» »

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Temo vidijo: vsi
««
40 / 92
»»

feryz ::

Bwaze6 je izjavil:

A sploh kaj izvemo o delovanju vlade?

Vlada pripravlja zakone. Vmes se členi zakonov spreminjajo. Na čigavo pobudo? Ne zvemo. Nekateri členi do umaknjeni. Na čigavo pobudo? Tega ne zvemo. Celo zakoni, ki gredo na glasovanje, lahko padejo. Kljub temu, da ima vlada večino. Kdo je zrušil zakon? Tega ne zvemo.

Vlada res dela dobro - državljani nimajo popolnoma nobebega vpogleda v njeno delovanje.

In tako nam želi Janša preobraziti celoten državni aparat. Nadzorni organi so nepotrebni, neustavni, tujina tega ne pozna. Nevladne organizacije so malodane zločin. Policija je postala popolnoma podrejena eni stranki. Sodstvo se tudi trudijo podrediti.

Si res dejansko želite nedemokratične države po vzoru Rusije?

Za večjo učinkovitost?
Kot smo že povedali.
Zelo lepo bo nekomu postlal. Ker sam ne bo več dolgo v tej postelji.
Meni bi bilo zelo všeč, če bi takoj po volitvah požrl sam svoj drek v obliki pregona s strani skorumpirane policije in sodstva, kamor ju pelja. In bi mu dodelili par dosrtnih ječ.

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

jernejl je izjavil:

In ta, ki ga sodelovanje ne zanima, je Marjan Šarec... se ni mogel dogovoriti ne z NSi in ne z Levico.
Z Levico se ni mogel dogovoriti, ker ne Levici in ne Šarcu ni ugajalo sodelovanje.
Šarec je pač nesposobnež, ki se ni bil sposoben dogovoriti za sodelovanje ne z enimi in ne z drugimi. Tudi z ostalimi je imel težave, rezultat je bila zelo neučinkovita vlada. Saj ni nepričakovano, če je še na lesarski šoli imel kup težav.

Dogovor je bil le manjše zlo, ker je vsaj za leto in pol omogočil vlado, ki ni načrtno uničevala ustavne ureditve države.
Že v nekaj mesecih je uspel ustvariti več škode, kot je bo Janša v dvajsetih letih, če mu bo Bog naklonil še toliko let zdravja.

Bwaze6 ::

In ta škoda je?

Kar naprej nekaj namigujete na neke škode, ki naj bi jih povzročil Šarec.

Je ta neizmerna škoda že to, da smo zamudili dve leti, ki bi jih lahko porabili za preoblikovanje države v totalitarno diktaturo, z Janšo na čelu?

kotanyi ::

Bwaze6 je izjavil:

Je ta neizmerna škoda že to, da smo zamudili dve leti, ki bi jih lahko porabili za preoblikovanje države v totalitarno diktaturo, z Janšo na čelu?


Spot on. Preprečil je dve leti vlade EdinegaPravegaBorcaProtiTemnimSilamKomunizmaTM. Greh, vreden vsaj obglavljenja.

Če se pa po naključju model po naslednjih volitvah spridi in gre v vlado z SDS, mu bodo isti osebki tule gor z danes na jutri peli hvalospeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

jukoz ::

Oj, klet, kje ste? UBERminister je bil izglasovan. Kje so hvalnice presvitlemu vladarju.

Al je to že zametek nove koalicije? NSi, LMŠ, SAB, SD, DeSUS?

Vitamia ::

jernejl je izjavil:

Šarec je pač nesposobnež, ................
Že v nekaj mesecih je uspel ustvariti več škode, kot je bo Janša v dvajsetih letih, če mu bo Bog naklonil še toliko let zdravja.

Želim si videti tvoj komentar, ko bo narejen sezanam vse škode, ki jo je tvoj idol naredil in jo še dela.
Namig: pojdi v Nemčijo in se pohvali, da si iz Slovenije. Če boš doživel tak odziv kot jaz (v juliju 2021!), boš zelo verjetno naslednjič rajši rekel, da si npr. Slovak.

Vitamia ::

jukoz je izjavil:

Oj, klet, kje ste? UBERminister je bil izglasovan. Kje so hvalnice presvitlemu vladarju.


:) Še čakajo na navodila predsednika, ki je leta 2004 takoj po začetku delovanja svoje vlade ekspresno ukinil ministrstvo za informacijsko družbo. Leta 2021 mu to vizionarsko koristi. Ustanovil je nekaj, kar je zrušil, da bo lahko zgradil vse kar bi mogoče lahko že obstojalo, če ne bi rušil prej. Vendar ne bodimo malenkostni.

FireSnake ::

Bwaze6 je izjavil:

A sploh kaj izvemo o delovanju vlade?

Vlada pripravlja zakone. Vmes se členi zakonov spreminjajo. Na čigavo pobudo? Ne zvemo. Nekateri členi do umaknjeni. Na čigavo pobudo? Tega ne zvemo. Celo zakoni, ki gredo na glasovanje, lahko padejo. Kljub temu, da ima vlada večino. Kdo je zrušil zakon? Tega ne zvemo.

Vlada res dela dobro - državljani nimajo popolnoma nobebega vpogleda v njeno delovanje.

In tako nam želi Janša preobraziti celoten državni aparat. Nadzorni organi so nepotrebni, neustavni, tujina tega ne pozna. Nevladne organizacije so malodane zločin. Policija je postala popolnoma podrejena eni stranki. Sodstvo se tudi trudijo podrediti.

Si res dejansko želite nedemokratične države po vzoru Rusije?

Za večjo učinkovitost?


To o delovanju vlade: v velja v splošnem.
Iz tega izhaja tista: "Če bi demokratične volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane.".

Govoriš o sodstvu, ki je zdaj podrejeno levici?
Ne vidiš težave: težava je v tem, da si nekdo sodstvo sploh lahko podredi!
Ko si ga nekdo začne podrejati je vlak že odpeljal!

In tega vi, ki se trgate levo/desno ne vidite.

Da so pa nekatere nevladne organizacije pijavke, je pa v nebo vpijoče.
3/4 jih je za ukinit!
Mene je na rit fuknilo, ko sem šel gledat koliko denarja te pijavke dobijo. Primer: društvo študentov Dravinjske doline ... to se taki denarji sučejo da verjet ne moreš.
Paradoks: in potem take pijavke, ki se napajajo z državnim denarjem, organizirajo proteste proti vladi.
TEGA NIKJER NI! To je samo pri nas.
Ko so protesti v Ukrajini je sponzor Rus ali Amer! NIKOLI Ukrajina.

Prav neverjetno je, kam smo mi prišli.

Pa ni tako slabo, kot se želi prikazati v tej temi.

Počakajmo eno leto, da zajahajo Fajon, primitivec, Luna in kampanja ... potem bomo pa lahko zaprli štarcuno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

Koliko sem jaz prebral:
- N.Si je edina stranka, ki dejansko razvija svoj program (to so povedali drugi - eni to berejo)
- na zadnjih volitvah so edini govorili o industriji (državni prašičevec mora od nečesa živeti)
- v tej temi je nekdo rekel, da imajo dobrega ministra

Ko dodamo zraven še:
- pubertetniške izpade levakov (lep primer tukaj je Smrekica)
- Jajo ni ravno idealna izbira

Ostane precej jasno kaj obkrožiti na naslednjih volitvah.


Tudi sam bi kot ateist na volitvah obkrožil NSi, če:

1. Stranke nebi vodil Matej Tonin
2. Nebi predstavljali saliteta Jajotu
3. Bi znali pomesti pred lastnim pragom, kar se tiče cerkve.

Tako je pa glas NSi glas bolnikom iz SDS. Sam še vedno menim, da bi bila najboljša koalicija LMŠ+SMC (pod Cerarjem) + NSi + SaB (nisem sešteveal glasov, verjetno bi potrebovali še DeSus).

FireSnake je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

A sploh kaj izvemo o delovanju vlade?

Vlada pripravlja zakone. Vmes se členi zakonov spreminjajo. Na čigavo pobudo? Ne zvemo. Nekateri členi do umaknjeni. Na čigavo pobudo? Tega ne zvemo. Celo zakoni, ki gredo na glasovanje, lahko padejo. Kljub temu, da ima vlada večino. Kdo je zrušil zakon? Tega ne zvemo.

Vlada res dela dobro - državljani nimajo popolnoma nobebega vpogleda v njeno delovanje.

In tako nam želi Janša preobraziti celoten državni aparat. Nadzorni organi so nepotrebni, neustavni, tujina tega ne pozna. Nevladne organizacije so malodane zločin. Policija je postala popolnoma podrejena eni stranki. Sodstvo se tudi trudijo podrediti.

Si res dejansko želite nedemokratične države po vzoru Rusije?

Za večjo učinkovitost?



Da so pa nekatere nevladne organizacije pijavke, je pa v nebo vpijoče.
3/4 jih je za ukinit!
Mene je na rit fuknilo, ko sem šel gledat koliko denarja te pijavke dobijo. Primer: društvo študentov Dravinjske doline ... to se taki denarji sučejo da verjet ne moreš.


Mene tudi na rit fukne, ko vidim tole:


DOM SV.JOŽEF Duhovno prosvetni center 74106295 12.048.838,90 EUR

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Bwaze6 je izjavil:

Kako bi Janša iz opozicije zdajle kričal, naj vlada nemudoma odstopi, če ne more niti zakonov sprejemati, in prihrani Sloveniji sramoto...

Aja, si ni treba predstavljati, imamo zapis njegovih izjav ob vsakih težavah vlad, ko je bil sam v opoziciji...

Mislim, da bi zdajle ugled Slovenije v očeh tujine, pa tudi v očeh lastnih državljanov lahko le narastel, če bi vlada kljub predsedovanju EU padla. Še bolj pa bo to očitno po Janševih napadih na Bruselj zaradi nedavno sprejetih pravnih postopkov proti Poljski in Madžarski, katerim bo Janša seveda stopil v bran (koliko ima to podpore volivcev, pa tudi podpore v parlamentu, si lahko predstavljate).


JJ ni zgubil noben ugled.
JJ je po vsej vrjetnosti bolj nastavljenček kot ne. Glede na to, da pri pomembnih zadevah posluša EU do pike natančno.
Elita vas nateguje, iz dneva v danj je bolj očitno.

Hypathia ::

Novi slovenski veleposlanik v BiH poverilna pisma Dodiku predal v narodni noši:



Levaki jokajo, verjetno bi moral iti oblečen takole, da bi še iz Bruslja dobil pohvale za propagiranje inkluzivnosti in strpnosti:

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Nedasemiveč je izjavil:



86 odstotkov državljanov RS pa samo še čaka konec tekme in izpad Janše iz tekmovanja, če smo že pri športnem žargonu.


Če smo že pri športnem žargonu je vlada zaključila tretjo četrtino s trojko v zadnji sekundi, nadaljujemo jeseni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nedasemiveč ::

Hypathia je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:



86 odstotkov državljanov RS pa samo še čaka konec tekme in izpad Janše iz tekmovanja, če smo že pri športnem žargonu.


Če smo že pri športnem žargonu je vlada zaključila tretjo četrtino s trojko v zadnji sekundi, nadaljujemo jeseni.


Trojka je bila razveljavljena po ogledu videoposnetka. Zaostanek je torej še vedno 20 točk.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

Novi slovenski veleposlanik v BiH poverilna pisma Dodiku predal v narodni noši:




hahaha, spet se nam bojo ljudje iz Bosne smejali in se delali norca iz “Janeza”…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hypathia ::

Čist fer, tud mi se skoz delamo norce iz mujotov.

Nedasemiveč je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:



86 odstotkov državljanov RS pa samo še čaka konec tekme in izpad Janše iz tekmovanja, če smo že pri športnem žargonu.


Če smo že pri športnem žargonu je vlada zaključila tretjo četrtino s trojko v zadnji sekundi, nadaljujemo jeseni.


Trojka je bila razveljavljena po ogledu videoposnetka. Zaostanek je torej še vedno 20 točk.

Ne, rezultat je 45:44 za naše, MVP pa Jurša:

Pred glasovanjem o novem ministru Andrijaniču, je svoj glas obrazložil tudi vodja poslanske skupine DeSUS Franc Jurša, ki je dejal, da bo ZA ministra glasoval zaradi pritiskov nanj, ki ga je deležen s strani leve opozicije. "Par dni osebno doživljam strašne pritiske, kako bom glasoval. Pritiski prihajajo iz vseh koncev. Enostavno jih je zelo težko prenašati. Postavljajo se nam kontrolorji glasovanja. Najbolj kar me boli je, da mi nekdo zatrjuje, da se "dealam", da se odpelje v predal eni zakon, da se odpelje drugi zakon in da potem bom glasoval za kandidata za ministra. Vse to je velika laž," je bil jasen Jurša in dodal, da bo zaradi tega glasoval za.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

FireSnake ::

Nedasemiveč je izjavil:


Tudi sam bi kot ateist na volitvah obkrožil NSi, če:

1. Stranke nebi vodil Matej Tonin
2. Nebi predstavljali saliteta Jajotu
3. Bi znali pomesti pred lastnim pragom, kar se tiče cerkve.

Tako je pa glas NSi glas bolnikom iz SDS. Sam še vedno menim, da bi bila najboljša koalicija LMŠ+SMC (pod Cerarjem) + NSi + SaB (nisem sešteveal glasov, verjetno bi potrebovali še DeSus).



Se čisto ne strinjam (primitivec šarec mi ne sede) mi je pa vseeno všeč, kako razmišljaš.
Ker, razmišljanje v tej temi je redka lastnost ... če samo smrekarja pogledaš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TESKAn ::

Ko govorimo o pritiskih: klik.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

FireSnake ::

Hypathia je izjavil:

Novi slovenski veleposlanik v BiH poverilna pisma Dodiku predal v narodni noši:



Levaki jokajo, verjetno bi moral iti oblečen takole, da bi še iz Bruslja dobil pohvale za propagiranje inkluzivnosti in strpnosti:



To kar smrekica dela za bedake levake (škodo) ti, pajac, delaš za desnosučne (idiote).
Kaj boš porekel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

Novi slovenski veleposlanik v BiH poverilna pisma Dodiku predal v narodni noši:





O, zganjanje nacionalizma na sodu smodnika, kjer nacionalizem lahko vsak trenutek privede do novih spopadov, what could possibly go wrong? Zakaj ni prišel kar v belogardista oblečen, Dodiku (ki je pred dnevi zanikal genocid v Srebrenici, obtožil Bošnjake, da pokopavajo prazne krste...) pa predlagal četniško opravo? Saj za krvavo morijo v Bosni je bila po Janševih besedah tako kriva neobsodba povojnih komunističnih pobojev, ne ta brutalen nacionalizem, navezan prav na kolaborante z nacističnim režimom...

Kaj je to, Monty Python epizoda?

In če pomislimo, da so brez sredstev pri nas ostala tudi marsikatera folklorna društva, vse v imenu varčevanja pri kulturi - s katero SDSovci tako bijejo pravo vojno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

FireSnake ::

Bwaze6 je izjavil:


O, zganjanje nacionalizma na sodu smodnika, kjer nacionalizem lahko vsak trenutek privede do novih spopadov


Ustavi konje!
Do nobenih spopadov ne bo prišlo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Nedasemiveč ::

Hypathia je izjavil:

Čist fer, tud mi se skoz delamo norce iz mujotov.

Nedasemiveč je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:



86 odstotkov državljanov RS pa samo še čaka konec tekme in izpad Janše iz tekmovanja, če smo že pri športnem žargonu.


Če smo že pri športnem žargonu je vlada zaključila tretjo četrtino s trojko v zadnji sekundi, nadaljujemo jeseni.


Trojka je bila razveljavljena po ogledu videoposnetka. Zaostanek je torej še vedno 20 točk.

Ne, rezultat je 45:44 za naše.


Rezultat je potem kvečjemu 86-14 za narod 8-).

Kje je 46. glas? Kljub temu, da v tem primeru ni potreben, se vidi moč trenutne koalicije :)

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Še jebenemu Dodiku je nerodno zarad pajaca.

(in vse to, da tip dobi čigumi od Logarja?!)

Buggy ::

Sem danes slisal, da se je arestant usral in kot najvecji pussy spizdil na "pocitnice" :))

kdo te idiote v vladi se tolerira je al res zadrogiran SDS-ov al pa ima res IQ tam nekje pri temperaturi hladilnika.

Se stari pokvarjenci, ki zgolj skrbijo za svojo rit iz DEsUS-a se zdej mal sprasujejo kaj narest..EPIC!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

GregiB ::

Nedasemiveč je izjavil:


Trojka je bila razveljavljena po ogledu videoposnetka. Zaostanek je torej še vedno 20 točk.


Ko sem pogledal tazadne na semafor, je pisalo 87-13, na parketu pa so od ekipe v zaostanku ostali le še organizator in dva krilna, ki pa so se vsi pomaknili v obrambo…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

Ko rata najbolj zanimivo (plačanec) smrekica neha.
Seveda, če je pa plačan samo za delovne dni.

Žalostno, pravzaprav, da se nekdo tako proda. :(

Kaj porečete?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Buggy ::

FireSnake je izjavil:


Kaj porečete?


...da ne ves kaj govoris in da je tvoja kobajagi "neopredljenost" prozorna?

GregiB ::

Buggy je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Kaj porečete?


...da ne ves kaj govoris in da je tvoja kobajagi "neopredljenost" prozorna?


Mah ja… gre za tipičen argumentum ad verecundiam. Sem neopredeljen, torej sem (bolj) objektiven k vi ovce… potem pa argumenti… jada jada jada.
Ljudje smo družbeno POLITIČNA bitja, neopredeljenosti ni. Je pa hec, kako vsi, ki se imajo za neopredeljene družno vničdajejo rojake, katerih opredelitev je zgolj to, da se želijo oz. želimo znebiti Puklota… in ker ne volimo (vsaj) NSi, smo po blagi varianti nevedni, zavedeni, oz. pač “tumasti”, po ta hudi pa komunjari, rdečkarji, častilci Titona… go figure…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Buggy ::

Meni so ze kot najstniku rekli, da znam dolocene stvari med vrsticam brati za razliko od ostalih. Danes take osebe predalackajo psihologi v dolocene skupine. Tudi mojega otroka so psihologi oznacili kot perspektivenga, ker je znal razmisljati ze v OS out of the box...bil je tudi najbolje ocenjen ucenec na valeti, tako glede priznanj kot tudi (kar je meni najboj vazno) kako ga je razred sprejel s tem koliko jim je pomagal.
Sedaj je drugi letnik FRI in gre koncno v studentski dom (corona). Sem pa jebeno ponosen nanj, ker dela ne samo na sebi temvec poskusa pomagati vsem okoli sebe!

SDS picke pogoltne potencialnega denarja od davkoplacevalcev tega seveda ne razumejo...je pa letos prvic volil na referendumu in angaziral se svoj milje, ki ga je ustvaril. Mladina nam mora delati prihodnost...ne pa stare oportunisticcnee picke in arestanti!

Hypathia ::

Nedasemiveč je izjavil:



Rezultat je potem kvečjemu 86-14 za narod 8-).


Tisto je bila prijateljska tekma.

Nedasemiveč je izjavil:


Kje je 46. glas? Kljub temu, da v tem primeru ni potreben, se vidi moč trenutne koalicije :)


Glavno vprašanje je, kje je vaš 46. glas, o katerem kokodakate že dobro leto. Ni ga, zato pa je že tudi Tanči vrgla puško v koruzo.


@tfajon
Glasovanje v DZ je danes pokazalo, da bodo poslanci Desus še naprej podpirali vlado in s tem prevzeli tudi odgovornost za njeno ravnanje. Čas za spremembe še torej ni dozorel. Ampak pride. Če ne prej, na volitvah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Buggy ::


Glavno vprašanje je, kje je vaš 46. glas,

vlada je glasovala proti svojem zakonu, kaj vec se rabis povedat?

FireSnake ::

Buggy je izjavil:


SDS picke pogoltne potencialnega denarja od davkoplacevalcev


Čakaj, ne velja to v splošnem (enako za leve)?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mirator ::

Hypathia je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:


Kje je 46. glas? Kljub temu, da v tem primeru ni potreben, se vidi moč trenutne koalicije :)


Glavno vprašanje je, kje je vaš 46. glas, o katerem kokodakate že dobro leto. Ni ga, zato pa je že tudi Tanči vrgla puško v koruzo.


@tfajon
Glasovanje v DZ je danes pokazalo, da bodo poslanci Desus še naprej podpirali vlado in s tem prevzeli tudi odgovornost za njeno ravnanje. Čas za spremembe še torej ni dozorel. Ampak pride. Če ne prej, na volitvah.

Ta famozni 46. glas bo izginil z volitvami (vseeno ali s predčasnimi ali rednimi). Volitve bodo stranke kot so SMC, Desus in SNS, (ki sedanjo vlado podpirajo izključno zaradi osebnih interesov) odplaknile v zgodovino.

FireSnake ::

In potem pridejo na oblast Fajon, Primitivec, Mesec in Šivilja.
Pojem poštenosti in transparentnosti ali kako?

Aja, ne .... :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zztop ::

FireSnake je izjavil:

Buggy je izjavil:


SDS picke pogoltne potencialnega denarja od davkoplacevalcev


Čakaj, ne velja to v splošnem (enako za leve)?

Ne.
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

FireSnake ::

V katerem paralelnem svetu ti živiš? :))

Podrejeno sodstvo, mali milijon prisklednkov na državnih jaslih.
Mi sploh ni treba več naštevati.

Daj nam še zaupaj, kateri so tisti tvoji favoriti, ki so tako pošteni?
(da se do konca nakrohočemo)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

fikus_ ::

FireSnake je izjavil:

In potem pridejo na oblast Fajon, Primitivec, Mesec in Šivilja.
Pojem poštenosti in transparentnosti ali kako?

Aja, ne .... :))


In ti trdiš, da nisi za leve ali desne?! :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Hypathia ::

mirator je izjavil:


Ta famozni 46. glas bo izginil z volitvami (vseeno ali s predčasnimi ali rednimi). Volitve bodo stranke kot so SMC, Desus in SNS, (ki sedanjo vlado podpirajo izključno zaradi osebnih interesov) odplaknile v zgodovino.

Fair enough, ampak Jerca bi ga že zdaj imela, s pritiski in izsiljevanji.

@Je_rca
Ko poslanec jasno/javno pove, da mu ospredju ni država, niti vsebina. Še korak dlje - vseeno mu je kaj mislijo ljudje. To je novo dno parlamentarizma, ki je postal zgolj bleda senca ujeta v zavetju oportunizma posameznih egotov. #žalost #desus #jurša
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

JanK ::

FireSnake je izjavil:

Buggy je izjavil:


SDS picke pogoltne potencialnega denarja od davkoplacevalcev


Čakaj, ne velja to v splošnem (enako za leve)?


Hja, slabost demokracije in menjave oblasti. V diktaturah si enkrat nakradejo, potem je pa pocasi mir. V demokraciji se to zgodi vsake 4 leta :)
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

dild0idis ::

Zabavno je gledati, kako vsi tolčejo po DeSUS poslancih, obenem pa vsi hočejo njihov glas!

In potem se pravi, da v Sloveniji ni zmožna sprava.

Heh, še na slo-techu je, kjer levak in desnak se združita in se skupaj smejeta DeSUSovim poslancem. :D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

FireSnake ::

fikus_ je izjavil:

FireSnake je izjavil:

In potem pridejo na oblast Fajon, Primitivec, Mesec in Šivilja.
Pojem poštenosti in transparentnosti ali kako?

Aja, ne .... :))


In ti trdiš, da nisi za leve ali desne?! :))


Seveda nisem.
Ker trdim, da oboji kradejo (desni samo za odtenek manj, ker imajo manj ljudi nastavljenih).
Zato govorim o manjšem zlu.

@zztop: ne se šparat, na dan z besedo.

Ali opazite, da plačanec smrekica ob vikendih obmolkne?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Ben Dover ::

Buggy je izjavil:

Meni so ze kot najstniku rekli, da znam dolocene stvari med vrsticam brati za razliko od ostalih. Danes take osebe predalackajo psihologi v dolocene skupine. Tudi mojega otroka so psihologi oznacili kot perspektivenga, ker je znal razmisljati ze v OS out of the box...bil je tudi najbolje ocenjen ucenec na valeti, tako glede priznanj kot tudi (kar je meni najboj vazno) kako ga je razred sprejel s tem koliko jim je pomagal.
Sedaj je drugi letnik FRI in gre koncno v studentski dom (corona). Sem pa jebeno ponosen nanj, ker dela ne samo na sebi temvec poskusa pomagati vsem okoli sebe!

SDS picke pogoltne potencialnega denarja od davkoplacevalcev tega seveda ne razumejo...je pa letos prvic volil na referendumu in angaziral se svoj milje, ki ga je ustvaril. Mladina nam mora delati prihodnost...ne pa stare oportunisticcnee picke in arestanti!


Tvoji čustveni izlivi in hvaljenje tvojega sončka ne zanimajo nikogar, vsak petek si nabasan kot prasec in blodiš po forumu, preberi naslednji dan kaj pišeš, moralni maćek zagotovljen. Sploh ne rabiš znat brat med vrsticam, da opaziš da je s teboj nekaj narobe..

BTW, takšni čustveni izlivi spadajo na FB, tam pokaži in povej kako perfektno živiš in si nad vsemi po intelektu pa še sinčka zraven omeni, tukaj ne bo nič lajkov.. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Conini ::

FireSnake je izjavil:

Ali opazite, da plačanec smrekica ob vikendih obmolkne?


Žena mu ne pusti. Mobitela pa ne zna uporabljat.

kuall ::

Buggy je izjavil:

Mladina nam mora delati prihodnost

komunistična parola. imamo vernika.

PS. nisem obseden z buggyjem. pravzaprav se mi zdi tipičen nezanimiv levičarček, spada na 24ur. pogosto odgovarjam njemu samo zato, ker odprem to temo in si rečem, da bom na hitro odgovoril na prvo levo neumnost, ki jo vidim. njegove neumnosti se pač prve pokažejo - veliko jih napiše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

Meni so ze kot najstniku rekli, da znam dolocene stvari med vrsticam brati za razliko od ostalih.


Koji qrac to koga zanima in zakaj bi bil zaradi tega ti poseben (nemara boljši, dober)?

Med vrsticami brati: pomeni vleči zaključke iz riti!
Mi povemo, kar želimo povedati. Nič več, nič manj.

Lahko pa nam podaš primer, ko si ti zaradi tvoje lastnosti briljiral.

Conini je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ali opazite, da plačanec smrekica ob vikendih obmolkne?


Žena mu ne pusti. Mobitela pa ne zna uporabljat.


Kar dejansko potrjuje, da je plačani trol.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

GregiB ::

Eh... ne gre drugače? Ad hominem is all u got?

@kuall... Buggy je glih en tolk (ne)zanimiv, kot ti... in v končni fazi vsi mi... eden drugemu. Nivo komunikacije tu kaže, da si kaj pametnega itak nimamo oz. nimate za povedat, vsak zase misli, da Bogu z jajc visi, prepričal pa o političnih temah na tem forumu itaq ni še nihče nikogar. Tolk o Bugyjevi, tvoji, moji in zanimivosti vseh ostalih...

On a side note. Lohk se o narodu, ki hodi na volitve, a tam ne obkroži ne SDS ne NSi, pišete kar želite... lahko, da imate v marsičem prav... ampak taisti narod je spregovoril... big time... Mediji gor ali dol... a če vprašate povprečnega rojaka, kateri MSM je Puklotu naredil največ škode...? Twitter...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

GregiB je izjavil:

Eh... ne gre drugače? Ad hominem is all u got?


Se zavedaš, da te ta copy paste (ki ga sploh ne razumeš) dela bedastega?
Ni res, dela te zelo bedastega.

GregiB je izjavil:

ampak taisti narod je spregovoril


Narod je rekel, da noče zakona s tisto luknjo (tudi sam sem volil proti).
Nič več, nič manj.
Ti sploh veš v čem je bila težava? Razloži nam, na kratko.
Ti pa isto, kot Fajonka, ki iz tega vleče nek širši pomen.
Spet: bedasto.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

GregiB je izjavil:

Eh... ne gre drugače? Ad hominem is all u got?


Se zavedaš, da te ta copy paste (ki ga sploh ne razumeš) dela bedastega?
Ni res, dela te zelo bedastega.
My point exactly…

FireSnake je izjavil:


GregiB je izjavil:

ampak taisti narod je spregovoril


Narod je rekel, da noče zakona s tisto luknjo (tudi sam sem volil proti).
Nič več, nič manj.

Sva pač različnih mnenj. Verjamem, da Pinokio ne bo tako zelo poražen na volitvah, in tudi, da je marsikateri desnak dvignil rit in šel volit, a rezultat razumem, kot nezaupnico vladi, proces pa je sprožila levosučna civilna iniciativa… Nemara si šel obkrožit proti, a če se levaki ne bi zmrdnili ti in tebi podobni ne bi naredili zoper zakon nič, kot velja tudi za večino, ki je na referendum šla obkrožit PROTI… vodi?!?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kuall ::

GregiB je izjavil:

@kuall... Buggy je glih en tolk (ne)zanimiv, kot ti... in v končni fazi vsi mi... eden drugemu.

Sem napačno napisal: od vseh levičarjev tu se mi zdi buggy najmanj izviren, najmanj zanimiv, najbolj vulgaren in primitiven. tisto česar nima v izvirnosti in zanimivosti hoče nadoknaditi z glasnostjo in nesramnostjo. to je tipično za forume.
jaz ko kaj pišem hočem vsaj kaj izvirnega in filozofskega napisat, tak da me ne moreš metat z njim v isti koš. verjamem pa, da gre to moje filozofiranje marsikomu na živce, ker se čuti manjvrednega ob branju. plus vidi se mu od daleč, da je en star prdec in da so mu odmrle še tiste možganske celice, ki jih je mogoče v mladosti imel.
kar se politike tiče so debate bedaste na kvadrat, saj to sem že povedal. jaz npr ne bi rekel, da so vsi levi volilci ničvredni kot se to rado trdi za desne. pač vsak ima v sebi nekaj dobrega in slabega. politika prinese večinoma slabo v ljudeh na plano, ker je politika samo ena oblika vojne, vojno imamo v genih.

pegasus ::

Q ... se je twito ali kdorkoli drug od oblastnikov kaj oglasil v zvesi s poplavami v Nemčiji in ponudil kako pomoč?

kuall ::

A te je Janša blokiral na twitterju al kaj, da ne moreš videt, da se je oglasil pred 2h v zvezi s tem?
««
40 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818224 (15298) c3p0

Več podobnih tem