» »

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Temo vidijo: vsi
««
41 / 92
»»

LightBit ::

kuall je izjavil:

GregiB je izjavil:

@kuall... Buggy je glih en tolk (ne)zanimiv, kot ti... in v končni fazi vsi mi... eden drugemu.

Sem napačno napisal: od vseh levičarjev tu se mi zdi buggy najmanj izviren, najmanj zanimiv, najbolj vulgaren in primitiven. tisto česar nima v izvirnosti in zanimivosti hoče nadoknaditi z glasnostjo in nesramnostjo. to je tipično za forume.
jaz ko kaj pišem hočem vsaj kaj izvirnega in filozofskega napisat, tak da me ne moreš metat z njim v isti koš. verjamem pa, da gre to moje filozofiranje marsikomu na živce, ker se čuti manjvrednega ob branju. plus vidi se mu od daleč, da je en star prdec in da so mu odmrle še tiste možganske celice, ki jih je mogoče v mladosti imel.
kar se politike tiče so debate bedaste na kvadrat, saj to sem že povedal. jaz npr ne bi rekel, da so vsi levi volilci ničvredni kot se to rado trdi za desne. pač vsak ima v sebi nekaj dobrega in slabega. politika prinese večinoma slabo v ljudeh na plano, ker je politika samo ena oblika vojne, vojno imamo v genih.

Definitivno si najbolj vulgaren.

GregiB ::

kuall je izjavil:


jaz ko kaj pišem hočem vsaj kaj izvirnega in filozofskega napisat, tak da me ne moreš metat z njim v isti koš. verjamem pa, da gre to moje filozofiranje marsikomu na živce,.
bla, bla, bla… superiority complex much? Pa glej, da narediš danes en lep selfie…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TESKAn ::

Eh, ti levaki in njihovo anticepilstvo...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

dild0idis ::

TESKAn je izjavil:

Eh, ti levaki in njihovo anticepilstvo...


Prvi dober članek na tem portalu, še veliko boljši bi bil, če avtor ne bi bil P**** in bi se podpisal, tako pa izpade, kakor, da si ne upa stati za svojimi besedami.

Zakaj?

Bi ga preveč antiwaxerski kolegi levaki napadli?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

GregiB ::

TESKAn je izjavil:

Eh, ti levaki in njihovo anticepilstvo...


PMSM imajo tisti, ki se ne želijo cepiti za to zelo raznolike razloge, politična orientiranost je po mojih izkušnjah kvečjemu na dnu. Med mojimi (necepljenimi) kolegi ima razlog večina med temi, ki so našteti pred odlomku o (ne)zaupanju vladi... Pr naš bajt smo vsi cepljeni... pa ne zaupamo vladi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Beli_Zajcek ::

dild0idis je izjavil:



Prvi dober članek na tem portalu, še veliko boljši bi bil, če avtor ne bi bil P**** in bi se podpisal, tako pa izpade, kakor, da si ne upa stati za svojimi besedami.

Zakaj?

Bi ga preveč antiwaxerski kolegi levaki napadli?


Ne bi ga napadli "levaki", ampak bi se nanj začela zlivati gnojnica iz tovarne gnoja in zlobe, katere pripadnik si tudi ti in še marsikateri na tem in drugih forumih. Ampak to seveda dobro sam veš, se pa vseeno delaš budalo.

dild0idis ::

Zakaj bi ga pa napadal, če se strinjam z njim in njegovo analizo?

Plus, ne vem, po kateri logiki si prišel, da sem pripadnik neke tovarne gnoja in zlobe...

Zaradi tega, ker ne zagovarjam levih ukrepov in se mi zdi leva opcija porazna, ki jo kritiziram večino časa, zaradi tega, ker se samo z eno osebo oz. strankjo ukvarjajo, namesto, da bi sami zgradili iz začetka neko normalno levo stranko z resnim programom in resnimi ljudmi, namesto, da se vedno daje neke ad-hoc nove obraze, ki še en mandat komaj zdržijo skupaj?

Marsikateremu tukaj se zdi leva opcija porazna (verjetno prav zaradi zgoraj omenjenih razlogov), pa še vedno verjetno nismo vsi pripadniki neke druge opcije, sploh pa ne, neke tovarne gnoja in zlobe.

IMHO je članek v takem mediju, ki podpira vladni ukrep celo bolj učinkovit pri levi populaciji, kot pa karkoli, kar lahko objavi trenutno osrednji ali desni medij.

Sploh pa sem vesel in pozdravljam, da so v levem mediju aktivno podprli cepljenje.

In glede na to, da je desna Vlada mantra, da se mora čim več ljudi cepiti je tvoja analiza, da bi ga napadli iz t.i. tovarne gnoja in zlobe zelo slaba oz. celo butasta, ker gledaš tipično iz ideološkega stališča.

Edino kjer bi ga lahko napadli so antiwaxerski levi (morda tudi desni, čeprav desni bralci takega medija itak ne berejo, poudarke je tu na antiwaxerski bralci) bralci tega medija, ker v članku celo zagovarja vladne ukrepe glede cepljenja.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

kuall ::

TESKAn je izjavil:

Eh, ti levaki in njihovo anticepilstvo...

Ja treba je prepričevati levake preko medijev, da se naj gredo cepit kljub temu, da jim gre Janša na živce. Še levaki sami vedo, da so levaki dovzetni za pojav, da so proti vsemu, za kar je Janša. Če temu ne bi bilo tako potem tak članek, ki prepričuje levakev za cepljenje sploh ne bi bil potreben.

GregiB ::

kuall je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Eh, ti levaki in njihovo anticepilstvo...

Ja treba je prepričevati levake preko medijev, da se naj gredo cepit kljub temu, da jim gre Janša na živce. Še levaki sami vedo, da so levaki dovzetni za pojav, da so proti vsemu, za kar je Janša. Če temu ne bi bilo tako potem tak članek, ki prepričuje levakev za cepljenje sploh ne bi bil potreben.


Dvomim… kot tudi to, da je stopnja (pre)cepljenosti v korelaciji s politično držo. Med narodom se je nekako razvila fama, da se folk noče it cepit, ker to hoče Janša. Osebno še nisem srečal nikogar, ki bi to trdil… sem pa srečal folk, ki trdi, da se noče it cepit, ker ne zaupa, ne vladi, ne stroki…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

RoccoC ::

;) še v preteklosti deklarirani zavzeti sdsjevec tega foruma gospod Telbanc, se v temah o covidu postavlja v izključno antiwax držo.

kuall ::

za večino ljudi je vlada = Janša = stroka. pač uni na vrhu.

TESKAn ::

Sorry, samo janša = stroka mate pa samo najbolj hardcore JJ loverji.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

HitraSperma ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/reynder...

Upsi, še kar vlečemo nesposobnost in koruptivnost naprej v prihodnost
fgdsfjk

zztop ::

TESKAn je izjavil:

Sorry, samo janša = stroka mate pa samo najbolj hardcore JJ loverji.

V bistvu anti-cepilci enačijo politiko(v Sloveniji je to za njih Janša) in stroko, zato tudi, med drugim, ne zaupajo v cepiva.

V Sloveniji je to sicer nekoliko bolj legitimno stališče, da je politika=stroka, saj je to vlada pokazala z ukrepi. :]
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Kayzon ::

Zakaj meces vse v isti kos? Volil sem Jano in sem proti cepljenju,pojdi se solit proklet neotesanec!

GregiB ::

zztop je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Sorry, samo janša = stroka mate pa samo najbolj hardcore JJ loverji.

V bistvu anti-cepilci enačijo politiko(v Sloveniji je to za njih Janša) in stroko, zato tudi, med drugim, ne zaupajo v cepiva.

V Sloveniji je to sicer nekoliko bolj legitimno stališče, da je politika=stroka, saj je to vlada pokazala z ukrepi. :]


Zna bit, a se taisti ne bi cepili tudi, če bi imeli na sceni drugo politično opcijo… Da je anticepilstvo pri nas protivladbpna zadeva je izmišljotina (cepljenih)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zztop ::

Ja, za njih nima veze kdo je na oblasti, ker so vsi pokvarjeni. :]
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

digitalcek ::

Zanimivo, korektno mnenje Der Spiegla o Janževcu. Kakorkoli, Der Spiegel je bil in je še vedno "ime"...

Kada je riječ o Sloveniji, Der Spiegel piše da je ona dosta dobro prošla kroz pandemiju koronavirusa i da bi se mogla smatrati najuspješnijom republikom bivše Jugoslavije, ali da postoji jedan problem - Janez Janša.

"Janša - dvolični premijer koji je kao mladić prvo bio gorljivi komunist, a zatim protivnik režima, a sada se ponaša poput desničarskog populista - utjelovljuje proturječnosti cijele države. Povijesni se rascjepi između partizana i fašista, komunista i crkvenjaka protežu do danas. Janša negoduje protiv moći starih ljevičarskih struktura. Oporba, međutim, tvrdi da je zemlja na putu da postane autokracija", navodi se.

Janši se zamjera što vodi kampanju "protiv Europske unije i slobodnih medija", i to u trenutku u kojem je Slovenija preuzela predsjedanje EU-om.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/spi...

Smrekar1 ::

FireSnake je izjavil:


Seveda, če je pa plačan samo za delovne dni.


Ne, to nima veze. Plačan sem po objavi, nima veze kdaj je. Ravno to je fora. Za vikend izginem iz protesta, ker so nam ukinili bonus za delo med vikendi in prazniki.

Hypathia je izjavil:


Pred glasovanjem o novem ministru Andrijaniču, je svoj glas obrazložil tudi vodja poslanske skupine DeSUS Franc Jurša, ki je dejal, da bo ZA ministra glasoval zaradi pritiskov nanj, ki ga je deležen s strani leve opozicije. "Par dni osebno doživljam strašne pritiske, kako bom glasoval. Pritiski prihajajo iz vseh koncev. Enostavno jih je zelo težko prenašati. Postavljajo se nam kontrolorji glasovanja. Najbolj kar me boli je, da mi nekdo zatrjuje, da se "dealam", da se odpelje v predal eni zakon, da se odpelje drugi zakon in da potem bom glasoval za kandidata za ministra. Vse to je velika laž," je bil jasen Jurša in dodal, da bo zaradi tega glasoval za.


Jurša je omejenec na plačnem seznamu vlade.
Zato je glasoval za tudi pri Zakonu o nalezljivih boleznih, ki se ga je PTTM odločil potopiti. V pogodbi so imeli, da mora za plačilo glasovati za zakon in se je dogovora držal.

V normalni državi bi šli sedet on in vlada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

sbawe64 ::

https://www.rtvslo.si/svet/vlade-naj-bi...


Premier Janez Janša se je med decembrskim uradnim obiskom v Izraelu sestal tudi s predstavnikom družbe NSO Group, ki razvija orodja za nadzor mobilnih telefonov. Med drugim so razvili Pegasus.



https://www.ostro.si/en/stories/nso-gro...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Nedasemiveč ::

Ministrstvo za infrastrukturo je Gen energiji izdalo energetsko dovoljenje za drugi blok Jedrske elektrarne Krško (JEK 2), je povedal minister Jernej Vrtovec. Začenja se umeščanje v prostor.

Jernej Vrtovec kapo dol.

Smrekar1 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ministrstvo za infrastrukturo je Gen energiji izdalo energetsko dovoljenje za drugi blok Jedrske elektrarne Krško (JEK 2), je povedal minister Jernej Vrtovec. Začenja se umeščanje v prostor.

Jernej Vrtovec kapo dol.


Me veseli, da bodo sprejeli odgovornost ko bo tole stalo 15 milijard evrov namesto 5 milijard in bo zgrajeno 10 let prepozno.

Primeren čas za novo jedrsko elektrarno je bil leta 2005. Zdaj je problem, velik problem dobiti izvajalce, ki to še znajo delati. Zamude in podražitve imajo povsod in to ne majhnih.

No, vsaj za katastrofalno slabo odločitev v letu 2005 bodo odgovarjali, kajne?

s1m0n ::

Vseeno ceneje kot časovni stroj, da bi projekt zagnali v letu 2005.

Smrekar1 ::

s1m0n je izjavil:

Vseeno ceneje kot časovni stroj, da bi projekt zagnali v letu 2005.


In verjetno dražje od alternativ, ki si jih gospodje genialni (neo)nacionalisti ne znajo predstavljati.

Prihodnost energije je ali fuzijska energija ali sončna energija. Za Evropo bi bil primaren vir Sahara, kjer se elektrika porabi za sintezo goriva iz atmosferskega ogljika (npr. etanol), naprej deluje po ustaljenem postopku, poznanem iz nafte.



Leta 2005 je bil primeren čas za gradnjo nove jedrske elektrarne. Zdaj bo to novi TEŠ6 - trikrat dražja kot je bilo zamišljeno, ko bo zgrajena bo že zastarela in bomo spet plačevali za nekaj tretjega. Krivci so isti, do EMŠO natančno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

sbawe64 ::

sbawe64 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/vlade-naj-bi...


Premier Janez Janša se je med decembrskim uradnim obiskom v Izraelu sestal tudi s predstavnikom družbe NSO Group, ki razvija orodja za nadzor mobilnih telefonov. Med drugim so razvili Pegasus.



https://www.ostro.si/en/stories/nso-gro...

Aja, jj kolega Orban je tudi uporabnik
https://www.washingtonpost.com/world/20...

Kdo bo delal drugi blok ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

feryz ::

Dost bi bili nori Afričani, da bi Evropejcem pošiljali gor štrom.
Rajši pošiljajo vemo kaj. Štrom pa obdržijo. 2 muhi na en mah.

Bwaze6 ::

sbawe64 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/vlade-naj-bi...


Premier Janez Janša se je med decembrskim uradnim obiskom v Izraelu sestal tudi s predstavnikom družbe NSO Group, ki razvija orodja za nadzor mobilnih telefonov. Med drugim so razvili Pegasus.



https://www.ostro.si/en/stories/nso-gro...



24UR

Ruanda, Maroko, Indija in Madžarska so prav tako zanikale, da bi s Pegasusom vdrle v telefone posameznikov na seznamu. Vlade Azerbajdžana, Bahrajna, Kazahstana, Savdske Arabije, Mehike, Združenih arabskih emiratov in Dubaja pa se niso odzvale.

Preiskava nakazuje tudi, da je madžarska vlada Viktorja Orbana tehnologijo NSO uporabila kot del njegove "vojne z mediji". Ciljno naj bi bla namreč usmerjena na preiskovalne novinarje v državi in na ožji krog enega redkih neodvisnih voditeljev medijev na Madžarskem.

Skupna preiskava, ki jo je vodila francoska neprofitna novinarska organizacija Forbidden Stories, je pregledal razkrite zapise in informacije, ki kažejo, da so bili številni ljudje na Madžarskem izbrani kot potencialne tarče poskusa vdora s sofisticirano vohunsko programsko opremo. V številnih primerih je forenzična analiza potrdila, da so bile naprave okužene s Pegasusom. V evidenci je tudi telefonske številke najmanj 10 odvetnikov, opozicijskega politika in vsaj petih novinarjev.



Predvidevam, da bomo zdaj zahtevali zrušitev Madžarskega totalitarnega sistema, ki se poslužuje izvensodnih metod prisluškovanja in sledenja opozicijskih politikov in kritičnih novinarjev, tako kot se vtikamo v nedemokratični Iran?


A je bil Janša tu bolj zvit od kopice svetovnih voditeljev, in programa ni izvajal preko državnih služb, pač pa privat - da mu tako ostane tudi, če pade v opozicijo? In nas le zaradi tega ni na spisku? :D

Bwaze6 ::

Ustavno sodišče: Odloki o prepovedi in omejevanju števila udeležencev shodov neustavni

Režimski SDS mediji bodo šli seveda v napad na celi fronti, kako bi bilo potrebno krivosodstvo, udbomafijske ustavne in druge sodnike zamenjati s preverjenim (SDS) kadrom...

TheBlueOne ::

Bwaze6 je izjavil:

Ustavno sodišče: Odloki o prepovedi in omejevanju števila udeležencev shodov neustavni

Režimski SDS mediji bodo šli seveda v napad na celi fronti, kako bi bilo potrebno krivosodstvo, udbomafijske ustavne in druge sodnike zamenjati s preverjenim (SDS) kadrom...


Ali pa:
1.) Zakon je skoraj OK, bomo samo malo popravili. Pravzprav je super, imamo drustvo s super imenom, ki je to potrdilo.
2.) Umaknitev skodljivega zakona kaze, da se SDS bori za dobrobit drzavljanov.

FireSnake ::

Smrekar1 je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Seveda, če je pa plačan samo za delovne dni.


Ne, to nima veze. Plačan sem po objavi, nima veze kdaj je. Ravno to je fora. Za vikend izginem iz protesta, ker so nam ukinili bonus za delo med vikendi in prazniki.


Tvoj potrditve/zanikanja ne rabimo, ker je vse jasno.
Zakaj se sploh zaganjaš kot vešča v luč?

Ironija pa je, da si ti opletal o trstenjakovi - ali kaj je že bilo. Meni najprej sploh ni bilo jasno o čem blebečeš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Smrekar1 ::

FireSnake je izjavil:


Tvoj potrditve/zanikanja ne rabimo, ker je vse jasno.
Zakaj se sploh zaganjaš kot vešča v luč?


Tole bo zate verjetno pretežko, a vendar: ker sem plačan za to.

Ti se ne bi?

FireSnake ::

To vemo. Ne rabiš nam ti to povedat.

Pomembno je samo to, da te temu primerno (ne)resno jemljemo: plačana trobila nimajo kredibilnosti.

In, ne, ne bi se! Jaz imam bolj pametno delo :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Smrekar1 ::

FireSnake je izjavil:

To vemo. Ne rabiš nam ti to povedat.


Zakaj si potem vprašal?

Horas ::

V vseh državah, kjer zaupanje v vlado pade pod 25 odstotkov, in v Sloveniji je to že nekaj mesecev, bi razpisali predčasne volitve,je Janša dejal decembra 2010, ko je kot opozicijski voditelj začel dvomiti o legitimnosti Pahorjeve vlade.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Bwaze6 ::

Hojs zelo predvidljivo o tem, da je bila praktično totalna prepoved zbiranja in protestiranja ZUNAJ, tudi ob vseh ukrepih in z zadostno razdaljo, seveda popolnoma nujna in življenja rešujoča, četudi so obenem dovolili npr. bogoslužja v zaprtih prostorih:

Hojs o odločitvi sodišča, da so bile prepovedi vlade neustavne: To je spolitizirano

V oddaji 24UR ZVEČER so gostili notranjega ministra Aleša Hojsa, ki je v ponedeljek popoldne sicer zatrdil, da bo vlada odločitev ustavnega sodišča spoštovala. Na vprašanje, ali jemlje odločitev ustavnega sodišča kot še eno zaušnico vladi, ki je po ugotovitvah ustavnega sodišča preveč restriktivno omejila zbiranje ljudi, ki so protestirali proti njej v času epidemije, je odgovoril: "Ne, nikakor ne." Po besedah ministra je "po bitki vsak lahko general".

Dodal je, da takšna odločitev kaže na to, kako spolitizirano je Ustavno sodišče.

Prav tako se minister ne strinja s tem, da so prepovedi na vladi sprejemali, ker so želeli preprečiti demonstracije proti vladi in zato kot priročen razlog uporabljali epidemijo. "Vlada je vse odločitve sprejemala sočasno in v paketu," je dejal Hojs. Ob tem se je zahvalil svetovalni skupini na ministrstvu za zdravje, ki je imela "za razliko od ustavnega sodišča pogum sprejemati odločitve".


Se pravi mu je več do življenj protestnikov kot do življenj vernikov, članov lastne stranke (dogodki, sestanki strank so bili vedno izvzeti iz prav vseh omejitev)?

TESKAn ::

Horas je izjavil:

V vseh državah, kjer zaupanje v vlado pade pod 25 odstotkov, in v Sloveniji je to že nekaj mesecev, bi razpisali predčasne volitve,je Janša dejal decembra 2010, ko je kot opozicijski voditelj začel dvomiti o legitimnosti Pahorjeve vlade.

Eno, čisto resno vprašanje. Kdo ga je izvolil za opozicijskega voditelja? Je bilo to na kakem skrivnem sestanku v kaki kleti? Ker če ne že takrat, pa vsaj ko je bil Cerar glavni, je bila v opoziciji vsaj ena stranka (Levica), ki se s tem ne bi strinjala. Zakaj torej so JJ oklicali za 'vodjo opozicije'? So se bali, da če pred njegovo ime ne bodo dali vsaj enega naziva, v katerem je 'vodja' ali kaj podobnega, bo užaljen?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Ganon ::

Smrekar1 ::

Bwaze6 je izjavil:


Se pravi mu je več do življenj protestnikov kot do življenj vernikov, članov lastne stranke (dogodki, sestanki strank so bili vedno izvzeti iz prav vseh omejitev)?


No, v tej točki se s psičkom Hojsijem strinjam. Tudi meni je več do življenj protestnikov kot do življenj vernikov, članov njegove stranke.

TheBlueOne ::

Ganon je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/h...

"Ne priznajem ovaj sud!"


Prav tako se minister ne strinja s tem, da so prepovedi na vladi sprejemali, ker so želeli preprečiti demonstracije proti vladi in zato kot priročen razlog uporabljali epidemijo. "Vlada je vse odločitve sprejemala sočasno in v paketu," je dejal Hojs. Ob tem se je zahvalil svetovalni skupini na ministrstvu za zdravje, ki je imela "za razliko od ustavnega sodišča pogum sprejemati odločitve".


To pa je nov nacin izgovarjanja. Ce prav razumem napisano, je argument zakaj ukrep ni za zadusitev demontracij, "ker je bilo sprejeto v paketu". Pravzaprav so te paketne zadeve, kjer dodajo gnile zakone SDS klasika.

In kako je imela skupino za razliko od sodisca pogum? Kaj ni pogumno, ce ustavno sodisce zavrne zakon, ceprav je prakticno garantirano, da bo potem SDS v svojem stilu udrihal proti pravni drzavi, ker je jasno, da jim sodba ne bo vsec.

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Direktor FURSa sestankuje z davčnim dolžnikom. Komentar podpornikov vlade?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Bwaze6 ::

SDS bo imela počasi več medijev kot bralcev zanje:

Mladina: Janševi mediji se krepijo

Kulturnimarksizem.si, rodoljub.si, blagovest.si?

Bere se kot parodija na desničarje. :D


Seveda reciklaža piscev, člankov in idej, kar že zdajle po SDS medijih zgleda rahlo idiotsko.

Bo pa seveda vsak od teh medijev čudežno kar naenkrat na razpisih ministrstev zaradi" kakovosti" pridobil državna sredstva.

Seveda pa bodo ob tej kraji tu prisotni desničarji z veseljem tiščali glavi v pesek, in še vedno bluzili o "varčevanju" nove vlade, ko gre za rezanje sredstev uveljavljenim medijem z desetletji dosežkov.

Bwaze6 ::

Janševa "stroka":

Na NIJZ cepljena manj kot polovica zaposlenih

Natančneje, od 598 zaposlenih se je za cepljenje odločilo 246 ljudi, kar je le okoli 40 odstotkov, kažejo podatki, ki so jih pridobili.

Zaposleni na NIJZ so bili sicer med prednostnimi skupinami za cepljenje, skupaj z zdravstvenimi delavci, zaposlenimi v domovih za ostarele in starejšimi od 60 let, še poroča Necenzurirano.

Je pa na družbenih omrežjih vodilni epidemiolog v državi Mario Fafangel zapisal, da je na Centru za nalezljive bolezni precepljenih 100 odstotkov zaposlenih. In dodal ključnik 'vodimo z zgledom' oziroma "leadbyexample, drugače ne gre".

s1m0n ::

Vse, ki se ne cepijo, niso cepljeni odpustit! Za takšno pozicijo je pač to nedopustno!

FireSnake ::

s1m0n je izjavil:

Vse, ki se ne cepijo, niso cepljeni odpustit! Za takšno pozicijo je pač to nedopustno!


Ker?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

inzenir1337 ::

FireSnake je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Vse, ki se ne cepijo, niso cepljeni odpustit! Za takšno pozicijo je pač to nedopustno!


Ker?

Sem ti podčrtal.
O: Ker je za takšno pozicijo to pač nedopustno.

:D:D:D

s1m0n ::

Če je tako strogo za učitelje v izobraževalnih ustanovah zakaj bi pri takšnem "objektu" kot je NIJZ bili bolj popustljivi?

feryz ::

Saj učiteljem ni mus, da se cepijo. O čem blebetaš?

Reče se "subjektu" ne objektu. Čeprav so res zarukani kot beton. Vsaj tisti, ki se na tv kažejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

;-) ::

So pa učitelji praktično edina prvorazredna vrsta v Sloveniji, ki ima sindikat izgleda =)

fikus_ ::

Jup, Štrukelj že zahteva za učitelje, da teste plača država. Kaj pa npr. frizerji?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

s1m0n ::

feryz je izjavil:

Saj učiteljem ni mus, da se cepijo. O čem blebetaš?

Reče se "subjektu" ne objektu. Čeprav so res zarukani kot beton. Vsaj tisti, ki se na tv kažejo.


To se vam zdi, da ni mus... Se bo še videlo čez kak mesec kakšna zgaga bo glede tega pred začetkom pouka.
««
41 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818313 (15387) c3p0

Več podobnih tem