» »

[linux] Linus se je razpištolil

[linux] Linus se je razpištolil

srus ::

Zanimivo branje Linusa Torvaldsa v Linux kernel mail listi.
https://lkml.org/lkml/2021/6/10/957
  • zaklenil: Mavrik ()

mahoni ::

Minvajl pa https://www.24ur.com/novice/korona/spro...

A pred tedni so kao praznovali na ulicah, ces kako jim gre dobro, to je ocitno Torvalds spregledal.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

HappyPills ::

Vbistvu je točno o tem pisal. Očitno nisi niti prebral :).

mahoni ::

No on je pisal, kako je po spikanju vse boljse, lepse, kako padajo cifre etc.

Pol pa vidis realnost - sirjenje nekih mutacij, a spikajo se na polno.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

WhiteAngel ::

mahoni je izjavil:

No on je pisal, kako je po spikanju vse boljse, lepse, kako padajo cifre etc.

Pol pa vidis realnost - sirjenje nekih mutacij, a spikajo se na polno.


Mutacij je manj, če se virus manj širi.

mahoni ::

Zakaj potem podaljsujejo lockdowne, ter zakaj se govori o cetrtem valu v jeseni?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

WhiteAngel ::

mahoni je izjavil:

Zakaj potem podaljsujejo lockdowne, ter zakaj se govori o cetrtem valu v jeseni?


Lockdowne posaljšujejo, ker se pač bojijo sprostiti vse skupaj. Ko se ti v en zaprt pajzl naguzi navijat 100 folka na fuzbal, je to pač raj za bacile.

V jeseni bo nov val, tako kot vsa leta do zdaj. Vprašanje pa, ali bo covid ali pa ga bo izpodrinila kakšna izmed grip.

njyngs ::

mahoni je izjavil:

Zakaj potem podaljsujejo lockdowne, ter zakaj se govori o cetrtem valu v jeseni?

Ker val bo. Predvsem na račun debilov, ki se ne bodo cepili, da bi se čimbolj zaustavilo širjenje. In ponovno bodo ravno ti kreteni spet najbolj glasni, da se jim godi bogvekaka krivica ker ne morejo v gym ali pa si po zokne v trgovino. Tacepljeni pa bomo ponovno tiho in ponovno upoštevali ukrepe, medtem ko jih prej omenjeni problematiki ponovno ne bodo oz. jih bodo namenoma kršili.

sbawe64 ::

Tacepljeni bi kakor kaže vse ostale najraje kar pobili oz. zaprli v kanclagerje.
Novodobni vaci-nacistki.

Saj ste cepljeni, mind your own business, sedaj ste bojda varni.Ali pač ??


Črni angel


https://mobile.twitter.com/GovRonDeSant...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

mahoni ::

njyngs je izjavil:

mahoni je izjavil:

Zakaj potem podaljsujejo lockdowne, ter zakaj se govori o cetrtem valu v jeseni?

Ker val bo. Predvsem na račun debilov, ki se ne bodo cepili, da bi se čimbolj zaustavilo širjenje. In ponovno bodo ravno ti kreteni spet najbolj glasni, da se jim godi bogvekaka krivica ker ne morejo v gym ali pa si po zokne v trgovino. Tacepljeni pa bomo ponovno tiho in ponovno upoštevali ukrepe, medtem ko jih prej omenjeni problematiki ponovno ne bodo oz. jih bodo namenoma kršili.

Tako kot necepljeni tudi cepljeni lahko trosite virus naprej. Je bilo receno ze nevem kolikokrat, od kod sedaj taksni spisi.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

ajdov2 ::

Zakaj se cepljeni tako obremenjujejo z necepljenimi? A niso prepričani v učinkovitost cepiva?

8====D~~ ::

Obupno, bom kar preklopil na Windowse, če bo še naprej promoviral vax propagando.

c3p0 ::

Useful idiote big pharme že imamo, še posebaj na tem forumu se gnetejo. Karkoli gre in bo šlo glede cepiv narobe, so krivi "antivakserji". In zdaj so vsi, ki se še niso cepili, antivaxx, pa če si se še včeraj cepil proti tetanusu. Antivax!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

darkolord ::

mahoni je izjavil:

Tako kot necepljeni tudi cepljeni lahko trosite virus naprej. Je bilo receno ze nevem kolikokrat, od kod sedaj taksni spisi.
Necepljeni precej bolj.

Shegevara ::

ajdov2 je izjavil:

Zakaj se cepljeni tako obremenjujejo z necepljenimi? A niso prepričani v učinkovitost cepiva?


Ker:
A) je državam življenje sveto tudi življenje antivax idiota
B) imamo javno zdravstvo in vsi plačujemo za zdravljenje drugih
C) uvajamo ukrepe, ki tudi antivaxerje ščitijo pred silovitim širjenjem virusa ampak drugim omejujejo svobodo.

Na žalost je tako, da osebne odločitve, ki ne bi imele vpliva na družbo ne obstajajo. Ne obstaja niti ena. Zato se ljudje tudi obremenjujejo, ker ne obstaja niti eno dejanje, ki bi imelo vpliv samo nate, na družbo pa ne. To pač fizično ni mogoče.

mahoni ::

Ah ne ga kakcat. Pa saj mamo antivaxerji maske, saj pomagajo ful. Torej cesa se bojis? Zaradi mene lahko uvedejo maske za necepljene, brez mask za cepljene.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Shegevara ::

mahoni je izjavil:

Ah ne ga kakcat. Pa saj mamo antivaxerji maske, saj pomagajo ful. Torej cesa se bojis? Zaradi mene lahko uvedejo maske za necepljene, brez mask za cepljene.


Dokler obstaja visok delež necepljenih in možnost, da virus povzroči ponovno izredno stanje v bolnicah, potem bodo tako cepljeni kot necepljeni morali nositi masko. Saj ga oboji lahko širijo.

Mavrik ::

To pa res nima nobene veze z operacijskimi sistemi. Vaxx debate pa mamo drugje.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477275 (58777) BigWhale

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825161 (21421) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654687 (44950) bluefish

Več podobnih tem