck...

HappyPills ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Jure, Jure, Jure ...

Zanimivo kako imajo "vaxx" (pač labeling v tvojem stilu) protiargumente v stilu "lej kako laže" in žaljivke.
Bom kolegici povedal da je "Jure" rekel da je polna sranja, oz. da sploh ne obstaja.

Boš dal kak protiargument proti citatu katerega sem dal? 62% testiranih pacijentov je imelo strdke na en ali drugačen način v telesu.
Ja strdke, ki lahko naredijo probleme na krajši ali daljši rok (tudi kap recimo).
Citat je od doktorja, ki dela na raziskavah teh strdkov po cepljenju za korono.
Ni od medicinskih sester (katere ste vaxx-erji označili kot "butaste prinašalke svežih rjuh").

Bo šlo?
Ali je to prevelik inteligentni domet zate?


p.s. : Tudi tisti slo-techovec ki nima nič s to temo ki je napisal da je pristal v bolnici po cepljenju je verjetno sam sebe izmislil kajne?


Kdo trdi da so cepiva brez stranskih učinkov? To antivexxerji pravite da naj bi kao moglo bit jadajada.
Veš kakšno možnost za strdke imaš ko dobiš covid?
Ti prepuščam da se izobraziš. Poročaj potem kje je večja verjetnost. Od cepiva al od covida. Poglej še druge stranske učinke virusa tar jih primerjaj v pogostosti s cepivom in poročaj. Lahk tabelo narediš da bomo vsi kle vidli.

Tem tvojim prijateljicam pa povej, da jim boš ti plačal zdravljenje če se ne cepijo in dal še 100k EURza povrh ker si tok prepričan da covid ne bo pustil ENE same posledice.

Vem. Očitno imaš 62% šanse za vsaj neko raven strdkov (ki lahko ali pa ne potem povzročijo probleme).

Ti imaš resno probleme s spominom.
Zdaj mi prosim citiraj kje sem napisal da Covid ne bo pustil ene same posledice.

Zdaj mi moraš citirati 2 izjavi kateri si mi v gobec položil, drugače bomo pač vedeli (kar že vemo) - serješ da sprot ne požira.

p.s. : Spet slab spomin. Tista kolegica ki ima zdaj probleme je probleme dobila PO cepljenju (nič ji nisem jaz rekel naj se ne cepi).
Boš zdaj ti, zagovornik cepljenja, njej plačal 100kEUR odškodnine, ker je naletela na mino?
Pa ti sploh bereš svoje izprdke in neumnosti za sabo? Ali prehitro tipkaš neresnice o tem kaj je štrudel trdil (pa ni)?



Se pravi. Covid lahko pusti posledice, cepivo lahko pusti posledice. Dejstvo je da se izbira med prvim ali drugim. Očitno oba veva katera stvar povzroča več težav, smrti itd.
Še slikca tok da bo bolj jasno ko je že govora o strdikih in kje se ti pojavljajo in komu in kolik (multivac zamiži ker gre za študijo):




Zdaj pa Štrudl povej kaj je pametno izbrat. Prvo? Drugo? Zapret se v klet kot Nodi?

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Jure, Jure, Jure ...

Zanimivo kako imajo "vaxx" (pač labeling v tvojem stilu) protiargumente v stilu "lej kako laže" in žaljivke.
Bom kolegici povedal da je "Jure" rekel da je polna sranja, oz. da sploh ne obstaja.

Boš dal kak protiargument proti citatu katerega sem dal? 62% testiranih pacijentov je imelo strdke na en ali drugačen način v telesu.
Ja strdke, ki lahko naredijo probleme na krajši ali daljši rok (tudi kap recimo).
Citat je od doktorja, ki dela na raziskavah teh strdkov po cepljenju za korono.
Ni od medicinskih sester (katere ste vaxx-erji označili kot "butaste prinašalke svežih rjuh").

Bo šlo?
Ali je to prevelik inteligentni domet zate?


p.s. : Tudi tisti slo-techovec ki nima nič s to temo ki je napisal da je pristal v bolnici po cepljenju je verjetno sam sebe izmislil kajne?


Kdo trdi da so cepiva brez stranskih učinkov? To antivexxerji pravite da naj bi kao moglo bit jadajada.
Veš kakšno možnost za strdke imaš ko dobiš covid?
Ti prepuščam da se izobraziš. Poročaj potem kje je večja verjetnost. Od cepiva al od covida. Poglej še druge stranske učinke virusa tar jih primerjaj v pogostosti s cepivom in poročaj. Lahk tabelo narediš da bomo vsi kle vidli.

Tem tvojim prijateljicam pa povej, da jim boš ti plačal zdravljenje če se ne cepijo in dal še 100k EURza povrh ker si tok prepričan da covid ne bo pustil ENE same posledice.

Vem. Očitno imaš 62% šanse za vsaj neko raven strdkov (ki lahko ali pa ne potem povzročijo probleme).

Ti imaš resno probleme s spominom.
Zdaj mi prosim citiraj kje sem napisal da Covid ne bo pustil ene same posledice.

Zdaj mi moraš citirati 2 izjavi kateri si mi v gobec položil, drugače bomo pač vedeli (kar že vemo) - serješ da sprot ne požira.

p.s. : Spet slab spomin. Tista kolegica ki ima zdaj probleme je probleme dobila PO cepljenju (nič ji nisem jaz rekel naj se ne cepi).
Boš zdaj ti, zagovornik cepljenja, njej plačal 100kEUR odškodnine, ker je naletela na mino?
Pa ti sploh bereš svoje izprdke in neumnosti za sabo? Ali prehitro tipkaš neresnice o tem kaj je štrudel trdil (pa ni)?



Se pravi. Covid lahko pusti posledice, cepivo lahko pusti posledice. Dejstvo je da se izbira med prvim ali drugim. Očitno oba veva katera stvar povzroča več težav, smrti itd.
Še slikca tok da bo bolj jasno ko je že govora o strdikih in kje se ti pojavljajo in komu in kolik (multivac zamiži ker gre za študijo):




Zdaj pa Štrudl povej kaj je pametno izbrat. Prvo? Drugo? Zapret se v klet kot Nodi?


Glede na moje izjave bova spremenila tvoje vprašanje.
Kaj je pametno izbrat PRI OTROCIH?

Tole bova razčistila, ker za odrasle, ti povem še enkrat v to tvojo trdo glavo, nikoli nisem bil odločno proti in vedno trdim da je zgolj potrebno odtehtati pluse in minuse.

Moji starši so recimo cepljeni (in sem jih sam nagovarjal na to ker sta dobri "stranki za kovid").

Bo šlo?
Narišem?

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Ja ampak tvoja prijateljica ni otrok ne. Razčistiva to najprej. Kaj je zanjo bila smiselna odločitev glede na vsa znana dejstva o virusu in cepivih.
Žal je mogoče zadela loto pri cepivu. Žal je življenje tako da vsak dan vsako minuto igramo loto. Ko se vsedemo v avto, gremo na sprehod al pa v končni fazi na WC. Vedno je zadaj igra možnosti od tega da te zbije avto, napade stekel pes ali pa zleze kača iz wcja ki te piči (2 primera prejšn teden v avstriji).

Kot razumen človek se lahko odločaš le na to da si te možnosti manjšaš. Se pripneš v avtu, pogledaš ko greš čez cesto in ce cepiš proti covidu.
Se strinjava?

Kot razumen človek moraš pretehtati te možnosti. Kaj je večja možnost problem zaradi covida ali ne. Katere prednosti še cepivo prinaša katere slabosti prinaša.

Za odraslo osebo je cepivo najboljša opcija ne glede na vse. Za otroke pa bomo videli. Sam sem mnenja da če se cepimo vsi odrasli otrok ni potrebno precepiti saj jih bomo tudi mi skupinsko zaščitili s precepljenostjo. S tem ubijemo 2 muhi ne en mah. Zase izberemo daleč najboljšo price/performance opcijo plus otrok nam ni treba izpostavljat ne virusu ne cepivu če nas bo precepljenih dovolj.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Ja ampak tvoja prijateljica ni otrok ne. Razčistiva to najprej. Kaj je zanjo bila smiselna odločitev glede na vsa znana dejstva o virusu in cepivih.
Žal je mogoče zadela loto pri cepivu. Žal je življenje tako da vsak dan vsako minuto igramo loto. Ko se vsedemo v avto, gremo na sprehod al pa v končni fazi na WC. Vedno je zadaj igra možnosti od tega da te zbije avto, napade stekel pes ali pa zleze kača iz wcja ki te piči (2 primera prejšn teden v avstriji).

Kot razumen človek se lahko odločaš le na to da si te možnosti manjšaš. Se pripneš v avtu, pogledaš ko greš čez cesto in ce cepiš proti covidu.
Se strinjava?

Kot razumen človek moraš pretehtati te možnosti. Kaj je večja možnost problem zaradi covida ali ne. Katere prednosti še cepivo prinaša katere slabosti prinaša.

Za odraslo osebo je cepivo najboljša opcija ne glede na vse. Za otroke pa bomo videli. Sam sem mnenja da če se cepimo vsi odrasli otrok ni potrebno precepiti saj jih bomo tudi mi skupinsko zaščitili s precepljenostjo. S tem ubijemo 2 muhi ne en mah. Zase izberemo daleč najboljšo price/performance opcijo plus otrok nam ni treba izpostavljat ne virusu ne cepivu če nas bo precepljenih dovolj.

No viš, saj se da normalno pogovarjat.

Ja kolegica se je sama odločila za cepljenje in zato tudi nobenemu zdaj ne teži za 100k odškodnine ;)
Ji je pa seveda žal da se je cepila (a tebi ne bi bilo v njenem primeru?).

Za otroke je kovid prehlad (ali še to ne). In to je moj argument za to, da sem ODLOČNO proti cepljenju le teh.

Treba je pocepit najbolj ranljive in tiste odrasle, ki si to sami želijo. S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice. In to naj bi bil edini cilj politike kajne?

Razen seveda če je zadaj kaj drugega... (ne skrbi ne govorim o vesoljcih in 5G, govorim o korupciji, denarju, ipd...)

PrihajaNodi ::

S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice


Bolnice so ze prej samevale, lahko jih dajo v ortopedske oddelke, kjer se cakanje v vrstah meri po letih. Koliko drzava dobi od teh bolnikov? Valda so prioriteta ce evropska unija placuje da se jih strpa v bolnice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

belimato ::

PrihajaNodi je izjavil:

S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice


Bolnice so ze prej samevale, lahko jih dajo v ortopedske oddelke, kjer se cakanje v vrstah meri po letih.


Izgleda je za umobolnice tudi cakanje...

PrihajaNodi ::

belimato je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice


Bolnice so ze prej samevale, lahko jih dajo v ortopedske oddelke, kjer se cakanje v vrstah meri po letih.


Izgleda je za umobolnice tudi cakanje...


Si ze bil tam ali gres po tretji odmerek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

PrihajaNodi je izjavil:

S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice


Bolnice so ze prej samevali, lahko jih dajo v ortopedske oddelke, kjer se cakanje v vrstah meri po letih.

Ma dobro lej, imam res kar nekaj znancev v "fohu" (čeprav mi noben tle itak ne verjame) in nekaj časa je bil (v določenih oddelkih) kar naval. Ni bilo tako grozno kot se je pisalo po medijih, ampak glih "biznis po starem" pa res ni bil...

Ampak še enkrat, saj to je edino kar želijo preprečiti kajne? Naval na bolnice. Torej precepimo starejše in ranljive in voila...

... seveda, kot sem že omenil, če ni v ozadju zgodbe še kaj drugega (spet ne govorim o vesoljcih in čipiranju, govorim o korupciji/denarju...).

PrihajaNodi ::

Ampak še enkrat, saj to je edino kar želijo preprečiti kajne? Naval na bolnice. Torej precepimo starejše in ranljive in voila...


Ce ti mislis da drzavo in farmacevtska podjetja res tako skrbi za tebe, se prekleto motis.

Torej precepimo starejše in ranljive in voila...


Dajmo se otroke in pse. Za pse nisem preprican ce lahko prenasajo, ampak preventiva je preventiva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ampak še enkrat, saj to je edino kar želijo preprečiti kajne? Naval na bolnice. Torej precepimo starejše in ranljive in voila...


Ce ti mislis da drzavo in farmacevtska podjetja res tako skrbi za tebe, se prekleto motis.

Niti slučajno
Preberi vse moje poste ;)

V bistvu sva na isti "strani" - ne, ne verjamem da gre državi 1% za zdravje ljudi, še manj pa korporacijam katerim edini cilj je četrtletna bilanca ;)

Saj to je moja poanta vseh tekstov v tej temi. Kovid je bil "do neke mere" res problem. So ga pa za moje pojme prekleto dobro izkoristili (in ga še vedno izkoriščajo) vojni dobičkarji. Zato pomoje ideje o precepljenju vseh po vrsti (vključno z otroci), ker drugih razlogov za to enostavno ne boš našel...

PrihajaNodi ::

Zanimivo, da jim s prasicjo gripo ni uspelo, verjetno je bil tisto testni poligon. Vseeno, pa so masovno pobijali svinjino takrat.

Sam mislim, da se ne gre vec za denar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

belimato je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

S tem se bo sigurno preprečil prevelik naval na bolnice


Bolnice so ze prej samevale, lahko jih dajo v ortopedske oddelke, kjer se cakanje v vrstah meri po letih.


Izgleda je za umobolnice tudi cakanje...

Zate je normalna debata brez žaljenja sogovornika prevelik inteligentni domet?

Končno se začne kolikor toliko civilizirana debata (pa čeprav med uporabniki ki si stojijo na nasprotnih bregovih), pa se mora najt en ki ni sposoben drugega kot žaljenja.

Daj kak argument na temo debate ali pa spokaj z žaljivkami (ker, da te razsvetlim, nobenega ne "boli srček" ko ga ti žališ ;) )

HappyPills ::

Ja odločila se je kakor se je. Ampak žal je prehuda beseda, sama je izbrala najboljše zase v danem trenutku. Upam, da se ji situacija uredi.

Za otroke covid načeloma ni nevaren razen v primeru kawasakijevaga sindroma (26 primerov po okužbi v Sloveniji). Temu ter cepljenju se lahko elegantno ognjemo z visoko precepljenostjo odraslih.
Tu bi morali odrasli pokazati da nam gre za zaščito in starejših in otrok.

Ne morem pa se strinjat z antivexx mentaliteto ki z lažmi in zavajanji odvračajo ljudi od cepljenja. Razumem so čustveni razlogi lahko se zgodi da tudi nekdo umre od cepljenja. Ampak ta strah še vedno ne opravičuje odločitve da se boš zaradi tega postavil na statistično 30x bolj nevarno pot virusa. In marsikod od antivexxa pravi daj se prekuži pa bo. Takrat jih statistike o krvnih strdkih bolj malo zanimajo. Bolj malo jih zanima tudi 4000 mrtvih.

Sam sem spremljal širok krog poznanstva in ti lahko povem statistiko:
Covid:
1 Mrtev covid 42 let star brez bolezni
2 intenzivka covid (stric 80+ ter sosed od staršev malo čez 50)
5 hospitaliziranih covid (od tega sta 2 imeli strdek ena stara 30 druga 35)
10+ Long covid težave: okus, voh, nespečnost, zadihanost, manjko koncentracije... (vse možne generacije)

Cepivo:
1 Mrtva cepivo (ja ta iz bruslja je bila sošolka od moje žene)
1 Alergija na cepivo, rešeno še isti dan
20+ Lažje težave kot so vročina, mrzlica

Ne zatiskam si oči da od cepiva ne morš umret ali imet posledic. Mi je žal za to punco in njeno mlado družinico. Mali otrok je ostal brez mame... Vem tudi da je krivda za smrt na strani zdravstva, saj je dosti zgodaj iskala pomoč v bolnici pa so jo tam poslali domov. Vrjamem da bi v Sloveniji preživela.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Ja odločila se je kakor se je. Ampak žal je prehuda beseda, sama je izbrala najboljše zase v danem trenutku. Upam, da se ji situacija uredi.

Za otroke covid načeloma ni nevaren razen v primeru kawasakijevaga sindroma (26 primerov po okužbi v Sloveniji). Temu ter cepljenju se lahko elegantno ognjemo z visoko precepljenostjo odraslih.
Tu bi morali odrasli pokazati da nam gre za zaščito in starejših in otrok.

Ne morem pa se strinjat z antivexx mentaliteto ki z lažmi in zavajanji odvračajo ljudi od cepljenja. Razumem so čustveni razlogi lahko se zgodi da tudi nekdo umre od cepljenja. Ampak ta strah še vedno ne opravičuje odločitve da se boš zaradi tega postavil na statistično 30x bolj nevarno pot virusa. In marsikod od antivexxa pravi daj se prekuži pa bo. Takrat jih statistike o krvnih strdkih bolj malo zanimajo. Bolj malo jih zanima tudi 4000 mrtvih.

Sam sem spremljal širok krog poznanstva in ti lahko povem statistiko:
Covid:
1 Mrtev covid 42 let star brez bolezni
2 intenzivka covid (stric 80+ ter sosed od staršev malo čez 50)
5 hospitaliziranih covid (od tega sta 2 imeli strdek ena stara 30 druga 35)
10+ Long covid težave: okus, voh, nespečnost, zadihanost, manjko koncentracije... (vse možne generacije)

Cepivo:
1 Mrtva cepivo (ja ta iz bruslja je bila sošolka od moje žene)
1 Alergija na cepivo, rešeno še isti dan
20+ Lažje težave kot so vročina, mrzlica

Ne zatiskam si oči da od cepiva ne morš umret ali imet posledic. Mi je žal za to punco in njeno mlado družinico. Mali otrok je ostal brez mame... Vem tudi da je krivda za smrt na strani zdravstva, saj je dosti zgodaj iskala pomoč v bolnici pa so jo tam poslali domov. Vrjamem da bi v Sloveniji preživela.

Se strinjam z večino.
Kot sem že 100x napisal ne odvračam v osnovi nobenega od cepljenja.
Sam pogledaš kakšna "stranka" si za kovid in se odločiš kje tvegaš več (kovid ali cepivo).
Dokler je odločitev svobodna in ne pod prisilo sem 100% za.

Sem pa proti cepljenju otrok. Še vedno nismo 100% prepričani kakšne bodo (če bodo - ne trdim da bodo) dolgoročne posledice, in ja, trdim da ni vredno tveganje pri otrocih (ravno pri vaganju plus / minus).

Evo roke. Vidiš da se da tudi normalno debato zganjat tukaj gor. Mogoče še kdo sledi temu... pa čeprav vidimo zadeve drugače.

p.s. Ne maram pa nobenih extremov (tako totalnih vaxx kot tudi totalnih anti-vaxx) ;)

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:


Breaking!
FDA je rekel ne 3jemu odmerku.


EU next? Kako pa boste zdaj dobili zaščito proti novim sevom? Zbunite se, da ne boste brez pikeca ostali in brez zaščite. To bi bila katastrofa.

jshadlsa232 ::

Upsi:

https://orf.at/stories/3220807/

Die US-Arzneimittelbehörde FDA hat vor einem ,,erhöhten Risiko" einer seltenen Nervenerkrankung bei einer Impfung mit dem Coronavirus-Vakzin des Pharmakonzerns Johnson & Johnson gewarnt. Die FDA aktualisierte gestern ihren Warnhinweis, nachdem Dutzende Fälle des Guillain-Barre-Syndroms gemeldet worden waren.

PrihajaNodi ::

Kaj pomeni? Je v nemscini
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sbawe64 ::

Ro
Administratia SUA pentru Alimente si Medicamente a avertizat cu privire la un ,,risc crescut" al unei boli nervoase rare atunci când a fost vaccinat cu vaccinul coronavirus de la compania farmaceutică Johnson & Johnson. FDA si-a actualizat avertismentul ieri după ce au fost raportate zeci de cazuri de sindrom Guillain-Barre.

Ang
The US Food and Drug Administration has warned of an "increased risk" of a rare nerve disease when vaccinated with coronavirus vaccine from the pharmaceutical company Johnson & Johnson. The FDA updated its warning yesterday after dozens of cases of Guillain-Barre syndrome were reported .
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

strawman ::

Jebemti pa teli prehladi pri mladini (23y) ...

apfelstrudl ::

strawman je izjavil:

Jebemti pa teli prehladi pri mladini (23y) ...


Če slučajno name ciljaš - jaz govorim o mulcih in najstnikih.
23 letnik je zame odrasla oseba ki je sposobna sama pretehtat prednosti in slabosti cepljenja s temi cepivi.

Pa tudi ne trdim da kakšnega mulca ne bo pobral covid-19.
Samo tako, preden nadaljujemo debato, saj veš da vsako leto umre nekaj otrok tudi od navadne gripe?

strawman ::

Nisem ciljal nate, se mi ne da brat 15 strani vašega pogrevanja argumentov.
Hotel sem le pohvaliti to dekle, da se je tako dobro držala svojih načel, in umrla s "čisto" DNK.

apfelstrudl ::

strawman je izjavil:

Nisem ciljal nate, se mi ne da brat 15 strani vašega pogrevanja argumentov.
Hotel sem le pohvaliti to dekle, da se je tako dobro držala svojih načel, in umrla s "čisto" DNK.

Ah ok...se opravičujem potem. Sem predvideval, ker jaz zagovarjam to da se otrok ne cepi (še) s temi cepivi.

zmaugy ::

strawman je izjavil:

Jebemti pa teli prehladi pri mladini (23y) ...


Delala je v zdravstvu, diplomirana medicinska sestra, če sem prav prebral. Precej žalostno.

strawman je izjavil:

Nisem ciljal nate, se mi ne da brat 15 strani vašega pogrevanja argumentov.
Hotel sem le pohvaliti to dekle, da se je tako dobro držala svojih načel, in umrla s "čisto" DNK.

Čeprav - glede na to, kako delujejo virusi, ji je COVID spreminjal DNK.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

Dnk se stalno spreminja, telo je sposobno napake popravljati ali pa pride do bolezni aka rak. Zdej zakaj hocejo 3 jab naj se pa vsak sam zamisli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Vemo. Ta mesec sem dobil 4. dozo cepiva proti KME. Zarota?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Pojdi se po peto da bo zihr
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pojdi se po peto da bo zihr

A nisi rekel, da nisi antivaxxer? Po peto grem čez 5 let.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

verjamem tudi v flatearth pa cheemtraile, ce ti to kaj pomaga.
Po tretjo dozo proti kowidu tudi gres?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

klinker ::

PrihajaNodi ::

So ze zaceli s propagando za mlade:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

klinker je izjavil:

https://www.supremecourt.gov/opinions/1...

https://m.facebook.com/story.php?story_...

https://www.facebook.com/photo?fbid=287...

Torej kot psenica od monsanta. Hvala za tele vire. Sem ze sit bumbarjev ki se cepijo ne vedo pa niti kaj tocno, vsebuje in je napisano v “zelenem” passportu. Tuljenje koliko mrtvih je v Indiji, kako so bolnice v Slo polne in kako so maske enkratne me ne preprica.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

So ze zaceli s propagando za mlade:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

klinker je izjavil:

https://www.supremecourt.gov/opinions/1...

https://m.facebook.com/story.php?story_...

https://www.facebook.com/photo?fbid=287...

Torej kot psenica od monsanta. Hvala za tele vire. Sem ze sit bumbarjev ki se cepijo ne vedo pa niti kaj tocno, vsebuje in je napisano v “zelenem” passportu. Tuljenje koliko mrtvih je v Indiji, kako so bolnice v Slo polne in kako so maske enkratne me ne preprica.


Vprašaj ljudi okrog sebe, če si jim bolj všeč z masko ali brez…:))

PrihajaNodi je izjavil:

verjamem tudi v flatearth pa cheemtraile, ce ti to kaj pomaga.
Po tretjo dozo proti kowidu tudi gres?


Ti verjamem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

k3k3tz ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

klinker je izjavil:

Pisal sem apfelstrudlu.


Vem :)) Samo lepo, da si se samoprepoznal. Nekako zgodovina nas je naucila, da tisti, ki ne verjamejo znanosti so, ja, spet v vasi dikciji, neandertalci. Versko blazni in podobno.

Problem rata, da sem jaz že ene 10x napisal tebi in parim ostalim, da VERJAMEM v znanost.
In VERJAMEM v cepiva.
In VERJAMEM v zdravila.

Samo vam kar nekako ne potegne...

Je pa res, da ne zaupam hitro scmarjenim cepivom, ki še osnovnega "beta testa" niso dala čez.

In ti bi nad mano zdaj zgolj zaradi tega izvajal nacistične metode.
Res plemenito od tebe.


Glede na to, da očitno nimaš blage veze o čem govoriš, zate en ELI5 video...

Why It Actually Took 50 Years to Make COVID mRNA Vaccines

PrihajaNodi ::

Glede na to, da očitno nimaš blage veze o čem govoriš, zate en ELI5 video...


A zato je FDA odobril cepivo kot "emergency"? Ve tocno o cem govori, tako da sp*** z oglasevanjem.
Brw drzave bi lahko brez problema rekle: tisti, ki se cepijo ne bodo, dobili zdravstvene oskrbe in je reseno oz si stroske krijejo sami! Ne pa da vlacijo avtobuse na volisca, prirejajo tombole oz loterije za miljon usd, dajejo hamburgerje...nikoli videno taksno pocetje.
Se kdo spomni reklam ko so zdravniki priporocali kajenje? No od tega je vsaj uzitek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Lahko, samo pol naj mi ne trzejo od place za zdravstvo, ki sem ga itak koristu mogoce 5x v 42 letih.

HappyPills ::

sbawe64 je izjavil:

Ro
Administratia SUA pentru Alimente si Medicamente a avertizat cu privire la un ,,risc crescut" al unei boli nervoase rare atunci când a fost vaccinat cu vaccinul coronavirus de la compania farmaceutică Johnson & Johnson. FDA si-a actualizat avertismentul ieri după ce au fost raportate zeci de cazuri de sindrom Guillain-Barre.

Ang
The US Food and Drug Administration has warned of an "increased risk" of a rare nerve disease when vaccinated with coronavirus vaccine from the pharmaceutical company Johnson & Johnson. The FDA updated its warning yesterday after dozens of cases of Guillain-Barre syndrome were reported .



Samo da se da jasen kontext temu. Ker že vidim vrsto ogabnih manipulacij kot ponavadi.
Za tem sindromom je zbolelo 100 ljudi od 13.8 milijona cepljenih z J&J v US. Večinoma so to moški nad 50. Bolezen je redko nevarna in mine sama po sebi. Je pa terjala 1 smrtno žrtev. Po večini za tem sindromom drugače zboli 6000 ljudi v US letno.

Za bonbonček seveda Covid ni imun pri generiranju prav točno tega sindroma zdaj pa nagradno vprašanje. Je večja možnost da ta sindrom dobiš od covida ali cepiva?

Kdor si želi odgovoriti:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3404686...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

klinker je izjavil:

Lahko, samo pol naj mi ne trzejo od place za zdravstvo, ki sem ga itak koristu mogoce 5x v 42 letih.


Ja, saj ravno to je fora da bos prvi vrsti s korono, za operacijo kolka bos pa cakal 10 let. Pa da sploh kirurga dobis, treganje sem in tja…sam isto podpisem. Naj bo ameriski sistem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Nodi ni ameriški sistem za reveže. Še tablet za pritisk si nauš mogu kupt k bo cajt.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Ro
Administratia SUA pentru Alimente si Medicamente a avertizat cu privire la un ,,risc crescut" al unei boli nervoase rare atunci când a fost vaccinat cu vaccinul coronavirus de la compania farmaceutică Johnson & Johnson. FDA si-a actualizat avertismentul ieri după ce au fost raportate zeci de cazuri de sindrom Guillain-Barre.

Ang
The US Food and Drug Administration has warned of an "increased risk" of a rare nerve disease when vaccinated with coronavirus vaccine from the pharmaceutical company Johnson & Johnson. The FDA updated its warning yesterday after dozens of cases of Guillain-Barre syndrome were reported .



Samo da se da jasen kontext temu. Ker že vidim vrsto ogabnih manipulacij kot ponavadi.
Za tem sindromom je zbolelo 100 ljudi od 13.8 milijona cepljenih z J&J v US. Večinoma so to moški nad 50. Bolezen je redko nevarna in mine sama po sebi. Je pa terjala 1 smrtno žrtev. Po večini za tem sindromom drugače zboli 6000 ljudi v US letno.

Za bonbonček seveda Covid ni imun pri generiranju prav točno tega sindroma zdaj pa nagradno vprašanje. Je večja možnost da ta sindrom dobiš od covida ali cepiva?

Kdor si želi odgovoriti:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3404686...


A so ze povedali kaksne bolezni so imeli tisti, ki so umrli za kowidom? Al so samo mal na oko napisal kowid, raka so pa zenamarili. Vidis, to ti manjka. Analiticno razmisljanje.

HappyPills je izjavil:

Nodi ni ameriški sistem za reveže. Še tablet za pritisk si nauš mogu kupt k bo cajt.


Nagradno vprasanje: ce imam kowid in visok pritisk in me pobere, od cesa umrem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Odgovor je od tega da si ne morš privoščit več zdravljenja ker si hotu met ameriški sistem. Torej pobralo te bo od revščine.

apfelstrudl ::

k3k3tz je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

klinker je izjavil:

Pisal sem apfelstrudlu.


Vem :)) Samo lepo, da si se samoprepoznal. Nekako zgodovina nas je naucila, da tisti, ki ne verjamejo znanosti so, ja, spet v vasi dikciji, neandertalci. Versko blazni in podobno.

Problem rata, da sem jaz že ene 10x napisal tebi in parim ostalim, da VERJAMEM v znanost.
In VERJAMEM v cepiva.
In VERJAMEM v zdravila.

Samo vam kar nekako ne potegne...

Je pa res, da ne zaupam hitro scmarjenim cepivom, ki še osnovnega "beta testa" niso dala čez.

In ti bi nad mano zdaj zgolj zaradi tega izvajal nacistične metode.
Res plemenito od tebe.


Glede na to, da očitno nimaš blage veze o čem govoriš, zate en ELI5 video...

Why It Actually Took 50 Years to Make COVID mRNA Vaccines

To MAKE in to TEST sta dve popolnoma različni zadevi ;)
Sem že parkrat dal link direktno do proizvajalca Moderne ki javno objavlja vse v zvezi s testiranjem cepiva proti Covid-19.
Cepivo je v prvi fazi testiranja. Poglej, pa boš videl ...

Ja obstaja verjetnost da ne bo nič hudega, se strinjam.

Zato pa še tristopetdesetič za tiste ki, ali namenoma "spregledajo" ali pa ne znajo brat - nisem proti cepljenju odraslih, če je izbira svobodna.
Sem proti cepljenju otrok, dokler se vsaj osnovni testi ne opravijo in da se tako resnično razblini velika večina neznank, ki še vedno obstajajo (če ne bi bili klinični testi kindda useless, tukaj upam da se strinjava).

uvodV?? ::

Molčite in vihajte rokave

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Odgovor je od tega da si ne morš privoščit več zdravljenja ker si hotu met ameriški sistem. Torej pobralo te bo od revščine.

Butast odgovor. Pa saj od cepljencev ne pricakujem kaj vec.
Me pa silno zanima kaj vse se subtilno skriva v qr kodi oz zelenem pasusu. Kateri podatki. Kaksen forumas z dobro podlago itja bi to lahko resil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
15 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17028372 (5011) globoko grlo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96886682 (24870) OutOfTheBox
»

V EU odobrili peto cepivo proti covidu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6512137 (9838) enota13

Več podobnih tem